RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM00:59:59900:16:06700:34:4434.5500:50:501900:09:0900:00:0000:00:00
2 3156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:02:573400:17:113700:36:2432.9700:53:352300:09:2200:00:0000:00:00
3 428NICOLAS BREMON STEPHANICLUB NATACIO VALLDOREIXCDM01:05:554300:17:307000:38:3731.0700:56:074600:09:4800:00:0000:00:00
4 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:07:206700:18:106200:38:0931.4500:56:1912600:11:0100:00:0000:00:00
5 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:515800:18:067700:39:0030.7700:57:0611000:10:4500:00:0000:00:00
6 3153KARIM BAAMI GONZÁLEZCERDANYOLA CHCDM01:08:563900:17:2510800:40:4629.4400:58:1110900:10:4500:00:0000:00:00
7 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZCERDANYOLA CHCDM01:09:36000:00:00000:00:000.0000:59:226700:10:1400:00:0000:00:00
8 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESCDM01:11:545500:18:0214000:42:4228.1001:00:4413400:11:1000:00:0000:00:00
9 5921JULEN CABAÑERO RODRÍGUEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:14:4812500:19:3115800:43:4927.3901:03:2015100:11:2800:00:0000:00:00
10 2242JOAN POL IVORRA IDAÑEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:14:4912700:19:3517200:44:4726.8001:04:228900:10:2700:00:0000:00:00
11 2714ALVARO VISCARRI PARDOL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:16:5713400:19:5317700:45:0126.6601:04:5417500:12:0300:00:0000:00:00
12 3164LLUC MUNUERA MORACERDANYOLA CHCDM01:17:4118800:21:5114500:42:5727.9401:04:4820600:12:5300:00:0000:00:00
13 3402MAX GASSÓ NAVARROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:20:1517100:21:1118900:46:2625.8401:07:3720000:12:3800:00:0000:00:00
14 8018FERRAN GARROCHO FLORESLLICENCIA DE DIACDM01:24:2221500:23:3520800:49:0424.4601:12:3916200:11:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:00:311600:16:221400:35:0234.2500:51:241700:09:0700:00:0000:00:00
2 2503ABEL SERRA SUCARRATSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:02:443100:17:002900:35:5833.3600:52:584400:09:4600:00:0000:00:00
3 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:04:022600:16:504600:36:4732.6200:53:378400:10:2500:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSJNM01:04:422400:16:445800:38:0131.5700:54:455200:09:5700:00:0000:00:00
5 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:05:596000:18:075700:37:5431.6600:56:015300:09:5800:00:0000:00:00
6 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENJNM01:06:102700:16:516500:38:2231.2800:55:1312300:10:5700:00:0000:00:00
7 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTJNM01:10:239100:18:3810400:40:3829.5300:59:1613300:11:0700:00:0000:00:00
8 3360ARNAU BELTRA BISAC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:10:3412400:19:3110200:40:3429.5801:00:059300:10:2900:00:0000:00:00
9 2261ISAAC AIBAR MARTINA.D. RUNNING VIGIAJNM01:16:15000:00:00000:00:000.0001:04:1517300:12:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 277ORIOL BARBANY BOFILLFLOR DE TRIATLÓSUB23M00:57:46000:00:00000:00:000.0000:49:27200:08:1900:00:0000:00:00
2 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M00:57:56100:15:26300:34:0135.2800:49:27500:08:2900:00:0000:00:00
3 8029ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLÓSUB23M00:58:43000:00:00000:00:000.0000:50:17400:08:2600:00:0000:00:00
4 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:59:00600:16:03200:34:0035.2900:50:031400:08:5700:00:0000:00:00
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:59:10300:15:42600:34:3334.7300:50:151200:08:5500:00:0000:00:00
6 1172CARLES ALCARAZ RUIZCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M00:59:24000:00:00000:00:000.0000:50:211600:09:0300:00:0000:00:00
7 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M00:59:29800:16:06500:34:1635.0200:50:221800:09:0700:00:0000:00:00
8 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:00:08500:15:542400:35:3733.6900:51:31600:08:3700:00:0000:00:00
9 2273JOAN MONFORT GUIMERÀC.E.T. DISTANCESUB23M01:00:101200:16:071900:35:2133.9500:51:28700:08:4200:00:0000:00:00
10 7017SEBASTIÀ GELABERT MASCARÓLLICENCIA DE DIASUB23M01:00:251700:16:221000:34:5334.4000:51:152000:09:1000:00:0000:00:00
11 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:01:001500:16:211600:35:0834.1600:51:293300:09:3100:00:0000:00:00
12 2232NIL GURT ESCUCHASCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M01:01:47000:00:00000:00:000.0000:52:501300:08:5700:00:0000:00:00
13 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:04:044800:17:375000:37:0532.3600:54:422500:09:2200:00:0000:00:00
14 2954MARC LLONCH BLANQUECLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:06:167400:18:135600:37:5431.6600:56:076300:10:0900:00:0000:00:00
15 5781MARC RIBERA I TRAVESETCLUB NATACIO MINORISASUB23M01:06:268800:18:375500:37:3531.9300:56:126900:10:1400:00:0000:00:00
16 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:09:1310500:18:578400:39:2630.4300:58:2311400:10:5000:00:0000:00:00
17 5488DAVID BRUNET CANOTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:11:0511200:19:1311100:40:5529.3301:00:0812200:10:5700:00:0000:00:00
18 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:13:5115400:20:3512600:41:4628.7301:02:2115200:11:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M00:59:11000:00:00000:00:000.0000:50:181000:08:5300:00:0000:00:00
2 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANV1M01:00:24400:15:532300:35:3333.7600:51:261500:08:5800:00:0000:00:00
3 3958JORDI LINARES HERNANDEZCERDANYOLA CHV1M01:01:132100:16:391100:34:5434.3800:51:334100:09:4000:00:0000:00:00
4 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:191800:16:231500:35:0734.1700:51:304700:09:4900:00:0000:00:00
5 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:02:302300:16:443400:36:1633.0900:53:003200:09:3000:00:0000:00:00
6 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:02:335100:17:412200:35:2633.8700:53:072700:09:2600:00:0000:00:00
7 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:02:362500:16:503500:36:1933.0400:53:092800:09:2700:00:0000:00:00
8 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:02:391400:16:155100:37:0632.3500:53:212200:09:1800:00:0000:00:00
9 2036DIEGO GALVEZ CASADOOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:04:253600:17:165300:37:2932.0100:54:454000:09:4000:00:0000:00:00
10 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:04:465200:17:414700:36:5632.4900:54:376400:10:0900:00:0000:00:00
11 2756FRAN ALCAIDE CARMONARIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:04:465000:17:404800:37:0032.4300:54:406000:10:0600:00:0000:00:00
12 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:04:58000:00:00000:00:000.0000:54:437100:10:1500:00:0000:00:00
13 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M01:05:026400:18:094000:36:2932.8900:54:388300:10:2400:00:0000:00:00
14 3474XAVI DE BLAS GONZÀLEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:05:218900:18:373800:36:2632.9400:55:037400:10:1800:00:0000:00:00
15 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHV1M01:05:244200:17:285400:37:3331.9600:55:018000:10:2300:00:0000:00:00
16 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:06:114500:17:326600:38:3231.1400:56:046200:10:0700:00:0000:00:00
17 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓV1M01:06:38000:00:00000:00:000.0000:56:099400:10:2900:00:0000:00:00
18 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:06:4012000:19:284400:36:3832.7600:56:069800:10:3400:00:0000:00:00
19 1972JUAN JOSÉ CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:07:083500:17:147400:38:4430.9800:55:5813600:11:1000:00:0000:00:00
20 3844FEDERICO HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:096800:18:107200:38:4031.0300:56:507600:10:1900:00:0000:00:00
21 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M01:07:148100:18:305900:38:0431.5200:56:3410500:10:4000:00:0000:00:00
22 8007ANDRES SANTOYO MEDINALLICENCIA DE DIAV1M01:07:156100:18:076000:38:0431.5200:56:1113000:11:0400:00:0000:00:00
23 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:3610100:18:516100:38:0831.4700:56:5910100:10:3700:00:0000:00:00
24 404OSCAR ORELLANA CODINACLUB TRI5UV1M01:08:015900:18:069700:40:0829.9000:58:144500:09:4700:00:0000:00:00
25 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M01:08:206900:18:119500:40:0729.9100:58:185500:10:0200:00:0000:00:00
26 3350FERRAN HERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:08:468500:18:338200:39:1230.6100:57:4512700:11:0100:00:0000:00:00
27 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:08:536500:18:099400:40:0429.9500:58:1310600:10:4000:00:0000:00:00
28 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:09:329700:18:4410000:40:2229.7300:59:068700:10:2600:00:0000:00:00
29 3971JORDI MAÑÉ CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:09:435700:18:0511600:41:1529.0900:59:208100:10:2300:00:0000:00:00
30 8015ALBERT MARINALLICENCIA DE DIAV1M01:10:0310400:18:5510900:40:4729.4200:59:427800:10:2100:00:0000:00:00
31 3478JACOB ROMAN DURANCLUB NATACIO VALLDOREIXV1M01:10:117700:18:1811400:41:0429.2200:59:2211300:10:4900:00:0000:00:00
32 3032JESÚS MARTÍN RODRÍGUEZCLUB NATACIO CALDESV1M01:10:1410200:18:5110600:40:4429.4600:59:3510300:10:3900:00:0000:00:00
33 2327PEDRO MONTES NAVARROCERDANYOLA CHV1M01:10:36000:00:00000:00:000.0000:59:4411700:10:5200:00:0000:00:00
34 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:10:427900:18:2612800:41:5028.6901:00:168600:10:2600:00:0000:00:00
35 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:10:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:10:598300:18:3012000:41:3328.8801:00:0312000:10:5600:00:0000:00:00
37 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:11:0910600:19:0011800:41:2029.0301:00:2011200:10:4900:00:0000:00:00
38 8022JOSE A NÚÑEZ FLORESLLICENCIA DE DIAV1M01:11:1411400:19:1611000:40:4829.4101:00:0413500:11:1000:00:0000:00:00
39 2231JOSE REY GIMENEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:11:369500:18:4312100:41:3528.8601:00:1814500:11:1800:00:0000:00:00
40 5385XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLV1M01:12:1113700:20:019900:40:1429.8301:00:1516900:11:5600:00:0000:00:00
41 3914JOEL MOYANO HERREROOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:12:3714000:20:099000:39:5230.1001:00:0119900:12:3600:00:0000:00:00
42 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M01:13:0915700:20:419300:40:0229.9801:00:4319200:12:2600:00:0000:00:00
43 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:13:2012200:19:3013800:42:3628.1701:02:0614100:11:1400:00:0000:00:00
44 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M01:13:3815500:20:3612200:41:4128.7901:02:1714900:11:2100:00:0000:00:00
45 3343DANI GARCIA SANCHEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:13:529800:18:4516900:44:3426.9301:03:199700:10:3300:00:0000:00:00
46 7004DAVID ZAMORA CIRERALLICENCIA DE DIAV1M01:13:5311500:19:1714600:42:5727.9401:02:1415900:11:3900:00:0000:00:00
47 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UV1M01:14:0216100:20:5111900:41:2428.9901:02:1516600:11:4700:00:0000:00:00
48 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:14:229600:18:4417600:44:5526.7201:03:3910800:10:4300:00:0000:00:00
49 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M01:14:2815000:20:2314100:42:4728.0501:03:1014600:11:1800:00:0000:00:00
50 2117DANIEL MORENO SERRANOU.C. SANT CUGATV1M01:15:0614700:20:2014200:42:4928.0301:03:0917000:11:5700:00:0000:00:00
51 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:15:1617600:21:2110500:40:4329.4701:02:0421900:13:1200:00:0000:00:00
52 7018JORDI GONZALEZ CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:16:5014400:20:1815300:43:2027.6901:03:3821800:13:1200:00:0000:00:00
53 8012ALBERT ARGEMÍ ALÀSLLICENCIA DE DIAV1M01:17:1415800:20:4715100:43:1627.7301:04:0321700:13:1100:00:0000:00:00
54 3401DAVID VERGES MARTÍNEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:17:3219700:22:2713700:42:3528.1801:05:0219400:12:3000:00:0000:00:00
55 8020DANIEL ESTÉVEZ POZOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4112800:19:3818700:46:1725.9301:05:5516500:11:4600:00:0000:00:00
56 7003ANDRES BARBERO ALONSO LLICENCIA DE DIAV1M01:17:4519900:22:3912400:41:4628.7301:04:2522300:13:2000:00:0000:00:00
57 3340MARC URIARTE CULLERÉU.C. SANT CUGATV1M01:17:4817200:21:1416100:43:5627.3101:05:1020200:12:3800:00:0000:00:00
58 8025ERNEST BERTRAN PARDOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5417300:21:1816200:44:0127.2601:05:1919700:12:3500:00:0000:00:00
59 211BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:18:4216500:20:5417800:45:1026.5701:06:0420300:12:3800:00:0000:00:00
60 1173IÑAKI FUSTE JUANOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:18:4818100:21:4516700:44:2727.0001:06:1219800:12:3600:00:0000:00:00
61 200IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:19:0618000:21:4316800:44:2727.0001:06:1020700:12:5600:00:0000:00:00
62 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:20:2816300:20:5219800:47:2425.3201:08:1617900:12:1200:00:0000:00:00
63 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:2719200:22:0519100:46:3125.8001:08:3620400:12:5100:00:0000:00:00
64 7006SERGI HEREDERO GRASLLICENCIA DE DIAV1M01:29:5420100:22:4722300:53:5222.2801:16:3922100:13:1500:00:0000:00:00
65 7014FERRAN LAHUERTA TAMAMESLLICENCIA DE DIAV1M01:31:1621900:23:4622200:53:1822.5101:17:0423100:14:1200:00:0000:00:00
66 7005LEONARDO HUINOLLICENCIA DE DIAV1M01:35:0322400:24:1222800:56:3721.2001:20:4923200:14:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:03:294000:17:263100:36:0033.3300:53:265600:10:0300:00:0000:00:00
2 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:05:06000:00:00000:00:000.0000:55:025700:10:0400:00:0000:00:00
3 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:05:18000:00:00000:00:000.0000:55:046800:10:1400:00:0000:00:00
4 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:067500:18:148500:39:2630.4300:57:408500:10:2600:00:0000:00:00
5 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:1111100:19:117600:38:5730.8100:58:0812800:11:0300:00:0000:00:00
6 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:12:3113200:19:4811500:41:1229.1301:01:0015300:11:3100:00:0000:00:00
7 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:12:4511300:19:1313100:42:0128.5601:01:1415400:11:3100:00:0000:00:00
8 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:13:2514600:20:2012500:41:4628.7301:02:0614700:11:1900:00:0000:00:00
9 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:13:5915600:20:3912300:41:4528.7401:02:2415600:11:3500:00:0000:00:00
10 3367JOSE ANDRES BUDIOS TUAC.N. SANTA PERPETUAV2M01:16:2816800:20:5715400:43:2327.6601:04:2017700:12:0800:00:0000:00:00
11 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:19:2317800:21:4018000:45:2026.4701:07:0018700:12:2300:00:0000:00:00
12 7010LLUIS SEBBAK GIMENOLLICENCIA DE DIAV2M01:19:2818500:21:5017900:45:1326.5401:07:0318900:12:2500:00:0000:00:00
13 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:19:3519400:22:1017300:44:5126.7601:07:0119600:12:3400:00:0000:00:00
14 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZINDEPENDENTV2M01:21:0220500:22:4919000:46:3025.8101:09:1916100:11:4300:00:0000:00:00
15 7012PERE LLONCH FONTANETLLICENCIA DE DIAV2M01:26:2420000:22:4021000:49:4324.1401:12:2322900:14:0100:00:0000:00:00
16 8005FRANCISCO VILLODRES RUANOLLICENCIA DE DIAV2M01:27:1820200:22:4721700:51:3923.2301:14:2620500:12:5200:00:0000:00:00
17 3392MIGUEL ANGEL RIBAU DIEZINDEPENDENTV2M01:29:3920800:23:0321900:52:1322.9801:15:1623500:14:2300:00:0000:00:00
18 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:5422000:23:4922100:52:5422.6801:16:4323000:14:1100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:13:1514300:20:1713000:42:0028.5701:02:1712400:10:5800:00:0000:00:00
2 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:14:0818600:21:5010100:40:3329.5901:02:2316300:11:4500:00:0000:00:00
3 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V3M01:14:44000:00:00000:00:000.0001:02:3118200:12:1300:00:0000:00:00
4 8023JOAN JONAMA PASCUALLLICENCIA DE DIAV3M01:17:4419500:22:1115000:43:1127.7901:05:2218600:12:2200:00:0000:00:00
5 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:26:5021600:23:3820700:48:4924.5801:12:2723600:14:2300:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6181EVA BUSQUETS BOSCHCLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENCDF01:17:5519000:21:5616300:44:0227.2501:05:5817100:11:5700:00:0000:00:00
2 2208RUTH TARRES RODRIGUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXCDF01:21:4720400:22:4919200:46:3325.7801:09:2219000:12:2500:00:0000:00:00
3 2729ITZEL MUSTÉ DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:27:3422800:25:3519700:47:0925.4501:12:4424100:14:5000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:11:1313100:19:4211200:41:0129.2601:00:439500:10:3000:00:0000:00:00
2 3382ARIADNA TRULLOLS MALDONAC.E.T. DISTANCEJNF01:34:1321400:23:3322700:56:2521.2701:19:5823300:14:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:13:557600:18:1718200:45:3226.3501:03:496100:10:0600:00:0000:00:00
2 6260PEPA GARCÍA TAPIASC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F01:17:2416900:21:0316400:44:1427.1301:05:1717600:12:0700:00:0000:00:00
3 8014SONIA LÓPEZ BORREGOLLICENCIA DE DIASUB23F01:26:5222700:25:2819400:46:5325.6001:12:2123800:14:3100:00:0000:00:00
4 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:26:5720700:22:5921500:51:2823.3201:14:2719500:12:3000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F01:14:5414500:20:2015900:43:5227.3601:04:1210700:10:4200:00:0000:00:00
2 3355MONTSE TORRENTS PONCEU.C. SANT CUGATV1F01:18:1319800:22:3414700:43:0127.9001:05:3520100:12:3800:00:0000:00:00
3 6252CARMÉN JIMENEZ DIAZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F01:18:4716000:20:4918800:46:2025.9001:07:0915800:11:3800:00:0000:00:00
4 3356EVA FLOTATS FITOU.C. SANT CUGATV1F01:20:2917000:21:0520000:47:2725.2901:08:3217200:11:5700:00:0000:00:00
5 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLV1F01:30:1622200:23:5122000:52:2922.8601:16:2022800:13:5600:00:0000:00:00
6 3414MARTA BIEITO LOPEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F01:42:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1937MONTSERRAT CINCA PATOC.N. REUS PLOMSV2F01:15:3818200:21:4613300:42:1228.4401:03:5816000:11:4000:00:0000:00:00
2 5016BRITTA HENSELERC.N. REUS PLOMSV2F01:19:0620600:22:5314800:43:0427.8601:05:5721600:13:0900:00:0000:00:00
3 3365BRITTA STEMMLERCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:24:4620300:22:4820600:48:4524.6201:11:3322000:13:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:57:39200:15:26100:34:0035.2900:49:26100:08:1300:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:57:51000:00:00000:00:000.0000:49:25300:08:2600:00:0000:00:00
3 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:59:161100:16:07400:34:1635.0200:50:231100:08:5300:00:0000:00:00
4 705DAVID RIVERO PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:00:19700:16:052000:35:2233.9300:51:27800:08:5200:00:0000:00:00
5 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:00:46000:00:00000:00:000.0000:51:173000:09:2900:00:0000:00:00
6 3183MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:522000:16:39800:34:4634.5200:51:252900:09:2700:00:0000:00:00
7 2096PABLO LOPEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:01:301300:16:141200:34:5534.3700:51:097900:10:2100:00:0000:00:00
8 1180ADRIÀ ALCALÀ BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:01:432800:16:562600:35:5433.4300:52:50900:08:5300:00:0000:00:00
9 2515JORDI MUELA CASTROFLOR DE TRIATLÓABM01:01:511000:16:072100:35:2433.9000:51:317700:10:2000:00:0000:00:00
10 2303JOSE LUIS VALERO MORONCLUB NATACIO MINORISAABM01:02:213200:17:012800:35:5833.3600:52:592400:09:2200:00:0000:00:00
11 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:02:404700:17:361800:35:2033.9600:52:564300:09:4400:00:0000:00:00
12 4785OSCAR ESTORACH SOLC.N. REUS PLOMSABM01:02:405400:17:481700:35:1534.0400:53:033700:09:3700:00:0000:00:00
13 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:02:452900:17:003300:36:1333.1300:53:133400:09:3200:00:0000:00:00
14 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:02:486200:18:081300:34:5734.3300:53:054200:09:4300:00:0000:00:00
15 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:02:534100:17:263200:36:0333.2900:53:292600:09:2400:00:0000:00:00
16 5262AITOR ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:033000:17:004100:36:3132.8600:53:313600:09:3200:00:0000:00:00
17 2929ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:063800:17:222500:35:4933.5000:53:115100:09:5500:00:0000:00:00
18 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:124600:17:353000:35:5933.3500:53:343800:09:3800:00:0000:00:00
19 8006JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:03:186300:18:08900:34:5334.4000:53:017200:10:1700:00:0000:00:00
20 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:353300:17:114300:36:3232.8500:53:435000:09:5200:00:0000:00:00
21 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:03:524400:17:312700:35:5733.3800:53:288200:10:2400:00:0000:00:00
22 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM01:04:114900:17:394900:37:0232.4000:54:413100:09:3000:00:0000:00:00
23 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:04:241900:16:346700:38:3231.1400:55:062100:09:1800:00:0000:00:00
24 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLÓABM01:04:312200:16:416300:38:1231.4100:54:533900:09:3800:00:0000:00:00
25 1142FRANCESC MENOR DURANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:047200:18:134200:36:3232.8500:54:457500:10:1900:00:0000:00:00
26 2626DAVID MARTÍN BARREROC.E.E. SANT GERVASIABM01:05:138700:18:363600:36:2233.0000:54:587000:10:1500:00:0000:00:00
27 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:285600:18:053900:36:2932.8900:54:3411900:10:5400:00:0000:00:00
28 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM01:05:337800:18:194500:36:4632.6400:55:059000:10:2800:00:0000:00:00
29 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:06:417000:18:127300:38:4031.0300:56:524800:09:4900:00:0000:00:00
30 3324JOAN LLAVERIA VIDIELLAINDEPENDENTABM01:07:005300:17:427900:39:0530.7000:56:476600:10:1300:00:0000:00:00
31 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:07:138200:18:307100:38:3831.0600:57:085800:10:0500:00:0000:00:00
32 7002ERIC GALOBART SAMPIETROLLICENCIA DE DIAABM01:07:1311900:19:235200:37:1832.1700:56:419600:10:3200:00:0000:00:00
33 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:07:149000:18:376900:38:3531.1000:57:125400:10:0200:00:0000:00:00
34 5497JONATHAN CASTILLO MERINOCLUB NATACIO CALDESABM01:07:307300:18:138100:39:1230.6100:57:255900:10:0500:00:0000:00:00
35 8028ANGEL SANCHO LLINARESLLICENCIA DE DIAABM01:07:429300:18:406800:38:3331.1300:57:139200:10:2900:00:0000:00:00
36 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:07:543700:17:2111300:41:0129.2600:58:223500:09:3200:00:0000:00:00
37 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:08:1310800:19:056400:38:1731.3500:57:2211600:10:5100:00:0000:00:00
38 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:08:279200:18:408700:39:3030.3800:58:107300:10:1700:00:0000:00:00
39 8030IVAN GOMEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:08:4511600:19:177500:38:4830.9300:58:0510400:10:4000:00:0000:00:00
40 7011GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:08:499400:18:418800:39:4030.2500:58:219100:10:2800:00:0000:00:00
41 3035OSCAR AGUERAS GÓMEZCLUB NATACIO CALDESABM01:09:017100:18:128900:39:4230.2300:57:5413200:11:0700:00:0000:00:00
42 159JHON MARIO BARCO CASTAÑEDCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:09:178400:18:328600:39:3030.3800:58:0214200:11:1500:00:0000:00:00
43 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM01:09:1812100:19:298300:39:1230.6100:58:4110000:10:3700:00:0000:00:00
44 8016POL CUCURULL PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:09:4612600:19:327800:39:0130.7600:58:3314000:11:1300:00:0000:00:00
45 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:10:048600:18:3510300:40:3629.5600:59:1111800:10:5300:00:0000:00:00
46 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:10:3211800:19:2110700:40:4529.4501:00:068800:10:2600:00:0000:00:00
47 4500FREDERIC CORDERAS IBARZCLUB NATACIO SITGESABM01:10:5213000:19:409600:40:0729.9100:59:4713100:11:0500:00:0000:00:00
48 3044LUIS DE LA CRUZ TAMAYOC.E.E. SANT GERVASIABM01:11:2513600:19:589200:39:5430.0800:59:5215500:11:3300:00:0000:00:00
49 3486MIGUEL DE PABLO MADRIDC.E.T. DISTANCEABM01:11:4810700:19:0412900:41:5928.5801:01:0311100:10:4500:00:0000:00:00
50 2271IAN PEREZ LOZANOC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:11:599900:18:4513200:42:1128.4501:00:5612900:11:0300:00:0000:00:00
51 8003ROBERTO GÓMEZ GARCÍA LLICENCIA DE DIAABM01:12:4014200:20:159800:40:1229.8501:00:2718100:12:1300:00:0000:00:00
52 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:0310900:19:0715200:43:1727.7201:02:2410200:10:3900:00:0000:00:00
53 2733MARC LORENZOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:14:0614900:20:2311700:41:1829.0601:01:4118800:12:2500:00:0000:00:00
54 8013JONATHAN MARÍN DEL RÍOLLICENCIA DE DIAABM01:14:1213500:19:5313500:42:1728.3801:02:1017400:12:0200:00:0000:00:00
55 3357BERTRAN GUASCH PARERAU.C. SANT CUGATABM01:14:2015300:20:2913900:42:3828.1501:03:0713900:11:1300:00:0000:00:00
56 8011ISAAC ILLESCAS COPADOLLICENCIA DE DIAABM01:14:5410300:18:54000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 7008CARLOS AGUILERA RANGEL LLICENCIA DE DIAABM01:15:0413900:20:0812700:41:4928.7001:01:5721400:13:0700:00:0000:00:00
58 7009ROGER MORA PUYALLLICENCIA DE DIAABM01:15:0512300:19:3016500:44:2027.0701:03:5014300:11:1500:00:0000:00:00
59 7001JUAN REYNA SANTOSLLICENCIA DE DIAABM01:15:1011000:19:0717500:44:5226.7501:03:5913700:11:1100:00:0000:00:00
60 2088ISIDRE LORENZO COSPCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:15:1214800:20:2114900:43:0527.8501:03:2616400:11:4600:00:0000:00:00
61 8024CRISTIAN GARRIDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:1813800:20:0714400:42:5627.9501:03:0318500:12:1500:00:0000:00:00
62 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM01:15:2615900:20:4813600:42:2528.2901:03:1318000:12:1300:00:0000:00:00
63 2360LUIS ALBERTO SEVILLA HERVCLUB ATLETISME OLESAABM01:15:458000:18:2918600:46:1725.9301:04:4612500:10:5900:00:0000:00:00
64 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRINDEPENDENTABM01:15:4916700:20:5615600:43:3227.5701:04:2815000:11:2100:00:0000:00:00
65 8001RAÚL GARCÍA MARÍNLLICENCIA DE DIAABM01:16:2117400:21:1814300:42:5327.9801:04:1117800:12:1000:00:0000:00:00
66 8002JESUS ANTON MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:17:5214100:20:1418300:45:4526.2301:05:5916800:11:5300:00:0000:00:00
67 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:17:5616400:20:5217000:44:3826.8901:05:3019100:12:2600:00:0000:00:00
68 7016ROC JORDANA ARIZALLICENCIA DE DIAABM01:17:5715200:20:2818500:46:1425.9601:06:4214400:11:1500:00:0000:00:00
69 5566JOSE CARLOS REGUEIRAINDEPENDENTABM01:18:2317700:21:3216000:43:5527.3201:05:2720800:12:5600:00:0000:00:00
70 8004IVÁN HERNÁNDEZ CHAVESLLICENCIA DE DIAABM01:18:4018900:21:5315700:43:4627.4201:05:3921000:13:0100:00:0000:00:00
71 8021FRAN JIMÉNEZ JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:4016600:20:5619300:46:5225.6001:07:4816700:11:5200:00:0000:00:00
72 8017ÀLEX ROMAN PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:20:5917900:21:4220100:47:5725.0301:09:3914800:11:2000:00:0000:00:00
73 3351ALBERT OLIVERAS FERNANDEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:21:4718400:21:4919500:46:5425.5901:08:4321200:13:0400:00:0000:00:00
74 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:23:5115100:20:2721100:50:2323.8201:10:5021100:13:0100:00:0000:00:00
75 862JORDI LLAVERIA VIDIELLAINDEPENDENTABM01:24:4021100:23:2018400:46:0626.0301:09:2624300:15:1400:00:0000:00:00
76 7007DAVID ALONSO FUENTESLLICENCIA DE DIAABM01:25:2018300:21:4721200:50:2523.8001:12:1221500:13:0800:00:0000:00:00
77 8026XAVIER ODENALLICENCIA DE DIAABM01:25:3719100:21:5820400:48:3524.7001:10:3324200:15:0400:00:0000:00:00
78 7015JORDI VILLAR ESPARZALLICENCIA DE DIAABM01:26:0021700:23:3920300:48:2924.7501:12:0822700:13:5200:00:0000:00:00
79 7021ABEL MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:26:3619300:22:0621300:50:4723.6301:12:5322500:13:4300:00:0000:00:00
80 2322AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILINDEPENDENTABM01:27:3221300:23:2320900:49:3924.1701:13:0223700:14:3000:00:0000:00:00
81 7020CRISTIAN FIGUEROA MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:32:2821800:23:4321600:51:3123.2901:15:1424400:17:1400:00:0000:00:00
82 8010ALEX FERNANDEZ FERRANDOLLICENCIA DE DIAABM01:34:0022300:24:1122500:55:0921.7601:19:2023900:14:4000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:07:106600:18:108000:39:0930.6500:57:194900:09:5100:00:0000:00:00
2 1960IVET FARRIOLS ARIMONTU.C. SANT CUGATABF01:10:1913300:19:529100:39:5330.0900:59:459900:10:3400:00:0000:00:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:10:25000:00:00000:00:000.0001:00:136500:10:1200:00:0000:00:00
4 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF01:11:5910000:18:4713400:42:1528.4001:01:0212100:10:5700:00:0000:00:00
5 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:14:0011700:19:1915500:43:2927.6001:02:4813800:11:1200:00:0000:00:00
6 6213MONTSE GÓMEZ RAMIREZCLUB TRI5UABF01:14:5412900:19:4016600:44:2427.0301:04:0411500:10:5000:00:0000:00:00
7 3595LAURA VILLARET IZQUIERDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:17:3717500:21:2117100:44:3926.8801:06:0015700:11:3700:00:0000:00:00
8 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOCLUB TRI5UABF01:20:3316200:20:5219900:47:2625.3001:08:1818400:12:1500:00:0000:00:00
9 2449SHEILA CAÑABATE SANCHEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF01:21:1821200:23:2117400:44:5226.7501:08:1321300:13:0500:00:0000:00:00
10 4041CAROLINA APARICIO CABANILCLUB TRIATLO SABADELLABF01:21:4121000:23:1318100:45:2926.3801:08:4220900:12:5900:00:0000:00:00
11 6155IRENE FENOY ROMEROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:21:4719600:22:2619600:46:5525.5801:09:2119300:12:2600:00:0000:00:00
12 2704MARIA COSTAS SEGURACLUB NATACIO RUBIABF01:22:4818700:21:5120500:48:4324.6301:10:3418300:12:1400:00:0000:00:00
13 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:24:4920900:23:0820200:48:2124.8201:11:2922400:13:2000:00:0000:00:00
14 3529CHIARA TRONCARELLIC.E.T. DISTANCEABF01:29:3922100:23:4921800:51:5923.0801:15:4822600:13:5100:00:0000:00:00
15 8027MARTA DE JUAN BARDESLLICENCIA DE DIAABF01:30:4322500:25:0121400:51:2623.3301:16:2723400:14:1600:00:0000:00:00
16 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTÍNEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:34:1222600:25:0122600:55:5221.4801:20:5322200:13:1900:00:0000:00:00
17 5190JANETTE PARRA ROJASTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:34:4622900:25:5922400:53:5822.2401:19:5724000:14:4900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32