RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
402 390 10 2 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:41:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRÀCIA00:53:16
26003LUCAS MOLA DIAZ00:53:54
3300ALBERT PARREÑO SAMPER00:54:17

2. - C.N. VIC-ETB - 02:45:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12217NIL MASNOU NOGUE00:55:03
2791MARTI QUER PUJOL00:55:18
3559PAU MORENO MARTIN00:55:29

3. - C.N. MATARO - 02:46:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1313DAVID ROVIRA DOÑATE00:55:06
22096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:55:20
3366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRALDE00:55:40

4. - C.N. PRAT-TRIATLO - 02:47:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1476RUBEN MARTIN PEINADO00:55:33
2363ALEX ZANUY FANALS00:55:39
3904CRISTIAN COFINÉ GARCIA00:55:50

5. - C.A. IGUALADA - 02:47:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14427DANIEL BARALDÉS DÍAZ-GUERRA00:55:15
2717DANI SEGURA ELVIRA00:55:49
34428JOAN RIERA BALCELLS00:56:04

6. - CERRR IGUALADA - 02:47:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11049ORIOL DALMAU ROSET00:55:28
24289LLUIS SIMÓN BENET00:55:35
34290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERNANDEZ00:56:55

7. - C. TRI. GRANOLLERS - 02:51:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO00:55:19
2237ALBERT HERNANDEZ FANECA00:57:42
34342JAUME GONZALEZ INSENSÉ00:58:04

8. - TRITEAM GIRONA - 02:51:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
11390ALBERT LOPEZ MUÑOZ00:55:58
2989ROGER SEGUÍ SARDÀ00:57:28
3499EMILIO MOLINA GOMEZ00:58:22

9. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 02:53:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
1935MIQUEL PINO ESTAÑOL00:57:42
23299MANEL TORRES VELASCO00:57:42
33777PERE MASDEVALL CORBILLO00:57:53

10. - CERDANYOLA CH - 02:53:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12065VÍCTOR GARANTO FAJÓ00:56:58
24204JAVIER MARTIN DEL MOLINO00:58:05
32451JONATHAN ARRUFAT MAYA00:58:36

11. - C.E. PICORNELL - 02:54:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11498OCTAVI MARTI DIAZ00:55:45
21090RICARD MARI FERRER00:55:55
3812FRANCISCO MAR RUBIO01:02:41

12. - C.T. S.J. ABADESSES - 02:54:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12534MIKI MARZO TORRES00:55:09
22453OSCAR MARTINEZ LARIOS00:57:01
3442EDUARD TARRE FREIXAS01:02:14

13. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 02:54:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12391CARLOS GALINDO ROONEY00:55:36
23052JORDI ROYES YUBERO00:57:59
32214RAUL COLL NOGUÉ01:01:19

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 02:56:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1344ALEIX LLAVERIA JIMENEZ00:55:48
2379SALVADOR TORRENTE MARTINEZ01:00:14
32962LUIS JAVIER SANCHEZ RAJA01:00:43

15. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 02:56:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:55:11
22024JORDI MATOS PARDO00:56:00
3816ALEX CASTAÑO CUELLAR01:05:41

16. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:00:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1169DANI JUAN SALLES00:59:41
21146ORIOL PADROS VERA01:00:25
34932DANIEL CALVERAS CARDONA01:00:27

17. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:01:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12634SALVADOR GONZALEZ GARCIA01:00:04
22435ABEL TERRADELLAS DANES01:00:20
31513ERIC BESORA MOLINS01:01:22

18. - SOC ATLETICA CORBERA - 03:03:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12612ABEL ALMODOVAR MORALES00:59:43
21758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:00:29
31340ALEX ALDOMA BRUFAU01:02:49

19. - C.A. XALOC - 03:04:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
12372ANDREU FIGUERAS RUEDA01:00:39
22349DANIEL LEON FERRER01:00:47
32105MANUEL VILLALBA URISEL01:02:46

20. - C.E. SERRADELLS TRIATLO - 03:05:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
11302RUBEN CAMINAL SALLENT00:58:08
22410SERGI MEDINA GARCIA01:03:09
33875FREDERIC RABASA REGUANT01:03:50

21. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:07:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11407CARLES FOLGUERA MUÑOZ00:59:38
21757ADOLFO LOPEZ MARTINEZ01:02:18
32111IÑAKI SOLAUN FERNÁNDEZ01:05:06

22. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:08:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
1796OLIVER GARRIDO LUQUE00:59:02
23372JORDI ARGUISUELAS MORAL01:02:44
34112ALEJANDRO TORO TOMAS01:06:25

23. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:08:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12187ISMAEL MARTINEZ PONT01:00:58
2197XAVI PEÑA ROY01:02:42
31006JORDI COMAS VILALTA01:05:08

24. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:09:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
1624ORIOL MAYNERIS PERXACHS00:59:49
22283IBAN MARTINEZ PORRAS01:03:32
32064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:06:21

25. - C.T. PARETS DEL VALLES - 03:11:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12892SERGI MINGOTE MORENO01:01:56
23780ANTONI LAPUENTE SALABERT01:03:10
3275DAVID CAMPOS CUCARELLA01:06:07

26. - B-B TRIATLO L´AMETLLA V. - 03:11:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
13002JUAN CRISTOBAL MARTIN ALCARAZ01:02:37
22049PAULINO MARTÍNEZ GUERRA01:03:56
34495ORIOL BAYOD GASOL01:04:58

27. - CLUB ESPORTIU IBER - 03:12:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:58:52
22994RUBEN GALÍCIA GIL01:03:31
33795VICTOR PEREZ VILLALTA01:10:33

28. - TRIATHLON CATALAN - 03:14:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
13445GAETAN PIORUN01:00:24
21708JEAN FRANÇOIS MIR01:02:10
34770GILLES MALLEJAC01:11:53

29. - CLUB NATACIO CENTELLES - 03:17:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13877ANDREU GARCIA QUINTANILLA01:00:30
23878ANTONI NICUESA CASTAÑO01:01:47
32156MANEL BOLAÑOS PUJOL01:14:54

30. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 03:19:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11690SALVADOR CUADRADO CABELLO01:06:12
23832ANDRÉS JIMÉNEZ VERA01:06:21
34273NICOLÁS DIAZ EXPOSITO01:06:39

31. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:19:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
12460XAVIER RIERA MARGARIT01:04:25
23755ALEIX SIMARRO GENESCA01:04:53
32791DANIEL RATERA RAMOS01:10:41

32. - C.N. MOLINS DE REI - 03:21:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11099SANTOS SANZ PEREZ01:04:11
2566JOSÉ GINÉS ZAMORA BURGUES01:08:48
3617DANIEL ALBALAT ARGÜELLO01:08:59

33. - DIAF TRIATLO - 03:27:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13390LLUÍS VAQUER ROMERO01:01:18
23393JORDI BORONAT01:11:58
33392ORIOL SERRA CAMÚS01:13:59

34. - CLUB VO2 - 03:39:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12744RAIMON SANJAUME I FARRÉS01:01:57
24338JOAN POL OLIVERAS01:10:14
32577LUIS FUNEZ PUERTAS01:27:29

35. - CLUB TRIATLO RUNNERSWORLD - 03:45:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
12910BERNAT COROMINAS OLUCHA01:03:05
22921DAVID GARCÍA BURÉS01:20:22
32915DANIEL MOLÉS SÁNCHEZ OCAÑA01:22:21

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32