RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
259 249 247 2 0 5 20 2 16 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FLOR DE TRIATLÓ - 02:58:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
1277ORIOL BARBANY BOFILL00:57:46
28029ALBERT SABATER MOLL00:58:43
32515JORDI MUELA CASTRO01:01:51

2. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:02:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:59:10
21710MARTI SENDER PRADOS01:00:31
32503ABEL SERRA SUCARRATS01:02:44

3. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:03:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13102JAUME WÄGER PONS00:59:59
2833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:00:24
32999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO01:02:45

4. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:03:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:57:39
22096PABLO LOPEZ MARTINEZ01:01:30
31162MARC LABRADA BOSCH01:04:04

5. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:03:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:51
22343XAVIER ACOSTA JULIA01:02:30
33156JOAQUÍN LÁZARO DÍAZ01:02:57

6. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:03:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA00:59:16
22232NIL GURT ESCUCHAS01:01:47
32905ERNEST PRAT VIVER01:02:48

7. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:06:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
15858POL ESPINOSA VALERO00:57:56
25262AITOR ESPINOSA VALERO01:03:03
32095ELOI COMPTA TARAFA01:05:59

8. - CLUB TRI5U - 03:07:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:59:29
22018PAU CAPDEVILA VERA01:00:08
35771MARC RIBO AVILA01:07:54

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:08:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1705DAVID RIVERO PEREZ01:00:19
22131ORIOL FORNS NADAL01:03:52
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:04:46

10. - C.N. REUS PLOMS - 03:09:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:02:33
24785OSCAR ESTORACH SOL01:02:40
35594MARC SANCHO ESPASA01:04:42

11. - C.E.T. DISTANCE - 03:12:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12273JOAN MONFORT GUIMERÀ01:00:10
21311LUCAS CHIRICO01:00:46
33486MIGUEL DE PABLO MADRID01:11:48

12. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:12:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:01:19
22036DIEGO GALVEZ CASADO01:04:25
33844FEDERICO HABA MARTINEZ01:07:09

13. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:14:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:03:29
21142FRANCESC MENOR DURAN01:05:04
33154DANIEL SANCHEZ COBO01:05:28

14. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:15:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:59:00
21180ADRIÀ ALCALÀ BECERRA01:01:43
31449ALBERT GISBERT BRULL01:14:22

15. - RIPOLLET UNIO ATLETICA - 03:15:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12756FRAN ALCAIDE CARMONA01:04:46
22542JORGE GIMENEZ ARNAL01:04:58
32730JAVIER VAREA RUSO01:05:33

16. - CERDANYOLA CH - 03:15:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ01:01:13
23391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZ01:05:24
34126JAVIER BUISÁN GUARGA01:08:53

17. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:16:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12303JOSE LUIS VALERO MORON01:02:21
25781MARC RIBERA I TRAVESET01:06:26
32686ALEIX RIBERA FLORES01:07:20

18. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:20:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
12854MARC ARRIAZA I BOSCH01:01:00
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:08:13
31327ANTONIO ENCINAS GAMEZ01:10:57

19. - U.C. SANT CUGAT - 03:20:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1539MANEL MONTEYS VILANOVA01:05:18
22210MARC LLOVERA SUBIRATS01:06:11
32223ORIOL PALAU I FERNANDEZ01:09:18

20. - CLUB NATACIO VALLDOREIX - 03:20:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1428NICOLAS BREMON STEPHANI01:05:55
22954MARC LLONCH BLANQUE01:06:16
33350FERRAN HERNANDEZ MURILLO01:08:46

21. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:21:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12626DAVID MARTÍN BARRERO01:05:13
23474XAVI DE BLAS GONZÀLEZ01:05:21
33044LUIS DE LA CRUZ TAMAYO01:11:25

22. - CLUB NATACIO CALDES - 03:26:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15497JONATHAN CASTILLO MERINO01:07:30
23035OSCAR AGUERAS GÓMEZ01:09:01
33032JESÚS MARTÍN RODRÍGUEZ01:10:14

23. - C.N. SABADELL - 03:33:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
15381CARLOS MORENO TIERNO01:08:20
25385XAVIER GALLARDO ROMAN01:12:11
31520VICENÇ CLARENA RIERA01:13:09

24. - CLUB NATACIO RUBI - 03:34:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13880CARLOS PARDOS MARIN01:05:02
25761JORDI GARCIA TEY01:10:04
31585ANTONI VENTEO I FERNANDEZ01:19:35

25. - CLUB NATACIO SITGES - 03:38:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14500FREDERIC CORDERAS IBARZ01:10:52
23300ASIER PARDO IGLESIAS01:11:54
31052SIMON LOBERA  JONES01:15:16

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32