RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
288 279 8 1 6 22 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2092ELOI CABEZAS GARCIACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:55:352400:20:146201:25:1415.4901:45:284800:10:070:00:000:00:00
2 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM02:00:375200:21:148101:29:1714.7801:50:314600:10:060:00:000:00:00
3 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:10:285900:21:3413501:38:3113.4002:00:056200:10:230:00:000:00:00
4 6016PABLO CIRUJEDA DOMÍNGUEZLLICENCIA DE DIAJNM02:13:4614800:23:4513001:37:4013.5202:01:2518500:12:210:00:000:00:00
5 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:19:437200:21:5316501:45:0812.5602:07:0120000:12:420:00:000:00:00
6 7041ALBERT SÁNCHEZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAJNM03:27:2216100:24:0727902:51:487.6803:15:5513900:11:270:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6032ADRIA NOGUERA SOLDEVILAFEECSUB23M01:38:21900:19:27201:09:2419.0201:28:511700:09:300:00:000:00:00
2 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:39:341000:19:32801:11:0918.5501:30:41100:08:530:00:000:00:00
3 3645MARTI LAZARO CORDEROC.N. VIC-ETBSUB23M01:45:56800:19:251801:17:0317.1301:36:281500:09:280:00:000:00:00
4 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:51:572800:20:203801:21:3516.1801:41:554200:10:020:00:000:00:00
5 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:55:36100:18:516601:26:3615.2401:45:275200:10:090:00:000:00:00
6 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTTOT VICI EN BICI CLUB ESPSUB23M01:56:269100:22:145401:23:3515.7901:45:497800:10:370:00:000:00:00
7 3191EDU MASSO GRABULOSAFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:04:058400:22:089201:31:2914.4301:53:376500:10:280:00:000:00:00
8 5485ERIC CINCA CARRILLODISTANCE LA SALLESUB23M02:06:496000:21:3511401:34:3713.9501:56:127900:10:370:00:000:00:00
9 5404AMÓS VIEDMA ALONSOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M02:12:2911200:22:3913601:38:4413.3702:01:2310600:11:060:00:000:00:00
10 184FERRAN CALERO GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:16:089800:22:2414501:40:5713.0802:03:2120900:12:470:00:000:00:00
11 6029MARC SERRA MASDEULLICENCIA DE DIASUB23M02:16:4810200:22:2715101:41:4812.9702:04:1519400:12:330:00:000:00:00
12 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBSUB23M02:17:3613600:23:2415801:42:4912.8402:06:1313500:11:230:00:000:00:00
13 6015XAVIER MAS GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M02:23:3120200:25:1017201:46:4612.3602:11:5615000:11:350:00:000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:39:10400:19:13601:10:2618.7401:29:391800:09:310:00:000:00:00
2 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:46:432200:20:111601:16:5617.1601:37:072000:09:360:00:000:00:00
3 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:46:532600:20:161701:16:5917.1501:37:152500:09:380:00:000:00:00
4 6030JAUME REIG PUENTEFEECV1M01:47:563300:20:332101:17:3017.0301:38:032900:09:530:00:000:00:00
5 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:48:502500:20:152201:18:1016.8901:38:256300:10:250:00:000:00:00
6 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:51:547400:21:573001:19:4816.5401:41:455100:10:090:00:000:00:00
7 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M01:52:091600:20:005001:23:0315.8901:43:03500:09:060:00:000:00:00
8 5614JOAN IGLESIES BARCIAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:54:005400:21:224301:22:2016.0301:43:425900:10:180:00:000:00:00
9 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:54:546300:21:394901:22:5715.9101:44:365800:10:180:00:000:00:00
10 3079ANGEL PAVON GARCIADISTANCE LA SALLEV1M01:56:376600:21:435601:24:0415.7001:45:479200:10:500:00:000:00:00
11 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:57:035500:21:246101:25:0615.5101:46:307300:10:330:00:000:00:00
12 374DOMINGO ROIG VAZQUEZDISTANCE LA SALLEV1M01:59:244500:20:597601:28:1514.9601:49:145300:10:100:00:000:00:00
13 5899JOSEP LLEONART SUBIRANADISTANCE LA SALLEV1M02:01:1911300:22:426401:26:2915.2601:49:1117800:12:080:00:000:00:00
14 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:02:3412300:23:047701:28:2714.9201:51:3110300:11:030:00:000:00:00
15 4762RAFAEL NAVARRO ALVAREZWEFEEL TEAMV1M02:03:339700:22:249001:31:0614.4901:53:304300:10:030:00:000:00:00
16 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:03:388800:22:128901:30:5614.5201:53:086800:10:300:00:000:00:00
17 685ALEX GIL  NAVARROC.E. PICORNELLV1M02:04:207000:21:529901:31:5714.3601:53:496900:10:310:00:000:00:00
18 165ANDRES LUQUE MESACERCLES SABADELLES 1856V1M02:04:337500:21:5810101:32:0714.3301:54:056600:10:280:00:000:00:00
19 6018XAVIER DÍAZ NIETOLLICENCIA DE DIAV1M02:04:5113300:23:218501:30:0714.6501:53:2813300:11:230:00:000:00:00
20 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M02:04:5214200:23:378601:30:1314.6301:53:5010100:11:020:00:000:00:00
21 1259RICARD VERDAGUER GARCIADISTANCE LA SALLEV1M02:05:594300:20:5411701:34:5813.9001:55:524700:10:070:00:000:00:00
22 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M02:07:0511600:22:5310801:33:3214.1101:56:258400:10:400:00:000:00:00
23 442EDUARD TARRE FREIXASC.T. S.J. ABADESSESV1M02:08:5111700:22:5312201:35:2313.8401:58:167600:10:350:00:000:00:00
24 2486EDGAR AZNAR SANTAMARIADISTANCE LA SALLEV1M02:09:1517700:24:3110501:32:5314.2101:57:2416100:11:510:00:000:00:00
25 6010RAFEL FLORIACH TRIADOLLICENCIA DE DIAV1M02:09:1812800:23:1211801:35:0113.8901:58:1310500:11:050:00:000:00:00
26 3353SERGI SANCHEZ GRAUINDEPENDENTV1M02:09:2113800:23:3311101:33:5414.0601:57:2716200:11:540:00:000:00:00
27 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M02:09:557600:22:0012701:37:0213.6001:59:029600:10:530:00:000:00:00
28 2728SANTI PELLEJERO GACIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M02:10:533100:20:2314701:41:1213.0402:01:351100:09:180:00:000:00:00
29 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M02:11:106800:21:5113301:38:0313.4601:59:5412800:11:160:00:000:00:00
30 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:11:3119700:25:0711201:34:2113.9901:59:2817300:12:030:00:000:00:00
31 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:11:3219100:24:4611501:34:3913.9501:59:2517600:12:070:00:000:00:00
32 1611DAVID DOMINGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M02:12:1315100:23:4912801:37:0713.5902:00:5613000:11:170:00:000:00:00
33 5894JOAN FRANCESC IGLESIAS COC.N. VIC-ETBV1M02:15:4712600:23:1013901:39:3313.2602:02:4322000:13:040:00:000:00:00
34 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:17:2214600:23:4115201:42:1812.9002:05:5913400:11:230:00:000:00:00
35 194DANIEL TUDELA MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESV1M02:17:3710300:22:2916001:44:0012.6902:06:2910800:11:080:00:000:00:00
36 2177FRANCISCO AYASO MONTEAGUDC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:18:0713100:23:1316101:44:1412.6602:07:278300:10:400:00:000:00:00
37 6014ORIOL RAYOFEECV1M02:18:1017800:24:3415501:42:2812.8802:07:0210900:11:080:00:000:00:00
38 6022SALVADOR ROJAS CHAVEROLLICENCIA DE DIAV1M02:22:5218400:24:3917401:46:5812.3402:11:3712700:11:150:00:000:00:00
39 5921MANEL ASTALS DINARÉSCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:23:1512000:23:0019201:49:3512.0502:12:358000:10:400:00:000:00:00
40 7018ADAM ALONSO PASCUALLLICENCIA DE DIAV1M02:23:3916000:24:0617501:47:0412.3302:11:1019000:12:290:00:000:00:00
41 7049YANN RIALLANDLLICENCIA DE DIAV1M02:24:1310000:22:2619801:51:3911.8202:14:054900:10:080:00:000:00:00
42 7039RAMON ERNESTO MAS FUSTERLLICENCIA DE DIAV1M02:24:4317300:24:2018601:48:4412.1402:13:0415300:11:390:00:000:00:00
43 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:25:2722600:26:1118401:48:0612.2102:14:1711200:11:100:00:000:00:00
44 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M02:25:5418900:24:4318301:48:0412.2102:12:4722500:13:070:00:000:00:00
45 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV1M02:26:039300:22:1920201:52:3511.7202:14:5411000:11:090:00:000:00:00
46 4271JAVIER VILLAR VILLARC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:27:4820500:25:1319401:49:5012.0202:15:0320600:12:450:00:000:00:00
47 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:28:2815800:24:0420001:52:0811.7702:16:1218200:12:160:00:000:00:00
48 2573CARLOS ORDOÑEZ MORILLODISTANCE LA SALLEV1M02:30:3618000:24:3520501:53:0811.6702:17:4321200:12:530:00:000:00:00
49 7023MANUEL ANGEL RODRIGUEZ MOFEECV1M02:32:0323600:26:2620601:53:3311.6202:19:5917400:12:040:00:000:00:00
50 7038JAVIER BAQUEDANO LÓPEZFEECV1M02:35:3222400:26:0621101:55:2211.4402:21:2824700:14:040:00:000:00:00
51 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROINDEPENDENTV1M02:35:4113700:23:3322902:00:3810.9402:24:1114600:11:300:00:000:00:00
52 3190FRANCISCO SANTIESTEVE PUYSBR OPEN TEAMV1M02:36:1720800:25:2121801:58:1911.1602:23:4019800:12:370:00:000:00:00
53 6023JOSEP SANCHEZ HUERTASLLICENCIA DE DIAV1M02:38:3426000:27:2121201:56:0411.3702:23:2526900:15:090:00:000:00:00
54 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M02:39:0022500:26:1022702:00:2010.9702:26:3019100:12:300:00:000:00:00
55 154DANIEL MARIN ZORITACERCLES SABADELLES 1856V1M02:39:2925300:26:5221601:57:3811.2202:24:3026500:14:590:00:000:00:00
56 5905JORGE RODRIGUEZ GARRIDOCLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M02:41:2525500:26:5522602:00:0910.9902:27:0425200:14:210:00:000:00:00
57 6007ANTONIO ROLDAN HERNANEZLLICENCIA DE DIAV1M02:49:0921200:25:3125202:10:2910.1202:36:0022800:13:090:00:000:00:00
58 6008JAUME COSTA CARMONALLICENCIA DE DIAV1M02:49:0921400:25:3225302:10:3010.1102:36:0222400:13:070:00:000:00:00
59 1384XAVIER ALOY CALAFC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M02:49:1623100:26:1625102:10:0610.1502:36:2221400:12:540:00:000:00:00
60 6037GUILLERMO SAGRERA VULARTLLICENCIA DE DIAV1M02:51:2726700:28:5924502:07:2810.3602:36:2726600:15:000:00:000:00:00
61 6001PEP SOGUES CABRERALLICENCIA DE DIAV1M02:53:1426400:27:5125602:12:229.9702:40:1321900:13:010:00:000:00:00
62 764JAVIER JIMENEZ PUEYOINDEPENDENTV1M02:53:3223800:26:2825702:13:369.8802:40:0423900:13:280:00:000:00:00
63 5769PERE CODINA ASTALSGAVA TRIATLOV1M02:54:0323500:26:1925902:14:049.8502:40:2324100:13:400:00:000:00:00
64 6038JUAN ANTONIO SÁNCHEZ FUSTLLICENCIA DE DIAV1M02:54:1624800:26:4726002:14:449.8002:41:3120700:12:450:00:000:00:00
65 6021CESAR PICAZO SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M02:56:1727300:31:2725002:09:4210.1802:41:0926800:15:080:00:000:00:00
66 141LLUIS FABRE DOLSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M02:58:4725900:27:1526202:15:089.7702:42:2327600:16:240:00:000:00:00
67 7028ALFONS CARRILLO ARMENTEROLLICENCIA DE DIAV1M03:04:3926300:27:4926702:23:379.1902:51:2623200:13:130:00:000:00:00
68 2484DAVID PARDO ESTADELLAFASTTRIATLON CLUBV1M03:06:5725800:27:1327002:25:429.0602:52:5524500:14:020:00:000:00:00
69 6003XAVIER GONZALEZ ALVAREZLLICENCIA DE DIAV1M03:30:1827500:31:5627702:41:278.1803:13:2327800:16:550:00:000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:54:355600:21:244801:22:5415.9201:44:185700:10:170:00:000:00:00
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:03:5810700:22:348801:30:3814.5601:53:129000:10:460:00:000:00:00
3 6041JOSE MARTINEZ SALINASLLICENCIA DE DIAV2M02:06:0619600:25:027801:28:4414.8801:53:4618400:12:200:00:000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:09:0517500:24:2710401:32:4414.2301:57:1116300:11:540:00:000:00:00
5 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:11:2011500:22:4913201:37:5913.4702:00:487200:10:320:00:000:00:00
6 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:24:348000:22:0319901:51:5111.8002:13:548100:10:400:00:000:00:00
7 6043RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M02:28:0223000:26:1619001:49:1812.0802:15:3418900:12:280:00:000:00:00
8 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M02:37:4220300:25:1021901:58:2111.1502:23:3124900:14:110:00:000:00:00
9 7048JORDI BELTRAN ANDÚJARLLICENCIA DE DIAV2M02:43:5622700:26:1223602:02:3710.7702:28:4926700:15:070:00:000:00:00
10 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M02:44:2624000:26:3224102:05:3410.5102:32:0618300:12:200:00:000:00:00
11 7032XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M03:04:0424300:26:3826802:23:449.1802:50:2224200:13:420:00:000:00:00
12 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M03:07:3227000:30:0826902:24:099.1602:54:1723300:13:150:00:000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M02:24:3023300:26:1816401:45:0112.5702:11:1922900:13:110:00:000:00:00
2 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M02:45:3627200:30:4922001:58:4311.1202:29:3227400:16:040:00:000:00:00
3 971EDUARD ESPRIU FULLAC.N. CATALUNYAV3M03:06:2127900:34:1326302:16:399.6602:50:5227200:15:290:00:000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLO LLEIDA JNF03:07:3726900:30:0726602:22:579.2302:53:0425500:14:330:00:000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F02:04:5815200:23:518401:29:5214.6901:53:4312500:11:150:00:000:00:00
2 5147NURIA LAUCO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:05:0115300:23:538301:29:4914.7001:53:4213200:11:190:00:000:00:00
3 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:14:5022800:26:1512501:36:0813.7302:02:2318700:12:270:00:000:00:00
4 39REGINA ANNA MOLA GIBERTC.N. MATAROV1F02:24:5818800:24:4318801:49:0312.1002:13:4612300:11:120:00:000:00:00
5 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F02:28:0125000:26:5018501:48:3312.1602:15:2319900:12:380:00:000:00:00
6 5172MONICA OLIVER HERREROC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:55:2427400:31:3024902:09:1310.2202:40:4325800:14:410:00:000:00:00
7 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F03:19:0527800:33:3627202:28:058.9103:01:4127900:17:240:00:000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F03:07:5926100:27:2227102:26:119.0302:53:3325300:14:260:00:000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:35:32200:18:52101:07:4319.4901:26:35300:08:570:00:000:00:00
2 1691FRANCESC CUEVAS PEREZC. ATLETISME MONTORNESABM01:38:471500:19:58301:09:4318.9301:29:41600:09:060:00:000:00:00
3 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:171300:19:48401:09:5318.8901:29:412100:09:360:00:000:00:00
4 294MARCEL GUAL ANDUJART-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:281100:19:40901:11:3518.4401:31:15700:09:130:00:000:00:00
5 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:40:474400:20:57501:09:5518.8801:30:523400:09:550:00:000:00:00
6 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:40:522300:20:13701:10:5818.6001:31:112700:09:410:00:000:00:00
7 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:43:014200:20:511001:12:1318.2801:33:043500:09:570:00:000:00:00
8 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:021800:20:031101:14:3017.7201:34:331600:09:290:00:000:00:00
9 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:131200:19:441201:15:2517.5001:35:09400:09:040:00:000:00:00
10 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:27500:19:131301:15:5917.3701:35:12800:09:150:00:000:00:00
11 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:45:43600:19:221901:17:0517.1201:36:27900:09:160:00:000:00:00
12 461DANIEL SAGRERA VULARTDISTANCE LA SALLEABM01:46:391400:19:502001:17:1517.0901:37:051900:09:340:00:000:00:00
13 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:47:013900:20:441501:16:2317.2801:37:073200:09:540:00:000:00:00
14 5966LUIS SALA-BELLSOLELL FERRDISTANCE LA SALLEABM01:47:541900:20:042401:18:2616.8301:38:301400:09:240:00:000:00:00
15 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:262100:20:112601:19:1216.6701:39:234400:10:030:00:000:00:00
16 937SERGI DURBAU JULIACLUB TRI-BUABM01:49:384600:21:002301:18:2616.8301:39:265400:10:120:00:000:00:00
17 5654MICHELE SARZILLAC.E. TRIATHLONBCNABM01:49:58700:19:253701:21:1616.2401:40:411000:09:170:00:000:00:00
18 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:50:254000:20:502701:19:1216.6701:40:026100:10:230:00:000:00:00
19 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:50:465000:21:052901:19:4116.5701:40:463900:10:000:00:000:00:00
20 691GABRIEL CARDEÑOSA ARRAYASC.N. CATALUNYAABM01:50:562700:20:193601:21:1616.2401:41:351300:09:210:00:000:00:00
21 1377MARTI BIGORDA VILLALVAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:51:116500:21:412801:19:3016.6001:41:113800:10:000:00:000:00:00
22 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:51:196200:21:372501:18:5016.7401:40:279500:10:520:00:000:00:00
23 6005VÍCTOR ÚBEDA TIRADOLLICENCIA DE DIAABM01:51:2516600:24:131401:16:0917.3301:40:2210400:11:030:00:000:00:00
24 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:51:494900:21:033201:20:5216.3201:41:553100:09:540:00:000:00:00
25 378MARCEL CARRERAS SOLERDISTANCE LA SALLEABM01:52:014700:21:013501:21:0516.2801:42:063300:09:550:00:000:00:00
26 7043RUBEN RIOS ZAPATERLLICENCIA DE DIAABM01:52:035100:21:083101:20:4616.3401:41:545000:10:090:00:000:00:00
27 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:52:042900:20:214101:22:0616.0801:42:272300:09:370:00:000:00:00
28 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:52:19300:19:125701:24:1115.6801:43:23200:08:560:00:000:00:00
29 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM01:52:424100:20:513301:21:0316.2901:41:549100:10:480:00:000:00:00
30 4117CARLES SOLÀ BARDERACLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM01:52:425700:21:253401:21:0416.2801:42:295500:10:130:00:000:00:00
31 5978JAUME FONT VIRTUSCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:53:053600:20:374501:22:2716.0101:43:044000:10:010:00:000:00:00
32 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB ESPORTIU IBERABM01:54:125800:21:275101:23:0515.8901:44:322600:09:400:00:000:00:00
33 7046LUIS BIELSA ALLOZALLICENCIA DE DIAABM01:54:241700:20:015801:24:2115.6501:44:224100:10:020:00:000:00:00
34 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:54:308100:22:044001:21:5616.1101:44:006700:10:300:00:000:00:00
35 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:54:445300:21:184701:22:4415.9501:44:028700:10:420:00:000:00:00
36 5901JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:55:048200:22:053901:21:4816.1401:43:5311900:11:110:00:000:00:00
37 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:56:0011000:22:374201:22:1316.0601:44:5011400:11:100:00:000:00:00
38 7035LLUIS MARTINEZ RAVETLLATLLICENCIA DE DIAABM01:56:299200:22:145201:23:2115.8401:45:359700:10:540:00:000:00:00
39 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:56:573800:20:426801:26:5615.1801:47:381200:09:190:00:000:00:00
40 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:57:003200:20:306701:26:5315.1901:47:232200:09:370:00:000:00:00
41 6036JORDI RUBIO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:57:3010800:22:354601:22:4115.9601:45:1618100:12:140:00:000:00:00
42 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:57:343700:20:386901:27:0315.1601:47:413000:09:530:00:000:00:00
43 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBABM01:57:427900:22:025901:24:2315.6401:46:2513100:11:170:00:000:00:00
44 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:57:469000:22:135301:23:3315.8001:45:4616900:12:000:00:000:00:00
45 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:57:4913500:23:235501:23:4215.7701:47:058900:10:440:00:000:00:00
46 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:58:003500:20:357401:27:3715.0701:48:122800:09:480:00:000:00:00
47 3926RUBEN SERNA APARICIOCLUB TRI5UABM01:58:206700:21:446501:26:3115.2601:48:154500:10:050:00:000:00:00
48 2756ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTEMARESME TRIATLO CLUBABM01:58:283400:20:337101:27:2215.1101:47:557400:10:330:00:000:00:00
49 7030XAVIER PEREZ DALMASESLLICENCIA DE DIAABM01:59:336400:21:406001:25:0515.5101:46:4521000:12:480:00:000:00:00
50 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:59:458600:22:116301:26:1915.2901:48:3012600:11:150:00:000:00:00
51 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:59:527100:21:527201:27:2915.0901:49:217000:10:310:00:000:00:00
52 5213NIL GAJA BALLARÓTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:00:157300:21:547001:27:0915.1501:49:0312200:11:120:00:000:00:00
53 5854ESTEVE OLIVER BOIXC.T. PARETS DEL VALLESABM02:00:184800:21:038201:29:3714.7301:50:402400:09:380:00:000:00:00
54 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM02:00:458300:22:077501:27:5415.0201:50:018800:10:440:00:000:00:00
55 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:02:162000:20:097901:29:0214.8301:49:1122100:13:050:00:000:00:00
56 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM02:02:228900:22:137301:27:3515.0701:49:4819500:12:340:00:000:00:00
57 2332TONI AZOR ALVAREZINDEPENDENTABM02:03:116100:21:368701:30:3314.5801:52:0910200:11:020:00:000:00:00
58 3144ERIC TORREJON COSTARROSACLUB TRI5UABM02:03:2314100:23:378001:29:1114.8001:52:487500:10:350:00:000:00:00
59 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM02:04:0710400:22:309101:31:1414.4701:53:446000:10:230:00:000:00:00
60 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM02:04:167700:22:009301:31:3614.4101:53:368200:10:400:00:000:00:00
61 143LLUIS TORROELLA PARERAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:04:436900:21:519401:31:4214.3901:53:3311300:11:100:00:000:00:00
62 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM02:04:493000:20:2211301:34:2713.9801:54:493700:10:000:00:000:00:00
63 6044PEDRO TRAVESSET LOEWELLICENCIA DE DIAABM02:05:338700:22:1110201:32:1014.3201:54:2112100:11:120:00:000:00:00
64 5629JUAN CORONADOCLUB VO2ABM02:06:1110900:22:3510901:33:3714.1001:56:123600:09:590:00:000:00:00
65 4678MIQUEL YAFARI DURANCLUB TRI5UABM02:06:1710500:22:3310601:33:0214.1901:55:358500:10:420:00:000:00:00
66 6033DANIEL LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:06:2112400:23:0610001:31:5814.3501:55:0412900:11:170:00:000:00:00
67 2087NESTOR NICOLAU RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:06:2712900:23:129601:31:4714.3801:54:5914100:11:280:00:000:00:00
68 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM02:07:1012700:23:1110301:32:3514.2601:55:4613700:11:240:00:000:00:00
69 5378ALEJANDRO SANCHEZ VAQUERINDEPENDENTABM02:07:5510100:22:2612001:35:1513.8601:57:415600:10:140:00:000:00:00
70 6017TONI MARTIN MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM02:08:567800:22:0112301:35:2613.8301:57:2714400:11:290:00:000:00:00
71 4248EDUARDO JUNYENT ROMANINDEPENDENTABM02:08:568500:22:1012101:35:1913.8501:57:2914000:11:270:00:000:00:00
72 5924JOSE MIGUEL RODRIGUEZ OLICLUB FIT GYMABM02:08:5916200:24:0911001:33:4114.0901:57:5011100:11:090:00:000:00:00
73 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM02:09:2811100:22:3911901:35:0813.8801:57:4715400:11:410:00:000:00:00
74 7024XAVIER GUITERAS FITELLICENCIA DE DIAABM02:09:4419500:24:569801:31:5214.3701:56:4821600:12:560:00:000:00:00
75 7025ORIOL DELBLANCH SOLERLLICENCIA DE DIAABM02:09:4518300:24:389701:31:5214.3701:56:3023400:13:150:00:000:00:00
76 774LUIS ESTRELLA PASTORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:09:549600:22:2112601:36:2113.7001:58:4212000:11:120:00:000:00:00
77 6027ADRIAN NOGUERA GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:11:5320000:25:099501:31:4614.3801:56:5526400:14:580:00:000:00:00
78 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM02:11:5714000:23:3513101:37:5013.4902:01:257100:10:320:00:000:00:00
79 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM02:12:5414300:23:3912901:37:0713.5902:00:4617700:12:080:00:000:00:00
80 5845JORDI GONZALEZ TELLOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:13:0517900:24:3512401:36:0313.7402:00:3818800:12:270:00:000:00:00
81 6004FRANCISCO FELIX DIAZ CARMLLICENCIA DE DIAABM02:13:5711800:22:5514001:39:5213.2202:02:4711600:11:100:00:000:00:00
82 7042SERGI RUBIO GARRIDILLICENCIA DE DIAABM02:14:3715900:24:0513701:39:0813.3202:03:1313600:11:240:00:000:00:00
83 5989ALBERT SOLA COLOMERAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:15:0113200:23:1914301:40:5113.0902:04:109300:10:510:00:000:00:00
84 6034ALEX DOMENECH PUNSOLALLICENCIA DE DIAABM02:15:5212200:23:0314601:41:0613.0602:04:0915600:11:430:00:000:00:00
85 2348JAUME GRACIA ALCACERC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:16:0814500:23:4114101:40:2613.1402:04:0717200:12:010:00:000:00:00
86 4942CARLES MITJÀ PUIGDENGOLASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:16:3318600:24:4213801:39:1513.3002:03:5719700:12:360:00:000:00:00
87 264GONZALO MARCHENA MARSETINDEPENDENTABM02:16:3813900:23:3515401:42:2712.8802:06:027700:10:360:00:000:00:00
88 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM02:16:4016800:24:1514401:40:5213.0902:05:0714800:11:330:00:000:00:00
89 2854SERGI PEREZ DORDAC.N. MATAROABM02:17:1212100:23:0015301:42:2712.8802:05:2715700:11:450:00:000:00:00
90 7017ÁLVARO LECHUGA SAPIÑAFEECABM02:17:3520400:25:1114201:40:5013.0902:06:0114900:11:340:00:000:00:00
91 4545DIDAC MORENO ROCABERTCLUB TRI5UABM02:17:4512500:23:0715901:43:5612.7002:07:038600:10:420:00:000:00:00
92 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2ABM02:18:0014900:23:4615701:42:4812.8402:06:3413800:11:260:00:000:00:00
93 3064JOAN MANUEL ROVIRA MELEROC.T. COSTA BARCELONA MAREABM02:18:1920900:25:2213401:38:1813.4302:03:4025700:14:390:00:000:00:00
94 7044IVAN REDONDO VALERALLICENCIA DE DIAABM02:18:2319400:24:5214801:41:3213.0002:06:2416700:11:590:00:000:00:00
95 6042MARC SOLÀ TERRADELLASLLICENCIA DE DIAABM02:18:4318100:24:3614901:41:3313.0002:06:0919600:12:340:00:000:00:00
96 3734VÍCTOR APARICIO PALOMARC.N. PRAT-TRIATLOABM02:19:119500:22:2117001:46:2312.4102:08:446400:10:270:00:000:00:00
97 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM02:20:159400:22:2016901:45:5512.4602:08:1517100:12:000:00:000:00:00
98 643FERRAN GARRIGOSA CARRERASDISTANCE LA SALLEABM02:20:1815000:23:4615001:41:3912.9902:05:2526200:14:530:00:000:00:00
99 7036JAVIER ABARCA VEGASLLICENCIA DE DIAABM02:20:3815400:23:5716801:45:3112.5102:09:2811700:11:100:00:000:00:00
100 2320JOSEP NEBOT AGUILARCLUB VO2ABM02:20:579900:22:2517901:47:3712.2702:10:029800:10:550:00:000:00:00
101 3934FAUSTINO LORENZO ZAZOC.N. PRAT-TRIATLOABM02:21:0216700:24:1416601:45:1912.5302:09:3314500:11:290:00:000:00:00
102 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLABM02:21:5917400:24:2517101:46:3612.3802:11:019900:10:580:00:000:00:00
103 7022NATXO CHALER SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:22:5016900:24:1517601:47:0612.3202:11:2114300:11:290:00:000:00:00
104 5988RUBÉN GARCÍA CANOC.E. SISTRELLSABM02:23:3014400:23:4018701:48:5012.1302:12:3010000:11:000:00:000:00:00
105 2041RICARD CESARI GÓMEZ-ESCALCLUB VO2ABM02:23:3119900:25:0917301:46:4712.3602:11:5615100:11:350:00:000:00:00
106 1329JOSEP COSTA MARGENETCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:24:3718500:24:4017701:47:2712.2802:12:0719200:12:300:00:000:00:00
107 3282ROGER BERNAT MACIANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:24:5319000:24:4518101:47:4612.2502:12:3118600:12:220:00:000:00:00
108 3158MARC GRATACÒS MARTÍCLUB TRI5UABM02:24:5617000:24:1719101:49:3112.0502:13:4810700:11:080:00:000:00:00
109 5991MARC MARTI MATALONGACERCLES SABADELLES 1856ABM02:25:1815600:24:0218201:48:0312.2202:12:0523100:13:130:00:000:00:00
110 7029MARC NAVARRO CIURANSLLICENCIA DE DIAABM02:25:4816400:24:1119601:50:2611.9502:14:3711800:11:110:00:000:00:00
111 6019IÑAKI SALTOR CAMEROLLICENCIA DE DIAABM02:27:0621000:25:2319301:49:3712.0402:15:0017500:12:060:00:000:00:00
112 704CRISTIAN PACHECO ORTEGACLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:27:2620100:25:1019501:50:1911.9702:15:2916600:11:570:00:000:00:00
113 4985PAU BLASCO CERVERAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:27:5420600:25:1319701:50:5911.8902:16:1215500:11:420:00:000:00:00
114 6040ADRIÀ NOGALES SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM02:28:5924100:26:3418901:49:1712.0802:15:5122600:13:080:00:000:00:00
115 6006EDUARD SERRA SOLAFEECABM02:29:4015700:24:0320701:53:4211.6102:17:4516400:11:550:00:000:00:00
116 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM02:32:0914700:23:4421001:55:0711.4702:18:5123500:13:180:00:000:00:00
117 2492LLUIS SALARICH LABORDENADISTANCE LA SALLEABM02:32:3121500:25:3320101:52:2811.7402:18:0125400:14:300:00:000:00:00
118 7033DAVID VILA MONELLSLLICENCIA DE DIAABM02:32:3824400:26:4120301:53:0311.6802:19:4421300:12:540:00:000:00:00
119 7034IVAN HIDALGO SEGURALLICENCIA DE DIAABM02:32:3824600:26:4220401:53:0611.6702:19:4821100:12:500:00:000:00:00
120 3450ANDRES LERMOS EXPOSITOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:33:3010600:22:3422301:59:0711.0802:21:4115900:11:490:00:000:00:00
121 6025CARLOS PUIG JOVÉLLICENCIA DE DIAABM02:33:4020700:25:1621301:56:3611.3202:21:5215800:11:480:00:000:00:00
122 7045XAVIER TORRENTS ALCANTARALLICENCIA DE DIAABM02:33:4318200:24:3720801:54:3311.5202:19:1025600:14:330:00:000:00:00
123 1029RAMON LUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:34:5721300:25:3121701:57:5411.2002:23:2514700:11:320:00:000:00:00
124 1640JOSEP VILARDELL VERDAGUEC.N. VIC-ETBABM02:35:0517200:24:1821401:56:4211.3102:21:0024800:14:050:00:000:00:00
125 5670ALBERT GRAELLS BERNALDOCERCLES SABADELLES 1856ABM02:36:0917100:24:1822201:59:0711.0802:23:2520400:12:440:00:000:00:00
126 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2ABM02:36:5425700:27:0221501:57:0911.2702:24:1120300:12:430:00:000:00:00
127 3988ENRIQUE PERIAGOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:37:2519200:24:4923202:01:2310.8702:26:1212400:11:130:00:000:00:00
128 2488JOAN PUIG TOUSDISTANCE LA SALLEABM02:37:3917600:24:2823102:01:0110.9102:25:2918000:12:100:00:000:00:00
129 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM02:37:4621900:25:4022401:59:2211.0602:25:0220500:12:440:00:000:00:00
130 6002EDUARD ALBERTLLICENCIA DE DIAABM02:37:4826600:28:4420901:54:4511.5002:23:2925100:14:190:00:000:00:00
131 7020MARIANO MATAS PAREJALLICENCIA DE DIAABM02:37:5923400:26:1922101:58:5711.1002:25:1620100:12:430:00:000:00:00
132 6035MIGUEL PLA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM02:38:0324500:26:4122501:59:4411.0202:26:2515200:11:380:00:000:00:00
133 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM02:39:1618700:24:4223402:01:5110.8302:26:3320200:12:430:00:000:00:00
134 7027JORDI PAGEO PUIGLLICENCIA DE DIAABM02:39:4222100:25:4622802:00:2110.9702:26:0724000:13:350:00:000:00:00
135 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM02:39:5523200:26:1823302:01:4710.8402:28:0516000:11:500:00:000:00:00
136 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:40:4523700:26:2623002:00:5610.9202:27:2223700:13:230:00:000:00:00
137 5222SERGIO LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:42:2011400:22:4324802:08:4610.2502:31:299400:10:510:00:000:00:00
138 7037SERGI HERNANDEZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:42:4219300:24:5123902:04:5610.5702:29:4721500:12:550:00:000:00:00
139 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:43:2316300:24:1024402:06:4310.4202:30:5319300:12:300:00:000:00:00
140 188OSCAR MUÑOZ SANTOSINDEPENDENTABM02:43:3226500:27:5323502:02:1310.8002:30:0623800:13:260:00:000:00:00
141 228OSCAR POZO MOLINACLUB TRIATLO SABADELLABM02:44:0224700:26:4323702:04:0810.6302:30:5123000:13:110:00:000:00:00
142 6031LLUÍS ULLDEMOLINS COLOMERLLICENCIA DE DIAABM02:44:1022200:25:5124002:05:2010.5302:31:1121700:12:590:00:000:00:00
143 6028JORGE ASCANIOLLICENCIA DE DIAABM02:46:3713400:23:2124702:08:2510.2802:31:4626100:14:510:00:000:00:00
144 6039ORIOL MAJÓ VILARRUBIALLICENCIA DE DIAABM02:47:2525200:26:5124302:06:3210.4302:33:2324600:14:020:00:000:00:00
145 7019IGNACIO LOPEZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM02:48:0422000:25:4224602:07:3810.3402:33:2025900:14:440:00:000:00:00
146 6020SEBASTIEN MIRABELLLICENCIA DE DIAABM02:50:4921600:25:3425502:12:159.9802:37:4921800:13:000:00:000:00:00
147 6012FCO. JAVIER PÉREZ MARINLLICENCIA DE DIAABM02:52:1521700:25:3525402:10:4610.0902:36:2127300:15:540:00:000:00:00
148 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:53:0827700:32:3124202:05:4610.5002:38:1726000:14:510:00:000:00:00
149 4110ADOLFO SANCHEZ OLMOSDISTANCE LA SALLEABM02:54:5725100:26:5126102:15:019.7802:41:5222200:13:050:00:000:00:00
150 6009SERGI GARCIA CANOLLICENCIA DE DIAABM02:58:0811900:22:5726502:21:139.3502:44:1024400:13:580:00:000:00:00
151 2290FRANCISCO MANUEL AGUILAR CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM03:03:5024900:26:4926402:20:369.3902:47:2527700:16:250:00:000:00:00
152 7016DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAABM03:12:3923900:26:2927502:33:058.6202:59:3422300:13:050:00:000:00:00
153 6011DAVID CAÑETE GUERREROLLICENCIA DE DIAABM03:13:3026800:29:3227302:30:008.8002:59:3224300:13:580:00:000:00:00
154 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM03:14:4919800:25:0827602:34:198.5502:59:2727100:15:220:00:000:00:00
155 6013CRISTIAN GARCIA SEGOVIALLICENCIA DE DIAABM03:14:5124200:26:3527402:32:588.6302:59:3327000:15:180:00:000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5173MAYALEN NORIEGA BELAUSTEINDEPENDENTABF01:56:4513000:23:134401:22:2216.0301:45:3511500:11:100:00:000:00:00
2 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF02:09:2516500:24:1210701:33:1414.1601:57:2616800:11:590:00:000:00:00
3 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:10:4815500:24:0011601:34:4813.9201:58:4817000:12:000:00:000:00:00
4 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:21:3322300:26:0415601:42:4312.8502:08:4720800:12:460:00:000:00:00
5 2000LAIA GALI MONTIELC.T. S.J. ABADESSESABF02:22:2221100:25:3116701:45:2212.5302:10:5314200:11:290:00:000:00:00
6 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF02:23:0725400:26:5316201:44:1712.6602:11:1016500:11:570:00:000:00:00
7 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:23:5922900:26:1516301:44:3512.6202:10:5022700:13:090:00:000:00:00
8 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:25:3021800:25:3618001:47:4512.2502:13:2117900:12:090:00:000:00:00
9 5156IRENE MARTINEZ DOMENECHDISTANCE LA SALLEABF02:33:1627100:30:4817801:47:3112.2802:18:1926300:14:570:00:000:00:00
10 5161LAURA LOPEZ CABRERAC.N. REUS PLOMSABF02:45:5325600:26:5923802:04:3910.5902:31:3825000:14:150:00:000:00:00
11 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF02:54:4626200:27:4625802:13:419.8702:41:2723600:13:190:00:000:00:00
12 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF03:30:5827600:32:3027802:42:078.1403:14:3727500:16:210:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32