RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
198 180 14 4 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM02:18:523700:25:5211301:35:5913.7502:01:516900:17:010:00:000:00:00
2 7002JOSEP COLOMINA TOMÀSLLICENCIA DE DIAJNM02:21:0211800:29:419101:30:3314.5802:00:1414200:20:480:00:000:00:00
3 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM02:28:0312200:29:4512201:39:3113.2602:09:1610700:18:470:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 904CRISTIAN COFINE GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:51:42800:24:051301:12:3618.1801:36:41700:15:010:00:000:00:00
2 7003DAVID LASCORZ MORENOLLICENCIA DE DIASUB23M02:06:147000:27:265701:22:3715.9801:50:034500:16:110:00:000:00:00
3 921PAU QUINTANAS PORTCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M02:14:476600:27:119001:30:1914.6201:57:307400:17:170:00:000:00:00
4 2876MARTÍ PUIG AUNIÓNC.T. PARETS DEL VALLESSUB23M02:15:086500:27:097801:26:3415.2501:53:4315000:21:250:00:000:00:00
5 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M02:37:356900:27:2415101:50:2111.9602:17:4512400:19:500:00:000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:49:10200:23:32901:10:3618.7001:34:08900:15:020:00:000:00:00
2 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:53:551200:24:361701:13:4017.9201:38:162400:15:390:00:000:00:00
3 776MARC REAL GARCIAC.E. TRIBIKE CABRILSV1M01:54:243200:25:471501:12:4218.1601:38:293400:15:550:00:000:00:00
4 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:56:532900:25:432001:15:5317.4001:41:361500:15:170:00:000:00:00
5 1154TONI CASALS CASTELLARCN VIC-ETBV1M01:57:002200:25:172501:16:2117.2901:41:381800:15:220:00:000:00:00
6 244JOSEP A. PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:58:152000:25:022801:17:0817.1101:42:103800:16:050:00:000:00:00
7 3079ANGEL PAVON GARCIADISTANCE LA SALLEV1M01:59:114500:26:202701:16:3517.2401:42:555000:16:160:00:000:00:00
8 6027JAUME REIG PUENTEFEECV1M01:59:252800:25:363001:18:0116.9201:43:372900:15:480:00:000:00:00
9 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M02:02:548200:27:523701:18:5316.7301:46:454100:16:090:00:000:00:00
10 374DOMINGO ROIG VAZQUEZDISTANCE LA SALLEV1M02:03:422600:25:335401:22:2316.0201:47:562700:15:460:00:000:00:00
11 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:03:496400:27:094301:20:3716.3701:47:463700:16:030:00:000:00:00
12 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M02:05:255200:26:344901:21:3416.1801:48:087500:17:170:00:000:00:00
13 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M02:07:409300:28:185301:22:1016.0601:50:287200:17:120:00:000:00:00
14 5899JOSEP LLEONART SUBIRANADISTANCE LA SALLEV1M02:08:329100:28:165001:21:4616.1401:50:0210200:18:300:00:000:00:00
15 6015JOAN IGLESIAS BARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:08:397600:27:336001:23:3515.7901:51:088200:17:310:00:000:00:00
16 2168JOSEP LLUIS ESTEBAN FELIUC. ATLETISME MONTORNESV1M02:09:029600:28:245201:21:5816.1001:50:2210500:18:400:00:000:00:00
17 2273FRANCESC PADRO BAROT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:09:5712800:29:545101:21:5516.1101:51:499200:18:080:00:000:00:00
18 1598FERRAN VINYALS CORNELLACLUB NATACIO MINORISAV1M02:12:0510300:28:527501:26:2415.2801:55:166300:16:490:00:000:00:00
19 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M02:15:255900:26:549401:31:1014.4801:58:047700:17:210:00:000:00:00
20 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:18:249700:28:269701:31:4014.4002:00:069800:18:180:00:000:00:00
21 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M02:19:148600:28:0010201:33:0314.1902:01:039400:18:110:00:000:00:00
22 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M02:23:025700:26:4912401:40:0713.1802:06:563900:16:060:00:000:00:00
23 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M02:23:0710600:29:0610801:34:0814.0202:03:1412500:19:530:00:000:00:00
24 3624JOSE BACARDI MAYORDISTANCE LA SALLEV1M02:25:097900:27:3511901:38:1113.4402:05:4611500:19:230:00:000:00:00
25 7013ROGELIO RODRIGUEZ ARANDAFEECV1M02:26:2016600:34:288201:27:3615.0702:02:0417000:24:160:00:000:00:00
26 6025DANI PALAU BARTRINAFEECV1M02:27:529000:28:1312801:41:4112.9802:09:548800:17:580:00:000:00:00
27 7001JOSEP COLOMINA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:30:3117100:35:3610601:33:4214.0902:09:1814600:21:130:00:000:00:00
28 6005QUIM SOLANICH COLLELLLLICENCIA DE DIAV1M02:30:379800:28:2713501:43:5412.7002:12:219700:18:160:00:000:00:00
29 6010XEVI VALES GUILLAMETLLICENCIA DE DIAV1M02:31:3116200:33:3111601:37:0113.6102:10:3214300:20:590:00:000:00:00
30 5894JOAN FRANCESC IGLESIAS COCN VIC-ETBV1M02:31:349900:28:2712901:42:0712.9302:10:3414400:21:000:00:000:00:00
31 2177FRANCISCO AYASO MONTEAGUDC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:36:0813400:30:2014301:47:4712.2502:18:079100:18:010:00:000:00:00
32 1105ROGER BESORA NOYAC.N. CATALUNYAV1M02:39:0615700:32:5213701:44:0312.6902:16:5515600:22:110:00:000:00:00
33 5962FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M02:39:1212100:29:4414701:48:5712.1202:18:4113800:20:310:00:000:00:00
34 7004ORIOL SOLANAS ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M02:40:1614000:31:1713901:45:5112.4702:17:0816500:23:080:00:000:00:00
35 3463MIGUEL CASTILLO QUESADACN VIC-ETBV1M02:40:3913800:31:1414801:49:4212.0302:20:5612300:19:430:00:000:00:00
36 342JORDI ARIAS SUNYERC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:41:343800:25:5216001:58:5911.0902:24:516100:16:430:00:000:00:00
37 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:43:3114200:31:1915601:53:1911.6502:24:3810900:18:530:00:000:00:00
38 2519DAVID ROMANCE VILARDELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:44:0013700:30:3415501:52:1111.7702:22:4514700:21:150:00:000:00:00
39 6019JOSE MARIA HERNANDEZ PUERLLICENCIA DE DIAV1M02:48:4815500:32:4915801:54:3411.5202:27:2314900:21:250:00:000:00:00
40 6001JAVIER BAQUEDANO LÓPEZFEECV1M02:49:3216900:34:5015401:52:0211.7802:26:5215800:22:400:00:000:00:00
41 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV1M02:52:0617700:37:5514101:46:3612.3802:24:3117700:27:350:00:000:00:00
42 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:55:137500:27:3116902:07:4810.3302:35:1912600:19:540:00:000:00:00
43 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M02:55:1311700:29:3616602:05:3210.5202:35:0812900:20:050:00:000:00:00
44 6018JOAN BASCO SERRADELLLLICENCIA DE DIAV1M03:13:5717400:36:3817402:11:5710.0002:48:3517300:25:220:00:000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M02:03:196000:26:554401:20:4416.3501:47:392600:15:400:00:000:00:00
2 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M02:03:574600:26:224701:21:2416.2201:47:464400:16:110:00:000:00:00
3 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M02:09:244900:26:237701:26:2615.2701:52:495500:16:350:00:000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSV2M02:10:376700:27:157601:26:2515.2701:53:406800:16:570:00:000:00:00
5 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M02:11:4410100:28:467101:25:3315.4301:54:198000:17:250:00:000:00:00
6 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M02:12:328300:27:557901:27:1215.1401:55:077900:17:250:00:000:00:00
7 5948XAVIER SALA PUJOLC.T. S.J. ABADESSESV2M02:22:1212000:29:4310101:32:4714.2302:02:3012200:19:420:00:000:00:00
8 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFC.N. PRAT-TRIATLOV2M02:26:0210800:29:1111801:38:0413.4602:07:1510800:18:470:00:000:00:00
9 6020RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M02:36:3716000:33:1513101:42:2112.9002:15:3614500:21:010:00:000:00:00
10 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIDISTANCE LA SALLEV2M02:40:3614400:31:4214501:48:2112.1802:20:0313900:20:330:00:000:00:00
11 7005JORDI CUNYATLLICENCIA DE DIAV2M03:16:3917900:39:4817102:09:3010.1902:49:1817500:27:210:00:000:00:00
12 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M03:21:1817600:37:1117702:16:369.6602:53:4717600:27:310:00:000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1643RAMON SALVANS BOVERCN VIC-ETBV3M02:30:1815100:32:1311501:36:2413.6902:08:3715200:21:410:00:000:00:00
2 971EDUARD ESPRIU FULLAC.N. CATALUNYAV3M03:08:1618000:40:3616202:01:2210.8802:41:5817400:26:180:00:000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5147NURIA LAUCO MARTÍNEZC. TRI. GRANOLLERSV1F02:14:0911600:29:367401:26:0415.3401:55:4010100:18:290:00:000:00:00
2 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F02:15:3812300:29:488101:27:3115.0801:57:199900:18:190:00:000:00:00
3 3560NURIA ESPINOSA VENDRELLC. TRI. GRANOLLERSV1F02:28:4116300:33:339601:31:2914.4302:05:0216700:23:390:00:000:00:00
4 1848CRISTINA ROTXES AMBROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F02:32:0913500:30:2213201:42:2912.8802:12:5111300:19:180:00:000:00:00
5 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:37:3916500:34:0613301:43:0512.8102:17:1113700:20:280:00:000:00:00
6 5154EVA LAMELA IZQUIERDOTG TRIATLO SITGESV1F03:10:5417000:35:1317602:13:489.8702:49:0115300:21:530:00:000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:43:50600:23:54101:05:3220.1401:29:26200:14:240:00:000:00:00
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:58700:24:05201:08:0919.3701:32:14400:14:440:00:000:00:00
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:47:13300:23:47301:08:2519.2901:32:12800:15:010:00:000:00:00
4 1691FRANCESC CUEVAS PEREZC. ATLETISME MONTORNESABM01:48:221400:24:44501:09:1119.0801:33:55300:14:270:00:000:00:00
5 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:48:34500:23:511001:10:4518.6601:34:36100:13:580:00:000:00:00
6 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:50:112100:25:12601:09:3018.9901:34:422000:15:290:00:000:00:00
7 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:50:362700:25:34701:09:4318.9301:35:171700:15:190:00:000:00:00
8 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:50:513100:25:46401:09:0819.0901:34:543600:15:570:00:000:00:00
9 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:51:261000:24:101201:12:2218.2401:36:32600:14:540:00:000:00:00
10 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:51:581600:24:521101:11:1518.5301:36:073300:15:510:00:000:00:00
11 5908ALBERT MENDOZA SILLEROCLUB TRI-BUABM01:52:274300:26:11801:10:2518.7501:36:363200:15:510:00:000:00:00
12 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:54:043000:25:451401:12:4118.1601:38:262200:15:380:00:000:00:00
13 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:54:40400:23:482301:16:0017.3701:39:48500:14:520:00:000:00:00
14 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:55:02900:24:071901:15:4417.4301:39:511300:15:110:00:000:00:00
15 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:56:131700:24:541801:15:4017.4401:40:342500:15:390:00:000:00:00
16 206ALBERT ROCA VELAZQUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:56:402500:25:282201:15:5617.3801:41:241400:15:160:00:000:00:00
17 3471CARLOS DELGADO GARCIAINDEPENDENTABM01:57:022300:25:222401:16:0217.3601:41:242300:15:380:00:000:00:00
18 378MARCEL CARRERAS SOLERDISTANCE LA SALLEABM01:57:083500:25:492101:15:5517.3901:41:441900:15:240:00:000:00:00
19 7010DANIEL LUQUE NOGUEROLFEECABM01:57:197200:27:271601:12:5918.0901:40:266700:16:530:00:000:00:00
20 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:58:021900:24:573101:18:0216.9201:42:591000:15:030:00:000:00:00
21 3870RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:59:031500:24:463501:18:4716.7501:43:332100:15:300:00:000:00:00
22 6023JOAN SERRA RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:59:464100:26:042901:17:2817.0401:43:324700:16:140:00:000:00:00
23 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:00:413600:25:503401:18:3516.8001:44:254900:16:160:00:000:00:00
24 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:01:135400:26:373301:18:2716.8301:45:044200:16:090:00:000:00:00
25 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM02:01:223400:25:484001:19:2116.6401:45:094600:16:130:00:000:00:00
26 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:01:353900:25:563901:19:1916.6401:45:155200:16:200:00:000:00:00
27 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM02:02:032400:25:234201:19:3616.5801:44:597000:17:040:00:000:00:00
28 1584JOAN MARC PERARNAU GARCIAC.TRIATLO CINGLES DE BERTABM02:02:086800:27:242601:16:3417.2401:43:589300:18:100:00:000:00:00
29 6029ERNEST CUBÍ PUJOLFEECABM02:02:288100:27:413201:18:1916.8501:46:005400:16:280:00:000:00:00
30 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:02:577300:27:293601:18:5116.7401:46:205700:16:370:00:000:00:00
31 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:03:055800:26:514101:19:3216.6001:46:236000:16:420:00:000:00:00
32 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM02:03:105100:26:294501:20:5116.3301:47:203100:15:500:00:000:00:00
33 5966LUIS SALA-BELLSOLELL FERRDISTANCE LA SALLEABM02:05:141100:24:264601:21:2116.2301:45:4711600:19:270:00:000:00:00
34 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM02:05:331300:24:387201:25:4415.4001:50:221200:15:110:00:000:00:00
35 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:05:3610500:29:063801:19:1516.6601:48:217300:17:150:00:000:00:00
36 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM02:05:47100:23:307301:25:5315.3701:49:235300:16:240:00:000:00:00
37 4794TONI FONT MARTICLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:06:245000:26:256201:24:1015.6801:50:353000:15:490:00:000:00:00
38 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM02:07:143300:25:476901:25:1815.4701:51:054300:16:090:00:000:00:00
39 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:07:406100:26:576301:24:2415.6401:51:215100:16:190:00:000:00:00
40 248MARC RIUS CHARLESC. TRI. GRANOLLERSABM02:07:454800:26:226601:24:3715.6001:50:596200:16:460:00:000:00:00
41 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM02:07:485300:26:364801:21:3016.2001:48:0612100:19:420:00:000:00:00
42 7012BRUNO PAZ PALANQUESLLICENCIA DE DIAABM02:07:497100:27:266401:24:2615.6301:51:523500:15:570:00:000:00:00
43 3416XAVIER FONT MAIDEUCN VIC-ETBABM02:07:507800:27:355801:22:5215.9301:50:277800:17:230:00:000:00:00
44 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAINDEPENDENTABM02:07:564400:26:166701:24:5115.5601:51:076400:16:490:00:000:00:00
45 6016LLUÍS TORROELLA PARERALLICENCIA DE DIAABM02:08:055500:26:456501:24:2715.6301:51:126600:16:530:00:000:00:00
46 2490XAVIER COLOMER  BASSAGANYC.T.S.J. ABADESSESABM02:08:179200:28:185601:22:2916.0001:50:478100:17:300:00:000:00:00
47 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:08:461800:24:558801:28:4414.8801:53:391100:15:070:00:000:00:00
48 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:08:509500:28:225501:22:2816.0101:50:509000:18:000:00:000:00:00
49 5901JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOABM02:09:528900:28:106101:23:4315.7701:51:538900:17:590:00:000:00:00
50 6011JUAN CARLOS SERRANO MATEOLLICENCIA DE DIAABM02:10:174200:26:068601:28:2414.9301:54:302800:15:470:00:000:00:00
51 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM02:10:274000:25:588901:29:1014.8001:55:081600:15:190:00:000:00:00
52 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM02:10:338700:28:086801:25:0515.5101:53:137600:17:200:00:000:00:00
53 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:10:554700:26:228501:28:1914.9501:54:414800:16:140:00:000:00:00
54 6021JORGE TARRAGO SCHERKLLICENCIA DE DIAABM02:11:257700:27:348301:27:4315.0501:55:174000:16:080:00:000:00:00
55 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUEC. TRI. GRANOLLERSABM02:13:498500:27:588001:27:1215.1401:55:1010400:18:390:00:000:00:00
56 5926MARC MAS RABIONETCLUB FIT GYMABM02:13:5513000:29:577001:25:1815.4701:55:1510600:18:400:00:000:00:00
57 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIABM02:15:0510000:28:388401:27:5515.0101:56:3310300:18:320:00:000:00:00
58 6028JOSEP GARGALLO BORDONABAFEECABM02:15:1414800:31:525901:22:5415.9201:54:4613600:20:280:00:000:00:00
59 6014XAVIER ORTH MORATOLLICENCIA DE DIAABM02:17:026200:27:0410301:33:2214.1402:00:265600:16:360:00:000:00:00
60 2543BERNAT PLA PRATC.A. IGUALADAABM02:19:1211300:29:179201:30:5014.5302:00:0711200:19:050:00:000:00:00
61 6006JUAN CORONADOLLICENCIA DE DIAABM02:19:199400:28:1910901:34:2113.9902:02:405800:16:390:00:000:00:00
62 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:19:5310700:29:099901:32:1914.3002:01:2810000:18:250:00:000:00:00
63 6007GERARD ESTRANY ALCÁNTARALLICENCIA DE DIAABM02:21:5210200:28:4610401:33:3214.1102:02:1811800:19:340:00:000:00:00
64 6017MIQUEL GARCIA FERRERLLICENCIA DE DIAABM02:21:5812700:29:549801:31:5514.3602:01:4913000:20:090:00:000:00:00
65 5917DAVID ARAGON HERNAEZC.A. IGUALADAABM02:22:0310900:29:1111101:35:2013.8502:04:318300:17:320:00:000:00:00
66 5963RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:22:4515400:32:488701:28:4114.8802:01:2914800:21:160:00:000:00:00
67 7008JORDI GONZALEZ TELLOLLICENCIA DE DIAABM02:23:0614900:31:549301:30:5814.5102:02:5213300:20:140:00:000:00:00
68 6004MARC MULLFUYEDA ROVIRAFEECABM02:23:097400:27:3011701:37:4813.5002:05:188600:17:510:00:000:00:00
69 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRIBUABM02:23:2611100:29:1611001:34:4913.9202:04:0511400:19:210:00:000:00:00
70 5464RUBEN LUIS MARTINEZCN VIC-ETBABM02:23:4213100:29:5811201:35:3313.8102:05:319500:18:110:00:000:00:00
71 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM02:25:0911400:29:3210501:33:3514.1102:03:0715400:22:020:00:000:00:00
72 7006MARC NAVARRO CIURANSLLICENCIA DE DIAABM02:25:5613200:30:0112001:38:1813.4302:08:198400:17:370:00:000:00:00
73 3682JOSE ANTONIO GARCIA TELLOCLUB TRIATLO 226 SPIRITABM02:27:4612500:29:5212101:38:2413.4102:08:1611700:19:300:00:000:00:00
74 3623ALBERT CALLEJERO MORALESDISTANCE LA SALLEABM02:27:5011000:29:1612501:40:2113.1502:09:379600:18:130:00:000:00:00
75 4942CARLES MITJÀ PUIGDENGOLASC. TRI. GRANOLLERSABM02:28:0413900:31:1610701:33:5614.0502:05:1216200:22:520:00:000:00:00
76 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM02:29:3111200:29:1712701:40:3513.1202:09:5211900:19:390:00:000:00:00
77 5964XAVIER VALERO GONZALEZDISTANCE LA SALLEABM02:29:405600:26:4714001:46:0212.4502:12:496500:16:510:00:000:00:00
78 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:29:568800:28:1013801:45:0512.5602:13:155900:16:410:00:000:00:00
79 3168JOSEP SOTO PEREZC.E. NO TE PARESABM02:31:2212600:29:5313401:43:5112.7102:13:448500:17:380:00:000:00:00
80 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:33:5610400:29:0114201:46:5912.3402:16:008700:17:560:00:000:00:00
81 821DAVID SEGURA CHECAC.A. IGUALADAABM02:34:4614300:31:2212601:40:2513.1502:11:4716300:22:590:00:000:00:00
82 1029RAMON LUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:35:3914100:31:1913601:44:0212.6902:15:2113400:20:180:00:000:00:00
83 7007WILLY SÁNCHEZ BARRENOLLICENCIA DE DIAABM02:39:376300:27:0715001:50:1811.9702:17:2515700:22:120:00:000:00:00
84 1065JOAN TANTIÑA HIJANOCN VIC-ETBABM02:41:2213600:30:3014401:47:4812.2402:18:1816400:23:040:00:000:00:00
85 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM02:45:2312900:29:5615701:53:5011.6002:23:4615100:21:370:00:000:00:00
86 5961DAVID CALVET AGUSTICLUB MEDINA TRIATLOABM02:46:4115200:32:3514901:50:1711.9702:22:5216800:23:490:00:000:00:00
87 2664DAVID OTAL DE SANROMÀC. TRI. GRANOLLERSABM02:47:478400:27:5615301:51:1711.8602:19:1317800:28:340:00:000:00:00
88 6013ALBERTO BASCUÑANA LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM02:48:1915300:32:4415201:50:5811.9002:23:4217100:24:370:00:000:00:00
89 6012ADRIÁN GAMIZ CÉSPEDESLLICENCIA DE DIAABM02:48:1914500:31:4615901:55:4911.4002:27:3514100:20:440:00:000:00:00
90 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM02:52:238000:27:4016802:07:3710.3402:35:177100:17:060:00:000:00:00
91 746SERGIO SORIANO CRESPOSBRABM02:55:5911900:29:4316702:05:5710.4802:35:4013500:20:190:00:000:00:00
92 5965JOAN GARRIGA SOLAC.T. PARETS DEL VALLESABM02:58:2015600:32:5116502:05:1610.5402:38:0713200:20:130:00:000:00:00
93 5913GUIFRE CORTES RIBERAC.T. PARETS DEL VALLESABM02:59:1216400:33:5316402:03:1210.7102:37:0515500:22:070:00:000:00:00
94 3805JOAN DE LA TORRE JIMENEZC.T. PARETS DEL VALLESABM03:02:3017800:38:1816102:00:0810.9902:38:2616900:24:040:00:000:00:00
95 6024PEDRO GARCIA PUJADASLLICENCIA DE DIAABM03:03:2716100:33:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
96 7011JOAN GONZALEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM03:03:5511500:29:34000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
97 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM03:06:1116700:34:3117002:08:0510.3102:42:3616600:23:350:00:000:00:00
98 6026ALFONS ROVIRA DÍAZLLICENCIA DE DIAABM03:10:4117300:36:2417302:11:3710.0302:48:0116000:22:400:00:000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF02:21:0612400:29:519501:31:1914.4602:01:1012700:19:560:00:000:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:21:5713300:30:1810001:32:4314.2402:03:0111000:18:560:00:000:00:00
3 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF02:29:3515900:33:0811401:36:2313.7002:09:3112800:20:040:00:000:00:00
4 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:31:3114600:31:4712301:39:3213.2602:11:1913100:20:120:00:000:00:00
5 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:41:0815000:31:5714601:48:3012.1702:20:2714000:20:410:00:000:00:00
6 5156IRENE MARTINEZ DOMENECHDISTANCE LA SALLEABF02:41:4917500:36:4813001:42:1112.9202:18:5916100:22:500:00:000:00:00
7 1964ANNA CLARET BUENOC.T. S.J. ABADESSESABF03:00:2016800:34:3216302:03:0810.7202:37:4015900:22:400:00:000:00:00
8 5155FRANCESCA PONS BENAGAM C.T. S.J. ABADESSESABF03:02:5614700:31:5017502:12:109.9902:44:0011100:18:560:00:000:00:00
9 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC. TRI. GRANOLLERSABF03:03:4015800:32:5517202:11:0510.0702:44:0012000:19:400:00:000:00:00
10 6022CRISTINA INIESTA PÉREZLLICENCIA DE DIAABF03:17:5617200:36:1817802:16:419.6602:52:5917200:24:570:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32