RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
198 180 14 4 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 05:24:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:43:50
21265ALBERT CAMPS SERRA01:49:10
3436JORDI BONET NIETO01:51:26

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:25:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:47:13
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:48:34
3881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:50:11

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:32:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:46:58
23898JOSEP ITO RIU01:51:58
35967LLUÍS FIGOLS MORAL01:53:55

4. - C.N. REUS PLOMS - 05:36:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:50:36
21220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:50:51
32524JORDI RIAL COMELLAS01:55:02

5. - C.N. PRAT-TRIATLO - 05:52:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1904CRISTIAN COFINE GARCIA01:51:42
2206ALBERT ROCA VELAZQUEZ01:56:40
3867SANTI BARRERA MARTTNEZ02:03:49

6. - CLUB TRI-BU - 05:59:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15908ALBERT MENDOZA SILLERO01:52:27
2857JAUME FREIXES PUIG02:01:22
35909MARC PUIG AMIEL02:05:33

7. - DISTANCE LA SALLE - 06:00:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:57:08
23079ANGEL PAVON GARCIA01:59:11
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ02:03:42

8. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 06:03:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13870RICARD COSTA PUIGPELAT01:59:03
23903MARC CIRERA CASELLAS02:01:13
3693DAVID LOPEZ RUIZ02:03:05

9. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:10:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12798FRANCESC MOLAS TARRES01:58:02
2763JOAQUIM COMAS ROCA02:05:36
34794TONI FONT MARTI02:06:24

10. - C. TRI. GRANOLLERS - 06:16:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:58:15
2248MARC RIUS CHARLES02:07:45
31287JORDI MIRO I PEREZ02:10:37

11. - C.T.S.J. ABADESSES - 06:19:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11681CRISTIAN NAVARRO MARCOS02:03:10
2619OSCAR PUNTI FIESTAS02:07:40
32490XAVIER COLOMER  BASSAGANYA02:08:17

12. - CLUB FIT GYM - 06:23:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13878ANTONI NICUESA CASTAÑO02:02:03
23877ANDREU GARCIA QUINTANILLA02:07:14
35926MARC MAS RABIONET02:13:55

13. - CN VIC-ETB - 06:28:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11154TONI CASALS CASTELLAR01:57:00
23416XAVIER FONT MAIDEU02:07:50
35464RUBEN LUIS MARTINEZ02:23:42

14. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 06:59:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1796OLIVER GARRIDO LUQUE02:01:35
24112ALEJANDRO TORO TOMAS02:19:53
35405MIGUEL TRIGUERO MOLINA02:37:35

15. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 07:00:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS02:07:40
25941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON02:18:52
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES02:33:56

16. - C.A. IGUALADA - 07:10:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12543BERNAT PLA PRAT02:19:12
25917DAVID ARAGON HERNAEZ02:22:03
3742JORDI COSTA SUBIRANA02:29:31

17. - SOC ATLETICA CORBERA - 08:02:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU02:11:44
21258ALBERT JIMENEZ ESTRADA02:55:13
31758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA02:55:13

18. - C.T. PARETS DEL VALLES - 08:12:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12876MARTÍ PUIG AUNIÓN02:15:08
25965JOAN GARRIGA SOLA02:58:20
35913GUIFRE CORTES RIBERA02:59:12

19. - TG TRIATLO SITGES - 08:29:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ02:45:23
25968DAVID DOMINGUEZ CASAS02:52:06
34500FREDERIC CORDERAS IBARZ02:52:23

20. - C.N. CATALUNYA - 09:08:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
11105ROGER BESORA NOYA02:39:06
2971EDUARD ESPRIU FULLA03:08:16
3975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDES03:21:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32