RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 256 248 7 1 5 20 2 22 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:32:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
122DOLÇA OLLE GATELL01:10:16
245LAIA CONESA I MUR01:10:30
340ANNA FLAQUER PORTI01:11:44

2. - ABSOLUT SPORT - 03:33:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
177TXELL JARQUE PUJALS01:08:46
2125MARIA REMEDIOS CARRASCO TAVERO01:08:47
31835ANA MARÍA OTERO PIÑEIRO01:15:28

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:37:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14077MARTA MARTIN ALEGRE01:09:57
23579ANNA SUBIRANA FRIGOLA01:12:31
36049ADRIANA LÓPEZ ULLOD01:15:08

4. - C.A. IGUALADA - 03:37:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZ01:10:00
256ANNA PLANAS GARCIA01:13:53
36149MARTA BOTSORA TOLOCHKO01:14:00

5. - C.N. SABADELL - 03:38:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
159MARTA ROMANCE OMS01:10:20
21819NEUS VIDAL PUCHADES01:13:32
31832CARLA PLAYA CAVALLE01:15:04

6. - C.N. MATARO - 03:40:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11824CLAUDIA LUNA BONACHERA01:09:16
21839JÚLIA RAJA GUBAU01:15:19
34038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZ01:15:48

7. - C.N. REUS PLOMS - 03:41:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
1121PILAR RUS GARCIA01:12:06
243CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOMEZ01:13:34
31937MONTSERRAT CINCA PATO01:16:18

8. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:45:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14003TANIA GUERRA ROMERO01:14:07
25137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZ01:15:00
364GEMMA DIAZ RUIZ01:16:27

9. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:48:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15094MARI CARMEN BALLESTEROS PRIETO01:14:23
23591LARA GUTIERREZ MORENO01:16:35
36072PATRICIA ORTEGA RUIZ01:17:23

10. - C.E. PICORNELL - 03:51:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
15081MARIA MARTINEZ CORELLANO01:09:47
24037MIRIAM OLIVARES POUS01:17:23
33529CHIARA TRONCARELLI01:24:47

11. - C.E. RAYOTEAM - 03:51:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
16269MIREYA CASANOVA RODRIGUEZ01:15:54
26266LUCÍA CORDOBA MIÑANA01:16:45
31866ANTONIA CANO ALARCÓN01:19:20

12. - TGCBINN - 03:54:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
16263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZ01:14:49
22778BEGOÑA DE LA ROCHA MUR01:17:09
34008MIRIAM COMAS SERRAT01:22:29

13. - CLUB NATACIO SITGES - 04:03:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
14093EVA PEREZ DEL RIO01:16:42
21970NURI LOZADA ESPÍ01:22:49
36141SERENA SERRA MASÓ01:24:12

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:07:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
16055AMPARO MUÑOZ SANTAMANS01:20:35
26265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZ01:22:45
35021ANNA RIART MIQUEL01:24:02

15. - C.A. LES TORTUGUES - 04:07:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15049LAURA SOTO OLIVERAS 01:17:05
25182ANNA CODINA PADRÓS 01:17:57
33565RAQUEL SANTANO CARRETERO01:32:31

16. - CERDANYOLA CH - 04:09:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13594MIREIA PONS TORRES01:14:34
26191MERCHE COMINO CASADO01:22:36
31818TAMARA CAMPOMANES PARDO01:32:10

17. - CLUB NATACIO BARCELONA - 04:17:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
14002LARA AZNAR BELTRAN01:18:53
26066MARIA FONTANALS I COLL01:22:08
31281ESTEFANIA DOMINGUEZ RUIZ01:36:24

18. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:23:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
16224CRISTINA ROIG ANTONER01:24:48
26209ANNA CAPELLERA MALAGON01:27:25
36101BERTA GRATACÓS MARZO01:31:39

19. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 04:28:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
16248IRENE MARSELLES GONZALEZ01:25:15
25016BRITTA HENSELER01:27:05
31758TANIA ANSON CARRASCOSO01:35:45

20. - TG TRIATLO SITGES - 04:32:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
16092MERITXELL NOGUERA OTERO01:28:37
25180ESTHER LARROSA MONTEMAYOR01:32:07
32913BEGOÑA GUILLEM BORBOLLA01:32:14

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32