RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
146 142 2 2 5 18 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.T. S.J. ABADESSES - 03:58:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12437EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:15:17
21265ALBERT CAMPS SERRA01:17:36
31681CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:25:51

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:02:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILÀ01:18:33
23898JOSEP ITO RIU01:19:22
32188XEVI VILA CODINA01:24:33

3. - LA SALLE TRIATLO - 04:03:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1461DANIEL SAGRERA VULART01:18:56
21202ABEL GANGOLELLS SOLA01:22:02
31263MOISÈS GANGOLELLS SOLÀ01:22:31

4. - C. TRI. GRANOLLERS - 04:04:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1224ALBERT SOLEY CASTELLS01:15:23
2294MARCEL GUAL ANDUJAR01:18:27
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:30:39

5. - C.E.T. DISTANCE - 04:04:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1606PAU ZAMORA PEREZ01:15:27
2378MARCEL CARRERAS SOLER01:23:32
3374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:25:57

6. - C.N. VIC-ETB - 04:10:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11154TONI CASALS CASTELLAR01:21:23
2835RAMON SALVANS ISERN01:22:21
31662JORDI PUIGDOLLERS TONDO01:27:06

7. - CLUB TRI-BU - 04:12:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1847JORDI ARTAU PLENACOSTA01:19:23
2857JAUME FREIXES PUIG01:24:46
3937SERGI DURBAU JULIÀ01:28:13

8. - CLUB ATLETIC TORELLO-TRIATLO - 04:13:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1377XAVIER CODONY RUAIX01:23:29
24943JORDI MARTÍNEZ MOLIST01:24:53
32798FRANCESC MOLAS TARRES01:25:29

9. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:14:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
11190LLUIS PICAS ZARALLO01:23:36
23903MARC CIRERA CASELLAS01:25:09
3887MARTÍ SEUBA MACIÀ01:25:15

10. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:15:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZ01:20:58
22092ELOI CABEZAS GARCÍA01:25:09
33489IVAN ALEGRE SANCHEZ01:29:20

11. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:17:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:22:06
23257DANI RUBIO PEDRAZA01:25:14
32158GERARD LOPEZ SANCHEZ01:29:44

12. - SOC ATLETICA CORBERA - 04:30:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11758ANTONIO JIMENEZ ESTRADA01:26:01
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:29:47
31258ALBERT JIMÉNEZ ESTRADA01:34:28

13. - C.A. IGUALADA - 04:32:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
14433SERGI PUJABET SOLANICH01:23:18
2732OSCAR PEREZ SERRANO01:34:16
3789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:34:41

14. - CLUB NATACIÓ BANYOLES - 04:33:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1148JORDI COMADEVALL PLANAS01:27:40
2916ALBERT ROURA POL01:31:48
3707ENRIC FERRAN BENNSTROM01:34:10

15. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:36:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1206ALBERT ROCA VELÀZQUEZ01:25:05
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:35:23
33364CARLOS PULIDO MARTINEZ01:35:59

16. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 04:46:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13139RAUL CASTRO MARTIN01:30:48
23064JOAN MANUEL ROVIRA MELERO01:37:12
32971STEFANO ALLASIA01:38:34

17. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 04:49:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1631CARLOS LUIS PERELLO01:20:49
2774LUIS ESTRELLA PASTOR01:31:21
3704CRISTIAN PACHECO ORTEGA01:57:13

18. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 04:52:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13471CARLOS DELGADO GARCIA01:23:24
23730ANTONIO ESPINOLA HINOJOSA01:32:08
33207ISMAEL CALLEJAS MAYI01:57:09

19. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 05:27:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1690ALBERT ROBLEDA 01:39:43
22315HECTOR MOLINA GIMENEZ01:53:50
34985PAU BLASCO CERVERA01:54:12

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32