RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
392 371 20 1 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 06:06:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN01:59:53
2300ALBERT PARREÑO SAMPER02:00:16
3808JORDI GARCIA GRACIA02:05:59

2. - C.N. REUS PLOMS - 06:09:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14107XAVI QUERALT FORCADELL 01:59:40
22524JORDI RIAL COMELLAS02:03:25
3565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZ02:06:36

3. - C.N. VIC-ETB - 06:10:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS02:02:20
2791MARTI QUER PUJOL02:02:20
3648JOAN ALVAREZ TUBAU02:06:10

4. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 06:13:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN02:02:50
21158MANEL ZUÑIGA FERRE02:04:55
3344ALEIX LLAVERIA JIMENEZ02:05:22

5. - C.A. IGUALADA - 06:16:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA02:00:21
24429JORDI VIDAL VILASECA02:07:50
34428JOAN RIERA BALCELLS02:08:32

6. - C.N. TARRACO - 06:20:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13982RAFA PRADO GARCIA02:03:10
23672OSCAR MARTÍNEZ CASTRO02:04:42
32068JORDI GARCIA FERNANDEZ02:12:29

7. - C.E. TRIATHLONBCN - 06:20:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
14204JAVIER MARTIN DEL MOLINO02:06:02
23644MIQUEL SOLÉ VIVES02:07:11
33680ALBERT JUNCOSA DEL LLANO02:07:44

8. - C.E. PICORNELL - 06:22:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO02:00:49
21175JORDI GONZALEZ FARRE02:06:38
35877MARÇAL FORNER PEDRENY02:15:16

9. - TRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVA - 06:25:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1496JORDI CEBRIA ARMENGOL02:05:42
25720DAVID MATEU BAGARIA02:08:40
3497PAU BUSQUETS GIL02:11:12

10. - C.N. PRAT-TRIATLO - 06:27:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1363ALEX ZANUY FANALS02:08:27
2686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS02:08:49
34414ALBERTO DIAZ LOPEZ02:10:15

11. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:28:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA02:04:04
22024JORDI MATOS PARDO02:05:19
35383SERGIO AGOST PORCAR02:19:15

12. - CLUB TRIATLÓ TARRAGONA - 06:30:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12199JOSE ENRIQUE JIMÉNEZ MONTERO02:09:12
22293PAU GONZALEZ FUXET02:09:26
34253JUAN ENRIQUE YXART ROMEU02:12:14

13. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 06:31:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1989ROGER SEGUI SARDA02:07:51
21390ALBERT LOPEZ MUÑOZ02:09:58
31513ERIC BESORA MOLINS02:14:06

14. - CLUB NATACIO SITGES - 06:32:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1640MANUEL LLORET ZARAGOZI02:03:51
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO02:14:12
31760JOAN NEBLEZA MIRABENT02:14:52

15. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 06:33:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13299MANEL TORRES VELASCO02:09:33
22256JAKUB CHARA02:11:44
32805DAVID RIERA MALLOL02:12:04

16. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:35:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12908FÈIX PERDOMO PRATS02:10:10
25890ÈRIC GAY JIMÉNEZ02:10:24
32905ERNEST PRAT VIVER02:15:02

17. - CLUB ESPORTIU TEAM CALELLA TRIATHLON - 06:35:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY02:03:00
22923MARC TORO GARCIA02:09:24
32942ALBERT JUHE BRUGUE02:23:32

18. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:42:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1687JORDI FABRA  PARDO02:08:17
24362SERGIO GAETE AGUILERA02:16:41
33090EDUARD GALLARDO MARTINEZ02:17:07

19. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:43:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1587SERGI CINCA MORROS02:03:30
21030JORDI VILA MORA02:18:14
32038ANDREU CATLLA SANTCLIMENT02:21:26

20. - CERRR IGUALADA - 06:44:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12995JORDI CARPI POLA02:08:59
21049ORIOL DALMAU ROSET02:09:59
34290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ02:25:42

21. - CLUB ATLETISME SANT BOI - 06:47:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1518AMADEU BOSCH BRILLAS02:09:42
23076DAVID GIL MOLDES02:14:32
31799KIKO CARMONA CEREZO02:23:04

22. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 06:49:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZ02:15:22
2248MARC RIUS CHARLES02:15:41
31493JOAN ALARCÓN VILA02:18:28

23. - CERDANYOLA CH - 06:50:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12439BORJA ALVAREZ CARRASCO02:05:46
24126JAVIER BUISÁN GUARGA02:21:24
33003ALEX PLA LORENTE02:23:29

24. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 06:51:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14514DIEGO RIBAO RODRIGUEZ02:07:57
22254SERGI POLO GUTIERREZ02:20:36
35371ROBERT JUANOLA JUANOLA02:23:19

25. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 06:51:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11019DAVID CANO IRANZO02:14:10
23763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN02:14:12
33388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRA02:23:36

26. - CLUB TRIATLO BLANES - 06:58:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13921XAVIER CLERIES VILAMAJOR02:15:17
23257DANI RUBIO PEDRAZA02:16:51
35265JESUS JIMENEZ LUIS02:26:06

27. - SBR OPEN TEAM - 07:02:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15386MARC GIL RUIZ02:08:36
2306FRANCESC GIL APARICIO02:18:07
3410QUIM NICOLAU JORDA02:35:38

28. - CLUB NATACIO CALDES - 07:05:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14218JORDI TORREJON GONZALEZ02:19:00
22727NOEL FORNE VALENCIA02:21:18
31565XAVI VALLRIBERA RIERA02:25:21

29. - CLUB NATACIO RUBI - 07:05:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES02:15:19
22036DIEGO GALVEZ CASADO02:21:08
32477RAFAEL HIERRO PEREZ02:29:31

30. - VILADECANS TRIATLO - 07:11:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11767CARLOS ALBERTO VILELLA PEREZ02:15:11
24626PEDRO PEREZ SANCHEZ02:26:47
3547ALEX MARTÍNEZ AVILA02:29:06

31. - CLUB 226 LONG DISTANCE - 07:11:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
13129ORIOL RUBIO CARBO02:15:38
24756TONI ZAMORA GONZALEZ02:15:38
32255JOSE VIZCAYA GRAVE02:40:41

32. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 07:19:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11456JAUME DE DIAGO CALLAO02:19:48
24853ANGEL GARRIDO GARCIA02:28:35
3680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMPANO02:31:13

33. - C.N. MOLINS DE REI - 07:20:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
1945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZ02:22:06
25374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUES02:27:43
32182SERGIO PINO REYES02:30:55

34. - TRIATLO PALLEJA - 07:21:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES02:10:35
25478MARCOS LOPEZ RUBIO02:33:55
31338VICTOR MIGUEL GABARRON BENÍTEZ02:36:37

35. - C.E. PENEDES MARITIM - 07:26:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11503DAVID ALONSO VAZQUEZ02:14:56
23220ISAAC IDIARTE VALLS02:29:15
32166MANOLO DEL VALLE CAPITÁN02:42:26

36. - C.N. CATALUNYA - 07:38:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1326JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQUEZ02:16:33
2842JAVIER CATASUS BRISE02:34:13
3969JOSEP LLUIS ARAN CATALAN02:47:20

37. - EVOLUTRION SANT BOI - 07:40:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13331CARLOS FLORES VALERO02:22:56
21466ALEX TENA CARDENAS02:25:40
35736ALBERTO PULIDO CAMACHO02:51:25

38. - C.T. PARETS DEL VALLES - 07:42:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13029EDGAR GAIG DIEGUEZ02:23:50
25972MARC RIGUILLO BUTJOSA02:26:44
31275JOSEP FIGUEREO BAULENAS02:51:35

39. - TG TRIATLO SITGES - 07:43:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11052SIMON LOBERA  JONES02:32:34
25960OSCAR MACIÀ ROJO02:34:44
34452DANIEL ZALBA ESTRADA02:35:54

40. - CLUB NATACIO MINORISA - 07:46:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
1815ALBERT LOPEZ CABALLERO02:22:58
24395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONT02:39:50
3607RAMON RICARD COMELLA GIL02:43:55

41. - CLUB ESPAI ESPORT WELLNESS - 07:47:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13956ALFRED AGUILAR COLLADO02:30:57
23616JOSE VEGA MARTINEZ02:37:50
33618FRANCISCO DE LA CRUZ GORDO02:39:08

42. - CLUB TRIATLO SABADELL - 07:48:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13040JORDI NOTARIO SABATE02:15:43
25692JOSEP SANTISO LOPEZ02:45:05
33692ERIK TORNER ALTIMIRA02:47:44

43. - UNIO ATLETICA RUBI - 08:14:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15962FRANK GARCIA SOLER02:38:13
23880CARLOS PARDOS MARIN02:43:58
33882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONÇALVES02:52:40

44. - CLUB ESPORTIU GIGGATRI - 08:44:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1823DANIEL GARCIA NIETO02:53:27
25246ALBERT GANDARILLAS GIMENEZ02:53:27
32832ISMAEL VILLAR EGUSKIZA02:57:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32