RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
344 297 42 5 3000 90 20 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 13:41:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA04:22:05
21574ERIK MERINO ALAMINOS04:25:32
34107XAVI QUERALT FORCADELL 04:54:12

2. - C.E. PICORNELL - 14:03:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO04:32:38
21175JORDI GONZALEZ FARRE04:37:02
3179GUILLEM LLADO GARRIGA04:53:20

3. - C.N. VIC-ETB - 14:06:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11074XAVIER NUÑEZ FAUSTE04:39:48
2391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS04:41:36
3791MARTI QUER PUJOL04:44:44

4. - C.N. PRAT-TRIATLO - 14:15:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES04:33:58
2458JOAN CAPDEVILA GÓMEZ04:38:09
3349JULIO CARDO CAÑADAS05:02:56

5. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 14:18:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12024JORDI MATOS PARDO04:31:10
21363TONI PALLARES GRIMA04:44:18
31364NICOLAS ARAGON RODRIGUEZ05:03:24

6. - C.E. TRIATHLONBCN - 14:37:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12423MARC LOPEZ PEREZ04:49:54
24403GUILLERMO GABAS CANELA04:53:26
32708VICENÇ CASTELLA SERRA04:53:57

7. - CD KIROL BAT TRIATLOI TALDEA - 14:37:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
17022XABIER MURIEL OTEGUI04:36:23
27023GERIZPE IRAOLA AZANZA04:56:14
37020FERNANDO MORENO ARMENDARIZ05:04:43

8. - C.N. MATARO - 14:40:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1240LLUIS VILA AGUILAR04:24:52
22183GERMAN GARROTE BORRULL04:49:23
32073VICTOR ANDRES VAZQUEZ05:26:20

9. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 14:47:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1322ROBERT MAYORAL SERRANO04:44:55
21692DANIEL SANCHEZ ROBLES04:53:51
31254FERRAN ALMEDA FONTCUBERTA05:09:02

10. - CLUB NATACIO SITGES - 14:49:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI04:33:50
22312JOSEBA ARANA ESCALADA04:53:57
31089ALEX ALTES DURAN05:22:02

11. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 14:57:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11542RAMON ZAPATA MAURI04:43:39
2173JORDI OLIVELLA PUJOL05:03:05
3479ORIOL NOMEN ESCODA05:11:05

12. - DISTANCE LA SALLE - 15:00:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11148ALBERT BANUS SADO04:49:07
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ05:05:01
32848GABRIEL BARRIOS HERNANDEZ05:06:29

13. - CLUB TRI5U - 15:02:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13926RUBEN SERNA APARICIO04:57:59
24905FRANCESC TORRES05:01:15
3578JORDI FREIXA SERRA05:03:23

14. - TRIATE - 15:04:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1827ENRIC BOLDU TORMO04:50:15
24670MARC TRESO MASCARELL04:55:52
3940GUSTAU RALUY BRUGUERA05:18:29

15. - C.E. PEDALA.CAT BALAGUER - 15:09:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11152RAMON FARGUES GIMENO04:58:29
2683XAVIER HERMOSO FARRAS05:02:37
31533LLUIS ALBERT VILAGINES I ROMERO05:08:08

16. - TRIATLO JOVENT 79 - 15:14:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13785MARC MARIN GINESTA04:56:41
2511DAVID JIMENEZ ZAFRA05:07:29
34543CHRISTIAN MÉNDEZ JARO05:10:01

17. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 15:18:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11057GABI RODRIGUEZ CALLERO04:42:51
2248MARC RIUS CHARLES04:52:43
31479DANIEL ALARCÓN VILA05:43:15

18. - CEME - 15:31:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASALVIA04:59:44
23497ANTONIO GARCIA MOLES 05:11:22
3142ORIOL MACIA GARCIA05:20:41

19. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 15:31:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13657JORDI CHECA TRABAL04:52:10
24943JORDI MARTINEZ MOLIST05:12:36
34502JORDI CUTRINA ILLAMOLA05:27:03

20. - CLUB TRIATLÓ SERRADELLS ANDORRA - 15:33:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12030XAVIER BARGALLO SEVE05:07:39
21004JOSEP CLAVERO DEL MORAL05:11:17
31302RUBEN CAMINAL SALLENT05:14:57

21. - TRIATLON BAJO GALLEGO - 15:39:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
17008AGUSTIN MORENO NAVARRO04:57:25
26019PABLO FRANCO BESCOS05:15:57
37007ENRIQUE MAYORAL CASTILLO05:25:51

22. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 15:44:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
13870RICARD COSTA PUIGPELAT04:58:23
2438JOAN SOLE CANAL05:01:12
33307SEBASTIÀ JUSTICIA RECIO05:44:32

23. - CLUB TRIATLON EUROPA - 15:46:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
17004HECTOR REVUELTA MIGUEL04:51:42
27001OSCAR ANDRES ORTEGA05:20:15
36015RAUL MONTESINOS NAVARRO05:34:15

24. - CLUB NATACIO CALDES - 15:51:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
14218JORDI TORREJON GONZALEZ05:05:15
22253JOSEP SANMARTÍ PUJOL05:17:59
31565XAVI VALLRIBERA RIERA05:28:28

25. - C.A. IGUALADA - 15:56:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14428JOAN RIERA BALCELLS05:00:58
24433SERGI PUJABET SOLANICH05:21:56
31201PERE PORTA SANUY05:33:41

26. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 16:14:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1755ALEJANDRO FRIAS CHICA05:17:48
22535DAVID MARTINEZ GARCIA05:19:08
33761SERGI CANET CASAS05:37:44

27. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 16:16:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14611RAFAEL BURN ALVAREZ05:13:14
2655XAVIER MARTINEZ MUÑOZ05:31:40
3673RAUL RAMIREZ ROLDAN05:31:40

28. - GAVA TRIATLO - 16:21:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12588MANUEL CALATAYUD HARO04:56:44
2296JAUME CAMPOS VIDAL05:36:57
3467DAVID CERVERA MARTINEZ05:47:19

29. - C.N. MOLINS DE REI - 16:23:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
11234XAVIER MARQUEZ MARQUEZ05:00:34
24983RAFEL NADAL MOLL05:36:38
32182SERGIO PINO REYES05:46:08

30. - CERDANYOLA CH - 16:28:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12439BORJA ALVAREZ CARRASCO05:04:47
2368MIQUEL MORALES ROLDAN05:29:24
32633RAFA MELENDEZ LOPEZ05:54:22

31. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 16:33:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
14546SERGI MOLERO CALVO05:24:33
25683CARLES MOLERO CALVO05:34:03
33388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRA05:34:40

32. - CLUB TRITRAINING - 16:39:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13169XAVI ALVAREZ ESTANY05:01:45
24638JOAN REBORDOSA SEGUI05:07:07
34642SERGI MARZO VENTURA06:30:57

33. - A.E. EKKE - 17:26:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14277JOSE MARIA PUIG BELL-LLOCH05:42:53
25856JUAN VACAS LARRAZ05:46:24
35569ALEX MORA ESTOPA05:56:54

34. - CLUB TRIATLO LLEIDA - 17:40:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12101XAVIER VIDAL FERNANDEZ05:17:32
23056JOSEP SOLE LLOVET05:59:09
31764IVAN RODENAS GONZALEZ 06:24:03

35. - CLUB BTT MONTBIKE - 17:56:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13373JOAN GALIANA BARCELÓ05:36:06
25504VICENÇ ALBIOL ALBESA05:57:10
34627IGNACIO PASCUAL VELASCO CHILLON06:23:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32