RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 127ESTER HERNANDEZ CASAHUGAC.N. REUS PLOMSABF02:16:187900:24:0614201:11:0333.7801:35:0910600:41:090:00:000:00:00
2 22DOLÇA OLLE GATELLC.N. REUS PLOMSABF02:16:545600:23:0315001:12:0033.3301:35:0312500:41:510:00:000:00:00
3 112NURIA PUBILL LLEONARTC.T.S.J. ABADESSESABF02:18:283000:21:2519501:15:3431.7601:36:5911700:41:290:00:000:00:00
4 33SARA LOEHR MUÑOZC.N. MATAROABF02:20:407200:23:4017001:13:2032.7301:37:0015700:43:400:00:000:00:00
5 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBSUB23F02:21:191600:20:5018201:14:2532.2501:35:1520600:46:040:00:000:00:00
6 39REGINA ANNA MOLA GIBERTC.N. MATAROV1F02:21:5014300:26:2116101:12:5132.9401:39:1213800:42:380:00:000:00:00
7 125MARTA BOTSORACERRR IGUALADAJNF02:24:1010000:24:4118001:14:2032.2901:39:0119100:45:090:00:000:00:00
8 1934KATE KRISTI KIDGERC.N. CATALUNYAABF02:24:2114100:26:1516201:12:5532.9101:39:1019200:45:110:00:000:00:00
9 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF02:25:3522000:29:1517201:13:3332.6301:42:4814200:42:470:00:000:00:00
10 1960IVET FARRIOLS ARIMONTINDEPENDENTABF02:26:136900:23:3423401:19:2730.2101:43:0115000:43:120:00:000:00:00
11 105CAROLINA JORDI OLANOC.T.S.J. ABADESSESABF02:27:0611700:25:4120801:17:0731.1201:42:4817100:44:180:00:000:00:00
12 66BARBARA VASSILATOSC.T.S.J. ABADESSESV1F02:27:0916300:27:1219801:15:4331.7001:42:5517000:44:140:00:000:00:00
13 6004ANNA NOGUERA RAJAINDEPENDENTSUB23F02:28:0110900:25:1617601:13:4832.5201:39:0424500:48:570:00:000:00:00
14 1869ANGELES RODRIGUEZ RODRIGUCLUB TRIATLO BLANESABF02:29:0014200:26:2120701:16:5331.2201:43:1419800:45:460:00:000:00:00
15 1976PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSABF02:29:1921300:29:0821001:17:1531.0701:46:2314500:42:560:00:000:00:00
16 104VANESSA JORDI OLANOC.T.S.J. ABADESSESABF02:29:4014500:26:2420501:16:4631.2601:43:1021300:46:300:00:000:00:00
17 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F02:30:2014400:26:2320301:16:4331.2801:43:0622100:47:140:00:000:00:00
18 1858ANNA POBLET CASANOVASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABF02:32:0013700:26:1121901:17:4630.8601:43:5723300:48:030:00:000:00:00
19 1905CAROLINA VALMAÑA PIC.N. CATALUNYAABF02:32:2621100:29:0021201:17:2331.0101:46:2320500:46:030:00:000:00:00
20 1974LAIA SCHMID GRAUCLUB TRIATLO VALLIRANAABF02:34:126600:23:3223701:19:4130.1201:43:1327000:50:590:00:000:00:00
21 3518ANNA FLAQUER PORTITEAM CALELLA TRIATHLONJNF02:34:483100:21:4725001:21:1629.5301:43:0327800:51:450:00:000:00:00
22 57FOIX TROTONDA MIQUELC.N. VILAFRANCASUB23F02:35:459000:24:1922501:18:4130.5001:43:0028300:52:450:00:000:00:00
23 3558TERESA PONS MUNILLC.E.T. DISTANCEABF02:36:0121700:29:1121501:17:2730.9901:46:3825600:49:230:00:000:00:00
24 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:38:1521900:29:1421701:17:3630.9301:46:5027500:51:250:00:000:00:00
25 94ANNA SAURA VIVASC.A. RIBAGORÇANAABF02:38:4125200:30:5523901:19:5930.0101:50:5422800:47:470:00:000:00:00
26 3540MAJE RODRÍGUEZ ARIASC.A. RIBAGORÇANAABF02:43:1023800:30:2224701:20:4829.7001:51:1027900:52:000:00:000:00:00
27 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF02:43:2424100:30:2627301:24:1428.4901:54:4024300:48:440:00:000:00:00
28 4046JUDIT BALTRONS OLIVERASCLUB TRIATLO BLANESABF02:43:4624000:30:2426101:22:4529.0001:53:0926600:50:370:00:000:00:00
29 3566CAROLINA ESTEFAM NAHUZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:46:2228600:34:1626301:22:5728.9301:57:1325200:49:090:00:000:00:00
30 59QUERALT RIBA HERNANDEZC.E. TERRASSASPORTS SUB23F02:47:3829400:35:5925801:22:2329.1301:58:2225400:49:160:00:000:00:00
31 126BLANCA TRENAS HINOJOSATRIATLO BCN-TRIFORFUNABF02:49:2127300:32:5329201:29:0326.9502:01:5622200:47:250:00:000:00:00
32 55SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESABF02:49:3827400:32:5627901:26:0627.8701:59:0226500:50:360:00:000:00:00
33 1888PAULA DE LA CUESTAC.T.S.J. ABADESSESV1F02:51:3519500:28:3129601:30:1226.6101:58:4328500:52:520:00:000:00:00
34 1900MARTA CERDÀ LAFONTC.N. CATALUNYAABF02:55:2021500:29:1030101:34:3625.3702:03:4627600:51:340:00:000:00:00
35 4051CLARA SEGUÉS VIDALC.N. CATALUNYAABF02:56:2426500:31:4629901:31:4326.1702:03:2928600:52:550:00:000:00:00
36 20MONSERRAT CLAVERO SANCHEZC.N. REUS PLOMSV2F02:56:4025000:30:4829501:30:0126.6602:00:4929400:55:510:00:000:00:00
37 3588ESTHER VIDAL PAJARESC.A. RIBAGORÇANAABF02:59:5130100:38:4625501:22:2029.1502:01:0629900:58:450:00:000:00:00
38 1898DELIA BANUS PEDRENYCLUB NATACIÓ SITGESABF03:00:5729600:36:0528501:28:1327.2102:04:1829600:56:390:00:000:00:00
39 3572LAURA CARRASCO LÓPEZGAVA TRIATLOABF03:07:0626900:32:0330301:36:1724.9302:08:2030000:58:460:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32