RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
121 95 95 0 0 5 2000 5 26 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:39:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5000MARCEL CUADROS BROCHCLUB TRIATLO CERVERACDM00:41:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:36:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:36:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:40:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:36:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:39:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDENTV1M00:37:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:37:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:38:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:39:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 583ANDRES SANTOYO MEDINAINDEPENDENTV1M00:39:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M00:40:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:41:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:42:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7015ALEJANDRO CERRO CAMBEROCASTRILLON TRIATLONV1M00:42:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M00:44:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8013LUICHY CASTILLA NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M00:44:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8015JUAN LEONARDO PUÉRTOLAS MCLUB TRIATLON EUROPAV1M00:44:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 3650JOSÉ MIGUEL TERNERO MORILCERRR IGUALADAV1M00:44:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:45:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:45:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:45:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 8001CARLOS GOMEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:46:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 2056FRANCISCO JAVIER HERENCIAC.N. TARRACOV1M00:46:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7006CONOR MCCRYSTALCLUB VTCCV1M00:47:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7003ALFONSO GARCIA PUVIALLICENCIA DE DIAV1M00:47:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 7009JOSE LUIS GARCIA GALANLLICENCIA DE DIAV1M00:48:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994V1M00:49:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 8008JORDI RIUS ROMANLLICENCIA DE DIAV1M00:50:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:41:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV2M00:41:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7004RAMON CUADROS CLARIA LLICENCIA DE DIAV2M00:44:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:44:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:45:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5300ALEIX DURAN MARTIC.N. TARRACOV2M00:49:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8019DAVID OLIVERA FRANCESLLICENCIA DE DIAV2M00:49:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8017JOAQUIN OLIVA ARMISENINDEPENDENTV2M00:49:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:52:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:44:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8020CARLA CANOVAS IGLESIASLLICENCIA DE DIACDF00:58:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 472ALBA PASTOR PESADOC.N. SABADELLCDF01:04:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF01:05:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:43:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:42:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:46:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8016MARIA JESUS SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F00:48:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 402ESMERALDA ZARAGOZA SAEZPRAT TRIATLO 1994V1F00:49:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 7007CLARE MCCRYSTALCLUB VTCCV1F00:51:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8006CRISTINA RIBA CÓLLICENCIA DE DIAV1F00:52:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F00:54:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8018RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:37:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM00:39:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:39:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:40:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:40:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 954VÍCTOR GARRO OLIVERACLUB NATACIO BARCELONAABM00:40:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM00:41:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 8014MARC TEIXÉ VILADOTLLICENCIA DE DIAABM00:42:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM00:42:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 7008PATRICE GARMIERLLICENCIA DE DIAABM00:42:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:42:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1719TOMEU GOMILA POCOVICLUB ATLETISME OLESAABM00:43:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7013PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM00:44:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7012JORDI FABREGAT SUMALLALLICENCIA DE DIAABM00:45:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 8004IVAN JIMENEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:45:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:45:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7001IVAN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:46:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 8011VICTOR ASENSIO CASTILLOLLICENCIA DE DIAABM00:47:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:47:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:47:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:48:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 2671MAURICI SAMPONS MIRASCLUB NATACIO RUBIABM00:48:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 8007ANTONIO JOSÉ BENITO PELLILLICENCIA DE DIAABM00:51:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7010ALBERT ISANTA ARREBOLALLICENCIA DE DIAABM00:55:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:41:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:43:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:43:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:47:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:48:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:49:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF00:50:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF00:54:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32