RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
213 201 189 12 0 750 24 5 28 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:06:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1519MARTIN OLIVER ROSTAN01:16:19
24779FERRAN ANGUERA GARCIA01:16:33
3626ROBERT ZSOLT BUDAI01:16:37
43673MARC CUNYAT CARBALLAL01:16:39

2. - C.N. VIC-ETB - 05:06:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU01:14:43
22426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:15:25
34103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH01:18:00
4835RAMON SALVANS ISERN01:18:47

3. - C.N. MATARO - 05:07:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1240LLUIS VILA AGUILAR01:16:18
2778XAVIER CASAL ROMERO01:16:55
31580ANTOLI FAURIA TORRENT01:17:16
41587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU01:17:25

4. - C.E. RAYOTEAM - 05:22:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:18:27
25509ROGER CAMPRUBI GALLET01:20:55
31095IVAN HERRUZO FERNANDEZ01:20:57
41619MARC GARCIA SERRAS01:22:24

5. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:30:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:18:32
2667JORDI GARCIA BERCIAL01:22:21
35795CLARET ROSSET HIDALGO01:23:25
41037SERGI RUBIO GARRIDO01:26:01

6. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 05:42:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY01:20:22
2499CARLOS ALFONSO PULIDO MARTINEZ01:21:23
3299CARLES LERÍN MARTÍN01:23:05
44134SERGI LINARES NOLLA01:37:36

7. - C.N. SABADELL - 05:45:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA01:22:39
22539POL FARELL GONZALO01:23:33
32566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:27:33
4787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ01:32:07

8. - C.E. PICORNELL - 05:46:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
11090RICARD MARI FERRER01:20:06
25877MARÇAL FORNER PEDRENY01:25:04
3728ALBERTO VIZCAINO NICOLAS01:29:06
4172XAVIER MARTIN ENSENYAT01:32:28

9. - CLUB NATACIO SALLENT - 05:49:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11204VICTOR ESTEPA FONTANA01:21:02
25836ADRIÀ COMA RIBOT01:26:46
3513JONATHAN LÓPEZ GARCIA01:26:47
44713ALEIX SELLARÉS GONZALEZ01:34:32

10. - C.A. IGUALADA - 05:51:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA01:22:14
24623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS01:27:40
31560JORDI DOMENECH ANDREU01:30:36
43968DAVID ESTAPÉ MUNYOZ01:30:59

11. - CERRR IGUALADA - 05:51:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12995JORDI CARPI POLA01:26:20
22194SERGIO BURON DE LA TORRE01:27:25
31211ISIDRE GUIXA MARTI01:27:44
43987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVAS01:30:27

12. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 05:54:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:26:34
21430GOYO JURADO NAVAS01:26:34
31434MARCEL FONTANILLAS PUIGDEFÀBREGAS01:28:24
44596CRISTIAN PRESAS MARTINEZ01:33:01

13. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 05:55:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO01:16:11
2311ALBERT ARIAS GASCH01:29:09
3278ROMAIN MONTAGARD01:32:41
42434OSCAR VIDAL MOLINA01:37:17

14. - CLUB TRI5U - 05:58:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA01:21:40
22630CARLES PONS PEREZ01:24:48
35974AARON CATALAN PEREA01:28:38
42746ANDRES ALVARADO SERFATY01:43:11

15. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 05:58:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11198ALBERT BARRACHINA MORENO01:24:52
22764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA01:28:28
32251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:31:15
45708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:34:20

16. - TRIATLO GIRONA COSTA BRAVA - 05:59:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:22:00
2489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZ01:25:02
32828XEVI GALLART GARANGOU01:30:10
42809DANIEL RAMOS JIMENEZ01:42:12

17. - C.E.T. DISTANCE - 06:03:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
12637CARLOS ARGÜELLO FERRER01:24:20
23130MARC CANET01:28:39
35667MARC LUENGO BLANCO01:33:41
41427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS01:37:11

18. - C. TRIATLO MONTORNES - 06:04:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12124IÑAKI MORET MARTINEZ01:26:06
25854ESTEVE OLIVÉ BOIX01:28:05
31479DANIEL ALARCON VILA01:34:09
43046DAVID JURADO GUILLEN01:36:38

19. - CLUB TRIATLO SABADELL - 06:10:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
14534CARLOS CASTELLANO CARRASCO01:26:35
2886ALVARO CLERICO RODES01:32:56
33979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:33:31
42720XAVI MATAS CARRERAS01:37:12

20. - C.A. LES TORTUGUES - 06:27:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12361XAVIER DIAZ BADIA01:31:46
22355CARLES TABERNE BARRI 01:33:30
34766ROGER ANGLADA BUSQUETS01:39:17
45721ALBERT BELLMUNT BELLMUNT01:42:49

21. - JOVENTUT ATLETICA MONTCADA - 06:28:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
11796JAVIER SANCHEZ AMIGO01:32:48
23059RUBEN MORENTE ROBLES01:34:25
32066DAVID ARTES DIAZ01:35:00
45957JAVIER CASTAN ROMERO01:46:34

22. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 06:34:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15884ROGER MIRABET BULLICH01:21:16
23866ALBERT CODINA URGELÉS01:38:32
34154DIEGO CUERDA BRIONGOS01:41:19
44631DAVID JORDI TORRELLES NADAL01:53:02

23. - TG TRIATLO SITGES - 06:46:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
11052SIMON LOBERA  JONES01:34:01
25628RODOLPHE THUILLIER BELMONT01:38:46
33863CARLES MOLINA ESCRIBÀ01:45:26
43867TONI ARNAL LOPEZ01:47:48

24. - CLUB NATACIO RUBI - 06:54:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
13833JESÚS HERAS NAVARRO01:36:43
24549XAVIER MATARÍN SÁNCHEZ01:43:33
32126JOSE LUIS LOPEZ PINEDO01:45:13
41399JOSÉ MENDEZ SANCHEZ01:48:45

25. - CLUB TRITRAINING - 06:58:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15400XAVIER MALDONADO PEREZ01:33:18
24624JOSÉ JAVIER CARRETO PASCUA01:45:32
34637ISAAC FONTELLES CODERCH01:49:51
44527PAU SOLANO GÓMEZ01:50:06

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32