RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
203 191 12 0 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1939MERITXELL VELASCO AFASTTRIATLON CLUBJNF02:26:5211100:26:3517301:48:021002:14:379700:12:150:00:000:00:00
2 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLO LLEIDA JNF02:58:0918900:35:4418102:03:468.7302:39:3018600:18:390:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2217NIL MASNOU NOGUECN VIC-ETBJNM01:44:021900:22:414001:10:3415.301:33:153300:10:470:00:000:00:00
2 2896ORIOL BARBANY BOFILCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:47:10900:21:577201:15:2814.3101:37:25400:09:450:00:000:00:00
3 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOJNM01:50:206000:24:396401:14:3714.4701:39:163900:11:040:00:000:00:00
4 2092ELOI CABEZAS GARCIACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:53:013200:23:228901:18:2913.7601:41:514600:11:100:00:000:00:00
5 7014JOSEP COLOMINA TOMÀLLICENCIA DE DIAJNM01:56:4713500:28:067301:16:0814.1901:44:1410400:12:330:00:000:00:00
6 6020QUIM PEREIRA BURGADLLICENCIA DE DIAJNM02:02:0912200:27:249501:19:4613.5401:47:1016300:14:590:00:000:00:00
7 4703GERARD JOSEP ALCALDC.N. PRAT-TRIATLOJNM02:08:3214600:28:4413101:27:3512.3301:56:199400:12:130:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:02:5913600:28:1010501:21:4913.201:49:5912100:13:000:00:000:00:00
2 6031ANAIS GOMEZ RAMONLLICENCIA DE DIAABF02:19:1917600:31:1614901:34:1211.4602:05:2814400:13:510:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:35:213300:23:25801:01:3117.5601:24:561700:10:250:00:000:00:00
2 3645MARTI LAZARO CORDERCN VIC-ETBSUB23M01:38:171300:22:18000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 835RAMON SALVANS ISERNCN VIC-ETBABM01:46:047200:25:073301:09:2815.5501:34:356400:11:290:00:000:00:00
4 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:46:533600:23:324901:11:3715.0801:35:097600:11:440:00:000:00:00
5 3254DAVID LASCORZ MORENEVASION RUNNING VILANOVASUB23M01:49:209800:25:545101:12:0314.9901:37:575800:11:230:00:000:00:00
6 6033JOSEP CASAS CASANOVLLICENCIA DE DIASUB23M01:52:195900:24:377701:16:2814.1201:41:054800:11:140:00:000:00:00
7 5485ERIC CINCA CARRILLODISTANCE LA SALLESUB23M01:55:058800:25:328101:17:3113.9301:43:038700:12:020:00:000:00:00
8 3191EDU MASSO GRABULOSAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:55:587600:25:088501:18:1413.801:43:2210600:12:360:00:000:00:00
9 2245JOSEP ORIOL ABANTE TOT VICI EN BICI CLUB ESPSUB23M01:58:258900:25:3510201:21:1613.2901:46:516700:11:340:00:000:00:00
10 5893XAVI ROMERO RUIZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:59:077700:25:1510901:22:1913.1201:47:346600:11:330:00:000:00:00
11 2707MARC VILA MIARONSCN VIC-ETBSUB23M02:00:597500:25:0812401:23:5812.8601:49:068200:11:530:00:000:00:00
12 6010ARNAU TORRA VILANOFEECSUB23M02:04:3711300:26:4412501:24:1512.8201:50:5913900:13:380:00:000:00:00
13 4534CARLOS CASTELLANO CCLUB TRIATLO SABADELLABM02:14:199000:25:3615801:36:5311.1502:02:297800:11:500:00:000:00:00
14 715XEVI PASCUET GONFAUCN VIC-ETBSUB23M02:17:2215000:29:1415101:34:4711.3902:04:0113300:13:210:00:000:00:00
15 6012SERGIO SANCHEZ MORULLICENCIA DE DIASUB23M02:22:2111700:27:0116401:39:2610.8602:06:2717300:15:540:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:25600:21:46301:00:001801:21:46200:09:390:00:000:00:00
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:33:511200:22:10501:01:1617.6301:23:261600:10:250:00:000:00:00
3 6027ENEKO GURRUTXAGALLICENCIA DE DIAABM01:34:203100:23:21401:00:3317.8401:23:541900:10:260:00:000:00:00
4 5908ALBERT MENDOZA SILLCLUB TRI-BUABM01:38:236900:25:031001:02:2717.2901:27:303500:10:530:00:000:00:00
5 1584JOAN MARC PERARNAU C.TRIATLO CINGLES DE BERTABM01:39:344500:23:561401:04:0416.8601:28:006800:11:340:00:000:00:00
6 4825ARNAU PERICAS FIGUEFASTTRIATLON CLUBABM01:41:102500:22:592101:07:0716.0901:30:064000:11:040:00:000:00:00
7 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:42:342300:22:523101:09:0115.6501:31:533100:10:410:00:000:00:00
8 3870RICARD COSTA PUIGPECLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:43:331600:22:343801:10:2015.3601:32:542600:10:390:00:000:00:00
9 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM01:44:061500:22:294501:11:1915.1401:33:481400:10:180:00:000:00:00
10 6030RUBEN ZABALETA APAOLLICENCIA DE DIAABM01:44:235600:24:282601:08:2915.7701:32:576000:11:260:00:000:00:00
11 3471CARLOS DELGADO GARCINDEPENDENTABM01:48:024200:23:46000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 6032IBAN SANJUAN ARRIETLLICENCIA DE DIAABM01:48:096500:24:435401:12:1514.9501:36:584700:11:110:00:000:00:00
13 5898FRANCESC LOPEZ MARIC.T. S.J. ABADESSESABM01:49:027900:25:185001:11:5415.0201:37:127900:11:500:00:000:00:00
14 4392OSCAR RECUENCO SALACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:073500:23:296701:14:5714.4101:38:263000:10:410:00:000:00:00
15 4317CARLOS CARRASCO ROC. TRI. GRANOLLERSABM01:56:0411200:26:427401:16:1214.1701:42:5412800:13:100:00:000:00:00
16 1003VICTOR LOPEZ ESPINOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:02:3412400:27:2910801:22:0813.1501:49:3711800:12:570:00:000:00:00
17 1033DANIEL RIVERA LINARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:02:3410600:26:2811601:23:0912.9901:49:3711600:12:570:00:000:00:00
18 6036MIQUEL GARCIA FERRELLICENCIA DE DIAABM02:03:4811800:27:0111801:23:1912.9601:50:2013500:13:280:00:000:00:00
19 2294BERNAT VALLS MATEUDISTANCE LA SALLEABM02:07:5015200:29:1912701:25:2712.6401:54:4612400:13:040:00:000:00:00
20 5972MARC RIGUILLO BUTJC.T. PARETS DEL VALLESABM02:10:2111600:26:5914301:31:2611.8101:58:258500:11:560:00:000:00:00
21 5840IVAN TIRADO PEÑACLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM02:10:285200:24:2014701:33:3111.5501:57:5110700:12:370:00:000:00:00
22 6011ALBERT LOPEZ FAUFEECABM02:13:4716500:30:1413401:28:4612.1701:59:0015600:14:470:00:000:00:00
23 6015JOAN PUIG SABATÉLLICENCIA DE DIAABM02:22:4515800:29:5016101:38:0411.0102:07:5415800:14:510:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:55:529600:25:448301:17:5213.8701:43:369800:12:160:00:000:00:00
2 1952MONTSE OLIVEROS OLIC. TRI. GRANOLLERSABF02:16:4117000:30:3714001:30:5811.8702:01:3516500:15:060:00:000:00:00
3 2000LAIA GALI MONTIELC.T.S.J. ABADESSESABF02:17:3914800:28:4915401:35:0811.3502:03:5714100:13:420:00:000:00:00
4 1965OLGA FERNANDEZ-VALLCLUB NATACIO BANYOLESABF02:29:4318100:32:2116701:42:0910.5702:14:3016600:15:130:00:000:00:00
5 5158MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF02:31:3318300:32:5017101:43:2510.4402:16:1516800:15:180:00:000:00:00
6 5155FRANCESCA PONS BENAC.T. S.J. ABADESSESABF02:38:0915700:29:4417701:55:359.3402:25:1911400:12:500:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5997ISMAEL VENTURA SANCC. ATLETISME MONTORNESABM01:28:421400:22:23100:55:4119.401:18:042500:10:380:00:000:00:00
2 7002JULEN LARRUCEA LOROURDAITRI T.T.ABM01:32:14100:20:55601:01:1717.6201:22:12700:10:020:00:000:00:00
3 7012ION KORTA ARREGUIBAXURDE TXIKI USURBILABM01:35:08800:21:561201:03:0017.1401:24:561200:10:120:00:000:00:00
4 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:37:51500:21:402001:06:2816.2501:28:08300:09:430:00:000:00:00
5 6006IBAN URDANGARIN AGITRIGOI T.T.ABM01:40:472400:22:562301:07:1216.0701:30:082700:10:390:00:000:00:00
6 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:41:502000:22:462701:08:4515.7101:31:311500:10:190:00:000:00:00
7 6023ARITZ ZUÑIGA MONREALLICENCIA DE DIAABM01:43:146300:24:422201:07:0716.0901:31:495900:11:250:00:000:00:00
8 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:45:082600:23:003901:10:3315.3101:33:336900:11:350:00:000:00:00
9 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:45:373700:23:324401:11:1715.1501:34:493400:10:480:00:000:00:00
10 3878ANTONI NICUESA CASTCLUB FIT GYMABM01:47:054300:23:504601:11:2215.1301:35:128300:11:530:00:000:00:00
11 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:47:128600:25:293701:10:0615.4101:35:357000:11:370:00:000:00:00
12 1681CRISTIAN NAVARRO MAC.T. S.J. ABADESSESABM01:48:446100:24:405901:12:4714.8401:37:275000:11:170:00:000:00:00
13 3877ANDREU GARCIA QUINTCLUB FIT GYMABM01:51:572900:23:197901:17:1513.9801:40:345700:11:230:00:000:00:00
14 7020PASQUAL CANALS FLIXLLICENCIA DE DIAABM01:52:0410500:26:215501:12:1814.9401:38:3913400:13:250:00:000:00:00
15 2005NAZARET GARCIA GARCC.T. PARETS DEL VALLESABM01:53:104100:23:458601:18:1813.7901:42:034200:11:070:00:000:00:00
16 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:58:375000:24:1811901:23:2412.9501:47:423600:10:550:00:000:00:00
17 5854ESTEVE OLIVER BOIXC.T. PARETS DEL VALLESABM01:58:563400:23:2812101:23:3012.9301:46:588600:11:580:00:000:00:00
18 1060JAVIER LORENTE SANCCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:01:1512800:27:419701:20:0113.501:47:4213700:13:330:00:000:00:00
19 5845JORDI GONZALEZ TELLJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM02:05:2315100:29:1511401:22:5413.0301:52:0912900:13:140:00:000:00:00
20 7013DANIEL LUQUE NOGUERFEECABM02:06:4819100:40:386101:12:5314.8201:53:3113200:13:170:00:000:00:00
21 7021ORIOL PRAT SENDRALLICENCIA DE DIAABM02:10:055800:24:3514401:32:2911.6801:57:0412200:13:010:00:000:00:00
22 5989ALBERT SOLA COLOMERC.N. PRAT-TRIATLOABM02:11:2114500:28:4313801:30:2111.9501:59:049900:12:170:00:000:00:00
23 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM02:17:303800:23:3916901:43:1410.4602:06:532400:10:370:00:000:00:00
24 704CRISTIAN PACHECO ORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:18:5915900:29:5514601:33:2411.5602:03:1917200:15:400:00:000:00:00
25 742JORDI COSTA SUBIRANC.A. IGUALADAABM02:23:5413800:28:1616501:39:4410.8302:08:0017400:15:540:00:000:00:00
26 6001EDUARD AGUILERA CASLLICENCIA DE DIAABM02:39:3817800:31:4317501:52:399.5902:24:2216700:15:160:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERC.T.S.J. ABADESSESABF02:03:0213100:27:4811001:22:3513.0801:50:2310800:12:390:00:000:00:00
2 7010SAIOA OLITE CALVO3 STYLE TRIATLONABF02:10:2110700:26:2913901:30:3811.9201:57:0713000:13:140:00:000:00:00
3 1947PATRICIA ARAMBURU ZCLUB TRIATLO LLEIDA ABF02:46:4218800:35:4317601:53:409.502:29:2318100:17:190:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:33:14700:21:54701:01:2317.5901:23:17600:09:570:00:000:00:00
2 606PAU ZAMORA PEREZDISTANCE LA SALLEABM01:35:032100:22:48901:02:0217.4101:24:501300:10:130:00:000:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:36:401100:22:081501:04:0616.8501:26:141800:10:260:00:000:00:00
4 938GABRIEL CROSAS SALVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:09300:21:141901:06:2216.2701:27:36100:09:330:00:000:00:00
5 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:581800:22:401601:04:4816.6701:27:282100:10:300:00:000:00:00
6 461DANIEL SAGRERA VULADISTANCE LA SALLEABM01:38:291700:22:361801:05:4616.4201:28:22900:10:070:00:000:00:00
7 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:403000:23:201701:04:5116.6501:28:112000:10:290:00:000:00:00
8 923ENRIQUE SANTAMARIA C.N. MOLINS DE REIABM01:41:091000:22:072801:08:5015.6901:30:571100:10:120:00:000:00:00
9 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:44:475100:24:202901:08:5615.6701:33:166500:11:310:00:000:00:00
10 7006JUANMA SANCHEZ GENDLLICENCIA DE DIAABM01:46:173900:23:404701:11:2915.1101:35:094400:11:080:00:000:00:00
11 3759MANUEL CARRION RUBICLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:46:585300:24:224301:11:1615.1501:35:385400:11:200:00:000:00:00
12 6025SALVADOR RIGOL MOLILLICENCIA DE DIAABM01:47:158200:25:223401:09:4815.4701:35:108900:12:050:00:000:00:00
13 1054MARCELO ESTEBAN REYC. TRI. GRANOLLERSABM01:47:284400:23:505601:12:3614.8801:36:263700:11:020:00:000:00:00
14 6022ABEL ESTATUET SALMEFEECABM01:48:052200:22:506801:15:0814.3701:37:581000:10:070:00:000:00:00
15 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:48:5310800:26:334101:10:3515.301:37:087700:11:450:00:000:00:00
16 217RAIMON CORRALES OROINDEPENDENTABM01:51:476600:24:445801:12:4514.8501:37:2914800:14:180:00:000:00:00
17 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:52:117000:25:067601:16:2514.1301:41:312900:10:400:00:000:00:00
18 5978JAUME FONT VIRTUSCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:53:204700:24:066001:12:5214.8201:36:5817600:16:220:00:000:00:00
19 6003ALBERT BUENAVIDA SELLICENCIA DE DIAABM01:53:3010200:26:066301:14:0814.5701:40:1413100:13:160:00:000:00:00
20 4876PATRICIO ROSSIC.E. SISTRELLSABM01:53:416200:24:418001:17:2013.9701:42:017200:11:400:00:000:00:00
21 6034PEDRO LUIS ALVAREZ LLICENCIA DE DIAABM01:54:1311500:26:497001:15:1314.3601:42:029100:12:110:00:000:00:00
22 2087NESTOR NICOLAU RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:54:2310000:26:047101:15:2114.3301:41:2511900:12:580:00:000:00:00
23 3632CARLES VIANA CASASC.E. SISTRELLSABM01:55:238500:25:279001:18:3913.7301:44:065100:11:170:00:000:00:00
24 4906NOEL MUÑOZ NADALC.E. SISTRELLSABM01:57:044800:24:1010001:20:4813.3701:44:589000:12:060:00:000:00:00
25 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM02:00:2613900:28:188801:18:2713.7701:46:4514000:13:410:00:000:00:00
26 1364NICOLAS ARAGON RODRCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:01:2812500:27:3010401:21:4313.2201:49:139600:12:150:00:000:00:00
27 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:04:168400:25:2613001:27:0912.3901:52:357400:11:410:00:000:00:00
28 774LUIS ESTRELLA PASTOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM02:04:3610300:26:0712801:25:4012.6101:51:4711300:12:490:00:000:00:00
29 6024IVAN ROLDAN HERRERALLICENCIA DE DIAABM02:05:2016200:30:059901:20:3613.401:50:4115300:14:390:00:000:00:00
30 2348JAUME GRACIA ALCACEC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:06:1012000:27:1612901:25:4812.5901:53:0412500:13:060:00:000:00:00
31 3733NARCISO PÉREZ GONZÁC.N. PRAT-TRIATLOABM02:11:1815600:29:4113301:28:3812.1901:58:1912000:12:590:00:000:00:00
32 3934FAUSTINO LORENZO ZAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:11:2616700:30:2713601:29:0412.1301:59:318400:11:550:00:000:00:00
33 5999ANTONIO LORENTE SANCLUB ATLETISME SANT BOIABM02:12:1914200:28:3813501:28:5312.1501:57:3115700:14:480:00:000:00:00
34 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:12:5114400:28:4214101:31:1311.8401:59:5511500:12:560:00:000:00:00
35 6016ALBERT ANGULO MARTLLICENCIA DE DIAABM02:17:5113400:28:0514201:31:2311.8201:59:2818500:18:230:00:000:00:00
36 3282ROGER BERNAT MACIAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM02:18:0013700:28:1015301:34:5611.3802:03:0616000:14:540:00:000:00:00
37 5859RAFAEL ARAGÓN BORREGAVA TRIATLOABM02:25:3518200:32:2615501:36:2211.2102:08:4817700:16:470:00:000:00:00
38 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOABM02:33:2316900:30:3617201:47:4710.0202:18:2316400:15:000:00:000:00:00
39 5970ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:38:1016400:30:0717401:51:119.7102:21:1817800:16:520:00:000:00:00
40 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM02:40:1615300:29:3217901:55:589.3102:25:3015500:14:460:00:000:00:00
41 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:54:3414700:28:4718702:11:138.2302:40:0015200:14:340:00:000:00:00
42 6009MANUEL BOSCH SANCHELLICENCIA DE DIAABM02:56:1517900:31:4718602:08:508.3802:40:3717100:15:380:00:000:00:00
43 2327ALFONS BAYONAS MASC.N. MOLINS DE REIABM03:07:4519000:40:3518402:07:088.502:47:4318800:20:020:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F01:57:5812100:27:188401:18:0113.8401:45:1910900:12:390:00:000:00:00
2 3560NURIA ESPINOSA VENDC. TRI. GRANOLLERSV1F02:04:2617200:30:449601:19:4813.5301:50:3214600:13:540:00:000:00:00
3 7009LAURA PEREZ RUIZT. SANTANDERV1F02:22:3017700:31:1715701:36:4711.1602:08:0415000:14:260:00:000:00:00
4 7011MAITE TOMÁS ROIGLLICENCIA DE DIAV1F02:55:4718700:35:4018002:02:338.8102:38:1318200:17:340:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001UNAI YUS KEREJETA3 STYLE TRIATLONV1M01:29:13200:21:01200:58:2718.4801:19:28500:09:450:00:000:00:00
2 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:35:20400:21:271301:03:4816.9301:25:15800:10:050:00:000:00:00
3 1154TONI CASALS CASTELLCN VIC-ETBV1M01:42:002700:23:142401:08:0715.8601:31:212800:10:390:00:000:00:00
4 244JOSEP A. PEREZ MARIC. TRI. GRANOLLERSV1M01:43:522800:23:163201:09:2615.5501:32:424500:11:100:00:000:00:00
5 6008ZIGOR IRIONDO YARZALLICENCIA DE DIAV1M01:43:555700:24:332501:08:0815.8501:32:414900:11:140:00:000:00:00
6 7007JOSE XABIER UGARTE ANTXINTXIKA TRIATLOI TALDV1M01:44:236400:24:433001:08:5815.6601:33:413200:10:420:00:000:00:00
7 7008CARLOS OSUNA JIMNENGALDAKAOKO MOZOILO TRIATHV1M01:47:558100:25:203501:09:5215.4601:35:1211000:12:430:00:000:00:00
8 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:48:309500:25:424801:11:3115.101:37:135200:11:170:00:000:00:00
9 374DOMINGO ROIG VAZQUEDISTANCE LA SALLEV1M01:49:044000:23:436501:14:4714.4401:38:302300:10:340:00:000:00:00
10 1758ANTONIO JIMENEZ ESTSOC ATLETICA CORBERAV1M01:49:108000:25:195701:12:4414.8501:38:034100:11:070:00:000:00:00
11 6026ENRIC BALLESCÀ ARBULLICENCIA DE DIAV1M01:52:584600:24:06000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M01:53:3410900:26:336601:14:4814.4401:41:219300:12:130:00:000:00:00
13 354VICTOR DOBAÑO LAZARC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:55:156800:24:599301:18:5913.6701:43:585300:11:170:00:000:00:00
14 709GERMÀ BARROSO I PUJINDEPENDENTV1M01:56:456700:24:579401:19:3613.5701:44:339200:12:120:00:000:00:00
15 5922CESAR SORIA SEVILLACLUB FIT GYMV1M01:56:469100:25:389101:18:4113.7301:44:1910100:12:270:00:000:00:00
16 233JUAN ANTONIO CRESPOC.E. SISTRELLSV1M01:57:365400:24:2410701:21:5113.1901:46:155600:11:210:00:000:00:00
17 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLO LLEIDA V1M01:58:2314000:28:227801:17:1513.9801:45:3711200:12:460:00:000:00:00
18 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:58:297400:25:0810101:21:0313.3301:46:1110000:12:180:00:000:00:00
19 6002ISMAEL LOPEZ VEGAFEECV1M02:01:579900:26:0311301:22:4813.0401:48:5112600:13:060:00:000:00:00
20 7022JOSEP COLMINA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:05:5014900:29:0011701:23:1512.9701:52:1513800:13:350:00:000:00:00
21 2177FRANCISCO AYASO MONC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:08:3214300:28:4013201:27:4712.301:56:278800:12:050:00:000:00:00
22 6004MANUEL BORRALLO BARLLICENCIA DE DIAV1M02:13:3311000:26:3315001:34:1511.4602:00:4811100:12:450:00:000:00:00
23 6028JUAN ZUBIA GOIKOETXLLICENCIA DE DIAV1M02:17:3516100:30:0214801:33:3311.5402:03:3514700:14:000:00:000:00:00
24 5891JAUME MESQUIDA FEBRCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:17:4013300:27:5815601:36:4511.1602:04:4311700:12:570:00:000:00:00
25 3948MARIO LOBERA VIZCAISOC ATLETICA CORBERAV1M02:20:259400:25:4216801:42:2910.5402:08:119500:12:140:00:000:00:00
26 4271JAVIER VILLAR VILLAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M02:22:1416300:30:0616001:37:1711.102:07:2315900:14:510:00:000:00:00
27 6017JOSE MARIA HERNANDELLICENCIA DE DIAV1M02:25:4415500:29:4016601:41:4310.6202:11:2314900:14:210:00:000:00:00
28 7005ROSSEND SANCHEZ TORLLICENCIA DE DIAV1M02:26:5216000:29:5917001:43:2010.4502:13:1913600:13:330:00:000:00:00
29 7019TXABIER BAQUEDANO LFEECV1M02:27:4117100:30:4016301:39:1210.8902:09:5218400:17:490:00:000:00:00
30 6019JOAN BASCO SERRADELLLICENCIA DE DIAV1M02:55:4618500:33:1618202:04:428.6602:37:5818300:17:480:00:000:00:00
31 1594JAVIER BELVIS ROMERCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:56:4217500:31:1218502:08:298.4102:39:4117900:17:010:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTÍNEC. TRI. GRANOLLERSV1F01:59:1913200:27:518701:18:1913.7901:46:1012700:13:090:00:000:00:00
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:18:4417300:30:4514501:33:1711.5802:04:0215400:14:420:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6005GOIO MUJIKA IRAOLATRIGOI T.T.V1M01:45:455500:24:273601:09:5715.4401:34:245500:11:210:00:000:00:00
2 867SANTI BARRERA MARTTC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:47:117100:25:064201:11:0215.201:36:083800:11:030:00:000:00:00
3 7003LUIS MARIA URIZAR OTRIGOI T.T.V1M01:48:078300:25:251101:02:5017.1901:28:1518700:19:520:00:000:00:00
4 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:51:2710100:26:056201:13:3014.6901:39:358100:11:520:00:000:00:00
5 5420CONSTANTINO PALENCIC.E. RAYOTEAMV1M01:54:559300:25:408201:17:4713.8801:43:276300:11:280:00:000:00:00
6 1128BERNARDO GONZALEZ MVILADECANS TRIATLOV1M01:58:257300:25:0710601:21:5113.1901:46:586200:11:270:00:000:00:00
7 153JOSEP MARIA ALSINASOC ATLETICA CORBERAV1M02:01:5413000:27:4612201:23:3812.9101:51:242200:10:300:00:000:00:00
8 644ALBERT BOSCH RIERAC.T.S.J.ABADESSESV1M02:02:2511400:26:4611501:23:0912.9901:49:5510200:12:300:00:000:00:00
9 5894JOAN FRANCESC IGLESCN VIC-ETBV1M02:02:409200:25:3912601:24:2912.7801:50:0810300:12:320:00:000:00:00
10 6018JAVIER GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:02:5014100:28:3010301:21:1713.2901:49:4712300:13:030:00:000:00:00
11 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M02:04:1112600:27:3811201:22:4713.0501:50:2514200:13:460:00:000:00:00
12 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M02:05:4212900:27:4512001:23:2912.9401:51:1415100:14:280:00:000:00:00
13 7017JOSE JORDANA SALAZALLICENCIA DE DIAV1M02:27:3118000:32:2116201:39:1010.8902:11:3117500:16:000:00:000:00:00
14 6007JUAN JOSÉ GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1M02:56:1418600:33:4918302:06:488.5202:40:3717000:15:370:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTC. TRI. GRANOLLERSV2F03:02:3118400:32:5618802:12:228.1602:45:1818000:17:130:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1709MIQUEL GENOLLA SUBIINDEPENDENTV2M01:47:294900:24:125201:12:1014.9701:36:224300:11:070:00:000:00:00
2 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:49:469700:25:535301:12:1214.9601:38:057300:11:410:00:000:00:00
3 996SANTI RIBOT TERRICAC. TRI. GRANOLLERSV2M01:53:178700:25:307501:16:2014.1501:41:506100:11:270:00:000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSV2M01:56:037800:25:179201:18:5513.6901:44:128000:11:510:00:000:00:00
5 5948XAVIER SALA PUJOLC.T. S.J. ABADESSESV2M02:02:5812700:27:3911101:22:4313.0601:50:2210500:12:360:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:53:0510400:26:186901:15:0814.3701:41:267100:11:390:00:000:00:00
2 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:01:0611900:27:059801:20:0813.4801:47:1314500:13:530:00:000:00:00
3 1159MIGUEL ANGEL MARTINC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:02:5312300:27:2812301:23:4212.901:51:107500:11:430:00:000:00:00
4 3182ANTONI ISASI-ISASMEDISTANCE LA SALLEV2M02:20:0116600:30:1715201:34:4811.3902:05:0516200:14:560:00:000:00:00
5 6029RICARDO ZUÑIGA CARRLLICENCIA DE DIAV2M02:21:4717400:30:4715901:37:1111.1102:07:5814300:13:490:00:000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1643RAMON SALVANS BOVERCN VIC-ETBV3M02:16:1916800:30:3213701:30:1711.9602:00:4916900:15:300:00:000:00:00
2 961ANTONIO PAREJA MOCHTRIATLO OLESAV3M02:40:1615400:29:3217801:55:509.3202:25:2216100:14:540:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32