RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
171 153 135 17 1 300 90 20 18 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM04:17:36200:39:57202:24:5337.2703:04:50101:12:460:00:000:00:00
2 2024JORDI MATOS PARDOC.E. RAYOTEAMABM04:32:012800:49:06302:25:0237.2303:14:08801:17:530:00:000:00:00
3 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANABM04:33:25100:39:551502:36:1134.5703:16:06701:17:190:00:000:00:00
4 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV1M04:35:263200:49:22502:30:2035.9203:19:42401:15:440:00:000:00:00
5 458JOAN CAPDEVILA GÓMEZCLUB NATACIO MINORISAV1M04:35:432400:47:59602:31:0935.7303:19:08501:16:350:00:000:00:00
6 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM04:36:42700:46:05902:32:3935.3803:18:44901:17:580:00:000:00:00
7 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.E. TRIATHLONBCNABM04:37:051000:46:301302:35:0934.8103:21:39301:15:260:00:000:00:00
8 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M04:37:191700:46:46802:31:2635.6603:18:121201:19:070:00:000:00:00
9 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBABM04:41:41500:46:041102:32:5435.3203:18:582301:22:430:00:000:00:00
10 2377ALEX ROY TORNERCLUB NATACIO BARCELONAABM04:41:562700:49:05402:29:5536.0203:19:002501:22:560:00:000:00:00
11 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSV1M04:43:102500:48:041002:32:4035.3703:20:442101:22:260:00:000:00:00
12 2584DANIEL ROYO TORRESRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM04:43:252600:48:30702:31:2635.6603:19:562901:23:290:00:000:00:00
13 2552JOAN TOMÀS ACOSTAINFINITRIABM04:44:226900:53:56102:24:3437.3503:18:303801:25:520:00:000:00:00
14 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM04:46:514700:52:071202:34:1735.0003:26:241501:20:270:00:000:00:00
15 3304MANEL VACA LÓPEZT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:47:542300:47:551902:38:3634.0503:26:312001:21:230:00:000:00:00
16 304ALBERT TORRENT MARTINEZTRICBMABM04:48:05600:46:051702:38:1434.1303:24:193001:23:460:00:000:00:00
17 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBABM04:48:442000:47:262502:41:2533.4503:28:511401:19:530:00:000:00:00
18 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M04:49:372200:47:461802:38:2834.0803:26:142701:23:230:00:000:00:00
19 4571ORIOL SILVESTRE SANGIAOTRIDIRABM04:50:131400:46:391602:36:3834.4803:23:174301:26:560:00:000:00:00
20 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMABM04:50:215000:52:152102:39:2833.8603:31:431101:18:380:00:000:00:00
21 2292MODESTO DURAN RIQUELMEC.N. SABADELLV1M04:50:49300:43:272402:40:4033.6103:24:074101:26:420:00:000:00:00
22 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM04:51:294600:52:031402:36:0334.6003:28:062801:23:230:00:000:00:00
23 1026CARLOS RESTOY SALMERONINDEPENDENTV1M04:52:014900:52:122002:39:1533.9103:31:271701:20:340:00:000:00:00
24 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM04:53:381800:47:142602:42:0733.3103:29:213201:24:170:00:000:00:00
25 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM04:58:101600:46:423402:49:0031.9503:35:422201:22:280:00:000:00:00
26 589HERMIES BUSQUE CALSINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM04:58:244100:50:562702:42:5233.1603:33:483301:24:360:00:000:00:00
27 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM04:59:393300:49:223702:49:4331.8203:39:051601:20:340:00:000:00:00
28 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:00:293800:50:404302:50:3231.6703:41:121301:19:170:00:000:00:00
29 322ROBERT MAYORAL SERRANOC.N. REUS PLOMSV1M05:01:182100:47:274602:50:5831.5903:38:252401:22:530:00:000:00:00
30 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM05:01:233600:50:132802:43:0433.1203:33:174701:28:060:00:000:00:00
31 140ARNAU LLORET CABOTINDEPENDENTABM05:02:264400:51:542202:40:2433.6703:32:186001:30:080:00:000:00:00
32 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM05:03:00900:46:234702:51:0631.5603:37:293601:25:310:00:000:00:00
33 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM05:03:184800:52:114002:50:1731.7103:42:281801:20:500:00:000:00:00
34 1960IVET FARRIOLS ARIMONTSALTOKI TRIKIDEAKABF05:03:29800:46:234502:50:4631.6203:37:094001:26:200:00:000:00:00
35 2902DAVID FORN FRIASC.E. RAYOTEAMV1M05:04:191300:46:362902:45:1632.6703:31:527101:32:270:00:000:00:00
36 1613EDUARD BARBA GÓMEZ-ÁLVAREC.E. RAYOTEAMABM05:05:055500:52:336402:57:1530.4703:49:48201:15:170:00:000:00:00
37 799EDGAR SARABIA BALDOMÀC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:06:016700:53:542302:40:3833.6203:34:326501:31:290:00:000:00:00
38 374DOMINGO ROIG VAZQUEZLA SALLE SPORTV1M05:08:207600:55:003102:45:5032.5603:40:504401:27:300:00:000:00:00
39 1569SERGI GARCIA RINCONINFINITRIABM05:10:484000:50:515102:51:5831.4003:42:494501:27:590:00:000:00:00
40 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTAT-BIKES CLUB TRIATLOABM05:11:042900:49:075302:53:0031.2103:42:075201:28:570:00:000:00:00
41 5798IGNASI BASSAS BUJCLUB NATACIO CALDESABM05:12:249701:00:193302:47:5532.1603:48:143101:24:100:00:000:00:00
42 5722JOSE LOPEZ SALMERON ABSOLUT SPORTABM05:12:285900:52:57000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 872MARCOS RASTRILLACERRR IGUALADAABM05:12:395800:52:505402:53:4731.0703:46:373901:26:020:00:000:00:00
44 2299JESUS PORTA SANUYCLUB TRIATLO PROSANABM05:13:407300:54:363002:45:3732.6103:40:137801:33:270:00:000:00:00
45 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF05:14:264200:51:145002:51:4731.4303:43:016401:31:250:00:000:00:00
46 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M05:14:378200:56:173902:49:5531.7803:46:124801:28:250:00:000:00:00
47 1248DANIEL CRUZ MENCIATRIATLO L´HOSPITALETV1M05:14:546100:53:023802:49:5231.7903:42:546801:32:000:00:000:00:00
48 1533LLUIS ALBERT VILAGINES I C.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M05:16:183500:50:054102:50:2031.7003:40:258501:35:530:00:000:00:00
49 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M05:16:388800:57:244202:50:2331.6903:47:475101:28:510:00:000:00:00
50 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM05:17:129801:00:406502:58:0830.3103:58:481001:18:240:00:000:00:00
51 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M05:17:3411001:03:113202:47:3632.2203:50:474201:26:470:00:000:00:00
52 1859VERÓNICA ANDREA AVENI RAPC.N. VIC-ETBV1F05:18:321900:47:238203:05:4329.0803:53:063501:25:260:00:000:00:00
53 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM05:19:091500:46:426702:58:5930.1703:45:417901:33:280:00:000:00:00
54 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROSUB23M05:20:23400:44:367002:59:4930.0303:44:258601:35:580:00:000:00:00
55 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM05:21:093700:50:294902:51:4231.4503:42:119701:38:580:00:000:00:00
56 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM05:21:141100:46:336102:56:2930.6003:43:029401:38:120:00:000:00:00
57 156LUCIANO FISCHERCLUB NATACIO SITGESV1M05:21:266800:53:543602:49:2331.8803:43:179301:38:090:00:000:00:00
58 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M05:22:081200:46:338003:05:0529.1803:51:386201:30:300:00:000:00:00
59 3936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLACLUB GASSS TRIATLOABM05:22:125200:52:266202:56:4730.5503:49:137401:32:590:00:000:00:00
60 380MARC BENAGES DUCH ABSOLUT SPORTV1M05:22:178700:57:207703:01:3429.7403:58:542601:23:230:00:000:00:00
61 1480JORDI MESAS BROSACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM05:22:265300:52:307303:00:5129.8603:53:215401:29:050:00:000:00:00
62 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M05:23:099901:00:464802:51:0731.5603:51:536301:31:160:00:000:00:00
63 236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:23:279300:58:336302:56:5230.5303:55:254601:28:020:00:000:00:00
64 2793JOSEP MARIA COSTA SERRATRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M05:24:018100:56:034402:50:4431.6303:46:479101:37:140:00:000:00:00
65 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROSUB23M05:24:243400:49:258103:05:2729.1203:54:525701:29:320:00:000:00:00
66 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF05:24:408600:56:526602:58:3830.2303:55:305501:29:100:00:000:00:00
67 334PAU DAVI ROCAINDEPENDENTV1M05:24:427400:54:457603:01:0929.8103:55:544901:28:480:00:000:00:00
68 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM05:25:189100:57:479103:10:4128.3204:08:28601:16:500:00:000:00:00
69 4601J. MOISES GONZALEZ MARTINCLUB TRIATLO BERGAV1M05:25:348500:56:395202:52:2731.3103:49:068801:36:280:00:000:00:00
70 959JORDI TRIADU BORRASTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M05:27:007700:55:127103:00:0229.9903:55:146701:31:460:00:000:00:00
71 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. REUS PLOMSABF05:27:166300:53:206002:56:1230.6503:49:329201:37:440:00:000:00:00
72 4597DAVID RUIZ SANTOSCLUB NATACIO CALDESABM05:27:2011501:03:535602:54:0731.0103:58:005601:29:200:00:000:00:00
73 3736ROBERTO MARTÍN MORACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:27:527000:54:059403:12:5228.0004:06:571901:20:550:00:000:00:00
74 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF05:27:573100:49:168803:08:2328.6603:57:396101:30:180:00:000:00:00
75 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM05:28:066200:53:148403:06:0429.0203:59:185001:28:480:00:000:00:00
76 1624SANTIAGO ANGUERA TARRAGÓCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M05:28:5011601:03:545902:55:5830.6903:59:525301:28:580:00:000:00:00
77 1229JUAN JOSÉ BARROSO RACEROINDEPENDENTABM05:29:0211101:03:137403:00:5529.8504:04:083401:24:540:00:000:00:00
78 1819NEUS VIDAL PUCHADESC.N. SABADELLABF05:29:238300:56:283502:49:1031.9203:45:3811301:43:450:00:000:00:00
79 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:29:4111701:03:555802:55:4530.7303:59:405901:30:010:00:000:00:00
80 1780JOAN RAMON PUJOL BANUSCERRR IGUALADAABM05:30:549200:58:015502:53:5431.0503:51:559801:38:590:00:000:00:00
81 4286JOSEP BONET OLIVARTCLUB TRIATLO PROSANV1M05:33:0512101:04:176802:59:0530.1504:03:225801:29:430:00:000:00:00
82 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB TRIATLO PROSANABM05:33:469601:00:167203:00:1929.9504:00:357601:33:110:00:000:00:00
83 2075JOSE PRIETO GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:34:5010801:03:096902:59:1730.1204:02:267001:32:240:00:000:00:00
84 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M05:34:547500:54:585702:55:0730.8403:50:0511701:44:490:00:000:00:00
85 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F05:36:078900:57:329503:13:0027.9804:10:323701:25:350:00:000:00:00
86 2894ERIC SALLES GARETCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM05:37:453000:49:097903:04:4929.2203:53:5811401:43:470:00:000:00:00
87 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM05:39:537800:55:188603:07:5528.7404:03:138901:36:400:00:000:00:00
88 1686CARLOS MOLINA ROBLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM05:42:5910401:01:427503:01:0129.8304:02:4310401:40:160:00:000:00:00
89 1238MANUEL BODEGO LOPEZC.N. SABADELLV1M05:44:0110101:01:059003:10:1928.3704:11:247301:32:370:00:000:00:00
90 3495CARLOS CRUZ GALLEGOTRIATLO PALAFRUGELLABM05:44:5311801:04:017803:04:4129.2404:08:428701:36:110:00:000:00:00
91 3699RAUL ANGUITA FERNANDEZT3R TRIATLOV1M05:45:415600:52:3510403:19:0927.1204:11:448001:33:570:00:000:00:00
92 5797JUANDE LOPEZ GARCIACLUB NATACIO CALDESABM05:47:0810001:01:009303:11:0728.2504:12:078101:35:010:00:000:00:00
93 4883HECTOR VALIENTECLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M05:47:4312201:04:198503:06:1528.9904:10:349001:37:090:00:000:00:00
94 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M05:48:006000:52:5810903:21:5726.7404:14:557501:33:050:00:000:00:00
95 148JUAN IGNACIO DE MOLINA SUINDEPENDENTV1M05:50:037100:54:218303:05:5629.0404:00:1712201:49:460:00:000:00:00
96 4824JORGE TORRES GARCIACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:50:354300:51:349803:14:2427.7804:05:5811601:44:370:00:000:00:00
97 6006CLARA JANÉS RIBASTRIATHELITEABF05:50:437200:54:2210503:21:0726.8504:15:298201:35:140:00:000:00:00
98 4408MIQUEL LLEVAT MATALLANASBR OPEN TEAMV1M05:51:025400:52:3211303:25:1026.3204:17:427701:33:200:00:000:00:00
99 5934SERGI PERARNAU TORNECLUB ATLETIC CASTELLARV1M05:51:366500:53:2910203:18:4727.1704:12:1610101:39:200:00:000:00:00
100 3413ANDRES HERRERA MAZANACLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M05:51:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
101 2417LLUIS GALLARDO MAURIC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM05:53:2110501:02:388703:08:1328.6904:10:5110901:42:300:00:000:00:00
102 4895RUBÉN TORRES GARCÍACLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM05:54:5710301:01:3810103:18:0527.2604:19:438301:35:140:00:000:00:00
103 1233JORDI NOMDEDEU HERNANDEZC.N. SANTA PERPETUAV1M05:55:356600:53:4411003:22:4926.6304:16:339901:39:020:00:000:00:00
104 3359ANTONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V1M05:56:1310901:03:1110803:21:3026.8004:24:416601:31:320:00:000:00:00
105 1240RAÚL SILVESTRE TIENZACLUB NATACIO CALDESABM05:56:2311401:03:429703:13:5327.8504:17:359601:38:480:00:000:00:00
106 926DANI BLANCHART LÓPEZTRICBMJNM05:56:455100:52:2211503:26:0626.2004:18:289501:38:170:00:000:00:00
107 202JOSEP RUBIO PALAUW3TRIBCNABM05:58:1512701:07:029203:10:5628.2804:17:5810501:40:170:00:000:00:00
108 367JOSEP CASANOVAS SARRATC.N. TARRACOABM05:59:0512801:07:138903:08:5428.5904:16:0711201:42:580:00:000:00:00
109 5504VICENÇ ALBIOL ALBESAC.E. TRILERCAVONS TERRES V1M05:59:329501:00:0910303:18:5127.1604:19:0010601:40:320:00:000:00:00
110 3157JORDI TOMÀS TARRAGÓCLUB TRIATLO PROSANABM05:59:486400:53:2111703:26:4326.1204:20:0410201:39:440:00:000:00:00
111 1902Mª ANGELS MARZO GOMEZCLUB NATACIO SITGESV1F06:00:033900:50:4710703:21:1326.8404:12:0012001:48:030:00:000:00:00
112 5544JORGE MERINO HERNÁNDEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1M06:00:0412401:05:379603:13:3727.8904:19:1410701:40:500:00:000:00:00
113 828MARC BAQUERO FÀBREGASCLUB GASSS TRIATLOV1M06:01:315700:52:4311103:24:3826.3904:17:2111501:44:100:00:000:00:00
114 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F06:05:0110601:02:459903:15:0827.6704:17:5311901:47:080:00:000:00:00
115 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M06:08:0510701:02:5012203:32:5325.3704:35:436901:32:220:00:000:00:00
116 1290EUSEBIO CARASUSAN PEREZRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM06:08:3610201:01:3711403:26:0426.2104:27:4110801:40:550:00:000:00:00
117 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF06:09:348400:56:3510003:16:1127.5304:12:4612801:56:480:00:000:00:00
118 110SILVIA GUZMAN GARCIAC.N. TARRACOABF06:10:059400:58:4312103:31:2925.5304:30:1210301:39:530:00:000:00:00
119 3069SALVADOR GALLOFRÉ FIGUEROCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M06:14:5911201:03:1412703:39:1524.6304:42:297201:32:300:00:000:00:00
120 4188OSCAR CORBALANCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM06:16:0513001:08:3311203:24:4026.3804:33:1311101:42:520:00:000:00:00
121 440JOSE ANTONIO GOMEZ VIGARACLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M06:20:178000:56:0012003:30:4025.6304:26:4012401:53:370:00:000:00:00
122 5506HUGO FERRÁNDIZ SANROMÀCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M06:20:5212301:04:2212503:37:2524.8404:41:4710001:39:050:00:000:00:00
123 5863JOEL ROCA MARTICERRR IGUALADAABM06:21:3212001:04:1510603:21:1126.8404:25:2612501:56:060:00:000:00:00
124 1697SERGI LOPEZ SILVAINDEPENDENTABM06:24:2512601:06:4211803:28:1325.9304:34:5512101:49:300:00:000:00:00
125 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M06:24:534500:52:0312303:36:0524.9904:28:0812601:56:450:00:000:00:00
126 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F06:29:377900:55:2913103:48:3623.6204:44:0511801:45:320:00:000:00:00
127 4561FRAN HURTADO MONTUENGARICHARD CALLE TRIATLO CLUABM06:31:3113301:17:4312603:38:2724.7204:56:108401:35:210:00:000:00:00
128 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M06:32:5711301:03:1413003:47:0223.7904:50:1611001:42:410:00:000:00:00
129 2825ENRIQUE DEL REY PEDREGOSAC.E. RAYOTEAMV1M06:39:5613201:16:4611603:26:2426.1604:43:1012701:56:460:00:000:00:00
130 606SAMUEL HARO CHAVANELTRICBMSUB23M06:40:5013101:09:1511903:30:3425.6504:39:4913102:01:010:00:000:00:00
131 3077JOSÉ MANUEL HARO ONIEVATRICBMV2M06:42:1412901:07:2712403:36:3524.9304:44:0212901:58:120:00:000:00:00
132 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF06:52:1912501:06:2612903:45:3423.9404:52:0013002:00:190:00:000:00:00
133 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F06:58:1711901:04:0213203:52:1523.2504:56:1713202:02:000:00:000:00:00
134 6089MERITXELL SOLE AGUSTIC.N. SABADELLABF07:02:0113401:28:0712803:43:3724.1505:11:4412301:50:170:00:000:00:00
135 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF07:09:359000:57:3913304:04:0722.1205:01:4613302:07:490:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32