RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 194 182 12 0 750 24 5 28 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:40:453800:13:4210501:00:5023.6701:14:326200:26:130:00:000:00:00
2 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F01:41:458100:15:298800:59:5624.0301:15:256300:26:200:00:000:00:00
3 7012ROSA ESPINALLICENCIA DE DIAV1F01:42:127000:15:168500:59:2424.2401:14:408000:27:320:00:000:00:00
4 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:42:172300:12:588900:59:5724.0201:12:5511700:29:220:00:000:00:00
5 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:44:276000:14:4710701:01:2123.4701:16:089700:28:190:00:000:00:00
6 7003ALBA SERRA GIBERTLLICENCIA DE DIAABF01:44:5510000:15:599301:00:0823.9501:16:0710500:28:480:00:000:00:00
7 8048NÚRIA ARTELLS DE JORGELLICENCIA DE DIAABF01:45:4512400:16:5511201:01:5223.2801:18:477000:26:580:00:000:00:00
8 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:46:186800:15:068600:59:3124.1901:14:3714800:31:410:00:000:00:00
9 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:46:194100:13:5412601:04:0922.4501:18:039600:28:160:00:000:00:00
10 5049LAURA SOTO OLIVERAS C.A. LES TORTUGUESABF01:50:0114100:17:5511901:03:2422.7101:21:1910300:28:420:00:000:00:00
11 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:51:2615500:19:0315801:09:2820.7301:28:311700:22:550:00:000:00:00
12 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:51:343000:13:1914801:08:0321.1601:21:2212900:30:120:00:000:00:00
13 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:52:1910600:16:1214201:07:2621.3501:23:3810200:28:410:00:000:00:00
14 4015VANESA VAZQUEZ RIVAS DE RTRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:53:469700:15:5413801:06:2221.7001:22:1614500:31:300:00:000:00:00
15 8027NOELIA DOMENECH ARASANZLLICENCIA DE DIAABF01:54:024700:14:0214301:07:3021.3301:21:3215500:32:300:00:000:00:00
16 8030LAIA RAGUÉS PUJOLLLICENCIA DE DIAABF01:54:4015000:18:3813901:06:4821.5601:25:2611300:29:140:00:000:00:00
17 8040ARIADNA GONZÁLEZ FUSTERLLICENCIA DE DIAABF01:55:5010200:16:0215701:09:2420.7501:25:2613300:30:240:00:000:00:00
18 1904DANIELA GOMIS PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABF02:00:3914600:18:0716101:09:5720.5901:28:0415600:32:350:00:000:00:00
19 7021CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZLLICENCIA DE DIASUB23F02:04:4113800:17:4817601:13:3319.5801:31:2116300:33:200:00:000:00:00
20 6176CLÀUDIA CANA CARRERAC.E. RAYOTEAMCDF02:06:186600:15:0217701:18:0618.4401:33:0816200:33:100:00:000:00:00
21 7001ALICIA SORIANO FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABF02:08:5515800:19:19000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 8044HELENA PABLO ARROYOLLICENCIA DE DIAV2F02:09:0515900:19:21000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32