RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
392 371 20 1 10 40 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESJNM02:11:444400:38:067901:11:4833.4301:49:548600:21:5000:00:0000:00:00
2 6014VICTOR DEL AGUILA PELLICELLICENCIA DE DIAJNM02:25:0313000:41:1715801:17:2331.0101:58:4026300:26:2300:00:0000:00:00
3 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM02:29:0618600:43:1620101:20:3629.7802:03:5222600:25:1400:00:0000:00:00
4 4209ERIC MEYA CARRETEROCLUB NATACIO BARCELONAJNM02:29:1222000:44:2820901:21:0529.6002:05:3316000:23:3900:00:0000:00:00
5 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM02:41:1430600:48:0026901:25:4527.9902:13:4528300:27:2900:00:0000:00:00
6 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM02:57:2324800:45:3222201:21:4229.3802:07:1436800:50:0900:00:0000:00:00
7 7041JOSEP ARGERICH BERGADÀLLICENCIA DE DIAJNM02:59:0032900:49:4434201:37:2224.6502:27:0634000:31:5400:00:0000:00:00
8 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM03:11:1535200:52:4035901:46:2022.5702:39:0034400:32:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3672OSCAR MARTÍNEZ CASTROC.N. TARRACOSUB23M02:04:421700:36:32701:07:1535.6901:43:475000:20:5500:00:0000:00:00
2 344ALEIX LLAVERIA JIMENEZCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M02:05:222500:36:464601:09:3934.4601:46:251200:18:5700:00:0000:00:00
3 2439BORJA ALVAREZ CARRASCOCERDANYOLA CHSUB23M02:05:463200:37:27201:06:5335.8801:44:206800:21:2600:00:0000:00:00
4 808JORDI GARCIA GRACIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:05:59300:34:474101:09:1234.6801:43:599400:22:0000:00:0000:00:00
5 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:10:247000:38:523801:09:0734.7201:47:5910700:22:2500:00:0000:00:00
6 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M02:12:355300:38:266301:10:4433.9301:49:1015100:23:2500:00:0000:00:00
7 1019DAVID CANO IRANZOC. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M02:14:108000:39:209601:12:3133.1001:51:5110300:22:1900:00:0000:00:00
8 929BERNAT BERTRAN RECASENSC.E. TRIATHLONBCNSUB23M02:18:3012300:41:0413701:15:3931.7301:56:438400:21:4700:00:0000:00:00
9 4104ADRIA FUENTE CERVERAC.N. VIC-ETBSUB23M02:19:2112600:41:0510001:12:4732.9701:53:5223400:25:2900:00:0000:00:00
10 1577FERRAN GARCIA CASADÓC.T. TRIOMF TEAMSUB23M02:19:5811700:41:0014201:15:5831.5901:56:5813100:23:0000:00:0000:00:00
11 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBSUB23M02:32:4923600:45:0420201:20:4029.7502:05:4427800:27:0500:00:0000:00:00
12 4696ANTONI RUIZ BASSOLSCLUB NATACIO OLOTSUB23M02:34:2725000:45:3421101:21:1529.5402:06:4928400:27:3800:00:0000:00:00
13 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M02:35:3825100:45:3519901:20:1829.8902:05:5331900:29:4500:00:0000:00:00
14 3751SERGI VIVET TARRÉSCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:36:4212800:41:1430101:29:1226.9102:10:2625800:26:1600:00:0000:00:00
15 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLSUB23M02:53:2034200:51:2731301:30:3126.5102:21:5833500:31:2200:00:0000:00:00
16 4272PEDRO SOCIAS MARTINEZCLUB TRIATLÓ TARRAGONASUB23M03:07:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:03:30900:35:143301:08:4834.8801:44:021800:19:2800:00:0000:00:00
2 496JORDI CEBRIA ARMENGOLTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M02:05:421900:36:335101:10:0134.2801:46:341400:19:0800:00:0000:00:00
3 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M02:06:367600:39:071501:07:4035.4701:46:472600:19:4900:00:0000:00:00
4 5720DAVID MATEU BAGARIATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M02:08:406800:38:513001:08:4634.9001:47:375300:21:0300:00:0000:00:00
5 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:08:496100:38:483901:09:0834.7201:47:564900:20:5300:00:0000:00:00
6 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M02:08:597500:39:062901:08:3834.9701:47:446000:21:1500:00:0000:00:00
7 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M02:09:244200:38:048701:12:0333.3101:50:071500:19:1700:00:0000:00:00
8 2908FÈIX PERDOMO PRATSCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:10:104600:38:145001:10:0034.2901:48:149000:21:5600:00:0000:00:00
9 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:10:228200:39:212701:08:3335.0101:47:5411100:22:2800:00:0000:00:00
10 497PAU BUSQUETS GILTRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVV1M02:11:123600:37:347701:11:4433.4601:49:188700:21:5400:00:0000:00:00
11 5214ALBERT FELIP SEGURAC.A. IGUALADAV1M02:13:5914000:41:454301:09:2234.6001:51:0712800:22:5200:00:0000:00:00
12 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:14:069600:40:1811101:13:3832.5901:53:563500:20:1000:00:0000:00:00
13 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M02:14:127900:39:197801:11:4533.4501:51:0413800:23:0800:00:0000:00:00
14 1769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASACEMEV1M02:14:188700:39:4911701:14:2332.2701:54:123300:20:0600:00:0000:00:00
15 3076DAVID GIL MOLDESCLUB ATLETISME SANT BOIV1M02:14:3211600:40:559001:12:1533.2201:53:106600:21:2200:00:0000:00:00
16 5422DAVID SOLER GRIMAC.E. RAYOTEAMV1M02:14:3712100:41:036601:10:5933.8101:52:0211800:22:3500:00:0000:00:00
17 2916ANGEL MARIN TARIFACLUB NATACIÓ BANYOLESV1M02:14:458300:39:3311901:14:2832.2301:54:014500:20:4400:00:0000:00:00
18 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M02:14:5210000:40:229501:12:2833.1201:52:509700:22:0200:00:0000:00:00
19 3133LUDOVIC LEMAIRECLUB NATACIÓ SITGESV1M02:15:408100:39:219401:12:2733.1301:51:4817100:23:5200:00:0000:00:00
20 3040JORDI NOTARIO SABATECLUB TRIATLO SABADELLV1M02:15:439400:40:0311801:14:2532.2501:54:285900:21:1500:00:0000:00:00
21 326JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQC.N. CATALUNYAV1M02:16:339900:40:2010201:13:0532.8401:53:2513700:23:0800:00:0000:00:00
22 4362SERGIO GAETE AGUILERAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:16:418400:39:3712101:14:4132.1401:54:1810600:22:2300:00:0000:00:00
23 1624SANTIAGO ANGUERA TARRAGÓCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M02:18:219700:40:1913601:15:3331.7701:55:5211300:22:2900:00:0000:00:00
24 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M02:19:0017800:42:5511601:14:0532.4001:57:009500:22:0000:00:0000:00:00
25 5383SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:19:1515800:42:1711501:13:5532.4701:56:1213400:23:0300:00:0000:00:00
26 2029MARC BENAGES DUCH CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:19:408600:39:4117301:18:3730.5301:58:186500:21:2200:00:0000:00:00
27 7017ABEL RAMOS FELEZLLICENCIA DE DIAV1M02:20:2316800:42:3612901:15:1431.9001:57:5011600:22:3300:00:0000:00:00
28 3808MARTÍN TORRES GALVÁNC.E. TRIATHLONBCNV1M02:20:5014200:41:5714401:16:2031.4401:58:1711700:22:3300:00:0000:00:00
29 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M02:21:087700:39:1617401:18:4030.5101:57:5613900:23:1200:00:0000:00:00
30 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M02:21:1817900:42:5712801:15:0831.9401:58:0514100:23:1300:00:0000:00:00
31 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:21:1918300:43:1112501:14:5132.0601:58:0214400:23:1700:00:0000:00:00
32 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M02:21:2410700:40:3316101:17:4930.8401:58:2213200:23:0200:00:0000:00:00
33 2038ANDREU CATLLA SANTCLIMENTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:21:2616700:42:3415201:16:5831.1801:59:328800:21:5400:00:0000:00:00
34 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINECLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV1M02:21:3720700:44:0110701:13:1832.7401:57:1918800:24:1800:00:0000:00:00
35 1799KIKO CARMONA CEREZOCLUB ATLETISME SANT BOIV1M02:23:0417000:42:3713901:15:4631.6801:58:2320100:24:4100:00:0000:00:00
36 4931JORDI PALOU COMAINDEPENDENTV1M02:23:1017300:42:3913101:15:1831.8701:57:5722300:25:1300:00:0000:00:00
37 2942ALBERT JUHE BRUGUECLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M02:23:3213700:41:3917201:18:3630.5302:00:1514500:23:1700:00:0000:00:00
38 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:23:3616400:42:2915601:17:1831.0501:59:4716900:23:4900:00:0000:00:00
39 2177FRANCISCO AYASO MONTEAGUDC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:23:3921300:44:0915301:17:0031.1702:01:0911400:22:3000:00:0000:00:00
40 5320MANUEL TORTOSA MARTINEZC.N. TARRACOV1M02:24:4820400:43:4317101:18:3330.5502:02:1611500:22:3200:00:0000:00:00
41 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M02:26:0614400:42:0121301:21:2029.5102:03:2112200:22:4500:00:0000:00:00
42 7037JUAN CARLOS ORTIZ JIMENEZLLICENCIA DE DIAV1M02:26:3511200:40:5023701:22:4629.0002:03:3613000:22:5900:00:0000:00:00
43 4853ANGEL GARRIDO GARCIATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:28:3515500:42:1324901:24:2328.4402:06:369200:21:5900:00:0000:00:00
44 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M02:29:1517500:42:4621001:21:0529.6002:03:5123200:25:2400:00:0000:00:00
45 6003JORDI MIÀS VENCELLSLLICENCIA DE DIAV1M02:29:4815200:42:0724301:23:5428.6102:06:0116800:23:4700:00:0000:00:00
46 5369DAVID QUER GUICHTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M02:29:5824500:45:2719801:20:1629.9002:05:4318500:24:1500:00:0000:00:00
47 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:30:0616600:42:3222001:21:3729.4102:04:0924800:25:5700:00:0000:00:00
48 1611DAVID DOMINGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M02:30:4423400:44:5720701:20:4929.7002:05:4621600:24:5800:00:0000:00:00
49 3956ALFRED AGUILAR COLLADOCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M02:30:5726300:45:5418801:19:5730.0202:05:5121900:25:0600:00:0000:00:00
50 3442JUAN JOSÉ FERNÁNDEZ GARCÍINDEPENDENTV1M02:31:0624300:45:2420501:20:4829.7002:06:1221000:24:5400:00:0000:00:00
51 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:31:1321600:44:1623601:22:4329.0102:06:5918400:24:1400:00:0000:00:00
52 1481AITOR IRIGOYEN BAUZADISTANCE LA SALLEV1M02:31:3322900:44:4320001:20:1929.8802:05:0226600:26:3100:00:0000:00:00
53 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:31:5027400:46:3519701:20:1029.9402:06:4521800:25:0500:00:0000:00:00
54 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M02:32:3427900:46:4516201:17:5530.8002:04:4029000:27:5400:00:0000:00:00
55 1721OSCAR TOMAS TORRESCLUB NÀUTIC MASNOUV1M02:32:4313900:41:4127701:26:4527.6702:08:2618600:24:1700:00:0000:00:00
56 1129XAVI ALONSO NOGUESINDEPENDENTV1M02:32:5325800:45:4823201:22:2629.1102:08:1419800:24:3900:00:0000:00:00
57 7021JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV1M02:33:3428500:47:0123901:22:5428.9502:09:5516100:23:3900:00:0000:00:00
58 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:34:1916000:42:2129001:28:0227.2602:10:2317400:23:5600:00:0000:00:00
59 2159FRANCESC RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1M02:34:3925900:45:4823801:22:5328.9602:08:4125000:25:5800:00:0000:00:00
60 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M02:34:4429500:47:3021801:21:3329.4302:09:0323800:25:4100:00:0000:00:00
61 7038CARLOS CARDERO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:34:4623300:44:5625501:25:0028.2402:09:5620700:24:5000:00:0000:00:00
62 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M02:35:3423200:44:5325901:25:1228.1702:10:0523300:25:2900:00:0000:00:00
63 2719ALEX SERRANO ROGERJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M02:35:5015300:42:1228901:27:5827.2802:10:1023700:25:4000:00:0000:00:00
64 1338VICTOR MIGUEL GABARRON BETRIATLO PALLEJAV1M02:36:3722500:44:3628501:27:5327.3102:12:2918200:24:0800:00:0000:00:00
65 5372DAVID SANGLAS PUNTÍC.N. VIC-ETBV1M02:37:1526400:45:5927601:26:2527.7702:12:2420900:24:5100:00:0000:00:00
66 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M02:38:1320800:44:0128601:27:5427.3002:11:5525900:26:1800:00:0000:00:00
67 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M02:38:1427200:46:3327001:25:4627.9802:12:1924600:25:5500:00:0000:00:00
68 3241ARTURO GIL JOHANSSONC.N. TARRACOV1M02:38:5426200:45:4925001:24:2528.4302:10:1430600:28:4000:00:0000:00:00
69 3618FRANCISCO DE LA CRUZ GORDCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV1M02:39:0827800:46:4027501:26:1927.8002:12:5925700:26:0900:00:0000:00:00
70 598SAMUEL MADRID GIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:39:3626500:46:0920301:20:4129.7502:06:5035000:32:4600:00:0000:00:00
71 5939JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICLUB ATLETISME SANT BOIV1M02:41:1428200:46:5328201:27:4327.3602:14:3626800:26:3800:00:0000:00:00
72 5562ALBERTO BARREDOINDEPENDENTV1M02:42:2430300:47:4929601:28:3827.0802:16:2724900:25:5700:00:0000:00:00
73 7028ALBERT BECERRA PARRALLICENCIA DE DIAV1M02:42:5218900:43:2230201:29:1926.8702:12:4132600:30:1100:00:0000:00:00
74 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:43:2331200:48:3331001:30:0626.6402:18:3920400:24:4400:00:0000:00:00
75 607RAMON RICARD COMELLA GILCLUB NATACIO MINORISAV1M02:43:5525700:45:4727101:25:4927.9702:11:3634600:32:1900:00:0000:00:00
76 3666OSCAR TORNER ALTIMIRACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M02:44:1527500:46:3632401:32:4325.8902:19:1921300:24:5600:00:0000:00:00
77 869MARIANO CARMONA SANCHEZTRIATLO PALLEJAV1M02:44:2428300:46:5831801:31:4126.1802:18:3924000:25:4500:00:0000:00:00
78 5692JOSEP SANTISO LOPEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:45:0529100:47:1531501:31:3126.2202:18:4626000:26:1900:00:0000:00:00
79 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:45:4631900:48:5430801:29:4826.7302:18:4227700:27:0400:00:0000:00:00
80 7022JAVIER QUINTANA APARICIOLLICENCIA DE DIAV1M02:47:1631600:48:3728701:27:5527.3002:16:3233000:30:4400:00:0000:00:00
81 7027MARC TORT MORENOLLICENCIA DE DIAV1M02:49:165900:38:4634301:37:3124.6102:16:1735200:32:5900:00:0000:00:00
82 5883SERGI ROMERO TABERNEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:50:519200:40:0036401:49:0322.0102:29:038500:21:4800:00:0000:00:00
83 1275JOSEP FIGUEREO BAULENASC.T. PARETS DEL VALLESV1M02:51:3530400:47:5431201:30:2526.5402:18:1935300:33:1600:00:0000:00:00
84 6007JORDI TURON SERRALLICENCIA DE DIAV1M02:52:1431800:48:4633201:34:5425.2902:23:4030400:28:3400:00:0000:00:00
85 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:53:2734400:51:3732101:31:5626.1102:23:3332000:29:5400:00:0000:00:00
86 823DANIEL GARCIA NIETOCLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:53:2734300:51:3731901:31:5426.1202:23:3132100:29:5600:00:0000:00:00
87 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSC.N. MOLINS DE REIV1M02:54:3132100:49:1327401:26:1827.8102:15:3136400:39:0000:00:0000:00:00
88 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV1M02:54:3334100:51:1733701:36:0924.9602:27:2628000:27:0700:00:0000:00:00
89 2180SEBASTIA PI PUIGC.N. MOLINS DE REIV1M02:55:3435100:52:3532901:34:1725.4602:26:5230800:28:4200:00:0000:00:00
90 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M02:57:1235400:53:0631101:30:2326.5502:23:2935400:33:4300:00:0000:00:00
91 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:57:5334800:51:5533001:34:2325.4302:26:1833800:31:3500:00:0000:00:00
92 694IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M02:59:1734500:51:3933301:35:2625.1502:27:0534200:32:1200:00:0000:00:00
93 1066JORDI VALLDEPERAS YZAGACLUB ATLETISME SANT BOIV1M03:00:0735900:54:1427801:27:1527.5102:21:2936300:38:3800:00:0000:00:00
94 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVAINDEPENDENTV1M03:01:2429700:47:3035601:45:5022.6802:33:2029500:28:0400:00:0000:00:00
95 7034RAFEL FERNANDEZ PELEGRILLICENCIA DE DIAV1M03:01:4535500:53:0833401:36:0025.0002:29:0834800:32:3700:00:0000:00:00
96 7032BERNAT MASCARÓ MASCARÓLLICENCIA DE DIAV1M03:13:1432600:49:3836801:55:4120.7502:45:1929100:27:5500:00:0000:00:00
97 6016VICENTE SUÁREZ NOVALLLICENCIA DE DIAV1M03:13:4936100:54:3936101:46:5222.4602:41:3134500:32:1800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:14:549100:40:007401:11:3133.5601:51:3114800:23:2300:00:0000:00:00
2 6017NEIL MARTINLLICENCIA DE DIAV2M02:16:1618400:43:126101:10:4233.9501:53:5410500:22:2200:00:0000:00:00
3 815ALBERT LOPEZ CABALLEROCLUB NATACIO MINORISAV2M02:22:5813800:41:4014801:16:4231.2901:58:2219500:24:3600:00:0000:00:00
4 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M02:34:1329900:47:4219501:20:0729.9602:07:4926400:26:2400:00:0000:00:00
5 3616JOSE VEGA MARTINEZCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M02:37:5030000:47:4324601:24:1728.4802:12:0024200:25:5000:00:0000:00:00
6 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:40:4119200:43:2730901:29:5926.6702:13:2628200:27:1500:00:0000:00:00
7 6010CARLES CORREDERA I MATALLICENCIA DE DIAV2M02:42:0419600:43:3632601:33:3225.6602:17:0821200:24:5600:00:0000:00:00
8 2166MANOLO DEL VALLE CAPITÁNC.E. PENEDES MARITIMV2M02:42:2623100:44:5229901:28:5227.0102:13:4430700:28:4200:00:0000:00:00
9 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:44:0229400:47:2732001:31:5426.1202:19:2120200:24:4100:00:0000:00:00
10 4184MIQUEL NICOLAU CARBONELLSBR OPEN TEAMV2M02:47:5830800:48:1431701:31:3926.1902:19:5329600:28:0500:00:0000:00:00
11 2739TOMAS RAMON GARRIDOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V2M02:51:4033300:50:0932701:33:3425.6502:23:4329200:27:5700:00:0000:00:00
12 3882JOSE JOAQUIN PINHEIRO GONUNIO ATLETICA RUBIV2M02:52:4023500:45:0034901:40:3323.8702:25:3327900:27:0700:00:0000:00:00
13 7029AURELI ORIOL SEGURALLICENCIA DE DIAV2M03:08:0133800:50:3435101:42:4523.3602:33:1935600:34:4200:00:0000:00:00
14 5461ANTONIO SUBIRATS GONZÁLEINDEPENDENTV2M03:16:3236300:55:5135701:45:5722.6502:41:4835700:34:4400:00:0000:00:00
15 6009JOSEP GUARDIOLA VIÑOLASLLICENCIA DE DIAV2M03:20:1935800:53:4036601:53:5421.0702:47:3434900:32:4500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:47:2032400:49:1630401:29:3126.8102:18:4730100:28:3300:00:0000:00:00
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M03:01:4934900:52:2034701:39:4424.0602:32:0431800:29:4500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F02:32:1026700:46:1020801:20:5329.6702:07:0322000:25:0700:00:0000:00:00
2 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F02:37:0128400:47:0026101:25:1928.1302:12:1920300:24:4200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5048MARIA REMEDIOS CARRASCO TABSOLUT SPORTV1F02:24:1611500:40:5421601:21:2329.4902:02:179300:21:5900:00:0000:00:00
2 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F02:25:1412000:41:0223401:22:3529.0602:03:377700:21:3700:00:0000:00:00
3 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F02:25:5919100:43:2618301:19:2730.2102:02:5313500:23:0600:00:0000:00:00
4 1905CAROLINA VALMAÑA PIC.N. CATALUNYAV1F02:30:5427000:46:2520601:20:4929.7002:07:1416200:23:4000:00:0000:00:00
5 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F02:34:3120500:43:4425201:24:4228.3402:08:2625500:26:0500:00:0000:00:00
6 5109LAURENCE LESTANGCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1F02:37:5524700:45:2929201:28:1827.1802:13:4718100:24:0800:00:0000:00:00
7 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F02:44:1131400:48:3628101:27:2327.4702:15:5929800:28:1200:00:0000:00:00
8 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:53:3733700:50:2834001:37:0624.7202:27:3425400:26:0300:00:0000:00:00
9 4070SUSANA CASTAN SALINASCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F02:53:4830100:47:4335201:44:2322.9902:32:068000:21:4200:00:0000:00:00
10 5040BERYL BARBER MARTÍNEZ DE CAMBRILS CLUB TRIATLOV1F03:09:4636600:57:3435001:40:3523.8602:38:0933900:31:3700:00:0000:00:00
11 4032VIRGINIA IZQUIERDO FERNANCERDANYOLA CHV1F03:11:1435700:53:2135401:45:2822.7602:38:4934700:32:2500:00:0000:00:00
12 7023MIREIA VIZCAYA GRAVELLICENCIA DE DIAV1F03:14:0236200:55:4535801:46:1022.6102:41:5534100:32:0700:00:0000:00:00
13 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV1F03:18:2736500:56:3136501:51:0021.6202:47:3133200:30:5600:00:0000:00:00
14 5002CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F03:34:4936801:03:1036001:46:3522.5202:49:4536600:45:0400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F03:12:1936000:54:3436201:48:0222.2202:42:3631700:29:4300:00:0000:00:00
2 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F03:15:3336400:56:0436301:48:2422.1402:44:2833300:31:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV3F03:17:5836701:00:0135301:45:0222.8502:45:0335100:32:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2075SERGI RODRIGUEZ BATISTAP.C. CERVERA-TRIATLOABM01:59:22200:34:151701:07:4435.4301:41:59100:17:2300:00:0000:00:00
2 4107XAVI QUERALT FORCADELL C.N. REUS PLOMSABM01:59:40400:34:48601:07:1035.7301:41:58200:17:4200:00:0000:00:00
3 280RODRIGO TORRES HERNANFASTTRIATLON CLUBABM01:59:53500:34:48501:07:0935.7401:41:57300:17:5600:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM02:00:16100:34:151301:07:3035.5601:41:45500:18:3100:00:0000:00:00
5 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM02:00:21700:35:06301:06:5935.8301:42:05400:18:1600:00:0000:00:00
6 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM02:00:49600:34:48901:07:2135.6301:42:09900:18:4000:00:0000:00:00
7 3304MANEL VACA LÓPEZWEFEEL TEAMABM02:02:16800:35:072801:08:3734.9801:43:44700:18:3200:00:0000:00:00
8 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM02:02:201100:36:101401:07:3835.4901:43:48600:18:3200:00:0000:00:00
9 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM02:02:201300:36:151101:07:2935.5601:43:44800:18:3600:00:0000:00:00
10 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:02:501200:36:111601:07:4235.4501:43:531100:18:5700:00:0000:00:00
11 2391CARLOS GALINDO ROONEYCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM02:03:001000:35:302201:08:2435.0901:43:541300:19:0600:00:0000:00:00
12 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM02:03:102400:36:42401:07:0735.7601:43:491600:19:2100:00:0000:00:00
13 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM02:03:252200:36:36801:07:1635.6801:43:522200:19:3300:00:0000:00:00
14 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM02:03:511600:36:32101:05:3436.6001:42:068300:21:4500:00:0000:00:00
15 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:04:041500:36:281201:07:2935.5601:43:573400:20:0700:00:0000:00:00
16 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:04:551800:36:331001:07:2135.6301:43:545200:21:0100:00:0000:00:00
17 2024JORDI MATOS PARDOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:05:192900:37:252401:08:2835.0501:45:531700:19:2600:00:0000:00:00
18 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINOC.E. TRIATHLONBCNABM02:06:022800:37:253501:08:5734.8101:46:222300:19:4000:00:0000:00:00
19 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM02:06:102600:36:544801:09:4334.4301:46:372100:19:3300:00:0000:00:00
20 1175JORDI GONZALEZ FARREC.E. PICORNELLABM02:06:384700:38:172301:08:2435.0901:46:412800:19:5700:00:0000:00:00
21 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:07:033500:37:314501:09:3434.5001:47:052900:19:5800:00:0000:00:00
22 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM02:07:113000:37:263601:08:5834.8001:46:244600:20:4700:00:0000:00:00
23 7014MIGUEL IVÁN RODRÍGUEZ BERCLUB TRIATLON IMD SEGOVIAABM02:07:224300:38:063101:08:4734.8901:46:534100:20:2900:00:0000:00:00
24 3680ALBERT JUNCOSA DEL LLANOC.E. TRIATHLONBCNABM02:07:444100:38:014701:09:4334.4301:47:443000:20:0000:00:0000:00:00
25 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM02:07:503100:37:265701:10:2734.0701:47:532700:19:5700:00:0000:00:00
26 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:07:512100:36:354901:09:5434.3301:46:296300:21:2200:00:0000:00:00
27 4514DIEGO RIBAO RODRIGUEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:07:572300:36:379801:12:3733.0501:49:141000:18:4300:00:0000:00:00
28 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTEC.N. VIC-ETBABM02:07:572000:36:345901:10:3334.0201:47:074800:20:5000:00:0000:00:00
29 3471CARLOS DELGADO GARCIAINDEPENDENTABM02:08:033700:37:354201:09:2034.6201:46:555500:21:0800:00:0000:00:00
30 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:08:066500:38:504001:09:1234.6801:48:023200:20:0400:00:0000:00:00
31 2636JORDI FERRE CAPAROCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:08:095800:38:443701:09:0234.7701:47:463700:20:2300:00:0000:00:00
32 687JORDI FABRA  PARDOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:08:177300:39:051901:08:0335.2701:47:085600:21:0900:00:0000:00:00
33 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM02:08:276600:38:501801:07:5435.3501:46:448200:21:4300:00:0000:00:00
34 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM02:08:326400:38:502001:08:0635.2401:46:567400:21:3600:00:0000:00:00
35 5386MARC GIL RUIZSBR OPEN TEAMABM02:08:363800:37:376801:11:1133.7201:48:482500:19:4800:00:0000:00:00
36 5765ANTONIO GARCÍA MORAC.T. TRIOMF TEAMABM02:09:125700:38:375401:10:1634.1601:48:533600:20:1900:00:0000:00:00
37 2199JOSE ENRIQUE JIMÉNEZ MONTCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM02:09:123400:37:307601:11:4233.4701:49:123100:20:0000:00:0000:00:00
38 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:09:207400:39:053201:08:4734.8901:47:526900:21:2800:00:0000:00:00
39 2680PEP PRAT COLOMINDEPENDENTABM02:09:244500:38:106201:10:4233.9501:48:524200:20:3200:00:0000:00:00
40 2293PAU GONZALEZ FUXETCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM02:09:263300:37:289301:12:2633.1301:49:542000:19:3200:00:0000:00:00
41 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSTRIENJOY TEAMABM02:09:315600:38:365801:10:3234.0301:49:083800:20:2300:00:0000:00:00
42 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:09:335500:38:287101:11:1933.6501:49:472400:19:4600:00:0000:00:00
43 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM02:09:377100:38:535201:10:0634.2401:48:594400:20:3800:00:0000:00:00
44 518AMADEU BOSCH BRILLASCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:09:424000:37:566901:11:1833.6601:49:144000:20:2800:00:0000:00:00
45 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:09:584900:38:193401:08:5234.8501:47:1112400:22:4700:00:0000:00:00
46 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM02:09:592700:37:157201:11:2633.6001:48:416200:21:1800:00:0000:00:00
47 4414ALBERTO DIAZ LOPEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:10:156700:38:515501:10:1934.1301:49:105400:21:0500:00:0000:00:00
48 3783XAVIER GIL ROCACLUB ESPORTIU TORDERAABM02:10:2913400:41:242601:08:3235.0201:49:564300:20:3300:00:0000:00:00
49 2612ABEL ALMODOVAR MORALESTRIATLO PALLEJAABM02:10:355200:38:255301:10:0734.2301:48:329800:22:0300:00:0000:00:00
50 5296ALBERT COT MATASCLUB ESPORTIU TORDERAABM02:11:2413200:41:232501:08:2935.0501:49:527200:21:3200:00:0000:00:00
51 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM02:11:5510300:40:306001:10:3534.0001:51:054700:20:5000:00:0000:00:00
52 2805DAVID RIERA MALLOLCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:12:043900:37:5010401:13:1332.7801:51:035100:21:0100:00:0000:00:00
53 4253JUAN ENRIQUE YXART ROMEUCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM02:12:149800:40:204401:09:3334.5101:49:5310400:22:2100:00:0000:00:00
54 2750RICARD PEREZ PINAZOMARESME TRIATLO CLUBABM02:12:255400:38:267501:11:3433.5401:50:0010800:22:2500:00:0000:00:00
55 2068JORDI GARCIA FERNANDEZC.N. TARRACOABM02:12:295100:38:2511301:13:4032.5801:52:053900:20:2400:00:0000:00:00
56 7036ORIOL IZARD ALBERICHLLICENCIA DE DIAABM02:13:136200:38:4910301:13:1132.7901:52:005800:21:1300:00:0000:00:00
57 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM02:13:1713300:41:232101:08:2035.1201:49:4315500:23:3400:00:0000:00:00
58 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:13:3611300:40:516401:10:4533.9201:51:369600:22:0000:00:0000:00:00
59 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM02:13:539300:40:008601:11:5833.3501:51:588900:21:5500:00:0000:00:00
60 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM02:14:128900:39:509901:12:4033.0301:52:308100:21:4200:00:0000:00:00
61 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM02:14:2010800:40:345601:10:2634.0701:51:0014600:23:2000:00:0000:00:00
62 4789DÍDAC PUY OLIVAINFINITRIABM02:14:428800:39:4910601:13:1632.7601:53:057600:21:3700:00:0000:00:00
63 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM02:14:5611400:40:538201:11:5133.4001:52:4410000:22:1200:00:0000:00:00
64 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:15:0211800:41:026701:11:0933.7301:52:1112700:22:5100:00:0000:00:00
65 1767CARLOS ALBERTO VILELLA PEVILADECANS TRIATLOABM02:15:1111100:40:468901:12:0733.2801:52:5310200:22:1800:00:0000:00:00
66 5877MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. PICORNELLABM02:15:1610500:40:308801:12:0533.2901:52:3512100:22:4100:00:0000:00:00
67 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM02:15:1715100:42:068401:11:5533.3701:54:016100:21:1600:00:0000:00:00
68 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM02:15:1912500:41:056501:10:5033.8801:51:5515000:23:2400:00:0000:00:00
69 3685VICTOR RODRÍGUEZ ORTIZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:15:2210900:40:3910501:13:1532.7601:53:547000:21:2800:00:0000:00:00
70 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:15:3112700:41:097001:11:1933.6501:52:2813300:23:0300:00:0000:00:00
71 4756TONI ZAMORA GONZALEZCLUB 226 LONG DISTANCEABM02:15:3816100:42:218001:11:4933.4201:54:107100:21:2800:00:0000:00:00
72 3129ORIOL RUBIO CARBOCLUB 226 LONG DISTANCEABM02:15:3815900:42:198501:11:5633.3601:54:156700:21:2300:00:0000:00:00
73 248MARC RIUS CHARLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:15:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 2763RAMSÉS RODRÍGUEZ RODRÍGUEI3 TRIATHLONABM02:16:2314800:42:039201:12:2333.1601:54:269100:21:5700:00:0000:00:00
75 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM02:16:2812200:41:037301:11:2833.5801:52:3117600:23:5700:00:0000:00:00
76 3257DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRIATLO BLANESABM02:16:5110600:40:338101:11:5033.4101:52:2319400:24:2800:00:0000:00:00
77 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON CLUBABM02:16:5716500:42:3110101:12:4932.9601:55:207500:21:3700:00:0000:00:00
78 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:17:0710400:40:3010801:13:2532.6901:53:5514000:23:1200:00:0000:00:00
79 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM02:17:166000:38:4713801:15:4331.7001:54:3012300:22:4600:00:0000:00:00
80 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM02:17:2413600:41:3611201:13:3932.5901:55:159900:22:0900:00:0000:00:00
81 3770FRANCISCO LINARES DIAZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:17:3710200:40:2410901:13:2632.6801:53:5016700:23:4700:00:0000:00:00
82 2110EDUARDO HERNANDEZ MAYORALC.N. PRAT-TRIATLOABM02:17:5021200:44:079701:12:3133.1001:56:385700:21:1200:00:0000:00:00
83 306FRANCESC GIL APARICIOSBR OPEN TEAMABM02:18:077200:39:0414701:16:3431.3501:55:3811200:22:2900:00:0000:00:00
84 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:18:144800:38:1817001:18:2230.6301:56:407300:21:3400:00:0000:00:00
85 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:18:286900:38:5216501:17:5730.7901:56:497900:21:3900:00:0000:00:00
86 4476CARLES SERRANO GUASCHC.E. PICORNELLABM02:18:316300:38:4914001:15:4731.6701:54:3617300:23:5500:00:0000:00:00
87 7019ALBERT SASOT VAÑOLLICENCIA DE DIAABM02:18:595000:38:2412201:14:4332.1201:53:0724300:25:5200:00:0000:00:00
88 2877FERRAN NAVARRO RAMIREZMARESME TRIATLO CLUBABM02:19:0914300:42:0012001:14:4132.1401:56:4111000:22:2800:00:0000:00:00
89 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:19:4815700:42:159101:12:1933.1901:54:3422500:25:1400:00:0000:00:00
90 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZINDEPENDENTABM02:20:2418500:43:1411001:13:3432.6201:56:4815600:23:3600:00:0000:00:00
91 2254SERGI POLO GUTIERREZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:20:3615000:42:0512401:14:4532.1101:56:5016600:23:4600:00:0000:00:00
92 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:21:009000:39:5718501:19:4130.1201:59:386400:21:2200:00:0000:00:00
93 3020FRANCISCO COLLE PEREIRAWEFEEL TEAMABM02:21:2611900:41:0214301:16:0531.5401:57:0718900:24:1900:00:0000:00:00
94 1308PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANYOSPARKABM02:21:3113100:41:1813501:15:2531.8201:56:4320600:24:4800:00:0000:00:00
95 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZC.N. MOLINS DE REIABM02:22:0620200:43:4212701:15:0032.0001:58:4214900:23:2400:00:0000:00:00
96 3169XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM02:22:3514900:42:0414101:15:5031.6501:57:5420000:24:4100:00:0000:00:00
97 6013JOSEP DOLCET BORRASLLICENCIA DE DIAABM02:22:3614600:42:0316301:17:5530.8001:59:5812000:22:3800:00:0000:00:00
98 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM02:22:4518700:43:2011401:13:4632.5401:57:0623600:25:3900:00:0000:00:00
99 1479DANIEL ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:22:5014100:41:5214601:16:3331.3501:58:2519200:24:2500:00:0000:00:00
100 3331CARLOS FLORES VALEROEVOLUTRION SANT BOIABM02:22:5615400:42:1312301:14:4432.1101:56:5725100:25:5900:00:0000:00:00
101 7018JOSE CANOLLICENCIA DE DIAABM02:23:1216900:42:3613401:15:2531.8201:58:0122100:25:1100:00:0000:00:00
102 655XAVIER MARTINEZ MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:23:1317200:42:3913201:15:1931.8701:57:5822800:25:1500:00:0000:00:00
103 5371ROBERT JUANOLA JUANOLATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:23:1913500:41:2515901:17:3730.9201:59:0218700:24:1700:00:0000:00:00
104 4972ALVARO SANSA IBARRAFASTTRIATLON CLUBABM02:23:2010100:40:2319401:20:0429.9802:00:2712900:22:5300:00:0000:00:00
105 3003ALEX PLA LORENTECERDANYOLA CHABM02:23:2917100:42:388301:11:5333.3901:54:3130900:28:5800:00:0000:00:00
106 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESABM02:23:4218100:43:0713301:15:2231.8401:58:2922200:25:1300:00:0000:00:00
107 3029EDGAR GAIG DIEGUEZC.T. PARETS DEL VALLESABM02:23:5017700:42:5015401:17:0231.1601:59:5217700:23:5800:00:0000:00:00
108 5650TIAGO CORDASABSOLUT SPORTABM02:23:5519700:43:3614501:16:2131.4301:59:5717800:23:5800:00:0000:00:00
109 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM02:24:0216300:42:2716601:18:0630.7302:00:3315300:23:2900:00:0000:00:00
110 3958FERRAN VELA I CANALINFINITRIABM02:24:0719900:43:3916001:17:4030.9002:01:1912500:22:4800:00:0000:00:00
111 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:24:3720000:43:4015701:17:2031.0302:01:0015800:23:3700:00:0000:00:00
112 3732ISAAC COLOMER GONÁZLEZCLUB ESPORTIU SHISSEABM02:25:0015600:42:1512601:14:5332.0501:57:0828800:27:5200:00:0000:00:00
113 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESABM02:25:2121700:44:2315101:16:5031.2402:01:1318300:24:0800:00:0000:00:00
114 1466ALEX TENA CARDENASEVOLUTRION SANT BOIABM02:25:4020900:44:0116701:18:1230.6902:02:1315200:23:2700:00:0000:00:00
115 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM02:25:421400:36:2726001:25:1328.1602:01:4018000:24:0200:00:0000:00:00
116 3755ALEIX SIMARRO GENESCAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:25:4517600:42:4718401:19:3830.1402:02:2514700:23:2000:00:0000:00:00
117 7025QUIM LLADÓ RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:26:1329200:47:1813001:15:1531.8902:02:3316400:23:4000:00:0000:00:00
118 3001ALBERT GILART FONTANALSCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:26:1814700:42:0322401:21:4929.3302:03:5210900:22:2600:00:0000:00:00
119 5428RAÜL PUJOL CALVETTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM02:26:3319300:43:2820401:20:4829.7002:04:1610100:22:1700:00:0000:00:00
120 1032JOSE CAPILLA CAICEDOINDEPENDENTABM02:26:4118000:43:0222801:22:0129.2602:05:037800:21:3800:00:0000:00:00
121 5972MARC RIGUILLO BUTJOSAC.T. PARETS DEL VALLESABM02:26:4419000:43:2418101:19:2630.2102:02:5017200:23:5400:00:0000:00:00
122 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM02:26:4711000:40:4624001:22:5428.9502:03:4013600:23:0700:00:0000:00:00
123 7015XAVIER BARTRINA ALABAULLICENCIA DE DIAABM02:27:149500:40:1219101:20:0129.9902:00:1327500:27:0100:00:0000:00:00
124 6021PERE ORDIS LLADÓLLICENCIA DE DIAABM02:27:3422800:44:4117801:19:1530.2802:03:5615900:23:3800:00:0000:00:00
125 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:27:3818200:43:1019201:20:0229.9902:03:1219300:24:2600:00:0000:00:00
126 3493JAVIER ESPAÑA RIVERAC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM02:27:4021500:44:1115501:17:0731.1202:01:1826200:26:2200:00:0000:00:00
127 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUESC.N. MOLINS DE REIABM02:27:4322600:44:3617901:19:1730.2702:03:5317000:23:5000:00:0000:00:00
128 5581ALBERTO CARRASCO GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:27:5812400:41:0415001:16:4931.2401:57:5332400:30:0500:00:0000:00:00
129 2409MARC CUADRENCH FRANCOC.N. VIC-ETBABM02:28:1016200:42:2217601:18:4930.4502:01:1127400:26:5900:00:0000:00:00
130 6015VICTOR ALFREDO SUAREZ LOPLLICENCIA DE DIAABM02:28:1519400:43:2918701:19:4830.0802:03:1721500:24:5800:00:0000:00:00
131 1615MIGUEL GORDON CAÑIZARESGAVA TRIATLOABM02:29:1024200:45:2316401:17:5530.8002:03:1824400:25:5200:00:0000:00:00
132 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM02:29:3123800:45:1816801:18:1230.6902:03:3025300:26:0100:00:0000:00:00
133 1635BENJAMIN ESTEVE KAYCLUB TRIATLO BLANESABM02:29:3723700:45:1018201:19:2630.2102:04:3621700:25:0100:00:0000:00:00
134 3465OSCAR OSTA RIERACLUB NATACIO VALLDOREIXABM02:29:3927100:46:3218001:19:2330.2302:05:5516500:23:4400:00:0000:00:00
135 1794JOSEP MARIA DELLUNDE GUIVCLUB NATACIO BANYOLESABM02:30:0419800:43:3722501:21:5029.3302:05:2719700:24:3700:00:0000:00:00
136 3815MARC SERRA MARIMONGAVA TRIATLOABM02:30:2424100:45:2321401:21:2129.5002:06:4416300:23:4000:00:0000:00:00
137 2130FERRAN COLL LOPEZCLUB ESPORTIU SHISSEABM02:30:3828100:46:5319601:20:0929.9402:07:0215700:23:3600:00:0000:00:00
138 2966PABLO LAPREA BARROSOT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:30:4722200:44:3123001:22:1629.1702:06:4717900:24:0000:00:0000:00:00
139 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM02:30:5525500:45:4418901:19:5830.0102:05:4222400:25:1300:00:0000:00:00
140 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM02:31:0427600:46:3619301:20:0329.9802:06:3919100:24:2500:00:0000:00:00
141 6004DAVID RUIZ SANTOSLLICENCIA DE DIAABM02:31:0921800:44:2317701:19:0130.3702:03:2428700:27:4500:00:0000:00:00
142 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:31:1825300:45:3921201:21:1529.5402:06:5419000:24:2400:00:0000:00:00
143 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANADISTANCE LA SALLEABM02:32:5031000:48:1617501:18:4030.5102:06:5624500:25:5400:00:0000:00:00
144 6001ALBERTO ESTEBANEZ DE MIGUC.D.E. 3STYLE TRIATLONABM02:32:5922300:44:3221501:21:2329.4902:05:5527600:27:0400:00:0000:00:00
145 5478MARCOS LOPEZ RUBIOTRIATLO PALLEJAABM02:33:5526600:46:1022301:21:4929.3302:07:5924700:25:5600:00:0000:00:00
146 2938JORDI VADILLO JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:34:178500:39:3830001:29:0726.9302:08:4523500:25:3200:00:0000:00:00
147 506ALBERT DE PABLO LATORREI3 TRIATHLONABM02:34:3628700:47:0518601:19:4730.0802:06:5228600:27:4400:00:0000:00:00
148 6002SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM02:34:5017400:42:4526501:25:2828.0802:08:1326700:26:3700:00:0000:00:00
149 2624MARIO SERRANO LAZAROC.N. MOLINS DE REIABM02:34:5225200:45:3824401:23:5728.5902:09:3523000:25:1700:00:0000:00:00
150 3450ANDRES LERMOS EXPOSITOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:34:5421100:44:0623101:22:2229.1402:06:2830000:28:2600:00:0000:00:00
151 6012IGOR VIVANCOS RUIZLLICENCIA DE DIAABM02:35:0020300:43:4327301:26:0127.9002:09:4422900:25:1600:00:0000:00:00
152 2804ALBERT SAAVEDRA MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM02:35:0931100:48:2119001:20:0129.9902:08:2227000:26:4700:00:0000:00:00
153 2026XAVIER TARRATS BADOSACLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:35:1524600:45:2825601:25:0728.2002:10:3519900:24:4000:00:0000:00:00
154 4806CARLES ROMERA PAJARESCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM02:35:5321900:44:2629101:28:1027.2202:12:3614200:23:1700:00:0000:00:00
155 4452DANIEL ZALBA ESTRADATG TRIATLO SITGESABM02:35:5429600:47:3016901:18:1330.6802:05:4332500:30:1100:00:0000:00:00
156 7024ÓSCAR DEL CORRAL NEGREDOLLICENCIA DE DIAABM02:35:5726900:46:1725301:24:4528.3202:11:0221100:24:5500:00:0000:00:00
157 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:36:1420100:43:4124201:23:0128.9102:06:4231300:29:3200:00:0000:00:00
158 7020GUILLERMO FERRAIRÓ PERETLLICENCIA DE DIAABM02:36:3028000:46:4622601:21:5229.3202:08:3828900:27:5200:00:0000:00:00
159 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:36:5622100:44:2924701:24:1728.4802:08:4629700:28:1000:00:0000:00:00
160 7033MARC CANET CALAFLLICENCIA DE DIAABM02:37:5523900:45:2124101:22:5528.9402:08:1631500:29:3900:00:0000:00:00
161 2887ADAM FELIU PELACHCLUB NATACIO OLOTABM02:38:1814500:42:0114901:16:4531.2701:58:4636500:39:3200:00:0000:00:00
162 7030XAVIER PERICH HERREROLLICENCIA DE DIAABM02:38:1920600:43:5330501:29:3526.7902:13:2820800:24:5100:00:0000:00:00
163 5359SERGIO NAVARRO REDONDOCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:38:2122400:44:3522901:22:1129.2002:06:4633700:31:3500:00:0000:00:00
164 7031RAFA GONZÁLVEZ JORDÁNLLICENCIA DE DIAABM02:39:0029300:47:2225801:25:1128.1702:12:3326500:26:2700:00:0000:00:00
165 4332IURI FARRÚS ROCACLUB NATACIO SITGESABM02:39:2628900:47:0828001:27:2127.4802:14:2921400:24:5700:00:0000:00:00
166 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM02:39:5021400:44:1025701:25:0728.2002:09:1732900:30:3300:00:0000:00:00
167 2626ORIOL SICART CASAINC.N. MOLINS DE REIABM02:40:2030500:47:5826201:25:2328.1102:13:2127300:26:5900:00:0000:00:00
168 4985PAU BLASCO CERVERAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:41:3927700:46:3727201:25:5827.9202:12:3531100:29:0400:00:0000:00:00
169 5551JAVIER DIAZ DELGADOCERDANYOLA CHABM02:41:4926800:46:1429801:28:5127.0102:15:0526900:26:4400:00:0000:00:00
170 4733ALEX OTERO LOPEZCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM02:42:0921000:44:0632201:32:1726.0102:16:2324100:25:4600:00:0000:00:00
171 7039ISAAC SALVADORLLICENCIA DE DIAABM02:42:1619500:43:3129301:28:2427.1502:11:5532700:30:2100:00:0000:00:00
172 5227VICTOR MARCO SURROCATRIATLO PALLEJAABM02:42:2326000:45:4826801:25:3928.0202:11:2733100:30:5600:00:0000:00:00
173 1215CARLES PERARNAU VELASCOINDEPENDENTABM02:42:2729000:47:0927901:27:2027.4802:14:2929300:27:5800:00:0000:00:00
174 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM02:43:1730200:47:4326701:25:3428.0502:13:1732200:30:0000:00:0000:00:00
175 2129ALBERT ROVIRALTA CASTAÑOC.N. MOLINS DE REIABM02:43:1932300:49:1528301:27:4427.3602:16:5926100:26:2000:00:0000:00:00
176 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIABM02:43:5831300:48:3326301:25:2428.1002:13:5732300:30:0100:00:0000:00:00
177 841ALEJANDRO ENRIQUE ARRIBASCERDANYOLA CHABM02:45:5730700:48:1231401:30:3626.4902:18:4828100:27:0900:00:0000:00:00
178 5961DAVID CALVET AGUSTICLUB MEDINA TRIATLOABM02:47:1933900:50:5328401:27:5227.3102:18:4530300:28:3400:00:0000:00:00
179 3692ERIK TORNER ALTIMIRACLUB TRIATLO SABADELLABM02:47:4425400:45:4232301:32:2425.9702:18:0631400:29:3800:00:0000:00:00
180 1697SERGI LOPEZ SILVAINDEPENDENTABM02:48:1732500:49:2830701:29:4526.7402:19:1331000:29:0400:00:0000:00:00
181 5543SANTIAGO ULLDEMOLINS MARTTRIENJOY TEAMABM02:49:4833200:50:0731601:31:3826.1902:21:4529400:28:0300:00:0000:00:00
182 5261DAVID FERNANDEZ FERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:50:2933500:50:1826401:25:2528.1002:15:4335800:34:4600:00:0000:00:00
183 6006CARLOS MOLINER ABÓSLLICENCIA DE DIAABM02:51:1632800:49:4432501:32:5925.8102:22:4330200:28:3300:00:0000:00:00
184 5736ALBERTO PULIDO CAMACHOEVOLUTRION SANT BOIABM02:51:2529800:47:3333901:37:0524.7202:24:3827100:26:4700:00:0000:00:00
185 6019PAU REIG COMAJUANLLICENCIA DE DIAABM02:51:307800:39:1725101:24:4128.3402:03:5836700:47:3200:00:0000:00:00
186 1256TAMER AL-KASSIMI VARGASABSOLUT SPORTABM02:54:1132200:49:1535501:45:2822.7602:34:431900:19:2800:00:0000:00:00
187 7016JOSÉ LUIS HERNÁNDEZ SÁNCHLLICENCIA DE DIAABM02:54:1933400:50:1229701:28:4027.0702:18:5235900:35:2700:00:0000:00:00
188 6008ALDO SANTOLALLA ALBIOLLLICENCIA DE DIAABM02:55:1724000:45:2133501:36:0125.0002:21:2235500:33:5500:00:0000:00:00
189 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTABM02:56:1335000:52:2928801:27:5627.2902:20:2536000:35:4800:00:0000:00:00
190 3994ROBERT MALE PASCUALCLUB ESPAI ESPORT WELLNESABM02:59:4534600:51:5134501:38:2524.3902:30:1631200:29:2900:00:0000:00:00
191 5492JOSÉ MA. RODRÍGUEZ MUÑOZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:03:5232000:49:1133601:36:0924.9602:25:2036200:38:3200:00:0000:00:00
192 2651JAVIER COBOS FERNANDEZCLUB NATACIÓ BANYOLESABM03:09:0834700:51:5234801:40:1523.9402:32:0736100:37:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.E. PICORNELLABF02:28:2712900:41:1724801:24:1928.4602:05:3612600:22:5100:00:0000:00:00
2 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF02:29:5123000:44:4423301:22:3029.0902:07:1411900:22:3700:00:0000:00:00
3 1822CRISTINA PRAT DOTC.N. PRAT-TRIATLOABF02:30:3124900:45:3222101:21:4229.3802:07:1414300:23:1700:00:0000:00:00
4 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:30:4525600:45:4621701:21:2929.4502:07:1515400:23:3000:00:0000:00:00
5 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:31:2124400:45:2722701:21:5829.2802:07:2517500:23:5600:00:0000:00:00
6 4025RAQUEL GUTIÉRREZ ABADFASTTRIATLON CLUBABF02:32:0026100:45:4921901:21:3429.4202:07:2319600:24:3700:00:0000:00:00
7 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF02:32:3422700:44:4123501:22:3829.0402:07:1922700:25:1500:00:0000:00:00
8 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF02:36:0118800:43:2124501:24:0228.5602:07:2330500:28:3800:00:0000:00:00
9 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF02:38:3330900:48:1526601:25:3128.0602:13:4620500:24:4700:00:0000:00:00
10 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:39:3831500:48:3625401:24:5528.2602:13:3125600:26:0700:00:0000:00:00
11 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF02:42:0127300:46:3430301:29:2726.8302:16:0125200:26:0000:00:0000:00:00
12 4007CLARA HERNANDEZ CORTESSBR OPEN TEAMABF02:42:3231700:48:3829401:28:3327.1002:17:1123100:25:2100:00:0000:00:00
13 112NURIA PUBILL LLEONARTFASTTRIATLON CLUBABF02:45:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4008JANETTE SOLSONA NOVELLP.C. CERVERA-TRIATLOABF02:46:3933100:50:0630601:29:4526.7402:19:5127200:26:4800:00:0000:00:00
15 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:47:1528800:47:0729501:28:3827.0802:15:4533600:31:3000:00:0000:00:00
16 5182MÒNICA SARDÀ CIVILTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABF02:51:4933600:50:2632801:33:4425.6002:24:1028500:27:3900:00:0000:00:00
17 85SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF02:55:4434000:50:5833801:36:3024.8702:27:2829900:28:1600:00:0000:00:00
18 3542EVA PEREZ TRUJILLOCLUB ATLETISME SANT BOIABF02:56:2832700:49:4134101:37:0824.7102:26:4931600:29:3900:00:0000:00:00
19 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF02:57:5435300:53:0633101:34:2625.4102:27:3232800:30:2200:00:0000:00:00
20 5089JÚLIA BREIZ PELLICERC.E. TRIATHLONBCNABF02:58:5733000:49:5534401:37:4124.5702:27:3633400:31:2100:00:0000:00:00
21 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF03:04:5235600:53:1434601:39:2524.1402:32:3934300:32:1300:00:0000:00:00
22 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZDISTANCE LA SALLEABF03:07:3828600:47:0136701:54:5620.8802:41:5723900:25:4100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32