RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
115 109 6 0 6 22 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:52:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:31:48
21265ALBERT CAMPS SERRA01:40:07
3436JORDI BONET NIETO01:40:39

2. - C.N. REUS PLOMS - 04:54:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13894MARC CASANOVA SOLA01:33:13
24501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:38:16
32524JORDI RIAL COMELLAS01:43:01

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:57:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:35:22
23898JOSEP ITO RIU01:35:50
33896JORDI FONT CORRIUS01:46:30

4. - CLUB MEDINA TRIATLO - 05:02:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:34:27
2881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:39:28
32092ELOI CABEZAS GARCIA01:48:18

5. - ESPORTIU RIPOLL - 05:18:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12491ALEIX FABREGAS  GRAÑON01:28:26
2986JORDI ESCLUSA PRAT 01:36:35
35279RAIMON AMARO PUJOL02:13:12

6. - DISTANCE LA SALLE - 05:18:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1378MARCEL CARRERAS SOLER01:41:58
2374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:48:09
35485ERIC CINCA CARRILLO01:48:29

7. - CLUB TRI-BU - 05:21:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15908ALBERT MENDOZA SILLERO01:40:50
25909MARC PUIG AMIEL01:49:41
3857JAUME FREIXES PUIG01:51:20

8. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 05:22:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12798FRANCESC MOLAS TARRES01:45:28
2377XAVIER CODONY RUAIX01:46:09
3763JOAQUIM COMAS ROCA01:50:25

9. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 05:23:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13903MARC CIRERA CASELLAS01:45:30
2887MARTÍ SEUBA MACIA01:48:11
35842AITOR ROMAN ARCO01:49:25

10. - C.T.S.J. ABADESSES - 05:23:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:44:59
25898FRANCESC LOPEZ MARISCAL01:47:18
32490XAVIER COLOMER  BASSAGANYA01:50:57

11. - C. TRI. GRANOLLERS - 05:30:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1244JOSEP A. PEREZ MARIN01:42:25
22808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:52:46
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:54:53

12. - C.N. MATARO - 05:54:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11069JAVIER SIERRA SILES01:51:19
24690ORIOL GILI RICO01:55:57
32183GERMAN GARROTE BORRULL02:06:53

13. - CN VIC-ETB - 06:00:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14686FERRAN FRANQUESA SENTIAS01:48:25
25894JOAN FRANCESC IGLESIAS CORTINA02:04:20
35464RUBEN LUIS MARTINEZ02:07:59

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:02:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:53:01
25893XAVI ROMERO RUIZ02:00:42
34534CARLOS CASTELLANO CARRASCO02:08:25

15. - CLUB NATACIO MINORISA - 06:30:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
11598FERRAN VINYALS CORNELLA01:59:21
2738JOSEP SOLE VALLDAURA02:04:41
31168MARIANO MENDEZ CABRAS02:26:20

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32