RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
288 279 8 1 6 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 05:03:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:39:34
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:40:47
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:43:01

2. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:03:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:39:10
2294MARCEL GUAL ANDUJAR01:40:28
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:44:02

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:10:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:39:17
25392DANI BORDALLO ROVIRA01:44:27
33898JOSEP ITO RIU01:47:01

4. - C.N. VIC-ETB - 05:24:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13645MARTI LAZARO CORDERO01:45:56
21154TONI CASALS CASTELLAR01:46:53
3835RAMON SALVANS ISERN01:51:19

5. - DISTANCE LA SALLE - 05:26:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1461DANIEL SAGRERA VULART01:46:39
25966LUIS SALA-BELLSOLELL FERRER01:47:54
3378MARCEL CARRERAS SOLER01:52:01

6. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:30:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:40:52
22482ALBERT PUYAL MASGORET01:54:35
35901JAVIER MORO BARRIOS01:55:04

7. - CLUB ESPORTIU TEAM CALELLA TRIATHLON - 05:37:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12923MARC TORO GARCIA01:52:09
24870ISAM MOUNIR EL MRABET01:52:19
34117CARLES SOLÀ BARDERA01:52:42

8. - C.N. MATARO - 05:43:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11069JAVIER SIERRA SILES01:51:54
23081MARCO GAMEZ COBOS01:54:44
32098MARC ROVIRA DOÑATE01:57:00

9. - CLUB TRI-BU - 05:45:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1937SERGI DURBAU JULIA01:49:38
2857JAUME FREIXES PUIG01:52:04
35895MARTÍ FOREST TITOS02:04:07

10. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:54:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:46:43
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:51:49
3184FERRAN CALERO GONZALEZ02:16:08

11. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:57:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:50:46
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:57:46
3442EDUARD TARRE FREIXAS02:08:51

12. - CLUB FIT GYM - 05:59:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:52:42
23877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:57:34
35924JOSE MIGUEL RODRIGUEZ OLIVARES02:08:59

13. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 06:05:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15978JAUME FONT VIRTUS01:53:05
2631CARLOS LUIS PERELLO02:02:16
3774LUIS ESTRELLA PASTOR02:09:54

14. - CLUB TRI5U - 06:08:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13926RUBEN SERNA APARICIO01:58:20
23144ERIC TORREJON COSTARROSA02:03:23
34678MIQUEL YAFARI DURAN02:06:17

15. - C.E. SISTRELLS - 06:14:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14906NOEL MUÑOZ NADAL02:00:45
24876PATRICIO ROSSI02:04:16
3233JUAN ANTONIO CRESPO02:09:55

16. - C.N. PRAT-TRIATLO - 06:21:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:54:54
21159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO02:11:20
35989ALBERT SOLA COLOMERA02:15:01

17. - SOC ATLETICA CORBERA - 06:27:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU02:03:58
21258ALBERT JIMENEZ ESTRADA02:11:31
31758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA02:11:32

18. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 06:30:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:59:52
25608ARNAU PAGÈS LÓPEZ02:10:28
35941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON02:19:43

19. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 06:32:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11377MARTI BIGORDA VILLALVA01:51:11
22348JAUME GRACIA ALCACER02:16:08
32140JORDI MAIQUES DERN02:25:27

20. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:37:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1693DAVID LOPEZ RUIZ01:59:45
2200JOSEP ANTONI GARCIA MARTINEZ02:02:34
31029RAMON LUIS GOMEZ PLANAS02:34:57

21. - CLUB VO2 - 06:45:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15629JUAN CORONADO02:06:11
21507ELOI SOLA LAGARES02:18:00
32320JOSEP NEBOT AGUILAR02:20:57

22. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:48:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:56:57
25921MANEL ASTALS DINARÉS02:23:15
35891JAUME MESQUIDA FEBRER02:28:28

23. - C.A. IGUALADA - 06:57:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1789JOSE ROQUE RIOS CUADROS02:09:05
22543BERNAT PLA PRAT02:16:40
3742JORDI COSTA SUBIRANA02:32:09

24. - CLUB NATACIO RUBI - 07:01:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMÍNGUEZ02:11:10
22477RAFAEL HIERRO PEREZ02:12:54
31399JOSÉ MENDEZ SANCHEZ02:37:42

25. - CERCLES SABADELLES 1856 - 07:06:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1165ANDRES LUQUE MESA02:04:33
25991MARC MARTI MATALONGA02:25:18
35670ALBERT GRAELLS BERNALDO02:36:09

26. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 07:20:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
13282ROGER BERNAT MACIAN02:24:53
24271JAVIER VILLAR VILLAR02:27:48
34985PAU BLASCO CERVERA02:27:54

27. - C.N. CATALUNYA - 07:23:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYAS01:50:56
2810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED02:26:03
3971EDUARD ESPRIU FULLA03:06:21

28. - CERRR IGUALADA - 08:15:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12450JEROME LOOS02:39:55
25222SERGIO LOPEZ JUAREZ02:42:20
3192JORGE LOPEZ JUAREZ02:53:08

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32