RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
305 288 10 7 1500 40 10 19 21

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. VIC-ETB - 05:56:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:56:05
2559PAU MORENO MARTIN01:59:44
31782CRISTIAN BAIZAN DIAZ02:00:51

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 06:01:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11177GENIS GRAU PLANA01:59:30
25621JOHN MANUEL GALINDO ROONEY02:00:58
31176POL RECOBER PLANA02:01:03

3. - C.N. MATARO - 06:10:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU02:00:36
2778XAVIER CASAL ROMERO02:02:59
32096PABLO LOPEZ MARTINEZ02:06:26

4. - FASTTRIATLON CLUB - 06:10:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1303ALBERT PARREÑO SAMPER01:57:03
2201AARON PAGES URBANO02:03:13
35299MIQUEL ANTUNEZ TIRADO02:10:22

5. - C.N. REUS PLOMS - 06:11:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA01:59:23
2388ELOY SERRANO RODRIGUEZ02:05:05
32163SERGI GONZALEZ AGRAS02:06:35

6. - C.N. CATALUNYA - 06:12:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1430HECTOR NADAL PEREZ02:01:19
2332SERGI MARTINEZ MERODIO02:03:50
3325FERRAN BARCELO BADIA02:07:43

7. - CLUB GASSS TRIATLO - 06:13:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1876MARC COMELLAS GONZALEZ02:02:44
24303GUIM GORGUES POBLET02:04:15
32451JONATHAN ARRUFAT MAYA02:06:46

8. - CERRR IGUALADA - 06:14:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT02:01:01
21380JORDI COROMINAS JODAR02:04:39
32194SERGIO BURON DE LA TORRE02:09:01

9. - ABSOLUT SPORT - 06:19:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
12891ARNAU MARTINEZ MUR02:03:28
2838DANIEL VELASCO GARCIA02:05:03
33701ZOÉ SORIA FERNANDEZ02:11:03

10. - CLUB TRIATLO PROSAN - 06:20:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11617ALBERT REIG FLORENSA01:58:16
23086GERARD LOPEZ GOMEZ02:10:17
3799EDGAR SARABIA BALDOMÀ02:12:19

11. - CERDANYOLA CH - 06:21:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12065VÍCTOR GARANTO FAJO02:03:32
2639ALBERT FERNANDEZ CANO02:05:04
3795ANTONI HERENA MONTULL02:12:32

12. - C.A. IGUALADA - 06:21:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1182HECTOR COLOM CASASSANYES02:03:49
24428JOAN RIERA BALCELLS02:07:53
3717DANIEL SEGURA ELVIRA02:09:46

13. - CLUB TRIATLO BLANES - 06:22:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
14707LUKASZ KOMAR02:04:31
21378JAUME SALVADOR LOPEZ02:08:48
34947ALBERTO MONTES OLIVA02:09:39

14. - C.N. TARRACO - 06:25:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13627JORDI TRAPÉ PÈREZ02:00:56
23982RAFA PRADO GARCIA02:06:45
31679LLUIS MARIA BORRERO CLARAVALLS02:17:58

15. - C.E. RAYOTEAM - 06:27:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ02:06:13
23639PABLO DURAN URBAN02:07:24
31613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREZ02:14:07

16. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 06:28:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO02:06:15
2457AMAND REDONDO BRUNET02:06:17
31124JAUME ALMIRALL MATAS02:16:18

17. - C.N. SABADELL - 06:44:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1739JORDI AGRAMUNT LUZON02:06:33
2787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ02:17:06
31171JOAN CARRASCO REVERTE02:20:35

18. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 06:45:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA02:07:35
25890ÈRIC GAY JIMÉNEZ02:16:46
32905ERNEST PRAT VIVER02:21:18

19. - C.E. SISTRELLS - 06:45:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
14587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN02:10:33
22993IVÁN BUSTOS LARA02:14:12
32987MARC ARMENGOD RUIZ02:21:11

20. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 06:46:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO02:09:22
23758TONI RODA NOGUERA02:17:13
35708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ02:19:51

21. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 06:49:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN02:09:49
22383MOISES CAMPS GUERA02:16:59
35563ORIOL VIDAL CAYRO02:22:26

22. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 06:52:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES02:08:01
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ02:12:29
32986RAUL NUEVA FUENTES02:32:16

23. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 07:03:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA02:06:18
21479DANIEL ALARCON VILA02:21:36
3352ISMAEL VICENTE JOYERA02:35:55

24. - CLUB NATACIO SALLENT - 07:05:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15836ADRIÀ COMA RIBOT02:15:45
25335JOSEP GONZÁLEZ FERNÁNDEZ02:20:55
34713ALEIX SELLARÉS GONZALEZ02:28:43

25. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 07:12:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX02:09:16
25544JORGE MERINO HERNÁNDEZ02:29:34
35569ALEX MORA ESTOPA02:33:34

26. - C.E. PENEDES MARITIM - 07:15:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12165CARLOS BUJALANCE LUNA02:18:35
21532MARIO SEBASTIÁN SÁNCHEZ02:27:27
33220ISAAC IDIARTE VALLS02:29:00

27. - C.E. PICORNELL - 07:46:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1672JORDI BAUS RAMON02:24:43
2922JOSE ALFONSO LORENTE TORRES02:25:44
3705MARC GISPERT  GIRON02:56:04

28. - C.E. VILA OLIMPICA - 08:00:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12367JAN CATALÀ REISS02:32:37
2512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORTAL02:41:20
35702JAVIER GALLEGO AGUAGIL02:46:16

29. - CLUB TRIATLO SABADELL - 08:15:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES02:15:38
2965LINO MONGE MIRO02:44:20
3890JOSEP MARIA CASAJUANA VILLADELPRAT03:15:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32