RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
237 220 192 23 5 6 20 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 05:07:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13970ADRIA NOGUERA SOLDEVILA01:39:17
23895XAVIER MADRONA VILA01:43:33
35625ERIC DIAZ MARTIN01:45:04

2. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:18:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15614ISRAEL NUÑEZ BATICÓN01:44:58
25785MARC DONADEU PERARNAU01:45:20
33612DAVID MALAGON LOPEZ01:48:01

3. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:21:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:42:59
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:47:04
35788RAFAEL TORO MARTINEZ01:51:40

4. - C.E. RAYOTEAM - 05:28:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15367ALEIX SIERRA OLIVER01:42:16
2971ALEIX SELLARES GONZALEZ01:45:56
3709GERMA BARROSO I PUJOL02:00:32

5. - P.C. BONAVISTA-COLLBAIX - 05:30:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:46:39
2427SEBASTIA CATLLA FERNANDEZ01:51:50
3147JOAN FREIXA MARCELÓ01:51:52

6. - CLUB NATACIO OLOT - 05:31:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO01:48:42
22503ABEL SERRA SUCARRATS01:49:42
35886JOEL VILA FARRE01:53:09

7. - CLUB ESPORTIU Z5 - 05:45:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
15803EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAS01:38:13
24876PATRICIO ROSSI02:01:51
34363RUBEN GARCIA CANO02:05:28

8. - TEAM TRIRELAY - 05:55:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
12396JOAN GRAS SOLER01:54:15
22815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:58:09
34260FERNANDO DIETSHCE02:02:51

9. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 05:55:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA01:46:57
24805ANDRES BARBERO SANCHEZ02:04:09
35450FRANCESC ESCOLA RUIZ02:04:31

10. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 05:59:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:55:35
22835CESAR CASTAÑO VICENTE01:59:13
32612ABEL ALMODOVAR MORALES02:04:12

11. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 06:02:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
15415ADRIA GOMEZ GRAU01:56:09
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN02:01:34
34199SERGIO LOPEZ MARTIN02:05:06

12. - C.A. IGUALADA - 06:08:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12487DAVID SEREROLS TORRAS01:51:05
25794FERRAN CARRERAS LAVILA01:54:25
34281LUIS JIMENEZ MONTES02:23:14

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:13:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:56:30
25786ARNAU PLA ALVAREZ02:07:24
33699JUAN LUIS GARCIA ESCRIBANO02:09:58

14. - TRI+9 EL MASNOU - 06:18:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE01:55:48
2817ORIOL GOMEZ PARE02:07:04
32407TONI MARTIN MUÑOZ02:15:18

15. - C.E. KATOA BARCELONA - 06:19:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR02:00:44
23191EDU MASSO GRABULOSA02:02:05
34048ORIOL SAURA BOSCH02:16:49

16. - C.E.T. DISTANCE - 06:22:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13984MARCEL CARRERAS SOLER01:55:39
2363ALEXANDRE ZANUY FANALS02:09:31
34268JULIO CESAR GAONA NUÑEZ 02:17:31

17. - C.E. TRIATLO PICORNELL - 06:28:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11189ALBERT SABATER MOLL02:05:36
2185MANEL MOLINA LOPEZ02:10:29
33334GREGORIO SAINZ PARDO02:12:08

18. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 06:28:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
15586ZENO FAZIO ZALÁNYI01:53:04
24652ANTONIO GARCIA GARCIA02:03:27
32447GREGORY FIERENS02:31:49

19. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 06:29:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15235RICARD JORDA AMOR02:03:03
24269ALBERTO AGUILERA GOMEZ02:12:44
31274XAVIER GISPERT PORCAR02:13:36

20. - PRAT TRIATLO 1994 - 06:49:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15899JOSEP LLEONART SUBIRANA02:09:46
25585IGNACIO ALONSO ALVAREZ02:16:17
35777MARCOS MUELAS MORENO02:23:44

21. - C.N. BADALONA - 08:02:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
15471ALBERT QUIRÓS ZAMARREÑO02:33:20
25274RUBEN FERNANDEZ MORENO02:36:42
32698ROGER PUIG ANTUNEZ02:52:24

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32