RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
225 194 182 12 0 750 24 5 28 25

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1844MIREIA ALVAREZ MATAC.N. MATAROCDF01:42:172300:12:588900:59:5724.0201:12:5511700:29:2200:00:0000:00:00
2 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:46:194100:13:5412601:04:0922.4501:18:039600:28:1600:00:0000:00:00
3 6176CLÀUDIA CANA CARRERC.E. RAYOTEAMCDF02:06:186600:15:0217701:18:0618.4401:33:0816200:33:1000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOSUB23F01:40:453800:13:4210501:00:5023.6701:14:326200:26:1300:00:0000:00:00
2 5159SORAYA CLARO BRAVOTRIATLO AMICS DE RIUDOMSSUB23F01:51:343000:13:1914801:08:0321.1601:21:2212900:30:1200:00:0000:00:00
3 7021CARLOTA AGUILERA ORLLICENCIA DE DIASUB23F02:04:4113800:17:4817601:13:3319.5801:31:2116300:33:2000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7003ALBA SERRA GIBERTLLICENCIA DE DIAABF01:44:5510000:15:599301:00:0823.9501:16:0710500:28:4800:00:0000:00:00
2 8048NÚRIA ARTELLS DE JOLLICENCIA DE DIAABF01:45:4512400:16:5511201:01:5223.2801:18:477000:26:5800:00:0000:00:00
3 8030LAIA RAGUÉS PUJOLLLICENCIA DE DIAABF01:54:4015000:18:3813901:06:4821.5601:25:2611300:29:1400:00:0000:00:00
4 8040ARIADNA GONZÁLEZ FULLICENCIA DE DIAABF01:55:5010200:16:0215701:09:2420.7501:25:2613300:30:2400:00:0000:00:00
5 1904DANIELA GOMIS PÉREZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABF02:00:3914600:18:0716101:09:5720.5901:28:0415600:32:3500:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:44:276000:14:4710701:01:2123.4701:16:089700:28:1900:00:0000:00:00
2 5168OLGA MARTIN RUBIOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:46:186800:15:068600:59:3124.1901:14:3714800:31:4100:00:0000:00:00
3 4015VANESA VAZQUEZ RIVATRIATLO GIRONA COSTA BRAVABF01:53:469700:15:5413801:06:2221.701:22:1614500:31:3000:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5049LAURA SOTO OLIVERASC.A. LES TORTUGUESABF01:50:0114100:17:5511901:03:2422.7101:21:1910300:28:4200:00:0000:00:00
2 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF01:52:1910600:16:1214201:07:2621.3501:23:3810200:28:4100:00:0000:00:00
3 8027NOELIA DOMENECH ARALLICENCIA DE DIAABF01:54:024700:14:0214301:07:3021.3301:21:3215500:32:3000:00:0000:00:00
4 7001ALICIA SORIANO FERLLICENCIA DE DIAABF02:08:5515800:19:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5160EVA PUPIM GETEJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1F01:41:458100:15:298800:59:5624.0301:15:256300:26:2000:00:0000:00:00
2 7012ROSA ESPINALLICENCIA DE DIAV1F01:42:127000:15:168500:59:2424.2401:14:408000:27:3200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:51:2615500:19:0315801:09:2820.7301:28:311700:22:5500:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8044HELENA PABLO ARROYOLLICENCIA DE DIAV2F02:09:0515900:19:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM01:26:441000:12:042400:50:5728.2601:03:012400:23:4300:00:0000:00:00
2 3626GUILLEM VILLANUEVA C.E. RAYOTEAMCDM01:35:093300:13:275000:54:4026.3401:08:077100:27:0200:00:0000:00:00
3 1475RAFAEL FORCADELL FAC.E. RAYOTEAMCDM01:37:072800:13:176000:56:3125.4801:09:487500:27:1900:00:0000:00:00
4 7025JORDI MOLIST MIQUELLLICENCIA DE DIACDM01:50:0814400:17:597500:58:0924.7601:16:0816900:34:0000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4850ALEIX BIEL BOLAÑOCLUB POLIESPORTIU PUIGCERJNM01:17:30100:10:24100:45:1731.800:55:41500:21:4900:00:0000:00:00
2 7019TIM DEN BRABERLLICENCIA DE DIAJNM01:23:321200:12:08300:46:4830.7700:58:563500:24:3600:00:0000:00:00
3 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:24:141500:12:131200:48:3529.6401:00:482200:23:2600:00:0000:00:00
4 3368MARC GARCIA VILLODRC. TRIATLO MONTORNESJNM01:28:053900:13:432900:51:3627.9101:05:191500:22:4600:00:0000:00:00
5 7009MARC LABRADA BOSCHLLICENCIA DE DIAJNM01:47:2714300:17:5713701:06:1821.7201:24:151900:23:1200:00:0000:00:00
6 8020PAU CASAJUANA MESTRLLICENCIA DE DIACDM01:56:108000:15:2910901:01:3023.4101:16:5917900:39:1100:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4140JAVIER RODRÍGUEZ MIC.N. TARRACOABM01:22:40700:11:56800:47:5230.0800:59:481600:22:5200:00:0000:00:00
2 3317JOSEP MARTIN PINOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:29:262600:13:131900:49:5128.8901:03:046400:26:2200:00:0000:00:00
3 8043ADRIÀ CIURANA LANAULLICENCIA DE DIASUB23M01:31:269900:15:573000:51:5727.7201:07:542300:23:3200:00:0000:00:00
4 3658ALBERT ALQUEZAR PRACLUB CASTELLFOLLIT TRIATLABM01:38:454000:13:517400:57:5724.8501:11:486900:26:5700:00:0000:00:00
5 4489RAMON VILADOT ORTIZC.A. IGUALADAABM01:46:472200:12:5413601:06:0221.8101:18:569100:27:5100:00:0000:00:00
6 7010MARC ABAD LLONCHLLICENCIA DE DIASUB23M01:48:3011900:16:489001:00:0223.9901:16:5014700:31:4000:00:0000:00:00
7 2354ALBERTO BERMEJO GOMA.D. RUNNING VIGIAABM01:54:243700:13:4014901:08:0521.1501:21:4515700:32:3900:00:0000:00:00
8 2586GERARD JUAREZ ALMENC.E. RAYOTEAMSUB23M01:56:478800:15:3916201:10:3120.4201:26:1013400:30:3700:00:0000:00:00
9 8016ENRIC DE LA MAZA CALLICENCIA DE DIAABM02:00:225500:14:2117201:12:3519.8401:26:5616400:33:2600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3191EDU MASSO GRABULOSAABSOLUT SPORTABM01:20:381300:12:09200:46:0731.2300:58:161300:22:2200:00:0000:00:00
2 2310ALEX SAURA BENAZETCLUB TRIATLO ANDORRAABM01:21:071100:12:07400:46:4930.7600:58:561100:22:1100:00:0000:00:00
3 3447FERRAN BALCELLS PICCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:23:33900:11:59600:47:0130.6300:59:003400:24:3300:00:0000:00:00
4 421OSCAR RODRIGUEZ JIMC.N. CATALUNYAABM01:28:413200:13:251400:49:2329.1601:02:485700:25:5300:00:0000:00:00
5 7022JOSEP SANCHEZ GARCILLICENCIA DE DIAABM01:35:462700:13:136600:57:0325.2401:10:165100:25:3000:00:0000:00:00
6 4384SERGI SANCHEZ CARPC.E. RAYOTEAMABM01:37:496500:14:576700:57:1325.1701:12:105300:25:3900:00:0000:00:00
7 7011ANIOL BASSOLS SANSLLICENCIA DE DIAABM01:38:065100:14:105200:54:4726.2901:08:5711000:29:0900:00:0000:00:00
8 1142FRANCESC MENOR DURACLUB TRIATLO SABADELLABM01:38:2410400:16:084000:53:202701:09:2810800:28:5600:00:0000:00:00
9 7014ALEIX JORBA ROSELLÓLLICENCIA DE DIAABM01:41:0312500:16:557900:58:4724.501:15:424800:25:2100:00:0000:00:00
10 255CARLES DESCAMPS RIBTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:41:338900:15:395700:56:0825.6501:11:4712600:29:4600:00:0000:00:00
11 957PAU SÁNCHEZ GARCIAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM01:41:596100:14:5011101:01:4623.3101:16:365000:25:2300:00:0000:00:00
12 7002JORDI COMPTE COLOMLLICENCIA DE DIAABM01:44:518600:15:367700:58:1824.701:13:5413900:30:5700:00:0000:00:00
13 7013XAVIER GONZALEZ FERLLICENCIA DE DIAABM01:46:127900:15:2811701:03:0822.8101:18:368200:27:3600:00:0000:00:00
14 4311RUBÉN AZNAR ANDRÉSCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:46:5112300:16:559901:00:2523.8301:17:2012300:29:3100:00:0000:00:00
15 8049ERIC BERMUDEZ PAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:47:0816700:20:0111001:01:3323.401:21:345200:25:3400:00:0000:00:00
16 7029DAVID SORIA CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM01:52:0112600:17:0113001:04:5022.2101:21:5112800:30:1000:00:0000:00:00
17 7006MARC VALLDENEU ROSELLICENCIA DE DIAABM01:55:442500:13:1116301:10:4220.3701:23:5315000:31:5100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2378JON ANDER URIBARRI W3TRIBCNABM01:21:141400:12:10500:46:5930.6500:59:091000:22:0500:00:0000:00:00
2 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM01:25:06300:11:261800:49:4028.9901:01:062600:24:0000:00:0000:00:00
3 2408CRISTIAN ARMENGOL GTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:26:384800:14:041700:49:392901:03:431800:22:5500:00:0000:00:00
4 8035MARC COSTA SITJATRIADDICTSABM01:26:571800:12:261600:49:3229.0701:01:584100:24:5900:00:0000:00:00
5 3903MARC CIRERA CASELLAC.N. REUS PLOMSABM01:26:594900:14:061000:47:5730.0301:02:034000:24:5600:00:0000:00:00
6 5716RAÚL GARCÍA MORALINDEPENDENTABM01:29:425700:14:252600:51:1128.1301:05:362700:24:0600:00:0000:00:00
7 4674DAVID GARCÍA JIMÉNEVILADECANS TRIATLOABM01:30:328300:15:313400:52:3527.3901:08:061400:22:2600:00:0000:00:00
8 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM CALELLA TRIATHLONABM01:30:575200:14:171500:49:2929.101:03:467300:27:1100:00:0000:00:00
9 5584JOAN CASTILLO PIC.E. RAYOTEAMABM01:31:4913100:17:212800:51:1328.1201:08:342100:23:1500:00:0000:00:00
10 2890SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:32:46400:11:293100:51:5827.7101:03:2711500:29:1900:00:0000:00:00
11 8034JORDI SAUQUILLO GUELLICENCIA DE DIAABM01:34:529100:15:4210401:00:4423.7101:16:26200:18:2600:00:0000:00:00
12 8017XAVIER MAYMI CLARIALLICENCIA DE DIAABM01:35:524400:13:584600:54:2026.501:08:188100:27:3400:00:0000:00:00
13 1748MARC RAYA ARREBOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:254600:14:004900:54:3626.3701:08:368900:27:4900:00:0000:00:00
14 3630ENRIC MORA FERIAC.A. LES TORTUGUESABM01:37:106300:14:525300:54:5926.1901:09:517700:27:1900:00:0000:00:00
15 1470ORIOL PUIG BRUFAUC.E. RAYOTEAMABM01:38:155900:14:284800:54:2626.4501:08:5411600:29:2100:00:0000:00:00
16 4526RUBÈN SEGURA CASTELINDEPENDENTABM01:38:178700:15:375400:55:0926.1101:10:467900:27:3100:00:0000:00:00
17 4000ERIK GUTIERREZ FERNINDEPENDENTABM01:42:336200:14:518200:59:0624.3701:13:5710000:28:3600:00:0000:00:00
18 8028JAUME LLOVET BARBERLLICENCIA DE DIAABM01:43:073500:13:337100:57:2025.1201:10:5315300:32:1400:00:0000:00:00
19 7027ADRIÀ CARRERAS CALLLLICENCIA DE DIAABM01:43:334200:13:559701:00:1123.9301:14:0612200:29:2700:00:0000:00:00
20 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:45:137700:15:2810601:01:1423.5201:16:429900:28:3100:00:0000:00:00
21 8023GUILLEM ROSADO BATLLICENCIA DE DIAABM01:50:4211500:16:3513301:05:2921.9901:22:0410100:28:3800:00:0000:00:00
22 2675DANIEL RODRÍGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM01:54:108500:15:3515501:08:5020.9201:24:2512500:29:4500:00:0000:00:00
23 705MARC GISPERT  GIRONC.E. PICORNELLABM01:54:5215600:19:1316801:11:2220.1801:30:353000:24:1700:00:0000:00:00
24 271MIQUEL NOVELL BARDAINDEPENDENTABM01:55:5914000:17:5413101:05:0922.101:23:0316100:32:5600:00:0000:00:00
25 8014MARC FELIU CARRERA LLICENCIA DE DIAABM01:56:1012700:17:0415401:08:4420.9501:25:4813200:30:2200:00:0000:00:00
26 7031RAMON SOLER TOUSLLICENCIA DE DIAABM01:57:2110100:16:0214601:07:5021.2301:23:5216600:33:2900:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8038OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:22:424300:13:56700:47:3330.2801:01:29300:21:1300:00:0000:00:00
2 3481EDU LOPEZ BARRANCOC.N. MATAROABM01:22:581600:12:221100:48:3329.6601:00:55700:22:0300:00:0000:00:00
3 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM01:26:493600:13:342000:50:0128.7901:03:352000:23:1400:00:0000:00:00
4 1529FRANCISCO JOSE SILVC.E. RAYOTEAMABM01:27:005800:14:272300:50:5728.2601:05:24400:21:3600:00:0000:00:00
5 863JOAN CALABUIG I GASINDEPENDENTABM01:29:381700:12:223500:52:3827.3601:05:003600:24:3800:00:0000:00:00
6 4477ANDREA CUOGHICLUB PROAMABM01:29:524500:13:592100:50:0328.7701:04:025500:25:5000:00:0000:00:00
7 4638JOAN REBORDOSA SEGUC.E. RAYOTEAMABM01:30:50200:11:252700:51:1228.1301:02:379400:28:1300:00:0000:00:00
8 8047ALBERT ACOSTA VÁZQULLICENCIA DE DIAABM01:32:047500:15:253300:52:3327.401:07:582800:24:0600:00:0000:00:00
9 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:185600:14:224200:53:3026.9201:07:523200:24:2600:00:0000:00:00
10 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOABM01:33:5510800:16:293800:53:0327.1401:09:323100:24:2300:00:0000:00:00
11 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:34:1910700:16:183600:52:4927.2601:09:074400:25:1200:00:0000:00:00
12 5319RUBÉN JIMÉNEZ GARCÍCLUB TRIATLO I RUN WITH LABM01:34:4613400:17:333900:53:1627.0301:10:492500:23:5700:00:0000:00:00
13 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:35:2913200:17:235600:56:0625.6701:13:29600:22:0000:00:0000:00:00
14 5623CARLOS DURO ÁLVAREA.D. RUNNING VIGIAABM01:35:3310300:16:034700:54:2526.4601:10:284200:25:0500:00:0000:00:00
15 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM01:37:012900:13:197200:57:3924.9801:10:586100:26:0300:00:0000:00:00
16 4274ANTONIO ROCA PEREDOINDEPENDENTABM01:37:195000:14:076200:56:4425.3801:10:516500:26:2800:00:0000:00:00
17 3888NACHO PARERA RUIZT3R TRIATLOABM01:37:293100:13:216300:56:4925.3401:10:107600:27:1900:00:0000:00:00
18 215MARC ROURA GONELLC.E. RAYOTEAMABM01:37:3214500:18:054100:53:2626.9501:11:316000:26:0100:00:0000:00:00
19 8003PAU MARI SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:40:3913700:17:436500:56:5825.2801:14:415900:25:5800:00:0000:00:00
20 5518MARIO ALBERTO BERNAGAVA TRIATLOABM01:41:4410500:16:1210001:00:2623.8301:16:384300:25:0600:00:0000:00:00
21 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:43:2911700:16:449401:00:0823.9501:16:526700:26:3700:00:0000:00:00
22 8010RAMON BOSCH PALAULLICENCIA DE DIAABM01:43:3215300:18:517600:58:1124.7501:17:026600:26:3000:00:0000:00:00
23 2540JOSEP MALAVE SOTERAC.A. IGUALADAABM01:44:0213300:17:245500:55:2825.9601:12:5214100:31:1000:00:0000:00:00
24 8011LUIS MIGUEL GOMEZ VLLICENCIA DE DIAABM01:45:50000:00:00000:00:00001:16:5710700:28:5300:00:0000:00:00
25 8039XAVI ASCASO MOLINALLICENCIA DE DIAABM01:46:1015700:19:139101:00:0623.9601:19:196800:26:5100:00:0000:00:00
26 7005RAUL MATAMOROS LOPELLICENCIA DE DIAABM01:46:1917200:20:259201:00:0623.9601:20:315400:25:4800:00:0000:00:00
27 5308CHRISTIAN GOMEZ MUÑC.E. RAYOTEAMABM01:46:5112800:17:078100:58:5924.4101:16:0613600:30:4500:00:0000:00:00
28 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:47:0116800:20:038700:59:4724.0901:19:507400:27:1100:00:0000:00:00
29 8013JAUME SOLÀLLICENCIA DE DIAABM01:48:0511100:16:3112301:03:5622.5201:20:278300:27:3800:00:0000:00:00
30 285GABRIEL ÁLVAREZ CABTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:50:369800:15:5612401:04:0122.4901:19:5713500:30:3900:00:0000:00:00
31 472MATIAS MENEGHINFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:51:1117700:23:088000:58:4824.4901:21:5611400:29:1500:00:0000:00:00
32 7015IBAN CONESA LARALLICENCIA DE DIAABM01:51:1711300:16:3214001:06:5721.5101:23:298800:27:4800:00:0000:00:00
33 4955RUBEN DEL POZO CARICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:52:322100:12:5016901:11:2720.1501:24:179500:28:1500:00:0000:00:00
34 8006IVAN TORRENTE RAYALLICENCIA DE DIAABM01:52:4014900:18:3413201:05:1322.0801:23:4710600:28:5300:00:0000:00:00
35 8008JOSÉ MANUEL PIRIS ALLICENCIA DE DIAABM01:57:0015100:18:3817401:12:5919.7301:31:374900:25:2300:00:0000:00:00
36 8021JOSÉ JUAN MURCIA NILLICENCIA DE DIAABM01:58:257300:15:2114701:07:5521.201:23:1617400:35:0900:00:0000:00:00
37 3022XAVIER SANYÉ MENGUAC.A. LES TORTUGUESABM01:59:3111600:16:4114401:07:3121.3301:24:1217500:35:1900:00:0000:00:00
38 5791XAVIER BASTER ROBIRC.A. XALOCABM02:01:0614800:18:3016001:09:4120.6601:28:1116000:32:5500:00:0000:00:00
39 8002NOËL MORALEDA GRACILLICENCIA DE DIAABM02:02:268200:15:3017501:13:2919.601:28:5916500:33:2700:00:0000:00:00
40 7018CARLES ILA JUÁREZLLICENCIA DE DIAABM02:11:0716400:19:4617301:12:4819.7801:32:3417800:38:3300:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4614LUIS DIOGO SILVA SAC.N. MATAROV1M01:22:472000:12:38900:47:5330.0701:00:311200:22:1600:00:0000:00:00
2 686SERGI MIRÓ PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:26:19500:11:451300:49:2129.1801:01:064500:25:1300:00:0000:00:00
3 7030DAVID DE LA CRUZ SALLICENCIA DE DIAV1M01:27:57800:11:582500:51:1028.1401:03:083700:24:4900:00:0000:00:00
4 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:31:046400:14:564500:54:0326.6401:08:59900:22:0500:00:0000:00:00
5 8041OSCAR CREIX NAVARROLLICENCIA DE DIAV1M01:37:409000:15:404400:54:0026.6701:09:409200:28:0000:00:0000:00:00
6 8009DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAV1M01:38:0816300:19:3515601:09:0020.8701:28:35100:09:3300:00:0000:00:00
7 8031DANIEL AUTET GUBIERLLICENCIA DE DIAV1M01:39:302400:13:035100:54:4226.3301:07:4514900:31:4500:00:0000:00:00
8 8024MARC CASAS SEGURALLICENCIA DE DIAV1M01:40:359400:15:5010101:00:3223.7901:16:222900:24:1300:00:0000:00:00
9 7032JORDI VILA RIUBROGELLICENCIA DE DIAV1M01:40:368400:15:337000:57:1725.1401:12:508700:27:4600:00:0000:00:00
10 3931ALBERT GORDILLO ALFCLUB TRIASME TRIATLOV1M01:41:1611200:16:316900:57:1425.1601:13:457800:27:3100:00:0000:00:00
11 8037XAVIER TORRABIAS ROLLICENCIA DE DIAV1M01:43:069300:15:459801:00:1523.901:16:007200:27:0600:00:0000:00:00
12 8015JOSE LUIS CIRUELA GLLICENCIA DE DIAV1M01:46:197800:15:288400:59:2424.2401:14:5214400:31:2700:00:0000:00:00
13 7007EDU FIGUERAS MUNDÓLLICENCIA DE DIAV1M01:46:597100:15:1612201:03:5322.5401:19:099000:27:5000:00:0000:00:00
14 4401FRANCISCO IBERNON SA.D. RUNNING VIGIAV1M01:47:0916000:19:258300:59:1924.2801:18:449800:28:2500:00:0000:00:00
15 8032JORDI CEÑA REYESLLICENCIA DE DIAV1M01:48:1610900:16:2910801:01:2823.4301:17:5713100:30:1900:00:0000:00:00
16 8042JOSÉ LUIS MUÑOZ ARELLICENCIA DE DIAV1M01:50:0612100:16:5412101:03:4722.5801:20:4111800:29:2500:00:0000:00:00
17 5241IVAN CLAVIJOS ESTEBC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:50:1615400:18:5411301:01:5623.2501:20:5011900:29:2600:00:0000:00:00
18 7033MARC RIOSELLLLICENCIA DE DIAV1M01:50:40000:00:00000:00:00001:23:028400:27:3800:00:0000:00:00
19 7026DARIO CASTAGNOLILLICENCIA DE DIAV1M01:50:4417500:21:089501:00:0923.9401:21:1712100:29:2700:00:0000:00:00
20 7004JOAN CARLES MARTINELLICENCIA DE DIAV1M01:54:1017600:21:3112801:04:3822.2801:26:099300:28:0100:00:0000:00:00
21 4335JORDI ESCRIG I ESCOINDEPENDENTV1M01:55:015400:14:1915901:09:3520.6901:23:5414000:31:0700:00:0000:00:00
22 5201JOSE COLOMAR HERGUIC.A. IGUALADAV1M01:55:026700:15:0514501:07:3821.2901:22:4315400:32:1900:00:0000:00:00
23 3342JOSÉ ANTONIO LOPEZ INDEPENDENTV1M01:57:1416600:20:0113501:05:4821.8801:25:4914200:31:2500:00:0000:00:00
24 7034DAVID SANTOS RAMÍRELLICENCIA DE DIAV1M01:57:5417000:20:1413401:05:4721.8901:26:0115100:31:5300:00:0000:00:00
25 7035MARCOS CESAR GAMALLLLICENCIA DE DIAV1M02:00:2411400:16:3317801:18:3218.3401:35:054600:25:1900:00:0000:00:00
26 8025NOEL CELMA BERNUSLLICENCIA DE DIAV1M02:00:3017300:20:4715101:08:1221.1101:28:5914600:31:3100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2642JORDI BONILLA GONZAA.D. RUNNING VIGIAV1M01:29:436900:15:153200:52:2427.4801:07:39800:22:0400:00:0000:00:00
2 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDENTV1M01:34:3411800:16:443700:52:5727.201:09:413900:24:5300:00:0000:00:00
3 8045CESAR OCHOA DIEZLLICENCIA DE DIAV1M01:38:059500:15:505900:56:2225.5501:12:125600:25:5300:00:0000:00:00
4 1258ALBERT JIMENEZ ESTRSOC ATLETICA CORBERAV1M01:41:507400:15:246400:56:5025.3401:12:1412400:29:3600:00:0000:00:00
5 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:45:5616500:19:566800:57:1325.1701:17:0910400:28:4700:00:0000:00:00
6 3440MIQUEL JODAR CORRERC.E. RAYOTEAMV1M01:46:3612000:16:5111401:02:0223.2101:18:538600:27:4300:00:0000:00:00
7 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:49:377600:15:269601:00:0923.9401:15:3517000:34:0200:00:0000:00:00
8 2597FRANCISCO DAMASO GOA.D. RUNNING VIGIAV1M01:50:099200:15:4410301:00:4023.7401:16:2416800:33:4500:00:0000:00:00
9 2156MANEL BOLAÑOS PUJOLINDEPENDENTV1M01:50:3413500:17:3912001:03:4222.6101:21:2111200:29:1300:00:0000:00:00
10 7028XAVIER SAGRERA RIUSLLICENCIA DE DIAV1M01:51:1915200:18:4111501:02:2023.101:21:0113000:30:1800:00:0000:00:00
11 8046BARRY MCGOWANLLICENCIA DE DIAV1M02:01:1016900:20:0916501:10:5920.2901:31:0812700:30:0200:00:0000:00:00
12 7024ANTONIO MANUEL OTS LLICENCIA DE DIAV1M02:03:2217400:20:4915001:08:1121.1201:29:0017100:34:2200:00:0000:00:00
13 8026VÍCTOR LÓRIZ PERALTLLICENCIA DE DIAV1M02:06:0817900:24:2514101:07:1921.3901:31:4417200:34:2400:00:0000:00:00
14 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M02:08:3817800:23:3515301:08:4220.9601:32:1717700:36:2100:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1123VICENÇ GIRALT BERENC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M01:27:451900:12:342200:50:4428.3801:03:183300:24:2700:00:0000:00:00
2 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M01:34:323400:13:325800:56:0925.6501:09:413800:24:5100:00:0000:00:00
3 4544JAUME MOLIST GASSOINDEPENDENTV2M01:37:3214700:18:214300:53:5026.7501:12:114700:25:2100:00:0000:00:00
4 3496JORDI TRAPE GARROSC.N. TARRACOV2M01:39:50600:11:567800:58:4224.5301:10:3811100:29:1200:00:0000:00:00
5 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:47:2712900:17:0811601:02:4122.9701:19:498500:27:3800:00:0000:00:00
6 335JOSEP ROCA CENTELLAC.A. IGUALADAV2M01:47:2913900:17:4810201:00:4023.7401:18:2810900:29:0100:00:0000:00:00
7 990FRANCESC SAEZ LOPEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:51:217200:15:1711801:03:1122.7901:18:2815900:32:5300:00:0000:00:00
8 8033MIQUEL TREPAT CELISLLICENCIA DE DIAV2M01:51:309600:15:5212901:04:4422.2501:20:3613800:30:5400:00:0000:00:00
9 8029XAVIER FERRER BALLELLICENCIA DE DIAV2M01:56:0717100:20:1812701:04:2322.3701:24:4114300:31:2600:00:0000:00:00
10 2270JUAN CARLOS ALCABUZINDEPENDENTV2M02:01:3613600:17:4217101:11:5820.0101:29:4015200:31:5600:00:0000:00:00
11 7017JAUME CONSUL SALLESLLICENCIA DE DIAV2M02:03:1316200:19:3316401:10:4820.3401:30:2115800:32:5200:00:0000:00:00
12 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M02:04:2913000:17:1716701:11:2220.1801:28:3917600:35:5000:00:0000:00:00
13 2452ANTONIO REYES GALVECLUB ATLETISME OLESAV2M02:10:0518000:25:1316601:11:1720.201:36:3016700:33:3500:00:0000:00:00
14 2688TONI RIBELLES GOMEZINDEPENDENTV2M02:10:2816100:19:3117001:11:3320.1301:31:0418000:39:2400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:40:2614200:17:576100:56:3425.4601:14:315800:25:5500:00:0000:00:00
2 2629LLUÍS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV2M01:42:495300:14:177300:57:4724.9201:12:0413700:30:4500:00:0000:00:00
3 4386JOSEP MARIA TÀPIES CLUB NATACIO MINORISAV2M01:50:0511000:16:3012501:04:0922.4501:20:3912000:29:2600:00:0000:00:00
4 2411AGUSTI QUINTILLA RIC.N. SABADELLV2M01:59:4212200:16:5415201:08:1621.0901:25:1017300:34:3200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32