RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
402 390 10 2 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM00:53:15100:15:54700:29:3038.6400:45:24200:07:510:00:000:00:00
2 808JORDI GARCIA GRÀCIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:53:16200:15:541500:29:4338.3600:45:37100:07:390:00:000:00:00
3 6003LUCAS MOLA DIAZC.D. FASTTRIATLONSUB23M00:53:54300:15:561200:29:3738.4900:45:33800:08:210:00:000:00:00
4 2491ALEIX FABREGAS  GRAÑONESPORTIU RIPOLLABM00:54:09500:16:09300:29:1738.9300:45:262600:08:430:00:000:00:00
5 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:54:17600:16:09500:29:2738.7100:45:362300:08:410:00:000:00:00
6 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM00:54:42400:16:091300:29:3938.4500:45:484200:08:540:00:000:00:00
7 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBJNM00:55:031500:16:462100:30:0038.0000:46:46400:08:170:00:000:00:00
8 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:55:061400:16:462800:30:0737.8500:46:53300:08:130:00:000:00:00
9 2534MIKI MARZO TORRESC.T.S.J. ABADESSESABM00:55:092200:16:542000:29:5838.0400:46:52500:08:170:00:000:00:00
10 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:55:112000:16:472400:30:0437.9200:46:51700:08:200:00:000:00:00
11 258JORDI CARRASCO BALDÓFASTTRIATLON CLUBJNM00:55:123500:17:161000:29:3438.5600:46:50900:08:220:00:000:00:00
12 4427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERC.A. IGUALADAABM00:55:15800:16:174200:30:4037.1700:46:57600:08:180:00:000:00:00
13 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:55:172600:17:061400:29:4138.4100:46:471500:08:300:00:000:00:00
14 791MARTI QUER PUJOLC.N. VIC-ETBABM00:55:181700:16:462200:30:0038.0000:46:461600:08:320:00:000:00:00
15 436JORDI BONET NIETOC. TRI. GRANOLLERSABM00:55:191200:16:402900:30:1137.7700:46:511200:08:280:00:000:00:00
16 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M00:55:201100:16:393000:30:1337.7300:46:521100:08:280:00:000:00:00
17 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM00:55:28900:16:363400:30:2237.5400:46:581400:08:300:00:000:00:00
18 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBSUB23M00:55:291900:16:472700:30:0637.8700:46:531800:08:360:00:000:00:00
19 476RUBEN MARTIN PEINADOC.N. PRAT-TRIATLOABM00:55:331000:16:363700:30:3237.3400:47:081000:08:250:00:000:00:00
20 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:55:353900:17:22900:29:3438.5600:46:562100:08:390:00:000:00:00
21 2391CARLOS GALINDO ROONEYTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:55:36700:16:094500:30:4537.0700:46:542500:08:420:00:000:00:00
22 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM00:55:394600:17:26600:29:2838.6900:46:542900:08:450:00:000:00:00
23 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRC.N. MATAROABM00:55:402300:16:552300:30:0137.9800:46:562700:08:440:00:000:00:00
24 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM00:55:404500:17:24400:29:2438.7800:46:484000:08:520:00:000:00:00
25 1498OCTAVI MARTI DIAZC.E. PICORNELLABM00:55:452100:16:522600:30:0637.8700:46:583200:08:470:00:000:00:00
26 344ALEIX LLAVERIA JIMENEZCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M00:55:482400:17:031800:29:4938.2300:46:524700:08:560:00:000:00:00
27 717DANI SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:55:491600:16:463200:30:1637.6700:47:023100:08:470:00:000:00:00
28 904CRISTIAN COFINÉ GARCIAC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M00:55:504900:17:33200:29:1239.0400:46:455800:09:050:00:000:00:00
29 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBSUB23M00:55:524400:17:24800:29:3138.6200:46:554800:08:570:00:000:00:00
30 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:55:553300:17:151700:29:4838.2600:47:033900:08:520:00:000:00:00
31 1390ALBERT LOPEZ MUÑOZTRITEAM GIRONAABM00:55:581300:16:403100:30:1537.6900:46:555500:09:030:00:000:00:00
32 2024JORDI MATOS PARDOCLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:56:003400:17:151900:29:5038.2100:47:054400:08:550:00:000:00:00
33 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:56:044100:17:221100:29:3538.5400:46:576400:09:070:00:000:00:00
34 273FRANCESC PRAT BABILONIC.N. MATAROABM00:56:141800:16:472500:30:0537.8900:46:528100:09:220:00:000:00:00
35 398ARNAU BELLAPART LAS HERASC.N. VIC-ETBABM00:56:313000:17:121600:29:4538.3200:46:5710900:09:340:00:000:00:00
36 512JAUME FONTDEVILA PALOMARC.N. VIC-ETBSUB23M00:56:363700:17:214100:30:3737.2300:47:582000:08:380:00:000:00:00
37 3490DANIEL MARTINEZ VALENTINFASTTRIATLON CLUBJNM00:56:523600:17:164000:30:3637.2500:47:525300:09:000:00:000:00:00
38 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM00:56:554000:17:223900:30:3537.2800:47:575200:08:580:00:000:00:00
39 2065VÍCTOR GARANTO FAJÓCERDANYOLA CHABM00:56:584300:17:233600:30:3037.3800:47:535900:09:050:00:000:00:00
40 2453OSCAR MARTINEZ LARIOSC.T. S.J. ABADESSESABM00:57:012900:17:124600:30:4637.0500:47:585400:09:030:00:000:00:00
41 2171VICENTE BLASCO LUZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:57:172700:17:075300:31:0336.7100:48:106200:09:070:00:000:00:00
42 2896ORIOL BARBANY BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:57:242500:17:044700:30:4936.9900:47:5310300:09:310:00:000:00:00
43 3181JAMES MCKENNAC.N. PRAT-TRIATLOABM00:57:272800:17:094900:30:5636.8500:48:058000:09:220:00:000:00:00
44 989ROGER SEGUÍ SARDÀTRITEAM GIRONAABM00:57:283100:17:136800:31:2436.3100:48:373800:08:510:00:000:00:00
45 2923MARC TORO GARCIABIK3FISHV1M00:57:313800:17:217700:31:4135.9800:49:021300:08:290:00:000:00:00
46 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM00:57:383200:17:138300:31:4935.8300:49:021700:08:360:00:000:00:00
47 269JAVIER CASTRO ROMEROC.N. MATAROABM00:57:417000:18:034800:30:5136.9500:48:543300:08:470:00:000:00:00
48 237ALBERT HERNANDEZ FANECAC. TRI. GRANOLLERSV1M00:57:425000:17:346900:31:2636.2700:49:002400:08:420:00:000:00:00
49 935MIQUEL PINO ESTAÑOLCLUB NATACIO BANYOLESJNM00:57:426800:17:565600:31:1036.5800:49:061900:08:360:00:000:00:00
50 3299MANEL TORRES VELASCOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM00:57:426400:17:515200:31:0236.7300:48:533400:08:490:00:000:00:00
51 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC.N. MATAROABM00:57:454800:17:327200:31:2836.2300:49:003000:08:450:00:000:00:00
52 648JOAN ALVAREZ TUBAUC.N. VIC-ETBABM00:57:455500:17:456200:31:2036.3800:49:052200:08:400:00:000:00:00
53 3644MIQUEL SOLÉ VIVESC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM00:57:495300:17:405900:31:1436.5000:48:544300:08:550:00:000:00:00
54 4429JORDI VIDAL VILASECAC.A. IGUALADAABM00:57:525400:17:416500:31:2236.3400:49:033600:08:490:00:000:00:00
55 3777PERE MASDEVALL CORBILLOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM00:57:535800:17:466000:31:1436.5000:49:004100:08:530:00:000:00:00
56 3949ADRIA BRUNET PORTETC.N. VIC-ETBSUB23M00:57:586000:17:485400:31:0536.6800:48:536000:09:050:00:000:00:00
57 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM00:57:596600:17:545700:31:1036.5800:49:044500:08:550:00:000:00:00
58 3424VÍCTOR PÉREZ FARGAC.N. MATAROABM00:58:015100:17:377500:31:3536.0900:49:123500:08:490:00:000:00:00
59 4342JAUME GONZALEZ INSENSÉC. TRI. GRANOLLERSABM00:58:047200:18:055100:31:0136.7500:49:064900:08:580:00:000:00:00
60 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINOCERDANYOLA CHABM00:58:054200:17:238200:31:4435.9200:49:075000:08:580:00:000:00:00
61 4493IGNASI DE LA ROSA CASTROC.N. MATAROABM00:58:075900:17:475800:31:1036.5800:48:576500:09:100:00:000:00:00
62 1302RUBEN CAMINAL SALLENTC.E. SERRADELLS TRIATLOV1M00:58:089600:18:383300:30:1737.6400:48:556800:09:130:00:000:00:00
63 3767PAU FIGUERAS VIÑALSCLUB NATACIÓ BANYOLESABM00:58:117400:18:104400:30:4437.0900:48:547300:09:170:00:000:00:00
64 3776MARC SERRAT BARCELOCLUB NATACIÓ BANYOLESABM00:58:138200:18:225000:31:0036.7700:49:223700:08:510:00:000:00:00
65 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:58:176700:17:555500:31:0736.6400:49:027000:09:150:00:000:00:00
66 499EMILIO MOLINA GOMEZTRITEAM GIRONAABM00:58:227900:18:204300:30:4137.1500:49:017700:09:210:00:000:00:00
67 2376ROGER PASARELL VIÑASC.N. VIC-ETBABM00:58:288500:18:233500:30:2837.4200:48:5111300:09:370:00:000:00:00
68 2451JONATHAN ARRUFAT MAYACERDANYOLA CHABM00:58:365700:17:466300:31:2136.3600:49:079800:09:290:00:000:00:00
69 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB ESPORTIU IBERABM00:58:526900:18:026700:31:2236.3400:49:249500:09:280:00:000:00:00
70 311ENZO ROSSIGNANI ROURAC.N. MATAROSUB23M00:58:568600:18:243800:30:3537.2800:48:5915400:09:570:00:000:00:00
71 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:59:026200:17:497300:31:3136.1700:49:2012300:09:420:00:000:00:00
72 3775MARC CASADEVALL GAYACLUB NATACIÓ BANYOLESABM00:59:228700:18:248500:31:5335.7600:50:175700:09:050:00:000:00:00
73 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M00:59:289900:18:427100:31:2736.2500:50:097600:09:190:00:000:00:00
74 4459ADRIA IGLESIAS ROSICHC.N. MATAROJNM00:59:3010400:18:486100:31:1936.4000:50:078400:09:230:00:000:00:00
75 4704JESUS SUAREZ MORCILLOUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM00:59:376300:17:5010300:32:2035.2600:50:109200:09:270:00:000:00:00
76 1407CARLES FOLGUERA MUÑOZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:59:387800:18:199700:32:1235.4000:50:316300:09:070:00:000:00:00
77 169DANI JUAN SALLESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:59:419400:18:347900:31:4135.9800:50:159000:09:260:00:000:00:00
78 2612ABEL ALMODOVAR MORALESSOC ATLETICA CORBERAABM00:59:439800:18:417800:31:4135.9800:50:227800:09:210:00:000:00:00
79 3201JORDI ESCARABAJALINDEPENDENTABM00:59:4322900:20:46100:27:5740.7900:48:4326200:11:000:00:000:00:00
80 4586RAÚL ALVARADO LOBATOC.N. PRAT-TRIATLOABM00:59:435600:17:4511400:32:4334.8400:50:287100:09:150:00:000:00:00
81 6001RICARDO ALVAREZ MOLINACLUB NATACION UREDERRA LIABM00:59:458000:18:208700:31:5635.7000:50:169900:09:290:00:000:00:00
82 270JAVIER CIRCUJANO VALDERRAC.N. MATAROABM00:59:469300:18:3210400:32:3035.0800:51:022800:08:440:00:000:00:00
83 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSTRIATLO BAIX MONTSENYABM00:59:4910000:18:456600:31:2236.3400:50:0712000:09:420:00:000:00:00
84 4697JORDI AUBERT RIBASC.N. OLOTABM00:59:5210600:18:549300:32:0335.5700:50:574600:08:550:00:000:00:00
85 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM01:00:007100:18:0412600:32:5834.5800:51:025100:08:580:00:000:00:00
86 2634SALVADOR GONZALEZ GARCIATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:00:047600:18:149600:32:1135.4200:50:2511500:09:390:00:000:00:00
87 4458MARCEL ARAGONES I MASC.N. MATAROSUB23M01:00:095200:17:3814000:33:2034.2000:50:586700:09:110:00:000:00:00
88 379SALVADOR TORRENTE MARTINECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:00:146500:17:5410600:32:3634.9700:50:3012800:09:440:00:000:00:00
89 3177DAVID GONZALEZ BOZASBARCELONA DRAGONS TRIATHLABM01:00:1610200:18:479500:32:1035.4400:50:577500:09:190:00:000:00:00
90 2435ABEL TERRADELLAS DANESTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M01:00:208800:18:289100:32:0235.5900:50:3014000:09:500:00:000:00:00
91 3445GAETAN PIORUNTRIATHLON CATALANABM01:00:249100:18:319400:32:0435.5500:50:3513900:09:490:00:000:00:00
92 1146ORIOL PADROS VERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:00:2513100:19:158100:31:4235.9600:50:579600:09:280:00:000:00:00
93 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:00:2712200:19:048800:31:5735.6800:51:019100:09:260:00:000:00:00
94 4932DANIEL CALVERAS CARDONATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:00:278900:18:2810700:32:3634.9700:51:048200:09:230:00:000:00:00
95 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM01:00:2910800:18:569000:32:0035.6300:50:5610600:09:330:00:000:00:00
96 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB NATACIO CENTELLESABM01:00:307500:18:1112000:32:5134.7000:51:029400:09:280:00:000:00:00
97 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:00:3211500:19:019200:32:0235.5900:51:039700:09:290:00:000:00:00
98 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:00:3313400:19:167600:31:4036.0000:50:5611400:09:370:00:000:00:00
99 247BARTOMEU ROIG ANTOJAC.N. MATAROJNM01:00:337300:18:099800:32:1435.3700:50:2317600:10:100:00:000:00:00
100 2372ANDREU FIGUERAS RUEDAC.A. XALOCABM01:00:3914300:19:227000:31:2636.2700:50:4814400:09:510:00:000:00:00
101 2962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJACAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:00:4310500:18:499900:32:1435.3700:51:0311600:09:400:00:000:00:00
102 836RAÚL CAROZ SEGURACERDANYOLA CHV1M01:00:4513300:19:168000:31:4235.9600:50:5813300:09:470:00:000:00:00
103 2349DANIEL LEON FERRERC.A. XALOCSUB23M01:00:4713500:19:167400:31:3336.1300:50:4915600:09:580:00:000:00:00
104 2187ISMAEL MARTINEZ PONTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:00:5811000:18:588400:31:5235.7700:50:5017300:10:080:00:000:00:00
105 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:0312100:19:038600:31:5335.7600:50:5617200:10:070:00:000:00:00
106 3390LLUÍS VAQUER ROMERODIAF TRIATLOABM01:01:186100:17:4917700:34:2533.1200:52:145600:09:040:00:000:00:00
107 2214RAUL COLL NOGUÉTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:01:1912000:19:0312200:32:5334.6700:51:568300:09:230:00:000:00:00
108 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:229000:18:3015500:33:4533.7800:52:156100:09:070:00:000:00:00
109 3204ORIOL MERCADÉ CANALSC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM01:01:2512800:19:1310900:32:4034.9000:51:5310500:09:320:00:000:00:00
110 1503DAVID ALONSO VÁZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:01:2613200:19:1610800:32:3634.9700:51:5211000:09:340:00:000:00:00
111 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM01:01:3413800:19:1811200:32:4334.8400:52:0110800:09:330:00:000:00:00
112 4239GERARD TABOADA SEGUÍ C.N. PRAT-TRIATLOJNM01:01:364700:17:3020400:34:5632.6300:52:266600:09:100:00:000:00:00
113 4967ALESANDER JAGOBA VILCHEZ C.N. PRAT-TRIATLOABM01:01:3811900:19:0313500:33:1334.3200:52:167900:09:220:00:000:00:00
114 4363RUBEN TOLEDANO MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:4210100:18:4613900:33:2034.2000:52:0611200:09:360:00:000:00:00
115 3878ANTONI NICUESA CASTAÑOCLUB NATACIO CENTELLESABM01:01:4710300:18:4713200:33:1134.3500:51:5813800:09:490:00:000:00:00
116 2843ENRIC CABALLE SERRATRITEAM GIRONAABM01:01:5114400:19:2311800:32:4634.7900:52:0912500:09:420:00:000:00:00
117 4730CARLOS GRACIA CALETCERDANYOLA CHABM01:01:5316900:19:4710100:32:1735.3100:52:0413700:09:490:00:000:00:00
118 865JOAQUIN PERIBAÑEZ PLUMEDCERDANYOLA CHV1M01:01:5515100:19:2911100:32:4234.8600:52:1112700:09:440:00:000:00:00
119 2892SERGI MINGOTE MORENOC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:01:5616000:19:4210200:32:2035.2600:52:0214700:09:540:00:000:00:00
120 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:01:5711700:19:0212300:32:5634.6200:51:5815800:09:590:00:000:00:00
121 2744RAIMON SANJAUME I FARRÉSCLUB VO2ABM01:01:5713600:19:1711300:32:4334.8400:52:0015200:09:570:00:000:00:00
122 4546SERGI MOLERO CALVOINDEPENDENTABM01:01:5712300:19:0614300:33:2534.1100:52:318800:09:260:00:000:00:00
123 1708JEAN FRANÇOIS MIRTRIATHLON CATALANV1M01:02:1012600:19:1011600:32:4534.8100:51:5519100:10:150:00:000:00:00
124 442EDUARD TARRE FREIXASC.T. S.J. ABADESSESV1M01:02:1414100:19:1911500:32:4434.8300:52:0318000:10:110:00:000:00:00
125 1757ADOLFO LOPEZ MARTINEZCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:1812500:19:0812500:32:5734.6000:52:0518500:10:130:00:000:00:00
126 231SERGI MARTI CERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:02:2116700:19:4610000:32:1735.3100:52:0319500:10:180:00:000:00:00
127 3734VÍCTOR APARICIO PALOMARC.N. PRAT-TRIATLOABM01:02:2413700:19:1711700:32:4634.7900:52:0320100:10:210:00:000:00:00
128 756SERGI FUENTES SALASC. TRI. GRANOLLERSCDM01:02:2514700:19:2511900:32:4834.7600:52:1318400:10:120:00:000:00:00
129 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:02:3116200:19:4312100:32:5334.6700:52:3614900:09:550:00:000:00:00
130 1458JAVIER GONZALO GARCIACERDANYOLA CHABM01:02:3715200:19:2910500:32:3435.0100:52:0321800:10:340:00:000:00:00
131 3002JUAN CRISTOBAL MARTIN ALCB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM01:02:379200:18:3118800:34:3632.9500:53:0710200:09:300:00:000:00:00
132 812FRANCISCO MAR RUBIOC.E. PICORNELLABM01:02:4117300:19:4813300:33:1134.3500:52:5912100:09:420:00:000:00:00
133 197XAVI PEÑA ROYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:02:4219200:20:0211000:32:4034.9000:52:4216000:10:000:00:000:00:00
134 3372JORDI ARGUISUELAS MORALCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:02:4411400:19:0117100:34:1333.3200:53:1410000:09:300:00:000:00:00
135 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:02:4612900:19:1412400:32:5634.6200:52:1022100:10:360:00:000:00:00
136 1340ALEX ALDOMA BRUFAUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:02:4915700:19:3813600:33:1534.2900:52:5315000:09:560:00:000:00:00
137 2263MARCOS COELLO MIGUELCERDANYOLA CHABM01:02:5412400:19:0817000:34:1133.3500:53:1911100:09:350:00:000:00:00
138 2690ROGER ARDÈVOL LATORRETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:02:589500:18:3818500:34:3432.9800:53:1213200:09:460:00:000:00:00
139 4126JAVIER BUISÁN GUARGAINDEPENDENTV1M01:03:0211600:19:0119900:34:4532.8100:53:467200:09:160:00:000:00:00
140 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:03:0311800:19:0319600:34:4232.8500:53:457400:09:180:00:000:00:00
141 2910BERNAT COROMINAS OLUCHACLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:03:059700:18:3920600:35:0032.5700:53:398900:09:260:00:000:00:00
142 1707JORDI GOMEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:03:0815800:19:4113700:33:1534.2900:52:5618300:10:120:00:000:00:00
143 2410SERGI MEDINA GARCIAC.E. SERRADELLS TRIATLOABM01:03:0916600:19:4615200:33:4133.8400:53:2711900:09:420:00:000:00:00
144 3780ANTONI LAPUENTE SALABERTC.T. PARETS DEL VALLESABM01:03:1015900:19:4115400:33:4333.8100:53:2413100:09:460:00:000:00:00
145 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB MEDINA TRIATLOABM01:03:1111300:19:0117500:34:2333.1600:53:2413400:09:470:00:000:00:00
146 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLABM01:03:1617100:19:4715600:33:4633.7600:53:3312600:09:430:00:000:00:00
147 3215JORDI VIDAL RUBIOCLUB ESPORTIU CALAFELL RUABM01:03:1618400:19:5616000:33:5033.6900:53:4610100:09:300:00:000:00:00
148 3416XAVIER FONT MAIDEUC.N. VIC-ETBABM01:03:1813900:19:1815100:33:3933.8800:52:5720000:10:210:00:000:00:00
149 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM01:03:2014500:19:2317400:34:1533.2800:53:3812400:09:420:00:000:00:00
150 4283IVÁN DE LA TORRE MARTÍNEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:03:2314000:19:1819000:34:3832.9200:53:569300:09:270:00:000:00:00
151 5104RAUL NAVARRO BAEZALLICENCIA DE DIAABM01:03:3012700:19:1318600:34:3532.9600:53:4812200:09:420:00:000:00:00
152 2994RUBEN GALÍCIA GILCLUB ESPORTIU IBERABM01:03:3116400:19:4616200:33:5733.5800:53:4313600:09:480:00:000:00:00
153 2283IBAN MARTINEZ PORRASTRIATLO BAIX MONTSENYV1M01:03:3214800:19:2716400:33:5833.5600:53:2517100:10:070:00:000:00:00
154 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T.S.J. ABADESSESV1M01:03:3318300:19:5614500:33:3234.0000:53:2816500:10:050:00:000:00:00
155 352ISMAEL VICENTE JOYERAC. TRI. GRANOLLERSABM01:03:4114900:19:2716500:34:0033.5300:53:2718600:10:140:00:000:00:00
156 5105SERGIO PRIETO GOMEZLLICENCIA DE DIAABM01:03:4318100:19:5514400:33:3034.0300:53:2519400:10:180:00:000:00:00
157 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:03:4517500:19:5115900:33:5033.6900:53:4116400:10:040:00:000:00:00
158 3875FREDERIC RABASA REGUANTC.E. SERRADELLS TRIATLOABM01:03:5016800:19:4715000:33:3933.8800:53:2620500:10:240:00:000:00:00
159 1646RAFEL PLANAS MAYOLASCLUB NATACIO BANYOLESABM01:03:5120900:20:1816700:34:0233.5000:54:2010400:09:310:00:000:00:00
160 1785GABRIEL CAMPISTOL PRUJACLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:03:5219300:20:0414900:33:3633.9300:53:4018100:10:120:00:000:00:00
161 891MIQUEL PUJOL CASADEVALLTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M01:03:5520000:20:0914100:33:2134.1800:53:3020600:10:250:00:000:00:00
162 2049PAULINO MARTÍNEZ GUERRAB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM01:03:5618600:19:5814800:33:3633.9300:53:3420300:10:220:00:000:00:00
163 1099SANTOS SANZ PEREZC.N. MOLINS DE REIABM01:04:1113000:19:1519100:34:3832.9200:53:5319600:10:180:00:000:00:00
164 4849SERGI LIZ MADRIDTRIATLO BCN-TRIFORFUNSUB23M01:04:1717400:19:4818000:34:2833.0800:54:1616200:10:010:00:000:00:00
165 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:2520500:20:1614200:33:2434.1300:53:4023500:10:450:00:000:00:00
166 503DANI GONZALEZ JIMENEZC.N. MATAROJNM01:04:277700:18:1423900:36:1331.4800:54:2715900:10:000:00:000:00:00
167 5114MICHELE DISABATOLLICENCIA DE DIAABM01:04:278100:18:2025300:36:4331.0500:55:038700:09:240:00:000:00:00
168 6004RICARD AMORES LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:04:2916100:19:4320800:35:0532.4900:54:4811800:09:410:00:000:00:00
169 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:04:3024000:20:5414600:33:3333.9800:54:2716300:10:030:00:000:00:00
170 4212MIGUEL MORILLO POLEYCERDANYOLA CHV1M01:04:3015000:19:2821400:35:1532.3400:54:4313500:09:470:00:000:00:00
171 1438DAVID ROLDÁN TERCEROINDEPENDENTABM01:04:4211100:19:0023000:35:4731.8600:54:4714800:09:550:00:000:00:00
172 3804CLAUDIO MONTEFUSCO MASIPCERDANYOLA CHV1M01:04:4419500:20:0618400:34:3333.0000:54:3916600:10:050:00:000:00:00
173 2481IGNASI PUJADO ESPAÑOLC.E.T. DISTANCEABM01:04:5114600:19:2422400:35:3732.0100:55:0114200:09:500:00:000:00:00
174 2872JULIO PEREZ PAREDESCERDANYOLA CHABM01:04:5117700:19:5220300:34:5232.7000:54:4416900:10:070:00:000:00:00
175 2616JOSE MANUEL SÁNCHEZ LÓPEZEUROPA SPORTS CENTREABM01:04:5317600:19:5220500:35:0032.5700:54:5216100:10:010:00:000:00:00
176 3755ALEIX SIMARRO GENESCAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:04:5319400:20:0520100:34:4932.7400:54:5415700:09:590:00:000:00:00
177 4278JORDI GARCIA BANALC.T.S.J. ABADESSESV2M01:04:5523400:20:5113800:33:2034.2000:54:1123300:10:440:00:000:00:00
178 2463LLORENÇ ARNAU GUITARTC.E. PICORNELLABM01:04:5720300:20:1320000:34:4732.7700:55:0015300:09:570:00:000:00:00
179 4495ORIOL BAYOD GASOLB-B TRIATLO L´AMETLLA V.ABM01:04:5825000:21:0513400:33:1334.3200:54:1822700:10:400:00:000:00:00
180 4213OSCAR RUIZ GOMEZCERDANYOLA CHV1M01:05:0421700:20:3616800:34:0233.5000:54:3820800:10:260:00:000:00:00
181 2497JORDI FERNANDEZ CARMONATRITEAM GIRONAABM01:05:0521600:20:3516100:33:5133.6800:54:2622500:10:390:00:000:00:00
182 2111IÑAKI SOLAUN FERNÁNDEZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:0619700:20:0818300:34:3133.0300:54:3921100:10:270:00:000:00:00
183 1081GERARD PONS RODRIGUEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:05:0815300:19:3021000:35:0932.4300:54:3921500:10:290:00:000:00:00
184 1006JORDI COMAS VILALTACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:05:0824200:20:5415800:33:4733.7400:54:4121200:10:270:00:000:00:00
185 6025MIGUEL ANGEL MORALES TUBILLICENCIA DE DIAV1M01:05:0818700:19:5820200:34:5032.7300:54:4819800:10:200:00:000:00:00
186 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:1420700:20:1818100:34:2933.0600:54:4721400:10:270:00:000:00:00
187 495CARLES PARES MARTINEZC.N. VIC-ETBV1M01:05:1617000:19:4721200:35:1232.3900:54:5919300:10:170:00:000:00:00
188 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:05:1925400:21:1313000:33:1034.3700:54:2324900:10:560:00:000:00:00
189 4644JOSEP GARCÉS GÓMEZB-B TRIATLO L´AMETLLA V.ABM01:05:2023200:20:4819700:34:4232.8500:55:3014100:09:500:00:000:00:00
190 3249ALBERT SUBIRATS CALZADILLC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOABM01:05:2425700:21:1812700:33:0434.4800:54:2226800:11:020:00:000:00:00
191 816ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:4119000:20:0219500:34:4132.8700:54:4325800:10:580:00:000:00:00
192 3188JACOB ROMAN DURANCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:05:4317900:19:5322200:35:3632.0200:55:2918900:10:140:00:000:00:00
193 4321ALBERT HORTET BERENGUÉCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:05:4418000:19:5422100:35:3532.0400:55:2919000:10:150:00:000:00:00
194 2030XAVIER BARGALLÓ SEVÉCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AABM01:05:4516300:19:4523200:35:5031.8100:55:3517700:10:100:00:000:00:00
195 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:05:4511200:19:0017200:34:1433.3000:53:1435000:12:310:00:000:00:00
196 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:05:5722700:20:4517900:34:2633.1100:55:1123700:10:460:00:000:00:00
197 275DAVID CAMPOS CUCARELLAC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:06:0724600:20:5717800:34:2633.1100:55:2323100:10:440:00:000:00:00
198 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHABM01:06:0726100:21:2316600:34:0133.5100:55:2423000:10:430:00:000:00:00
199 1690SALVADOR CUADRADO CABELLOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:06:1222200:20:4021700:35:1832.2900:55:5818800:10:140:00:000:00:00
200 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:06:1322800:20:4518200:34:3133.0300:55:1625700:10:570:00:000:00:00
201 2181SERGIO ORTIGOSA MARCOSC. ATLETISME MONTORNESABM01:06:2010700:18:5628300:38:0129.9900:56:578500:09:230:00:000:00:00
202 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:2121200:20:2020900:35:0632.4800:55:2624800:10:550:00:000:00:00
203 3832ANDRÉS JIMÉNEZ VERAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:06:2119600:20:0723500:35:5431.7500:56:0119900:10:200:00:000:00:00
204 2814CARLOS PEREZ BARRALGAVA TRIATLOV1M01:06:2218500:19:5824000:36:1431.4600:56:1217800:10:100:00:000:00:00
205 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:06:2525600:21:1513100:33:1134.3500:54:2632500:11:590:00:000:00:00
206 1077FERRAN LASTRA GINÉCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:06:3520200:20:1125100:36:4031.0900:56:5112900:09:440:00:000:00:00
207 2040CARLOS LUQUE VIDALB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM01:06:3724100:20:5421600:35:1732.3100:56:1120900:10:260:00:000:00:00
208 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSITOC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:06:3921500:20:3522500:35:3831.9900:56:1321000:10:260:00:000:00:00
209 3407ANDREU FABREGAT ROSSELLC.N. MATAROABM01:06:5221100:20:2022800:35:4331.9200:56:0324100:10:490:00:000:00:00
210 2212DOMINGO LÓPEZ MARIMÓNCLUB ESPORTIU CALAFELL RUABM01:06:5723100:20:4722300:35:3732.0100:56:2421700:10:330:00:000:00:00
211 2895ANTONIO JAVIER MANCHÓN GC.E. NO TE PARESABM01:06:5920100:20:1125000:36:3431.1800:56:4518700:10:140:00:000:00:00
212 548ARNAU OLIVER TORRENTCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:07:0128500:22:0212900:33:0734.4200:55:0931800:11:520:00:000:00:00
213 3200IVAN BARRIL SANCHEZCERDANYOLA CHABM01:07:0228400:22:0117300:34:1433.3000:56:1523900:10:470:00:000:00:00
214 5107ADRIÀ MARTÍNEZ FORTUNYLLICENCIA DE DIAABM01:07:0324800:20:5820700:35:0032.5700:55:5827000:11:050:00:000:00:00
215 6005VÍCTOR ROJASLLICENCIA DE DIAABM01:07:0322600:20:4423800:36:0731.5600:56:5118200:10:120:00:000:00:00
216 1031JOSE ALBERTO MARTINEZ MAGC.N. PRAT-TRIATLOABM01:07:0926900:21:3715300:33:4233.8300:55:1931600:11:500:00:000:00:00
217 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M01:07:1827300:21:4219800:34:4332.8400:56:2524600:10:530:00:000:00:00
218 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:07:2534100:23:298900:31:5835.6600:55:2732400:11:580:00:000:00:00
219 2782GABRIEL PASCUAL GONZÁLEZINDEPENDENTABM01:07:3421800:20:3723600:35:5831.7000:56:3526100:10:590:00:000:00:00
220 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M01:07:4024700:20:5823300:35:5231.7800:56:5024300:10:500:00:000:00:00
221 2772FRANCISCO JOSE GARCIA CANCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:4316500:19:4626200:37:0030.8100:56:4625600:10:570:00:000:00:00
222 3203RAIMON PUJOL MOLLAC.N. VIC-ETBABM01:07:4522400:20:4124800:36:2631.2900:57:0722300:10:380:00:000:00:00
223 4806CARLOS ROMERA PAJARESINDEPENDENTABM01:07:4725100:21:0823400:35:5431.7500:57:0223400:10:450:00:000:00:00
224 1434JOSEP OSORIO PIÑEROTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:07:5018900:20:0028200:38:0030.0000:58:0014300:09:500:00:000:00:00
225 5101JORDI COROMINAS JULILLICENCIA DE DIAV2M01:07:5429000:22:1016900:34:0933.3800:56:1929300:11:350:00:000:00:00
226 6009JORDI MONSERRAT TALTAVULLLLICENCIA DE DIAABM01:07:5519900:20:0927900:37:5030.1300:57:5915100:09:560:00:000:00:00
227 3941CARLOS DIAZ ABELEDOCLUB TRIATLO SABADELLABM01:07:5723300:20:5024900:36:2931.2500:57:1922400:10:380:00:000:00:00
228 3023GERARD PANISELLO ESCRIGLA SALLE TRIATLOABM01:07:5922000:20:3726000:36:5530.8800:57:3221300:10:270:00:000:00:00
229 3651RAMON COLOM I SALLACERDANYOLA CHV2M01:08:0217800:19:5328600:38:1229.8400:58:0515500:09:570:00:000:00:00
230 2867ELOY AVELLAN MARTÍNEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:08:0525300:21:1122900:35:4331.9200:56:5427500:11:110:00:000:00:00
231 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.T.S.J. ABADESSESV2M01:08:0823500:20:5126700:37:1030.6700:58:0117000:10:070:00:000:00:00
232 6024GERARD SUBIRÀ RABASSALLICENCIA DE DIAJNM01:08:1315400:19:3225200:36:4131.0800:56:1332800:12:000:00:000:00:00
233 4143DANI SEGOVIA BUJONSINDEPENDENTABM01:08:1623000:20:4625800:36:5330.9100:57:3922200:10:370:00:000:00:00
234 2983DAVID GARCIA ROMANTRIATL´H  C.E. L´HOSPITALABM01:08:2222500:20:4327300:37:3030.4000:58:1317400:10:090:00:000:00:00
235 3459DANIEL SANCHEZ LIRIOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:08:2320800:20:1827100:37:2430.4800:57:4222800:10:410:00:000:00:00
236 2239EDGAR COSTABELLA COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:08:3227200:21:4021100:35:1032.4200:56:5030400:11:420:00:000:00:00
237 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:08:3926800:21:3424500:36:2131.3600:57:5523200:10:440:00:000:00:00
238 3993ENRIQUE ORTEGA TORIJAFASTTRIATLON CLUBABM01:08:4627400:21:4324100:36:1731.4200:58:0023600:10:460:00:000:00:00
239 566JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUESC.N. MOLINS DE REIABM01:08:4825800:21:1824700:36:2231.3500:57:4027200:11:080:00:000:00:00
240 2893XAVIER GRUBER PUJOLLA SALLE TRIATLOABM01:08:5036000:24:216400:31:2136.3600:55:4237000:13:080:00:000:00:00
241 1794JOSEP MARIA DELLUNDÉ GUIVCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:08:5121300:20:2129300:38:2429.6900:58:4516800:10:060:00:000:00:00
242 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSINDEPENDENTABM01:08:5225500:21:1426500:37:0330.7700:58:1722000:10:350:00:000:00:00
243 945JUAN JOSÉ ROBLES SÁNCHEZINDEPENDENTABM01:08:5827100:21:3824400:36:1931.3900:57:5726400:11:010:00:000:00:00
244 617DANIEL ALBALAT ARGÜELLOC.N. MOLINS DE REIABM01:08:5921000:20:1827600:37:4330.2300:58:0126000:10:580:00:000:00:00
245 5121ALEXIS SEGARRA URIOSLLICENCIA DE DIAABM01:09:1424300:20:5527200:37:2830.4300:58:2324400:10:510:00:000:00:00
246 2069RAFAEL CATALAN CARRETEROINDEPENDENTV1M01:09:2221400:20:3329400:38:2529.6700:58:5820400:10:240:00:000:00:00
247 3750DANIEL AUTET GUBIERASTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:09:3832700:23:1319400:34:4132.8700:57:5430800:11:440:00:000:00:00
248 2060GAËTAN VANHEESKRONOS TRIATLOABM01:09:5826600:21:3312800:33:0534.4600:54:3838600:15:200:00:000:00:00
249 5106ALBERT MARTÍNEZ FORTUNYLLICENCIA DE DIASUB23M01:10:0223700:20:5325500:36:5230.9200:57:4533400:12:170:00:000:00:00
250 4338JOAN POL OLIVERASCLUB VO2ABM01:10:1431800:22:5423700:36:0431.6100:58:5828300:11:160:00:000:00:00
251 3900LUIS DIAZ LOPEZSOC ATLETICA CORBERAABM01:10:1931100:22:4522700:35:4231.9300:58:2731900:11:520:00:000:00:00
252 1050FRANCESC NAVARRO PLATEROC.N. MOLINS DE REIV2M01:10:2017200:19:4832400:40:1128.3700:59:5920200:10:210:00:000:00:00
253 3795VICTOR PEREZ VILLALTACLUB ESPORTIU IBERABM01:10:3327600:21:4526300:37:0130.8000:58:4631300:11:470:00:000:00:00
254 2085RICART BRILLAS GRAELLSC.N. MATAROV1M01:10:3432500:23:1118700:34:3632.9500:57:4736300:12:470:00:000:00:00
255 4299CAMILO ALBERTO PLAZA VELACLUB ESPORTIU TRIENJOY RAABM01:10:3525900:21:1930700:39:0629.1601:00:2517500:10:100:00:000:00:00
256 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:4120400:20:1531800:39:5228.6001:00:0721900:10:340:00:000:00:00
257 4926JUAN MANUEL RODRIGUEZ MONSOC ATLETICA CORBERAV1M01:10:4228200:21:5327800:37:4930.1500:59:4226300:11:000:00:000:00:00
258 3289EDUARDO PEDREIRA COLLAZOTRITEAM GIRONAV1M01:10:5022300:20:4131500:39:3828.7601:00:1921600:10:310:00:000:00:00
259 4800VÍCTOR SUÑÉ ORTÍNC.N. MOLINS DE REIV1M01:10:5127000:21:3828900:38:1729.7800:59:5525200:10:560:00:000:00:00
260 4200NACHO CAMPO PARRILLAC.N. MOLINS DE REIABM01:11:0919100:20:0232800:40:2528.2101:00:2722900:10:420:00:000:00:00
261 2440DAVID HERVERA GONZALEZCERDANYOLA CHABM01:11:1431400:22:4726100:37:0030.8100:59:4728800:11:270:00:000:00:00
262 6022DANIEL ROJAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:11:1426500:21:3231000:39:1729.0201:00:4920700:10:250:00:000:00:00
263 734CARLOS ARIZA PEREZC.E. PICORNELLABM01:11:1729100:22:1128000:37:5830.0301:00:0927300:11:080:00:000:00:00
264 690ALBERT ROBLEDA C.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:11:1924500:20:5731400:39:2828.8901:00:2524700:10:540:00:000:00:00
265 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLÓ L´HOSPITALET - TRV2M01:11:4529600:22:2028100:37:5930.0101:00:1928600:11:260:00:000:00:00
266 4770GILLES MALLEJACTRIATHLON CATALANV1M01:11:5330900:22:3925900:36:5430.8900:59:3333800:12:200:00:000:00:00
267 3393JORDI BORONATDIAF TRIATLOABM01:11:5830200:22:2527700:37:4830.1601:00:1330900:11:450:00:000:00:00
268 3066MANUEL MOLINA MARINC.N. PRAT-TRIATLOABM01:12:0327800:21:4730600:39:0129.2201:00:4828100:11:150:00:000:00:00
269 5108ALBERTO GONZALEZ DE UBIETLLICENCIA DE DIAV1M01:12:0534000:23:2524300:36:1831.4000:59:4333900:12:220:00:000:00:00
270 5102JORDI SERRANO MOLEROLLICENCIA DE DIAABM01:12:1130600:22:2928500:38:0429.9501:00:3329500:11:380:00:000:00:00
271 2127VÍCTOR OLIVÉ VIVANCOSINDEPENDENTV1M01:12:1133600:23:1926800:37:1330.6301:00:3229900:11:390:00:000:00:00
272 2544ISIDRE ROCA LOPEZC.A. IGUALADAABM01:12:1932200:23:0325600:36:5330.9100:59:5634200:12:230:00:000:00:00
273 781RAFAEL LORA JURADOCLUB  BTT TRI-BIKEFORNERSV1M01:12:2623900:20:5332200:40:0228.4801:00:5529200:11:310:00:000:00:00
274 5109GERARD BARGALLO SEVELLICENCIA DE DIASUB23M01:12:3731000:22:4326600:37:0830.7000:59:5136100:12:460:00:000:00:00
275 2754JOAN LOPEZ VILAINDEPENDENTV1M01:12:4031200:22:4630200:38:5829.2601:01:4425000:10:560:00:000:00:00
276 1711FRANÇOIS RIGATTRIATHLON CATALANV2M01:12:4533300:23:1826400:37:0230.7801:00:2034300:12:250:00:000:00:00
277 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROINDEPENDENTABM01:12:4724900:21:0033000:40:3228.1301:01:3227800:11:150:00:000:00:00
278 999JOAN MAYOL I PIZÀFASTTRIATLON CLUBV2M01:12:5329500:22:1831200:39:2228.9601:01:4027600:11:130:00:000:00:00
279 2458OSCAR DIAZ FERNANDEZCERDANYOLA CHABM01:13:0029700:22:2130500:39:0129.2201:01:2229700:11:380:00:000:00:00
280 630JORDI TOMAS DOMENECHC.E. PICORNELLABM01:13:0833200:23:1729200:38:2429.6901:01:4128700:11:270:00:000:00:00
281 392JOAQUIM PEIX PUJOLC.N. VIC-ETBV2M01:13:1234600:23:4127400:37:3430.3501:01:1532200:11:570:00:000:00:00
282 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC. ATLETISME MONTORNESABM01:13:1632600:23:1229500:38:2629.6601:01:3829600:11:380:00:000:00:00
283 2298AGUSTIN BERTI BLANCOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:13:2729900:22:2323100:35:4831.8400:58:1138500:15:160:00:000:00:00
284 3327LLUÍS RIERA SANSINDEPENDENTV1M01:13:2730400:22:2732300:40:0328.4601:02:3025400:10:570:00:000:00:00
285 4326JESUS ARCHIDONA ADELLC.N. PRAT-TRIATLOABM01:13:3429300:22:1729100:38:2029.7401:00:3736700:12:570:00:000:00:00
286 5111JOSE MIGUEL MOLINA RODRIGLLICENCIA DE DIAABM01:13:4033100:23:1729800:38:3129.6001:01:4831700:11:520:00:000:00:00
287 6010MARIO SERRANO LÁZAROLLICENCIA DE DIAABM01:13:4232000:22:5929600:38:2729.6501:01:2633300:12:160:00:000:00:00
288 3803ARSENIO TORTAJADA GALLEGOB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM01:13:4433800:23:2128700:38:1229.8401:01:3333100:12:110:00:000:00:00
289 3038ALBERT CAROZ SEGURAINDEPENDENTABM01:13:4828600:22:0432000:39:5828.5201:02:0231200:11:460:00:000:00:00
290 2118ALBERT MARTINEZ RODRIGUEZINDEPENDENTABM01:13:4928100:21:5331900:39:5628.5501:01:4932700:12:000:00:000:00:00
291 2880OSCAR GÓMEZ CARVAJALC.T. PARETS DEL VALLESABM01:13:5236800:24:5824200:36:1731.4201:01:1535300:12:370:00:000:00:00
292 4582MARC LLORET CABOTINDEPENDENTABM01:13:5327900:21:4932900:40:2928.1601:02:1829400:11:350:00:000:00:00
293 3392ORIOL SERRA CAMÚSDIAF TRIATLOABM01:13:5935800:24:2026900:37:1630.5901:01:3634000:12:230:00:000:00:00
294 367JOSEP CASANOVAS SARRATC.N. TARRACO - BIKILAABM01:14:0232400:23:0929900:38:3329.5701:01:4233700:12:200:00:000:00:00
295 1566EDUARDO RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M01:14:0736400:24:4125700:36:5330.9101:01:3435100:12:330:00:000:00:00
296 4629JAUME CAÑAS BERNABEUINDEPENDENTV1M01:14:3026700:21:3434300:41:5527.2001:03:2926700:11:010:00:000:00:00
297 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLCLUB NATACIO CENTELLESV1M01:14:5431600:22:5233100:40:4727.9501:03:3928000:11:150:00:000:00:00
298 5113MARCOS LÓPEZ RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:14:5535200:24:0228800:38:1329.8301:02:1535600:12:400:00:000:00:00
299 4464JORDI FONTSECA SAÑEC.N. VIC-ETBABM01:14:5729800:22:2233200:40:5427.8701:03:1630300:11:410:00:000:00:00
300 3391MIQUEL SERRA CAMÚSDIAF TRIATLOV1M01:15:0535700:24:1830800:39:0729.1401:03:2530000:11:400:00:000:00:00
301 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZAKRONOS TRIATLÓV1M01:15:0633000:23:1732500:40:1128.3701:03:2829800:11:380:00:000:00:00
302 5103DAVID SANGLAS PUNTILLICENCIA DE DIAV1M01:15:3430800:22:3134400:42:0527.0901:04:3625900:10:580:00:000:00:00
303 555AXEL RUISDIAF TRIATLOABM01:15:5430500:22:2834700:42:1926.9401:04:4727100:11:070:00:000:00:00
304 355RAFAEL DE LA VEGA GIMENEZSBRV1M01:15:5528000:21:5134600:42:1526.9801:04:0631500:11:490:00:000:00:00
305 6021RAÚL IZQUIERDO ACOSTALLICENCIA DE DIAABM01:16:0131300:22:4734100:41:4427.3201:04:3129100:11:300:00:000:00:00
306 444XAVI MENA PONSB-B TRIATLÓ L´AMETLLA V.ABM01:16:1633900:23:2129000:38:1829.7701:01:3938200:14:370:00:000:00:00
307 4733ALEX OTERO LÓPEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:16:2820600:20:1735800:44:1825.7301:04:3532000:11:530:00:000:00:00
308 1730RAMON SUADES GONZÁLEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:16:5638000:26:2227500:37:4030.2701:04:0236500:12:540:00:000:00:00
309 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:16:5930000:22:2434200:41:5027.2501:04:1435900:12:450:00:000:00:00
310 6014JUAN FERNANDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0328900:22:0733900:41:2427.5401:03:3137500:13:320:00:000:00:00
311 2661JESUS VICENTE BALBASINDEPENDENTABM01:17:0437400:25:1128400:38:0229.9701:03:1337800:13:510:00:000:00:00
312 765ENRIC ELVIRA TORRADOC. TRI. GRANOLLERSABM01:17:0436900:25:0031100:39:2128.9701:04:2135800:12:430:00:000:00:00
313 431MIQUEL PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABM01:17:1715600:19:3636400:45:0625.2801:04:4235200:12:350:00:000:00:00
314 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:17:1933400:23:1834000:41:3327.4401:04:5134600:12:280:00:000:00:00
315 1424ROGER LOZANO ESTEBANCLUB TRIATLO SABADELLABM01:17:5035500:24:1233500:40:5627.8501:05:0835700:12:420:00:000:00:00
316 6031VICTOR TARENCI GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:1136300:24:3933300:40:5427.8701:05:3335400:12:380:00:000:00:00
317 5115SERGIO MORENO LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:2733500:23:1835600:43:4026.1101:06:5828900:11:290:00:000:00:00
318 1666ORIOL FOGUERAS BAYARRITEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:18:3431700:22:5335500:43:3526.1601:06:2832900:12:060:00:000:00:00
319 6006JORGE DÍAZ GÓMEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:4737200:25:0433800:41:2027.5801:06:2434100:12:230:00:000:00:00
320 4734CRISTIAN ROBLES ORTIZC.E. PICORNELLABM01:18:5133700:23:2035300:43:0626.4501:06:2634400:12:250:00:000:00:00
321 4276RUBEN VELASCO LASTRAC. TRI. GRANOLLERSABM01:19:4326000:21:2137600:47:0824.1901:08:2927700:11:140:00:000:00:00
322 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAC.N. PRAT-TRIATLOCDM01:19:4834700:23:4435200:43:0326.4801:06:4736900:13:010:00:000:00:00
323 6023JULIO SANCHEZ SENDILLLICENCIA DE DIAV3M01:19:5934800:23:4935700:44:1625.7501:08:0532100:11:540:00:000:00:00
324 2862POL COMPANY COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:20:2030100:22:2436600:45:1025.2401:07:3436200:12:460:00:000:00:00
325 2921DAVID GARCÍA BURÉSCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:20:2227700:21:4737900:47:4523.8701:09:3224200:10:500:00:000:00:00
326 1094JOSEP ORIOL CASADEMUNT SATRIATLO JOVENT 79V1M01:20:3934900:23:5336000:44:3925.5301:08:3233000:12:070:00:000:00:00
327 6026GENÍS FERNÁNDEZ CRESPÍLLICENCIA DE DIAV1M01:21:0934400:23:3636900:45:3525.0101:09:1132300:11:580:00:000:00:00
328 6020FRANCESC XAVIER SIMÓ PERELLICENCIA DE DIAV1M01:21:3435000:23:5836700:45:1825.1701:09:1633600:12:180:00:000:00:00
329 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:21:5138700:28:0032700:40:2228.2401:08:2237400:13:290:00:000:00:00
330 2915DANIEL MOLÉS SÁNCHEZ OCAÑCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDCDM01:22:2135300:24:0337200:46:0024.7801:10:0333500:12:180:00:000:00:00
331 558RUBEN GARCIA TALLANTEC.N. SABADELLCDM01:23:0337500:25:2536100:44:4425.4801:10:0936600:12:540:00:000:00:00
332 6013MARC MONTOLIO CORTESLLICENCIA DE DIAABM01:23:2635600:24:1437400:46:4124.4201:10:5534800:12:310:00:000:00:00
333 772ROGER PODALL COMASC. TRI. GRANOLLERSCDM01:24:1337000:25:0137800:47:3024.0001:12:3130500:11:420:00:000:00:00
334 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:25:2837600:25:2636800:45:2125.1401:10:4738300:14:410:00:000:00:00
335 6008JAUME SEBASTIAN RICOLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0535900:24:20000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
336 5116DANIEL AVILA CATALANLLICENCIA DE DIAABM01:26:1538100:26:2337500:47:0724.2001:13:3036000:12:450:00:000:00:00
337 5120JOAQUIN MAGAN SAMPERLLICENCIA DE DIAABM01:26:1826200:21:2338600:53:5421.1501:15:1726600:11:010:00:000:00:00
338 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB VO2V1M01:27:2936500:24:4238200:49:3223.0101:14:1437200:13:150:00:000:00:00
339 4902MANEL MORENO PONSINDEPENDENTV1M01:27:5337900:25:5837700:47:3024.0001:13:2837900:14:250:00:000:00:00
340 5119XAVI PELLICER BATLLESLLICENCIA DE DIAABM01:28:1838200:26:2338000:48:1623.6201:14:3937700:13:390:00:000:00:00
341 6027RAIMOND FERNÁNDEZ CRESPÍLLICENCIA DE DIAV1M01:32:4934500:23:3638700:54:2420.9601:18:0038400:14:490:00:000:00:00
342 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROINDEPENDENTV1M01:37:1239000:29:5338400:50:2722.6001:20:2038800:16:520:00:000:00:00
343 5110MARCOS MORIANA TEJADALLICENCIA DE DIAABM01:43:0838400:27:1838901:01:1718.6001:28:3538100:14:330:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32