RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
342 335 6 1 5 25 2 14 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 339NAN OLIVERAS I FONTC.E. WHERE IS THE LIMIT ?SUB23M01:05:37100:15:191300:42:0435.6600:57:23300:08:140:00:000:00:00
2 1177GENIS GRAU PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M01:06:12200:15:191700:42:1535.5000:57:34600:08:380:00:000:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:06:36300:15:562500:42:3235.2700:58:28100:08:080:00:000:00:00
4 2396JOAN GRAS SOLERTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:06:37400:15:582400:42:2935.3100:58:27200:08:100:00:000:00:00
5 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM01:06:382100:16:35100:41:1036.4400:57:451600:08:530:00:000:00:00
6 5249JORDI RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:00900:16:171800:42:1635.4900:58:33500:08:270:00:000:00:00
7 303ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM01:07:18600:15:592600:42:5234.9900:58:51400:08:270:00:000:00:00
8 5435JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIATLO 3MPORDAABM01:07:21700:16:141900:42:2035.4300:58:341100:08:470:00:000:00:00
9 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACLUB GASSS TRIATLOABM01:07:261800:16:341000:41:5635.7700:58:302000:08:560:00:000:00:00
10 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:07:352200:16:351100:41:5735.7600:58:322800:09:030:00:000:00:00
11 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:372000:16:351400:42:0635.6300:58:411900:08:560:00:000:00:00
12 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.N. MATAROABM01:07:401500:16:332000:42:2035.4300:58:531000:08:470:00:000:00:00
13 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:07:402300:16:40600:41:4735.9000:58:274200:09:130:00:000:00:00
14 1176POL RECOBER PLANAPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:07:431600:16:342100:42:2035.4300:58:541300:08:490:00:000:00:00
15 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:07:483600:17:11800:41:5135.8400:59:02800:08:460:00:000:00:00
16 2728SANTI PELLEJERO GACIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:08:035800:17:32200:41:2836.1700:59:002700:09:030:00:000:00:00
17 1618GUILLEM BUSQUETS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:052800:16:541500:42:0735.6200:59:012900:09:040:00:000:00:00
18 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM01:08:081100:16:322200:42:2335.3900:58:554300:09:130:00:000:00:00
19 4707LUKASZ KOMARCLUB TRIATLO BLANESABM01:08:094600:17:21400:41:3536.0700:58:564100:09:130:00:000:00:00
20 3187GERARD FIGUERAS DOMENECHGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:08:103200:17:04900:41:5135.8400:58:554700:09:150:00:000:00:00
21 2599SANTIAGO ABAD DE AGUEDAC.N. MATAROV1M01:08:153700:17:11500:41:4635.9100:58:575400:09:180:00:000:00:00
22 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:175200:17:27300:41:3036.1400:58:575800:09:200:00:000:00:00
23 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM01:08:203900:17:12700:41:5035.8600:59:025200:09:180:00:000:00:00
24 6104SONNERY-COTTET THOMASLLICENCIA DE DIACDM01:08:232900:16:581200:42:0035.7100:58:586800:09:250:00:000:00:00
25 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:08:295000:17:26000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:08:432600:16:501600:42:1135.5600:59:019700:09:420:00:000:00:00
27 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:08:591900:16:342300:42:2635.3500:59:0012400:09:590:00:000:00:00
28 3818SALVADOR ZURITA RIERAFASTTRIATLON CLUBSUB23M01:09:52800:16:169400:44:5033.4601:01:06900:08:460:00:000:00:00
29 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM01:10:093000:16:597200:44:2133.8201:01:201200:08:490:00:000:00:00
30 371FELIX PEREZ SANCHEZPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:10:183100:16:597000:44:2033.8301:01:192200:08:590:00:000:00:00
31 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:10:213400:17:078100:44:2933.7201:01:36700:08:450:00:000:00:00
32 2193FERRAN BOSCH MASOLIVERCLUB NATACIO OLOTABM01:10:291400:16:338500:44:3533.6401:01:086100:09:210:00:000:00:00
33 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:10:314000:17:125900:44:1033.9601:01:223600:09:090:00:000:00:00
34 587SERGI CINCA MORROSCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:10:342500:16:498800:44:3833.6101:01:273400:09:070:00:000:00:00
35 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:346600:17:494700:43:5134.2101:01:401800:08:540:00:000:00:00
36 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLOABM01:10:351200:16:339100:44:4333.5401:01:165500:09:190:00:000:00:00
37 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:372700:16:529200:44:4533.5201:01:372300:09:000:00:000:00:00
38 1589ENOC NAVARRO VALLESCLUB NATACIO RUBIABM01:10:383500:17:098600:44:3533.6401:01:441700:08:540:00:000:00:00
39 329GERARD MOLIST PALOMERASC.T. S.J. ABADESSESABM01:10:404100:17:148000:44:2733.7501:01:412100:08:590:00:000:00:00
40 3227PAU LORENZO SENDIÑATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:405600:17:325700:44:0634.0101:01:382500:09:020:00:000:00:00
41 4912MARC BOVÉ BALLESTEC.N. TARRACOABM01:10:417000:17:515300:43:5934.1001:01:501400:08:510:00:000:00:00
42 6113ORIOL FAURIA TORRENTLLICENCIA DE DIAABM01:10:424400:17:186900:44:1833.8601:01:363300:09:060:00:000:00:00
43 5411JORDI ALBA SANTAMARIATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:10:435100:17:277600:44:2433.7801:01:511500:08:520:00:000:00:00
44 4986CLIMENT DOMINGOTRIATLO 3MPORDAABM01:10:437700:17:564100:43:4134.3401:01:373200:09:060:00:000:00:00
45 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M01:10:434500:17:216500:44:1533.9001:01:363500:09:070:00:000:00:00
46 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON CLUBABM01:10:445300:17:285200:43:5834.1201:01:265300:09:180:00:000:00:00
47 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:10:4711500:18:272800:43:0934.7601:01:364000:09:110:00:000:00:00
48 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM01:10:495400:17:287100:44:2033.8301:01:482400:09:010:00:000:00:00
49 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON CLUBABM01:10:501000:16:3210100:45:1233.1901:01:443100:09:060:00:000:00:00
50 7004PAU CABAÑÉS SAGUÉSLLICENCIA DE DIACDM01:10:514900:17:246300:44:1433.9101:01:384400:09:130:00:000:00:00
51 933PAUL CAILTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:511300:16:3310400:45:1633.1401:01:492600:09:020:00:000:00:00
52 3181MARTI PUIGTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERSUB23M01:10:515500:17:296800:44:1733.8701:01:463000:09:050:00:000:00:00
53 413IGNASI GIRONES PUJADESCLUB TRIATLO BLANESABM01:10:544700:17:227400:44:2233.8101:01:443900:09:100:00:000:00:00
54 5565MARC SADURNÍ DE LA TORRETEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:554300:17:176700:44:1533.9001:01:326200:09:230:00:000:00:00
55 3445GAETAN PIORUNTRIATHLON CATALANABM01:11:015900:17:366000:44:1033.9601:01:464600:09:150:00:000:00:00
56 3481EDU LOPEZ BARRANCOCLUB VO2 - SURALABM01:11:0210000:18:173800:43:3234.4601:01:494500:09:130:00:000:00:00
57 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM01:11:027200:17:524300:43:4734.2601:01:396300:09:230:00:000:00:00
58 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M01:11:036800:17:504200:43:4334.3101:01:337500:09:300:00:000:00:00
59 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:11:038000:18:023900:43:3334.4401:01:357300:09:280:00:000:00:00
60 2999FRANCISCO JAVIER TORRES PCLUB GASSS TRIATLOABM01:11:043800:17:118700:44:3633.6301:01:475100:09:170:00:000:00:00
61 1097IGNASI SANTAFE VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM01:11:049100:18:153200:43:2434.5601:01:396700:09:250:00:000:00:00
62 5869ADRIA PARRA MOYAC.N. MATAROJNM01:11:047400:17:534400:43:4734.2601:01:406400:09:240:00:000:00:00
63 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:11:068900:18:123000:43:2134.6001:01:338100:09:330:00:000:00:00
64 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:11:089000:18:143400:43:2734.5201:01:417100:09:270:00:000:00:00
65 2795FRANCISCO JAVIER DIAZ CALCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:11:116100:17:425000:43:5634.1401:01:388000:09:330:00:000:00:00
66 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:11:127100:17:524000:43:4034.3501:01:329100:09:400:00:000:00:00
67 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:11:166500:17:485500:44:0434.0401:01:526600:09:240:00:000:00:00
68 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADAABM01:11:169900:18:173300:43:2534.5501:01:428300:09:340:00:000:00:00
69 1621OMAR PALMA BASTEROCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:11:167800:18:004800:43:5634.1401:01:565900:09:200:00:000:00:00
70 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:11:177900:18:014500:43:4834.2501:01:497200:09:280:00:000:00:00
71 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. PICORNELLSUB23M01:11:186000:17:395600:44:0434.0401:01:438400:09:350:00:000:00:00
72 5816MATTHIEU LOUISC.E. PICORNELLABM01:11:186700:17:495100:43:5734.1301:01:467900:09:320:00:000:00:00
73 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM01:11:199200:18:152900:43:1334.7101:01:2811200:09:510:00:000:00:00
74 1430GOYO JURADO NAVASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:11:228800:18:113700:43:3234.4601:01:438800:09:390:00:000:00:00
75 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:11:2610200:18:183500:43:2734.5201:01:459600:09:410:00:000:00:00
76 5278QUIM ALBÓ FERNÁNDEZC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:11:288600:18:083600:43:3034.4801:01:3811000:09:500:00:000:00:00
77 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M01:11:4210100:18:18000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
78 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM01:11:4910900:18:223100:43:2134.6001:01:4313600:10:060:00:000:00:00
79 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:11:513300:17:0611600:45:3632.8901:02:423700:09:090:00:000:00:00
80 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M01:11:571700:16:3412200:45:4732.7601:02:218500:09:360:00:000:00:00
81 4888XAVIER FARRÀS MUÑOZCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:12:006200:17:439500:44:5133.4401:02:347000:09:260:00:000:00:00
82 4556ADRIAN RODRIGUEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23M01:12:015700:17:3210200:45:1333.1701:02:454900:09:160:00:000:00:00
83 1375MARC DIAZ DEL CAMPOC.N. MATAROJNM01:12:066300:17:466100:44:1233.9401:01:5814100:10:080:00:000:00:00
84 2349DANIEL LEÓN FERRERC.A. XALOCABM01:12:079800:18:167800:44:2533.7701:02:416900:09:260:00:000:00:00
85 4717EMILIO MOLINA GOMEZTRITEAM GIRONAABM01:12:0812200:18:384900:43:5634.1401:02:348200:09:340:00:000:00:00
86 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:109700:18:167500:44:2333.8001:02:397700:09:310:00:000:00:00
87 1101OSCAR DOMENECH SAGARRAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:12:218700:18:118300:44:3233.6801:02:438700:09:380:00:000:00:00
88 3277VICTOR GONZALEZ MUÑOZGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:12:249500:18:167900:44:2733.7501:02:439400:09:410:00:000:00:00
89 4603ERNEST ROURA PUIGDEVALLCLUB TRIATLO MALGRATABM01:12:3110700:18:227700:44:2533.7701:02:4710200:09:440:00:000:00:00
90 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M01:12:3813100:18:474600:43:5134.2101:02:3812500:10:000:00:000:00:00
91 2439BORJA ALVAREZ CARRASCOC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:12:4011400:18:266600:44:1533.9001:02:4112300:09:590:00:000:00:00
92 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:12:4411900:18:355800:44:0734.0001:02:4212900:10:020:00:000:00:00
93 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT DISTANCE TRIATLOV1M01:12:4912800:18:415400:43:5934.1001:02:4014300:10:090:00:000:00:00
94 5507CLAUDIO DI PIETROPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:12:562400:16:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
95 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM01:12:5810300:18:2010500:45:1933.1001:03:395600:09:190:00:000:00:00
96 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M01:12:597300:17:5312400:45:5032.7301:03:434800:09:160:00:000:00:00
97 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:026400:17:4712800:45:5832.6301:03:455000:09:170:00:000:00:00
98 1030JORDI VILA MORACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:13:046900:17:5111500:45:3332.9301:03:249200:09:400:00:000:00:00
99 5602JONATHAN MARQUEZ GARCIAC.N. TARRACOABM01:13:058400:18:0410800:45:2333.0501:03:278600:09:380:00:000:00:00
100 2036DIEGO GALVEZ CASADOCLUB NATACIO RUBIV1M01:13:087600:17:5512100:45:4432.8001:03:397400:09:290:00:000:00:00
101 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:13:1013800:18:528900:44:3833.6101:03:309000:09:400:00:000:00:00
102 4354ISAAC GOMEZ LATORRECLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:13:129300:18:1510900:45:2733.0001:03:427600:09:300:00:000:00:00
103 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M01:13:1610500:18:2110300:45:1433.1601:03:359300:09:410:00:000:00:00
104 2817DAVID BUSQUETS MASSACLUB NATACIO BANYOLESABM01:13:208200:18:0311100:45:3132.9501:03:3410500:09:460:00:000:00:00
105 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:13:228300:18:0311800:45:4032.8501:03:438900:09:390:00:000:00:00
106 3085MARC GUARDIOLA LUCASC.N. BADALONAABM01:13:2313900:18:539300:44:4733.4901:03:409900:09:430:00:000:00:00
107 1128BERNARDO GONZALEZ MARTINEVILADECANS TRIATLOV1M01:13:2410400:18:2011400:45:3332.9301:03:537800:09:310:00:000:00:00
108 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:13:2711600:18:3110000:45:1133.2001:03:4210300:09:450:00:000:00:00
109 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:13:3011000:18:2310700:45:2033.0901:03:4310600:09:470:00:000:00:00
110 1471ORIOL PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM01:13:3011300:18:259900:45:0933.2201:03:3411900:09:560:00:000:00:00
111 1554AMADOR DEL RIO ANDREUC.N. VIC-ETBABM01:13:3313000:18:469600:44:5533.4001:03:4111500:09:520:00:000:00:00
112 2279RICARD BLANCAFORT OMENATC.N. VIC-ETBV1M01:13:3316200:19:156400:44:1433.9101:03:2913400:10:040:00:000:00:00
113 2830SERGI LASHERAS RABIONETTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:13:3815600:19:137300:44:2133.8201:03:3413500:10:040:00:000:00:00
114 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:13:4013500:18:509700:44:5633.3801:03:4611600:09:540:00:000:00:00
115 2409MARC CUADRENCH FRANCOC.N. VIC-ETBABM01:13:4212700:18:409800:45:0433.2801:03:4412100:09:580:00:000:00:00
116 3111FABIEN MARTIGNOLESTRIATHLON CATALANABM01:13:4410800:18:2211300:45:3232.9401:03:5411100:09:500:00:000:00:00
117 5247XAVIER CONCHILLO ROCAC.A. XALOCABM01:13:4414700:19:018400:44:3533.6401:03:3614200:10:080:00:000:00:00
118 785ROGER MANYÀ VALENZUELACLUB TRIBANDA TRIATLOCDM01:14:004800:17:2313300:46:2332.3401:03:4614800:10:140:00:000:00:00
119 6105MATTHIEU FOSSELLICENCIA DE DIAV1M01:14:0415800:19:148200:44:3033.7101:03:4415500:10:200:00:000:00:00
120 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:14:1311700:18:3110600:45:2033.0901:03:5116000:10:220:00:000:00:00
121 2755DAVID GARCIA RODRIGUEZCLUB TRIATLO MALGRATABM01:14:1910600:18:2113500:46:3432.2101:04:556500:09:240:00:000:00:00
122 2923MARC TORO GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:14:254200:17:1516200:48:0131.2401:05:163800:09:090:00:000:00:00
123 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:14:297500:17:5413900:46:4032.1401:04:3411700:09:550:00:000:00:00
124 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:14:3511100:18:2413100:46:2132.3601:04:4510900:09:500:00:000:00:00
125 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:14:5213700:18:5211900:45:4032.8501:04:3215600:10:200:00:000:00:00
126 4701QUIM LLADÓ RODRÍGUEZTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:14:5421200:20:166200:44:1333.9201:04:2916500:10:250:00:000:00:00
127 4594SANTI GIL CASADEVALLTRIATLO 3MPORDAV1M01:14:569400:18:1513400:46:3432.2101:04:4914000:10:070:00:000:00:00
128 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:039600:18:1614300:46:5631.9601:05:1211400:09:510:00:000:00:00
129 623PEDRO ROLDAN VILLARCLUB NATACIO CALDESABM01:15:0317900:19:3411700:45:3832.8701:05:1211300:09:510:00:000:00:00
130 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:15:058500:18:0513700:46:3632.1901:04:4116300:10:240:00:000:00:00
131 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:15:0816000:19:1411200:45:3232.9401:04:4615900:10:220:00:000:00:00
132 4869GUNTHER ELOY BLEY CEREROPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:15:1711200:18:2514100:46:4532.0901:05:1013700:10:070:00:000:00:00
133 2322SERGI TOUS OLLÈC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:15:1716300:19:179000:44:4233.5601:03:5922800:11:180:00:000:00:00
134 4953PAU PLANAS MARQUESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:15:2415500:19:1312900:45:5932.6201:05:1214600:10:120:00:000:00:00
135 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:15:3118400:19:3711000:45:2733.0001:05:0416700:10:270:00:000:00:00
136 5361ANDRATX BRUNET DEL CIDCLUB TRIATLO MALGRATABM01:15:3412900:18:4413600:46:3532.2001:05:1914900:10:150:00:000:00:00
137 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:15:3515100:19:1013000:46:0932.5001:05:1915200:10:160:00:000:00:00
138 751EDUARDO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:15:3515400:19:1312000:45:4132.8301:04:5417800:10:410:00:000:00:00
139 5342JORDI TIÓ MITJAVILAC.N. VIC-ETBV1M01:15:4418700:19:3912300:45:4932.7401:05:2815000:10:160:00:000:00:00
140 811MIQUEL COMELLA OLIVECLUB NATACIO CALDESV2M01:15:4518000:19:3512500:45:5432.6801:05:2915100:10:160:00:000:00:00
141 7003ISMA MARTÍNEZ DELGADOLLICENCIA DE DIAABM01:15:4912600:18:4014400:47:0531.8601:05:4513100:10:040:00:000:00:00
142 3922ALBERT RUIZ RODRIGUEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:15:5915300:19:1312700:45:5632.6601:05:0919200:10:500:00:000:00:00
143 5470FERNANDO MORENO BARRANTESCLUB VO2 - SURALABM01:16:0615000:19:1012600:45:5632.6601:05:0620700:11:000:00:000:00:00
144 2946NARCÍS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:16:1113600:18:5115000:47:3731.5001:06:2810000:09:430:00:000:00:00
145 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:16:1812000:18:3515200:47:4231.4501:06:1712800:10:010:00:000:00:00
146 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:16:2214400:18:5916400:48:0331.2201:07:025700:09:200:00:000:00:00
147 5313JONATHAN MORALES MUÑOZC.N. TARRACOABM01:16:2411800:18:3216000:47:5631.2901:06:2811800:09:560:00:000:00:00
148 1420DIDAC PURTI GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:16:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
149 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:16:4419100:19:4613800:46:4032.1401:06:2615300:10:180:00:000:00:00
150 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:16:4919500:19:5413200:46:2232.3501:06:1617300:10:330:00:000:00:00
151 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:5317600:19:2714000:46:4332.1101:06:1018300:10:430:00:000:00:00
152 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAABM01:16:5614900:19:0515700:47:5031.3601:06:5512700:10:010:00:000:00:00
153 2283JOSEP ALTIMIR PUIGDEMONTTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:16:5713200:18:4716500:48:0631.1901:06:5313300:10:040:00:000:00:00
154 3164JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:17:0517300:19:2415400:47:4431.4201:07:0812000:09:570:00:000:00:00
155 3725ANDOR CANOVAS ALCALDETRIATLO L´HOSPITALETABM01:17:1113300:18:4917100:48:3630.8601:07:2510400:09:460:00:000:00:00
156 5606ALBERT DOMENECH LOZANOC.N. REUS PLOMSABM01:17:1113400:18:5017200:48:4030.8201:07:309500:09:410:00:000:00:00
157 5403ADRIÁN MEDINA GALLARDOC.N. VIC-ETBABM01:17:1816100:19:1515900:47:5331.3301:07:0814400:10:100:00:000:00:00
158 5474ODÍN RODRIGUEZ URREJOLACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:17:2116500:19:1914600:47:1031.8001:06:2919800:10:520:00:000:00:00
159 1781CARLES ESCARRE ROMEUC.N. VIC-ETBV1M01:17:2715200:19:1315600:47:4831.3801:07:0116600:10:260:00:000:00:00
160 1939MERITXELL VELASCO AYGUASAFASTTRIATLON CLUBJNF01:17:3014200:18:5518300:49:1430.4701:08:096000:09:210:00:000:00:00
161 3932JULIÀ BERNABE FELIUINDEPENDENTABM01:17:3112500:18:3916900:48:2830.9501:07:0716400:10:240:00:000:00:00
162 4962ANDREU JAILE ANDRESCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:17:3412300:18:3916300:48:0131.2401:06:4020100:10:540:00:000:00:00
163 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBSUB23M01:17:3617100:19:2315300:47:4331.4401:07:0617000:10:300:00:000:00:00
164 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:17:4118500:19:3814700:47:2031.6901:06:5818400:10:430:00:000:00:00
165 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:17:4916900:19:2115800:47:5331.3301:07:1417600:10:350:00:000:00:00
166 3495CARLOS CRUZ GALLEGOC.C.TRIATLÓ PALAFRUGELLABM01:18:0219400:19:5214500:47:0631.8501:06:5821300:11:040:00:000:00:00
167 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:18:0516700:19:2015500:47:4731.3901:07:0720500:10:580:00:000:00:00
168 4991ALBERT BATLLE SERRATC. BIKE AREA LLAGOSTERAABM01:18:1120200:20:0314200:46:5331.9901:06:5622200:11:150:00:000:00:00
169 5055LAURA SANZBERROFASTTRIATLON CLUBABF01:18:1214300:18:5618400:49:1830.4301:08:1412200:09:580:00:000:00:00
170 5181LEONOR FONT BALDUQUECLUB VO2 - SURALABF01:18:1714100:18:5518700:49:2230.3801:08:1712600:10:000:00:000:00:00
171 4040LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON CLUBJNF01:18:2314800:19:0417900:49:0830.5301:08:1214500:10:110:00:000:00:00
172 2236HUGO BERMUDEZ CARPIOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:18:2518800:19:4014900:47:2531.6301:07:0523000:11:200:00:000:00:00
173 6120EWA KOMANDERLLICENCIA DE DIAABF01:18:3219000:19:4416800:48:2530.9801:08:0916200:10:230:00:000:00:00
174 5265JESUS JIMENEZ LUISCLUB TRIATLO BLANESV1M01:18:338100:18:0320700:50:4029.6101:08:4310800:09:500:00:000:00:00
175 828MARC BAQUERO FÀBREGASCLUB GASSS TRIATLOABM01:18:4116600:19:2019000:49:3330.2701:08:5310700:09:480:00:000:00:00
176 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLOABM01:18:5317200:19:2418600:49:2230.3801:08:4613800:10:070:00:000:00:00
177 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:19:0421500:20:2316600:48:2031.0301:08:4315800:10:210:00:000:00:00
178 3709FRANCESC BATLLO SIMOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:19:0814500:19:0019400:49:4830.1201:08:4815700:10:200:00:000:00:00
179 4998JOEL BOSCH GUERREROCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3CDM01:19:1018100:19:3517800:49:0530.5601:08:4017100:10:300:00:000:00:00
180 5366ALBERT GUERREROC.N. VIC-ETBABM01:19:1615700:19:1319500:49:4930.1101:09:0214700:10:140:00:000:00:00
181 2284DAVID BOSCH PEÑARROJAINDEPENDENTABM01:19:1912400:18:3920500:50:3329.6701:09:1213900:10:070:00:000:00:00
182 3448JOEL CASTELLÀ ROVIRAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM01:19:2224600:21:1714800:47:2231.6701:08:3918500:10:430:00:000:00:00
183 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:19:2415900:19:1418500:49:1930.4201:08:3319600:10:510:00:000:00:00
184 2308XAVIER DURAN CARVAJALTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:19:2621600:20:2317000:48:2830.9501:08:5117400:10:350:00:000:00:00
185 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:19:3319900:20:0117300:48:4330.7901:08:4419100:10:490:00:000:00:00
186 4963ALEJANDRO GIL BAYOCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:19:3417700:19:2918000:49:1130.5001:08:4020000:10:540:00:000:00:00
187 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:19:3618900:19:4118800:49:2730.3301:09:0816900:10:280:00:000:00:00
188 2319LLUÍS VILA TORREBADELLACLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABM01:19:5318600:19:3917700:49:0130.6001:08:4021900:11:130:00:000:00:00
189 6111CLÉMENT GERAUDLLICENCIA DE DIASUB23M01:19:5914600:19:0121600:51:1429.2801:10:1510100:09:440:00:000:00:00
190 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M01:20:0716800:19:2120900:50:4329.5801:10:0413000:10:030:00:000:00:00
191 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PC.T. S.J. ABADESSESV2M01:20:1120700:20:0617600:48:5430.6701:09:0021500:11:110:00:000:00:00
192 4693JORDI EXTREMERA VAZQUEZC.A. XALOCABM01:20:1224200:21:1515100:47:4031.4701:08:5522400:11:170:00:000:00:00
193 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:20:1518200:19:3619600:49:4930.1101:09:2519300:10:500:00:000:00:00
194 2881JORDI OROZCO VALLC.E. MASQUES ST ANDREUV2M01:20:2020600:20:0418200:49:1430.4701:09:1820800:11:020:00:000:00:00
195 2587ARNAU COSTILLA AZNARC.N. MATAROCDM01:20:2217500:19:2618900:49:3030.3001:08:5623300:11:260:00:000:00:00
196 5546DANIEL GARCIA LOPEZC.E. TRIATHLONBCNABM01:20:2414000:18:5321500:51:1329.2901:10:0615400:10:180:00:000:00:00
197 1794JOSEP MARIA DELLUNDE GUIVCLUB NATACIO BANYOLESABM01:20:3517800:19:3220400:50:2829.7201:10:0017500:10:350:00:000:00:00
198 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:20:4112100:18:3522100:52:0228.8301:10:3713200:10:040:00:000:00:00
199 22DOLÇA OLLE GATELLFASTTRIATLON CLUBABF01:20:4520300:20:0319800:50:0429.9601:10:0717700:10:380:00:000:00:00
200 4995JORDI FORTIÀ BATALLÉCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:20:4721800:20:2519300:49:4030.2001:10:0518200:10:420:00:000:00:00
201 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:20:5025800:21:3416700:48:2331.0001:09:5719900:10:530:00:000:00:00
202 591JAUME ARANDA MARTÍNCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:20:5320100:20:0220200:50:2029.8001:10:2217200:10:310:00:000:00:00
203 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:20:5620800:20:0920300:50:2429.7601:10:3316100:10:230:00:000:00:00
204 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:21:0024800:21:1817500:48:5230.7001:10:1019400:10:500:00:000:00:00
205 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M01:21:0217400:19:2521300:51:1029.3201:10:3516800:10:270:00:000:00:00
206 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:21:0319700:19:5720100:50:1529.8501:10:1219500:10:510:00:000:00:00
207 39REGINA ANNA MOLA GIBERTC.N. MATAROV1F01:21:0522300:20:42000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
208 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:21:0721000:20:1120000:50:1529.8501:10:2617900:10:410:00:000:00:00
209 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:21:1519300:19:4920800:50:4129.6001:10:3018800:10:450:00:000:00:00
210 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M01:21:1920500:20:0419900:50:1229.8801:10:1621100:11:030:00:000:00:00
211 389JOSEP COMPANYÓ DONATIUC.A. XALOCABM01:21:2124300:21:1517400:48:4430.7801:09:5923200:11:220:00:000:00:00
212 308JORDI COROMINAS PAGESINDEPENDENTV2M01:21:3319200:19:4821100:50:4929.5201:10:3720400:10:560:00:000:00:00
213 6103ANNA SONNERY-COTTETLLICENCIA DE DIACDF01:21:4424900:21:2018100:49:1230.4901:10:3221800:11:120:00:000:00:00
214 5117SÍLVIA MÍGUEZ SÀNCHEZTRIATLO 3MPORDAABF01:21:5523400:21:0319200:49:3830.2201:10:4122100:11:140:00:000:00:00
215 1601MARC PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:22:1021400:20:2219700:49:5030.1001:10:1226000:11:580:00:000:00:00
216 5830MANOLO REDONDO RODRÍGUEZ C.N. VIC-ETBABM01:22:3216400:19:1723100:52:3128.5601:11:4818700:10:440:00:000:00:00
217 4666JORDI RODRIGUEZ GARCIAVILADECANS TRIATLOABM01:23:0120000:20:0121700:51:2929.1401:11:3023800:11:310:00:000:00:00
218 565SERGI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. REUS PLOMSV1M01:23:02500:15:592700:42:5734.9200:58:5632900:24:060:00:000:00:00
219 669IGNASI LOPEZ DE SAGREDO PC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V2M01:23:1126800:21:5119100:49:3830.2201:11:2924700:11:420:00:000:00:00
220 7005DAVID CARRIÓN FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:23:4719600:19:5523700:52:4428.4501:12:3921400:11:080:00:000:00:00
221 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:23:5728900:23:1916100:47:5931.2601:11:1828300:12:390:00:000:00:00
222 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:24:1022900:20:5522000:52:0228.8301:12:5722000:11:130:00:000:00:00
223 1863BARBARA RUBIO FORCADAC.E. TRIATHLONBCNSUB23F01:24:1221900:20:3023900:52:5028.3901:13:2019700:10:520:00:000:00:00
224 1630CRISTOBAL DOMINGUEZ CAÑACLUB TRIATLO BLANESV1M01:24:2021100:20:1324500:53:0528.2601:13:1821000:11:020:00:000:00:00
225 1405ALBERTO MARTÍN COSTAINDEPENDENTV1M01:24:2621700:20:2524900:53:1428.1801:13:3918900:10:470:00:000:00:00
226 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:24:2822000:20:3524700:53:0928.2201:13:4418600:10:440:00:000:00:00
227 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M01:24:2924500:21:1622900:52:2428.6301:13:4019000:10:490:00:000:00:00
228 4952SERGI GONZÁLEZ VIÑALSCT LA BISBAL D´EMPORDAJNM01:24:3518300:19:3625700:54:0327.7501:13:3920300:10:560:00:000:00:00
229 2471MARTI CAROL ADROHERCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:24:3728100:22:2521200:51:1029.3201:13:3520900:11:020:00:000:00:00
230 6117MIQUEL MARCÉN PIERALLICENCIA DE DIAABM01:24:4620400:20:0325600:54:0127.7701:14:0418100:10:420:00:000:00:00
231 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF01:24:5323000:20:5622500:52:1028.7501:13:0625500:11:470:00:000:00:00
232 3611XAVIER ARGÜELLO DAVILAINDEPENDENTV1M01:24:5723900:21:0623300:52:3928.4901:13:4521600:11:120:00:000:00:00
233 4960GERARD GRAS CASAÑASCT LA BISBAL D´EMPORDAABM01:24:5827200:21:5921900:51:4728.9701:13:4621700:11:120:00:000:00:00
234 7008XAVIER ARRIBAS CASANOVALLICENCIA DE DIAABM01:24:5822400:20:4222300:52:0428.8101:12:4626800:12:120:00:000:00:00
235 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESCDM01:24:5925500:21:3122200:52:0228.8301:13:3323400:11:260:00:000:00:00
236 23MERCE MAGEM PRATC.N. REUS PLOMSV2F01:25:0126200:21:4421800:51:3629.0701:13:2024600:11:410:00:000:00:00
237 3847ALEX PUIGVERT GONZALEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:25:0524000:21:0722800:52:2428.6301:13:3124200:11:340:00:000:00:00
238 4996MARTÍ OLIVEIRA VICENSCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3SUB23M01:25:0722100:20:3523500:52:4128.4701:13:1625600:11:510:00:000:00:00
239 1611DAVID DOMINGUEZ NAVARROC.N. VIC-ETBV1M01:25:1126000:21:4122600:52:1328.7301:13:5422700:11:170:00:000:00:00
240 2869PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLOV2M01:25:1222600:20:4624600:53:0728.2401:13:5322900:11:190:00:000:00:00
241 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:25:2120900:20:1025400:53:5127.8601:14:0123100:11:200:00:000:00:00
242 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV1M01:25:2422500:20:4624100:52:5428.3601:13:4024800:11:440:00:000:00:00
243 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:25:3723800:21:0625100:53:2828.0501:14:3421200:11:030:00:000:00:00
244 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:25:4225400:21:3023800:52:4528.4401:14:1523600:11:270:00:000:00:00
245 7001AXEL LIZANDRA FEIXASLLICENCIA DE DIASUB23M01:25:4324400:21:1624000:52:5128.3801:14:0724300:11:360:00:000:00:00
246 6118EDU FIGUERAS MUNDOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:4622800:20:5025000:53:1728.1501:14:0724400:11:390:00:000:00:00
247 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:25:5323200:21:0024200:52:5528.3501:13:5525900:11:580:00:000:00:00
248 2804ALBERT SAAVEDRA MICALOCLUB NATACIO BANYOLESABM01:25:5728000:22:2421400:51:1229.3001:13:3627300:12:210:00:000:00:00
249 3772JOAN FONTBERNAT MACHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:25:5723300:21:0124300:52:5528.3501:13:5626200:12:010:00:000:00:00
250 2472PEP COMAS AMIGÓCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:25:5828200:22:25000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
251 5756ELECTRA GARCIA MARGALEFCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:26:0023600:21:0525200:53:2928.0501:14:3423500:11:260:00:000:00:00
252 123IMMA VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABF01:26:0325900:21:3723200:52:3328.5401:14:1025700:11:530:00:000:00:00
253 6119GERARD QUER GUICHLLICENCIA DE DIAABM01:26:1823500:21:0424400:52:5828.3201:14:0227100:12:160:00:000:00:00
254 4961ANTONI LINARES TORRESCT LA BISBAL D´EMPORDAV2M01:26:2025300:21:2922700:52:2128.6501:13:5027700:12:300:00:000:00:00
255 1909EULALIA CALVERAS AUGEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:26:2824100:21:1325300:53:3128.0301:14:4424900:11:440:00:000:00:00
256 4111JAUME VALLS CURSELLASCERRR IGUALADAABM01:26:3026900:21:5322400:52:0828.7701:14:0127600:12:290:00:000:00:00
257 5384PERE PERARNAU YELAMOC.N. SABADELLCDM01:26:3623100:20:5925900:54:0327.7501:15:0224000:11:340:00:000:00:00
258 6109ERIC PROHIASLLICENCIA DE DIAABM01:26:4727700:22:1823600:52:4328.4501:15:0125300:11:460:00:000:00:00
259 4091CATERINA CAPDEVILA BARREC.T. S.J. ABADESSESABF01:26:5227300:21:5924800:53:0928.2201:15:0825100:11:440:00:000:00:00
260 4595ANTONIO JOSE GOMEZ DIAZCLUB NATACIO SITGESABM01:26:5425100:21:2523000:52:3028.5701:13:5528900:12:590:00:000:00:00
261 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:26:5428600:23:0120600:50:3629.6401:13:3729600:13:170:00:000:00:00
262 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:26:5428700:23:0121000:50:4629.5501:13:4729400:13:070:00:000:00:00
263 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:26:5617000:19:2328400:57:5025.9401:17:139800:09:430:00:000:00:00
264 6115VICENT REVERT SANCHISLLICENCIA DE DIAABM01:27:3627800:22:2225500:53:5727.8001:16:1922500:11:170:00:000:00:00
265 4013BEATRIZ AGUILAR PIQUEC.E. TRIATHLONBCNABF01:27:4219800:20:0027700:57:0126.3101:17:0118000:10:410:00:000:00:00
266 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:27:5325000:21:2426400:54:3027.5201:15:5426100:11:590:00:000:00:00
267 6102DAVID LLOP ROIGLLICENCIA DE DIAV1M01:27:5626300:21:4426600:54:3827.4601:16:2224100:11:340:00:000:00:00
268 2806DIEGO DE LA TORRE MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:28:1326500:21:4626200:54:1327.6701:15:5926900:12:140:00:000:00:00
269 5697RAFAEL FERNÀNDEZ PELEGRÍCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3V1M01:28:4926700:21:4826000:54:0927.7001:15:5728700:12:520:00:000:00:00
270 4043MAR PUIG GUALSCLUB NATACIO MINORISAV1F01:28:5928400:22:4626300:54:2627.5601:17:1225400:11:470:00:000:00:00
271 1461DAVID FERNANDEZ CORTADAC. BIKE AREA LLAGOSTERAV1M01:29:1926400:21:4526500:54:3327.5001:16:1829100:13:010:00:000:00:00
272 1930YOLANDA LOPEZ BERDUMCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:29:2127100:21:5826900:55:4326.9201:17:4124500:11:400:00:000:00:00
273 1413JORDI GOL TAMARITC.N. MOLINS DE REIABM01:29:2426100:21:4327000:55:4826.8801:17:3125800:11:530:00:000:00:00
274 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:29:3622700:20:4727500:56:3826.4901:17:2526600:12:110:00:000:00:00
275 5900LUCIO ÁGUEDA GALÁNTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:29:4121300:20:2028700:58:2625.6701:18:4620200:10:550:00:000:00:00
276 4008MIRIAM COMAS SERRATTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:29:4925700:21:3327400:56:3226.5301:18:0525000:11:440:00:000:00:00
277 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:29:5827600:22:1426800:55:3227.0101:17:4626700:12:120:00:000:00:00
278 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:31:1130600:24:1126100:54:1327.6701:18:2428400:12:470:00:000:00:00
279 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:31:3222200:20:4129300:59:2325.2601:20:0423700:11:280:00:000:00:00
280 3198ALEX CAMARERO PONSCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV2M01:31:3729000:23:2427100:55:5126.8601:19:1527400:12:220:00:000:00:00
281 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT DISTANCE TRIATLOCDM01:31:4325600:21:3228600:57:5725.8801:19:2927000:12:140:00:000:00:00
282 6106DAVID SOTERAS PARISLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:4625200:21:2629000:59:0325.4001:20:2922600:11:170:00:000:00:00
283 1511MANUEL ALLER LLAMAZARESCLUB NATACIO SITGESV1M01:31:5331400:25:2923400:52:4128.4701:18:1030500:13:430:00:000:00:00
284 7015GUILLEM XIQUÉS TORIBIOLLICENCIA DE DIAJNM01:31:5723700:21:0529400:59:3725.1601:20:4222300:11:150:00:000:00:00
285 1902Mª ANGELS MARZO GOMEZCLUB NATACIÓ SITGESABF01:32:2030100:24:0227200:56:0926.7101:20:1126500:12:090:00:000:00:00
286 5571JORDI SANCHEZ BERMEJOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:32:2630800:24:1625800:54:0327.7501:18:1931100:14:070:00:000:00:00
287 5089JÚLIA BREIZ PELLICERC.E. TRIATHLONBCNABF01:32:2727900:22:2328300:57:4825.9501:20:1127200:12:160:00:000:00:00
288 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:32:3029100:23:2627300:56:3226.5301:19:5827800:12:320:00:000:00:00
289 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:32:4727500:22:1428800:58:4825.5101:21:0225200:11:450:00:000:00:00
290 7002ROSA MATAMALA VIDALLLICENCIA DE DIAABF01:33:0924700:21:1829901:00:1924.8701:21:3723900:11:320:00:000:00:00
291 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:33:4229300:23:2828000:57:4126.0001:21:0927900:12:330:00:000:00:00
292 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:33:5229700:23:4627900:57:3226.0701:21:1828000:12:340:00:000:00:00
293 2043JAVIER YANGUAS LEYESINDEPENDENTV1M01:34:1930000:23:5627800:57:1626.1901:21:1229500:13:070:00:000:00:00
294 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF01:34:4429200:23:2828500:57:5625.8901:21:2429900:13:200:00:000:00:00
295 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:34:4426600:21:4730601:01:5724.2101:23:4420600:11:000:00:000:00:00
296 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:35:0132200:26:1626700:55:1327.1701:21:2930400:13:320:00:000:00:00
297 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:36:0828300:22:4230401:01:1724.4801:23:5926400:12:090:00:000:00:00
298 7014XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M01:36:3228500:22:5630301:01:0824.5401:24:0427500:12:280:00:000:00:00
299 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:36:3630900:24:2729200:59:1525.3201:23:4228800:12:540:00:000:00:00
300 4507DAVID GARRIDO VALENTÍINDEPENDENTV1M01:36:5231100:24:5927600:56:4226.4601:21:4131800:15:110:00:000:00:00
301 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:36:5832300:26:2528200:57:4226.0001:24:0728500:12:510:00:000:00:00
302 4005ÁGATA COLOMER CABARROCASCLUB ESCOLA TRIATLO IJ3ABF01:37:1830500:24:0829500:59:4425.1101:23:5230000:13:260:00:000:00:00
303 4101ENRIC ROCA SERRANOINDEPENDENTV2M01:37:2829600:23:4330001:00:4524.6901:24:2829000:13:000:00:000:00:00
304 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:37:2930700:24:1329600:59:4725.0901:24:0030300:13:290:00:000:00:00
305 7016ANTONIO GARCÍA ÁLVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:37:3731300:25:2828900:58:5025.5001:24:1829800:13:190:00:000:00:00
306 6114JAUME GRANE SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:37:5029900:23:5330201:00:5324.6401:24:4629300:13:040:00:000:00:00
307 2618AITOR MORATA PERAC.N. MATAROSUB23M01:38:0430200:24:0629701:00:0324.9801:24:0930800:13:550:00:000:00:00
308 3790JAUME CAROL RUBAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:38:5232500:26:3728100:57:4126.0001:24:1831400:14:340:00:000:00:00
309 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:38:5531200:25:0130101:00:5124.6501:25:5229200:13:030:00:000:00:00
310 51NURIA GARCIA GINJAUMETRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23F01:39:1228800:23:1431001:03:2123.6801:26:3528100:12:370:00:000:00:00
311 7013MANEL GUITART GIMÉNEZLLICENCIA DE DIACDM01:39:2127000:21:5831901:04:4423.1701:26:4228200:12:390:00:000:00:00
312 1928ESTER VILÀ PLANASC. BIKE AREA LLAGOSTERAABF01:39:4832000:25:5229100:59:0525.3901:24:5731600:14:510:00:000:00:00
313 5567MARC BELLVERT SALASTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:40:0730300:24:0730901:02:3323.9801:26:4030100:13:270:00:000:00:00
314 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM CALELLA TRIATHLONABF01:40:5029400:23:2831701:04:3023.2601:27:5828600:12:520:00:000:00:00
315 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:41:2229500:23:3832201:05:3622.8701:29:1426300:12:080:00:000:00:00
316 7011JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M01:41:2531000:24:4531101:03:2123.6801:28:0629700:13:190:00:000:00:00
317 7012JORDI FÀBREGAS GARRIGALLICENCIA DE DIAABM01:41:2929800:23:5231501:04:1023.3801:28:0230200:13:270:00:000:00:00
318 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:41:3532600:26:5229801:00:1424.9001:27:0631200:14:290:00:000:00:00
319 6110GERARD CHUMILLA PÉREZLLICENCIA DE DIACDM01:41:4731800:25:4230501:01:3524.3601:27:1731300:14:300:00:000:00:00
320 3596GEMMA CASTRO ROMEROC. BIKE AREA LLAGOSTERAABF01:42:5131900:25:4430701:02:1724.0801:28:0131500:14:500:00:000:00:00
321 7007ANGEL RODRIGUEZ GUITARTLLICENCIA DE DIAABM01:43:0831700:25:4131201:03:3723.5801:29:1830600:13:500:00:000:00:00
322 7009MIQUEL FIGAROLA GAROLERALLICENCIA DE DIAABM01:43:1432700:26:5330801:02:2324.0401:29:1630900:13:580:00:000:00:00
323 1913CRISTINA GONZALEZ RAIGONTRIATLO L´HOSPITALETABF01:44:2032400:26:2831301:03:5923.4401:30:2730700:13:530:00:000:00:00
324 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:45:2732100:26:0232001:05:2622.9201:31:2831000:13:590:00:000:00:00
325 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:45:4631500:25:3931601:04:1623.3401:29:5532100:15:510:00:000:00:00
326 5598RAFA FORNÓS CABALLEROCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:47:0730400:24:0731801:04:4223.1801:28:4932800:18:180:00:000:00:00
327 4847MARC MASSO CANTEROINDEPENDENTABM01:47:3032800:27:0032101:05:2622.9201:32:2631700:15:040:00:000:00:00
328 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:48:4433000:28:4931401:04:1023.3801:32:5932000:15:450:00:000:00:00
329 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:50:3733200:29:2932301:05:4622.8101:35:1531900:15:220:00:000:00:00
330 5200NOELIA RAMIREZ ARTIMEZTRIATLO L´HOSPITALETSUB23F01:53:0632900:27:5832501:09:0721.7001:37:0532200:16:010:00:000:00:00
331 6107CESAR NICOLAU CUERVOLLICENCIA DE DIAV1M01:54:1033100:28:5232401:07:2922.2301:36:2132500:17:490:00:000:00:00
332 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:59:3533400:30:4832601:11:5220.8701:42:4032400:16:550:00:000:00:00
333 6108JUDIT TARRÉS MASSANÉSLLICENCIA DE DIAV1F02:05:1133300:30:4332701:16:3119.6001:47:1432600:17:570:00:000:00:00
334 6112ERIC MORENO LORCALLICENCIA DE DIAJNM02:06:4431600:25:4032801:24:1417.8101:49:5432300:16:500:00:000:00:00
335 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCERDANYOLA CHV1M02:08:1227400:22:0932901:28:0317.0401:50:1232700:18:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32