RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
213 201 189 12 0 750 24 5 28 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM01:14:43400:09:58100:43:5632.7800:53:54700:20:490:00:000:00:00
2 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.N. VIC-ETBABM01:15:25200:09:531100:44:4632.1700:54:39600:20:460:00:000:00:00
3 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:16:11100:09:431800:46:0731.2300:55:50200:20:210:00:000:00:00
4 240LLUIS VILA AGUILARC.N. MATAROABM01:16:183400:11:32700:44:3232.3400:56:04100:20:140:00:000:00:00
5 519MARTIN OLIVER ROSTANPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:19300:09:571600:45:4331.5000:55:40500:20:390:00:000:00:00
6 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:332900:11:27400:44:1632.5300:55:43800:20:500:00:000:00:00
7 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:373700:11:42500:44:1832.5100:56:00400:20:370:00:000:00:00
8 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:16:39800:10:241400:45:2431.7200:55:48900:20:510:00:000:00:00
9 4391PEDRO BALDANTONIPRAT TRIATLO 1994ABM01:16:53700:10:241200:45:1631.8100:55:401200:21:130:00:000:00:00
10 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:16:551600:10:561000:44:4632.1700:55:421100:21:130:00:000:00:00
11 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:17:162300:11:19300:44:1632.5300:55:351600:21:410:00:000:00:00
12 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROSUB23M01:17:251700:10:56900:44:4532.1800:55:411700:21:440:00:000:00:00
13 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M01:18:001500:10:55800:44:4032.2400:55:352700:22:250:00:000:00:00
14 2910BERNAT COROMINAS OLUCHAC.E. RAYOTEAMJNM01:18:27500:10:181500:45:2831.6700:55:463400:22:410:00:000:00:00
15 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:325000:12:15200:44:0032.7300:56:152300:22:170:00:000:00:00
16 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:18:472100:11:10600:44:2132.4700:55:314300:23:160:00:000:00:00
17 3627JORDI TRAPÉ PÈREZC.N. VIC-ETBSUB23M01:19:08600:10:191300:45:1831.7900:55:374900:23:310:00:000:00:00
18 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:20:063200:11:311700:45:4431.4900:57:153600:22:510:00:000:00:00
19 2391CARLOS GALINDO ROONEYFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:20:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM01:20:394400:11:562000:46:1431.1500:58:103000:22:290:00:000:00:00
21 5509ROGER CAMPRUBI GALLETC.E. RAYOTEAMJNM01:20:552800:11:272200:46:3430.9200:58:013700:22:540:00:000:00:00
22 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM01:20:576400:12:412100:46:2531.0200:59:061900:21:510:00:000:00:00
23 1204VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM01:21:021200:10:463600:48:2729.7200:59:131800:21:490:00:000:00:00
24 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:21:161000:10:352600:47:3430.2700:58:094000:23:070:00:000:00:00
25 499CARLOS ALFONSO PULIDO MARFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:21:231400:10:513200:48:0629.9400:58:572800:22:260:00:000:00:00
26 2792ALBERTO CASADO AROCACLUB TRI5USUB23M01:21:407300:13:001900:46:1431.1500:59:142900:22:260:00:000:00:00
27 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:21:555600:12:292300:46:4630.7900:59:153200:22:400:00:000:00:00
28 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:22:002000:11:053300:48:1029.9000:59:153500:22:450:00:000:00:00
29 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM01:22:044700:12:073500:48:2129.7801:00:281500:21:360:00:000:00:00
30 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM01:22:147600:13:073100:47:5730.0301:01:041000:21:100:00:000:00:00
31 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:22:213100:11:305000:49:2229.1701:00:521400:21:290:00:000:00:00
32 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMJNM01:22:243600:11:342500:47:3330.2800:59:074500:23:170:00:000:00:00
33 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:22:262200:11:182800:47:4730.1400:59:054600:23:210:00:000:00:00
34 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M01:22:396300:12:403900:48:3629.6301:01:161300:21:230:00:000:00:00
35 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAABM01:22:54900:10:332700:47:4430.1700:58:177200:24:370:00:000:00:00
36 299CARLES LERÍN MARTÍNFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:23:054500:11:574000:48:3829.6101:00:353100:22:300:00:000:00:00
37 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:23:258300:13:183000:47:5030.1001:01:082400:22:170:00:000:00:00
38 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M01:23:332400:11:214700:49:0329.3601:00:244100:23:090:00:000:00:00
39 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:23:331100:10:414100:48:4129.5800:59:226200:24:110:00:000:00:00
40 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:23:433800:11:425600:49:5028.9001:01:322100:22:110:00:000:00:00
41 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:24:204300:11:554300:48:4729.5201:00:425300:23:380:00:000:00:00
42 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:24:487000:12:543400:48:1629.8301:01:105400:23:380:00:000:00:00
43 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:24:526100:12:363700:48:2929.7001:01:055500:23:470:00:000:00:00
44 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:25:028200:13:172900:47:4830.1301:01:055900:23:570:00:000:00:00
45 5877MARÇAL FORNER PEDRENYC.E. PICORNELLABM01:25:044000:11:465700:50:0128.7901:01:474400:23:170:00:000:00:00
46 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMCDM01:25:241800:10:582400:47:2030.4200:58:1812400:27:060:00:000:00:00
47 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:26:018400:13:195400:49:4228.9701:03:013800:23:000:00:000:00:00
48 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:26:062700:11:264600:49:0229.3701:00:289100:25:380:00:000:00:00
49 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:26:205900:12:333800:48:3529.6401:01:088000:25:120:00:000:00:00
50 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:26:349700:13:534900:49:1629.2301:03:094800:23:250:00:000:00:00
51 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:26:344900:12:144400:48:5829.4101:01:128500:25:220:00:000:00:00
52 4534CARLOS CASTELLANO CARRASCCLUB TRIATLO SABADELLABM01:26:357500:13:066300:50:4928.3401:03:553300:22:400:00:000:00:00
53 5836ADRIÀ COMA RIBOTCLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:26:467800:13:135800:50:0128.7901:03:145000:23:320:00:000:00:00
54 513JONATHAN LÓPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:26:474100:11:526600:51:2028.0501:03:125200:23:350:00:000:00:00
55 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:27:089500:13:485200:49:2729.1201:03:155600:23:530:00:000:00:00
56 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:27:255400:12:274200:48:4229.5701:01:0910800:26:160:00:000:00:00
57 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:27:337100:12:59000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
58 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM01:27:405100:12:169100:53:2326.9701:05:392000:22:010:00:000:00:00
59 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:27:4410800:14:154500:49:0129.3801:03:166800:24:280:00:000:00:00
60 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF01:27:453900:11:437000:51:3527.9201:03:186700:24:270:00:000:00:00
61 1707RUBEN JIMENEZ PICAZOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:27:4613300:15:105100:49:2329.1601:04:334200:23:130:00:000:00:00
62 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M01:27:529300:13:465300:49:3229.0701:03:187100:24:340:00:000:00:00
63 5854ESTEVE OLIVÉ BOIXC. TRIATLO MONTORNESABM01:28:059000:13:427600:52:0127.6801:05:432600:22:220:00:000:00:00
64 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROSUB23F01:28:155300:12:228000:52:3027.4301:04:524700:23:230:00:000:00:00
65 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:28:245200:12:175500:49:4228.9701:01:5911200:26:250:00:000:00:00
66 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:28:281900:11:008700:52:5927.1801:03:596900:24:290:00:000:00:00
67 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:28:381300:10:516200:50:3428.4801:01:2512700:27:130:00:000:00:00
68 3130MARC CANETC.E.T. DISTANCEABM01:28:398100:13:166100:50:3128.5101:03:477500:24:520:00:000:00:00
69 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:29:068700:13:266700:51:2727.9901:04:536300:24:130:00:000:00:00
70 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:29:096900:12:539900:53:5726.6901:06:502500:22:190:00:000:00:00
71 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:29:1512200:14:404800:49:1629.2301:03:568200:25:190:00:000:00:00
72 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:1910500:14:136500:51:1228.1301:05:255700:23:540:00:000:00:00
73 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF01:29:218000:13:166900:51:3427.9301:04:507000:24:310:00:000:00:00
74 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:29:368600:13:2410000:53:5926.6701:07:232200:22:130:00:000:00:00
75 4632JOAN FELIU BADALCLUB NATACIO MINORISAABM01:29:573300:11:327200:51:3927.8801:03:1111600:26:460:00:000:00:00
76 2828XEVI GALLART GARANGOUTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:30:105700:12:317500:51:5527.7401:04:269400:25:440:00:000:00:00
77 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:30:176200:12:377700:52:1327.5801:04:508700:25:270:00:000:00:00
78 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M01:30:274800:12:127100:51:3627.9101:03:4811300:26:390:00:000:00:00
79 1560JORDI DOMENECH ANDREUC.A. IGUALADAABM01:30:3615300:16:056000:50:2828.5301:06:336100:24:030:00:000:00:00
80 3968DAVID ESTAPÉ MUNYOZC.A. IGUALADAV1M01:30:5915800:16:1610300:54:1126.5801:10:27300:20:320:00:000:00:00
81 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:31:0910600:14:138400:52:4227.3201:06:556400:24:140:00:000:00:00
82 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:31:123000:11:2810400:54:1626.5401:05:448800:25:280:00:000:00:00
83 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:31:1514100:15:238600:52:5027.2601:08:133900:23:020:00:000:00:00
84 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:31:4111000:14:157300:51:4027.8701:05:559500:25:460:00:000:00:00
85 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:31:4610300:14:086800:51:3327.9301:05:4110300:26:050:00:000:00:00
86 1472JOSEP Mª LLORENS IBORRACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:32:0011100:14:186400:50:5528.2801:05:1311800:26:470:00:000:00:00
87 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:32:073500:11:3411600:55:1526.0601:06:498100:25:180:00:000:00:00
88 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:32:176500:12:458800:53:0827.1001:05:5311100:26:240:00:000:00:00
89 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:32:2815700:16:137400:51:5127.7701:08:046600:24:240:00:000:00:00
90 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:32:414200:11:529300:53:2426.9701:05:1613000:27:250:00:000:00:00
91 1343BERNAT TERMES COLLTRIATLO PALLEJAABM01:32:455800:12:327900:52:2327.4901:04:5513700:27:500:00:000:00:00
92 1796JAVIER SANCHEZ AMIGOJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:32:4813000:15:078200:52:3627.3801:07:437600:25:050:00:000:00:00
93 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:32:568900:13:379600:53:4426.8001:07:218900:25:350:00:000:00:00
94 4596CRISTIAN PRESAS MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:33:0116700:16:485900:50:1128.6901:06:5910100:26:020:00:000:00:00
95 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:33:169200:13:458900:53:1427.0501:06:5910900:26:170:00:000:00:00
96 5400XAVIER MALDONADO PEREZCLUB TRITRAININGABM01:33:186800:12:5211500:55:0626.1301:07:588400:25:200:00:000:00:00
97 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:33:266000:12:3511000:54:4026.3401:07:1510700:26:110:00:000:00:00
98 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:33:3014800:15:409800:53:5526.7101:09:355800:23:550:00:000:00:00
99 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:33:3116000:16:257800:52:1927.5201:08:447400:24:470:00:000:00:00
100 4606JON MCGOWAN PUJOLCLUB ATLETIC TORELLO - TRCDM01:33:3413400:15:128300:52:4027.3401:07:529300:25:420:00:000:00:00
101 5667MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:33:417400:13:0511300:54:5726.2101:08:029200:25:390:00:000:00:00
102 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:34:015500:12:289200:53:2426.9701:05:5214100:28:090:00:000:00:00
103 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:34:096600:12:4611800:55:2625.9801:08:129900:25:570:00:000:00:00
104 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:34:1511700:14:3210700:54:3126.4101:09:037900:25:120:00:000:00:00
105 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:34:2012300:14:418500:52:4727.2801:07:2812000:26:520:00:000:00:00
106 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:34:2012600:14:5310500:54:1726.5301:09:107800:25:100:00:000:00:00
107 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:34:2515400:16:0610600:54:1926.5101:10:256000:24:000:00:000:00:00
108 4713ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:34:3214200:15:249700:53:4526.7901:09:098600:25:230:00:000:00:00
109 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF01:34:489600:13:519000:53:1827.0201:07:0913500:27:390:00:000:00:00
110 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:34:499800:13:5312000:55:3625.9001:09:298300:25:200:00:000:00:00
111 1838MARIA ANDREU OLIVERASC.N. MATAROCDF01:34:532500:11:2212600:56:0025.7101:07:2213300:27:310:00:000:00:00
112 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:34:5610900:14:1510800:54:3126.4101:08:4610600:26:100:00:000:00:00
113 2066DAVID ARTES DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:35:008500:13:228100:52:3327.4001:05:5515500:29:050:00:000:00:00
114 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:35:138800:13:3611100:54:5226.2501:08:2811500:26:450:00:000:00:00
115 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF01:35:557200:12:5912800:56:1025.6401:09:0911700:26:460:00:000:00:00
116 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:35:5510400:14:1210900:54:3726.3701:08:4912500:27:060:00:000:00:00
117 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:36:029100:13:4211400:54:5926.1901:08:4112800:27:210:00:000:00:00
118 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAABM01:36:0414900:15:419500:53:4026.8301:09:2111400:26:430:00:000:00:00
119 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM01:36:3815000:15:4310200:54:0426.6301:09:4711900:26:510:00:000:00:00
120 3833JESÚS HERAS NAVARROCLUB NATACIO RUBIV1M01:36:4311500:14:2912900:56:1825.5801:10:479800:25:560:00:000:00:00
121 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M01:37:1115100:15:4514000:57:5124.8901:13:365100:23:350:00:000:00:00
122 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:37:1215600:16:0911200:54:5726.2101:11:0610500:26:060:00:000:00:00
123 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:37:1717400:17:3911700:55:1726.0501:12:566500:24:210:00:000:00:00
124 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:37:2410700:14:1413700:57:3225.0301:11:469000:25:380:00:000:00:00
125 4134SERGI LINARES NOLLAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:37:3617200:17:109400:53:2826.9301:10:3812100:26:580:00:000:00:00
126 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:38:2014400:15:2612500:55:5425.7601:11:2012200:27:000:00:000:00:00
127 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:38:326700:12:4715501:00:3823.7501:13:257700:25:070:00:000:00:00
128 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:38:3613200:15:0913000:56:2125.5501:11:3012600:27:060:00:000:00:00
129 316SAMUEL HUERTA RODRIGUEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:38:3617800:18:1212400:55:4625.8201:13:587300:24:380:00:000:00:00
130 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:38:4211800:14:3314100:57:5224.8801:12:2511000:26:170:00:000:00:00
131 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:38:4611600:14:3012300:55:4325.8501:10:1314800:28:330:00:000:00:00
132 4766ROGER ANGLADA BUSQUETSC.A. LES TORTUGUESABM01:39:1715900:16:1811900:55:3525.9101:11:5312900:27:240:00:000:00:00
133 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:39:407900:13:1413400:57:0725.2101:10:2115800:29:190:00:000:00:00
134 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:39:4516100:16:2913500:57:2225.1001:13:519700:25:540:00:000:00:00
135 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMCDM01:39:494600:12:0110100:54:0326.6401:06:0418300:33:450:00:000:00:00
136 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:40:087700:13:1113100:56:4625.3701:09:5716800:30:110:00:000:00:00
137 3761SERGI CANET CASASC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:40:2716400:16:4212100:55:3825.8801:12:2014000:28:070:00:000:00:00
138 1406JOAN MIGUEL CALLEJACLUB TRIATLO SABADELLABM01:40:3410200:14:0314200:58:1124.7501:12:1414500:28:200:00:000:00:00
139 1102CARLOS OTERO PITAC.E. PICORNELLV1M01:40:4416200:16:3313300:57:0625.2201:13:3912300:27:050:00:000:00:00
140 1520VICENÇ CLARENA RIERAC.N. SABADELLV1M01:41:1114000:15:2312200:55:4125.8601:11:0416700:30:070:00:000:00:00
141 4154DIEGO CUERDA BRIONGOSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:41:1913800:15:2214400:58:2124.6801:13:4313400:27:360:00:000:00:00
142 1992MONTSE GALBANY FUSTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:41:3514600:15:3215300:59:5924.0101:15:3110200:26:040:00:000:00:00
143 3314MIQUEL SOLÉ AIXÀSC. TRIATLO MONTORNESABM01:41:3716800:16:4912700:56:0225.7001:12:5115000:28:460:00:000:00:00
144 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:41:4211200:14:1815100:59:5424.0401:14:1213200:27:300:00:000:00:00
145 1217FRANCISCO JAVIER MORENO MTRIATLO PALLEJAV1M01:42:0814500:15:2713900:57:3924.9801:13:0615400:29:020:00:000:00:00
146 2809DANIEL RAMOS JIMENEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:42:1213600:15:1813200:56:4825.3501:12:0616600:30:060:00:000:00:00
147 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:42:3012800:14:5614600:58:4024.5501:13:3615300:28:540:00:000:00:00
148 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:42:4311300:14:2515401:00:0623.9601:14:3114200:28:120:00:000:00:00
149 5721ALBERT BELLMUNT BELLMUNTC.A. LES TORTUGUESV1M01:42:4916900:16:5014300:58:1624.7101:15:0613600:27:430:00:000:00:00
150 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.N. MATAROABF01:43:0713100:15:0916201:01:5223.2801:17:0110400:26:060:00:000:00:00
151 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:43:112600:11:2317001:03:2422.7101:14:4714700:28:240:00:000:00:00
152 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UABM01:43:1117100:17:0313600:57:2525.0801:14:2814900:28:430:00:000:00:00
153 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:43:2313700:15:1913800:57:3625.0001:12:5517000:30:280:00:000:00:00
154 4549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZCLUB NATACIO RUBIABM01:43:3312100:14:3916701:02:5322.9001:17:3210000:26:010:00:000:00:00
155 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:44:0112500:14:4615000:59:4924.0701:14:3516100:29:260:00:000:00:00
156 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZCLUB TRITRAININGABF01:44:1315200:16:0115200:59:5724.0201:15:5814300:28:150:00:000:00:00
157 3541MERCEDES SANCHEZ-CORTES MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:44:1510100:14:0015601:00:4023.7401:14:4016200:29:350:00:000:00:00
158 128SAMANTHA ARISTA RIVASC.N. SABADELLJNF01:45:0113900:15:2217201:03:5122.5501:19:139600:25:480:00:000:00:00
159 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M01:45:1314300:15:2514900:59:4424.1101:15:0916500:30:040:00:000:00:00
160 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀTG TRIATLO SITGESV1M01:45:2613500:15:1416001:01:2123.4701:16:3515200:28:510:00:000:00:00
161 4624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUCLUB TRITRAININGV1M01:45:3211400:14:2616901:03:0022.8601:17:2613900:28:060:00:000:00:00
162 2796JOAN ESCARRABILL TIOCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:46:2611900:14:3517101:03:3322.6601:18:0814400:28:180:00:000:00:00
163 1491ALEX RUEDA DIAZJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:46:3418700:19:4214700:59:0024.4101:18:4213800:27:520:00:000:00:00
164 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:46:3417700:18:0014800:59:2424.2401:17:2415600:29:100:00:000:00:00
165 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:47:099400:13:4715701:00:4523.7001:14:3218000:32:370:00:000:00:00
166 3867TONI ARNAL LOPEZTG TRIATLO SITGESV1M01:47:4818100:18:3216101:01:4723.3101:20:1913100:27:290:00:000:00:00
167 6042VALERIE TEULLIERESTG TRIATLO SITGESV1F01:48:0618500:19:0614500:58:3924.5501:17:4516900:30:210:00:000:00:00
168 1399JOSÉ MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:48:4516600:16:4715801:00:4723.6901:17:3417200:31:110:00:000:00:00
169 6073M. VICTORIA LEON RODRIGUECLUB TRIATLO SABADELLV1F01:49:0717600:17:5316601:02:5122.9101:20:4414600:28:230:00:000:00:00
170 4637ISAAC FONTELLES CODERCHCLUB TRITRAININGABM01:49:5116300:16:3816501:02:1123.1601:18:4917100:31:020:00:000:00:00
171 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:50:0617500:17:4716801:02:5522.8901:20:4216000:29:240:00:000:00:00
172 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROTG TRIATLO SITGESJNF01:50:1012900:15:0517301:05:4221.9201:20:4715900:29:230:00:000:00:00
173 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:50:1218600:19:4115901:01:2023.4801:21:0115700:29:110:00:000:00:00
174 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:51:5010000:13:5617401:06:3421.6301:20:3017400:31:200:00:000:00:00
175 4631DAVID JORDI TORRELLES NADCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:53:0217000:17:0017601:07:1421.4201:24:1415100:28:480:00:000:00:00
176 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:54:3818800:21:0716401:02:1123.1601:23:1817300:31:200:00:000:00:00
177 1009SAMUEL CIFUENTES SEGURACLUB TRITRAININGABM01:54:4314700:15:3717501:07:1321.4201:22:5017500:31:530:00:000:00:00
178 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM01:54:5312700:14:5518101:10:0520.5501:25:0016400:29:530:00:000:00:00
179 555TONI ROMERO BRUGUERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:55:0018300:18:3416301:01:5723.2401:20:3118500:34:290:00:000:00:00
180 1866ANTONIA CANO ALARCÓNC.E. RAYOTEAMV1F01:55:4612000:14:3718401:11:3120.1401:26:0816300:29:380:00:000:00:00
181 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:56:119900:13:5518201:10:0520.5501:24:0017700:32:110:00:000:00:00
182 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:56:1316500:16:4417701:07:2521.3601:24:0917600:32:040:00:000:00:00
183 2179ALEIX CAMINAL BOBETCLUB TRITRAININGABM01:58:3618000:18:3117801:07:4221.2701:26:1317800:32:230:00:000:00:00
184 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GICLUB TRITRAININGV2F02:00:1918200:18:3217901:08:1821.0801:26:5018200:33:290:00:000:00:00
185 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV1F02:00:3517900:18:3018001:09:4120.6601:28:1117900:32:240:00:000:00:00
186 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF02:01:1817300:17:1818301:11:2220.1801:28:4018100:32:380:00:000:00:00
187 3476ESTEVE GRANADA I SALESCLUB TRITRAININGV2M02:01:5212400:14:4618601:13:1519.6601:28:0118400:33:510:00:000:00:00
188 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF02:05:4818400:18:4418501:12:3419.8401:31:1818600:34:300:00:000:00:00
189 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF02:08:4015500:16:0618701:17:1618.6401:33:2218700:35:180:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32