RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
175 153 16 6 700 20 5 14 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1827MARINA CASTELLS CODCLUB TRIATLÓ LLEIDAJNF02:29:2510600:16:4613901:39:1612.0901:56:0214300:33:2300:02:2100:01:27
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOJNM01:34:251400:11:552901:02:2119.2501:14:16800:20:0900:01:4500:01:08
2 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:45:058100:15:295001:06:4617.9701:22:154600:22:5000:02:2800:01:12
3 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:49:171300:11:558001:16:1715.7301:28:122300:21:0500:01:3200:00:59
4 6027ALBERT CASTAÑO VICELLICENCIA DE DIAJNM01:55:19400:10:298601:17:4415.4401:28:1310700:27:0600:01:5700:00:57
5 4703GERARD JOSEP ALCALDPRAT TRIATLO 1994JNM01:57:315300:14:199501:19:5515.0201:34:145200:23:1700:03:1300:01:17
6 6018MARC ESPINOSA SALALLICENCIA DE DIAJNM02:10:1612900:18:5510401:22:1914.5801:41:1412300:29:0200:03:3000:00:53
7 6017FELIP PÉREZ ANGUIANLLICENCIA DE DIAJNM02:27:1514700:22:3512701:32:5212.9201:55:2713400:31:4800:01:4600:00:59
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 73MERITXELL FIGUERAS C.N. REUS PLOMSSUB23F01:51:11000:00:00000:00:00001:25:239500:25:4800:00:0000:01:16
2 1961NURIA LLAGOSTERA PAPRAT TRIATLO 1994ABF02:02:416200:14:4910201:22:1714.5801:37:069100:25:3500:02:3600:01:10
3 7016CLAUDIA BAUS SAMARALLICENCIA DE DIASUB23F02:09:034500:14:0511901:27:5513.6501:42:0010600:27:0300:02:5100:00:57
4 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:32:5612800:18:5114101:41:2411.8302:00:1514000:32:4100:04:0600:01:34
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:21:051500:12:04100:49:5324.0601:01:57300:19:0800:01:2000:00:48
2 5715JOSEP CASAS CASANOVCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:092200:12:59900:55:5121.4901:08:501100:20:1900:01:5700:01:10
3 6028CÉSAR CASTAÑO VICENLLICENCIA DE DIASUB23M01:38:012900:13:322101:00:3219.8201:14:046500:23:5700:02:5000:01:05
4 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:41:002500:13:154201:04:5918.4701:18:144300:22:4600:01:2500:00:58
5 5256GERARD FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBSUB23M01:41:134600:14:053701:04:1718.6701:18:224700:22:5100:02:0200:00:59
6 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:46:3111000:16:563201:03:101901:20:0610200:26:2500:03:1100:01:17
7 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:49:229800:16:285901:08:4817.4401:25:166700:24:0600:02:4400:01:31
8 6020JORDI CORREA ORRIFEECSUB23M01:53:079500:16:107401:14:0216.2101:30:124900:22:5500:02:3900:02:19
9 2641PAU LÓPEZ FRUCTUOSOCERCLE SABADELLES 1856SUB23M02:01:268700:15:4110301:22:1914.5801:38:005500:23:2600:02:4800:01:13
10 6026MARC COLLADO CASTELLLICENCIA DE DIASUB23M02:05:3413600:19:5810901:23:3314.3601:43:313200:22:0300:02:5200:02:19
11 7002SERGI VILA VICENTELLICENCIA DE DIAABM02:06:168200:15:319701:20:3514.8901:36:0612900:30:1000:03:1900:02:05
12 7015HÉCTOR MIRA ANDREULLICENCIA DE DIASUB23M02:16:498500:15:3712601:31:2613.1201:47:0312500:29:4600:02:4600:01:16
13 6013ANDER ONOFRE VAZQUELLICENCIA DE DIASUB23M02:50:3314100:21:1714601:51:4810.7302:13:0515000:37:2800:04:4900:01:28
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6023SONJA KALLIOLLICENCIA DE DIAABF01:41:2010400:16:402301:01:3819.4701:18:185000:23:0200:02:4100:01:24
2 4091CATERINA CAPDEVILAC.T. S.J. ABADESSESABF01:51:483500:13:526901:11:4416.7301:25:3610000:26:1200:02:1900:01:28
3 6005BERTA ALSIUS VIVESLLICENCIA DE DIAABF02:01:366700:15:029401:19:3615.0801:34:3810500:26:5800:02:2700:01:07
4 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF02:13:5412300:17:4911401:26:1313.9201:44:0212600:29:5200:01:4000:01:10
5 1865ARIADNA CIERCOLES QCLUB 226 LONG DISTANCEABF02:20:0613700:20:1011501:26:1513.9101:46:2514400:33:4100:03:1000:02:20
6 7017LAIA MARTÍNEZ RIBOTLLICENCIA DE DIAABF02:27:17000:00:00000:00:00002:01:249600:25:5300:00:0000:01:49
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 224ALBERT SOLEY CASTELT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:21:06600:11:14200:50:4423.6501:01:58400:19:0800:01:1100:00:47
2 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:26:491000:11:38600:54:322201:06:101600:20:3900:01:2700:00:46
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM01:28:51200:09:571400:58:2920.5201:08:261400:20:2500:01:1400:01:02
4 633ALBERT FUMANYA SALVC.N. VIC-ETBABM01:33:192000:12:471901:00:2019.8901:13:07900:20:1200:02:0600:00:58
5 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON CLUBABM01:33:55100:09:554101:04:5718.4801:14:52200:19:0300:01:0700:00:58
6 3792JORDI ALBERT RAMOS C.N. VIC-ETBABM01:33:591800:12:112001:00:2919.8401:12:402600:21:1900:01:3800:01:07
7 2451JONATHAN ARRUFAT MACLUB GASSS TRIATLOABM01:35:022100:12:512701:01:5219.401:14:431000:20:1900:01:3000:01:47
8 4317CARLOS CARRASCO ROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:37:201700:12:103001:02:2319.2401:14:334400:22:4700:01:5600:00:59
9 4589MARC COLLELL ALIERC.N. VIC-ETBABM01:38:113200:13:463301:03:3318.8801:17:192000:20:5200:02:0600:01:12
10 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:39:23500:10:304301:05:2118.3601:15:515700:23:3200:02:4600:01:25
11 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM01:41:245200:14:142801:02:1019.301:16:248400:25:0000:03:0700:01:37
12 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:46:135000:14:116001:08:5917.401:23:105100:23:0300:01:5300:00:57
13 7018IBAI ADURIZ LASALARRALEKU TRIATLOI TALDEAABM01:48:103000:13:386201:09:4817.1901:23:267800:24:4400:02:3500:01:15
14 6004ALBERT MILÀ PRATLLICENCIA DE DIAABM01:56:375600:14:397701:15:4915.8301:30:289900:26:0900:02:5800:01:44
15 4111JAUME VALLS CURSELLCERRR IGUALADAABM02:00:1410200:16:338301:16:3215.6801:33:0510800:27:0900:02:2300:02:10
16 5887XAVIER GRAELLS MONTC.E.T. DISTANCEABM02:00:3711500:17:208701:17:5515.401:35:158600:25:2200:02:2800:01:51
17 3486JUAN RUIZ COMASPRAT TRIATLO 1994ABM02:06:126000:14:4510701:23:0614.4401:37:5111700:28:2100:02:2800:01:28
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDC.N. REUS PLOMSABF01:32:582300:13:011500:58:5420.3701:11:552100:21:0300:01:4200:00:53
2 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:49:056100:14:466101:09:2017.3101:24:068100:24:5900:02:2400:01:13
3 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:03:1610000:16:298801:18:0815.3601:34:3711900:28:3900:02:2600:01:16
4 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF02:32:3413300:19:3513501:35:2912.5701:55:0415100:37:3000:03:4100:01:40
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:31:172800:13:311300:56:5921.0601:10:301800:20:4700:01:5700:01:01
2 3903MARC CIRERA CASELLACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:32:255700:14:391100:56:3421.2101:11:132400:21:1200:01:5800:00:59
3 741FRANCESC JOVE RIARTCERRR IGUALADAABM01:32:397400:15:161200:56:3421.2101:11:501900:20:4900:01:3300:01:10
4 5523JOAN CUCURELL RAVETCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:34:14800:11:292401:01:4019.4601:13:092200:21:0500:01:1600:00:57
5 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:35:161200:11:481800:59:0820.2901:10:567200:24:2000:01:2200:01:12
6 5522GUILLEM CAPDEVILA VCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM01:39:374700:14:063401:03:5818.7601:18:042800:21:3300:01:4900:01:00
7 378MARCEL CARRERAS SOLPRAT TRIATLO 1994ABM01:39:475400:14:273601:04:0818.7101:18:352500:21:1200:01:3600:01:03
8 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:46:5110300:16:374701:05:5618.201:22:337000:24:1800:02:2400:01:08
9 6010JOSEP CAIXÀS GIMENOLLICENCIA DE DIAABM01:51:113700:13:586601:11:1816.8301:25:169700:25:5500:03:0200:01:21
10 6015JONATHAN BERROCAL LLICENCIA DE DIAABM01:52:4114000:20:555501:07:2817.7901:28:236900:24:1800:02:2700:01:38
11 1010GERARD AULÍ MUÑOZINDEPENDENTABM01:54:064800:14:077901:16:1715.7301:30:245800:23:4200:04:0400:02:28
12 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:54:4312400:17:566701:11:2216.8101:29:188700:25:2500:02:3300:01:14
13 5995FRANCESC ALBUERA RECLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:56:0212100:17:377201:13:3016.3301:31:078000:24:5500:02:5400:01:14
14 1640JOSEP VILARDELL VEC.N. VIC-ETBABM01:59:487100:15:119201:18:5415.2101:34:059300:25:4300:02:5200:01:34
15 1676JAUME ARNALOT GARCÍCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:15:364900:14:1012501:30:5313.201:45:0313000:30:3300:03:1700:01:58
16 765ENRIC ELVIRA TORRADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:21:499600:16:1912901:33:2712.8401:49:4613600:32:0300:02:5300:01:41
17 6007ALLEN DIRK TORRENTSLLICENCIA DE DIAABM02:41:3414500:21:3414401:47:0111.2102:08:3514200:32:5900:04:5900:01:24
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:15:442600:13:1713001:33:2812.8401:46:4512000:28:5900:02:1300:01:46
2 1949GEMMA CASULLERAS MAC.T. S.J. ABADESSESABF02:20:2810500:16:4513601:35:4312.5401:52:2811200:28:0000:03:3500:01:58
3 1947PATRICIA ARAMBURU ZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:24:439700:16:2713101:33:4412.801:50:1114700:34:3200:02:2600:01:39
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1528TONI MANZANEQUE GUIC.N. VIC-ETBABM01:28:43300:10:281000:56:0121.4201:06:293600:22:1400:01:1100:01:02
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:318600:15:40800:54:5021.8801:10:30100:19:0100:01:5800:01:02
3 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:30:017500:15:17500:54:1822.101:09:351500:20:2600:01:3100:00:58
4 3717ROMÁN IGLESIAS VERNC.N. REUS PLOMSABM01:38:124000:14:012501:01:5019.4101:15:513700:22:2100:02:4300:01:14
5 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:42:037900:15:253901:04:3318.5901:19:583300:22:0500:02:1500:01:09
6 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:42:4611100:17:093101:02:5319.0801:20:024200:22:4400:02:1700:01:20
7 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:46:127700:15:235301:07:0617.8801:22:295900:23:4300:02:4900:01:16
8 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:46:1310100:16:334601:05:5418.2101:22:276200:23:4600:03:0500:01:15
9 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:48:043800:13:586301:10:1217.0901:24:106400:23:5400:02:2100:01:11
10 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM01:54:003100:13:427801:16:0015.7901:29:427100:24:1800:03:4700:01:34
11 3829ROGER PEIXÓ FITÉCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:56:5214800:22:535801:08:4717.4501:31:408500:25:1200:03:4500:01:21
12 7008DAVID CAUBET ELFALLICENCIA DE DIAABM01:58:217200:15:138501:17:2915.4901:32:429200:25:3900:03:0900:01:49
13 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:58:3311400:17:158101:16:1915.7201:33:348200:24:5900:02:2900:01:11
14 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM02:03:166800:15:0310501:22:4614.501:37:498900:25:2700:03:1300:01:53
15 4704PEDRO ANTONIO EXPOSINDEPENDENTABM02:04:4210900:16:519301:19:2815.101:36:1911800:28:2300:03:2400:02:10
16 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM02:06:4213100:19:119801:20:3714.8901:39:4810400:26:5400:02:0200:01:18
17 6039MAFRAY SEBASTIANLLICENCIA DE DIAV1M02:07:51000:00:00000:00:00001:35:0914100:32:4200:00:0000:03:13
18 3704CARLES GARCIA ALMANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:09:014100:14:0112001:28:3913.5401:42:4010100:26:2100:03:1800:01:54
19 3477CARLOS HERVERA TORRPRAT TRIATLO 1994ABM02:19:5411900:17:2812401:30:0713.3201:47:3513900:32:1900:02:3600:01:30
20 7012JORDI VIDAL BOIXADELLICENCIA DE DIAABM02:33:1414400:21:2614201:41:4811.7902:03:1412800:30:0000:03:0300:01:35
21 7011GUILLEM IBÀÑEZ PAYÀLLICENCIA DE DIAABM02:42:5413200:19:3214801:54:2210.4902:13:5412100:29:0000:03:4700:01:25
22 6003OSCAR TUDELA MORALLLICENCIA DE DIAABM02:46:3213000:18:5814701:52:5810.6202:11:5614800:34:3600:08:2900:02:28
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:47:007600:15:205101:06:5517.9301:22:157900:24:4500:02:1100:01:21
2 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F01:55:137800:15:258401:17:2115.5101:32:463800:22:2700:02:4100:01:06
3 6016BELÉN RUBIELLA GONZLLICENCIA DE DIAV1F02:10:0710800:16:5011201:25:1714.0701:42:0711300:28:0000:02:5100:01:41
4 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:33:4013400:19:5514001:39:4212.0401:59:3714600:34:0300:03:1300:01:32
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIÀ CATLLA FERP.C. BONAVISTAV1M01:25:211900:12:27300:53:3622.3901:06:03500:19:1800:01:4500:01:07
2 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:25:36700:11:28700:54:4121.9401:06:09700:19:2700:01:1300:00:57
3 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:27:031600:12:07400:54:1622.1101:06:231700:20:4000:01:1600:00:54
4 1112JOSE MARIA RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:34:352700:13:271600:59:0120.3301:12:283400:22:0700:01:4800:00:58
5 6002FERNANDO JAVIER POGLLICENCIA DE DIAV1M01:41:013900:13:593801:04:2518.6301:18:244000:22:3700:02:0600:01:21
6 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:43:293300:13:474401:05:3818.2801:19:256600:24:0400:02:1900:01:20
7 7014JOAN ROURA GUBAULLICENCIA DE DIAV1M01:43:339300:16:023501:04:0518.7301:20:075400:23:2600:02:2300:01:30
8 1039CARLES SABATER CASAC.N. SABADELLV1M01:43:585500:14:284901:06:3618.0201:21:044800:22:5400:02:0300:01:16
9 342JORDI ARIAS SUNYERPRAT TRIATLO 1994V1M01:44:35900:11:366501:11:1116.8601:22:473100:21:4800:01:3300:00:57
10 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:45:018000:15:274501:05:4918.2301:21:166100:23:4500:02:1500:01:31
11 3337JORDI FLOTATS CASASCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:50:384400:14:057501:14:5216.0301:28:572900:21:4100:04:5700:01:21
12 5920RAFA GOMEZ SOLERINDEPENDENTV1M01:57:025900:14:449001:18:5115.2201:33:355600:23:2700:03:0500:01:15
13 6001JORDI VILA RIUBROGEFEECV1M01:58:1210700:16:49000:00:00000:00:00000:00:0000:02:0900:00:00
14 7013MARC ANOLL GARCIALLICENCIA DE DIAV1M02:01:045800:14:428901:18:1115.3501:32:5311600:28:1100:03:2300:01:28
15 7004ORIOL FONT BELLARTLLICENCIA DE DIAV1M02:03:107300:15:1310801:23:2114.401:38:347700:24:3600:02:4800:02:04
16 6014JOSEP GALLARDO ROVILLICENCIA DE DIAV1M02:04:2012500:18:0610101:21:5214.6601:39:587300:24:2200:03:0100:01:59
17 6029EDUARDO BATISTA ALZLLICENCIA DE DIAV1M02:05:2514300:21:2210001:21:5214.6601:43:143500:22:1100:03:0600:02:36
18 6040PIERRE BOUSQUETLLICENCIA DE DIAV1M02:11:325100:14:1312301:29:3113.4101:43:4411100:27:4800:04:0600:01:41
19 3480SERGI TRUJILLO LUCHC.A. IGUALADAV1M02:12:449400:16:0611101:25:1414.0801:41:2013200:31:2400:03:1600:01:45
20 4634ALBERT AGUIRRE RIAC.A. IGUALADAV1M02:21:5415000:24:4512101:28:5913.4901:53:4411500:28:1000:03:3100:01:46
21 1400EDU DOMENECH RUBIPRAT TRIATLO 1994V1M02:23:2611300:17:1413201:33:5512.7801:51:0913700:32:1700:04:2400:02:08
22 7009PEDRO DAVID SAINZ FLLICENCIA DE DIAV1M02:30:248800:15:4214301:43:1311.6301:58:5513300:31:2900:06:0600:02:18
23 7003DAVID HERNANDEZ SAELLICENCIA DE DIAV1M02:46:3314200:21:2114501:50:3510.8502:11:5614900:34:3700:06:0900:02:27
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1823ROSA GONZALEZ DEL OCLUB 226 LONG DISTANCEV1F02:25:0211600:17:2213701:35:4312.5401:53:0513500:31:5700:03:4000:02:00
2 7005ELSA CLIMENT LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1F03:06:1512600:18:1014902:10:019.2302:28:1115200:38:0400:06:3200:03:47
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:34:226400:14:521700:59:0620.301:13:581300:20:2400:02:1000:01:06
2 619OSCAR PUNTI FIESTASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:38:406600:15:012201:00:5119.7201:15:524500:22:4800:02:1300:01:03
3 4864JORDI GUZMAN PASCUAINDEPENDENTV1M01:40:354300:14:045401:07:1017.8701:21:14600:19:2100:02:5900:01:06
4 672JORDI BAUS RAMONC.E. PICORNELLV1M01:44:436500:14:554801:06:2818.0501:21:235300:23:2000:02:1400:01:30
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV1M01:46:367000:15:065201:06:5517.9301:22:017600:24:3500:01:5800:01:17
6 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. PICORNELLV1M01:46:593400:13:516801:11:4416.7301:25:352700:21:2400:01:5500:00:59
7 4711ANTONIO ROMERO BELTCERRR IGUALADAV1M01:50:299100:15:577001:11:5916.6701:27:563900:22:3300:02:5700:01:24
8 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:51:093600:13:555601:08:1317.5901:22:0812200:29:0100:01:5600:01:17
9 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:52:2611700:17:246401:10:3916.9901:28:037400:24:2300:02:4900:01:19
10 5317JAUME PLANES OCAÑACLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:57:4712000:17:328201:16:3115.6801:34:036000:23:4400:03:5700:01:28
11 4944CARLES MARTINEZ SANT-BIKES CLUB TRIATLOV1M02:00:4414600:22:077301:13:3816.301:35:458300:24:5900:02:4300:01:39
12 5984JAVIER GUIRAO FELIUCLUB TRIATLO I RUN WITH LV1M02:02:589000:15:509901:21:1014.7801:37:009800:25:5800:04:2200:01:41
13 4936ALBERT CUATRECASAS C.E. PICORNELLV1M02:04:088900:15:4411001:23:5414.301:39:387500:24:3000:02:5400:01:56
14 7001NACHO REVENGA MARTICLUB CICLISTA MONZONV1M02:04:5511200:17:119601:20:0614.9801:37:1711000:27:3800:03:0600:02:11
15 3942MIQUEL BALLARIN LAPCLUB TRIATLO SABADELLV1M02:07:258400:15:3411301:25:2014.0601:40:5410300:26:3100:02:1700:01:37
16 7006CARLES GUILERA VILALLICENCIA DE DIAV1M02:08:2711800:17:2510601:22:5614.4701:40:2111400:28:0600:03:1200:02:02
17 6009TAHIR MARCLLICENCIA DE DIAV1M02:09:309900:16:2911801:27:1513.7501:43:449400:25:4600:04:0100:01:34
18 3259TONI FLORIACH I PUIC.N. MATAROV1M02:11:106300:14:5111601:26:2013.901:41:1112700:29:5900:03:3600:02:20
19 6022ANTONI RIU SOLELLICENCIA DE DIAV1M02:23:569200:15:5813801:37:1812.3301:53:1613100:30:4000:04:2100:02:00
20 6021TONI ROCA BONHOMELLICENCIA DE DIAV1M02:25:3313500:19:5612801:33:1912.8601:53:1513800:32:1800:04:0200:02:00
21 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV1M02:29:1613900:20:5213301:34:2712.7101:55:1914500:33:5700:03:3400:02:21
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F02:15:546900:15:0413401:35:2312.5801:50:278800:25:2700:02:1100:00:58
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTTPRAT TRIATLO 1994V2M01:36:164200:14:032601:01:5119.401:15:541200:20:2200:01:5000:01:05
2 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:45:321100:11:445701:08:2017.5601:20:049000:25:2800:02:2100:01:28
3 299CARLES LERIN MARTINFASTTRIATLON CLUBV2M01:47:252400:13:137101:12:2916.5601:25:423000:21:4300:01:5100:01:08
4 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M02:00:3112200:17:459101:18:5215.2201:36:376300:23:5400:03:3400:02:26
5 6008JORDI MONTOLIU PUIGLLICENCIA DE DIAV2M02:22:1714900:24:1112201:29:0213.4801:53:1312400:29:0400:06:1100:03:04
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:42:588300:15:334001:04:4218.5501:20:154100:22:4300:04:0000:01:24
2 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV2M02:12:4412700:18:5011701:26:2213.8901:45:1210900:27:3200:03:1900:01:08
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M02:00:0013800:20:297601:15:2315.9201:35:526800:24:0800:03:1000:01:16

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32