RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
352 345 7 0 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:01:011300:18:59200:32:1333.5200:51:122600:09:4900:00:2500:00:34
2 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.N. CATALUNYACDM01:01:431400:19:003400:33:2032.4000:52:201000:09:2300:00:3300:00:36
3 3261LLUIS ROPERO TAPIACLUB TRIATLÓ LLEIDACDM01:03:592000:19:278800:34:5430.9500:54:212000:09:3800:00:4600:00:38
4 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:04:395600:20:315100:33:5731.8100:54:284500:10:1100:00:3500:00:36
5 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM01:04:406000:20:364800:33:4631.9800:54:225400:10:1800:00:3100:00:32
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:077600:21:174700:33:4532.0000:55:0211500:11:0500:00:4000:00:46
7 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:07:034900:20:1711800:35:5530.0700:56:128700:10:5100:00:5400:00:39
8 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:08:187300:21:1212800:36:1529.7900:57:278900:10:5100:00:3700:00:46
9 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSCDM01:08:5115100:22:546300:34:1631.5200:57:1016800:11:4100:00:3400:00:36
10 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:149100:21:4516900:37:0829.0800:58:5313400:11:2100:00:5100:00:58
11 3602ORIOL MIRO GUARDADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:10:2213500:22:3213200:36:1729.7700:58:4915100:11:3300:00:4600:00:42
12 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROCDM01:11:0712500:22:1816000:36:5129.3100:59:0919200:11:5800:01:0200:00:46
13 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:13:1223200:24:4015400:36:3829.4801:01:1818600:11:5400:00:3600:00:53
14 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:13:4014400:22:4021800:39:0027.6901:01:4019500:12:0000:00:5800:00:42
15 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:13:5414700:22:4319600:38:2128.1601:01:0424900:12:5000:00:3900:01:01
16 5542JOEL JOAN SANTIAGO PERA CCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:15:1820500:24:0720300:38:3727.9701:02:4423600:12:3400:01:0100:01:22
17 3703JORDI LARRUY GILABERTGAVA TRIATLOCDM01:15:468500:21:3425800:41:1426.1901:02:4825400:12:5800:00:4200:00:31
18 4628MIQUEL ESTEBAN SAEZINDEPENDENTCDM01:16:2523900:24:5420900:38:4427.8801:03:3824200:12:4700:00:4100:00:46
19 3323VICTOR GONZALEZ MARTINEZC.N. REUS PLOMSCDM01:16:5422400:24:2722200:39:1627.5001:03:4326700:13:1100:01:0900:01:06
20 3652ANXO CASALCLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:2916400:23:0631500:45:3823.6701:08:4417600:11:4500:00:4400:00:43
21 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:21:1025800:25:3527800:42:2325.4801:07:5827000:13:1200:01:5600:01:22
22 3626GUILLEM VILLANUEVA URBANGAVA TRIATLOCDM01:21:2429600:26:5424900:40:3426.6201:07:2830000:13:5600:00:5300:01:15
23 2382ROGER PEREZ BETORETCLUB NATACIO BARCELONACDM01:21:2718900:23:5430900:44:4924.1001:08:4324000:12:4400:00:3500:00:58
24 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM01:22:2826500:25:5428400:42:5925.1301:08:5328900:13:3500:00:4200:00:43
25 5540ADRIÀ PELÀEZ FERNÀNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:24:2128900:26:3425900:41:2026.1301:07:5433500:16:2700:00:4300:01:02
26 2504BERNAT MARCILLA JIMENEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:24:4929500:26:5228700:43:0425.0801:09:5632200:14:5300:00:5500:01:02
27 2191JORDI PINO CONTRERASGAVA TRIATLOCDM01:27:4632200:28:1528300:42:4825.2301:11:0333700:16:4300:01:0200:00:58
28 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:34:5532300:28:2533500:51:3320.9501:19:5832500:14:5700:01:1900:01:41
29 2494POL VERDAGUER SANCHEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:35:2333600:29:4732900:48:4922.1201:18:3633800:16:4700:00:4400:00:44
30 5536JANKEL PARADA CINTASEUROPA SPORTS CENTRECDM01:35:4332700:28:4932600:47:4222.6401:16:3134200:19:1200:01:2500:01:27
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAFASTTRIATLON CLUBJNM01:00:481000:18:54500:32:2233.3700:51:161500:09:3200:00:2800:00:34
2 7021GERARD MARSAL FIGUERESLLICENCIA DE DIAJNM01:02:031800:19:023200:33:1932.4200:52:212100:09:4200:00:4000:00:34
3 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:03:173100:19:502600:33:0732.6100:52:575900:10:2000:00:3600:00:36
4 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM01:03:214800:20:151700:32:4632.9600:53:016000:10:2000:00:2900:00:34
5 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:413400:19:567700:34:3231.2700:54:284800:10:1300:00:5300:00:55
6 1375MARC DIAZ DEL CAMPOC.N. MATAROJNM01:06:345800:20:328300:34:4331.1100:55:1513000:11:1900:00:3700:00:48
7 725LAUREANO PANISELLO GILFASTTRIATLON CLUBJNM01:06:455900:20:3311300:35:5330.1000:56:265700:10:1900:00:4000:00:37
8 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:07:0110800:21:596500:34:1731.5000:56:167800:10:4500:00:3700:00:43
9 7020CARLOS CERVERA GARCIALLICENCIA DE DIAJNM01:07:083800:20:0716300:36:5629.2400:57:034100:10:0500:01:0100:00:50
10 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAPRAT DISTANCE TRIATLOJNM01:07:519800:21:507500:34:2831.3300:56:1815200:11:3300:00:3300:00:40
11 514TOMAS CALDAS CASAÑASC.N. MATAROJNM01:10:019500:21:4717200:37:2528.8600:59:128400:10:4900:00:3300:00:36
12 2518JACOB SANCHEZ PAREJACLUB ATLETIC TORELLO - TRJNM01:10:0511600:22:0917500:37:3028.8000:59:396300:10:2600:01:1800:00:53
13 3160CARLES MANICH VALLÈSLA SALLE SPORTJNM01:10:1614800:22:5115100:36:3629.5100:59:278500:10:4900:00:3900:00:41
14 4903CARLOS JIMENEZ VEGAINDEPENDENTJNM01:11:2010900:21:5920400:38:3927.9401:00:387600:10:4200:00:3500:00:47
15 2008PAU VIÑALS BROSTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM01:12:5416500:23:1119200:38:0728.3301:01:1815900:11:3600:01:1000:01:10
16 3344ALBERT FERNÁNDEZ HUESOC.E. SISTRELLSJNM01:19:0927100:26:1524500:40:1426.8401:06:2923800:12:4000:00:3500:00:48
17 5237ALEIX MORA SÁNCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIJNM01:26:1827500:26:2031800:46:1223.3801:12:3229500:13:4600:01:2000:01:04
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M00:59:57500:18:281000:32:3933.0800:51:07200:08:5000:00:2900:00:28
2 2256JAKUB CHARACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:01:38900:18:543600:33:2232.3700:52:16900:09:2200:00:4700:00:36
3 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:02:031600:19:014000:33:3532.1600:52:361200:09:2700:00:3400:00:41
4 6001GUILLEM SOLER BUADESTRIATLÓ XTREM CALVIÀSUB23M01:02:483600:20:021500:32:4432.9900:52:463400:10:0200:00:3000:00:32
5 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:02:543700:20:052400:33:0032.7300:53:052500:09:4900:00:3200:00:46
6 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:03:144700:20:14600:32:2833.2600:52:426800:10:3200:00:2600:00:37
7 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:445200:20:275300:33:5931.7800:54:265500:10:1800:00:3500:00:42
8 5404AMÓS VIEDMA ALONSOCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:05:185500:20:305500:34:0131.7500:54:318300:10:4700:00:3400:00:34
9 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:05:208000:21:223300:33:1932.4200:54:417200:10:3900:00:3000:00:33
10 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:366700:21:005400:34:0031.7600:55:006900:10:3600:00:3700:00:42
11 7022TOMÀS MARSAL FIGUERESLLICENCIA DE DIASUB23M01:05:386600:20:417100:34:2731.3500:55:086700:10:3000:00:5300:00:50
12 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESSUB23M01:08:1811000:22:019200:35:1030.7100:57:1111800:11:0700:00:4000:00:37
13 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBSUB23M01:10:2415500:23:0011700:35:5430.0800:58:5414500:11:3000:00:4800:00:44
14 5712DANIEL ARNAU MONTERDEC.N. SABADELLSUB23M01:16:1123700:24:4621200:38:5127.8001:03:3723500:12:3400:00:5400:00:41
15 7016ALBERTO GRACIA GOMEZLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:4019200:23:5725000:40:4326.5201:04:4019400:12:0000:01:3600:01:11
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M01:01:211200:18:582800:33:0932.5800:52:07700:09:1400:00:3300:00:29
2 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAV1M01:02:593900:20:071900:32:4932.9100:52:563600:10:0300:00:3100:00:36
3 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M01:03:433200:19:507000:34:2631.3600:54:161300:09:2700:01:0000:00:40
4 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:04:141900:19:029600:35:2030.5700:54:223000:09:5200:00:3600:00:37
5 5632CARLOS ROPERO LOBATOCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:05:134400:20:108400:34:4631.0600:54:565200:10:1700:00:4100:00:44
6 878SERGIO GUZMAN ARROYOCERDANYOLA CHV1M01:05:276500:20:406800:34:2031.4600:55:006400:10:2700:00:3600:00:40
7 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:05:3010200:21:531800:32:4732.9400:54:408600:10:5000:00:3300:00:34
8 6011FOSSE MATTHIEULLICENCIA DE DIAV1M01:05:4211200:22:07000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:05:429300:21:462900:33:1032.5600:54:568100:10:4600:00:3700:00:38
10 6008MIGUEL ANGEL AGUERO RAMOSLLICENCIA DE DIAV1M01:06:259700:21:474200:33:3932.1000:55:2610100:10:5900:01:0700:01:16
11 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M01:06:284200:20:0912300:36:0829.8900:56:174600:10:1100:01:0100:00:49
12 5773TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:07:029600:21:478000:34:3631.2100:56:237300:10:3900:00:4800:00:47
13 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:07:207900:21:219400:35:1230.6800:56:338200:10:4700:01:0300:00:50
14 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDCLUB NATACIO MINORISAV1M01:07:239900:21:517900:34:3331.2600:56:2410200:10:5900:00:3500:00:44
15 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:3111400:22:075900:34:0631.6700:56:1312900:11:1800:00:4500:00:42
16 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:07:408300:21:3211100:35:4930.1500:57:215600:10:1900:00:5300:00:48
17 4444DANIEL LLAMBRICH GABRIELFASTTRIATLON CLUBV1M01:07:4110500:21:578600:34:4931.0200:56:469500:10:5500:00:4200:00:41
18 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:07:567800:21:2112000:35:5830.0300:57:197000:10:3700:00:5000:00:40
19 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:08:0214000:22:367800:34:3331.2600:57:099300:10:5300:00:4200:00:45
20 358JUAN GONZÁLEZ ARIASINDEPENDENTV1M01:08:0414100:22:397400:34:2831.3300:57:079800:10:5700:00:3400:00:38
21 2690ROGER ARDÈVOL LATORREABSOLUT SPORTV1M01:08:147100:21:1013600:36:2029.7200:57:307700:10:4400:00:5300:00:48
22 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:08:3911300:22:079900:35:2230.5400:57:2912100:11:1000:00:3900:00:54
23 3844FEDERICO HABA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:4312300:22:179000:35:0430.8000:57:2113500:11:2200:01:0000:00:55
24 1201PERE PORTA SANUYC.A. IGUALADAV1M01:08:5610700:21:5810400:35:3230.3900:57:3013800:11:2600:00:4100:00:51
25 1755JOANJO RIVERA MARTINEZC.N. VIC-ETBV1M01:09:0011100:22:029700:35:2130.5500:57:2316000:11:3700:00:4000:00:40
26 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M01:09:338600:21:3712200:36:0129.9900:57:3818700:11:5500:00:3900:01:02
27 2751JOAN MARZO CLUSELLASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:10:1512900:22:2416100:36:5229.2900:59:1610300:10:5900:01:1000:01:04
28 3796OSCAR GUIMERA LACAMBRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:10:1512700:22:2215600:36:4129.4400:59:0312300:11:1200:01:1300:00:54
29 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M01:10:3914300:22:4013900:36:2529.6600:59:0515400:11:3400:00:5700:00:48
30 3780TONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:10:4916600:23:1313800:36:2229.7000:59:3512400:11:1400:00:5900:00:51
31 5544JORGE MERINO HERNÁNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:10:5313300:22:3016400:37:0029.1900:59:3013600:11:2300:00:5700:00:58
32 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:11:1117400:23:3210900:35:4330.2400:59:1518800:11:5600:01:1200:00:41
33 2954XAVI FONT BALLUSINDEPENDENTV1M01:11:1716800:23:1613100:36:1629.7800:59:3217400:11:4500:01:0000:00:50
34 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M01:11:4917800:23:4313400:36:1929.7401:00:0217800:11:4700:00:5600:00:58
35 743JORDI ABAD GIMENEZA.E. BLANCAFORT - TRIATLOV1M01:12:1612800:22:2319700:38:2228.1501:00:4514700:11:3100:00:3400:00:51
36 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV1M01:12:4721900:24:2512700:36:1429.8101:00:3920500:12:0800:01:0000:00:52
37 635DANI CANADELL PICARTCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:12:5823600:24:4511500:35:5430.0801:00:3921600:12:1900:00:4500:00:44
38 7014ALEJANDRO PONS SOLELLICENCIA DE DIAV1M01:13:0620100:24:0215300:36:3829.4801:00:4022600:12:2600:01:1800:01:05
39 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:13:1316900:23:2219100:38:0728.3301:01:2917100:11:4400:00:3600:00:46
40 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:13:2421700:24:2515500:36:4129.4401:01:0621500:12:1800:01:0200:00:50
41 5541FREDERIC SIMÓ CASTELLÓCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:13:5214200:22:3923100:39:4627.1601:02:2514200:11:2700:00:4900:01:57
42 3798JORDI GIL NAVASCERDANYOLA CHV1M01:14:0625600:25:3112400:36:1029.8601:01:4122400:12:2500:01:1400:01:10
43 3413ANDRES HERRERA MAZANACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:14:1118300:23:4620800:38:4427.8801:02:3016900:11:4100:01:0300:02:00
44 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:14:3918700:23:5121100:38:4927.8201:02:4019300:11:5900:00:4500:00:52
45 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M01:14:4924100:25:0317100:37:2428.8801:02:2722000:12:2200:00:5100:00:53
46 6009XAVI MARCHALLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1919000:23:5523000:39:4327.1901:03:3816700:11:4100:01:1600:00:49
47 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:15:2223300:24:4218500:37:5128.5301:02:3324500:12:4900:01:0400:01:00
48 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M01:15:4421300:24:2120100:38:3328.0201:02:5424700:12:5000:00:5200:01:01
49 3916DAVID SABARIEGOS CANOTRIATLO OLESAV1M01:16:0924500:25:0820200:38:3428.0001:03:4222800:12:2700:00:4900:01:01
50 6007JORDI VENDRELL AUMATELLLLICENCIA DE DIAV1M01:17:4325400:25:2523600:40:0126.9901:05:2621400:12:1700:00:5600:01:00
51 7005JORDI SERRA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5415000:22:5429600:43:3424.7901:06:2813900:11:2600:01:4100:01:30
52 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:18:0827300:26:1719000:38:0528.3601:04:2229400:13:4600:01:1700:01:50
53 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M01:18:2826000:25:4222500:39:3027.3401:05:1227500:13:1600:00:5200:01:06
54 4909LUIS PEREA LUNACERRR IGUALADAV1M01:18:3820400:24:0627300:42:0525.6601:06:1122900:12:2700:00:5800:01:04
55 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M01:18:3828500:26:2918800:38:0428.3701:04:3330600:14:0500:00:5800:00:52
56 845JOSUE FERNANDEZ ARIASCERDANYOLA CHV1M01:18:4927900:26:2524300:40:1226.8701:06:3720800:12:1200:00:5100:00:55
57 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:19:3220300:24:0628500:43:0025.1201:07:0622500:12:2600:01:1200:01:00
58 2266JOAN GONZALEZ CAPARROSCERDANYOLA CHV1M01:19:4428200:26:2625500:40:5426.4101:07:2022200:12:2400:01:3300:00:56
59 2979JOAN ESCUDERO GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:19:5625000:25:1826800:41:5025.8201:07:0824400:12:4800:01:1300:01:14
60 694IGNASI VILLAMAYOR ROZADOSCLUB TRIATLO ANYOSPARKV1M01:21:4626800:26:0427900:42:2825.4301:08:3227300:13:1400:01:4500:01:54
61 823DANIEL GARCIA NIETOCERDANYOLA CHV1M01:21:4930300:27:1624100:40:0926.9001:07:2531300:14:2400:00:4100:00:51
62 4275ERNEST ROS CORTADACLUB TRIATLO PROSANV1M01:23:3928400:26:2830300:43:5924.5501:10:2726900:13:1200:02:0900:01:37
63 724ALBERT ARENAS BONILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M01:23:4028800:26:3330100:43:5424.6001:10:2727100:13:1300:01:5000:01:29
64 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:24:4931000:27:4527500:42:1125.6001:09:5632300:14:5300:01:0200:00:57
65 2222LUIS HERRERO FERNANDEZC.E. NO TE PARESV1M01:26:3732900:28:5529400:43:3024.8301:12:2530800:14:1200:01:1300:01:02
66 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:27:5733100:29:1230700:44:3224.2501:13:4430900:14:1300:01:1300:01:17
67 4284PERE FORTUÑO RODRIGUEZABSOLUT SPORTV1M01:28:4033000:28:5931200:45:0223.9801:14:0132000:14:3900:01:2800:01:20
68 6006ALEX BESCOS CABEZASLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3633400:29:2731400:45:3123.7301:14:5831900:14:3800:01:0600:01:07
69 7007JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5031200:27:4933100:49:1121.9601:17:0029600:13:5000:01:4900:01:28
70 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:33:3534100:31:4331700:46:0323.4501:17:4633200:15:4900:01:0700:00:58
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:04:374300:20:107300:34:2831.3300:54:383200:09:5900:00:4400:00:37
2 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M01:05:327700:21:203900:33:3432.1700:54:547100:10:3800:00:3800:00:37
3 915JOSEP MARIA MORENO FURNERC.N. VIC-ETBV2M01:08:1813000:22:258500:34:4731.0500:57:1211700:11:0600:00:4400:00:40
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:08:4112100:22:159300:35:1230.6800:57:2712500:11:1400:00:4900:00:49
5 815ALBERT LOPEZ CABALLEROCLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:4011900:22:1212600:36:1329.8200:58:2512700:11:1500:01:0100:00:58
6 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:10:2813900:22:3416500:37:0229.1600:59:369200:10:5200:00:4600:00:37
7 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:3515300:22:5712100:36:0129.9900:58:5816100:11:3700:01:0500:00:51
8 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT DISTANCE TRIATLOV2M01:10:5120200:24:0510700:35:3630.3400:59:4112200:11:1000:00:5300:00:50
9 7017RAMON MESAS RICARTLLICENCIA DE DIAV2M01:11:2116700:23:1414900:36:3529.5200:59:4914900:11:3200:01:1200:01:13
10 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M01:11:4912200:22:1617600:37:3028.8000:59:4620000:12:0300:00:3600:00:45
11 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:12:1720700:24:1112900:36:1529.7901:00:2618000:11:5100:00:3700:00:37
12 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:13:1918600:23:4918400:37:4928.5601:01:3816600:11:4100:00:5700:01:01
13 3651RAMON COLOM I SALLACERDANYOLA CHV2M01:15:2715900:23:0325100:40:4826.4701:03:5115700:11:3600:01:1600:01:08
14 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:16:2518800:23:5324400:40:1326.8501:04:0621700:12:1900:00:5600:01:02
15 3616JOSE VEGA MARTINEZCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV2M01:16:5825200:25:2322100:39:0527.6301:04:2823400:12:3000:00:4800:01:29
16 7001ENRIQUE BOLON ESPAÑALLICENCIA DE DIAV2M01:17:2225100:25:1923400:39:5027.1101:05:0921000:12:1300:01:1900:01:11
17 3423LLUÍS CARRERAS SALESCLUB TRIATLO BERGAV2M01:17:2527000:26:0819400:38:1728.2101:04:2525600:13:0000:01:0700:01:03
18 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:17:3522500:24:2925200:40:4926.4601:05:1821300:12:1700:00:3900:00:43
19 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:19:1418100:23:4430200:43:5524.5901:07:3915600:11:3500:01:0300:01:20
20 4900ÓSCAR ALONSO MARTÍNEZINDEPENDENTV2M01:20:3727600:26:2126200:41:2826.0501:07:4924300:12:4800:01:1100:01:16
21 4385JOSÉ MARIA GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:21:4627800:26:2427100:42:0025.7101:08:2427900:13:2200:01:0600:00:53
22 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M01:23:5628000:26:2529500:43:3224.8101:09:5730200:13:5900:01:4400:01:23
23 1164XAVIER CARRACEDO MESTRESTRIDIRV2M01:25:5632100:28:1130500:44:1024.4501:12:2128800:13:3500:01:3700:01:38
24 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:27:4731500:27:5131100:45:0024.0001:12:5132400:14:5600:01:0600:01:09
25 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:27:5730200:27:1631600:45:5323.5401:13:0932100:14:4800:01:2200:01:18
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:14:1419600:23:5918300:37:4828.5701:01:4723000:12:2700:00:3900:00:41
2 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:18:2531300:27:4916600:37:0429.1401:04:5328600:13:3200:01:0900:01:18
3 1643RAMON SALVANS BOVERC.N. VIC-ETBV3M01:19:1826700:25:5923300:39:4927.1201:05:4828500:13:3000:01:2000:01:06
4 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M01:21:2430700:27:2425400:40:5426.4101:08:1826100:13:0600:01:2000:01:06
5 3122FRANCESC RASTROLLO MENDEZCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:22:1330500:27:2125300:40:5126.4401:08:1230300:14:0100:01:5200:01:33
6 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:24:2830400:27:1728600:43:0125.1101:10:1830700:14:1000:01:1500:01:26
7 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANTRIATLO OLESAV3M01:24:4331600:27:5329900:43:4624.6801:11:3925900:13:0400:01:0000:00:55
8 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:40:1033800:30:5033600:51:3820.9201:22:2834000:17:4200:00:5100:01:25
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZGAVA TRIATLOCDF01:16:0523000:24:3522300:39:2327.4201:03:5820400:12:0700:00:3800:00:39
2 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:18:3819900:24:0128000:42:3125.4001:06:3220200:12:0600:00:4100:00:41
3 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:24:2227700:26:2331000:44:5624.0401:11:1925700:13:0300:00:5700:00:53
4 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:24:5724700:25:1332100:46:5823.0001:12:1124100:12:4600:00:4500:00:50
5 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:25:2131100:27:4529000:43:1324.9901:10:5831200:14:2300:00:5300:00:45
6 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONACDF01:28:4629100:26:4632500:47:3822.6701:14:2431100:14:2200:00:4600:00:40
7 18CLAUDIA MAYNE CUSELLCLUB NATACIO BARCELONACDF01:31:3132000:28:0232800:48:2822.2801:16:3032700:15:0100:00:4200:00:57
8 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF01:33:3233200:29:2233000:48:5622.0701:18:1832800:15:1400:00:5500:01:04
9 5101ANNA MACIÀ SOLERTG TRIATLO SITGESCDF01:37:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF01:05:452100:19:3513500:36:1929.7400:55:542800:09:5100:00:3800:00:37
2 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:12:3413700:22:3220000:38:2928.0601:01:0115300:11:3300:00:3300:00:37
3 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOJNF01:16:0524800:25:1620500:38:4227.9101:03:5820300:12:0700:00:5400:00:38
4 3575ALBA PEREZ GARCIAP.C. CERVERA-TRIATLOJNF01:21:2929400:26:5226400:41:3425.9801:08:2625800:13:0300:00:4600:00:47
5 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:25:1329800:27:0530600:44:1724.3901:11:2229800:13:5100:00:4400:00:57
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERASCIDADE DE LUGO FLUVIALSUB23F01:06:567500:21:1510000:35:2230.5400:56:375800:10:1900:00:3100:00:36
2 24MARIA ALBA PEREZ SAFONTC.T. S.J. ABADESSESSUB23F01:13:5521500:24:2217000:37:2028.9301:01:4221100:12:1300:00:3700:00:54
3 3576PAULA LOPEZ CASTILLOCASBOI TRIATLOSUB23F01:22:0222900:24:3430000:43:5024.6401:08:2429100:13:3800:00:5900:00:47
4 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F01:24:4026100:25:4431300:45:0523.9601:10:4929700:13:5100:00:5500:00:57
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6MONTSE JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:20:5527400:26:1826100:41:2426.0901:07:4227200:13:1300:00:5800:00:58
2 3590TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:21:3228600:26:2927400:42:0525.6601:08:3425200:12:5800:01:1400:00:57
3 116Mª CARME HERNANDEZ LOPEZCLUB NATACIO SITGESV1F01:24:4431800:27:5929200:43:1724.9501:11:1628300:13:2800:01:0600:00:58
4 5151MARTA PRADO LUQUEC.A. IGUALADAV1F01:24:5531900:27:5928200:42:4325.2801:10:4231000:14:1300:01:0100:01:16
5 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:30:4829200:26:4733300:49:5821.6101:16:4530500:14:0300:01:0000:01:38
6 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:30:5332400:28:2532700:48:0022.5001:16:2531500:14:2800:01:1600:01:22
7 6012CRISTINA REBULL SANTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:33:4329000:26:3734000:53:5820.0101:20:3526500:13:0800:01:4200:01:05
8 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:37:3434200:33:2332200:47:1222.8801:20:3533900:16:5900:01:1400:01:05
9 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV1F01:37:4533700:29:4833900:52:3120.5601:22:1933100:15:2600:02:0400:00:52
10 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:38:4733900:31:0833800:52:2220.6201:23:3032900:15:1700:01:1100:01:12
11 28ROSA MARIA GIBERNA CONDECERRR IGUALADAV1F01:49:5034300:36:4134100:55:1219.5701:31:5334100:17:5700:03:4900:01:23
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5778MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F01:21:3326400:25:5428800:43:0925.0301:09:0323200:12:3000:01:3300:01:21
2 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:33:4233300:29:2733200:49:1721.9101:18:4432600:14:5800:01:0500:00:59
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASINDEPENDENTABM00:57:03100:17:34100:30:4135.2000:48:15100:08:4800:00:3100:00:33
2 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:00:04400:18:281200:32:4333.0100:51:11300:08:5300:00:2800:00:29
3 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:00:121100:18:55300:32:1733.4500:51:12400:09:0000:00:3400:00:36
4 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:00:16700:18:291400:32:4432.9900:51:13500:09:0300:00:2800:00:33
5 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:00:21600:18:291100:32:3933.0800:51:08600:09:1300:00:2700:00:30
6 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSABM01:00:40800:18:291600:32:4532.9800:51:141100:09:2600:00:2700:00:28
7 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON CLUBABM01:00:53300:18:272200:32:5332.8400:51:201700:09:3300:00:3100:00:34
8 5919MARC MORENO MARTINC.A. IGUALADAABM01:01:18200:18:252700:33:0732.6100:51:322400:09:4600:00:2800:00:33
9 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:382800:19:44400:32:2133.3800:52:051800:09:3300:00:2900:00:32
10 2193FERRAN BOSCH MASOLIVERCLUB NATACIO OLOTABM01:01:391500:19:003100:33:1832.4300:52:18800:09:2100:00:2700:00:34
11 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:472400:19:38900:32:3633.1300:52:141600:09:3300:00:2800:00:32
12 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTEC.N. VIC-ETBABM01:01:492600:19:40800:32:3333.1800:52:131900:09:3600:00:2800:00:32
13 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:01:541700:19:013700:33:2232.3700:52:231400:09:3100:00:4100:00:39
14 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABM01:02:202500:19:382100:32:5232.8600:52:302700:09:5000:00:4200:00:44
15 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM01:02:273300:19:52700:32:3233.2000:52:243800:10:0300:00:3000:00:36
16 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:02:362200:19:352000:32:4932.9100:52:244700:10:1200:00:3900:00:37
17 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:02:394600:20:111300:32:4333.0100:52:542300:09:4500:00:3400:00:37
18 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:03:404100:20:083000:33:1532.4800:53:235300:10:1700:00:4400:00:42
19 7003ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM01:04:044000:20:082500:33:0532.6400:53:139000:10:5100:00:3500:00:35
20 2416IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:04:113000:19:488200:34:4031.1500:54:282200:09:4300:00:5300:00:44
21 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:04:175000:20:185000:33:5731.8100:54:153500:10:0200:00:4500:00:44
22 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:04:224500:20:115800:34:0631.6700:54:173900:10:0500:00:3700:00:37
23 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:04:265100:20:214900:33:5131.9100:54:124900:10:1400:00:3500:00:37
24 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:04:373500:20:028100:34:4031.1500:54:423100:09:5500:00:3800:00:38
25 3090EDUARD GALLARDO MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:385400:20:276700:34:2031.4600:54:472900:09:5100:00:3800:00:36
26 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:04:445300:20:276400:34:1631.5200:54:433300:10:0100:00:3400:00:38
27 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:04:526300:20:396000:34:0831.6400:54:474200:10:0500:00:3200:00:36
28 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:04:576900:21:084500:33:4332.0300:54:514300:10:0600:00:3100:00:37
29 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:066200:20:385700:34:0331.7200:54:416200:10:2500:00:4900:00:40
30 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:195700:20:327600:34:3131.2900:55:035000:10:1600:00:4200:00:46
31 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:248200:21:243500:33:2032.4000:54:447500:10:4000:00:3200:00:36
32 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:268400:21:333800:33:2432.3400:54:576500:10:2900:00:4900:00:43
33 3085MARC GUARDIOLA LUCASC.N. BADALONAABM01:05:597400:21:134400:33:4232.0500:54:5511200:11:0400:00:4900:00:39
34 3489ALBERTO CRUZ GINÉSPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:06:062300:19:3610300:35:3130.4100:55:0710400:10:5900:00:4100:00:53
35 7004DANI GONZALEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:06:239200:21:452300:32:5432.8300:54:3917200:11:4400:00:3300:00:46
36 7012JOSEP CORONADO GONFAUSLLICENCIA DE DIAABM01:06:292900:19:4513700:36:2229.7000:56:076100:10:2200:00:5200:00:54
37 3778DAVID BADOSA GONZÁLEZC.N. VIC-ETBABM01:06:478100:21:234300:33:3932.1000:55:0217300:11:4500:00:4700:00:47
38 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:06:5311800:22:124600:33:4532.0000:55:579700:10:5600:00:3500:00:32
39 2377ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM01:06:5613800:22:334100:33:3832.1100:56:118000:10:4500:00:3900:00:40
40 2265MARC COSTA FORTUNYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:07:526800:21:0715200:36:3729.4900:57:444400:10:0800:01:0200:00:55
41 1773FERRAN GIONES VALLSLA SALLE SPORTABM01:08:027200:21:1214800:36:3329.5500:57:455100:10:1700:00:5000:00:55
42 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM01:08:0615800:23:035200:33:5831.8000:57:0111400:11:0500:00:3300:00:35
43 4150HECTOR HERRERO FRANCOINDEPENDENTABM01:08:1115400:22:586100:34:0931.6300:57:0711100:11:0400:00:3800:00:37
44 1092XAVIER CASTILLO MCMAHONCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:1316000:23:035600:34:0231.7300:57:0511900:11:0800:00:3300:00:35
45 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:1315700:23:026200:34:1231.5800:57:1410500:10:5900:00:3300:00:43
46 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:08:1411700:22:0910100:35:2530.4900:57:347400:10:4000:01:0000:00:55
47 1554AMADOR DEL RIO ANDREUC.N. VIC-ETBABM01:08:2110400:21:5410200:35:2630.4800:57:2010700:11:0100:00:5900:00:59
48 4195DAVID PASTOR CAMPANOCEMEABM01:08:2814600:22:436600:34:1931.4700:57:0214100:11:2600:00:4100:00:36
49 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM01:08:3514900:22:536900:34:2331.4100:57:1613200:11:1900:00:3700:00:39
50 7002EDUARDO RIBERA CHALERC.T. JIJI-JAJA VINARÒSABM01:08:3610300:21:549500:35:1430.6500:57:0814300:11:2800:00:4300:00:54
51 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:389000:21:4411200:35:4930.1500:57:3311300:11:0500:00:4900:00:51
52 774LUIS ESTRELLA PASTORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:09:0510100:21:5211600:35:5430.0800:57:4613100:11:1900:01:1300:01:06
53 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:09:078700:21:4015000:36:3529.5200:58:159100:10:5200:00:4800:00:50
54 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:09:2611500:22:0810500:35:3530.3500:57:4317000:11:4300:01:0300:01:06
55 5403ADRIÁN MEDINA GALLARDOC.N. VIC-ETBABM01:09:3110600:21:5813000:36:1629.7800:58:1412800:11:1700:00:4600:00:53
56 3106DAVID MARTINEZ MURCIANOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:09:3310000:21:5212500:36:1129.8500:58:0314600:11:3000:01:0500:01:17
57 5451JOSEP MARIA ALCALA PRIETOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:09:5313100:22:2814300:36:2729.6300:58:559900:10:5800:00:4500:00:44
58 3607JAVIER VALÈNCIA VIGARAINDEPENDENTABM01:09:556100:20:3721000:38:4827.8400:59:256600:10:3000:01:1100:00:59
59 7015ROGER GUAL RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:10:0813600:22:3215700:36:4229.4300:59:149400:10:5400:01:0300:00:58
60 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:10:188800:21:4117900:37:3928.6900:59:2010000:10:5800:00:5600:00:47
61 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANALA SALLE SPORTABM01:10:2421000:24:208900:34:5930.8700:59:1911600:11:0500:00:3800:00:41
62 7019ORIOL PONS MARQUESLLICENCIA DE DIAABM01:10:2415200:22:5614100:36:2629.6400:59:2210900:11:0200:00:5800:00:45
63 1044RICARD ARANYÓ REGÀSCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:2716200:23:0511000:35:4630.2000:58:5115800:11:3600:00:4400:00:46
64 2987MARC ARMENGOD RUIZC.E. SISTRELLSABM01:10:2912000:22:1416700:37:0529.1200:59:1912000:11:1000:01:0100:00:59
65 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:10:4314500:22:4114400:36:3029.5900:59:1115000:11:3200:01:0600:00:53
66 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:10:4813400:22:3114700:36:3129.5800:59:0217700:11:4600:00:3500:00:50
67 6005MARCO FABBRILLICENCIA DE DIAABM01:10:5219400:23:588700:34:5230.9800:58:5019800:12:0200:00:4700:00:50
68 2576ABBAS ABBASSICLUB TRIATLO BLANESABM01:10:5416100:23:0411900:35:5730.0400:59:0118400:11:5300:00:4800:00:50
69 5998VICENT DOMÈNECH FERRIC.E. NO TE PARESABM01:10:5718500:23:4910800:35:4230.2500:59:3114000:11:2600:00:5000:00:40
70 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:11:1219300:23:5710600:35:3630.3400:59:3316300:11:3900:00:5300:00:44
71 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:11:1712400:22:1818200:37:4528.6101:00:0312600:11:1400:01:0000:00:51
72 3757SERGI LLAGOSTERA MAURIC.N. VIC-ETBABM01:11:1819800:24:009800:35:2130.5500:59:2119000:11:5700:00:4800:00:38
73 5222SERGIO LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:11:319400:21:4622900:39:4227.2001:01:283700:10:0300:01:3000:01:18
74 4901DAVID LANCHA GOMEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:11:3815600:23:0215800:36:4429.4000:59:4618200:11:5200:00:4000:00:40
75 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:11:4116300:23:0618000:37:3928.6901:00:459600:10:5600:01:2500:00:46
76 2977MIGUEL ANGEL CERRO RUIZCERRR IGUALADAABM01:11:4221400:24:219100:35:0930.7300:59:3020900:12:1200:00:5300:00:46
77 4315JORDI LLAVEROLA VIDALCERRR IGUALADAABM01:11:5821100:24:2011400:35:5330.1001:00:1317500:11:4500:00:4900:00:56
78 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:0217000:23:2214200:36:2629.6400:59:4821200:12:1400:00:5500:00:59
79 3859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZC.E. NO TE PARESABM01:12:0617100:23:2315900:36:4629.3701:00:0918900:11:5700:00:5200:01:14
80 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:12:1217500:23:3413300:36:1829.7500:59:5221800:12:2000:01:0000:01:05
81 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:12:2817300:23:3214600:36:3129.5801:00:0322300:12:2500:00:5200:00:53
82 2864ALEXIS MENACHO SALGADOCERDANYOLA CHABM01:12:3018200:23:4516800:37:0629.1101:00:5116400:11:3900:00:3700:00:42
83 7010CARLOS MARTIN ACOSTALLICENCIA DE DIAABM01:12:337000:21:0923700:40:0326.9701:01:1213300:11:2100:01:2000:01:11
84 5374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUESC.N. MOLINS DE REIABM01:12:5420000:24:0116200:36:5229.2901:00:5319600:12:0100:01:0000:01:01
85 2508MIGUEL JUAREZ FONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:13:1417900:23:4317300:37:2628.8501:01:0920100:12:0500:00:5800:00:56
86 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:13:3418400:23:4817800:37:3728.7101:01:2520600:12:0900:01:0900:00:53
87 2218CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:13:4722100:24:2614000:36:2629.6401:00:5225100:12:5500:00:4800:00:54
88 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM01:13:4920900:24:1914500:36:3129.5801:00:5025500:12:5900:01:0500:01:01
89 3694RAUL CHAVARRI CABEZASINDEPENDENTABM01:14:1418000:23:4320600:38:4227.9101:02:2517900:11:4900:01:1100:00:48
90 1488RAUL REY GEMARCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:14:2920600:24:0917400:37:2928.8101:01:3825000:12:5100:00:5600:01:14
91 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:14:436400:20:3928900:43:1324.9901:03:528800:10:5100:00:3500:00:47
92 4450SERGIO PULIDO PRATSCLUB NATACIO RUBIABM01:14:4417600:23:3823900:40:0426.9601:03:4210800:11:0200:00:5700:01:08
93 2078VICTOR GUTIÉRREZ SABARIEGC.A. IGUALADAABM01:14:5317700:23:3921300:38:5227.7901:02:3122100:12:2200:00:4900:00:56
94 5987ARNAU GALÍ CASTROCLUB ESPORTIU SHISSEABM01:15:0617200:23:2418700:38:0128.4101:01:2529200:13:4100:01:0300:01:18
95 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:15:2112600:22:2127600:42:1525.5601:04:367900:10:4500:01:0900:00:56
96 5612ROGER CASTILLO GARCIACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:15:2923500:24:4421400:38:5327.7801:03:3718100:11:5200:01:0600:01:06
97 3744RAUL JIMENEZ NAVARRETECLUB TRIATLO BLANESABM01:15:3319100:23:5622600:39:3427.3001:03:3019900:12:0300:01:0000:00:43
98 7011SERGI PEREZ PAEZLLICENCIA DE DIAABM01:15:3523100:24:3622400:39:2527.4001:04:0115500:11:3400:02:2600:01:22
99 2638CARLES FARRES CISTEROINDEPENDENTABM01:16:0524900:25:1719500:38:2128.1601:03:3822700:12:2700:01:1300:00:59
100 1284JOSEP TORRAS MASC.A. IGUALADAABM01:16:0923400:24:4318900:38:0428.3701:02:4727700:13:2200:01:0000:01:06
101 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTABM01:16:3625900:25:3718600:37:5528.4801:03:3226000:13:0400:00:5200:00:49
102 3391DANIEL JIMÉNEZ GUTIÉRREZCERDANYOLA CHABM01:16:4428300:26:2718100:37:4028.6701:04:0723700:12:3700:00:4400:00:49
103 7008JOAN PRIETO MARTOSLLICENCIA DE DIAABM01:17:0722000:24:2624200:40:1126.8801:04:3723300:12:3000:01:2300:01:18
104 3033ABRAHAM NORIEGA PUJOLINDEPENDENTABM01:17:2121200:24:2026300:41:2926.0301:05:4914800:11:3200:00:5100:00:58
105 6014RAUL GUARDIOLA ROCALLICENCIA DE DIAABM01:17:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
106 3695FRANCESC CABEZA REINAINDEPENDENTABM01:17:3022700:24:3324000:40:0726.9201:04:4024800:12:5000:01:1200:01:11
107 3451JUAN SANCHEZ SANTOSFASTTRIATLON CLUBABM01:18:0626300:25:5221700:38:5927.7001:04:5127400:13:1500:00:5700:00:50
108 4907MARC MORELL DOLSCLUB TRIATLO BLANESABM01:18:1022200:24:2624700:40:2326.7401:04:4927600:13:2100:00:4000:01:02
109 2984SANTIAGO CANO MARATOC.E. SISTRELLSABM01:18:3627200:26:1521500:38:5427.7601:05:0928100:13:2700:01:1600:01:18
110 7023RAFAEL CORONADO PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3624400:25:0724800:40:3126.6601:05:3825300:12:5800:00:4900:00:52
111 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM01:18:4928100:26:2521900:39:0227.6701:05:2727800:13:2200:00:4400:00:50
112 6003POL ALVAREZ XUFRÉLLICENCIA DE DIAABM01:19:2024300:25:0726900:41:5325.7901:07:0021900:12:2000:01:0400:01:04
113 3291JERONI ARGERICH IGLESIASLA SALLE SPORTABM01:19:2721600:24:2427700:42:2225.4901:06:4623900:12:4100:01:1600:01:31
114 5918ENRIC GUIX MÁRQUEZC.A. IGUALADAABM01:20:2522600:24:2929300:43:2824.8501:07:5723100:12:2800:01:0300:01:09
115 1442VICTOR RIOS ARANDAC.A. IGUALADAABM01:20:2725500:25:3026700:41:4525.8701:07:1526800:13:1200:00:5200:00:57
116 3392ANTONIO GARCIA NIETOCERDANYOLA CHABM01:20:3830100:27:1522800:39:4227.2001:06:5729300:13:4100:00:3900:00:50
117 7018JUAN JIMÉNEZ GRANADOSLLICENCIA DE DIAABM01:20:5026200:25:4427000:41:5925.7201:07:4326400:13:0700:01:1900:01:07
118 6015ORIOL CÓRDOBA SEGUÉSLLICENCIA DE DIAABM01:21:0330000:27:1419900:38:2528.1101:05:3933000:15:2400:00:5100:01:03
119 5994DANIEL GARCIA ORTIGATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM01:21:1728700:26:3024600:40:2226.7501:06:5231400:14:2500:00:5200:01:03
120 1413JORDI GOL TAMARITC.N. MOLINS DE REIABM01:23:1326600:25:5629800:43:4024.7301:09:3629000:13:3700:01:1300:01:24
121 6013JOSE MARIA CALVO DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:25:4731400:27:5030400:44:0424.5101:11:5429900:13:5300:01:2600:01:22
122 7013ÀLEX PADILLA MORENTELLICENCIA DE DIAABM01:26:3825700:25:3231900:46:3423.1901:12:0631700:14:3200:01:5500:02:31
123 7009ANTONIO GARCIA ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:29:4232800:28:5330800:44:3824.2001:13:3133300:16:1100:01:0100:01:22
124 2893JORDI BELTRAN MARTIABSOLUT SPORTABM01:32:5133500:29:4032000:46:5123.0501:16:3133400:16:2000:01:0500:01:19
125 7006XAVIER PERA CORALLLICENCIA DE DIAABM01:45:4925300:25:2334201:07:2016.0401:32:4326200:13:0600:01:2100:01:22
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:04:132700:19:407200:34:2831.3300:54:084000:10:0500:00:3200:00:38
2 5770JUDITH LÓPEZ CANCHOINDEPENDENTABF01:11:498900:21:4322000:39:0327.6601:00:4611000:11:0300:00:5300:00:54
3 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:12:1313200:22:3020700:38:4327.8901:01:1310600:11:0000:00:4200:00:47
4 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF01:12:5919700:23:5917700:37:3728.7101:01:3613700:11:2300:00:3900:00:42
5 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:1420800:24:1219800:38:2228.1501:02:3416500:11:4000:00:4800:00:43
6 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF01:14:2721800:24:2519300:38:0928.3101:02:3418500:11:5300:00:4400:00:45
7 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:15:3219500:23:5923800:40:0426.9601:04:0314400:11:2900:00:4100:00:42
8 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:15:5724200:25:0621600:38:5427.7601:04:0019100:11:5700:00:3600:00:37
9 8MARTA BASSA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:16:1022800:24:3322700:39:3527.2801:04:0819700:12:0200:00:4200:00:47
10 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF01:16:3122300:24:2723500:39:5227.0901:04:1920700:12:1200:00:5700:01:05
11 1815BELÉN SALOMONI SCHWABC.N. VIC-ETBABF01:17:4824600:25:1123200:39:4827.1401:04:5924600:12:4900:00:4000:00:45
12 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:18:3223800:24:5426600:41:4525.8701:06:3918300:11:5300:00:4100:00:58
13 76ELENA BARLABE BERNADOC.A. IGUALADAABF01:20:5526900:26:0826000:41:2026.1301:07:2828200:13:2700:00:3500:00:46
14 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF01:21:3929300:26:4726500:41:4325.8901:08:3026600:13:0900:00:4300:00:47
15 3591LARA GUTIERREZ MORENOTRIATLO PALLEJAABF01:21:3930600:27:2125700:41:1126.2201:08:3226300:13:0700:00:5300:00:51
16 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF01:21:5929900:27:1425600:41:1126.2201:08:2528700:13:3400:00:4300:00:46
17 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF01:23:3030800:27:2628100:42:3825.3301:10:0428000:13:2600:01:3700:01:16
18 87LOLI MELLADO SANCESCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABF01:23:3629700:27:0027200:42:0125.7001:09:0131800:14:3500:01:0600:01:21
19 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:23:5824000:24:5732300:47:2222.8001:12:1916200:11:3900:00:4800:00:36
20 1902Mª ANGELS MARZO GOMEZCLUB NATACIÓ SITGESABF01:24:4431700:27:5929100:43:1524.9701:11:1428400:13:3000:00:4600:00:57
21 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:25:2230900:27:4429700:43:3624.7701:11:2030400:14:0200:00:5700:01:01
22 5098LÍDIA TORRENTÓ BONETCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF01:29:4732500:28:2632400:47:2422.7801:15:5030100:13:5700:01:1300:01:39
23 5052Mª JOSÉ FARRÉ PINILLACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:33:2132600:28:4633400:50:0721.5501:18:5331600:14:2800:00:5200:00:56
24 42MIREIA MALO LOPEZCLUB TRIATLO BERGAABF01:40:0934000:31:3733700:51:5420.8101:23:3133600:16:3800:01:5000:01:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32