RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
203 191 12 0 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:45:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:31:25
21265ALBERT CAMPS SERRA01:35:20
33741IVAN ACOSTA SEGOVIA01:38:40

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:48:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:33:51
2938GABRIEL CROSAS SALVANS01:37:09
33898JOSEP ITO RIU01:37:58

3. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:57:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:33:14
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:36:40
35951OSCAR YANEZ ORPI01:47:12

4. - DISTANCE LA SALLE - 05:02:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1606PAU ZAMORA PEREZ01:35:03
2461DANIEL SAGRERA VULART01:38:29
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:49:04

5. - CN VIC-ETB - 05:04:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
13645MARTI LAZARO CORDERO01:38:17
21154TONI CASALS CASTELLAR01:42:00
32217NIL MASNOU NOGUE01:44:02

6. - CLUB TRI-BU - 05:08:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15908ALBERT MENDOZA SILLERO01:38:23
25909MARC PUIG AMIEL01:44:06
3857JAUME FREIXES PUIG01:45:37

7. - TRIGOI T.T. - 05:14:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
16006IBAN URDANGARIN AGIRRE01:40:47
26005GOIO MUJIKA IRAOLA01:45:45
37003LUIS MARIA URIZAR OTAMENDI01:48:07

8. - C. TRI. GRANOLLERS - 05:24:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:43:52
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:47:28
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:53:17

9. - C.T. S.J. ABADESSES - 05:29:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:48:44
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:49:02
3619OSCAR PUNTI FIESTAS01:51:27

10. - CLUB FIT GYM - 05:35:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:47:05
23877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:51:57
35922CESAR SORIA SEVILLA01:56:46

11. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:36:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
13870RICARD COSTA PUIGPELAT01:43:33
24392OSCAR RECUENCO SALA01:49:07
32265MARC COSTA FORTUNY02:04:16

12. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA J.G - 05:39:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO01:41:50
25978JAUME FONT VIRTUS01:53:20
3774LUIS ESTRELLA PASTOR02:04:36

13. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:39:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
13759MANUEL CARRION RUBIO01:46:58
22087NESTOR NICOLAU RUIZ01:54:23
31556TONI MONTERO ROMERO01:58:29

14. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:44:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:49:10
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:53:05
3153JOSEP MARIA ALSINA COSTA02:01:54

15. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:45:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:47:11
2354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:55:15
31159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFONSO02:02:53

16. - C.E. SISTRELLS - 05:46:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:53:41
23632CARLES VIANA CASAS01:55:23
34906NOEL MUÑOZ NADAL01:57:04

17. - C.T. PARETS DEL VALLES - 06:02:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12005NAZARET GARCIA GARCIA01:53:10
25854ESTEVE OLIVER BOIX01:58:56
35972MARC RIGUILLO BUTJOSA02:10:21

18. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:05:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:52:11
25893XAVI ROMERO RUIZ01:59:07
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO02:14:19

19. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 07:38:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12348JAUME GRACIA ALCACER02:06:10
25970ALBERT GARCIA RUIZ02:38:10
35990SERGIO FERRER HERNANDEZ02:54:34

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32