RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
121 95 95 0 0 5 2000 5 26 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:44:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8020CARLA CANOVAS IGLESLLICENCIA DE DIACDF00:58:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 472ALBA PASTOR PESADOC.N. SABADELLCDF01:04:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 475PAULA MALLADO DIÉGUC.N. SABADELLCDF01:05:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5000MARCEL CUADROS BROCCLUB TRIATLO CERVERACDM00:41:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:36:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:36:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:39:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2014RAFAEL BEAUS IRANZFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:40:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:43:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:36:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:39:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 954VÍCTOR GARRO OLIVERCLUB NATACIO BARCELONAABM00:40:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:43:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 6049ADRIANA LÓPEZ ULLODCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:48:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 25ALBA MARTINEZ DE LACLUB ESPORTIU Z5ABF00:54:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM00:45:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8011VICTOR ASENSIO CASTLLICENCIA DE DIAABM00:47:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7010ALBERT ISANTA ARREBLLICENCIA DE DIAABM00:55:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGC.N. REUS PLOMSABF00:41:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF00:46:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM00:37:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:39:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM00:41:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 8014MARC TEIXÉ VILADOTLLICENCIA DE DIAABM00:42:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM00:42:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7013PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM00:44:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 7012JORDI FABREGAT SUMALLICENCIA DE DIAABM00:45:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM00:46:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:47:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM00:48:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2671MAURICI SAMPONS MIRCLUB NATACIO RUBIABM00:48:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:43:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 409NAIARA GONZALEZ HICLUB ESPORTIU Z5ABF00:44:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:47:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1923CAROL MALDONADO BASCERRR IGUALADAABF00:49:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF00:50:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8018RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM00:37:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM00:39:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:39:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM00:40:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM00:40:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 4372EUSEBI PUJOL TORRACLUB NATACIO MINORISAABM00:42:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7008PATRICE GARMIERLLICENCIA DE DIAABM00:42:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1719TOMEU GOMILA POCOVICLUB ATLETISME OLESAABM00:43:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8004IVAN JIMENEZ SANCHELLICENCIA DE DIAABM00:45:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM00:45:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7001IVAN MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 863JOAN CALABUIG I GASC.N. SABADELLABM00:46:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:47:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 8007ANTONIO JOSÉ BENITOLLICENCIA DE DIAABM00:51:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:46:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7007CLARE MCCRYSTALCLUB VTCCV1F00:51:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 8006CRISTINA RIBA CÓLLICENCIA DE DIAV1F00:52:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 2887MÓNICA DOMINGUEZ HECLUB ESPORTIU Z5V1F00:54:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1057GABI RODRIGUEZ CALLCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M00:37:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M00:38:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:39:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 583ANDRES SANTOYO MEDIINDEPENDENTV1M00:39:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M00:41:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M00:42:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8013LUICHY CASTILLA NAVLLICENCIA DE DIAV1M00:44:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8015JUAN LEONARDO PUÉRTCLUB TRIATLON EUROPAV1M00:44:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3650JOSÉ MIGUEL TERNEROCERRR IGUALADAV1M00:44:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:45:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M00:45:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 8001CARLOS GOMEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M00:46:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1232JORDI SEGADE QUINTEPRAT TRIATLO 1994V1M00:49:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 8008JORDI RIUS ROMANLLICENCIA DE DIAV1M00:50:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:42:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 8016MARIA JESUS SANTOS LLICENCIA DE DIAV1F00:48:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 402ESMERALDA ZARAGOZA PRAT TRIATLO 1994V1F00:49:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANINDEPENDENTV1M00:37:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:39:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 853MANOLO GONZALEZ CUECLUB NATACIO RUBIV1M00:40:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 7015ALEJANDRO CERRO CAMCASTRILLON TRIATLONV1M00:42:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M00:44:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:45:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 2056FRANCISCO JAVIER HEC.N. TARRACOV1M00:46:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 7006CONOR MCCRYSTALCLUB VTCCV1M00:47:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7003ALFONSO GARCIA PUVILLICENCIA DE DIAV1M00:47:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7009JOSE LUIS GARCIA GALLICENCIA DE DIAV1M00:48:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M00:41:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV2M00:41:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7004RAMON CUADROS CLALLICENCIA DE DIAV2M00:44:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M00:44:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV2M00:45:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 8019DAVID OLIVERA FRANCLLICENCIA DE DIAV2M00:49:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 8017JOAQUIN OLIVA ARMISINDEPENDENTV2M00:49:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5300ALEIX DURAN MARTIC.N. TARRACOV2M00:49:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M00:52:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32