RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
55 256 248 7 1 5 20 2 22 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:00:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZ01:00:04
21177GENIS GRAU PLANA01:00:08
32490FERNANDO LÓPEZ DE SAGREDO XICOTA01:00:13
43673MARC CUNYAT CARBALLAL01:00:33

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 04:01:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:59:40
2300ALBERT PARREÑO SAMPER01:00:14
35249JORDI RELATS MORENO01:00:25
43446JORDI MONTRAVETA MOYA01:00:43

3. - TRICBM - 04:02:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1240LLUIS VILA AGUILAR01:00:32
22391CARLOS GALINDO ROONEY01:00:44
3637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY01:00:45
45558SERGI MATAS LARGO01:00:54

4. - C.E. RAYOTEAM - 04:04:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET01:00:58
25221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO01:00:59
32910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:01:06
41090RICARD MARI FERRER01:01:17

5. - C.N. MATARO - 04:05:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ01:00:37
21580ANTOLI FAURIA TORRENT01:00:41
3778XAVIER CASAL ROMERO01:01:34
4313DAVID ROVIRA DOÑATE01:02:31

6. - C.N. VIC-ETB - 04:06:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:00:26
24103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:01:11
3391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:02:12
41464MARC GRACIA ALOY01:02:24

7. - C.E. PICORNELL - 04:06:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO01:01:02
21137ALEX CARRERAS FABREGAT01:01:05
31189ALBERT SABATER MOLL01:01:21
43492CARLOS GIMENEZ HOYAS01:02:47

8. - CLUB NATACIO BARCELONA - 04:09:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:01:09
23924GERARD CAPELLADES MARZO01:02:30
34559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:02:50
44795POL CLEMENTE GONZALEZ01:02:50

9. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:10:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11564ISMAEL CHARRO RODRIGUEZ01:01:27
2993LUIS ARIAS GARCIA01:02:31
33244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:02:44
43046DAVID JURADO GUILLEN01:03:37

10. - W3TRIBCN - 04:10:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:01:06
25411JORDI ALBA SANTAMARIA01:02:20
3809ORIOL PADRÓS VERA01:02:41
45976ALEX MATESANZ SALVADO01:04:41

11. - C.N. REUS PLOMS - 04:11:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA01:00:50
22606JOSEP VILADOMS BELLART01:02:33
32135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAMEZ01:02:49
44846MARTÍ MORENO PRATS 01:04:50

12. - C.N. SABADELL - 04:11:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13691ARTUR CUÑAT PELLICER01:01:14
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:02:33
39999ANGEL GARCIA-CASILLAS DEL RIEGO01:03:13
4739JORDI AGRAMUNT LUZON01:04:47

13. - ABSOLUT SPORT - 04:11:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
1383DANIEL VELASCO GARCIA01:01:19
2384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:02:22
33130MARC CANET01:03:22
42610MIQUEL ÀNGEL ESTELRICH ROIG01:04:46

14. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:13:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:02:23
21472JOSEP M LLORENS IBORRA01:02:47
33299MANEL TORRES VELASCO01:02:57
45262AITOR ESPINOSA VALERO01:04:53

15. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 04:13:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:01:17
21512JOAN MERCADE CUADRAT01:02:17
32375JOEL FARRÀ CALVET01:03:02
42805VICTOR CABALLERO CASTILLO01:07:08

16. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:14:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN01:02:09
21158MANEL ZUÑIGA FERRE01:02:37
31231SERGIO ANIDO SEIJAS01:03:07
42108RAUL SEGURA MORENO01:06:09

17. - FLOR DE TRIATLO - 04:15:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15778JAVIER RODRÍGUEZ MILLÁN01:02:25
24912MARC BOVÉ BALLESTE01:03:05
34303GUIM GORGUES POBLET01:03:16
42816PABLO ROSENDO FREIRE01:06:16

18. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 04:15:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
13362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ01:01:31
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS01:02:20
3989ROGER SEGUI SARDA01:02:58
44490IGNASI FREIXA FURIO01:08:48

19. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 04:17:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:00:51
2746SERGIO MATA ASEJO01:02:36
32835CÉSAR CASTAÑO VICENTE01:03:20
43258JAIME ESCOLANO FERNANDEZ01:10:59

20. - CLUB TRI5U - 04:19:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA01:02:30
24146SERGI VILA PIJOAN01:04:54
32630CARLES PONS PEREZ01:05:10
42514JORDI MARTIN TARRÉS01:06:50

21. - C.A. IGUALADA - 04:19:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15919MARC MORENO MARTIN01:02:08
25233ALBERT SOLÉ SALCEDO01:04:53
3337CARLOS CERVERA GARCIA01:06:00
44655JORDI JOSE BARRERA01:06:34

22. - CLUB NATACIO SITGES - 04:20:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA01:02:44
23089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:05:06
3362RODRIGO CARRIL MORALES01:05:49
44858RAFAEL LLAMAS URBANO01:06:43

23. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:20:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
11588NACHO VILLARRUEL 01:02:28
2233JUAN ANTONIO CRESPO01:05:21
35253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:06:08
41210PERE RECHE QUINTANA01:06:32

24. - CERDANYOLA CH - 04:20:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15843CRISTIAN CHAGUACEDA GALISTEO01:02:54
23958JORDI LINARES HERNANDEZ01:05:08
3360MARC PRIEGO CAMPOS01:06:05
4795ANTONI HERENA MONTULL01:06:30

25. - TGCBINN - 04:23:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14514DIEGO RIBAO RODRIGUEZ01:02:14
22806XAVIER VILLASEVIL PAU01:04:56
31344ORIOL GURI PÉREZ01:06:59
41398PAU FONT DE RUBINAT01:09:01

26. - C.E.T. DISTANCE - 04:24:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI01:00:39
22267ÀNGEL GABÁS POLO01:06:18
39005GUNTHER ELOY BLEY CERERO01:06:30
41427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS01:10:39

27. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 04:24:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11430GOYO JURADO NAVAS01:05:31
21057GABI RODRIGUEZ CALLERO01:06:06
3624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:06:13
4549ALEX DIAZ LEON01:06:42

28. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 04:26:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
11037SERGI RUBIO GARRIDO01:04:48
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:04:52
3239JOSEP MARTI COROMINAS01:06:30
4980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSA01:10:14

29. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 04:45:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13050JORGE MORILLAS SANCHEZ01:06:37
21250CRISTIAN ARROYO CESPEDES01:09:41
35304SERGI PUIGFEL MORENO01:11:45
44365PABLO SIEGRIST GABAS01:17:51

30. - C.A. LES TORTUGUES - 04:46:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
12355CARLES TABERNE BARRI 01:06:26
25819IU BENET DURAN01:10:06
31325MARC FERRER DASQUENS01:10:23
45679DAVID CARRION GARCIA01:19:16

31. - TG TRIATLO SITGES - 04:50:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11228JOAN CARLES BLANCH CABAU01:04:50
21245JUAN MANUEL FUENTES DIAZ01:12:31
31052SIMON LOBERA  JONES01:14:25
44727ANDREW LANE01:18:40

32. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:56:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
15765LUIS GERARDO NAVARRETE MORENO01:08:18
22419DANI LOPEZ FITÓ01:11:18
3260JORDI FLORENSA GAMUNDI01:14:23
45352TONI TORTOSA PEREZ01:22:08

33. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 04:56:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:02:25
23914JOEL MOYANO HERRERO01:12:37
35663FRANCESC CUADRAT CRUZ01:18:59
45486DAVID URETA LÓPEZ01:22:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32