RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
171 153 135 17 1 300 90 20 18 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 14:02:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1753XAVIER TORRADES SABATA04:17:36
21138SERGI BERMEJO BARNILS04:43:10
3322ROBERT MAYORAL SERRANO05:01:18

2. - C.N. VIC-ETB - 14:07:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1791MARTI QUER PUJOL04:36:42
23949ADRIA BRUNET PORTET04:41:41
3398ARNAU BELLAPART LAS HERAS04:48:44

3. - C.N. MATARO - 14:16:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA04:35:26
22599SANTIAGO ABAD DE AGUEDA04:49:37
33481EDU LOPEZ BARRANCO04:51:29

4. - C.E. RAYOTEAM - 14:26:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12024JORDI MATOS PARDO04:32:01
21095IVAN HERRUZO FERNANDEZ04:50:21
32902DAVID FORN FRIAS05:04:19

5. - CLUB TRIATLO PROSAN - 15:20:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11617ALBERT REIG FLORENSA04:33:25
22299JESUS PORTA SANUY05:13:40
34286JOSEP BONET OLIVART05:33:05

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 15:30:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER04:37:19
2236RUBEN SANCHEZ NACIMIENTO05:23:27
34414ALBERTO DIAZ LOPEZ05:29:41

7. - CLUB NATACIO SITGES - 15:31:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12312JOSEBA ARANA ESCALADA04:53:38
2372NICOLAS SAENZ BRIASCO05:16:38
31145NACHO ALCARAZ RUBIO05:21:09

8. - ABSOLUT SPORT - 15:37:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11562ELOY JORGE DE LA FUENTE OLITE05:03:00
25722JOSE LOPEZ SALMERON 05:12:28
3380MARC BENAGES DUCH 05:22:17

9. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 15:47:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1589HERMIES BUSQUE CALSINA04:58:24
2799EDGAR SARABIA BALDOMÀ05:06:01
31686CARLOS MOLINA ROBLES05:42:59

10. - CLUB NATACIO CALDES - 15:50:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
15798IGNASI BASSAS BUJ05:12:24
21565XAVI VALLRIBERA RIERA05:14:37
32727NOEL FORNE VALENCIA05:23:09

11. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 15:55:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
12584DANIEL ROYO TORRES04:43:25
23166SERGIO GONZALEZ SANTOS05:03:18
31290EUSEBIO CARASUSAN PEREZ06:08:36

12. - C.N. SABADELL - 15:56:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12292MODESTO DURAN RIQUELME04:50:49
2787JULIO CESAR CERVANTES BLASQUEZ05:22:08
31238MANUEL BODEGO LOPEZ05:44:01

13. - CLUB TRIATLÓ TARRAGONA - 15:57:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13027ENRIQUE BARAJAS OJEDA05:00:29
23736ROBERTO MARTÍN MORA05:27:52
31624SANTIAGO ANGUERA TARRAGÓ05:28:50

14. - CLUB GASSS TRIATLO - 16:40:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1833DANIEL CAMPOS HUERTAS05:17:12
23936JAVIER VALLESPÍ CAÑADILLAS05:22:12
3828MARC BAQUERO FÀBREGAS06:01:31

15. - CLUB TRIATLÓ SERRADELLS ANDORRA - 16:47:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
11302RUBEN CAMINAL SALLENT05:17:34
22894ERIC SALLES GARET05:37:45
33413ANDRES HERRERA MAZANA05:51:44

16. - CERRR IGUALADA - 17:05:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1872MARCOS RASTRILLA05:12:39
21780JOAN RAMON PUJOL BANUS05:30:54
35863JOEL ROCA MARTI06:21:32

17. - TRICBM - 17:25:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1304ALBERT TORRENT MARTINEZ04:48:05
2926DANI BLANCHART LÓPEZ05:56:45
3606SAMUEL HARO CHAVANEL06:40:50

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32