RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 288 10 7 1500 40 10 19 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM02:00:362000:21:002501:03:5437.5601:24:54800:35:4200:00:5200:00:52
2 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM02:04:153600:22:094401:04:3837.1301:26:473200:37:2800:01:0500:00:58
3 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM02:05:005800:23:201801:03:4137.6901:27:014200:37:5900:01:0100:01:04
4 3639PABLO DURAN URBANC.E. RAYOTEAMJNM02:07:24000:00:00000:00:000.0001:28:365600:38:4800:00:0000:01:04
5 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM02:07:522600:21:059001:07:0635.7701:28:117000:39:4100:00:4700:01:17
6 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANJNM02:10:178400:24:5810201:07:4135.4601:32:393600:37:3800:01:2800:01:14
7 5299MIQUEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON CLUBJNM02:10:222700:21:0710101:07:4135.4601:28:4811100:41:3400:00:5600:01:12
8 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM02:14:1210100:25:348901:07:0535.7801:32:3911000:41:3300:01:0900:01:16
9 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM02:14:4010400:25:388401:06:5735.8501:32:3511800:42:0500:00:4900:01:16
10 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSJNM02:17:4515500:27:4310501:08:0635.2401:35:4911700:41:5600:01:0900:01:17
11 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOGAVA TRIATLOJNM02:29:1613100:26:3725501:25:3828.0301:52:152900:37:0100:01:4900:01:57
12 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM02:46:157800:24:5312201:09:4534.4101:34:3828601:11:3700:01:2600:01:26
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M01:54:07400:19:17101:01:5738.7401:21:14100:32:5300:01:0100:00:43
2 1177GENIS GRAU PLANAPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:59:30600:19:256401:05:2636.6801:24:51400:34:3900:00:4800:00:52
3 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M01:59:44700:19:266301:05:2536.6901:24:51700:34:5300:00:4500:00:50
4 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. TARRACOSUB23M02:00:561000:19:515801:05:1136.8201:25:021100:35:5400:00:4800:01:01
5 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M02:01:141800:20:587101:05:5836.3801:26:56200:34:1800:01:2800:01:00
6 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT TRIATLO 1994SUB23M02:01:243000:22:064101:04:3137.2001:26:37600:34:4700:00:5900:00:44
7 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:03:131900:20:592301:03:5337.5701:24:525000:38:2100:00:4800:00:50
8 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M02:03:554100:22:113801:04:2337.2801:26:343100:37:2100:00:5400:00:53
9 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M02:06:186400:23:305701:05:0836.8501:28:383800:37:4000:01:1300:01:06
10 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M02:06:268700:25:05801:03:1437.9501:28:194400:38:0700:01:1300:00:58
11 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M02:08:379900:25:271301:03:2637.8301:28:537300:39:4400:01:0500:01:17
12 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M02:09:165400:23:148101:06:3936.0101:29:536200:39:2300:01:2600:01:10
13 1577FERRAN GARCIA CASADÓC.T. TRIOMF TEAMSUB23M02:15:3915700:27:489101:07:0735.7601:34:559400:40:4400:01:4900:01:39
14 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M02:15:4515100:27:259901:07:3935.4801:35:049100:40:4100:02:0000:01:37
15 5890ÈRIC GAY JIMÉNEZCLUB ATLETIC TORELLO - TRSUB23M02:16:4617100:28:2411401:08:5634.8201:37:206500:39:2600:01:2800:01:07
16 2165CARLOS BUJALANCE LUNAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M02:18:3515000:27:258301:06:5035.9101:34:1515400:44:2000:01:0300:01:00
17 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M02:19:147300:24:2110601:08:0835.2301:32:2919400:46:4500:00:5900:01:01
18 4976ALBERT FERRE RUIZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOSUB23M02:24:4014500:27:166201:05:2036.7301:32:3625800:52:0400:01:1900:01:15
19 4713ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTSUB23M02:28:4321400:31:1813401:11:0833.7401:42:2618800:46:1700:01:1300:02:03
20 2367JAN CATALÀ REISSC.E. VILA OLIMPICASUB23M02:32:3720100:30:0216501:14:2532.2501:44:2721100:48:1000:02:3700:02:08
21 4463ADRIÀ MARIN BATETCERRR IGUALADASUB23M02:37:4628300:41:0718301:16:2931.3801:57:368100:40:1000:04:3600:02:14
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV1M02:03:494200:22:154501:04:4037.1101:26:552800:36:5400:00:5800:00:56
2 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:06:174500:22:423301:04:1237.3801:26:546300:39:2300:00:4400:00:56
3 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:07:535200:23:102401:03:5437.5601:27:049500:40:4900:01:0500:00:00
4 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESV1M02:08:4810300:25:383501:04:1437.3601:29:525800:38:5600:01:1400:01:10
5 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAV1M02:09:037600:24:485001:04:4937.0301:29:376600:39:2600:01:0300:01:01
6 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M02:09:455500:23:157901:06:3136.0801:29:467800:39:5900:01:4400:01:11
7 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M02:09:4913000:26:36501:03:0538.0401:29:418000:40:0800:01:1300:01:10
8 3848ALEJANDRO ASENSIO FLORESC.A. RIBAGORÇANAV1M02:11:338600:25:045401:05:0036.9201:30:0410800:41:2900:01:0500:01:17
9 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M02:12:5312200:26:128201:06:4835.9301:33:007600:39:5300:01:1900:01:29
10 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M02:13:2010600:25:418501:06:5835.8401:32:399200:40:4100:01:0700:01:22
11 417CARLES CASERO ROCACLUB TRIATLO BLANESV1M02:16:0019600:29:499601:07:2635.5901:37:155500:38:4500:01:1200:01:14
12 1124JAUME ALMIRALL MATASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:16:1810200:25:357701:06:2436.1401:31:5915200:44:1900:01:3300:01:31
13 1771GUILLERMO SUSÍN CANALCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:17:5811500:26:0510901:08:4234.9301:34:4713200:43:1100:01:4200:01:20
14 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M02:18:1413400:26:4410701:08:1235.1901:34:5613900:43:1800:01:4000:01:27
15 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M02:19:007900:24:5413101:10:5233.8701:35:4613500:43:1400:03:0000:01:17
16 2029MARC BENAGES DUCH CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M02:19:1516400:28:0113801:11:2433.6101:39:257500:39:5000:01:3600:01:18
17 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M02:19:2113300:26:4211601:09:0334.7601:35:4514200:43:3600:01:2700:01:17
18 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M02:19:5412800:26:3310401:08:0635.2401:34:3917100:45:1500:01:5600:01:16
19 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:22:1812500:26:2011701:09:1334.6701:35:3319500:46:4500:01:3600:02:08
20 2159FRANCESC RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1M02:23:0012900:26:3514101:11:4033.4901:38:1516400:44:4500:01:4000:01:17
21 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M02:24:4319700:29:5412601:10:1134.2001:40:0515800:44:3800:01:0600:01:11
22 408ANTONIO RUIZ CATALANCLUB TRIATLO BLANESV1M02:25:0618000:29:1814801:12:3733.0501:41:5513300:43:1100:01:0900:01:28
23 3012ALBERT QUIRCE MINGOTCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M02:25:167500:24:4017001:14:4832.0901:39:2817400:45:4800:02:0200:01:24
24 922JOSE ALFONSO LORENTE TORRC.E. PICORNELLV1M02:25:4414600:27:1719301:17:1631.0601:44:3310100:41:1100:02:1400:01:11
25 3426JOSEP BEUMALA BUSQUETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:28:1718300:29:3017301:15:1931.8701:44:4914100:43:2800:01:5900:01:21
26 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M02:28:2723600:32:5815601:13:4832.5201:46:4611200:41:4100:02:0400:01:41
27 3220ISAAC IDIARTE VALLSC.E. PENEDES MARITIMV1M02:29:0016600:28:0920101:17:3430.9401:45:4313800:43:1700:01:1200:01:45
28 2743LUÍS CASADO ALCALDEI3 TRIATHLONV1M02:29:2817900:29:1416401:14:2532.2501:43:3917500:45:4900:01:4900:01:52
29 5544JORGE MERINO HERNÁNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:29:3421800:31:2716201:14:1632.3201:45:4314500:43:5100:02:0900:01:35
30 2703CESAR LAZAROCLUB TRI-BUV1M02:29:3519900:29:5618201:16:2731.3901:46:2313400:43:1200:02:0500:01:19
31 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M02:30:119300:25:2018701:16:4131.3001:42:0121200:48:1000:02:4100:02:05
32 2690ROGER ARDÈVOL LATORREABSOLUT SPORTV1M02:30:2925500:34:3114501:12:0133.3301:46:3214700:43:5700:01:4700:01:33
33 7015TONI MATEO LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:30:5619200:29:4119501:17:2630.9901:47:0714400:43:4900:03:3400:01:55
34 1517PERE FLORENSA LLUSÀC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M02:31:5019500:29:4821301:18:4630.4701:48:3413700:43:1600:02:4900:01:47
35 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:32:039400:25:2019201:17:0031.1701:42:2023400:49:4300:02:0300:01:24
36 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M02:32:248200:24:5520401:17:5330.8201:42:4823200:49:3600:01:4100:01:13
37 5569ALEX MORA ESTOPACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M02:33:349100:25:1723501:21:1129.5601:46:2819900:47:0600:02:2900:02:12
38 2646ALBERTO JOSE CAMPOS FLOREC.E. RAYOTEAMV1M02:37:0922200:31:4321101:18:3130.5701:50:1419700:46:5500:02:3300:01:41
39 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M02:37:2111700:26:0717501:15:4931.6601:41:5627000:55:2500:01:3300:01:58
40 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCERDANYOLA CHV1M02:38:1421500:31:1921601:18:5630.4101:50:1520900:47:5900:02:3300:01:34
41 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M02:40:3025300:34:2021001:18:2830.5901:52:4820200:47:4200:03:0200:01:42
42 5291JAUME POLO ESCUDÉASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAV1M02:40:5418700:29:3524201:22:1429.1901:51:4922600:49:0500:01:2900:02:21
43 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M02:41:2021700:31:2323101:20:3329.8001:51:5622900:49:2400:02:0600:01:41
44 1291ENRIC COLLADO GILIC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M02:41:5123100:32:2523401:20:5829.6401:53:2321800:48:2800:03:1000:01:57
45 3092IGNASI TOMAS LÓPEZ-DORIGINDEPENDENTV1M02:44:21000:00:00000:00:000.0001:57:4019300:46:4100:00:0000:02:09
46 2762MARCO DE DAVIDEI3 TRIATHLONV1M02:46:5522300:31:4625101:25:0228.2201:56:4823800:50:0700:02:5100:02:14
47 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M02:47:5825400:34:2525001:25:0028.2401:59:2522100:48:3300:02:0400:01:11
48 6106RAMON ROIG NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M02:48:0026400:35:2420701:18:2130.6301:53:4526800:54:1500:02:5800:02:19
49 1141JORDI VERDU BARBEA.E. EKKE V1M03:02:1025000:34:1427001:32:0826.0502:06:2227300:55:4800:02:3600:01:44
50 7008XAVIER PASCUAL SANTISTEVELLICENCIA DE DIAV1M03:02:3427400:37:1127401:34:4525.3302:11:5624200:50:3800:03:3200:02:36
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:15:3814800:27:208801:07:0335.7901:34:2310300:41:1500:01:1400:01:02
2 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M02:17:063400:22:0815401:13:3232.6401:35:4010600:41:2600:01:0300:01:04
3 1729ENRIC PINTADO BOIXADOSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M02:17:4414400:27:1510301:07:4735.4101:35:0212900:42:4200:02:1200:01:35
4 4116FRANCESC MARTINEZ MARTINECLUB TRIATLO TECNIBIKE CAV2M02:18:4811100:25:508601:06:5935.8301:32:4918100:45:5900:01:3800:01:33
5 719JORDI MORENO MONTANERC.A. IGUALADAV2M02:25:3720200:30:0516001:14:1332.3401:44:1810400:41:1900:02:0600:01:45
6 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:26:4320900:30:3715801:13:5832.4501:44:3512000:42:0800:01:3600:01:08
7 3430JOSE MANUEL GARCIA CALATACERDANYOLA CHV2M02:27:5710900:25:4523901:21:5829.2801:47:438200:40:1400:02:0700:02:23
8 2629LLUÍS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M02:37:2016000:27:5219901:17:3130.9601:45:2325600:51:5700:01:3700:01:57
9 958VICENTE VALERO SANCHEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M02:39:3022900:32:2123301:20:5229.6801:53:1318900:46:1700:02:2000:01:42
10 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV2M02:41:0225100:34:1621201:18:3830.5201:52:5421000:48:0800:02:3500:01:25
11 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:45:3626700:35:5724801:24:2928.4102:00:2617000:45:1000:04:2300:02:27
12 5702JAVIER GALLEGO AGUAGILC.E. VILA OLIMPICAV2M02:46:1625800:34:4421401:18:5430.4201:53:3826200:52:3800:02:0300:02:10
13 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M02:54:1725600:34:3525601:26:5827.6002:01:3326300:52:4400:03:5900:02:09
14 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M02:57:2123800:33:0324601:23:1928.8101:56:2228301:00:5900:02:1500:02:16
15 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M03:15:1327800:37:3627601:36:5224.7802:14:2828201:00:4500:02:5400:02:15
16 6109JORDI POUS ALOLLICENCIA DE DIAV2M03:23:5028100:39:5228401:50:5021.6502:30:4226500:53:0800:06:1400:04:04
17 7002EMILIO BARTA PASTORLLICENCIA DE DIAV2M03:27:3628500:43:2628501:51:3721.5002:35:0326100:52:3300:04:1900:03:24
18 973EMILIO FERRER CORCHUELOC.N. CATALUNYAV2M03:33:3928000:39:4627901:38:5224.2802:18:3828701:15:0100:03:0100:04:19
19 1113ISIDRE GUITART PERERACLUB NATACIO MINORISAV2M03:34:5223900:33:0428301:45:3122.7502:18:3528801:16:1700:03:1300:02:36
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6104PERE BALCELLS PRATLLICENCIA DE DIAV3M02:26:047200:24:1015901:14:0532.4001:38:1520300:47:4900:01:3600:01:56
2 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M02:40:3912700:26:2923701:21:1629.5301:47:4526400:52:5400:01:3900:02:16
3 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M02:44:2026000:34:5220801:18:2430.6101:53:1624800:51:0400:02:0600:01:47
4 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:48:4126900:36:0224101:22:0929.2101:58:1124100:50:3000:02:4400:02:43
5 2220MARIO MESTRE MARTINEZCLUB TRIATLO BLANESV3M02:59:1126300:35:1026201:28:2427.1502:03:3427100:55:3700:03:0000:02:31
6 977FLAVIO PIETROCOLA FOSSATIC.N. CATALUNYAV3M03:05:0727300:37:0526601:30:1826.5802:07:2328000:57:4400:03:0600:02:31
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF02:14:326700:23:3912701:10:1334.1801:33:529000:40:4000:01:0100:01:06
2 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOJNF02:46:2414900:27:2326301:28:5526.9901:56:1823700:50:0600:01:5500:01:32
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5143MARTA SANCHEZ HERNANDEZC.N. VIC-ETBSUB23F02:11:331400:20:0012001:09:4234.4301:29:4211500:41:5100:00:4400:01:12
2 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F02:14:313200:22:0614301:11:4633.4401:33:528900:40:3900:01:0600:01:06
3 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F02:15:432800:21:2613601:11:1633.6801:32:4213100:43:0100:00:5700:01:04
4 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F02:23:206900:23:4515501:13:3832.5901:37:2318000:45:5700:01:1700:01:11
5 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F02:29:007000:24:0422201:19:4730.0801:43:5116900:45:0900:01:4700:00:00
6 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F02:55:2919800:29:5527501:34:4825.3202:04:4324500:50:4600:01:0600:01:16
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F02:21:337100:24:0814901:12:5232.9401:37:0015600:44:3300:01:0500:01:01
2 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F02:26:524700:22:4622401:19:4930.0701:42:3515100:44:1700:02:3000:01:28
3 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F02:32:2511600:26:0719801:17:3030.9701:43:3722300:48:4800:01:1000:01:14
4 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F02:46:0220000:29:5925901:27:5027.3201:57:4921300:48:1300:01:3100:01:42
5 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:48:2927000:36:1924301:22:1829.1601:58:3723500:49:5200:02:0400:01:47
6 3578NÚRIA MORA BOADAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F02:52:1124700:34:0024901:24:3828.3601:58:3826600:53:3300:02:5600:01:56
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:33:3317600:28:5122601:20:0229.9901:48:5316100:44:4000:02:1000:01:33
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F03:20:2926600:35:5228101:40:5223.7902:16:4428501:03:4500:04:0800:02:14
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM01:56:05500:19:20201:02:0238.6901:21:22500:34:4300:00:3900:00:52
2 303ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:57:03300:19:15301:02:0438.6701:21:19900:35:4400:00:4000:00:49
3 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANABM01:58:16200:19:13401:02:2038.5001:21:332500:36:4300:00:5400:00:58
4 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:59:231500:20:463001:04:0537.4501:24:51300:34:3200:00:5200:00:52
5 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZC.N. VIC-ETBABM02:00:511100:19:535601:05:0236.9001:24:551400:35:5600:00:5200:00:55
6 5621JOHN MANUEL GALINDO ROONEPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:58800:19:506001:05:1436.7901:25:041300:35:5400:00:4300:01:04
7 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM02:01:011700:20:583201:04:0937.4101:25:071200:35:5400:00:5800:01:01
8 1176POL RECOBER PLANAPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:03900:19:515501:05:0136.9101:24:521500:36:1100:00:4300:00:52
9 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM02:01:192100:21:012901:04:0437.4601:25:051600:36:1400:00:4900:01:02
10 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB GASSS TRIATLOABM02:02:442500:21:042701:04:0037.5001:25:043700:37:4000:00:5600:00:57
11 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM02:02:594000:22:114001:04:2637.2501:26:371900:36:2200:00:5200:00:47
12 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM02:03:173500:22:084201:04:3137.2001:26:392400:36:3800:00:5900:00:51
13 2674JOSE FRANCO BOC.E. INEF LLEIDAABM02:03:201600:20:562801:04:0337.4701:24:595100:38:2100:00:5400:00:55
14 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM02:03:245300:23:101401:03:2837.8201:26:382600:36:4600:00:5200:00:53
15 2891ARNAU MARTINEZ MURABSOLUT SPORTABM02:03:283700:22:094801:04:4837.0401:26:572000:36:3100:01:2200:01:09
16 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM02:03:324900:22:521901:03:4937.6101:26:412700:36:5100:00:5500:00:50
17 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM02:03:505700:23:181201:03:2337.8601:26:413000:37:0900:01:1200:00:54
18 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCNABM02:04:126100:23:255201:04:5736.9501:28:221000:35:5000:01:2700:01:03
19 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM02:04:315100:23:002601:03:5737.5301:26:573500:37:3400:01:0500:01:02
20 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADAABM02:04:391200:19:545901:05:1236.8101:25:066800:39:3300:00:5000:01:03
21 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM02:05:032900:21:515101:04:5636.9601:26:474600:38:1600:00:5300:00:55
22 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM02:05:047400:24:223101:04:0837.4201:28:302200:36:3400:01:1000:01:00
23 388ELOY SERRANO RODRIGUEZC.N. REUS PLOMSABM02:05:055600:23:171501:03:3037.8001:26:474700:38:1800:00:5800:00:55
24 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM02:05:283800:22:094701:04:4737.0501:26:565400:38:3200:01:0200:01:03
25 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM02:05:534300:22:306701:05:3736.5801:28:073900:37:4600:01:2400:01:04
26 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM02:06:137700:24:502201:03:5337.5701:28:433300:37:3000:01:2700:01:06
27 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:06:156300:23:291101:03:2037.8901:26:496400:39:2600:00:5400:00:58
28 616IBAN LOPEZ GASCONINDEPENDENTABM02:06:166500:23:317201:06:1136.2601:29:422300:36:3400:00:5500:01:04
29 739JORDI AGRAMUNT LUZONC.N. SABADELLABM02:06:332300:21:028701:06:5935.8301:28:015300:38:3200:01:1300:01:06
30 2163SERGI GONZALEZ AGRASC.N. REUS PLOMSABM02:06:353100:22:064901:04:4837.0401:26:547200:39:4100:00:5600:00:57
31 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM02:06:459000:25:16901:03:1537.9401:28:314500:38:1400:01:1800:01:04
32 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM02:06:468900:25:14701:03:0938.0001:28:235200:38:2300:01:0100:00:57
33 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:07:3511000:25:492001:03:5137.5901:29:404100:37:5500:01:2100:01:09
34 325FERRAN BARCELO BADIAC.N. CATALUNYAABM02:07:438500:25:001701:03:3537.7501:28:355900:39:0800:01:0800:01:07
35 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM02:07:539500:25:213401:04:1237.3801:29:334900:38:2000:01:4700:01:05
36 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:08:018300:24:572101:03:5337.5701:28:506000:39:1100:01:3600:01:21
37 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:08:569700:25:25601:03:0738.0201:28:328600:40:2400:00:4500:01:12
38 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM02:08:574600:22:453901:04:2537.2601:27:1011400:41:4700:00:5800:01:15
39 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM02:09:016800:23:395301:04:5936.9301:28:388500:40:2300:01:0500:01:04
40 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:09:229800:25:273701:04:2137.3001:29:486900:39:3400:01:1800:01:07
41 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM02:09:339600:25:221001:03:1637.9301:28:389600:40:5500:00:5900:01:11
42 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM02:09:372400:21:037001:05:5636.4001:26:5912700:42:3800:01:0500:01:05
43 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM02:09:395900:23:246101:05:1736.7601:28:419700:40:5800:00:4800:01:08
44 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM02:09:4613200:26:406601:05:3536.5901:32:153400:37:3100:00:5200:00:58
45 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM02:10:046000:23:247601:06:1736.2101:29:418400:40:2300:01:0200:01:07
46 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM02:10:333300:22:077501:06:1636.2201:28:2312100:42:1000:01:0200:01:28
47 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM02:10:3816100:27:527401:06:1436.2401:34:062100:36:3200:01:1300:00:55
48 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM02:10:4414200:27:086901:05:4636.4901:32:544000:37:5000:01:1500:01:25
49 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM02:10:4516300:27:584601:04:4337.0801:32:414300:38:0400:01:0500:01:20
50 618RAUL LORENZA MASEDAC.N. REUS PLOMSABM02:10:563900:22:108001:06:3436.0501:28:4412200:42:1200:01:2700:01:03
51 3701ZOÉ SORIA FERNANDEZABSOLUT SPORTABM02:11:0312300:26:177801:06:2736.1201:32:444800:38:1900:01:0400:01:24
52 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM02:11:1311300:25:543601:04:1837.3301:30:129800:41:0100:01:2000:01:32
53 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM02:12:002200:21:0111201:08:5234.8501:29:5311900:42:0700:00:5400:01:11
54 799EDGAR SARABIA BALDOMÀCLUB TRIATLO PROSANABM02:12:1914100:27:066801:05:4136.5401:32:476700:39:3200:01:3900:01:28
55 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:12:2912400:26:191601:03:3337.7701:29:5212600:42:3700:01:2100:01:18
56 795ANTONI HERENA MONTULLCERDANYOLA CHABM02:12:3211400:25:559401:07:1735.6701:33:126100:39:2000:01:2500:01:41
57 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM02:13:045000:22:5213701:11:2233.6301:34:145700:38:5000:02:0700:01:18
58 6101JORGE REY PLANA226ARAGÓNABM02:13:0613500:26:477301:06:1336.2401:33:007900:40:0600:01:3100:01:28
59 2409MARC CUADRENCH FRANCOC.N. VIC-ETBABM02:13:5910500:25:399201:07:1235.7101:32:5110000:41:0800:00:5500:00:00
60 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREC.E. RAYOTEAMABM02:14:0716200:27:5312301:09:5434.3301:37:471800:36:2000:01:3200:01:32
61 2299JESUS PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANABM02:14:1114700:27:186501:05:3036.6401:32:4810500:41:2300:01:1100:01:33
62 1432ISIDRE BANCELLS SABORITC.N. VIC-ETBABM02:15:241300:19:5812801:10:2734.0701:30:2516700:44:5900:01:4300:01:38
63 4778RICARD PÉREZ BISBALU.C. SANT CUGATABM02:16:2011900:26:0812101:09:4434.4201:35:528700:40:2800:01:0700:01:20
64 6103XAVIER VIDAL FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM02:16:4110700:25:424301:04:3237.1901:30:1419100:46:2700:01:4700:01:35
65 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM02:16:434400:22:3912501:10:0434.2501:32:4314800:44:0000:01:0600:01:15
66 2383MOISES CAMPS GUERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:16:5913800:26:579801:07:3735.4901:34:3412400:42:2500:02:5300:01:19
67 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:17:1317500:28:4311001:08:4434.9201:37:277400:39:4600:01:4200:01:24
68 7005SERGI MATEU VIDALLLICENCIA DE DIAABM02:17:2913600:26:5511101:08:4834.8801:35:4311300:41:4600:01:4700:02:13
69 4243ALBERTO CASTEL AYLAGASW3TRI CLUB ESPORTIUABM02:17:4611200:25:5113901:11:3433.5401:37:258300:40:2100:01:1400:01:24
70 1679LLUIS MARIA BORRERO CLARAC.N. TARRACOABM02:17:5815300:27:3612901:10:4133.9501:38:177100:39:4100:01:2000:01:25
71 2511CARLES DEBÓN UTIELFASTTRIATLON CLUBABM02:18:1817300:28:3011801:09:1734.6401:37:478800:40:3100:01:5600:01:33
72 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM02:18:399200:25:189301:07:1235.7101:32:3018300:46:0900:01:2000:01:04
73 5277BERNAT SÁNCHEZ TOROC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM02:19:4518800:29:3710801:08:1635.1601:37:5311600:41:5200:01:0300:01:43
74 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:19:5117400:28:4212401:09:5634.3201:38:3810200:41:1300:02:0500:01:33
75 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM02:20:3516900:28:1813501:11:1033.7201:39:289900:41:0700:01:3000:01:33
76 5335JOSEP GONZÁLEZ FERNÁNDEZCLUB NATACIO SALLENTABM02:20:5515900:27:5014001:11:3733.5101:39:2710700:41:2800:01:3600:01:32
77 1357LUIS NUÑEZ PINEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:21:0312100:26:1113301:11:0633.7601:37:1714300:43:4600:01:4000:01:33
78 3922ALBERT RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:21:0810800:25:459701:07:2835.5701:33:1320800:47:5500:01:1500:01:46
79 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM02:21:1115200:27:289501:07:2535.6001:34:5319000:46:1800:01:1000:01:33
80 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM02:21:1817700:28:5411501:09:0134.7701:37:5514000:43:2300:02:0600:01:39
81 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:21:3610000:25:2914601:12:1533.2201:37:4414600:43:5200:01:3300:01:26
82 5563ORIOL VIDAL CAYROTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:22:2612600:26:2714201:11:4233.4701:38:0915000:44:1700:02:3600:01:51
83 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM02:22:5918100:29:2411301:08:5334.8401:38:1716200:44:4200:01:2400:01:17
84 5403ADRIÁN MEDINA GALLARDOC.N. VIC-ETBABM02:23:0117800:28:5611901:09:2534.5701:38:2116000:44:4000:01:4600:01:20
85 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:23:166200:23:2815701:13:5832.4501:37:2617700:45:5000:01:3700:01:36
86 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM02:23:5918400:29:3110001:07:4135.4601:37:1219600:46:4700:01:2600:01:05
87 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:24:124800:22:5116601:14:2532.2501:37:1619800:46:5600:01:5900:01:35
88 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM02:25:1818200:29:2814701:12:3433.0701:42:0213600:43:1600:01:4500:01:35
89 5785JESUS SORROCHE GOMERANATS SPORT SAABM02:26:3122100:31:4013001:10:4933.8901:42:2914900:44:0200:01:4200:02:06
90 7016PERE BIFET VERGÉLLICENCIA DE DIAABM02:26:4424500:33:4715001:13:0132.8701:46:487700:39:5600:02:1800:01:48
91 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM02:26:4820400:30:1023001:20:2229.8601:50:321700:36:1600:01:1700:01:24
92 1532MARIO SEBASTIÁN SÁNCHEZC.E. PENEDES MARITIMABM02:27:2718600:29:3514401:11:5333.3901:41:2818200:45:5900:01:3500:02:22
93 5321MARC CAPARROS BONETC.N. TARRACOABM02:27:4719300:29:4215301:13:3132.6501:43:1315700:44:3400:01:4400:01:41
94 7009LLUIS SULLASTRES TENASLLICENCIA DE DIAABM02:29:0115600:27:4513201:10:5433.8501:38:3923900:50:2200:01:5600:01:37
95 4155DANI PONS PEREZCLUB TRIATLO BLANESABM02:29:0522500:32:0116301:14:2432.2601:46:2512800:42:4000:01:1400:01:15
96 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM02:30:3516500:28:0315201:13:1832.7401:41:2122800:49:1400:01:1800:01:17
97 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAABM02:31:1715800:27:4916101:14:1532.3201:42:0422700:49:1300:01:4100:02:04
98 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM02:31:2516700:28:1216801:14:4232.1301:42:5422000:48:3100:01:4100:01:19
99 4164JOSEP ANTONI PEDROSA SANTCLUB TRIATLO BLANESABM02:31:4221100:31:0815101:13:0732.8201:44:1520000:47:2700:01:3400:01:44
100 2986RAUL NUEVA FUENTESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:32:1621600:31:2117101:15:0231.9901:46:2317800:45:5300:02:1200:01:16
101 7017ISMA MARTÍNEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:32:3224100:33:1918801:16:4631.2601:50:0512500:42:2700:02:1200:02:03
102 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM02:32:3224900:34:0917901:16:0631.5401:50:1512300:42:1700:02:0600:01:12
103 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM02:33:0120500:30:1219001:16:5331.2201:47:0517900:45:5600:01:5300:01:47
104 7014JOSE RAMON GONZALEZ GONZALLICENCIA DE DIAABM02:33:0322800:32:1820501:17:5430.8101:50:1213000:42:5100:02:5600:01:39
105 6110ADRIAN VERA ORTIZLLICENCIA DE DIAABM02:33:0513700:26:5618601:16:4031.3001:43:3623100:49:2900:02:2700:01:51
106 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994ABM02:33:3416800:28:1719401:17:2231.0201:45:3920700:47:5500:02:2800:02:10
107 1268ISRAEL PEREZ MACAYACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:34:2021200:31:0923801:21:4029.3901:52:4910900:41:3100:03:4000:02:37
108 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:35:0425200:34:1618101:16:2331.4201:50:3915500:44:2500:01:5300:01:29
109 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:35:0521900:31:2721501:18:5530.4101:50:2216300:44:4300:02:0800:01:18
110 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM02:35:0620800:30:3717801:16:0431.5501:46:4121700:48:2500:02:0400:01:27
111 7003ALEX MORENO LARALLICENCIA DE DIAABM02:35:0623500:32:5120201:17:3630.9301:50:2715900:44:3900:01:3100:01:53
112 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:35:5525700:34:4119101:16:5531.2001:51:3615300:44:1900:01:4600:01:26
113 1786MARC RUBIO DIAZINDEPENDENTABM02:36:0819100:29:4022801:20:1729.8901:49:5718400:46:1100:02:2300:01:58
114 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM02:36:2821000:30:4517701:16:0331.5601:46:4823300:49:4000:01:0400:01:43
115 1075CRISTIAN CHIRVECHES LOPEZINDEPENDENTABM02:36:4222600:32:0222301:19:4830.0801:51:5016500:44:5200:02:0700:01:35
116 1404JOSEP MARIA GÜERA MARTINEABSOLUT SPORTABM02:36:5223000:32:2317401:15:4531.6801:48:0822200:48:4400:02:0500:01:15
117 7011MARC LLOVERALLICENCIA DE DIAABM02:37:0324000:33:1719701:17:3030.9701:50:4718700:46:1600:02:4500:01:44
118 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM02:37:1524300:33:2920001:17:3230.9501:51:0118500:46:1400:01:5500:01:49
119 2579SANTIAGO AGRAÑARAZ FERNANTRIENJOY TEAMABM02:37:4419000:29:3920601:17:5930.7801:47:3823600:50:0600:02:3000:02:18
120 3431JUAN MIGUEL ALBA RODRIGUECLUB NATACIO SITGESABM02:38:0520700:30:1918001:16:2131.4301:46:4025100:51:2500:01:3100:01:37
121 7007IVAN GARCIA TRIGUEROLLICENCIA DE DIAABM02:38:3123300:32:4122901:20:2129.8701:53:0217300:45:2900:02:2200:01:40
122 5584JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM02:39:0727900:39:2221801:19:0230.3701:58:249300:40:4300:02:0300:02:10
123 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM02:40:0526100:35:0218901:16:4831.2501:51:5021400:48:1500:02:1600:01:45
124 1100ALBERT ALGADO ENSEÑATCLUB ESPORTIU DUETTRIABM02:40:1526500:35:3822101:19:4230.1101:55:2016600:44:5500:02:2300:01:26
125 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM02:40:2926200:35:1020301:17:3930.9101:52:4920100:47:4000:02:1600:01:30
126 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM02:42:3722400:31:5620901:18:2430.6101:50:2026000:52:1700:02:0300:01:49
127 5338ALBERTO MILLAN MARTÍNC.E. RAYOTEAMABM02:42:4725900:34:4622701:20:1129.9301:54:5720400:47:5000:03:5600:03:21
128 6102IVAN SANCHEZ ESCUREDOLLICENCIA DE DIAABM02:42:48000:00:00000:00:000.0001:53:5422400:48:5400:00:0000:02:33
129 1419DANIEL PARDO MARTINCLUB ATLETIC CASTELLARABM02:44:2621300:31:1624001:22:0429.2401:53:2024900:51:0600:02:5000:02:00
130 5863JOEL ROCA MARTICERRR IGUALADAABM02:44:3820300:30:0923201:20:4929.7001:50:5826700:53:4000:02:3700:01:51
131 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAABM02:47:3727500:37:1422001:19:3530.1601:56:4924600:50:4800:02:3500:01:26
132 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:49:2427600:37:2117601:15:5631.6101:53:1727400:56:0700:01:5000:01:51
133 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTABM02:49:2820600:30:1826001:28:1527.2001:58:3324700:50:5500:01:5700:02:05
134 6105JOSEP MASSÓ SALALLICENCIA DE DIAABM02:50:4928400:41:4223601:21:1229.5602:02:5420600:47:5500:03:5800:02:31
135 7004RAFAEL ÁGUILA PARTIDALLICENCIA DE DIAABM02:50:5427200:36:5625401:25:3828.0302:02:3421600:48:2000:02:3800:02:11
136 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM02:51:0327100:36:4918501:16:3731.3201:53:2627900:57:3700:01:3500:01:53
137 5308CHRISTIAN GOMEZ MUÑOZC.E. RAYOTEAMABM02:51:5527700:37:2424701:23:5228.6202:01:1624300:50:3900:03:1000:02:04
138 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM02:56:0424400:33:4027201:32:5625.8202:06:3623000:49:2800:04:4700:02:18
139 7013ROGER TURRÓ JOVERLLICENCIA DE DIAABM03:16:2128200:40:4327301:33:4825.5902:14:3128401:01:5000:03:3900:02:18
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1852AIDA PINTO BIESCASFASTTRIATLON CLUBABF02:24:428000:24:5416901:14:4432.1101:39:3816800:45:0400:01:3700:01:31
2 105CAROLINA JORDI OLANOC.T. S.J. ABADESSESABF02:24:568100:24:5516701:14:3432.1901:39:2917200:45:2700:01:4100:01:19
3 3591LARA GUTIERREZ MORENOTRIATLO PALLEJAABF02:29:1011800:26:0817201:15:0831.9401:41:1620500:47:5400:01:5900:01:42
4 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF02:29:5212000:26:0919601:17:2730.9901:43:3618600:46:1600:01:1400:01:14
5 4091CATERINA CAPDEVILA BARREC.T. S.J. ABADESSESABF02:30:4115400:27:4018401:16:3131.3701:44:1119200:46:3000:02:1400:02:01
6 1837LAURA MAQUEDA MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABF02:33:066600:23:3721901:19:0630.3401:42:4324000:50:2300:01:4300:01:37
7 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF02:35:2114000:27:0222501:19:5030.0601:46:5221900:48:2900:00:5400:01:17
8 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF02:36:5218500:29:3321701:19:0230.3701:48:3521500:48:1700:02:0200:01:25
9 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF02:38:598800:25:0824401:22:3729.0501:47:4525000:51:1400:02:3300:02:00
10 5196NURIA BOFILL GUAÑABENSC.E. PICORNELLABF02:43:5923700:32:5825301:25:1228.1701:58:1017600:45:4900:01:5600:01:49
11 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF02:45:4617200:28:2525201:25:0528.2101:53:3025900:52:1600:02:0700:01:52
12 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF02:46:2314300:27:1325701:27:3027.4301:54:4325200:51:4000:01:2800:01:46
13 1911LAURA LLOVERA RIBAUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:47:5317000:28:2425801:27:4327.3601:56:0725500:51:4600:01:1800:01:17
14 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF02:48:0324800:34:0824501:23:1528.8301:57:2324400:50:4000:02:3700:02:01
15 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROABSOLUT SPORTABF02:49:3622700:32:1226101:28:2327.1502:00:3522500:49:0100:01:1200:01:44
16 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:51:5213900:26:5926501:30:1726.5801:57:1626900:54:3600:01:4100:02:24
17 6107SHEILA MARTINEZ COLLELLLLICENCIA DE DIAABF02:52:4022000:31:3926401:29:1926.8702:00:5825300:51:4200:02:2900:01:45
18 1880PATRICIA BENITEZ RODRIGUEC.E. TRIATHLONBCNABF02:55:5924200:33:2226701:30:5326.4102:04:1525400:51:4400:02:1600:01:51
19 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF02:56:2019400:29:4326801:30:5426.4002:00:3727200:55:4300:01:2500:01:44
20 5038ADELAIDA CABO PAVIAABSOLUT SPORTABF02:56:39100:16:2528201:43:3123.1801:59:5627700:56:4300:19:2700:01:51
21 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF02:56:5823200:32:3127101:32:3025.9502:05:0125700:51:5700:02:1700:01:41
22 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF02:59:4118900:29:3826901:31:4826.1402:01:2628100:58:1500:03:2100:02:35
23 5052Mª JOSÉ FARRÉ PINILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF03:05:4823400:32:4927701:36:5224.7802:09:4127500:56:0700:01:4000:01:34
24 3505NOEMI APARICIO CABANILLASC.N. SABADELLABF03:09:5224600:33:5728001:39:3724.0902:13:3427600:56:1800:03:2700:02:35
25 5034JULIA LEIRADO SILVAABSOLUT SPORTABF03:10:4226800:36:0127801:37:5524.5102:13:5627800:56:4600:02:0100:01:27

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32