RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
175 153 16 6 700 20 5 14 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:21:051500:12:04100:49:5324.0601:01:57300:19:080:00:000:00:00
2 224ALBERT SOLEY CASTELLST-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:06600:11:14200:50:4423.6501:01:58400:19:080:00:000:00:00
3 427SEBASTIÀ CATLLA FERNANDEZP.C. BONAVISTAV1M01:25:211900:12:27300:53:3622.3901:06:03500:19:180:00:000:00:00
4 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:25:36700:11:28700:54:4121.9401:06:09700:19:270:00:000:00:00
5 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:26:491000:11:38600:54:3222.0001:06:101600:20:390:00:000:00:00
6 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:27:031600:12:07400:54:1622.1101:06:231700:20:400:00:000:00:00
7 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:28:43300:10:281000:56:0121.4201:06:293600:22:140:00:000:00:00
8 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM01:28:51200:09:571400:58:2920.5201:08:261400:20:250:00:000:00:00
9 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:092200:12:59900:55:5121.4901:08:501100:20:190:00:000:00:00
10 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:318600:15:40800:54:5021.8801:10:30100:19:010:00:000:00:00
11 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:30:017500:15:17500:54:1822.1001:09:351500:20:260:00:000:00:00
12 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:172800:13:311300:56:5921.0601:10:301800:20:470:00:000:00:00
13 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:32:255700:14:391100:56:3421.2101:11:132400:21:120:00:000:00:00
14 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:32:397400:15:161200:56:3421.2101:11:501900:20:490:00:000:00:00
15 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:32:582300:13:011500:58:5420.3701:11:552100:21:030:00:000:00:00
16 633ALBERT FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:33:192000:12:471901:00:2019.8901:13:07900:20:120:00:000:00:00
17 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:33:55100:09:554101:04:5718.4801:14:52200:19:030:00:000:00:00
18 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:33:591800:12:112001:00:2919.8401:12:402600:21:190:00:000:00:00
19 5523JOAN CUCURELL RAVETLLATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:34:14800:11:292401:01:4019.4601:13:092200:21:050:00:000:00:00
20 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:34:226400:14:521700:59:0620.3001:13:581300:20:240:00:000:00:00
21 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM01:34:251400:11:552901:02:2119.2501:14:16800:20:090:00:000:00:00
22 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:352700:13:271600:59:0120.3301:12:283400:22:070:00:000:00:00
23 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:35:022100:12:512701:01:5219.4001:14:431000:20:190:00:000:00:00
24 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:35:161200:11:481800:59:0820.2901:10:567200:24:200:00:000:00:00
25 867SANTI BARRERA MARTTNEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:36:164200:14:032601:01:5119.4001:15:541200:20:220:00:000:00:00
26 4317CARLOS CARRASCO RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:201700:12:103001:02:2319.2401:14:334400:22:470:00:000:00:00
27 6028CÉSAR CASTAÑO VICENTELLICENCIA DE DIASUB23M01:38:012900:13:322101:00:3219.8201:14:046500:23:570:00:000:00:00
28 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:38:113200:13:463301:03:3318.8801:17:192000:20:520:00:000:00:00
29 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:38:124000:14:012501:01:5019.4101:15:513700:22:210:00:000:00:00
30 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:38:406600:15:012201:00:5119.7201:15:524500:22:480:00:000:00:00
31 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:39:23500:10:304301:05:2118.3601:15:515700:23:320:00:000:00:00
32 5522GUILLEM CAPDEVILA VIZCAÍNCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:39:374700:14:063401:03:5818.7601:18:042800:21:330:00:000:00:00
33 378MARCEL CARRERAS SOLERPRAT TRIATLO 1994ABM01:39:475400:14:273601:04:0818.7101:18:352500:21:120:00:000:00:00
34 4864JORDI GUZMAN PASCUALINDEPENDENTV1M01:40:354300:14:045401:07:1017.8701:21:14600:19:210:00:000:00:00
35 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:41:002500:13:154201:04:5918.4701:18:144300:22:460:00:000:00:00
36 6002FERNANDO JAVIER POGGILLICENCIA DE DIAV1M01:41:013900:13:593801:04:2518.6301:18:244000:22:370:00:000:00:00
37 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBSUB23M01:41:134600:14:053701:04:1718.6701:18:224700:22:510:00:000:00:00
38 6023SONJA KALLIOLLICENCIA DE DIAABF01:41:2010400:16:402301:01:3819.4701:18:185000:23:020:00:000:00:00
39 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM01:41:245200:14:142801:02:1019.3001:16:248400:25:000:00:000:00:00
40 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:42:037900:15:253901:04:3318.5901:19:583300:22:050:00:000:00:00
41 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:4611100:17:093101:02:5319.0801:20:024200:22:440:00:000:00:00
42 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:42:588300:15:334001:04:4218.5501:20:154100:22:430:00:000:00:00
43 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:43:293300:13:474401:05:3818.2801:19:256600:24:040:00:000:00:00
44 7014JOAN ROURA GUBAULLICENCIA DE DIAV1M01:43:339300:16:023501:04:0518.7301:20:075400:23:260:00:000:00:00
45 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:43:585500:14:284901:06:3618.0201:21:044800:22:540:00:000:00:00
46 342JORDI ARIAS SUNYERPRAT TRIATLO 1994V1M01:44:35900:11:366501:11:1116.8601:22:473100:21:480:00:000:00:00
47 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M01:44:436500:14:554801:06:2818.0501:21:235300:23:200:00:000:00:00
48 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:45:018000:15:274501:05:4918.2301:21:166100:23:450:00:000:00:00
49 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:45:058100:15:295001:06:4617.9701:22:154600:22:500:00:000:00:00
50 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:45:321100:11:445701:08:2017.5601:20:049000:25:280:00:000:00:00
51 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:46:127700:15:235301:07:0617.8801:22:295900:23:430:00:000:00:00
52 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:46:135000:14:116001:08:5917.4001:23:105100:23:030:00:000:00:00
53 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:46:1310100:16:334601:05:5418.2101:22:276200:23:460:00:000:00:00
54 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:46:3111000:16:563201:03:1019.0001:20:0610200:26:250:00:000:00:00
55 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:46:367000:15:065201:06:5517.9301:22:017600:24:350:00:000:00:00
56 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:46:5110300:16:374701:05:5618.2001:22:337000:24:180:00:000:00:00
57 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. PICORNELLV1M01:46:593400:13:516801:11:4416.7301:25:352700:21:240:00:000:00:00
58 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:47:007600:15:205101:06:5517.9301:22:157900:24:450:00:000:00:00
59 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON CLUBV2M01:47:252400:13:137101:12:2916.5601:25:423000:21:430:00:000:00:00
60 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:043800:13:586301:10:1217.0901:24:106400:23:540:00:000:00:00
61 7018IBAI ADURIZ LASALARRALEKU TRIATLOI TALDEAABM01:48:103000:13:386201:09:4817.1901:23:267800:24:440:00:000:00:00
62 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:49:056100:14:466101:09:2017.3101:24:068100:24:590:00:000:00:00
63 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:49:171300:11:558001:16:1715.7301:28:122300:21:050:00:000:00:00
64 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:49:229800:16:285901:08:4817.4401:25:166700:24:060:00:000:00:00
65 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:50:299100:15:577001:11:5916.6701:27:563900:22:330:00:000:00:00
66 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:50:384400:14:057501:14:5216.0301:28:572900:21:410:00:000:00:00
67 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:51:093600:13:555601:08:1317.5901:22:0812200:29:010:00:000:00:00
68 73MERITXELL FIGUERAS GARANGC.N. REUS PLOMSSUB23F01:51:11000:00:00000:00:000.0001:25:239500:25:480:00:000:00:00
69 6010JOSEP CAIXÀS GIMENOLLICENCIA DE DIAABM01:51:113700:13:586601:11:1816.8301:25:169700:25:550:00:000:00:00
70 4091CATERINA CAPDEVILA BARREC.T. S.J. ABADESSESABF01:51:483500:13:526901:11:4416.7301:25:3610000:26:120:00:000:00:00
71 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:52:2611700:17:246401:10:3916.9901:28:037400:24:230:00:000:00:00
72 6015JONATHAN BERROCAL LOPEZ LLICENCIA DE DIAABM01:52:4114000:20:555501:07:2817.7901:28:236900:24:180:00:000:00:00
73 6020JORDI CORREA ORRIFEECSUB23M01:53:079500:16:107401:14:0216.2101:30:124900:22:550:00:000:00:00
74 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM01:54:003100:13:427801:16:0015.7901:29:427100:24:180:00:000:00:00
75 1010GERARD AULÍ MUÑOZINDEPENDENTABM01:54:064800:14:077901:16:1715.7301:30:245800:23:420:00:000:00:00
76 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:54:4312400:17:566701:11:2216.8101:29:188700:25:250:00:000:00:00
77 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:55:137800:15:258401:17:2115.5101:32:463800:22:270:00:000:00:00
78 6027ALBERT CASTAÑO VICENTELLICENCIA DE DIAJNM01:55:19400:10:298601:17:4415.4401:28:1310700:27:060:00:000:00:00
79 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:56:0212100:17:377201:13:3016.3301:31:078000:24:550:00:000:00:00
80 6004ALBERT MILÀ PRATLLICENCIA DE DIAABM01:56:375600:14:397701:15:4915.8301:30:289900:26:090:00:000:00:00
81 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:56:5214800:22:535801:08:4717.4501:31:408500:25:120:00:000:00:00
82 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M01:57:025900:14:449001:18:5115.2201:33:355600:23:270:00:000:00:00
83 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCPRAT TRIATLO 1994JNM01:57:315300:14:199501:19:5515.0201:34:145200:23:170:00:000:00:00
84 5317JAUME PLANES OCAÑACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:57:4712000:17:328201:16:3115.6801:34:036000:23:440:00:000:00:00
85 6001JORDI VILA RIUBROGENTFEECV1M01:58:1210700:16:49000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
86 7008DAVID CAUBET ELFALLICENCIA DE DIAABM01:58:217200:15:138501:17:2915.4901:32:429200:25:390:00:000:00:00
87 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:3311400:17:158101:16:1915.7201:33:348200:24:590:00:000:00:00
88 1640JOSEP VILARDELL VERDAGUEC.N. VIC-ETBABM01:59:487100:15:119201:18:5415.2101:34:059300:25:430:00:000:00:00
89 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:0013800:20:297601:15:2315.9201:35:526800:24:080:00:000:00:00
90 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM02:00:1410200:16:338301:16:3215.6801:33:0510800:27:090:00:000:00:00
91 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:00:3112200:17:459101:18:5215.2201:36:376300:23:540:00:000:00:00
92 5887XAVIER GRAELLS MONTEC.E.T. DISTANCEABM02:00:3711500:17:208701:17:5515.4001:35:158600:25:220:00:000:00:00
93 4944CARLES MARTINEZ SANCHEZT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:00:4414600:22:077301:13:3816.3001:35:458300:24:590:00:000:00:00
94 7013MARC ANOLL GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:01:045800:14:428901:18:1115.3501:32:5311600:28:110:00:000:00:00
95 2641PAU LÓPEZ FRUCTUOSOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M02:01:268700:15:4110301:22:1914.5801:38:005500:23:260:00:000:00:00
96 6005BERTA ALSIUS VIVESLLICENCIA DE DIAABF02:01:366700:15:029401:19:3615.0801:34:3810500:26:580:00:000:00:00
97 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT TRIATLO 1994ABF02:02:416200:14:4910201:22:1714.5801:37:069100:25:350:00:000:00:00
98 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M02:02:589000:15:509901:21:1014.7801:37:009800:25:580:00:000:00:00
99 7004ORIOL FONT BELLARTLLICENCIA DE DIAV1M02:03:107300:15:1310801:23:2114.4001:38:347700:24:360:00:000:00:00
100 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:03:1610000:16:298801:18:0815.3601:34:3711900:28:390:00:000:00:00
101 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM02:03:166800:15:0310501:22:4614.5001:37:498900:25:270:00:000:00:00
102 4936ALBERT CUATRECASAS FREIXAC.E. PICORNELLV1M02:04:088900:15:4411001:23:5414.3001:39:387500:24:300:00:000:00:00
103 6014JOSEP GALLARDO ROVIRALLICENCIA DE DIAV1M02:04:2012500:18:0610101:21:5214.6601:39:587300:24:220:00:000:00:00
104 4704PEDRO ANTONIO EXPOSITO SUINDEPENDENTABM02:04:4210900:16:519301:19:2815.1001:36:1911800:28:230:00:000:00:00
105 7001NACHO REVENGA MARTINEZCLUB CICLISTA MONZONV1M02:04:5511200:17:119601:20:0614.9801:37:1711000:27:380:00:000:00:00
106 6029EDUARDO BATISTA ALZALLICENCIA DE DIAV1M02:05:2514300:21:2210001:21:5214.6601:43:143500:22:110:00:000:00:00
107 6026MARC COLLADO CASTELLSLLICENCIA DE DIASUB23M02:05:3413600:19:5810901:23:3314.3601:43:313200:22:030:00:000:00:00
108 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM02:06:126000:14:4510701:23:0614.4401:37:5111700:28:210:00:000:00:00
109 7002SERGI VILA VICENTELLICENCIA DE DIAABM02:06:168200:15:319701:20:3514.8901:36:0612900:30:100:00:000:00:00
110 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM02:06:4213100:19:119801:20:3714.8901:39:4810400:26:540:00:000:00:00
111 3942MIQUEL BALLARIN LAPIEDRACLUB TRIATLO SABADELLV1M02:07:258400:15:3411301:25:2014.0601:40:5410300:26:310:00:000:00:00
112 6039MAFRAY SEBASTIANLLICENCIA DE DIAV1M02:07:51000:00:00000:00:000.0001:35:0914100:32:420:00:000:00:00
113 7006CARLES GUILERA VILADOMIULLICENCIA DE DIAV1M02:08:2711800:17:2510601:22:5614.4701:40:2111400:28:060:00:000:00:00
114 3704CARLES GARCIA ALMANSACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:09:014100:14:0112001:28:3913.5401:42:4010100:26:210:00:000:00:00
115 7016CLAUDIA BAUS SAMARANCHLLICENCIA DE DIASUB23F02:09:034500:14:0511901:27:5513.6501:42:0010600:27:030:00:000:00:00
116 6009TAHIR MARCLLICENCIA DE DIAV1M02:09:309900:16:2911801:27:1513.7501:43:449400:25:460:00:000:00:00
117 6016BELÉN RUBIELLA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAV1F02:10:0710800:16:5011201:25:1714.0701:42:0711300:28:000:00:000:00:00
118 6018MARC ESPINOSA SALALLICENCIA DE DIAJNM02:10:1612900:18:5510401:22:1914.5801:41:1412300:29:020:00:000:00:00
119 3259TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV1M02:11:106300:14:5111601:26:2013.9001:41:1112700:29:590:00:000:00:00
120 6040PIERRE BOUSQUETLLICENCIA DE DIAV1M02:11:325100:14:1312301:29:3113.4101:43:4411100:27:480:00:000:00:00
121 3480SERGI TRUJILLO LUCHAC.A. IGUALADAV1M02:12:449400:16:0611101:25:1414.0801:41:2013200:31:240:00:000:00:00
122 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M02:12:4412700:18:5011701:26:2213.8901:45:1210900:27:320:00:000:00:00
123 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF02:13:5412300:17:4911401:26:1313.9201:44:0212600:29:520:00:000:00:00
124 1676JAUME ARNALOT GARCÍACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:15:364900:14:1012501:30:5313.2001:45:0313000:30:330:00:000:00:00
125 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:15:442600:13:1713001:33:2812.8401:46:4512000:28:590:00:000:00:00
126 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:15:546900:15:0413401:35:2312.5801:50:278800:25:270:00:000:00:00
127 7015HÉCTOR MIRA ANDREULLICENCIA DE DIASUB23M02:16:498500:15:3712601:31:2613.1201:47:0312500:29:460:00:000:00:00
128 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM02:19:5411900:17:2812401:30:0713.3201:47:3513900:32:190:00:000:00:00
129 1865ARIADNA CIERCOLES QUINTANCLUB 226 LONG DISTANCEABF02:20:0613700:20:1011501:26:1513.9101:46:2514400:33:410:00:000:00:00
130 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF02:20:2810500:16:4513601:35:4312.5401:52:2811200:28:000:00:000:00:00
131 765ENRIC ELVIRA TORRADOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:21:499600:16:1912901:33:2712.8401:49:4613600:32:030:00:000:00:00
132 4634ALBERT AGUIRRE RIALC.A. IGUALADAV1M02:21:5415000:24:4512101:28:5913.4901:53:4411500:28:100:00:000:00:00
133 6008JORDI MONTOLIU PUIGLLICENCIA DE DIAV2M02:22:1714900:24:1112201:29:0213.4801:53:1312400:29:040:00:000:00:00
134 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT TRIATLO 1994V1M02:23:2611300:17:1413201:33:5512.7801:51:0913700:32:170:00:000:00:00
135 6022ANTONI RIU SOLELLICENCIA DE DIAV1M02:23:569200:15:5813801:37:1812.3301:53:1613100:30:400:00:000:00:00
136 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:24:439700:16:2713101:33:4412.8001:50:1114700:34:320:00:000:00:00
137 1823ROSA GONZALEZ DEL OLMOCLUB 226 LONG DISTANCEV1F02:25:0211600:17:2213701:35:4312.5401:53:0513500:31:570:00:000:00:00
138 6021TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV1M02:25:3313500:19:5612801:33:1912.8601:53:1513800:32:180:00:000:00:00
139 6017FELIP PÉREZ ANGUIANOLLICENCIA DE DIAJNM02:27:1514700:22:3512701:32:5212.9201:55:2713400:31:480:00:000:00:00
140 7017LAIA MARTÍNEZ RIBOTLLICENCIA DE DIAABF02:27:17000:00:00000:00:000.0002:01:249600:25:530:00:000:00:00
141 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV1M02:29:1613900:20:5213301:34:2712.7101:55:1914500:33:570:00:000:00:00
142 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:29:2510600:16:4613901:39:1612.0901:56:0214300:33:230:00:000:00:00
143 7009PEDRO DAVID SAINZ FERRERLLICENCIA DE DIAV1M02:30:248800:15:4214301:43:1311.6301:58:5513300:31:290:00:000:00:00
144 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF02:32:3413300:19:3513501:35:2912.5701:55:0415100:37:300:00:000:00:00
145 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:32:5612800:18:5114101:41:2411.8302:00:1514000:32:410:00:000:00:00
146 7012JORDI VIDAL BOIXADERLLICENCIA DE DIAABM02:33:1414400:21:2614201:41:4811.7902:03:1412800:30:000:00:000:00:00
147 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:33:4013400:19:5514001:39:4212.0401:59:3714600:34:030:00:000:00:00
148 6007ALLEN DIRK TORRENTS HAGEDLLICENCIA DE DIAABM02:41:3414500:21:3414401:47:0111.2102:08:3514200:32:590:00:000:00:00
149 7011GUILLEM IBÀÑEZ PAYÀLLICENCIA DE DIAABM02:42:5413200:19:3214801:54:2210.4902:13:5412100:29:000:00:000:00:00
150 6003OSCAR TUDELA MORALLLICENCIA DE DIAABM02:46:3213000:18:5814701:52:5810.6202:11:5614800:34:360:00:000:00:00
151 7003DAVID HERNANDEZ SAENZ LLICENCIA DE DIAV1M02:46:3314200:21:2114501:50:3510.8502:11:5614900:34:370:00:000:00:00
152 6013ANDER ONOFRE VAZQUEZLLICENCIA DE DIASUB23M02:50:3314100:21:1714601:51:4810.7302:13:0515000:37:280:00:000:00:00
153 7005ELSA CLIMENT LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1F03:06:1512600:18:1014902:10:019.2302:28:1115200:38:040:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32