RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
352 345 7 0 6 18 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.A. IGUALADA - 03:03:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:00:04
25919MARC MORENO MARTIN01:01:18
34428JOAN RIERA BALCELLS01:02:27

2. - C.N. MATARO - 03:06:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1778XAVIER CASAL ROMERO01:00:21
2281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA01:01:21
35757ALBERT RUZ QUADRADA01:04:39

3. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 03:07:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1344ALEX LLAVERIA JIMENEZ00:59:57
25507CLAUDIO DI PIETRO01:02:36
32760EDMON MARTINEZ MARTI01:04:57

4. - FASTTRIATLON CLUB - 03:08:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13250VÍCTOR AGUILERA REVUELTA01:00:48
25593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALL01:00:53
3725LAUREANO PANISELLO GIL01:06:45

5. - C.N. VIC-ETB - 03:08:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11074XAVIER NUÑEZ FAUSTE01:01:49
24103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:03:14
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:03:40

6. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:10:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA01:00:12
22612ABEL ALMODOVAR MORALES01:04:26
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:05:24

7. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:11:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ01:01:38
2989ROGER SEGUI SARDA01:01:47
31513ERIC BESORA MOLINS01:07:40

8. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:13:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12256JAKUB CHARA01:01:38
21472JOSEP Mª LLORENS IBORRA01:04:41
33992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:07:03

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:15:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11493JOAN ALARCÓN VILA01:04:37
23154DANIEL SANCHEZ COBO01:05:06
31054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:05:19

10. - C.N. CATALUNYA - 03:16:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:01:43
2331DAVID MARTINEZ MERODIO01:02:59
3810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGARED01:11:49

11. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:19:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15682ARNAU MONTIEL MORENO01:03:21
2629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUD01:07:23
33224GUILLEM MONTIEL MORENO01:08:18

12. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:19:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13090EDUARD GALLARDO MARTINEZ01:04:38
22791DANIEL RATERA RAMOS01:06:07
34490IGNASI FREIXA FURIO01:09:07

13. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 03:21:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO01:02:39
2774LUIS ESTRELLA PASTOR01:09:05
33106DAVID MARTINEZ MURCIANO01:09:33

14. - GAVA TRIATLO - 03:22:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11619MARC GARCIA SERRAS01:03:17
23881OSCAR CIRUELOS CRUZ01:03:43
33703JORDI LARRUY GILABERT01:15:46

15. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:23:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1329GERARD MOLIST PALOMERAS01:01:54
2490ALBERT LOPEZ ANTON01:09:33
33906ORIOL PONS BONJORN01:12:02

16. - CERRR IGUALADA - 03:25:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:02:20
25222SERGIO LOPEZ JUAREZ01:11:31
32977MIGUEL ANGEL CERRO RUIZ01:11:42

17. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:26:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11092XAVIER CASTILLO MCMAHON01:08:13
24414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:08:13
31044RICARD ARANYÓ REGÀS01:10:27

18. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:27:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12187ISMAEL MARTINEZ PONT01:06:53
22265MARC COSTA FORTUNY01:07:52
33305MANUEL MORENO CADENAS01:12:17

19. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:27:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:04:37
22751JOAN MARZO CLUSELLAS01:10:15
3635DANI CANADELL PICART01:12:58

20. - LA SALLE SPORT - 03:28:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
11773FERRAN GIONES VALLS01:08:02
23160CARLES MANICH VALLÈS01:10:16
33820EMILIO LINCOLN VILAPLANA01:10:24

21. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:29:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14773FRANK GARCIA SOLER01:07:56
23844FEDERICO HABA MARTINEZ01:08:43
32945JAVIER BUILL VILCHES01:12:28

22. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:30:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:05:36
25544JORGE MERINO HERNÁNDEZ01:10:53
35541FREDERIC SIMÓ CASTELLÓ01:13:52

23. - C.E. NO TE PARES - 03:31:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:08:18
25998VICENT DOMÈNECH FERRI01:10:57
33859JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZ01:12:06

24. - CERDANYOLA CH - 03:32:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1878SERGIO GUZMAN ARROYO01:05:27
22864ALEXIS MENACHO SALGADO01:12:30
33798JORDI GIL NAVAS01:14:06

25. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:33:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12493SERGI VALLS GIMENEZ01:04:17
21488RAUL REY GEMAR01:14:29
31336FABIAN ENRIQUE BRITO MELO01:14:43

26. - C.N. MOLINS DE REI - 03:34:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11657FRANCESC DACHS I TORTOLA01:10:39
22182SERGIO PINO REYES01:11:12
35374JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUES01:12:54

27. - TG TRIATLO SITGES - 03:34:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:08:35
25960OSCAR MACIÀ ROJO01:12:47
31052SIMON LOBERA  JONES01:13:24

28. - C.E. SISTRELLS - 03:36:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:07:01
22987MARC ARMENGOD RUIZ01:10:29
32984SANTIAGO CANO MARATO01:18:36

29. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:38:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15773TONI GARRIDO CASTILLO01:07:02
25451JOSEP MARIA ALCALA PRIETO01:09:53
34385JOSÉ MARIA GUILLEN RUIZ01:21:46

30. - C.N. SABADELL - 03:42:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:02:03
25712DANIEL ARNAU MONTERDE01:16:11
3984JOSEP COLOME SOMOZA01:24:28

31. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:48:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12377ALEX ROY TORNER01:06:56
23652ANXO CASAL01:20:29
32382ROGER PEREZ BETORET01:21:27

32. - TRIATLO TERRASSASPORTS-CICLOS TRUJILLO - 04:00:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12008PAU VIÑALS BROS01:12:54
25994DANIEL GARCIA ORTIGA01:21:17
35237ALEIX MORA SÁNCHEZ01:26:18

33. - ABSOLUT SPORT - 04:09:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12690ROGER ARDÈVOL LATORRE01:08:14
24284PERE FORTUÑO RODRIGUEZ01:28:40
32893JORDI BELTRAN MARTI01:32:51

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32