RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
344 297 42 5 3000 90 20 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABF05:08:473200:52:1212002:48:1432.103:40:269101:28:2100:00:0000:00:00
2 5034AIDA COLOM VILARRUBCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF06:36:5316501:03:0925803:29:0925.8204:32:1827302:04:3500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6021ITSASO LEUNDA GOÑITOLOSALDEKO T.T.ABF05:30:5214401:00:3516802:55:2330.7903:55:5814101:34:5400:00:0000:00:00
2 62MIREIA RODRIGUEZ CAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF06:04:4222701:08:2923003:12:2428.0704:20:5320901:43:4900:00:0000:00:00
3 1889TABITA CABALLERO GOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF06:14:1325601:12:2425403:23:4626.504:36:1017201:38:0300:00:0000:00:00
4 1969SANDRA VICENTE MORECLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF06:27:1222901:08:4925303:23:0826.5804:31:5725501:55:1500:00:0000:00:00
5 1948NEUS PICH CANESDISTANCE LA SALLEABF06:40:0423301:09:4125503:25:4526.2504:35:2627402:04:3800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7018GEMMA HERNANDEZ ANDK-0 TRIATLOI TALDEAABF05:13:416000:54:3111902:48:1332.103:42:4411701:30:5700:00:0000:00:00
2 127ESTER HERNANDEZ CASC.N. REUS PLOMSABF05:16:306200:54:4113802:50:3331.6603:45:1412201:31:1600:00:0000:00:00
3 7029LAURA ESTHER RIOS TLLICENCIA DE DIAABF06:40:5426701:15:3026003:38:3624.704:54:0622901:46:4800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:33:0819301:04:5519603:01:2829.7604:06:237801:26:4500:00:0000:00:00
2 126BLANCA TRENAS HINOJTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F06:10:2225001:10:5724703:19:5227.0204:30:4918401:39:3300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F06:08:0021501:06:2524203:17:0627.404:23:3121101:44:2900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1574ERIK MERINO ALAMINOC.N. REUS PLOMSSUB23M04:25:322200:50:25202:20:5738.3103:11:22201:14:1000:00:0000:00:00
2 2439BORJA ALVAREZ CARRACERDANYOLA CHSUB23M05:04:4710300:58:234902:36:1034.5803:34:3311101:30:1400:00:0000:00:00
3 1219SERGI RODRÍGUEZ CUSCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:05:0213001:00:009602:43:1633.0703:43:163101:21:4600:00:0000:00:00
4 2344ALBERT PITART ABELLTRIATEABM05:38:3523101:09:0415202:52:3731.2804:01:4116101:36:5400:00:0000:00:00
5 4425IGNASI FÀBREGUES BAC.T. PARETS DEL VALLESABM05:41:1821001:05:5113302:50:0431.7503:55:5522101:45:2300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7009GORKA BIZKARRA ETXETRIATLON SANTANDERABM04:37:302500:51:221102:27:0336.7203:18:251601:19:0500:00:0000:00:00
2 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINFINITRIABM04:44:1311100:59:30902:26:1736.9103:25:471001:18:2600:00:0000:00:00
3 2423MARC LOPEZ PEREZC.E. TRIATHLONBCNABM04:49:543000:52:063002:33:3835.1503:25:445601:24:1000:00:0000:00:00
4 4403GUILLERMO GABAS CANC.E. TRIATHLONBCNABM04:53:269000:57:063102:33:3835.1503:30:443901:22:4200:00:0000:00:00
5 2708VICENÇ CASTELLA SERC.E. TRIATHLONBCNABM04:53:5710900:59:232102:30:5435.7903:30:174801:23:4000:00:0000:00:00
6 4670MARC TRESO MASCARELTRIATEABM04:55:526100:54:408502:40:2033.6803:35:002501:20:5200:00:0000:00:00
7 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM04:55:584700:53:126402:38:3834.0403:31:505501:24:0800:00:0000:00:00
8 3870RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM04:58:238100:56:038602:40:2833.6503:36:313201:21:5200:00:0000:00:00
9 4756TONI ZAMORA GONZALECLUB 226 LONG DISTANCEABM05:00:086900:55:127102:39:1833.903:34:306801:25:3800:00:0000:00:00
10 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM05:01:159300:57:136502:38:3834.0403:35:516601:25:2400:00:0000:00:00
11 5296ALBERT COT MATASCLUB ESPORTIU TORDERAABM05:07:0213301:00:076102:38:1534.1203:38:229401:28:4000:00:0000:00:00
12 2030XAVIER BARGALLO SEVCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:07:395100:53:408102:39:5933.7503:33:3913601:34:0000:00:0000:00:00
13 6002IGNACIO DE LAS HERALLICENCIA DE DIAABM05:12:02000:00:00000:00:00003:48:224701:23:4000:00:0000:00:00
14 2101XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO LLEIDA ABM05:17:325900:54:2912202:48:3232.0403:43:0113901:34:3100:00:0000:00:00
15 4967ALESANDER JAGOBA VIC.N. PRAT-TRIATLOABM05:19:0619001:04:4612302:48:3432.0303:53:206901:25:4600:00:0000:00:00
16 4433SERGI PUJABET SOLANC.A. IGUALADAABM05:21:5611400:59:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM05:23:2717501:04:129202:42:4633.1803:46:5816001:36:2900:00:0000:00:00
18 2409MARC CUADRENCH FRANC.N. VIC-ETBABM05:24:214800:53:1412802:49:2431.8803:42:3819801:41:4300:00:0000:00:00
19 4835DIEGO CHAVERRI JOVÉINDEPENDENTABM05:24:599900:57:3112102:48:1632.0903:45:4718001:39:1200:00:0000:00:00
20 837FERRAN BONELL TORRC.E. NO TE PARESABM05:27:1810200:57:3916302:54:4430.903:52:2314201:34:5500:00:0000:00:00
21 734CARLOS ARIZA PEREZC.E. PICORNELLABM05:31:517000:55:1314302:51:1531.5303:46:2822201:45:2300:00:0000:00:00
22 1033DANIEL RIVERA LINARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:31:5521901:07:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB ESPORTIU SHISSEABM05:32:55200:45:019902:43:5832.9303:28:5926902:03:5600:00:0000:00:00
24 1715SERGIO LEIVA CHECASLOP.CAT SABADELLABM05:33:5613201:00:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 4983RAFEL NADAL MOLLC.N. MOLINS DE REIABM05:36:385000:53:2717002:55:4230.7303:49:0923201:47:2900:00:0000:00:00
26 4925ALEX FONTSERE VELILCLUB TRI5UABM05:44:3512600:59:5518702:59:4430.0403:59:3921501:44:5600:00:0000:00:00
27 306FRANCESC GIL APARICSBR OPEN TEAMABM05:48:3815101:01:3717202:55:4430.7303:57:2124101:51:1700:00:0000:00:00
28 6017JAVIER SANCHO LALANTRIATLON BAJO GALLEGOABM05:58:2815701:02:0422103:08:4728.604:10:5123501:47:3700:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABC.N. REUS PLOMSABM04:22:05000:00:00000:00:00003:03:281401:18:3700:00:0000:00:00
2 240LLUIS VILA AGUILARC.N. MATAROABM04:24:521300:49:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6009MATHIAS HECHTLLICENCIA DE DIAABM04:25:49100:44:49402:24:0237.4903:08:51501:16:5800:00:0000:00:00
4 7037JOSE MANUEL VIEITO ARCADE INFORHOUSE SANTIAGABM04:27:301800:50:021202:27:1936.6603:17:21101:10:0900:00:0000:00:00
5 178JOAN MONTGUILLOT HEC.E. PICORNELLABM04:32:38500:47:581402:28:3436.3503:16:32401:16:0600:00:0000:00:00
6 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM04:33:50400:47:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. PRAT-TRIATLOABM04:33:584400:53:04302:21:2438.1903:14:282001:19:3000:00:0000:00:00
8 7022XABIER MURIEL OTEGUCD KIROL BAT TRIATLOI TALABM04:36:23000:00:00000:00:00003:15:002901:21:2300:00:0000:00:00
9 3300JOSEP MARCÓ OLIVÉTRITEAM GIRONAABM04:39:464600:53:09502:24:3237.3603:17:413301:22:0500:00:0000:00:00
10 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTEC.N. VIC-ETBABM04:39:487100:55:15802:25:2437.1403:20:391701:19:0900:00:0000:00:00
11 1542RAMON ZAPATA MAURITRIATLO BCN-TRIFORFUNABM04:43:392900:52:052802:32:5735.3103:25:021501:18:3700:00:0000:00:00
12 6016GABRIEL TAME BORAOTRIATLON UTEBOABM04:44:113400:52:151702:29:4436.0603:21:593501:22:1200:00:0000:00:00
13 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM04:44:444000:52:553402:34:0535.0503:27:00701:17:4400:00:0000:00:00
14 304ALBERT TORRENT MARTCLUB ESPORTIU TORDERAABM04:48:01000:00:00000:00:00003:22:296701:25:3200:00:0000:00:00
15 7025UGAITZ GARDE JAUNSACD ERREKA KEABM04:48:53000:00:00000:00:00003:23:386301:25:1500:00:0000:00:00
16 7004HECTOR REVUELTA MIGCLUB TRIATLON EUROPAABM04:51:425300:53:443502:34:0835.0303:27:525101:23:5000:00:0000:00:00
17 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM04:52:102300:50:284602:35:4934.6603:26:177101:25:5300:00:0000:00:00
18 1692DANIEL SANCHEZ ROBLC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM04:53:51000:00:00000:00:00003:30:104901:23:4100:00:0000:00:00
19 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM04:53:573100:52:103802:34:2634.9703:26:368201:27:2100:00:0000:00:00
20 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM04:55:232000:50:067302:39:2633.8703:29:327001:25:5100:00:0000:00:00
21 7023GERIZPE IRAOLA AZANCD KIROL BAT TRIATLOI TALABM04:56:141500:49:564102:35:1234.7903:25:0811801:31:0600:00:0000:00:00
22 2163SERGI GONZÀLEZ AGRÀC.N. REUS PLOMSABM04:56:54800:48:136602:38:4234.0303:26:5510501:29:5900:00:0000:00:00
23 7008AGUSTIN MORENO NAVATRIATLON BAJO GALLEGOABM04:57:2515801:02:074502:35:4734.6603:37:542101:19:3100:00:0000:00:00
24 6020AITOR REGILLAGA BELTOLOSALDEKO T.T.ABM04:59:411400:49:55702:25:1437.1803:15:0921301:44:3200:00:0000:00:00
25 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM05:00:5811300:59:315602:37:5434.203:37:254501:23:3300:00:0000:00:00
26 5687ALEX LOPEZ CALAHORRCLUB FIT GYMABM05:00:5911600:59:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 438JOAN SOLE CANALCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM05:01:1212400:59:526302:38:3234.0603:38:244001:22:4800:00:0000:00:00
28 3169XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM05:01:453300:52:124702:35:5034.6503:28:0213401:33:4300:00:0000:00:00
29 683XAVIER HERMOSO FARRC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM05:02:377500:55:389502:43:0733.1103:38:455201:23:5200:00:0000:00:00
30 4122CARLOS VIVES GASENIFASTTRIATLON CLUBABM05:06:338600:57:0111602:47:4732.1803:44:483001:21:4500:00:0000:00:00
31 479ORIOL NOMEN ESCODATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM05:11:0512700:59:555402:37:2734.303:37:2213301:33:4300:00:0000:00:00
32 872MARCOS RASTRILLACLUB ATLETISME VILAFRANCAABM05:12:2515601:02:038402:40:1633.6903:42:1910701:30:0600:00:0000:00:00
33 2535DAVID MARTINEZ GARCC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:19:0812900:59:585702:37:5734.1903:37:5519401:41:1300:00:0000:00:00
34 142ORIOL MACIA GARCIACEMEABM05:20:4113801:00:217202:39:2233.8803:39:4319201:40:5800:00:0000:00:00
35 4144EDUARD BARBA GÓMEZ-INDEPENDENTABM05:21:3514101:00:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 231SERGI MARTÍ CERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM05:22:2314301:00:3311002:46:1232.4903:46:4514901:35:3800:00:0000:00:00
37 4451BRIAN MONT-ROIG CARCLUB NATACIO SITGESABM05:24:51300:47:1416702:55:1830.803:42:3220301:42:1900:00:0000:00:00
38 2353DAVID CURTO RUETRIATEABM05:25:588000:56:0015702:53:5531.0503:49:5515401:36:0300:00:0000:00:00
39 2410SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:26:0416701:03:2210402:44:4432.7803:48:0617001:37:5800:00:0000:00:00
40 2760EDMON MARTINEZ MARTC.N. PRAT-TRIATLOABM05:26:321200:49:4121903:08:3328.6403:58:149001:28:1800:00:0000:00:00
41 1298EDUARD PALAU BORREGCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM05:27:0722201:07:3010302:44:2432.8503:51:5414601:35:1300:00:0000:00:00
42 7034JORDI BARRACHINA ROLLICENCIA DE DIAABM05:28:1624501:10:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 6003RUBÉN DE LA FUENTELLICENCIA DE DIAABM05:31:2618401:04:3517402:56:1830.6304:00:5311301:30:3300:00:0000:00:00
44 953JUAN ANTONIO LOPEZ C.E. RAYOTEAMABM05:33:3322401:07:478002:39:5633.7603:47:4322401:45:5000:00:0000:00:00
45 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM05:34:4712500:59:5220603:03:4429.3904:03:3612101:31:1100:00:0000:00:00
46 2882CARLOS CARRILLO GOMTRIATLO JOVENT 79ABM05:35:1023701:10:0511702:47:5232.1703:57:5716301:37:1300:00:0000:00:00
47 6011ROGER REGUANT CODINLLICENCIA DE DIAABM05:36:1717201:03:5320403:03:3529.4104:07:289701:28:4900:00:0000:00:00
48 296JAUME CAMPOS VIDALGAVA TRIATLOABM05:36:5718801:04:4015402:53:2331.1403:58:0317901:38:5400:00:0000:00:00
49 6006ROBERT BLANCH HUGUELLICENCIA DE DIAABM05:37:326300:54:5020803:04:5229.2103:59:4216901:37:5000:00:0000:00:00
50 3761SERGI CANET CASASC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:37:4415301:01:5611502:47:4232.203:49:3823601:48:0600:00:0000:00:00
51 4786XAVI VALVERDE CARRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:44:4522301:07:4018602:59:4030.0604:07:2016601:37:2500:00:0000:00:00
52 3204ORIOL MERCADE CANALC.E. TRIATHLONBCNABM05:50:2119601:04:5824403:17:5727.2804:22:558301:27:2600:00:0000:00:00
53 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM05:54:2217401:04:0520303:03:2629.4404:07:3123001:46:5100:00:0000:00:00
54 2505MANEL ARANDA MORAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:58:2317601:04:1518903:00:4029.8904:04:5525201:53:2800:00:0000:00:00
55 6001DAVID PEREZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM06:07:5327601:20:1221303:07:2128.8204:27:3318901:40:2000:00:0000:00:00
56 7032DANIEL VILLA SANCHELLICENCIA DE DIAABM06:07:5323801:10:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 5478MARCOS LOPEZ RUBIOTRIATLO PALLEJAABM06:08:0323901:10:0822303:08:4928.604:18:5723901:49:0600:00:0000:00:00
58 6018ALBERTO FERNANDO ROTRIATLON BAJO GALLEGOABM06:13:0518101:04:3123803:16:1027.5304:20:4124401:52:2400:00:0000:00:00
59 5812ROGER ANTICH BRIBIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM06:20:3827101:16:4424503:18:3327.204:35:1722001:45:2100:00:0000:00:00
60 3067JUAN LUIS FERNANDEZGAVA TRIATLOABM06:24:5122001:07:1525203:22:0926.7104:29:2425701:55:2700:00:0000:00:00
61 7035RUBEN GARCIA ROLDANLLICENCIA DE DIAABM06:27:0024301:10:4525603:26:1726.1804:37:0224001:49:5800:00:0000:00:00
62 7036ALBERT BAYOD TEJEDOLLICENCIA DE DIAABM06:36:4018701:04:3826103:52:4823.204:57:2618201:39:1400:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2024JORDI MATOS PARDOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:31:105700:54:27102:19:0438.8303:13:31601:17:3900:00:0000:00:00
2 1175JORDI GONZALEZ FARRC.E. PICORNELLABM04:37:02000:00:00000:00:00003:13:334201:23:2900:00:0000:00:00
3 458JOAN CAPDEVILA GÓMEC.N. PRAT-TRIATLOABM04:38:091100:49:281902:30:4735.8103:20:15901:17:5400:00:0000:00:00
4 391JOSEP ANTONI DE LA C.N. VIC-ETBABM04:41:36700:48:113702:34:1535.0103:22:261801:19:1000:00:0000:00:00
5 7017LUIS ROMERO PASCUALK-0 TRIATLOI TALDEAABM04:43:303900:52:501802:30:4635.8203:23:362201:19:5400:00:0000:00:00
6 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM04:44:186500:54:523302:33:5535.0803:28:47301:15:3100:00:0000:00:00
7 322ROBERT MAYORAL SERRC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM04:44:552700:51:232502:32:2235.4403:23:452701:21:1000:00:0000:00:00
8 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM04:45:317600:55:401502:29:0736.2103:24:472401:20:4400:00:0000:00:00
9 7015IBON GABILONDO ALTUC.D.CICLISTA VIBIKEABM04:45:552100:50:062902:33:3335.1703:23:393601:22:1600:00:0000:00:00
10 6022GARIKOITZ ARREGI ORZUMEATARRA TALDEA TRIATLOABM04:48:345200:53:433902:34:4834.8803:28:312301:20:0300:00:0000:00:00
11 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM04:49:234300:53:022702:32:5135.3303:25:534401:23:3000:00:0000:00:00
12 7011ROBERTO ANGULO RODRUNO PUBLICIDAD TRAGALEGUAABM04:52:0114901:01:081302:28:3336.3503:29:413701:22:2000:00:0000:00:00
13 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:52:43000:00:00000:00:00003:26:237401:26:2000:00:0000:00:00
14 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM04:53:468200:56:127802:39:4533.803:35:57801:17:4900:00:0000:00:00
15 4107XAVI QUERALT FORCAC.N. REUS PLOMSABM04:54:1210800:59:042002:30:5135.803:29:555801:24:1700:00:0000:00:00
16 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM04:56:414100:52:585002:36:3534.4903:29:338001:27:0800:00:0000:00:00
17 3926RUBEN SERNA APARICCLUB TRI5UABM04:57:598500:56:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1234XAVIER MARQUEZ MARQC.N. MOLINS DE REIABM05:00:349700:57:306002:38:0534.1603:35:356101:24:5900:00:0000:00:00
19 739JORDI AGRAMUNT LUZÓC.N. SABADELLABM05:00:54900:48:249002:42:2133.2603:30:4510901:30:0900:00:0000:00:00
20 578JORDI FREIXA SERRACLUB TRI5UABM05:03:2313601:00:203202:33:4335.1303:34:0310101:29:2000:00:0000:00:00
21 1364NICOLAS ARAGON RODRCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:03:243800:52:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1569SERGI GARCIA RINCONINFINITRIABM05:04:0410500:58:325902:38:0434.1603:36:368501:27:2800:00:0000:00:00
23 3027ENRIQUE BARAJAS OJEINDEPENDENTABM05:04:053700:52:4210602:45:1932.6603:38:017201:26:0400:00:0000:00:00
24 4678MIQUEL YAFARI DURANCLUB TRI5UABM05:04:12000:00:00000:00:00003:29:0014501:35:1200:00:0000:00:00
25 7020FERNANDO MORENO ARMCD KIROL BAT TRIATLOI TALABM05:04:436400:54:527402:39:2833.8603:34:2011201:30:2300:00:0000:00:00
26 3759MANUEL CARRION RUBICLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:05:2317801:04:185502:37:3534.2703:41:534301:23:3000:00:0000:00:00
27 7016IBON MONDRAGON ELCOARABA-TRI. C. TRIATLONABM05:06:059600:57:269802:43:5232.9503:41:186001:24:4700:00:0000:00:00
28 4638JOAN REBORDOSA SEGUCLUB TRITRAININGABM05:07:071000:49:154002:34:5434.8603:24:0920701:42:5800:00:0000:00:00
29 1533LLUIS ALBERT VILAGIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM05:08:084200:53:006902:39:0133.9603:32:0115601:36:0700:00:0000:00:00
30 1345JOAN PEDRET RUIZC.N. REUS PLOMSABM05:09:449100:57:0813702:50:2831.6803:47:363401:22:0800:00:0000:00:00
31 4543CHRISTIAN MÉNDEZ JATRIATLO JOVENT 79ABM05:10:01000:00:00000:00:00003:43:387601:26:2300:00:0000:00:00
32 2167RAMON WENCESLAO SANESSENCIAL TRIATLOABM05:10:454900:53:2010102:44:1132.8903:37:3113201:33:1400:00:0000:00:00
33 3497ANTONIO GARCIA MOLECEMEABM05:11:22000:00:00000:00:00003:42:299801:28:5300:00:0000:00:00
34 4943JORDI MARTINEZ MOLICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM05:12:3619701:04:586202:38:3034.0703:43:2810001:29:0800:00:0000:00:00
35 2299JESUS PORTA SANUYCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM05:12:4610100:57:3511802:47:5732.1503:45:328101:27:1400:00:0000:00:00
36 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:13:149200:57:108902:42:1533.2803:39:2513501:33:4900:00:0000:00:00
37 6019PABLO FRANCO BESCOSTRIATLON BAJO GALLEGOABM05:15:5718001:04:2313602:50:1731.7103:54:402801:21:1700:00:0000:00:00
38 3129ORIOL RUBIO CARBOCLUB 226 LONG DISTANCEABM05:16:1015501:02:029302:42:5933.1303:45:0112001:31:0900:00:0000:00:00
39 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM05:16:255500:54:1913902:50:3931.6403:44:5812401:31:2700:00:0000:00:00
40 2784COSME PON PALMAC.E. TRIATLO.CATABM05:16:4913901:00:2315102:52:3231.303:52:555301:23:5400:00:0000:00:00
41 2824VICTOR PEÑA GOMEZTRIATLO JOVENT 79ABM05:16:507800:55:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 2254SERGI POLO GUTIERRETRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM05:16:5911200:59:3012602:49:1331.9103:48:438901:28:1600:00:0000:00:00
43 6023EDUARDO RODRIGUEZ NCLUB IBERIA TRIATLÓNABM05:17:1610400:58:3111302:46:3632.4103:45:0712701:32:0900:00:0000:00:00
44 7005JAVIER ALVAREZ NICOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM05:17:292400:51:1816602:55:1630.8103:46:3411601:30:5500:00:0000:00:00
45 454JORDI SANCHEZ PADILC.N. REUS PLOMSABM05:18:44000:00:00000:00:00003:53:585901:24:4600:00:0000:00:00
46 3167EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:19:3627301:17:201602:29:3636.103:46:5613001:32:4000:00:0000:00:00
47 1089ALEX ALTES DURANCLUB NATACIO SITGESABM05:22:02000:00:00000:00:00003:51:2011401:30:4200:00:0000:00:00
48 6007EUGENIO PRIETO SORILLICENCIA DE DIAABM05:22:5221701:06:3412702:49:1931.8903:55:537901:26:5900:00:0000:00:00
49 2698MIGUEL BARRERO DURAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM05:24:0317101:03:4713502:50:1131.7303:53:5810601:30:0500:00:0000:00:00
50 671JORDI PUIGFEL PALACC.E. PEDALA.CAT BALAGUERABM05:24:40000:00:00000:00:00003:58:187501:26:2200:00:0000:00:00
51 6004EMILIO VALLS FERNÁNLLICENCIA DE DIAABM05:25:4123601:10:037902:39:5533.7703:49:5815001:35:4300:00:0000:00:00
52 7007ENRIQUE MAYORAL CASTRIATLON BAJO GALLEGOABM05:25:511700:50:019402:43:0433.1203:33:0524701:52:4600:00:0000:00:00
53 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESABM05:28:2814501:00:388702:41:4233.403:42:2022701:46:0800:00:0000:00:00
54 1101OSCAR DOMENECH SAGACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM05:28:4120001:05:1412502:49:1331.9103:54:2713801:34:1400:00:0000:00:00
55 3116JOAN RAMON CASTELLOCLUB ATLETIC CASTELLARABM05:29:2018601:04:3816502:55:0930.8303:59:4710401:29:3300:00:0000:00:00
56 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESABM05:29:418900:57:0515602:53:5131.0603:50:5617701:38:4500:00:0000:00:00
57 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:31:4025901:12:4915002:52:3231.304:05:217301:26:1900:00:0000:00:00
58 655XAVIER MARTINEZ MUÑCAMBRILS CLUB TRIATLOABM05:31:4014701:00:5710002:44:0332.9203:45:0022801:46:4000:00:0000:00:00
59 774LUIS ESTRELLA PASTOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM05:33:0515201:01:4917302:56:0430.6703:57:5314401:35:1200:00:0000:00:00
60 5943JORDI MARTI BLANCHCEMEABM05:33:1615001:01:2717102:55:4330.7303:57:1015501:36:0600:00:0000:00:00
61 447RICARD BALAGUE CAVAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM05:36:0616301:03:0317702:56:4130.5603:59:4415901:36:2200:00:0000:00:00
62 1018FILIPPO FACCIDISTANCE LA SALLEABM05:36:3511500:59:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 264GONZALO MARCHENA MAINDEPENDENTABM05:36:5814801:01:0318302:57:5430.3503:58:5717101:38:0100:00:0000:00:00
64 6013RAUL MIGUEL PASTORCLUB TRIATLON EUROPAABM05:37:0723201:09:1314902:52:2531.3204:01:3814801:35:2900:00:0000:00:00
65 7019HARITZ GAZTELU GARDHIRUKI VALLE DE EGUES TRIABM05:41:1716801:03:289102:42:2133.2603:45:4925801:55:2800:00:0000:00:00
66 2390IVAN PASTOR RECIOTRIATEABM05:41:3119201:04:5412902:49:2831.8603:54:2223101:47:0900:00:0000:00:00
67 612FELIPE BAENA COCERAC.N. CASTELLET TRIATLÓABM05:41:4121401:06:2415802:54:0031.0304:00:2419501:41:1700:00:0000:00:00
68 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:43:1512000:59:4119503:01:0329.8304:00:4420501:42:3100:00:0000:00:00
69 6024BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM05:44:1124001:10:2617602:56:2830.604:06:5416501:37:1700:00:0000:00:00
70 3307SEBASTIÀ JUSTICIA RCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM05:44:3215901:02:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM05:46:0819401:04:5518502:59:3730.0604:04:3219601:41:3600:00:0000:00:00
72 5856JUAN VACAS LARRAZA.E. EKKE ABM05:46:2420701:05:4422503:09:4728.4504:15:3111501:30:5300:00:0000:00:00
73 3176JORDI ALTAYÓ RIPOLLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:46:4524401:10:458202:40:1433.703:50:5925901:55:4600:00:0000:00:00
74 4552OSCAR LAYOS GARCIATRIATLO JOVENT 79ABM05:47:0118301:04:3519003:00:4929.8604:05:2419701:41:3700:00:0000:00:00
75 2431XAVIER MICHAVILA ASC.E. PICORNELLABM05:50:0325301:11:3416902:55:3230.7604:07:0620601:42:5700:00:0000:00:00
76 1583ALBERT FERRER CABANC.E. PICORNELLABM05:51:2222501:08:0914502:51:4231.4503:59:5124201:51:3100:00:0000:00:00
77 611DAVID SALCEDO TARRECLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:51:5923001:08:5916102:54:3230.9404:03:3123701:48:2800:00:0000:00:00
78 2417LLUIS GALLARDO MAURTRIATEABM05:52:2423401:09:4518102:57:3530.4104:07:2021601:45:0400:00:0000:00:00
79 2463LLORENÇ ARNAU GUIC.E. PICORNELLABM05:52:3328001:27:1214202:51:0731.5604:18:1913701:34:1400:00:0000:00:00
80 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM05:54:2220201:05:1919703:01:3329.7404:06:5223301:47:3000:00:0000:00:00
81 3669CARLES ESTRADA GONZC.E. TRIATLO.CATABM05:56:3616401:03:0519803:01:5329.6904:04:5824301:51:3800:00:0000:00:00
82 7003RAUL AGUERRI TREGONCLUB TRIATLON EUROPAABM05:57:217400:55:3222003:08:3828.6304:04:1024901:53:1100:00:0000:00:00
83 6008JOSE MIGUEL CAZORLALLICENCIA DE DIAABM05:59:0622801:08:3821003:05:5829.0404:14:3621201:44:3000:00:0000:00:00
84 1365JUAN ANTONIO DIAZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM05:59:2219801:05:0621203:06:4228.9204:11:4823401:47:3400:00:0000:00:00
85 3710ALBERT RIGAT VILAJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM06:01:1420601:05:4220203:02:4429.5504:08:2624801:52:4800:00:0000:00:00
86 2040CARLOS LUQUE VIDALCLUB TRI5UABM06:03:3527901:25:3019103:00:5629.8504:26:2616201:37:0900:00:0000:00:00
87 7021IOSU MONTORO VILLANCD KIROL BAT TRIATLOI TALABM06:03:569400:57:1617802:56:4730.5503:54:0327602:09:5300:00:0000:00:00
88 5855JESUS ECHAUZ TRILLAA.E. EKKE ABM06:05:0125201:11:0623203:12:5627.9904:24:0219301:40:5900:00:0000:00:00
89 7033ALBERTO ARRABAL MALLICENCIA DE DIAABM06:05:5526501:14:3724903:21:0526.8504:35:4211001:30:1300:00:0000:00:00
90 550JORDI CANDELA GARRINDEPENDENTABM06:06:1826901:15:5824803:20:5326.8804:36:5110301:29:2700:00:0000:00:00
91 3786XAVIER CERES MATEOCEMEABM06:07:3010700:58:5220703:04:2529.2804:03:1727102:04:1300:00:0000:00:00
92 5503ALBERT ALBESA RUBIOTRIATEABM06:14:1626101:13:2524103:17:0527.404:30:3020801:43:4600:00:0000:00:00
93 5612ROGER CASTILLO GARCCLUB TRIATLO VALLIRANAABM06:20:507700:55:4423503:14:0727.8204:09:5127702:10:5900:00:0000:00:00
94 1764IVAN RODENAS GONZALCLUB TRIATLO LLEIDA ABM06:24:0327701:20:4622203:08:4828.604:29:3425401:54:2900:00:0000:00:00
95 3692ERIK TORNER ALTIMIRCLUB TRIATLO SABADELLABM06:25:0825101:11:0222703:10:3128.3404:21:3326702:03:3500:00:0000:00:00
96 3351ORIOL MASCARÓ LAZARDISTANCE LA SALLEABM06:26:4924701:10:5125003:21:5626.7404:32:4725301:54:0200:00:0000:00:00
97 4637ISAAC FONTELLES CODCLUB TRITRAININGABM06:30:5725501:11:5120103:02:3929.5604:14:3027802:16:2700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1057GABI RODRIGUEZ CALLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:42:512600:51:231002:26:2036.903:17:436201:25:0800:00:0000:00:00
2 497PAU BUSQUETS GILTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M04:44:372800:51:593602:34:1135.0203:26:101101:18:2700:00:0000:00:00
3 1683DAVID LLINARES BOSCTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M04:48:555400:53:462202:31:3335.6303:25:194601:23:3600:00:0000:00:00
4 1148ALBERT BANUS SADODISTANCE LA SALLEV1M04:49:077900:55:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 136JORDI CALDUCH PRATCLUB NATACIO MINORISAV1M04:50:231900:50:035102:36:3734.4803:26:405001:23:4300:00:0000:00:00
6 186ALEX CARRERAS FABREC.E. PICORNELLV1M04:53:2411700:59:374202:35:1634.7803:34:531301:18:3100:00:0000:00:00
7 4711ANTONIO ROMERO BELTC.N. IGUALADAV1M04:53:5910600:58:375202:36:5534.4103:35:321201:18:2700:00:0000:00:00
8 2588MANUEL CALATAYUD HAGAVA TRIATLOV1M04:56:445600:54:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1152RAMON FARGUES GIMENC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M04:58:2910000:57:342602:32:4635.3503:30:208701:28:0900:00:0000:00:00
10 1769DANIEL SANCHEZ-ULLOCEMEV1M04:59:449800:57:307502:39:3433.8403:37:043801:22:4000:00:0000:00:00
11 752ALBERT ZORRILLA NEBC.TRIATLO CINGLES DE BERTV1M05:00:1812800:59:564802:36:1034.5803:36:065701:24:1200:00:0000:00:00
12 349JULIO CARDO CAÑADASC.N. PRAT-TRIATLOV1M05:02:56600:48:016802:38:5933.9703:27:0015201:35:5600:00:0000:00:00
13 374DOMINGO ROIG VAZQUEDISTANCE LA SALLEV1M05:05:0116001:02:305302:37:1034.3603:39:406401:25:2100:00:0000:00:00
14 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M05:05:1519501:04:572302:31:3435.6303:36:319501:28:4400:00:0000:00:00
15 2848GABRIEL BARRIOS HERDISTANCE LA SALLEV1M05:06:298400:56:279702:43:2833.0303:39:557701:26:3400:00:0000:00:00
16 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M05:07:2912300:59:527602:39:3633.8303:39:288601:28:0100:00:0000:00:00
17 1254FERRAN ALMEDA FONTCC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M05:09:028700:57:024402:35:4434.6703:32:4615701:36:1600:00:0000:00:00
18 1004JOSEP CLAVERO DEL MCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:11:176700:54:5910502:44:5332.7503:39:5212301:31:2500:00:0000:00:00
19 755ALEJANDRO FRIAS CHIC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M05:17:4811000:59:2616002:54:1730.9803:53:435401:24:0500:00:0000:00:00
20 2253JOSEP SANMARTÍ PUJOCLUB NATACIO CALDESV1M05:17:596600:54:5414602:51:5631.4103:46:5011901:31:0900:00:0000:00:00
21 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:20:0319901:05:0911202:46:3332.4203:51:429201:28:2100:00:0000:00:00
22 7001OSCAR ANDRES ORTEGACLUB TRIATLON EUROPAV1M05:20:1518901:04:417702:39:4333.8103:44:2415101:35:5100:00:0000:00:00
23 885RICARD VIOLA MONSENC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:21:4413501:00:177002:39:1333.9203:39:3020101:42:1400:00:0000:00:00
24 404OSCAR ORELLANA CODICLUB TRI5UV1M05:23:3420301:05:2913002:49:5431.7803:55:238801:28:1100:00:0000:00:00
25 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:24:3315401:01:5813402:50:0431.7503:52:0212801:32:3100:00:0000:00:00
26 5230ROBERTO ASENSIO FLOTRAIL ROQUETESV1M05:26:15000:00:00000:00:00003:40:2222501:45:5300:00:0000:00:00
27 2073VICTOR ANDRES VAZQUC.N. MATAROV1M05:26:209500:57:1612402:48:5031.9803:46:0618801:40:1400:00:0000:00:00
28 2745JOSEP RICART ARENASCLUB TRI5UV1M05:26:5414601:00:4316202:54:3930.9203:55:2212601:31:3200:00:0000:00:00
29 4502JORDI CUTRINA ILLAMCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M05:27:0324201:10:4311402:47:1432.2903:57:579901:29:0600:00:0000:00:00
30 341ÀNGEL VIDAL I BOLDÚCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M05:27:4019101:04:4820503:03:3829.4104:08:261901:19:1400:00:0000:00:00
31 5383SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M05:28:1116101:02:5410902:46:0532.5103:48:5918101:39:1200:00:0000:00:00
32 3901IGNASI LAMARCA FLINDISTANCE LA SALLEV1M05:29:1613101:00:0515502:53:4931.0703:53:5414701:35:2200:00:0000:00:00
33 368MIQUEL MORALES ROLDCERDANYOLA CHV1M05:29:2412200:59:5014002:50:4731.6203:50:3717801:38:4700:00:0000:00:00
34 3808MARTÍN TORRES GALVÁC.E. TRIATHLONBCNV1M05:31:235800:54:2918402:58:4330.2203:53:1217301:38:1100:00:0000:00:00
35 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:31:4018501:04:3618202:57:4230.3904:02:1810201:29:2200:00:0000:00:00
36 5683CARLES MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:34:0311900:59:4014702:52:1931.3403:51:5919901:42:0400:00:0000:00:00
37 879ALEIX CARBONELL GARC.A. IGUALADAV1M05:35:3617901:04:2018802:59:4630.0404:04:0612501:31:3000:00:0000:00:00
38 4286JOSEP BONET OLIVARTASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATV1M05:35:4425801:12:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 3373JOAN GALIANA BARCELCLUB BTT MONTBIKEV1M05:36:0617301:03:5518002:57:2430.4404:01:1914001:34:4700:00:0000:00:00
40 3637JOSE TREJO MARTINEZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M05:40:1624101:10:3219203:00:5929.8404:11:319601:28:4500:00:0000:00:00
41 7002JAVIER LACAMARA GONCLUB TRIATLON EUROPAV1M05:44:1926801:15:5814802:52:2231.3304:08:2015301:35:5900:00:0000:00:00
42 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M05:49:4224801:10:5611102:46:1232.4903:57:0824601:52:3400:00:0000:00:00
43 7012TXOMIN BADAYA APARIGETXO TRIATLOI TALDEAV1M05:50:5913701:00:2120903:05:5829.0404:06:1921401:44:4000:00:0000:00:00
44 4207ALBERT MORENO OZONCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M05:52:1520801:05:4522903:11:2328.2204:17:0814301:35:0700:00:0000:00:00
45 745DANIEL VILLENA FRESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:56:1222601:08:0921803:08:1428.6904:16:2318501:39:4900:00:0000:00:00
46 607RAMON RICARD COMELLCLUB NATACIO MINORISAV1M05:58:047300:55:1619403:01:0129.8303:56:1726502:01:4700:00:0000:00:00
47 4826ALBERT OLIVERAS LLUINDEPENDENTV1M06:02:0121101:06:1323303:13:3927.8904:19:5220001:42:0900:00:0000:00:00
48 1610DAVID SOLER ESCOLÀGAVA TRIATLOV1M06:04:013600:52:2322403:09:0028.5704:01:2326602:02:3800:00:0000:00:00
49 2956JAUME VALLS BORRÀSCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M06:05:3313401:00:0723903:16:2327.504:16:3023801:49:0300:00:0000:00:00
50 2357FRANCESC MONTEVERDETRIATEV1M06:09:4626601:14:4724303:17:4327.3104:32:3016401:37:1600:00:0000:00:00
51 6014DAVID SANCHEZ LABORCLUB TRIATLON EUROPAV1M06:10:0316201:02:5721103:06:3528.9404:09:3226402:00:3100:00:0000:00:00
52 5716FERRAN GONZÀLEZ CASINDEPENDENTV1M06:10:0627401:17:3722603:10:0628.4104:27:4320401:42:2300:00:0000:00:00
53 724ALBERT ARENAS BONILA.E. EKKE V1M06:14:06000:00:00000:00:00004:18:4525601:55:2100:00:0000:00:00
54 3145JORDI JIMENEZ REDONCLUB TRI5UV1M06:15:0127501:18:2022803:10:5428.2904:29:1422301:45:4700:00:0000:00:00
55 2825ENRIQUE MANUEL DEL SLOP.CAT SABADELLV1M06:15:0827201:17:1315902:54:0431.0204:11:1726802:03:5100:00:0000:00:00
56 4584ANGEL ARASA PELLISATRIATEV1M06:23:5926401:14:0224003:16:3627.4704:30:3825101:53:2100:00:0000:00:00
57 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M06:30:5726001:13:0123403:13:5827.8404:26:5927002:03:5800:00:0000:00:00
58 4949SERGIO MARTINEZ LLUCLUB TRITRAININGV1M06:34:1826301:13:5625103:22:0026.7304:35:5626101:58:2200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 827ENRIC BOLDU TORMOTRIATEV1M04:50:151600:49:582402:31:4435.5903:21:429301:28:3300:00:0000:00:00
2 179GUILLEM LLADO GARRIC.E. PICORNELLV1M04:53:203500:52:20602:24:4237.3203:17:0215801:36:1800:00:0000:00:00
3 853MANOLO GONZALEZ CUECLUB NATACIO RUBIV1M04:56:588800:57:036702:38:4834.0103:35:512601:21:0700:00:0000:00:00
4 714SANTI SANCHEZ ALMAZUNIO ATLETICA RUBIV1M05:01:2014201:00:295802:38:0034.1803:38:294101:22:5100:00:0000:00:00
5 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M05:03:0512100:59:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M05:04:416800:55:0410202:44:1432.8803:39:186501:25:2300:00:0000:00:00
7 1302RUBEN CAMINAL SALLECLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:14:5720901:05:488802:41:4233.403:47:308401:27:2700:00:0000:00:00
8 4601J. MOISES GONZALEZ CLUB TRIATLO BERGAV1M05:17:0617001:03:454302:35:3934.6903:39:2416701:37:4200:00:0000:00:00
9 7026JOSEP MANUEL POMADAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M05:27:004500:53:0813202:49:5431.7803:43:0221001:43:5800:00:0000:00:00
10 3359ANTONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M05:30:2618201:04:3210702:45:2232.6503:49:5419001:40:3200:00:0000:00:00
11 1201PERE PORTA SANUYC.A. IGUALADAV1M05:33:4124901:10:5713102:49:5431.7804:00:5113101:32:5000:00:0000:00:00
12 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M05:34:4016901:03:3019303:01:0129.8304:04:3110801:30:0900:00:0000:00:00
13 3008MIGUEL MUÑOZ CRUZTRIATLO JOVENT 79V1M05:35:1723501:09:578302:40:1533.703:50:1221701:45:0500:00:0000:00:00
14 2884COCO HUERTA VARELACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M05:41:138300:56:2014402:51:3331.4803:47:5325001:53:2000:00:0000:00:00
15 467DAVID CERVERA MARTIGAVA TRIATLOV1M05:47:1921301:06:2316402:55:0030.8604:01:2322601:45:5600:00:0000:00:00
16 7030DAVID NAVARRO RAMIRLLICENCIA DE DIAV1M05:48:1022101:07:2919903:01:5829.6804:09:2717501:38:4300:00:0000:00:00
17 3413ANDRES HERRERA MAZACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:52:4921801:06:4121403:07:2428.8204:14:0517601:38:4400:00:0000:00:00
18 7031CARLOS LÓPEZ HERNÁLLICENCIA DE DIAV1M05:54:2420401:05:2921703:08:1428.6904:13:4319101:40:4100:00:0000:00:00
19 5569ALEX MORA ESTOPAA.E. EKKE V1M05:56:54000:00:00000:00:00004:18:2617401:38:2800:00:0000:00:00
20 5504VICENÇ ALBIOL ALBESCLUB BTT MONTBIKEV1M05:57:1020501:05:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 3056JOSEP SOLE LLOVETCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M05:59:0927801:21:5317902:57:2430.4404:19:1718701:39:5200:00:0000:00:00
22 2102DAVID ZARROCA CONILCERDANYOLA CHV1M06:07:3117701:04:1621503:07:2828.8104:11:4426001:55:4700:00:0000:00:00
23 782FABRICE CURTYINDEPENDENTV1M06:12:2325401:11:3620003:02:2229.6104:13:5826201:58:2500:00:0000:00:00
24 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M06:15:027200:55:1623603:15:1727.6504:10:3327202:04:2900:00:0000:00:00
25 2404JOSE MORALES OROZCOTRIATEV1M06:16:0924601:10:4923103:12:502804:23:3924501:52:3000:00:0000:00:00
26 1214XAVIER MARTORELL RACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M06:16:1711800:59:3821603:07:4428.7604:07:2227502:08:5500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 940GUSTAU RALUY BRUGUETRIATEV2M05:18:2914001:00:2310802:45:3532.6103:45:5812901:32:3100:00:0000:00:00
2 6015RAUL MONTESINOS NAVCLUB TRIATLON EUROPAV2M05:34:1516601:03:1415302:53:1731.1603:56:3116801:37:4400:00:0000:00:00
3 4277JOSE MARIA PUIG BELA.E. EKKE V2M05:42:5325701:12:3914102:50:5131.6104:03:3018301:39:2300:00:0000:00:00
4 4161ANGEL MANCEBO ALVARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M06:07:2421201:06:1523703:16:0127.5504:22:1621801:45:0800:00:0000:00:00
5 1269ENRIC VICENTE ANDREC.E. RAYOTEAMV2M06:15:0727001:16:3224603:18:4427.1704:35:1618601:39:5100:00:0000:00:00
6 4627IGNACIO PASCUAL VELCLUB BTT MONTBIKEV2M06:23:2321601:06:3325903:34:3525.1704:41:0820201:42:1500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV2M05:46:4620101:05:1517502:56:2230.6204:01:3721901:45:0900:00:0000:00:00
2 3182ANTONI ISASI-ISASMEDISTANCE LA SALLEV2M06:40:0426201:13:2625703:27:1726.0504:40:4326301:59:2100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32