RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
146 142 2 2 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1572ADRIAN MERINO FERNANDEZC.N. REUS PLOMSABM01:14:23300:20:31100:43:4624.6801:04:17100:10:060:00:000:00:00
2 2437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZC.T.S.J. ABADESSESSUB23M01:15:17200:20:31200:43:4724.6701:04:18700:10:590:00:000:00:00
3 224ALBERT SOLEY CASTELLSC. TRI. GRANOLLERSABM01:15:23600:21:04300:43:5924.5501:05:03200:10:200:00:000:00:00
4 606PAU ZAMORA PEREZC.E.T. DISTANCEABM01:15:27400:20:49400:44:1724.3901:05:06300:10:210:00:000:00:00
5 1265ALBERT CAMPS SERRAC.T. S.J. ABADESSESABM01:17:36100:20:30600:45:5123.5601:06:211800:11:150:00:000:00:00
6 294MARCEL GUAL ANDUJARC. TRI. GRANOLLERSABM01:18:27900:21:161000:46:3623.1801:07:52400:10:350:00:000:00:00
7 3895XAVIER MADRONA VILÀCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:18:331500:21:43500:45:3723.6801:07:201500:11:130:00:000:00:00
8 461DANIEL SAGRERA VULARTLA SALLE TRIATLOABM01:18:56500:20:55900:46:2723.2501:07:223700:11:340:00:000:00:00
9 3898JOSEP ITO RIUCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:19:221400:21:42700:46:1323.3701:07:553000:11:270:00:000:00:00
10 847JORDI ARTAU PLENACOSTACLUB TRI-BUABM01:19:231600:21:43800:46:1723.3301:08:002700:11:230:00:000:00:00
11 631CARLOS LUIS PERELLOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:20:492100:21:591300:47:5922.5101:09:58500:10:510:00:000:00:00
12 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSSUB23M01:20:502200:22:001100:47:3322.7101:09:332100:11:170:00:000:00:00
13 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:20:581300:21:411400:48:1322.4001:09:54900:11:040:00:000:00:00
14 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:21:231800:21:541600:48:1622.3801:10:101300:11:130:00:000:00:00
15 1202ABEL GANGOLELLS SOLALA SALLE TRIATLOV1M01:22:022300:22:001700:48:2622.3001:10:263800:11:360:00:000:00:00
16 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:22:062500:22:012000:48:5322.0901:10:541200:11:120:00:000:00:00
17 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBSUB23M01:22:214000:22:471200:47:3922.6701:10:264800:11:550:00:000:00:00
18 3741IVAN ACOSTA SEGOVIAUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM01:22:231900:21:552300:49:0522.0001:11:002600:11:230:00:000:00:00
19 6900FERNANDO MENDEZ PICONC.D. BAHIA DE MAZARRONABM01:22:262000:21:572700:49:2021.8901:11:171100:11:090:00:000:00:00
20 1263MOISÈS GANGOLELLS SOLÀLA SALLE TRIATLOV1M01:22:313400:22:331500:48:1522.3801:10:484300:11:430:00:000:00:00
21 1069JAVIER SIERRA SILESSBRV1M01:23:075200:23:041900:48:4322.1701:11:472500:11:200:00:000:00:00
22 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:23:183200:22:312900:49:3121.8101:12:021900:11:160:00:000:00:00
23 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:23:243300:22:312800:49:2221.8801:11:533400:11:310:00:000:00:00
24 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:23:292700:22:033100:50:0621.5601:12:092400:11:200:00:000:00:00
25 378MARCEL CARRERAS SOLERC.E.T. DISTANCEABM01:23:324300:22:532400:49:0622.0001:11:593500:11:330:00:000:00:00
26 1190LLUIS PICAS ZARALLOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:23:361000:21:243900:51:2121.0301:12:45600:10:510:00:000:00:00
27 2188XEVI VILA CODINACLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:24:335000:23:022200:49:0122.0301:12:037200:12:300:00:000:00:00
28 857JAUME FREIXES PUIGCLUB TRI-BUABM01:24:462900:22:173200:50:3221.3701:12:495300:11:570:00:000:00:00
29 4943JORDI MARTÍNEZ MOLISTCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:24:533900:22:463400:50:5121.2401:13:372000:11:160:00:000:00:00
30 206ALBERT ROCA VELÀZQUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM01:25:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 2092ELOI CABEZAS GARCÍACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:25:091100:21:334300:52:0620.7301:13:393200:11:300:00:000:00:00
32 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:25:096400:23:382600:49:1721.9101:12:555900:12:140:00:000:00:00
33 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:123100:22:304000:51:2421.0101:13:542300:11:180:00:000:00:00
34 3257DANI RUBIO PEDRAZACLUB TRIATLO BLANESABM01:25:143000:22:263700:51:1021.1101:13:363900:11:380:00:000:00:00
35 887MARTÍ SEUBA MACIÀCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:25:155100:23:023500:51:0021.1801:14:021400:11:130:00:000:00:00
36 2798FRANCESC MOLAS TARRESCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:25:291700:21:504500:52:2520.6001:14:151700:11:140:00:000:00:00
37 1681CRISTIAN NAVARRO MARCOSC.T. S.J. ABADESSESABM01:25:516300:23:373300:50:4021.3201:14:173600:11:340:00:000:00:00
38 374DOMINGO ROIG VAZQUEZC.E.T. DISTANCEV1M01:25:572400:22:005200:52:4820.4501:14:481000:11:090:00:000:00:00
39 1758ANTONIO JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAABM01:26:015300:23:093600:51:0521.1401:14:144400:11:470:00:000:00:00
40 4692JOAN MARTÍ CAÑAMARESINDEPENDENTABM01:26:302600:22:025700:53:0520.3501:15:072900:11:230:00:000:00:00
41 716ROBERT CANADELL PEÑAC.N. MANRESAABM01:26:545700:23:194200:51:4520.8701:15:044500:11:500:00:000:00:00
42 1662JORDI PUIGDOLLERS TONDOC.N. VIC-ETBABM01:27:061200:21:357000:54:1419.9101:15:492200:11:170:00:000:00:00
43 138MARIUS BLANCH PLANASC.N. VIC-ETBV1M01:27:375600:23:165000:52:4120.5001:15:574100:11:400:00:000:00:00
44 148JORDI COMADEVALL PLANASCLUB NATACIÓ BANYOLESABM01:27:403800:22:465600:53:0320.3601:15:494600:11:510:00:000:00:00
45 531XAVIER HERENCIA SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS ABM01:27:495400:23:104900:52:3620.5301:15:465400:12:030:00:000:00:00
46 3254DAVID LASCORZ MORENOEVASION RUNNING VILANOVASUB23M01:28:066900:24:034100:51:3920.9101:15:426800:12:240:00:000:00:00
47 937SERGI DURBAU JULIÀCLUB TRI-BUABM01:28:135500:23:104800:52:3320.5501:15:437100:12:300:00:000:00:00
48 3079ANGEL PAVON GARCÍALA SALLE TRIATLOV1M01:28:235800:23:234400:52:2120.6301:15:447900:12:390:00:000:00:00
49 3910XAVIER SÁNCHEZ RODACLUB NATACIO CALDESABM01:28:344800:23:015300:52:4920.4501:15:508200:12:440:00:000:00:00
50 1241JAUME SABATÉ SASPLUGASLA SALLE TRIATLOABM01:28:484400:22:547300:54:4019.7601:17:341600:11:140:00:000:00:00
51 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM01:28:555900:23:275800:53:2120.2401:16:485500:12:070:00:000:00:00
52 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:29:114100:22:507700:54:5119.6901:17:413300:11:300:00:000:00:00
53 3489IVAN ALEGRE SANCHEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:206000:23:316000:53:2520.2201:16:566700:12:240:00:000:00:00
54 3485MARC VILAREGUT I SOLERCLUB ATLETIC TORELLO-TRIAABM01:29:416200:23:366500:53:4920.0701:17:256000:12:160:00:000:00:00
55 2158GERARD LOPEZ SANCHEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:29:448900:24:544600:52:2620.6001:17:206600:12:240:00:000:00:00
56 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:29:478400:24:394700:52:3220.5601:17:117600:12:360:00:000:00:00
57 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:30:068100:24:295900:53:2120.2401:17:506100:12:160:00:000:00:00
58 4538JOAN ROURA GUBAUCLUB TRI-BUABM01:30:087700:24:155400:52:5020.4401:17:059500:13:030:00:000:00:00
59 200JOSEP ANTONI GARCIA MARTÍCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:30:257100:24:096700:53:5320.0401:18:026300:12:230:00:000:00:00
60 996SANTI RIBOT TERRICABRASC. TRI. GRANOLLERSV2M01:30:397500:24:126600:53:5220.0501:18:047400:12:350:00:000:00:00
61 3139RAUL CASTRO MARTINTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:30:488600:24:466900:54:1119.9301:18:574700:11:510:00:000:00:00
62 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:084600:22:588400:56:1519.2001:19:135000:11:550:00:000:00:00
63 774LUIS ESTRELLA PASTORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:31:218700:24:476800:54:0819.9501:18:556900:12:260:00:000:00:00
64 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:31:356100:23:368100:55:2019.5201:18:568000:12:390:00:000:00:00
65 2657JORDI LOZANO NIETOTRIENJOY TEAMABM01:31:388200:24:327200:54:2019.8801:18:528400:12:460:00:000:00:00
66 916ALBERT ROURA POLCLUB NATACIO BANYOLESABM01:31:487200:24:097600:54:5119.6901:19:008600:12:480:00:000:00:00
67 3730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:32:089200:24:596300:53:4420.1001:18:4311000:13:250:00:000:00:00
68 2027ORIOL NOÉ BOBASBRABM01:33:0413700:26:485100:52:4220.4901:19:3011500:13:340:00:000:00:00
69 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:33:309000:24:558300:56:1419.2101:21:096200:12:210:00:000:00:00
70 2278ALFREDO MORENO CANOC.N. SABADELLABM01:33:538300:24:328700:56:3219.1001:21:048700:12:490:00:000:00:00
71 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:34:103700:22:4511400:59:4618.0701:22:314000:11:390:00:000:00:00
72 732OSCAR PEREZ SERRANOC.A. IGUALADAABM01:34:166500:23:4010100:57:5318.6601:21:338100:12:430:00:000:00:00
73 4535MARÇAL ESPARCH BORRELLCLUB TRI-BUABM01:34:194700:23:0011100:59:2418.1801:22:244900:11:550:00:000:00:00
74 2277XAVIER ALVAREZ SANCHEZC BTT LLIÇA D´AMUNT CONCOABM01:34:2012500:26:217900:54:5519.6701:21:169600:13:040:00:000:00:00
75 1258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:34:2810100:25:338000:54:5619.6601:20:2912800:13:590:00:000:00:00
76 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:34:418000:24:209900:57:4518.7001:22:057700:12:360:00:000:00:00
77 1268ALBERT GIL MARTINEZC.N. MOLINS DE REIABM01:34:4912800:26:247500:54:4519.7301:21:0911700:13:400:00:000:00:00
78 1065JOAN TANTIÑA HIJANOC.N. VIC-ETBABM01:34:599400:25:079000:56:4219.0501:21:4910100:13:100:00:000:00:00
79 2091JOSUE MUNTANYOLA GUTIERREINDEPENDENTV1M01:35:003500:22:3711300:59:4518.0801:22:227800:12:380:00:000:00:00
80 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:0314400:27:047100:54:1719.9001:21:2111900:13:420:00:000:00:00
81 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:35:2210500:25:478900:56:3819.0701:22:259200:12:570:00:000:00:00
82 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:35:2311000:25:568600:56:3119.1101:22:278900:12:560:00:000:00:00
83 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M01:35:277300:24:1210600:58:1418.5501:22:269300:13:010:00:000:00:00
84 1671JOSE ANTONIO FERNANDEZ VATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABM01:35:5413200:26:407800:54:5219.6801:21:3214100:14:220:00:000:00:00
85 3364CARLOS PULIDO MARTINEZC.N. PRAT-TRIATLOSUB23M01:35:596700:23:4511701:00:0617.9701:23:515600:12:080:00:000:00:00
86 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV1M01:36:104900:23:0112901:01:4217.5001:24:433100:11:270:00:000:00:00
87 3147SERGI PRADOS SANCHEZTRIATLO TERRASSASPORTS ABM01:36:144500:22:5712401:01:2117.6001:24:185100:11:560:00:000:00:00
88 2868JORDI MAYOR HIDALGOC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:36:199600:25:1310700:58:1518.5401:23:288800:12:510:00:000:00:00
89 3682JOSE ANTONIO GARCIA TELLOCLUB TRITRAININGABM01:36:4410800:25:5410200:57:5318.6601:23:479000:12:570:00:000:00:00
90 3944VICTOR PANYELLA BASSÓCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:36:528500:24:4511801:00:1017.9501:24:555200:11:570:00:000:00:00
91 2581ALBERT SOLÀ TRALLERO INDEPENDENTABM01:37:089300:25:0111000:59:0618.2701:24:079400:13:010:00:000:00:00
92 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:37:0810200:25:3510300:57:5318.6601:23:2811600:13:400:00:000:00:00
93 3064JOAN MANUEL ROVIRA MELEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:37:1210300:25:429300:56:5818.9601:22:4014700:14:320:00:000:00:00
94 1351JACINT HITOS CARMONAINDEPENDENTABM01:38:2313400:26:468800:56:3319.1001:23:1917000:15:040:00:000:00:00
95 2971STEFANO ALLASIATEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:38:3413000:26:3110000:57:5118.6701:24:2213700:14:120:00:000:00:00
96 3196JOSE DOMÍNGUEZ SÁNCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:38:4412700:26:249600:57:3618.7501:24:0015500:14:440:00:000:00:00
97 4370JONATHAN CRESPO AZABALINDEPENDENTABM01:39:188800:24:5411200:59:4318.0901:24:3715200:14:410:00:000:00:00
98 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M01:39:4012300:26:1810900:58:5518.3301:25:1314200:14:270:00:000:00:00
99 690ALBERT ROBLEDA C.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M01:39:439800:25:2212201:00:5017.7501:26:1211400:13:310:00:000:00:00
100 3937MIGUEL ÁNGEL VIECO MARTÍNC.N. PRAT-TRIATLOABM01:39:449900:25:2412101:00:5017.7501:26:1411300:13:300:00:000:00:00
101 689LLUÍS BONET OSORIOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM01:40:3610600:25:4712501:01:3117.5601:27:1810800:13:180:00:000:00:00
102 1640JOSEP VILARDELL VERDAGUEC.N. VIC-ETBABM01:40:5812100:26:1612301:00:5417.7301:27:1012200:13:480:00:000:00:00
103 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:41:1311400:26:0512701:01:4117.5101:27:4611200:13:270:00:000:00:00
104 4248EDUARDO JUNYENT ROMÁNINDEPENDENTABM01:41:3211300:26:0113401:02:2317.3101:28:249800:13:080:00:000:00:00
105 1607CARLES COROMINOLA COLOMC.N. VIC-ETBABM01:42:0215600:27:3811500:59:5618.0201:27:3414300:14:280:00:000:00:00
106 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:42:2912000:26:1613601:02:2917.2801:28:4512100:13:440:00:000:00:00
107 5102LLUIS DOMENECH CASALSFEECABM01:43:0918000:28:2511601:00:0317.9901:28:2815300:14:410:00:000:00:00
108 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIC.E.T. DISTANCEV2M01:43:5116200:27:4814001:02:4917.1901:30:3710500:13:140:00:000:00:00
109 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBSUB23M01:44:2811500:26:0614501:03:1317.0801:29:1917100:15:090:00:000:00:00
110 3013ENRIQUE C. GARCIA ABADIACLUB TRITRAININGABM01:45:0610900:25:5417301:06:4316.1901:32:377000:12:290:00:000:00:00
111 3037TONI LOPEZ CRUZCLUB NATACIÓ BANYOLESV1M01:45:2514000:26:5013901:02:4217.2201:29:3219500:15:530:00:000:00:00
112 2436JORDI RIERA PLANASTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:45:3615300:27:2914801:03:3716.9801:31:0614400:14:300:00:000:00:00
113 1602CARLES VILADEMUNT AGUERAC.N. VIC-ETBABM01:46:2115100:27:2514301:03:1017.1001:30:3519300:15:460:00:000:00:00
114 2520ANTONIO MARTOS GARCIAINDEPENDENTV1M01:47:2812200:26:1717901:07:4515.9401:34:0211100:13:260:00:000:00:00
115 2392DAVID GARCIA MANZANERATEAM CALELLA TRIATHLONABM01:49:0512400:26:2018901:09:3315.5301:35:5310300:13:120:00:000:00:00
116 987TONI NOE FREIXASC.N. MATAROV3M01:51:0022700:31:5613801:02:3517.2601:34:3120400:16:290:00:000:00:00
117 4787MIGUEL CASTRO ARANDAINDEPENDENTABM01:51:5218600:28:4116901:06:2816.2501:35:0920800:16:430:00:000:00:00
118 3063JOSEP MARIA RUBIO SANCHEZINDEPENDENTV1M01:52:0922000:30:2516001:05:3316.4801:35:5820000:16:110:00:000:00:00
119 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:53:5019700:29:0518601:09:2815.5501:38:3317400:15:170:00:000:00:00
120 4985PAU BLASCO CERVERAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:54:1224000:34:0315201:04:3316.7301:38:3619000:15:360:00:000:00:00
121 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:55:1019300:29:0019701:10:4315.2701:39:4318300:15:270:00:000:00:00
122 1609JORDI COROMINOLA GUBERNC.N. VIC-ETBABM01:56:2222100:30:2519401:10:3415.3001:40:5918000:15:230:00:000:00:00
123 3207ISMAEL CALLEJAS MAYICLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:57:0917900:28:2320801:12:4414.8501:41:0719800:16:020:00:000:00:00
124 3744RAUL JIMENEZ NAVARRETEINDEPENDENTABM01:57:1318300:28:3721301:13:3414.6801:42:1116700:15:020:00:000:00:00
125 704CRISTIAN PACHECO ORTEGACLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:57:1318400:28:3721401:13:3414.6801:42:1116800:15:020:00:000:00:00
126 708JOSEP PUJADES GARCIATEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:57:2721400:29:5919901:10:5115.2401:40:5020600:16:370:00:000:00:00
127 2516JORDI DE LA FUENTE ESCAYOC.N. MANRESAV1M02:07:4224200:34:4721201:13:2714.7001:48:1424000:19:280:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32