RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
237 220 192 23 5 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5804GUILLEM SOLANAS MUNTADASCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:50:592800:28:101501:08:5717.4001:37:076600:13:5200:00:4300:00:44
2 5794FERRAN CARRERAS LAVILAC.A. IGUALADAJNM01:54:253900:28:393001:13:0916.4001:41:482900:12:3700:00:5300:00:39
3 7117DUSTIN PINTEÑO LÓPEZLLICENCIA DE DIAJNM02:24:17800:26:2416201:45:3811.3602:12:021600:12:1500:00:0000:00:00
4 5636KIRILL CARNE GODOINDEPENDIENTEJNM02:40:4016000:36:2115601:44:2411.4902:20:4518600:19:5500:01:0300:01:19
5 5543MARC SERRATS CONEJOSC.E. RAYOTEAMJNM02:43:0611800:33:2718001:53:4810.5402:27:1513500:15:5100:01:2000:00:51
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1251AXEL BADIA CELMACLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:46:57600:26:071401:08:5417.4201:35:01500:11:5600:00:3700:00:30
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:48:42900:26:271901:10:3117.0201:36:58300:11:4400:00:2900:00:27
3 2503ABEL SERRA SUCARRATSCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:49:422400:28:001301:08:4617.4501:36:463900:12:5600:00:3500:00:28
4 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:49:581600:27:291801:10:3017.0201:37:59700:11:5900:00:4100:00:38
5 7108ENRIC CABOT FOZFEECSUB23M01:58:266000:29:492701:12:4516.4901:42:3413800:15:5200:00:3400:00:36
6 4348JOAN RIBA PUIGORIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:58:325800:29:423701:14:3216.1001:44:148600:14:1800:00:5000:00:48
7 4371BIEL FARRE CANADELLCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:03:053800:28:395801:20:2414.9301:49:037300:14:0200:00:4500:00:49
8 8016SEBASTIA GELABERT MASCAROC.E. CALDENTEYSUB23M02:03:271300:27:087601:23:1314.4201:50:214400:13:0600:00:5300:00:45
9 5786ARNAU PLA ALVAREZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:07:249600:31:426701:21:4414.6801:53:267100:13:5800:00:4400:00:40
10 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M02:09:568100:30:598301:24:3214.2001:55:318900:14:2500:00:4500:00:46
11 7110LAHCEN ZOGGAGHLLICENCIA DE DIASUB23M02:23:375700:29:3511801:36:4312.4102:06:1816900:17:1900:01:0500:01:06
12 5764ARNAU ONIEVA BALBOAC.E. RAYOTEAMSUB23M02:24:4611300:33:1512101:37:0112.3702:10:169300:14:3000:01:0100:01:07
13 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M02:26:2012400:33:3812701:37:4812.2702:11:2610200:14:5400:00:5000:00:37
14 7106ORIOL PORRAS ORTILLICENCIA DE DIASUB23M02:34:1417700:38:3511001:32:5712.9102:11:3219100:22:4200:02:5900:02:37
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:42:59500:26:06401:04:5718.4801:31:03600:11:5600:00:4300:00:36
2 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓNCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:44:581900:27:31601:05:1318.4001:32:441500:12:1400:00:5100:00:52
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:47:04700:26:081601:08:5717.4001:35:05800:11:5900:00:5600:00:44
4 3612DAVID MALAGON LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:012100:27:351101:07:5417.6701:35:292600:12:3200:00:3700:00:49
5 427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:51:502900:28:102201:11:1916.8301:39:292100:12:2100:00:5900:00:50
6 147JOAN FREIXA MARCELÓP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:51:521500:27:222401:11:2916.7901:38:514100:13:0100:00:4200:00:42
7 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:55:356800:30:152601:12:1016.6301:42:254700:13:1000:00:4300:00:39
8 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:56:303400:28:334201:15:2115.9301:43:542800:12:3600:00:5200:00:39
9 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:56:324700:28:593801:15:0215.9901:44:012500:12:3100:00:4800:00:53
10 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:57:474200:28:414701:17:0515.5701:45:46900:12:0100:00:4500:00:46
11 204LLIBERT FORTUNY I CENDRACMG FERRER HOTELSV1M02:00:107500:30:284301:15:5215.8201:46:206400:13:5000:00:4200:00:41
12 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M02:00:324900:29:074801:17:2315.5101:46:307400:14:0200:00:4800:00:36
13 7114SALVADOR RIGOL MOLINERLLICENCIA DE DIAV1M02:01:067700:30:334401:16:0715.7701:46:409200:14:2600:01:0600:01:13
14 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:01:343500:28:345701:20:2214.9301:48:563100:12:3800:00:5500:00:46
15 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M02:01:517300:30:225301:17:5715.3901:48:195500:13:3200:00:3400:00:46
16 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M02:02:513700:28:385901:20:2414.9301:49:026300:13:4900:01:0000:00:47
17 4652ANTONIO GARCIA GARCIAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:03:275000:29:086201:20:5914.8201:50:075100:13:2000:01:0100:00:49
18 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:04:124800:29:047001:22:2714.5501:51:313400:12:4100:00:4700:00:43
19 4199SERGIO LOPEZ MARTINCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:05:065300:29:127101:22:3714.5201:51:495000:13:1700:01:0300:00:51
20 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZTEAM TRIRELAYV1M02:05:125600:29:347201:22:4414.5001:52:183700:12:5400:00:4500:00:41
21 7113VICENTE VILLA SALVADORLLICENCIA DE DIAV1M02:05:595100:29:097901:23:5514.3001:53:043800:12:5500:01:2200:01:04
22 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M02:07:046600:30:126501:21:2714.7301:51:3912200:15:2500:00:5900:00:38
23 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M02:07:117800:30:357701:23:2114.4001:53:564900:13:1500:01:0100:00:51
24 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEV1M02:09:316200:30:018901:26:4313.8401:56:443500:12:4700:00:4400:00:58
25 8012ORIOL CARRERAS MONRÓSLLICENCIA DE DIAV1M02:09:399700:31:447801:23:2914.3701:55:139100:14:2600:01:2400:01:23
26 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M02:09:4610700:32:416801:21:4614.6801:54:2711900:15:1900:00:4500:00:46
27 7105CHRISTIAN OLIVARES ARANCLLICENCIA DE DIAV1M02:10:1412800:33:486101:20:3514.8901:54:2313400:15:5100:01:1100:00:57
28 3334GREGORIO SAINZ PARDOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:12:088300:31:049001:27:0313.7901:58:077200:14:0100:01:0300:00:57
29 4770CARLES SENDRA MANAUTCLUB ESPORTIU Z5V1M02:12:3610500:32:298801:26:0213.9501:58:317700:14:0500:01:0900:01:07
30 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M02:13:367400:30:249801:29:0813.4601:59:327600:14:0400:00:4400:00:38
31 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M02:14:398600:31:128601:25:3114.0301:56:4317800:17:5600:00:5100:01:22
32 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M02:18:5812000:33:2910201:29:4313.3802:03:1213000:15:4600:00:5700:00:43
33 5731CARLOS ALAVEDRA CAYUELAWE RUN TEAMV1M02:19:3510600:32:3010501:30:2713.2702:02:5714900:16:3800:01:1600:01:45
34 3282ROGER BERNAT MACIANC.E. RAYOTEAMV1M02:19:5013600:34:2210101:29:3913.3902:04:0113200:15:4900:01:1500:00:55
35 3908JORDI FLOTATS CASASP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M02:24:2610100:32:0612901:38:0012.2402:10:068700:14:2000:01:2300:00:54
36 743JORDI ABAD GIMENEZC.N. VILAFRANCA V1M02:24:3710900:32:5011701:36:4012.4102:09:3010900:15:0700:01:0600:00:56
37 5582ROBERTO NICOLÁS FERNÁNDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M02:25:5511500:33:1712801:37:5712.2502:11:149700:14:4100:01:0000:01:14
38 3622RAMSES RODRIGUEZ RODRIGUEC.A. IGUALADAV1M02:27:0814700:35:0011601:36:2712.4402:11:2712800:15:4100:01:2500:01:26
39 7126TONI PACIOS PUJADÓLLICENCIA DE DIAV1M02:27:4719100:42:459401:27:4313.6802:10:2816800:17:1900:02:1500:01:28
40 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:28:353600:28:3716601:46:1911.2902:14:565900:13:3900:00:5600:01:07
41 3839RAUL SANCHEZ ALCARAZC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:28:354300:28:4416401:46:0911.3002:14:536000:13:4200:00:5100:01:29
42 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M02:29:0312500:33:4413401:38:5112.1402:12:3514600:16:2800:00:5200:01:28
43 7118OSCAR BRIONES ROMERA LLICENCIA DE DIAV1M02:31:2016700:37:3011901:36:5012.3902:14:2015500:17:0000:01:3700:01:11
44 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:31:498700:31:1416101:45:1711.4002:16:3111800:15:1800:01:0300:01:26
45 2466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAXINDEPENDIENTEV1M02:32:0515400:35:3213901:40:4211.9202:16:1413700:15:5100:01:1700:01:29
46 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M02:33:3312200:33:3414301:41:1511.8502:14:4918100:18:4400:01:1000:00:55
47 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M02:33:4211000:32:5616301:45:5811.3202:18:5410100:14:4800:01:0600:01:33
48 2353JULIO PORRAS TOVARINDEPENDIENTEV1M02:34:0414500:34:5015401:43:4811.5602:18:3812300:15:2600:01:4000:02:45
49 5274RUBEN FERNANDEZ MORENOC.N. BADALONAV1M02:36:4213100:33:5516901:47:4711.1302:21:4210400:15:0000:00:4400:00:37
50 3406JESÚS ACEVEDO PICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:36:5313000:33:5315801:45:1011.4102:19:0317700:17:5000:01:1500:01:36
51 7103RICARD PEREZ MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M02:38:1318800:40:0012501:37:1712.3402:17:1718800:20:5600:01:4300:01:32
52 8001SERGI HEREDERO GRASLLICENCIA DE DIAV1M02:38:2118000:38:4014601:42:2511.7202:21:0516200:17:1600:02:2400:01:37
53 5757SERGIO FERNÁNDEZ PICÓC.E.T. DISTANCEV1M02:38:489500:31:4117701:50:5110.8302:22:3214400:16:1600:01:1700:01:06
54 2616DANIEL JIMENEZ MARTINCLUB NATACIO RUBIV1M02:39:2116400:37:1715501:43:5111.5602:21:0818000:18:1300:01:1100:01:46
55 5588MIGUEL ALIAGAPRAT TRIATLO 1994V1M02:39:5318500:39:4514101:40:5811.8902:20:4318300:19:1000:00:5300:00:53
56 5583JOSEP FERNANDEZ SASTREC.N. VILAFRANCA V1M02:41:3013800:34:2517601:49:5810.9102:24:2315900:17:0700:01:0900:01:14
57 2097RAFAEL CEREZUELA LORENZOC.A. LES TORTUGUESV1M02:41:5717300:37:5417201:48:5911.0102:26:5310700:15:0400:01:2100:01:00
58 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:42:0515300:35:3217401:49:4010.9402:25:1215000:16:5300:01:0800:01:03
59 3765RUBÉN MARTIN PEINADOCLUB TRIATLO CORNELLAV1M02:44:1110800:32:4918501:57:5410.1802:30:435400:13:2800:01:2400:01:34
60 8002JORDI BARRIL ROSLLICENCIA DE DIAV1M02:50:4018100:38:4117801:52:0610.7002:30:4718500:19:5300:01:3700:01:30
61 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:52:2419000:40:5718201:54:5010.4502:35:4714800:16:3700:01:2800:01:55
62 5445MAX JENARO LLERANDIPRAT TRIATLO 1994V1M02:54:2613900:34:2819102:04:459.6202:39:1311500:15:1300:01:0700:01:59
63 7121CELESTINO GARCIA MILLÁN LLICENCIA DE DIAV1M02:56:2418300:39:2418401:57:4910.1902:37:1318400:19:1100:01:4300:01:39
64 4253FRANCISCO JAVIER GARCIA SPRAT TRIATLO 1994V1M02:57:1217200:37:5219002:01:359.8702:39:2717500:17:4500:00:5400:01:07
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM TRIRELAYV2M01:58:097200:30:213101:13:2616.3401:43:478800:14:2200:00:4000:00:42
2 8999FRANCISCO GOMEZ CAPARROSLLICENCIA DE DIAV2M02:09:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:10:298400:31:048501:25:2814.0401:56:326900:13:5700:01:0500:00:52
4 7125JORDI COMPTA SOMSLLICENCIA DE DIAV2M02:12:047900:30:378701:25:4513.9901:56:2212900:15:4200:01:0400:01:05
5 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M02:13:0517600:38:274601:16:2715.7001:54:5417900:18:1100:01:2900:01:06
6 5585IGNACIO ALONSO ALVAREZPRAT TRIATLO 1994V2M02:16:179800:31:489201:27:1213.7601:59:0016400:17:1700:01:1800:01:09
7 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:18:1912100:33:3210401:30:2113.2802:03:539000:14:2600:00:5800:00:50
8 8015JORDI VICENTE BADELLLLICENCIA DE DIAV2M02:18:5214800:35:049501:27:5613.6502:03:0013900:15:5200:01:3400:01:34
9 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M02:22:426500:30:1113301:38:4412.1502:08:556200:13:4700:00:5700:00:46
10 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M02:22:4613400:34:0611101:33:3012.8302:07:3611200:15:1000:01:0600:00:56
11 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZTEAM TRIRELAYV2M02:26:0013200:33:5711501:35:4312.5402:09:4014500:16:2000:01:0100:00:53
12 877MANEL VIVANCOS GONZALEZC.A. IGUALADAV2M02:26:5713300:34:0112601:37:4312.2802:11:4411700:15:1300:01:1200:00:56
13 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M02:30:5912900:33:5314001:40:5611.8902:14:4914300:16:1000:01:5600:01:22
14 8004JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M02:33:4215600:35:4414801:42:5011.6702:18:3411100:15:0800:01:1700:01:04
15 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M02:37:5216300:37:0415201:43:4111.5702:20:4515700:17:0700:01:0700:01:19
16 8010RAMON GOMIS GOMISLLICENCIA DE DIAV2M02:40:5817000:37:4916501:46:1111.3002:24:0015400:16:5800:01:2900:01:10
17 4882JORDI ZABALETA GASCOC.E. RAYOTEAMV2M02:43:1418400:39:3116701:46:4711.2402:26:1815200:16:5600:01:1100:01:12
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M02:28:2111200:33:0713601:39:3912.0402:12:4612500:15:3500:00:5000:01:23
2 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV3M02:30:2615000:35:2413501:38:5712.1302:14:2114100:16:0500:01:0000:01:12
3 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:39:3517400:37:5414701:42:4311.6802:20:3718200:18:5800:01:0700:01:05
4 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:55:0817500:38:2218701:59:0810.0702:37:3017300:17:3800:01:3600:01:59
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5789CRISTINA BRU CLOTETC.A. IGUALADASUB23F02:38:2318600:39:4614501:41:3011.8202:21:1615800:17:0700:00:4700:00:47
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5775SANDRA SANTANYES MURILLOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F02:06:4511900:33:285201:17:5515.4001:51:2312000:15:2200:01:0000:00:45
2 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:11:2211700:33:257501:23:1014.4301:56:3510000:14:4700:00:4900:00:44
3 5817ROSA REQUENA LLONGUERASPRAT TRIATLO 1994V1F02:39:3917800:38:3915301:43:4311.5702:22:2216500:17:1700:01:0600:01:09
4 5805MARIA VICTORIA LÓPEZ ARROCLUB ESPORTIU Z5V1F02:53:0316900:37:4918901:59:2510.0502:37:1413300:15:4900:01:3100:01:02
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:51:3915100:35:2718801:59:1610.0602:34:4315100:16:5600:01:3500:01:29
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1933ISABEL GANDIA MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5V3F02:45:2818900:40:3916801:47:3311.1602:28:1216300:17:1600:02:0000:01:30
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIASCLUB ESPORTIU Z5ABM01:38:13400:26:04101:00:2119.8801:26:25400:11:4800:00:4400:00:36
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDEVILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:39:17300:25:38201:01:2219.5501:27:001800:12:1700:00:3200:00:31
3 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:42:16200:25:21701:05:2218.3601:30:43200:11:3300:00:4200:00:28
4 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:331100:26:32301:04:2318.6401:30:553000:12:3800:00:3700:00:34
5 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:45:04100:25:141201:08:3017.5201:33:44100:11:2000:00:4800:00:43
6 5785MARC DONADEU PERARNAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:202200:27:40501:05:0118.4601:32:413200:12:3900:00:4700:00:48
7 971ALEIX SELLARES GONZALEZC.E. RAYOTEAMABM01:45:561000:26:29801:07:2217.8101:33:511000:12:0500:00:3600:00:29
8 4984RICARD COSTA PUIGPELATP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:46:391200:26:421001:07:4017.7301:34:221700:12:1700:00:3200:00:31
9 7109RUBÉN RÍOS ZAPATER LLICENCIA DE DIAABM01:47:151800:27:30901:07:2717.7901:34:571900:12:1800:00:4700:00:39
10 2487DAVID SEREROLS TORRASC.A. IGUALADAABM01:51:053200:28:251701:10:1817.0701:38:432200:12:2200:00:4800:00:44
11 5788RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:51:402500:28:002301:11:2016.8201:39:202000:12:2000:01:0600:01:03
12 5782DAVID TARRÉS VILLEGASCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:52:572300:27:552901:12:5716.4501:40:521100:12:0500:00:4100:00:42
13 5305DIDAC VILARDAGA SOLERCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:53:024100:28:412101:11:1216.8501:39:534600:13:0900:00:4100:00:38
14 5586ZENO FAZIO ZALÁNYIC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:53:044000:28:402001:10:4516.9601:39:255800:13:3900:01:4200:00:00
15 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:53:091700:27:293201:13:3116.3201:41:001300:12:0900:00:4000:00:38
16 5779ALI LACHHEB CANALSCLUB MEDINA TRIATLOABM01:53:151400:27:222501:11:5616.6801:39:187000:13:5700:01:0900:00:54
17 2396JOAN GRAS SOLERTEAM TRIRELAYABM01:54:152700:28:082801:12:5216.4701:41:004800:13:1500:00:4600:00:38
18 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:55:302000:27:354101:15:1915.9301:42:542700:12:3600:00:4900:00:39
19 3984MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:55:394500:28:553401:13:4116.2901:42:364200:13:0300:00:4000:00:42
20 5382VICTOR OLIVIER ADRASTETRI+9 EL MASNOUABM01:55:484600:28:563601:14:2416.1301:43:202400:12:2800:00:4000:00:33
21 5415ADRIA GOMEZ GRAUCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:56:095200:29:093501:14:1116.1801:43:203600:12:4900:00:4000:00:40
22 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM01:57:513300:28:294501:16:2515.7001:44:544000:12:5700:00:5900:00:51
23 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:58:165900:29:463901:15:0615.9801:44:525200:13:2400:00:4900:00:51
24 5792MARIUS ALSIUS VIVESCLUB NATACIO OLOTABM01:58:577100:30:204001:15:1115.9601:45:315300:13:2600:01:0300:00:55
25 2835CESAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:59:136400:30:033301:13:3216.3201:43:3512700:15:3800:00:4000:00:33
26 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM02:00:443000:28:225501:19:4115.0601:48:033300:12:4100:00:4100:00:34
27 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM02:02:056900:30:155001:17:3215.4801:47:478500:14:1800:00:3200:00:39
28 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:03:039000:31:174901:17:3015.4801:48:478400:14:1600:00:4400:00:54
29 4805ANDRES BARBERO SANCHEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:04:097000:30:195601:19:4715.0401:50:067500:14:0300:00:4100:00:47
30 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:04:313100:28:248001:23:5514.3001:52:191400:12:1200:01:0200:00:31
31 223MARC RELAÑO GUILLENP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM02:04:518000:30:585401:19:1215.1501:50:109800:14:4100:00:5200:00:55
32 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM02:05:075400:29:276401:21:2714.7301:50:548300:14:1300:00:4100:00:31
33 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM02:05:286700:30:136601:21:4314.6801:51:565600:13:3200:00:5100:00:48
34 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:05:364400:28:538201:24:2014.2301:53:132300:12:2300:00:4800:00:42
35 5002ALBERT CAMPMANY ROIGCLUB NATACIO OLOTABM02:05:397600:30:316001:20:3114.9001:51:029600:14:3700:00:5400:00:40
36 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:07:359100:31:186301:21:0714.7901:52:2511300:15:1000:00:4700:00:30
37 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM02:07:518500:31:087401:23:0514.4401:54:135700:13:3800:00:5000:01:03
38 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM02:08:536100:30:018401:25:0014.1201:55:016700:13:5200:00:4800:00:53
39 3699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANCLUB TRIATLO SABADELLABM02:09:5810400:32:277301:22:5814.4601:55:259400:14:3300:01:0400:00:46
40 4269ALBERTO AGUILERA GOMEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM02:12:445500:29:339101:27:0613.7801:56:3914200:16:0500:00:5500:00:43
41 7122VICTOR BOUMAN CASASLLICENCIA DE DIAABM02:13:2714300:34:426901:22:1614.5901:56:5814700:16:2900:00:5800:00:58
42 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:13:318800:31:159901:29:1113.4602:00:264300:13:0500:00:5800:01:01
43 2407TONI MARTIN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM02:15:1810000:32:049701:29:0613.4702:01:107800:14:0800:01:1000:01:11
44 2644MIQUEL IZQUIERDO DELGADOTEAM TRIRELAYABM02:15:536300:30:0310801:32:4312.9402:02:464500:13:0700:00:4800:00:36
45 5989ALBERT SOLA COLOMERATGCBINNABM02:16:029400:31:2510001:29:3113.4102:00:5610800:15:0600:00:3700:00:44
46 4048ORIOL SAURA BOSCHC.E. KATOA BARCELONAABM02:16:4910300:32:1810301:30:1913.2902:02:378200:14:1200:00:5700:00:52
47 4268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ C.E.T. DISTANCEABM02:17:319200:31:198101:24:1014.2601:55:2918900:22:0200:00:5400:00:47
48 7107NARCÍS MONTFORT PÉREZFEECABM02:22:218900:31:1612301:37:1412.3402:08:306500:13:5100:00:0000:00:00
49 5486DAVID URETA LOPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM02:22:2511400:33:1710601:32:1113.0202:05:2815300:16:5700:01:3200:01:20
50 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:22:3514600:34:5110701:32:3312.9702:07:2411400:15:1100:01:0000:00:46
51 4281LUIS JIMENEZ MONTESC.A. IGUALADAABM02:23:1414100:34:3411201:33:3212.8302:08:0611000:15:0800:01:4400:01:25
52 8006CARLOS MARTINEZ VILLALONGLLICENCIA DE DIAABM02:23:1613500:34:2111301:33:5412.7802:08:1510500:15:0100:01:0600:00:51
53 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:23:2414400:34:4310901:32:5012.9302:07:3313600:15:5100:00:5600:00:55
54 5777MARCOS MUELAS MORENOPRAT TRIATLO 1994ABM02:23:449300:31:2413001:38:1112.2202:09:357900:14:0900:00:4500:00:47
55 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM02:24:2214000:34:2911401:34:4012.6802:09:0911600:15:1300:00:4700:00:52
56 7101ORIOL FABREGASLLICENCIA DE DIAABM02:25:0112300:33:3612401:37:1412.3402:10:508100:14:1100:00:5700:00:49
57 898JORDI FERRERAS JEREZCLUB TRIATLO SABADELLABM02:28:0812600:33:4613801:40:3911.9202:14:256100:13:4300:01:0800:00:53
58 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOABM02:28:388200:31:0015001:43:2711.6002:14:278000:14:1100:00:5700:00:56
59 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM02:31:4111100:32:5715701:44:5011.4502:17:476800:13:5400:00:5800:00:59
60 3756RAUL BUIL VALENZUELACLUB TRITRAININGABM02:32:2714900:35:2414401:41:2811.8302:16:5212600:15:3500:01:1600:00:55
61 7127SERGIO ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAABM02:33:0916500:37:1713201:38:4312.1602:16:0016000:17:0900:01:3200:01:41
62 5471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑOC.N. BADALONAABM02:33:2011600:33:2315901:45:1211.4102:18:359900:14:4500:01:2000:01:25
63 7123MARC PURULL DURANFEECABM02:34:2015700:35:5214201:41:0011.8802:16:5217000:17:2800:01:2200:01:44
64 5644ALBERT MOIX VALLRIBERAC.N. SABADELLABM02:36:4615500:35:4014901:43:2711.6002:19:0717400:17:3900:01:4000:01:22
65 7112SANTI NOVELLON ARGUELLOLLICENCIA DE DIAABM02:37:5915200:35:3116001:45:1611.4002:20:4716100:17:1200:00:5000:01:59
66 4345ANTONIO ROZAS ALBACETECCT SALOU COSTA DAURADAABM02:38:2012700:33:4717301:49:3810.9502:23:2510300:14:5500:00:5700:00:44
67 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM02:41:2810200:32:1818101:54:0810.5102:26:2610600:15:0200:01:0600:00:54
68 932JONATAN NIETO JIMENEZ C.E. TRIATLO PICORNELLABM02:43:0815800:35:5517501:49:4210.9402:25:3717100:17:3100:01:1400:01:37
69 7115ADRIÁN SANCHEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM02:43:2416800:37:3017001:48:3611.0502:26:0616700:17:1800:01:4500:01:36
70 7116TONY VILA LORENZO LLICENCIA DE DIAABM02:43:2416600:37:2917101:48:3711.0502:26:0616600:17:1800:01:4300:01:34
71 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM02:52:3916100:36:3818601:58:5510.0902:35:3315600:17:0600:00:5000:01:24
72 8014ENRIC BADIA ELIASLLICENCIA DE DIAABM02:55:3317100:37:5018301:55:3410.3802:33:2419000:22:0900:01:1000:01:19
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONCMG FERRER HOTELSABF01:57:432600:28:045101:17:3215.4801:45:361200:12:0700:00:4200:00:33
2 2641ANNA BAREA GARCIACLUB TRIATLO LLUÇANESABF02:18:2714200:34:349601:28:2913.5602:03:0312100:15:2400:00:5500:00:55
3 4263SONIA QUIROGA PADILLACLUB ESPORTIU Z5ABF02:19:4816200:36:439301:27:1713.7502:04:0013100:15:4800:00:5200:00:51
4 4368GEORGINA GABARRO MORENTEC.A. IGUALADAABF02:23:509900:32:0312201:37:1012.3502:09:139500:14:3700:01:0400:00:53
5 4077MARTA MARTIN ALEGRECLUB ESPORTIU Z5ABF02:30:1913700:34:2213701:40:0112.0002:14:2314000:15:5600:00:4900:00:46
6 5632MERITXELL FREIXES RIBALTAC.A. IGUALADAABF02:33:2317900:38:3912001:36:5812.3802:15:3717600:17:4600:01:0800:01:06
7 3974MAR FRANCO PEÑUELACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:39:1618700:39:5013101:38:4112.1602:18:3118700:20:4500:01:2800:01:33
8 7124MERITXELL SABATE SUBIRANALLICENCIA DE DIAABF02:40:0718200:39:0015101:43:3411.5902:22:3417200:17:3300:01:1400:01:07
9 3219SUSAGNA RODRIGUEZ RUANOC.A. IGUALADAABF02:45:1515900:36:0317901:53:4310.5502:29:4612400:15:2900:00:5100:00:35

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32