RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
194 179 156 23 0 3800 180 42 17 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 119ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO OLOTV1M09:08:07200:49:53604:54:1036.7105:44:031003:24:0400:01:3900:01:53
2 182TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:16:021100:58:101605:04:0135.5206:02:11603:13:5100:02:0300:01:07
3 87EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:19:381801:00:481204:59:0536.1105:59:53803:19:4500:01:1100:06:28
4 114SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M09:19:47500:55:21704:54:4436.6405:50:051503:29:4200:01:5300:00:57
5 118PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M09:21:43400:55:181305:02:5335.6605:58:11903:23:3200:01:0900:01:23
6 147ALEX CARRERAS FABREGATC.E. PICORNELLV1M09:34:206901:08:391004:58:1336.2206:06:521403:27:2800:00:0000:01:26
7 152SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:36:535901:07:421405:03:1335.6206:10:551203:25:5800:02:2400:01:20
8 109JUAN PABLO SAAVEDRA ZANETA300W ELCHE TCPV1M09:43:585401:07:01904:56:0036.4906:03:012703:40:5700:02:4700:01:32
9 3EUGENI PRIETO SORIALLICENCIA DE DIAV1M09:52:5210301:15:262105:06:4935.2006:22:151603:30:3700:01:5600:01:12
10 161DAVID JOUVELLICENCIA DE DIAV1M09:55:405501:07:081705:04:1435.5006:11:222903:44:1800:02:4500:01:55
11 127ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M10:05:05300:52:163105:19:2133.8206:11:373603:53:2800:01:2400:01:59
12 101RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M10:07:057401:09:273205:19:5933.7506:29:262303:37:3900:02:0800:04:12
13 97MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M10:21:021200:59:563905:24:2933.2806:24:253903:56:3700:02:1300:01:32
14 108TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:22:047701:10:271505:03:5135.5406:14:185204:07:4600:01:3900:01:12
15 150JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M10:22:051000:58:103805:22:3133.4906:20:414704:01:2400:02:3400:04:46
16 72IBON IRIONDO GOENAGAINDEPENDENTV1M10:29:0315101:35:363305:20:2133.7106:55:571903:33:0600:09:0500:05:59
17 107ANTONIO ESPINOSA CERDAA300W ELCHE TCPV1M10:36:056001:07:557205:43:4331.4206:51:383003:44:2700:03:2700:01:35
18 189HECTOR VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M10:39:004701:06:134105:25:1133.2106:31:245104:07:3600:03:1200:02:02
19 25ALFONSO MÉNDEZ-VILLAMIL GLLICENCIA DE DIAV1M10:43:018801:12:205205:33:0432.4306:45:244103:57:3700:02:5600:01:36
20 164EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEV1M10:44:004901:06:255905:36:5632.0506:43:214504:00:3900:04:0800:02:46
21 84ALBERTO CUARESMA ALVAREZTRIATLO JOVENT 79V1M10:44:036401:08:196005:38:4631.8806:47:054003:56:5800:05:2900:02:07
22 121XAVIER ORTIN FONTCLUB BTT MONTBIKEV1M10:45:018701:12:029405:58:4030.1107:10:422003:34:1900:04:1100:02:57
23 76RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M10:52:0212801:21:063505:21:4333.5706:42:495304:09:1300:03:4300:02:15
24 156JAVIER GARCÍA RODRÍGUEZU.C. SANT CUGATV1M10:55:008301:11:365105:31:3832.5706:43:145804:11:4600:03:0200:03:20
25 116DAVID CAMPOS CUCARELLAC.T. PARETS DEL VALLESV1M10:56:046601:08:355505:34:3432.2806:43:096104:12:5500:05:1600:02:32
26 67GAIZKA ARANBURU ERAÑAINDEPENDENTV1M11:05:041501:00:016805:42:3831.5206:42:397204:22:2500:02:4200:02:35
27 173JORDI SIMON PALOULLICENCIA DE DIAV1M11:09:0210501:16:168705:54:5030.4407:11:064203:57:5600:03:4400:02:55
28 181TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M11:09:027801:10:284305:27:3132.9806:37:598404:31:0300:02:5700:01:39
29 169MIQUEL ALIMBAU REVERTEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M11:09:034601:06:107305:43:4431.4206:49:546804:19:0900:04:3900:03:19
30 104ALBERT OLCINA PUIGDEVALLTGCBINNV1M11:15:027301:09:209005:55:5630.3407:05:165404:09:4600:02:2500:01:29
31 54MARIAN PLETEALLICENCIA DE DIAV1M11:18:0010401:15:406605:40:2231.7306:56:027104:21:5800:04:0800:02:24
32 88ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M11:20:014201:04:542905:17:5733.9706:22:5111304:57:1000:03:0800:02:25
33 193JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAV1M11:23:052201:02:0710706:10:3229.1507:12:395504:10:2600:04:5000:02:54
34 59JOSE JULIO FERRER CODINAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M11:24:039101:13:348305:52:0330.6807:05:376504:18:2600:05:0100:03:37
35 65AITOR MENDIA ARANATOLOSALDEKO T.T.V1M11:27:0013001:21:266405:39:3131.8107:00:577704:26:0300:03:0200:01:34
36 40JUAN CARLOS GARCIA GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M11:33:035601:07:105605:34:3832.2706:41:4810804:51:1500:03:1200:02:07
37 177FRANCISCO JAVIER ROMERO GTRIATLÓ SANTA EULÀRIAV1M11:34:033301:03:515805:36:3832.0806:40:2911004:53:3400:02:5600:02:05
38 8JESUS PASCUAL CASTILLOLLICENCIA DE DIAV1M11:36:027501:10:179605:59:4030.0307:09:577804:26:0500:06:1200:07:13
39 13JUAN MANUEL VALERO PABLOLLICENCIA DE DIAV1M11:37:0114101:25:1112206:22:0428.2707:47:153403:49:4600:05:2200:01:58
40 18JUAN IGNACIO NICOLAS BONALLICENCIA DE DIAV1M11:37:025301:06:5710106:05:5829.5107:12:557404:24:0700:02:1000:02:59
41 137JUAN GREGORIO SANCHEZ MORTRIBU TRIATLON VALDEMOROV1M11:38:052701:02:339305:58:3530.1207:01:089104:36:5700:02:0300:03:20
42 52RAJMUND NAFALSKILLICENCIA DE DIAV1M11:40:018901:12:507405:44:4631.3306:57:369704:42:2500:04:0400:03:10
43 64VICENT BURGUERA ORQUINMORTES BIKES -VRP ELECTRIV1M11:45:016501:08:347705:48:5930.9506:57:3310404:47:2800:02:1300:02:14
44 74JUAN CARLOS FLORES FAZESPORTIU VINARÒSV1M11:46:038201:11:358105:51:1830.7407:02:539804:43:1000:03:2800:01:56
45 69ALFONSO CAMPINS MENAMORTES BIKES -VRP ELECTRIV1M11:51:017101:09:0311406:13:4228.9007:22:458104:28:1600:05:0800:04:08
46 111ISMAEL SOLA ORTIGOSALLICENCIA DE DIAV1M11:57:0114801:33:039505:59:0730.0707:32:107504:24:5100:04:1400:03:27
47 145ENRIQUE DEL REY PEDREGOSAC.E. RAYOTEAMV1M11:59:0114201:25:1412106:19:5528.4307:45:096204:13:5200:04:3300:05:02
48 91FRANCISCO JAVIER ROSA RUITRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M12:08:0511401:18:5113106:30:2327.6707:49:146604:18:5100:05:4600:04:12
49 100ORIOL ALCARAZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M12:11:0513701:23:1311906:16:3828.6807:39:518504:31:1400:05:3500:04:27
50 131GENÍS FERNÁNDEZ CRESPÍLLICENCIA DE DIAV1M12:15:0110101:15:1311206:12:3428.9907:27:4710304:47:1400:06:3400:04:47
51 78CARLOS ANDRES RAMÍREZ DUACLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:18:039501:13:478405:53:3430.5507:07:2112605:10:4200:03:2000:03:21
52 126JORDI VILARDAGA PRATC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M12:22:022501:02:1813806:44:4126.6907:46:598904:35:0300:03:3500:04:24
53 115BRANKO PIEDRA DURANDCLUB TRIATLO SABADELLV1M12:22:024001:04:2112606:26:3927.9307:31:0010704:51:0200:04:2500:02:48
54 2RAMÓN PASTÓ ADAMLLICENCIA DE DIAV1M12:30:0312701:21:0410206:06:5029.4407:27:5412005:02:0900:02:5600:01:18
55 179ORIOL FOGUERAS BAYARRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M12:31:0414501:30:3410306:07:2029.4007:37:5410904:53:1000:05:5700:03:27
56 110ÁLVARO RIBAS I SELLARÉSLLICENCIA DE DIAV1M12:33:0315201:37:1412406:26:3427.9408:03:488204:29:1500:07:2800:04:03
57 68ILDEFONSO ROMAN TEJEDORC.T. INDALOV1M12:33:051601:00:1111706:15:3428.7607:15:4513505:17:2000:04:0600:03:26
58 154ANTONIO SANCHEZ ESCRIBANOHIRUBI-K SOPELANAV1M12:38:004301:05:1810406:07:2029.4007:12:3813805:25:2200:02:0100:03:35
59 196JOSE ANTONIO SANCHEZ SERRLLICENCIA DE DIAV1M12:42:0412001:19:4914507:11:1325.0508:31:025604:11:0200:06:0700:05:40
60 163JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M12:47:0311101:17:0212006:16:3928.6707:33:4113005:13:2200:07:5500:06:59
61 185LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTV1M12:47:049901:14:027805:49:1330.9307:03:1514405:43:4900:05:1100:03:43
62 167JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M12:50:057201:09:089205:58:0730.1607:07:1514305:42:5000:03:4300:02:54
63 132JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M12:57:0411801:19:2510906:11:3729.0607:31:0213905:26:0200:04:3800:02:22
64 45ALVAR CASANOVA CURTOLLICENCIA DE DIAV1M13:04:0212601:20:5712806:27:3527.8607:48:3213105:15:3000:03:4600:03:46
65 146ALBERT ALTEMIR SANCHOLLICENCIA DE DIAV1M13:08:053401:03:5510806:11:3129.0707:15:2614905:52:3900:03:5000:01:43
66 117ANTONI YESTE BOIXINDEPENDENTV1M13:19:0113401:21:4411106:12:1329.0207:33:5714505:45:0400:03:0900:03:39
67 46JOAQUIN TURON SALVADOLLICENCIA DE DIAV1M13:40:0012101:19:528805:54:5930.4207:14:5115206:25:0900:03:0600:02:59
68 141PERE BOU PLANELLLLICENCIA DE DIAV1M13:42:0213601:22:2314306:57:0425.9008:19:2713605:22:3500:14:4200:15:34
69 168ANGEL ENRIQUE EUGENIO CUBLLICENCIA DE DIAV1M14:37:0014901:34:1715107:45:3323.2009:19:5013405:17:1000:07:0200:03:49
70 15JORDI CAÑON MALLENLLICENCIA DE DIAV1M14:48:0415001:34:3714807:17:1724.7008:51:5415005:56:1000:04:2700:05:45
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 28WARREN MASONLLICENCIA DE DIAV2M09:30:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 160JOSE ANTONIO GRAU JUANCLUB ESPORTIU TRIALACANTV2M10:53:049701:13:546505:39:3331.8106:53:274303:59:3700:04:0000:02:32
3 149JOSE MANUEL MILLAN OTONCLUB TRIATLÓN CARTAGENAV2M11:09:056301:08:124905:30:3732.6706:38:498304:30:1600:01:4400:01:28
4 49DAN SAMSONLLICENCIA DE DIAV2M11:36:046801:08:385305:33:1132.4106:41:4911104:54:1500:03:1700:04:57
5 166AGUSTIN BEREZIBAR OIARTZATRIKU CLUB DEPORTIVOV2M12:05:035201:06:4812306:23:5228.1307:30:408804:34:2300:04:2000:02:26
6 148RICARDO LUIS LAZARTE CONQPRAT TRIATLO 1994V2M12:29:0213101:21:339705:59:5630.0107:21:2912305:07:3300:02:5900:01:53
7 113MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M12:38:049001:13:3413406:36:1327.2607:49:4710504:48:1700:05:3400:02:16
8 38JORGE FERNANDESLLICENCIA DE DIAV2M12:39:0513901:24:3611306:13:4028.9007:38:1611805:00:4900:04:3300:05:01
9 41IKERBANE MORADLLICENCIA DE DIAV2M12:42:039301:13:4112706:27:0227.9007:40:4311905:01:2000:02:5700:02:04
10 77ENRIC VICENTE ANDRESC.E. RAYOTEAMV2M12:50:0114001:24:5612906:27:4627.8507:52:4211404:57:1900:05:0800:05:01
11 6KRISTIAAN KOLKLLICENCIA DE DIAV2M12:51:007001:08:5112506:26:3727.9307:35:2813205:15:3200:05:5800:06:35
12 70FRANCISCO JOSÉ ZAFRA HITACTR 360V2M13:12:0413201:21:4211806:16:0328.7207:37:4514205:34:1900:06:2500:04:35
13 48JOSEP FLAQUE GIMENEZLLICENCIA DE DIAV2M13:25:0314401:28:0713906:48:2826.4408:16:3512505:08:2800:05:2200:04:59
14 44XAVIER TELLERIA ASTIGARRALLICENCIA DE DIAV2M13:27:019201:13:3913606:42:1826.8507:55:5714105:31:0400:03:1200:04:06
15 191JORGE ANDRES MARTINLLICENCIA DE DIAV2M13:31:0014601:31:2213706:42:4826.8108:14:1013305:16:5000:07:1800:10:40
16 165SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M13:53:0513301:21:4313206:34:1627.3907:55:5915105:57:0600:07:0600:06:20
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 95ROBERTO RONCHERA RIBERAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV3M11:52:038101:11:348905:55:2830.3807:07:029904:45:0100:03:3700:02:20
2 32VICTOR SELENOWLLICENCIA DE DIAV3M12:44:055701:07:2611006:12:0129.0307:19:2713705:24:3800:02:5500:01:55
3 128MANUEL REAL PEREZLLICENCIA DE DIAV3M12:46:0215401:38:3813006:29:0327.7608:07:419404:38:2100:11:2800:05:15
4 7MANUEL ROMAN PIÑOLLLICENCIA DE DIAV3M14:19:0211601:19:0314707:14:5024.8408:33:5314605:45:0900:05:2700:03:23
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125IMMACULADA GUTIERREZ HURTTRI2WINV1F13:46:0313501:21:4714106:54:4926.0408:16:3614005:29:2700:03:1100:03:18
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 26TRISH MELLOR LLICENCIA DE DIAV2F12:38:0212901:21:1611506:14:2328.8507:35:3912105:02:2300:02:1000:01:52
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4ROBERT KARASLLICENCIA DE DIAABM08:29:54100:49:44104:28:4140.2005:18:25403:11:2900:00:4500:00:53
2 186ALBERT JIMENEZ GARCESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM08:45:041701:00:18304:38:0138.8505:38:19103:06:4500:01:2200:01:19
3 162JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM08:55:592101:02:07204:35:0839.2505:37:15703:18:4400:02:0100:01:11
4 171ENRIQUE BARAJAS OJEDACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM09:01:55800:55:47804:54:5636.6205:50:43303:11:1200:01:2100:01:01
5 175MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM09:02:331901:00:55504:54:0336.7305:54:58203:07:3500:02:0600:01:41
6 29MICHAEL JOLLEYLLICENCIA DE DIAABM09:17:202301:02:08404:40:1838.5305:42:262103:34:5400:02:0900:01:27
7 89ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:23:431400:59:592305:09:5534.8506:09:54503:13:4900:01:3900:01:35
8 195SERGI RODRÍGUEZ CUSCÓCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:44:223001:03:171104:58:5336.1306:02:102803:42:1200:02:4700:01:42
9 136ORIOL PALAU I FERNANDEZU.C. SANT CUGATABM09:48:18700:55:442005:05:2835.3606:01:123303:47:0600:01:5500:00:48
10 176CHRISTIAN MÉNDEZ JAROTRIATLO JOVENT 79ABM09:48:29600:55:293405:20:4233.6806:16:111803:32:1800:02:2200:01:50
11 157IVÁN HERRERO MORALESC.D. ALCUDIADEVEOTEAMABM09:53:053801:04:052405:10:2934.7806:14:342503:38:3100:02:0600:02:44
12 83EDUARDO MAS HERNANDEZMAS TRAINERABM09:59:188001:11:103705:22:2833.4906:33:381103:25:4000:06:1800:01:52
13 90SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM10:03:015801:07:394505:29:0232.8206:36:411303:26:2000:02:3500:01:27
14 133ZEUS SELVA SANCHEZA300W ELCHE TCPABM10:11:0111701:19:201805:04:4835.4306:24:083203:46:5300:02:2800:01:07
15 93JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM10:11:023901:04:204405:28:2432.8906:32:442403:38:1800:02:0100:00:59
16 30PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM10:15:004801:06:174705:29:2032.7906:35:372603:39:2300:01:5600:01:23
17 11JOAN BASSA FERRUSLLICENCIA DE DIAABM10:16:004101:04:502505:11:0934.7106:15:594404:00:0100:02:4000:02:35
18 143OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM10:22:022801:02:403005:18:2433.9206:21:044604:00:5800:01:5300:01:52
19 66DIEGO FERRIZ DEL REYDOCE TRIATLÓN VILLENAABM10:26:016101:07:564205:26:4633.0506:34:423503:51:1900:05:2300:03:31
20 53RUBEN FERNANDEZ ESCALONALLICENCIA DE DIAABM10:26:042901:02:422605:12:1534.5906:14:575704:11:0700:03:0600:02:46
21 190SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM10:27:037601:10:222205:09:3134.8906:19:535004:07:1000:02:4000:01:48
22 42JAVIER HEREDIA ROJOLLICENCIA DE DIAABM10:28:043501:03:566105:38:4631.8806:42:423103:45:2200:03:3700:03:10
23 17RAFAEL VIDAL CAMARASALLICENCIA DE DIAABM10:29:023101:03:314605:29:0332.8206:32:343803:56:2800:02:5900:01:19
24 73JOSE CALABUIG BARTUALC.T. BANYERES DE MARIOLAABM10:31:042401:02:141905:04:5935.4106:07:137304:23:5100:02:2800:01:40
25 58BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM10:43:0311301:17:153605:21:5433.5506:39:094804:03:5400:02:3600:01:14
26 37CARLOS MARCO FERRÉLLICENCIA DE DIAABM10:45:0312201:19:578505:54:1230.4907:14:091703:30:5400:08:0300:02:36
27 80DIEGO RUIZ LALINDETRIATLON SORIANOABM10:49:0210701:16:222705:17:0434.0606:33:266404:15:3600:03:2600:03:34
28 79GERARDO GOMEZ PELAEZC.T. ALMERIAABM10:50:003601:03:576305:39:1931.8306:43:164904:06:4400:02:0600:02:46
29 33JULEN PARRAMON ZUBILLAGABIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.ABM10:56:004401:05:544005:24:4333.2606:30:377604:25:2300:02:3800:02:40
30 22VALTER NOGUEIRALLICENCIA DE DIAABM10:57:0211501:18:556905:42:5731.4907:01:523703:55:1000:02:4600:01:39
31 34ORIOL VALLS GARCIALLICENCIA DE DIAABM11:08:00900:56:435705:34:5332.2506:31:369004:36:2400:02:1700:03:30
32 94ENRIC DOMINGO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM11:08:0312401:20:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 140IGNASI FÀBREGUES BARCELÓCLUB BTT MONTBIKEABM11:09:0510201:15:215405:34:0632.3306:49:277004:19:3800:01:5100:01:46
34 183MARCOS TOLOS SALVADORC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM11:17:002601:02:277605:48:2331.0006:50:507904:26:1000:01:3900:01:51
35 98XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM11:18:031300:59:582805:17:5333.9706:17:5111605:00:1200:02:0900:03:31
36 92JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM11:22:048401:11:398205:51:2630.7307:03:056704:18:5900:02:3400:01:28
37 158JOSE DOMINGO JUAN ALCANTAC.T.TRAVESIAS MITOSABM11:26:037901:10:539806:03:1429.7307:14:075904:11:5600:05:1800:04:12
38 19CARLES ROMERA PAJARESLLICENCIA DE DIAABM11:26:0411001:16:477005:43:0531.4806:59:528004:26:1200:03:3700:02:34
39 194MARC FARRÚS COLOMLLICENCIA DE DIAABM11:28:035101:06:295005:31:2632.5906:37:5510604:50:0800:05:1900:05:08
40 20PEDRO TEIXEIRA PEREIRALLICENCIA DE DIAABM11:31:023701:04:008605:54:2530.4706:58:258704:32:3700:02:2800:03:14
41 139SERGI RECHE LAMOLLALLICENCIA DE DIAABM11:33:048501:11:537105:43:3131.4406:55:249204:37:4000:03:5200:02:34
42 102SERGIO ORTIGOSA MARCOSLLICENCIA DE DIAABM11:38:0111901:19:379906:04:0329.6707:23:406304:14:2100:05:3000:02:55
43 60LUIS ALCALDE CANTEROC.T. ALMERIAABM11:39:009401:13:4310006:05:4129.5307:19:246904:19:3600:04:0900:03:14
44 142JORDI GARCIA PACHECOPRAT TRIATLO 1994ABM11:40:0312301:20:037505:47:4431.0607:07:478604:32:1600:05:0600:03:24
45 155JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM11:44:016701:08:367905:49:4130.8906:58:1710104:45:4400:02:5800:03:20
46 134RUBÉN TOLEDANO MARTÍNTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM11:48:004501:06:049105:55:5930.3407:02:0310204:45:5700:05:1100:04:53
47 123JUAN MORENO GARCÍACLUB BTT MONTBIKEABM11:50:048601:11:586705:41:5731.5806:53:5511204:56:0900:02:5400:02:50
48 122RAUL FUENTE ABRAIRALLICENCIA DE DIAABM11:58:036201:08:076205:39:0031.8606:47:0712705:10:5600:03:3600:03:20
49 81XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM11:58:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 178ORIOL MACIA GARCIACEMEABM12:02:013201:03:468005:50:2030.8306:54:0612405:07:5500:01:3500:01:38
51 61JAVIER SAN MIGUEL ORÚSTRIATLON CIERZOABM12:14:0213801:23:1510506:09:5229.2007:33:079504:40:5500:05:1200:03:47
52 9DIEGO MERINO DEL TORNOLLICENCIA DE DIAABM12:18:029801:13:5714006:51:4326.2308:05:406004:12:2200:10:3000:06:53
53 153NOE CHALER CABANESC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM12:21:0112501:20:4011606:15:0628.7907:35:4610004:45:1500:02:5900:09:52
54 144SANTI OLIVA LEALLLICENCIA DE DIAABM12:27:009601:13:5213306:34:5127.3507:48:439304:38:1700:04:4700:03:30
55 99RAIMON AMARO I PUJOLLLICENCIA DE DIAABM12:33:0510601:16:1810606:10:2629.1607:26:4412205:06:2100:05:1600:04:24
56 51ALBERTO MARTINEZ SIERRALLICENCIA DE DIAABM12:44:0110901:16:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:4500:00:00
57 47JULIO ALBERTO MARTÍN ALONLLICENCIA DE DIAABM13:18:005001:06:2615007:30:0524.0008:36:319604:41:2900:05:1500:06:01
58 62CARLOS NIÑEROLA GOMEZBURJASSOT TRI&BIKEABM13:29:0314701:32:4714206:55:5525.9708:28:4211705:00:2100:03:4100:02:08
59 16CARLES CASTRO PARCERISASLLICENCIA DE DIAABM13:51:0310001:14:1114907:23:4224.3408:37:5312905:13:1000:06:5000:04:01
60 112JORDI CUGAT MATA C.N. REUS PLOMSABM14:09:0515301:38:3613506:41:3926.8908:20:1514805:48:5000:09:1100:07:51
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 174CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF10:08:022001:02:064805:29:2232.7906:31:282203:36:3400:01:5300:01:46
2 192SILVIA MARQUEZ GARCIACLUB BTT MONTBIKEABF13:28:0414301:28:0414407:01:4825.6008:29:5211504:58:1200:03:2100:02:47
3 24HELEN BARNETTLLICENCIA DE DIAABF13:41:0211201:17:0614607:12:2124.9808:29:2712805:11:3500:03:1400:02:19
4 12LAURA IGLESIAS MONTESINOSLLICENCIA DE DIAABF14:49:0310801:16:3015207:46:2223.1609:02:5214705:46:1100:05:3900:02:52

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32