RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
194 179 156 23 0 3800 180 42 17 19

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 174CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF10:08:022001:02:064805:29:2232.7906:31:282203:36:3400:01:5300:01:46
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4ROBERT KARASLLICENCIA DE DIAABM08:29:54100:49:44104:28:4140.205:18:25403:11:2900:00:4500:00:53
2 195SERGI RODRÍGUEZ CUSCLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:44:223001:03:171104:58:5336.1306:02:102803:42:1200:02:4700:01:42
3 42JAVIER HEREDIA ROJOLLICENCIA DE DIAABM10:28:043501:03:566105:38:4631.8806:42:423103:45:2200:03:3700:03:10
4 73JOSE CALABUIG BARTUC.T. BANYERES DE MARIOLAABM10:31:042401:02:141905:04:5935.4106:07:137304:23:5100:02:2800:01:40
5 33JULEN PARRAMON ZUBIBIOSNAR HONDARRIBIKO T.K.ABM10:56:004401:05:544005:24:4333.2606:30:377604:25:2300:02:3800:02:40
6 34ORIOL VALLS GARCIALLICENCIA DE DIAABM11:08:00900:56:435705:34:5332.2506:31:369004:36:2400:02:1700:03:30
7 140IGNASI FÀBREGUES BACLUB BTT MONTBIKEABM11:09:0510201:15:215405:34:0632.3306:49:277004:19:3800:01:5100:01:46
8 16CARLES CASTRO PARCELLICENCIA DE DIAABM13:51:0310001:14:1114907:23:4224.3408:37:5312905:13:1000:06:5000:04:01
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 162JOAN TOMÀS ACOSTAINDEPENDENTABM08:55:592101:02:07204:35:0839.2505:37:15703:18:4400:02:0100:01:11
2 175MARC GIL RUIZLLICENCIA DE DIAABM09:02:331901:00:55504:54:0336.7305:54:58203:07:3500:02:0600:01:41
3 29MICHAEL JOLLEYLLICENCIA DE DIAABM09:17:202301:02:08404:40:1838.5305:42:262103:34:5400:02:0900:01:27
4 83EDUARDO MAS HERNANDMAS TRAINERABM09:59:188001:11:103705:22:2833.4906:33:381103:25:4000:06:1800:01:52
5 90SERGI VILA PIJOANCLUB TRI5UABM10:03:015801:07:394505:29:0232.8206:36:411303:26:2000:02:3500:01:27
6 133ZEUS SELVA SANCHEZA300W ELCHE TCPABM10:11:0111701:19:201805:04:4835.4306:24:083203:46:5300:02:2800:01:07
7 30PATRIK NIKLASSONLLICENCIA DE DIAABM10:15:004801:06:174705:29:2032.7906:35:372603:39:2300:01:5600:01:23
8 11JOAN BASSA FERRUSLLICENCIA DE DIAABM10:16:004101:04:502505:11:0934.7106:15:594404:00:0100:02:4000:02:35
9 190SERGI MEDINA GARCIACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM10:27:037601:10:222205:09:3134.8906:19:535004:07:1000:02:4000:01:48
10 37CARLOS MARCO FERRÉLLICENCIA DE DIAABM10:45:0312201:19:578505:54:1230.4907:14:091703:30:5400:08:0300:02:36
11 80DIEGO RUIZ LALINDETRIATLON SORIANOABM10:49:0210701:16:222705:17:0434.0606:33:266404:15:3600:03:2600:03:34
12 94ENRIC DOMINGO SANCHLLICENCIA DE DIAABM11:08:0312401:20:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 183MARCOS TOLOS SALVADC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM11:17:002601:02:277605:48:233106:50:507904:26:1000:01:3900:01:51
14 98XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM11:18:031300:59:582805:17:5333.9706:17:5111605:00:1200:02:0900:03:31
15 158JOSE DOMINGO JUAN AC.T.TRAVESIAS MITOSABM11:26:037901:10:539806:03:1429.7307:14:075904:11:5600:05:1800:04:12
16 194MARC FARRÚS COLOMLLICENCIA DE DIAABM11:28:035101:06:295005:31:2632.5906:37:5510604:50:0800:05:1900:05:08
17 139SERGI RECHE LAMOLLALLICENCIA DE DIAABM11:33:048501:11:537105:43:3131.4406:55:249204:37:4000:03:5200:02:34
18 60LUIS ALCALDE CANTERC.T. ALMERIAABM11:39:009401:13:4310006:05:4129.5307:19:246904:19:3600:04:0900:03:14
19 178ORIOL MACIA GARCIACEMEABM12:02:013201:03:468005:50:2030.8306:54:0612405:07:5500:01:3500:01:38
20 153NOE CHALER CABANESC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM12:21:0112501:20:4011606:15:0628.7907:35:4610004:45:1500:02:5900:09:52
21 47JULIO ALBERTO MARTÍLLICENCIA DE DIAABM13:18:005001:06:2615007:30:052408:36:319604:41:2900:05:1500:06:01
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 192SILVIA MARQUEZ GARCCLUB BTT MONTBIKEABF13:28:0414301:28:0414407:01:4825.608:29:5211504:58:1200:03:2100:02:47
2 24HELEN BARNETTLLICENCIA DE DIAABF13:41:0211201:17:0614607:12:2124.9808:29:2712805:11:3500:03:1400:02:19
3 12LAURA IGLESIAS MONTLLICENCIA DE DIAABF14:49:0310801:16:3015207:46:2223.1609:02:5214705:46:1100:05:3900:02:52
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 186ALBERT JIMENEZ GARRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM08:45:041701:00:18304:38:0138.8505:38:19103:06:4500:01:2200:01:19
2 171ENRIQUE BARAJAS OJECLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM09:01:55800:55:47804:54:5636.6205:50:43303:11:1200:01:2100:01:01
3 89ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAABM09:23:431400:59:592305:09:5534.8506:09:54503:13:4900:01:3900:01:35
4 136ORIOL PALAU I FERNAU.C. SANT CUGATABM09:48:18700:55:442005:05:2835.3606:01:123303:47:0600:01:5500:00:48
5 176CHRISTIAN MÉNDEZ JATRIATLO JOVENT 79ABM09:48:29600:55:293405:20:4233.6806:16:111803:32:1800:02:2200:01:50
6 157IVÁN HERRERO MORALEC.D. ALCUDIADEVEOTEAMABM09:53:053801:04:052405:10:2934.7806:14:342503:38:3100:02:0600:02:44
7 93JOAQUIN GIL GARCIARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM10:11:023901:04:204405:28:2432.8906:32:442403:38:1800:02:0100:00:59
8 143OSCAR GOMEZ FERNANDTRIATLO JOVENT 79ABM10:22:022801:02:403005:18:2433.9206:21:044604:00:5800:01:5300:01:52
9 66DIEGO FERRIZ DEL REDOCE TRIATLÓN VILLENAABM10:26:016101:07:564205:26:4633.0506:34:423503:51:1900:05:2300:03:31
10 53RUBEN FERNANDEZ ESCLLICENCIA DE DIAABM10:26:042901:02:422605:12:1534.5906:14:575704:11:0700:03:0600:02:46
11 17RAFAEL VIDAL CAMARALLICENCIA DE DIAABM10:29:023101:03:314605:29:0332.8206:32:343803:56:2800:02:5900:01:19
12 58BLAS CATALÀ BONANZAC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM10:43:0311301:17:153605:21:5433.5506:39:094804:03:5400:02:3600:01:14
13 79GERARDO GOMEZ PELAEC.T. ALMERIAABM10:50:003601:03:576305:39:1931.8306:43:164904:06:4400:02:0600:02:46
14 22VALTER NOGUEIRALLICENCIA DE DIAABM10:57:0211501:18:556905:42:5731.4907:01:523703:55:1000:02:4600:01:39
15 92JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM11:22:048401:11:398205:51:2630.7307:03:056704:18:5900:02:3400:01:28
16 19CARLES ROMERA PAJARLLICENCIA DE DIAABM11:26:0411001:16:477005:43:0531.4806:59:528004:26:1200:03:3700:02:34
17 20PEDRO TEIXEIRA PERELLICENCIA DE DIAABM11:31:023701:04:008605:54:2530.4706:58:258704:32:3700:02:2800:03:14
18 102SERGIO ORTIGOSA MARLLICENCIA DE DIAABM11:38:0111901:19:379906:04:0329.6707:23:406304:14:2100:05:3000:02:55
19 142JORDI GARCIA PACHECPRAT TRIATLO 1994ABM11:40:0312301:20:037505:47:4431.0607:07:478604:32:1600:05:0600:03:24
20 155JOSEP TORRENT VALLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM11:44:016701:08:367905:49:4130.8906:58:1710104:45:4400:02:5800:03:20
21 134RUBÉN TOLEDANO MARTTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM11:48:004501:06:049105:55:5930.3407:02:0310204:45:5700:05:1100:04:53
22 123JUAN MORENO GARCÍACLUB BTT MONTBIKEABM11:50:048601:11:586705:41:5731.5806:53:5511204:56:0900:02:5400:02:50
23 122RAUL FUENTE ABRAIRALLICENCIA DE DIAABM11:58:036201:08:076205:39:0031.8606:47:0712705:10:5600:03:3600:03:20
24 81XAVI ALVAREZ ESTANYCLUB TRITRAININGABM11:58:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 61JAVIER SAN MIGUEL OTRIATLON CIERZOABM12:14:0213801:23:1510506:09:5229.207:33:079504:40:5500:05:1200:03:47
26 9DIEGO MERINO DEL TOLLICENCIA DE DIAABM12:18:029801:13:5714006:51:4326.2308:05:406004:12:2200:10:3000:06:53
27 144SANTI OLIVA LEALLLICENCIA DE DIAABM12:27:009601:13:5213306:34:5127.3507:48:439304:38:1700:04:4700:03:30
28 99RAIMON AMARO I PUJOLLICENCIA DE DIAABM12:33:0510601:16:1810606:10:2629.1607:26:4412205:06:2100:05:1600:04:24
29 51ALBERTO MARTINEZ SILLICENCIA DE DIAABM12:44:0110901:16:33000:00:00000:00:00000:00:0000:04:4500:00:00
30 62CARLOS NIÑEROLA GOMBURJASSOT TRI&BIKEABM13:29:0314701:32:4714206:55:5525.9708:28:4211705:00:2100:03:4100:02:08
31 112JORDI CUGAT MATA C.N. REUS PLOMSABM14:09:0515301:38:3613506:41:3926.8908:20:1514805:48:5000:09:1100:07:51
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 125IMMACULADA GUTIERRETRI2WINV1F13:46:0313501:21:4714106:54:4926.0408:16:3614005:29:2700:03:1100:03:18
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 119ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO OLOTV1M09:08:07200:49:53604:54:1036.7105:44:031003:24:0400:01:3900:01:53
2 182TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:16:021100:58:101605:04:0135.5206:02:11603:13:5100:02:0300:01:07
3 87EMILIO SAMPEDRO GONCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:19:381801:00:481204:59:0536.1105:59:53803:19:4500:01:1100:06:28
4 114SERGI BERMEJO BARNIC.N. REUS PLOMSV1M09:19:47500:55:21704:54:4436.6405:50:051503:29:4200:01:5300:00:57
5 118PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M09:21:43400:55:181305:02:5335.6605:58:11903:23:3200:01:0900:01:23
6 147ALEX CARRERAS FABREC.E. PICORNELLV1M09:34:206901:08:391004:58:1336.2206:06:521403:27:2800:00:0000:01:26
7 152SERGIO MATA ASEJOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:36:535901:07:421405:03:1335.6206:10:551203:25:5800:02:2400:01:20
8 109JUAN PABLO SAAVEDRAA300W ELCHE TCPV1M09:43:585401:07:01904:56:0036.4906:03:012703:40:5700:02:4700:01:32
9 3EUGENI PRIETO SORIALLICENCIA DE DIAV1M09:52:5210301:15:262105:06:4935.206:22:151603:30:3700:01:5600:01:12
10 161DAVID JOUVELLICENCIA DE DIAV1M09:55:405501:07:081705:04:1435.506:11:222903:44:1800:02:4500:01:55
11 127ROBERT MAYORAL SERRINDEPENDENTV1M10:05:05300:52:163105:19:2133.8206:11:373603:53:2800:01:2400:01:59
12 101RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M10:07:057401:09:273205:19:5933.7506:29:262303:37:3900:02:0800:04:12
13 97MARC FERNÀNDEZ SOLÉC.E. MASQUES ST ANDREUV1M10:21:021200:59:563905:24:2933.2806:24:253903:56:3700:02:1300:01:32
14 150JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M10:22:051000:58:103805:22:3133.4906:20:414704:01:2400:02:3400:04:46
15 189HECTOR VALIENTELLICENCIA DE DIAV1M10:39:004701:06:134105:25:1133.2106:31:245104:07:3600:03:1200:02:02
16 25ALFONSO MÉNDEZ-VILLLLICENCIA DE DIAV1M10:43:018801:12:205205:33:0432.4306:45:244103:57:3700:02:5600:01:36
17 164EDGAR GAIG DIEGUEZA.C. PARETS RAVET BIKEV1M10:44:004901:06:255905:36:5632.0506:43:214504:00:3900:04:0800:02:46
18 84ALBERTO CUARESMA ALTRIATLO JOVENT 79V1M10:44:036401:08:196005:38:4631.8806:47:054003:56:5800:05:2900:02:07
19 156JAVIER GARCÍA RODRÍU.C. SANT CUGATV1M10:55:008301:11:365105:31:3832.5706:43:145804:11:4600:03:0200:03:20
20 67GAIZKA ARANBURU ERAINDEPENDENTV1M11:05:041501:00:016805:42:3831.5206:42:397204:22:2500:02:4200:02:35
21 173JORDI SIMON PALOULLICENCIA DE DIAV1M11:09:0210501:16:168705:54:5030.4407:11:064203:57:5600:03:4400:02:55
22 181TONI LAPUENTE SALABC.T. PARETS DEL VALLESV1M11:09:027801:10:284305:27:3132.9806:37:598404:31:0300:02:5700:01:39
23 169MIQUEL ALIMBAU REVEC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M11:09:034601:06:107305:43:4431.4206:49:546804:19:0900:04:3900:03:19
24 104ALBERT OLCINA PUIGDTGCBINNV1M11:15:027301:09:209005:55:5630.3407:05:165404:09:4600:02:2500:01:29
25 193JORDI NOMDEDEU HERNC.N. SANTA PERPETUAV1M11:23:052201:02:0710706:10:3229.1507:12:395504:10:2600:04:5000:02:54
26 40JUAN CARLOS GARCIALLICENCIA DE DIAV1M11:33:035601:07:105605:34:3832.2706:41:4810804:51:1500:03:1200:02:07
27 8JESUS PASCUAL CASTILLICENCIA DE DIAV1M11:36:027501:10:179605:59:4030.0307:09:577804:26:0500:06:1200:07:13
28 18JUAN IGNACIO NICOLALLICENCIA DE DIAV1M11:37:025301:06:5710106:05:5829.5107:12:557404:24:0700:02:1000:02:59
29 137JUAN GREGORIO SANCHTRIBU TRIATLON VALDEMOROV1M11:38:052701:02:339305:58:3530.1207:01:089104:36:5700:02:0300:03:20
30 52RAJMUND NAFALSKILLICENCIA DE DIAV1M11:40:018901:12:507405:44:4631.3306:57:369704:42:2500:04:0400:03:10
31 64VICENT BURGUERA ORQMORTES BIKES -VRP ELECTRIV1M11:45:016501:08:347705:48:5930.9506:57:3310404:47:2800:02:1300:02:14
32 69ALFONSO CAMPINS MENMORTES BIKES -VRP ELECTRIV1M11:51:017101:09:0311406:13:4228.907:22:458104:28:1600:05:0800:04:08
33 111ISMAEL SOLA ORTIGOSLLICENCIA DE DIAV1M11:57:0114801:33:039505:59:0730.0707:32:107504:24:5100:04:1400:03:27
34 91FRANCISCO JAVIER ROTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M12:08:0511401:18:5113106:30:2327.6707:49:146604:18:5100:05:4600:04:12
35 131GENÍS FERNÁNDEZ CRELLICENCIA DE DIAV1M12:15:0110101:15:1311206:12:3428.9907:27:4710304:47:1400:06:3400:04:47
36 115BRANKO PIEDRA DURANCLUB TRIATLO SABADELLV1M12:22:024001:04:2112606:26:3927.9307:31:0010704:51:0200:04:2500:02:48
37 154ANTONIO SANCHEZ ESCHIRUBI-K SOPELANAV1M12:38:004301:05:1810406:07:2029.407:12:3813805:25:2200:02:0100:03:35
38 185LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTV1M12:47:049901:14:027805:49:1330.9307:03:1514405:43:4900:05:1100:03:43
39 146ALBERT ALTEMIR SANCLLICENCIA DE DIAV1M13:08:053401:03:5510806:11:3129.0707:15:2614905:52:3900:03:5000:01:43
40 168ANGEL ENRIQUE EUGENLLICENCIA DE DIAV1M14:37:0014901:34:1715107:45:3323.209:19:5013405:17:1000:07:0200:03:49
41 15JORDI CAÑON MALLENLLICENCIA DE DIAV1M14:48:0415001:34:3714807:17:1724.708:51:5415005:56:1000:04:2700:05:45
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 108TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:22:047701:10:271505:03:5135.5406:14:185204:07:4600:01:3900:01:12
2 72IBON IRIONDO GOENAGINDEPENDENTV1M10:29:0315101:35:363305:20:2133.7106:55:571903:33:0600:09:0500:05:59
3 107ANTONIO ESPINOSA CEA300W ELCHE TCPV1M10:36:056001:07:557205:43:4331.4206:51:383003:44:2700:03:2700:01:35
4 121XAVIER ORTIN FONTCLUB BTT MONTBIKEV1M10:45:018701:12:029405:58:4030.1107:10:422003:34:1900:04:1100:02:57
5 76RODRIGO PUCH LARREYTRIATLÓN FRAGA BAJO CINCAV1M10:52:0212801:21:063505:21:4333.5706:42:495304:09:1300:03:4300:02:15
6 116DAVID CAMPOS CUCAREC.T. PARETS DEL VALLESV1M10:56:046601:08:355505:34:3432.2806:43:096104:12:5500:05:1600:02:32
7 54MARIAN PLETEALLICENCIA DE DIAV1M11:18:0010401:15:406605:40:2231.7306:56:027104:21:5800:04:0800:02:24
8 88ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M11:20:014201:04:542905:17:5733.9706:22:5111304:57:1000:03:0800:02:25
9 59JOSE JULIO FERRER CC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV1M11:24:039101:13:348305:52:0330.6807:05:376504:18:2600:05:0100:03:37
10 65AITOR MENDIA ARANATOLOSALDEKO T.T.V1M11:27:0013001:21:266405:39:3131.8107:00:577704:26:0300:03:0200:01:34
11 177FRANCISCO JAVIER ROTRIATLÓ SANTA EULÀRIAV1M11:34:033301:03:515805:36:3832.0806:40:2911004:53:3400:02:5600:02:05
12 13JUAN MANUEL VALERO LLICENCIA DE DIAV1M11:37:0114101:25:1112206:22:0428.2707:47:153403:49:4600:05:2200:01:58
13 74JUAN CARLOS FLORES ESPORTIU VINARÒSV1M11:46:038201:11:358105:51:1830.7407:02:539804:43:1000:03:2800:01:56
14 145ENRIQUE DEL REY PEDC.E. RAYOTEAMV1M11:59:0114201:25:1412106:19:5528.4307:45:096204:13:5200:04:3300:05:02
15 100ORIOL ALCARAZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M12:11:0513701:23:1311906:16:3828.6807:39:518504:31:1400:05:3500:04:27
16 78CARLOS ANDRES RAMÍRCLUB TRIATLON TRES CANTOSV1M12:18:039501:13:478405:53:3430.5507:07:2112605:10:4200:03:2000:03:21
17 126JORDI VILARDAGA PRAC. TRIATLO CINGLES DE BERV1M12:22:022501:02:1813806:44:4126.6907:46:598904:35:0300:03:3500:04:24
18 2RAMÓN PASTÓ ADAMLLICENCIA DE DIAV1M12:30:0312701:21:0410206:06:5029.4407:27:5412005:02:0900:02:5600:01:18
19 179ORIOL FOGUERAS BAYATEAM CALELLA TRIATHLONV1M12:31:0414501:30:3410306:07:2029.407:37:5410904:53:1000:05:5700:03:27
20 110ÁLVARO RIBAS I SELLLLICENCIA DE DIAV1M12:33:0315201:37:1412406:26:3427.9408:03:488204:29:1500:07:2800:04:03
21 68ILDEFONSO ROMAN TEJC.T. INDALOV1M12:33:051601:00:1111706:15:3428.7607:15:4513505:17:2000:04:0600:03:26
22 196JOSE ANTONIO SANCHELLICENCIA DE DIAV1M12:42:0412001:19:4914507:11:1325.0508:31:025604:11:0200:06:0700:05:40
23 163JOAN FORES AGUILOC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M12:47:0311101:17:0212006:16:3928.6707:33:4113005:13:2200:07:5500:06:59
24 167JORDI SAMANIEGO MUÑTRI+9 EL MASNOUV1M12:50:057201:09:089205:58:0730.1607:07:1514305:42:5000:03:4300:02:54
25 132JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M12:57:0411801:19:2510906:11:3729.0607:31:0213905:26:0200:04:3800:02:22
26 45ALVAR CASANOVA CURTLLICENCIA DE DIAV1M13:04:0212601:20:5712806:27:3527.8607:48:3213105:15:3000:03:4600:03:46
27 117ANTONI YESTE BOIXINDEPENDENTV1M13:19:0113401:21:4411106:12:1329.0207:33:5714505:45:0400:03:0900:03:39
28 46JOAQUIN TURON SALVALLICENCIA DE DIAV1M13:40:0012101:19:528805:54:5930.4207:14:5115206:25:0900:03:0600:02:59
29 141PERE BOU PLANELLLLICENCIA DE DIAV1M13:42:0213601:22:2314306:57:0425.908:19:2713605:22:3500:14:4200:15:34
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 28WARREN MASONLLICENCIA DE DIAV2M09:30:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 160JOSE ANTONIO GRAU JCLUB ESPORTIU TRIALACANTV2M10:53:049701:13:546505:39:3331.8106:53:274303:59:3700:04:0000:02:32
3 149JOSE MANUEL MILLAN CLUB TRIATLÓN CARTAGENAV2M11:09:056301:08:124905:30:3732.6706:38:498304:30:1600:01:4400:01:28
4 49DAN SAMSONLLICENCIA DE DIAV2M11:36:046801:08:385305:33:1132.4106:41:4911104:54:1500:03:1700:04:57
5 166AGUSTIN BEREZIBAR OTRIKU CLUB DEPORTIVOV2M12:05:035201:06:4812306:23:5228.1307:30:408804:34:2300:04:2000:02:26
6 113MANOLO AUDI VALLSLLICENCIA DE DIAV2M12:38:049001:13:3413406:36:1327.2607:49:4710504:48:1700:05:3400:02:16
7 38JORGE FERNANDESLLICENCIA DE DIAV2M12:39:0513901:24:3611306:13:4028.907:38:1611805:00:4900:04:3300:05:01
8 77ENRIC VICENTE ANDREC.E. RAYOTEAMV2M12:50:0114001:24:5612906:27:4627.8507:52:4211404:57:1900:05:0800:05:01
9 6KRISTIAAN KOLKLLICENCIA DE DIAV2M12:51:007001:08:5112506:26:3727.9307:35:2813205:15:3200:05:5800:06:35
10 191JORGE ANDRES MARTINLLICENCIA DE DIAV2M13:31:0014601:31:2213706:42:4826.8108:14:1013305:16:5000:07:1800:10:40
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 26TRISH MELLOR LLICENCIA DE DIAV2F12:38:0212901:21:1611506:14:2328.8507:35:3912105:02:2300:02:1000:01:52
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 148RICARDO LUIS LAZARTPRAT TRIATLO 1994V2M12:29:0213101:21:339705:59:5630.0107:21:2912305:07:3300:02:5900:01:53
2 41IKERBANE MORADLLICENCIA DE DIAV2M12:42:039301:13:4112706:27:0227.907:40:4311905:01:2000:02:5700:02:04
3 70FRANCISCO JOSÉ ZAFRCTR 360V2M13:12:0413201:21:4211806:16:0328.7207:37:4514205:34:1900:06:2500:04:35
4 48JOSEP FLAQUE GIMENELLICENCIA DE DIAV2M13:25:0314401:28:0713906:48:2826.4408:16:3512505:08:2800:05:2200:04:59
5 44XAVIER TELLERIA ASTLLICENCIA DE DIAV2M13:27:019201:13:3913606:42:1826.8507:55:5714105:31:0400:03:1200:04:06
6 165SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M13:53:0513301:21:4313206:34:1627.3907:55:5915105:57:0600:07:0600:06:20
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 95ROBERTO RONCHERA RIC.T. JIJI-JAJA VINARÒSV3M11:52:038101:11:348905:55:2830.3807:07:029904:45:0100:03:3700:02:20
2 128MANUEL REAL PEREZLLICENCIA DE DIAV3M12:46:0215401:38:3813006:29:0327.7608:07:419404:38:2100:11:2800:05:15
3 7MANUEL ROMAN PIÑOLLLICENCIA DE DIAV3M14:19:0211601:19:0314707:14:5024.8408:33:5314605:45:0900:05:2700:03:23
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 32VICTOR SELENOWLLICENCIA DE DIAV3M12:44:055701:07:2611006:12:0129.0307:19:2713705:24:3800:02:5500:01:55

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32