RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
115 109 6 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2092ELOI CABEZAS GARCIACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:48:181600:29:075001:07:4619.4801:36:531700:11:250:00:000:00:00
2 7006JOSEP COLOMINA TOMÀSLLICENCIA DE DIAJNM02:18:279600:39:078801:21:3816.1702:00:4510500:17:420:00:000:00:00
3 6007PAU ALABAU PEREIROLLICENCIA DE DIAJNM02:47:0610300:41:2410601:49:5412.0102:31:189700:15:480:00:000:00:00
4 6006MIQUEL COMAS SABADELLLLICENCIA DE DIAJNM02:48:0110400:41:2910501:49:4512.0302:31:1410200:16:470:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:33:13500:27:06300:55:3523.7501:22:41100:10:320:00:000:00:00
2 6016SERGI CARDONA ROSANASLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:28700:28:041300:59:2122.2401:27:251300:11:030:00:000:00:00
3 5485ERIC CINCA CARRILLODISTANCE LA SALLESUB23M01:48:292700:29:563801:06:0419.9801:36:004600:12:290:00:000:00:00
4 2245JOSEP ORIOL ABANTE ALERTTOT VICI EN BICI CLUB ESPSUB23M01:52:145400:32:354701:07:2819.5701:40:033800:12:110:00:000:00:00
5 5893XAVI ROMERO RUIZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M02:00:423700:31:097401:15:3417.4701:46:437500:13:590:00:000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6014LLUIS FIGOLS MORALFEECV1M01:39:05600:27:381501:00:4421.7301:28:22500:10:430:00:000:00:00
2 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:40:071300:28:391601:00:4721.7201:29:26400:10:410:00:000:00:00
3 244JOSEP A. PEREZ MARINC. TRI. GRANOLLERSV1M01:42:252000:29:341901:01:0321.6201:30:372900:11:480:00:000:00:00
4 6020JAUME REIG PUENTEFEECV1M01:43:311900:29:332101:02:0821.2401:31:413100:11:500:00:000:00:00
5 374DOMINGO ROIG VAZQUEZDISTANCE LA SALLEV1M01:48:092800:29:584301:06:3919.8001:36:372100:11:320:00:000:00:00
6 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:48:193900:31:133401:05:0020.3101:36:133600:12:060:00:000:00:00
7 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASCN VIC-ETBV1M01:48:254600:31:293101:04:2320.5001:35:525000:12:330:00:000:00:00
8 6019ENRIC BALLESCÀ ARBUSÀLLICENCIA DE DIAV1M01:49:252300:29:455501:08:4019.2201:38:251200:11:000:00:000:00:00
9 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:51:114300:31:264501:07:1419.6301:38:404700:12:310:00:000:00:00
10 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:51:197300:34:263501:05:1820.2101:39:442200:11:350:00:000:00:00
11 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:52:176600:33:193601:05:2320.1901:38:427100:13:350:00:000:00:00
12 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROC. TRI. GRANOLLERSV1M01:52:464700:31:395101:07:5619.4301:39:356100:13:110:00:000:00:00
13 5899JOSEP LLEONART SUBIRANADISTANCE LA SALLEV1M01:53:316200:32:534601:07:2619.5701:40:196200:13:120:00:000:00:00
14 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:57:416000:32:486201:11:3118.4601:44:196700:13:220:00:000:00:00
15 6012SERGI BALLESTER PIFEECV1M01:58:595200:32:307101:14:0917.8001:46:394400:12:200:00:000:00:00
16 1598FERRAN VINYALS CORNELLACLUB NATACIO MINORISAV1M01:59:216500:33:056901:13:3617.9301:46:415300:12:400:00:000:00:00
17 2273FRANCESC PADRO BAROT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:01:079200:38:055601:09:2219.0301:47:277200:13:400:00:000:00:00
18 3997CARLES GARCIA PANTRIGOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:03:197800:36:236601:12:5618.1001:49:197600:14:000:00:000:00:00
19 5894JOAN FRANCESC IGLESIAS COCN VIC-ETBV1M02:04:206700:33:327701:17:1617.0801:50:487000:13:320:00:000:00:00
20 738JOSEP SOLE VALLDAURACLUB NATACIO MINORISAV1M02:04:416900:33:337801:17:2717.0401:51:007300:13:410:00:000:00:00
21 7005JOSEP COLOMINA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M02:07:359300:38:357001:13:5517.8601:52:309000:15:050:00:000:00:00
22 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:10:067000:34:029001:23:1015.8701:57:125800:12:540:00:000:00:00
23 6024QUIM SOLANICH COLLELLLLICENCIA DE DIAV1M02:10:207200:34:218601:21:2216.2201:55:438300:14:370:00:000:00:00
24 6009JOSE MARIA HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M02:25:079000:37:499901:31:1314.4702:09:029800:16:050:00:000:00:00
25 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M02:26:099800:39:3410001:32:0914.3202:11:438000:14:260:00:000:00:00
26 7008JOSE JORDANA SALAZARLLICENCIA DE DIAV1M02:27:2710200:40:379801:30:0814.6402:10:4510100:16:420:00:000:00:00
27 6010JOAN BASCO SERRADELLLLICENCIA DE DIAV1M02:47:5510500:42:4410401:46:5512.3502:29:3910700:18:160:00:000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:54:535500:32:425701:09:3418.9701:42:165200:12:370:00:000:00:00
2 6013XAVIER SALA PUJOLFEECV2M02:02:207500:35:196401:12:0818.3001:47:278600:14:530:00:000:00:00
3 6023FRANCESC XAVIER SUBIRANA FEECV2M02:10:379100:37:548101:18:0016.9201:55:548400:14:430:00:000:00:00
4 6018RICARDO ZUÑIGA CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M02:14:189500:39:038401:19:5216.5301:58:559400:15:230:00:000:00:00
5 1168MARIANO MENDEZ CABRASCLUB NATACIO MINORISAV2M02:26:208800:37:1910101:33:2514.1302:10:449600:15:360:00:000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6015MARTA TORÀ MILÀLLICENCIA DE DIAJNF02:18:2710100:40:118901:21:4916.1302:02:0010000:16:270:00:000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F02:00:168600:37:085801:09:4218.9401:46:506800:13:260:00:000:00:00
2 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:19:599700:39:319401:25:0115.5302:04:329500:15:270:00:000:00:00
3 7007MAITE TOMÀS ROIGLLICENCIA DE DIAV1F02:48:4610900:45:4710301:45:0412.5602:30:5110600:17:550:00:000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONESPORTIU RIPOLLABM01:28:26100:25:39100:52:0125.3801:17:40600:10:460:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:48200:26:13200:55:0223.9901:21:15200:10:330:00:000:00:00
3 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:34:27400:27:05800:56:4823.2401:23:53300:10:340:00:000:00:00
4 424ORIOL BUCH BAUTISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM01:35:001100:28:15400:55:4723.6601:24:021100:10:580:00:000:00:00
5 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:22300:27:001100:57:2622.9801:24:26900:10:560:00:000:00:00
6 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:35:50800:28:05700:56:4723.2501:24:521000:10:580:00:000:00:00
7 1691FRANCESC CUEVAS PEREZC. ATLETISME MONTORNESABM01:36:201500:29:05500:56:2523.4001:25:30700:10:500:00:000:00:00
8 986JORDI ESCLUSA PRAT ESPORTIU RIPOLLABM01:36:351200:28:32600:56:2523.4001:24:572300:11:380:00:000:00:00
9 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:38:162100:29:351000:57:2223.0101:26:571600:11:190:00:000:00:00
10 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:39:283100:30:201200:57:3922.9001:27:591900:11:290:00:000:00:00
11 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:40:391000:28:112001:01:1421.5601:29:251500:11:140:00:000:00:00
12 5908ALBERT MENDOZA SILLEROCLUB TRI-BUABM01:40:504200:31:24900:57:0723.1101:28:314200:12:190:00:000:00:00
13 378MARCEL CARRERAS SOLERDISTANCE LA SALLEABM01:41:582500:29:511401:00:2521.8501:30:162600:11:420:00:000:00:00
14 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:42:372400:29:511701:00:5021.7001:30:413300:11:560:00:000:00:00
15 6025ERNEST CUBÍ PUJOLFEECABM01:42:502900:30:001801:01:0021.6401:31:003200:11:500:00:000:00:00
16 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:43:01900:28:052801:03:3020.7901:31:351800:11:260:00:000:00:00
17 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:44:593000:30:012501:03:0120.9501:33:023400:11:570:00:000:00:00
18 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:45:281400:28:423701:05:5420.0301:34:36800:10:520:00:000:00:00
19 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:45:303600:30:582201:02:1321.2201:33:114300:12:190:00:000:00:00
20 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB FIT GYMABM01:45:531800:29:333201:04:4020.4101:34:132500:11:400:00:000:00:00
21 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:46:092600:29:563301:04:4220.4001:34:382000:11:310:00:000:00:00
22 6011ANGEL DURAN MENDEZLLICENCIA DE DIAABM01:46:263800:31:122601:03:0420.9301:34:163700:12:100:00:000:00:00
23 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:46:304000:31:142701:03:0420.9301:34:183900:12:120:00:000:00:00
24 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALC.T. S.J. ABADESSESABM01:47:184500:31:272901:03:3820.7401:35:054000:12:130:00:000:00:00
25 887MARTÍ SEUBA MACIACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:48:113400:30:344001:06:2619.8701:37:001400:11:110:00:000:00:00
26 5842AITOR ROMAN ARCOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:49:253200:30:264201:06:3519.8201:37:014500:12:240:00:000:00:00
27 5909MARC PUIG AMIELCLUB TRI-BUABM01:49:411700:29:285401:08:0719.3801:37:353500:12:060:00:000:00:00
28 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAINDEPENDENTABM01:50:163500:30:474901:07:4319.4901:38:302800:11:460:00:000:00:00
29 763JOAQUIM COMAS ROCACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:50:255100:32:232401:02:5720.9701:35:209100:15:050:00:000:00:00
30 1584JOAN MARC PERARNAU GARCIAC.TRIATLO CINGLES DE BERTABM01:50:507400:34:422301:02:4921.0101:37:316400:13:190:00:000:00:00
31 2490XAVIER COLOMER  BASSAGANYC.T.S.J. ABADESSESABM01:50:574900:32:174101:06:2719.8601:38:444100:12:130:00:000:00:00
32 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:51:203300:30:325301:08:0719.3801:38:395400:12:410:00:000:00:00
33 6008OSCAR YANEZ ORPILLICENCIA DE DIAABM01:51:477100:34:073001:04:1920.5201:38:266600:13:210:00:000:00:00
34 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:52:202200:29:376101:10:5918.6001:40:362700:11:440:00:000:00:00
35 7009XAVIER MARÍN MORA LLICENCIA DE DIAABM01:52:366300:32:544401:07:0819.6601:40:025100:12:340:00:000:00:00
36 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:52:555300:32:344801:07:3419.5401:40:085600:12:470:00:000:00:00
37 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:53:014100:31:205901:09:5318.8901:41:133000:11:480:00:000:00:00
38 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:54:434800:31:416001:09:5418.8801:41:356000:13:080:00:000:00:00
39 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM01:55:574400:31:276501:12:5118.1201:44:182400:11:390:00:000:00:00
40 2937JOAN RIBAS PUMAROLACLUB TRIATLO BLANESABM01:57:188200:36:323901:06:1319.9301:42:458200:14:330:00:000:00:00
41 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:57:335800:32:456301:11:3518.4401:44:206300:13:130:00:000:00:00
42 5895MARTÍ FOREST TITOSCLUB TRI-BUABM01:58:185900:32:476701:13:0018.0801:45:474900:12:310:00:000:00:00
43 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM01:58:355600:32:446801:13:0518.0601:45:495500:12:460:00:000:00:00
44 3631DAVID VIANA CASASC.T. S.J. ABADESSESABM01:58:557900:36:255201:08:0419.3901:44:297900:14:260:00:000:00:00
45 5914ROGER MASCLANS ARMENGOLDISTANCE LA SALLEABM02:06:406800:33:327901:17:5316.9501:51:259200:15:150:00:000:00:00
46 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM02:06:538700:37:157601:16:4017.2201:53:555900:12:580:00:000:00:00
47 6004JAUME CABEZA VILLARONGALLICENCIA DE DIAABM02:07:068100:36:327501:16:0217.3601:52:348100:14:320:00:000:00:00
48 5464RUBEN LUIS MARTINEZCN VIC-ETBABM02:07:598500:36:528201:18:2016.8501:55:125700:12:470:00:000:00:00
49 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM02:08:255700:32:449101:23:1015.8701:55:544800:12:310:00:000:00:00
50 6002MARC VELASCO BORRELLLLICENCIA DE DIAABM02:09:216100:32:518701:21:3116.1901:54:228800:14:590:00:000:00:00
51 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM02:12:308900:37:318501:20:3916.3701:58:107800:14:200:00:000:00:00
52 1734JORDI CODINA ESCUEROC.E. TRIBIKE CABRILSABM02:13:089900:39:568001:17:5616.9401:57:529300:15:160:00:000:00:00
53 5279RAIMON AMARO PUJOLESPORTIU RIPOLLABM02:13:125000:32:189601:27:2815.0901:59:466900:13:260:00:000:00:00
54 6021DANIEL REVIDIEGO HERNANDFEECABM02:16:277700:36:219201:23:5515.7302:00:169900:16:110:00:000:00:00
55 1029RAMON LUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:17:579400:38:429301:24:2215.6502:03:048500:14:530:00:000:00:00
56 2492LLUIS SALARICH LABORDENADISTANCE LA SALLEABM02:18:198300:36:399501:27:2815.0902:04:077700:14:120:00:000:00:00
57 7010XAVIER CORBERAFEECABM02:25:4310000:40:079701:28:1714.9502:08:2410300:17:190:00:000:00:00
58 6003MANUEL CAMPAS RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM02:26:226400:33:0310201:38:2113.4202:11:248700:14:580:00:000:00:00
59 6001ALEXANDRE VICENS BACHSLLICENCIA DE DIAABM02:58:2310800:44:4010701:54:2911.5302:39:0910800:19:140:00:000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T.S.J. ABADESSESABF02:04:248400:36:487201:14:1717.7701:51:056500:13:190:00:000:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF02:04:508000:36:257301:14:3717.6901:51:027400:13:480:00:000:00:00
3 5146NURIA FERRER CRUSELLESC.N. REUS PLOMSABF02:09:577600:35:518301:19:0116.7101:54:528900:15:050:00:000:00:00
4 5145IRINA ANTONOVDISTANCE LA SALLEABF03:08:3910700:43:5610802:07:1110.3802:51:0710400:17:320:00:000:00:00
5 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZDISTANCE LA SALLEABF03:25:2710600:43:56000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32