RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
0 0 0 0 1500 40 10 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2411ROGER SERRANO SALGADOCERRR IGUALADASUB23M01:55:03500:18:48101:01:1439.1901:20:021000:35:010:00:000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERC.D. FASTTRIATLONABM01:56:27400:18:47201:02:1138.6001:20:581500:35:290:00:000:00:00
3 1283ALBERT MORENO MOLINSCERRR IGUALADASUB23M01:56:371100:19:51801:03:5637.5401:23:47100:32:500:00:000:00:00
4 1617ALBERT REIG FLORENSAC.N. PRAT-TRIATLOABM01:56:49300:18:43301:02:2338.4701:21:061600:35:430:00:000:00:00
5 464IÑAKI BALDELLOU VERDEJOC.D. FASTTRIATLONABM01:56:54700:18:522901:04:5836.9401:23:50200:33:040:00:000:00:00
6 666FERNANDO LOPEZ DE SAGREDOC.D. FASTTRIATLONJNM01:57:211300:19:53901:03:5637.5401:23:49300:33:320:00:000:00:00
7 1084GUILLEM ROJAS MORENOCERDANYOLA CHSUB23M01:58:46200:18:30501:02:4438.2601:21:143900:37:320:00:000:00:00
8 753XAVIER TORRADES SABATAC.N. REUS PLOMSABM01:59:09800:18:562801:04:5336.9901:23:491400:35:200:00:000:00:00
9 2728SANTI PELLEJERO GACIACLUB VO2ABM02:00:36600:18:49401:02:3038.4001:21:196300:39:170:00:000:00:00
10 240LLUIS VILA AGUILARC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:00:463600:22:171801:04:1237.3801:26:29500:34:170:00:000:00:00
11 1482TIAGO MACARA COUTINHOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:01:121200:19:521301:04:0937.4101:24:013000:37:110:00:000:00:00
12 2431RICARD PASTÓ LLOBERAASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAABM02:01:241700:21:005101:05:5836.3801:26:58600:34:260:00:000:00:00
13 133FRANCESC JUAREZ ROSELLOC.N. MATAROABM02:01:283500:22:17000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 2700LEÓN MARTÍN DRAJERC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM02:01:322400:21:153901:05:2636.6801:26:41800:34:510:00:000:00:00
15 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM02:01:341800:21:054801:05:4136.5401:26:46700:34:480:00:000:00:00
16 3304MANEL VACA LÓPEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM02:01:452900:21:213101:05:1436.7901:26:351100:35:100:00:000:00:00
17 692EDUARD QUERALT RADUAC.N. REUS PLOMSABM02:02:063900:22:252101:04:2437.2701:26:491300:35:170:00:000:00:00
18 1358TONI MARTIN BRAVOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:02:375300:22:59701:03:3237.7801:26:311800:36:060:00:000:00:00
19 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M02:02:384900:22:381001:03:5637.5401:26:341700:36:040:00:000:00:00
20 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.N. REUS PLOMSABM02:02:448500:24:122201:04:2737.2401:28:39400:34:050:00:000:00:00
21 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC.N. MATAROABM02:02:56100:18:296201:06:4735.9401:25:164000:37:400:00:000:00:00
22 383SERGIO GARCIA RODRIGUEZC.N. PRAT-TRIATLOABM02:03:082000:21:063401:05:1936.7401:26:252400:36:430:00:000:00:00
23 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBABM02:03:124200:22:291201:04:0537.4501:26:342200:36:380:00:000:00:00
24 366JOAQUIM JORDI SOLER ITURRC.N. MATAROABM02:03:194400:22:32601:02:5838.1201:25:304400:37:490:00:000:00:00
25 1491ALBERT SALA VILAC.N. MANRESAABM02:03:212100:21:133701:05:2436.7001:26:372500:36:440:00:000:00:00
26 2391CARLOS GALINDO ROONEYTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:03:261900:21:064401:05:3136.6301:26:372600:36:490:00:000:00:00
27 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM02:03:273700:22:212301:04:2837.2301:26:492100:36:380:00:000:00:00
28 2928CARLOS MIR RIERAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:03:541500:20:175601:06:2136.1701:26:383300:37:160:00:000:00:00
29 136JORDI CALDUCH PRATC.N. MANRESAV1M02:03:553800:22:226001:06:3436.0501:28:56900:34:590:00:000:00:00
30 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. MANRESAABM02:03:588400:24:112401:04:3037.2101:28:411200:35:170:00:000:00:00
31 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBJNM02:04:01900:19:456301:06:4735.9401:26:323700:37:290:00:000:00:00
32 876MARC COMELLAS GONZALEZC.N. MANRESAABM02:04:142200:21:144301:05:3036.6401:26:443800:37:300:00:000:00:00
33 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:04:324500:22:331601:04:1137.3901:26:444300:37:480:00:000:00:00
34 283LLUIS SOLE BURILLOC.N. MATAROV1M02:04:402300:21:154501:05:3336.6101:26:484500:37:520:00:000:00:00
35 1235JAUME ROY VICENTEC.N. MOLINS DE REIABM02:05:024800:22:361901:04:1437.3601:26:504800:38:120:00:000:00:00
36 182HECTOR COLOM CASASSANYESCERRR IGUALADAV1M02:05:104000:22:272001:04:2037.3101:26:475100:38:230:00:000:00:00
37 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23M02:05:134700:22:351401:04:1037.4001:26:455200:38:280:00:000:00:00
38 574RAUL DEL CITTADINOC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM02:05:244100:22:281101:04:0237.4801:26:305800:38:540:00:000:00:00
39 1378JAUME SALVADOR LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:05:406200:23:263501:05:2136.7301:28:472900:36:530:00:000:00:00
40 1618GUILLEM BUSQUETS PASCUALCLUB TRIATLO BLANESABM02:05:409700:24:381701:04:1137.3901:28:492700:36:510:00:000:00:00
41 331DAVID MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM02:05:535800:23:094101:05:2736.6701:28:363400:37:170:00:000:00:00
42 6008RAUL TORTAJADA OBRADOLLICENCIA DE DIAABM02:05:542500:21:165301:06:0636.3101:27:225300:38:320:00:000:00:00
43 2760EDMON MARTINEZ MARTIC.N. PRAT-TRIATLOABM02:05:573400:22:112501:04:3937.1201:26:506000:39:070:00:000:00:00
44 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:06:185000:22:475401:06:0736.3001:28:543600:37:240:00:000:00:00
45 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBJNM02:06:218900:24:172701:04:4937.0301:29:063200:37:150:00:000:00:00
46 2860ROMAN DEL OLMO MUÑOZC.T. RUNNERSWORLD TARRAGOABM02:06:255700:23:095201:06:0336.3401:29:123100:37:130:00:000:00:00
47 2852RAFAEL BETHENCOURTTRIATLO JOVENT 79ABM02:06:287600:23:463601:05:2236.7201:29:083500:37:200:00:000:00:00
48 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M02:06:531000:19:506601:07:0035.8201:26:508300:40:030:00:000:00:00
49 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSC.N. PRAT-TRIATLOABM02:07:524300:22:305701:06:2836.1101:28:585900:38:540:00:000:00:00
50 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM02:08:175400:23:023801:05:2636.6801:28:287600:39:490:00:000:00:00
51 2773GERARD BOSCH MARTORELLC.A. XALOCV1M02:08:356700:23:334701:05:3736.5801:29:106700:39:250:00:000:00:00
52 3644MIQUEL SOLE VIVESC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM02:08:3810300:24:506701:07:0835.7501:31:582300:36:400:00:000:00:00
53 4405OSCAR BARTOLOMÉ LAFUENTEU.C. SANT CUGATV1M02:08:414600:22:346101:06:4235.9801:29:166600:39:250:00:000:00:00
54 1138SERGI BERMEJO BARNILSC.N. REUS PLOMSABM02:08:466800:23:333301:05:1836.7501:28:517900:39:550:00:000:00:00
55 1160DANIEL ESCOLÀ GARCIAC.N. MANRESAABM02:08:572700:21:194601:05:3336.6101:26:5212800:42:050:00:000:00:00
56 1752CARLES PRAT ARANDACLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:09:049900:24:391501:04:1037.4001:28:499000:40:150:00:000:00:00
57 3181JAMES MCKENNAC.N. PRAT-TRIATLOABM02:09:0611600:25:405901:06:3336.0601:32:132800:36:530:00:000:00:00
58 1234JAVIER MARQUEZ MARQUEZC.N. MOLINS DE REIABM02:09:147300:23:403001:05:0836.8501:28:489200:40:260:00:000:00:00
59 2244MARC MAJOS CULLELLC.N. CATALUNYAABM02:09:207700:23:513201:05:1636.7701:29:078800:40:130:00:000:00:00
60 695TITO PUEYO FARREROC.A. RIBAGORÇANAABM02:09:425100:22:485001:05:5536.4101:28:4310200:40:590:00:000:00:00
61 3447FERRAN BALCELLS PICARTC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M02:09:479100:24:202601:04:4837.0401:29:089600:40:390:00:000:00:00
62 6003JAVIER PEREZ BOUZATRIATLON FERROLABM02:09:567100:23:384001:05:2736.6701:29:059800:40:510:00:000:00:00
63 1380JORDI COROMINAS JODARCERRR IGUALADASUB23M02:10:101400:19:536401:06:5335.8801:26:4615300:43:240:00:000:00:00
64 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSTRIATLO BAIX MONTSENYABM02:10:166100:23:234201:05:2936.6501:28:5211300:41:240:00:000:00:00
65 2997LUIS BERNABE VALERAINDEPENDENTV1M02:10:259600:24:287101:07:4535.4201:32:134900:38:120:00:000:00:00
66 2355CARLOS DIAZ BEDMARCLUB TRIATLO BLANESABM02:10:3412300:25:505501:06:0736.3001:31:575400:38:370:00:000:00:00
67 520DAVID SANCHEZ GONZALEZC.N. MOLINS DE REIABM02:10:518300:24:107601:08:0335.2701:32:135500:38:380:00:000:00:00
68 304ALBERT TORRENT MARTINEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:10:596300:23:274901:05:5336.4301:29:2012000:41:390:00:000:00:00
69 1049ORIOL DALMAU ROSETCERRR IGUALADAABM02:11:2612700:25:558901:08:5734.8101:34:522000:36:340:00:000:00:00
70 6015JOSEP Mª CASTELLÓ BALAGUÉLLICENCIA DE DIAABM02:11:285200:22:5810501:09:2034.6201:32:186100:39:100:00:000:00:00
71 3870RICARD COSTA PUIGPELATC.N. MANRESAABM02:11:409500:24:277201:07:5035.3801:32:176500:39:230:00:000:00:00
72 2375JOEL FARRÀ CALVETC.E. INEF LLEIDAABM02:11:456400:23:308701:08:5534.8201:32:256400:39:200:00:000:00:00
73 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM02:12:039300:24:267301:07:5435.3501:32:207500:39:430:00:000:00:00
74 4905FRANCESC TORRESC.D. FASTTRIATLONABM02:12:068700:24:158101:08:2535.0801:32:406800:39:260:00:000:00:00
75 354VICTOR DOBAÑO LAZAROC.N. PRAT-TRIATLOV1M02:12:153300:22:1012301:10:0534.2401:32:158100:40:000:00:000:00:00
76 4204JAVIER MARTIN DEL MOLINOCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDABM02:12:5811500:25:399901:09:1334.6701:34:524600:38:060:00:000:00:00
77 3848ALEJANDRO ASENSIO FLORESC.A. RIBAGORÇANAV1M02:13:027800:23:528001:08:1435.1701:32:0610000:40:560:00:000:00:00
78 5004EDUARDO RIBERA CHALERLLICENCIA DE DIAABM02:13:2710200:24:4513901:11:0133.7901:35:464100:37:410:00:000:00:00
79 3461ANGEL HERNANDEZ MARTINEZC.A. XALOCABM02:13:299800:24:396901:07:3635.5001:32:1510900:41:140:00:000:00:00
80 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESABM02:13:4118100:27:4810901:09:2434.5801:37:121900:36:290:00:000:00:00
81 149ENRIC SALVANS MORATOC.N. VIC-ETBABM02:13:5710600:25:086801:07:1135.7201:32:1911900:41:380:00:000:00:00
82 4932DANIEL CALVERAS CARDONATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:14:206500:23:319701:09:0734.7201:32:3812100:41:420:00:000:00:00
83 3417GERARD LLIGADAS PUIGC.N. REUS PLOMSABM02:14:378600:24:1313301:10:5333.8601:35:067000:39:310:00:000:00:00
84 2732MANU MORENO CASTELLC.D. FASTTRIATLONV1M02:15:0217400:27:3811501:09:3834.4701:37:164200:37:460:00:000:00:00
85 6011CARLOS VERDUGO GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM02:15:0813900:26:1313201:10:4633.9101:36:594700:38:090:00:000:00:00
86 1287JORDI MIRO I PEREZC. TRI. GRANOLLERSV1M02:15:157400:23:458201:08:3734.9801:32:2214400:42:530:00:000:00:00
87 3921XAVIER CLERIES VILAMAJORCLUB TRIATLO BLANESABM02:15:1712200:25:505801:06:3036.0901:32:2014600:42:570:00:000:00:00
88 4825ARNAU PERICAS FIGUERASUNIO CICLISTA LES FRANQUEABM02:15:2017100:27:3311201:09:2834.5501:37:015000:38:190:00:000:00:00
89 4861DAVID RUIZ SOLÀC.N. VIC-ETBABM02:15:218800:24:1613801:11:0033.8001:35:168500:40:050:00:000:00:00
90 714SANTI SANCHEZ ALMAZANTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:15:2212500:25:539301:09:0034.7801:34:539300:40:290:00:000:00:00
91 2324CARLOS LEON GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM02:15:235900:23:198501:08:4434.9201:32:0315200:43:200:00:000:00:00
92 2184FELIU CORONADO JUSTICIAC.E. TERRASSASPORTS ABM02:15:2612000:25:4411901:09:4934.3801:35:337700:39:530:00:000:00:00
93 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCAABM02:15:5011300:25:339801:09:1034.7001:34:4310500:41:070:00:000:00:00
94 663JORDI GONZALEZ BAUTISTAC.A. XALOCV1M02:15:538100:24:087701:08:0735.2301:32:1515600:43:380:00:000:00:00
95 1782CRISTIAN BAIZAN DIAZCLUB TRIATLO RUNNERSWORLDABM02:16:095500:23:027501:08:0235.2801:31:0418700:45:050:00:000:00:00
96 6016ELOI MARCOS ANTONLLICENCIA DE DIAABM02:16:093200:22:059501:09:0434.7501:31:0918300:45:000:00:000:00:00
97 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM02:16:2611900:25:426501:06:5535.8701:32:3716100:43:490:00:000:00:00
98 3983ALBERT PLANS FEIXASCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:16:3211000:25:2413401:10:5533.8401:36:198900:40:130:00:000:00:00
99 2493SERGI VALLS GIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:16:3820700:28:507901:08:1035.2101:37:007200:39:380:00:000:00:00
100 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:16:4214000:26:1314101:11:0333.7801:37:166900:39:260:00:000:00:00
101 2672CARLES REDONDO MARFULLVILADECANS TRIATLOV1M02:16:4412100:25:4813001:10:3334.0201:36:219100:40:230:00:000:00:00
102 2548ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLABM02:16:4619400:28:3110801:09:2334.5901:37:545700:38:520:00:000:00:00
103 2784COSME PON PALMATRIATLO VILANOVAABM02:16:5015600:26:5912501:10:1134.2001:37:107400:39:400:00:000:00:00
104 2749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZCLUB VO2V1M02:16:5021400:29:097001:07:4135.4601:36:508000:40:000:00:000:00:00
105 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M02:16:5117900:27:479201:09:0034.7801:36:478400:40:040:00:000:00:00
106 3949ADRIA BRUNET PORTETTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMSUB23M02:17:1913200:26:078601:08:5334.8401:35:0013100:42:190:00:000:00:00
107 2372ANDREU FIGUERAS RUEDAC.A. XALOCABM02:17:237000:23:378801:08:5534.8201:32:3217800:44:510:00:000:00:00
108 2882CARLOS CARRILLO GOMEZTRIATLO JOVENT 79ABM02:17:2413800:26:1212201:09:5834.3001:36:1010800:41:140:00:000:00:00
109 2110EDUARDO HERNANDEZ MAYORALC.N. PRAT-TRIATLOABM02:17:3313600:26:1112801:10:2234.1101:36:3310300:41:000:00:000:00:00
110 3252XAVIER OLIVERAS MUMANYC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM02:17:3817600:27:4210201:09:1934.6201:37:019400:40:370:00:000:00:00
111 3218SERGI RIBA MASSANAKOMANDO 226 ERSABM02:17:4112800:25:5710001:09:1334.6701:35:1013400:42:310:00:000:00:00
112 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLACLUB NATACIÓ SITGESSUB23M02:17:4212600:25:549601:09:0534.7401:34:5914000:42:430:00:000:00:00
113 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M02:18:0616000:27:0515301:12:1333.2301:39:185600:38:480:00:000:00:00
114 1336FABIAN ENRIQUE BRITO MELOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:18:1515700:27:0110601:09:2034.6201:36:2112600:41:540:00:000:00:00
115 719JORDI MORENO MONTANERCERRR IGUALADAV2M02:18:1919900:28:3611801:09:4834.3801:38:247800:39:550:00:000:00:00
116 4756TONI ZAMORA GONZALEZCLUB 226 LONG DISTANCESUB23M02:18:2611100:25:2615501:12:1433.2301:37:409700:40:460:00:000:00:00
117 1097IGNASI SANTAFÉ VENTEOCLUB TRIATLO BLANESABM02:18:2716600:27:2110101:09:1834.6301:36:3912200:41:480:00:000:00:00
118 5009XAVIER GONZALEZ AGUILARLLICENCIA DE DIAABM02:18:316000:23:2216901:13:1932.7301:36:4112300:41:500:00:000:00:00
119 2322SERGI TOUS OLLÉC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEJNM02:18:348000:24:0613501:10:5633.8301:35:0215500:43:320:00:000:00:00
120 540JOAN JUNCAROL REGUANTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M02:18:3416500:27:1612001:09:5034.3701:37:0611500:41:280:00:000:00:00
121 4243ALBERTO CASTEL AYLAGASC.D. FASTTRIATLONABM02:18:379400:24:2716301:12:5532.9101:37:2211000:41:150:00:000:00:00
122 886ALVARO CLERICO RODESU.C. SANT CUGATV1M02:18:4015400:26:5412601:10:1734.1501:37:1111600:41:290:00:000:00:00
123 1738SIQUEM VIVANCOS RODRIGUEZC.N. CATALUNYAV1M02:18:5018200:27:5710401:09:2034.6201:37:1711800:41:330:00:000:00:00
124 4404SISCU HERNANDEZ SALAZARC.E. TERRASSASPORTS ABM02:18:5122700:29:298401:08:4434.9201:38:139500:40:380:00:000:00:00
125 531XAVIER HERENCIA SANCHEZC.E. TERRASSASPORTS ABM02:18:5615100:26:4411601:09:3834.4701:36:2213500:42:340:00:000:00:00
126 1219SERGI RODRÍGUEZ CUSCÓCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M02:18:5919600:28:339101:09:0034.7801:37:3311400:41:260:00:000:00:00
127 1769DANIEL SANCHEZ-ULLOA LASACEMEV1M02:19:0712900:26:0317701:13:5232.4901:39:556200:39:120:00:000:00:00
128 3104DAVID RODRIGUEZ GARROFECLUB NATACIÓ SITGESV1M02:19:1821000:29:0010701:09:2134.6101:38:2110100:40:570:00:000:00:00
129 4961JORDI BRAUT MUÑOZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM02:19:2916200:27:1011701:09:4234.4301:36:5213700:42:370:00:000:00:00
130 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCAABM02:19:3610700:25:1312701:10:2134.1201:35:3416300:44:020:00:000:00:00
131 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM02:19:3818600:28:199001:08:5934.7901:37:1813200:42:200:00:000:00:00
132 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M02:19:4013000:26:0613701:10:5833.8201:37:0413600:42:360:00:000:00:00
133 1241JAUME SABATÉ SASPLUGASLA SALLE TRIATLOABM02:19:5517000:27:3111401:09:3534.4901:37:0614300:42:490:00:000:00:00
134 517MARTÍ CUADRAS BALCELLSCERRR IGUALADAV1M02:20:1020500:28:457401:08:0135.2901:36:4615400:43:240:00:000:00:00
135 3126MANUEL BROTO SALGUEIROC.A. RIBAGORÇANAABM02:20:1315300:26:4912901:10:2334.1001:37:1214800:43:010:00:000:00:00
136 629FERNANDO MAHAMUD MAHAMUDC.N. MANRESAV1M02:20:1510800:25:1513601:10:5633.8301:36:1116600:44:040:00:000:00:00
137 231SERGI MARTI CERATRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:20:3115500:26:5711101:09:2634.5701:36:2316800:44:080:00:000:00:00
138 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:20:4819000:28:2416001:12:4732.9701:41:117100:39:370:00:000:00:00
139 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M02:20:5713500:26:1011001:09:2634.5701:35:3619400:45:210:00:000:00:00
140 6014MARIO PALOU BONELLLLICENCIA DE DIAV1M02:21:0223000:29:3310301:09:1934.6201:38:5212900:42:100:00:000:00:00
141 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM02:21:0923700:30:2114301:11:0933.7301:41:307300:39:390:00:000:00:00
142 4389MIGUEL ÁNGEL SÁNCHEZ ALIAC.N. MANRESAABM02:21:1323100:29:3714501:11:3433.5401:41:118200:40:020:00:000:00:00
143 2216RAUL PEREZ MARTINEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:21:3418500:28:1814001:11:0233.7901:39:2013000:42:140:00:000:00:00
144 3052JORDI ROYES YUBEROTEAM CALELLA TRIATHLONABM02:21:4911400:25:3813101:10:4333.9401:36:2119600:45:280:00:000:00:00
145 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM02:21:5219300:28:3116701:13:0932.8101:41:408700:40:120:00:000:00:00
146 3283JOAN PAÑELLA ARAUJOVILADECANS TRIATLOABM02:21:5514700:26:3715601:12:1833.2001:38:5514700:43:000:00:000:00:00
147 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM02:22:3321600:29:1015801:12:3033.1001:41:409900:40:530:00:000:00:00
148 750ANDRES JOSE SUAREZ GALLOC.N. CATALUNYAABM02:22:362600:21:1715401:12:1433.2301:33:3124800:49:050:00:000:00:00
149 4341MARC LEDESMA MAYORDOMOCLUB VO2ABM02:22:3817800:27:4617401:13:4132.5701:41:2710700:41:110:00:000:00:00
150 3649DAMIÀ VERICAT QUEROLC.E. INEF LLEIDAABM02:22:3924900:30:4614801:11:4633.4401:42:328600:40:070:00:000:00:00
151 3221JORDI SANS MONCLÚSC.N. VILAFRANCAABM02:22:3912400:25:5215201:12:1033.2601:38:0217700:44:370:00:000:00:00
152 170RUBEN SANTERVAS NUÑEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:22:4020100:28:3911301:09:2934.5401:38:0817600:44:320:00:000:00:00
153 2158GERARD LOPEZ SANCHEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:22:5224400:30:347801:08:0835.2301:38:4216900:44:100:00:000:00:00
154 3903MARC CIRERA CASELLASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:23:0720600:28:4715701:12:3033.1001:41:1712400:41:500:00:000:00:00
155 384GERMAN PERALTA AGUILARINDEPENDENTABM02:23:1415900:27:0412101:09:5634.3201:37:0020800:46:140:00:000:00:00
156 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV1M02:23:2714900:26:4117901:14:1832.3001:40:5913300:42:280:00:000:00:00
157 1692RAMON TRIBO CRESPOASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFAABM02:23:368200:24:1018901:15:0331.9801:39:1317300:44:230:00:000:00:00
158 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:23:3724200:30:3115101:12:0433.3001:42:3510400:41:020:00:000:00:00
159 2969EDUARD AREGALL ROMEUNATS SPORT SAV1M02:24:1414800:26:3820101:16:1631.4701:42:5411100:41:200:00:000:00:00
160 1479DANIEL ALARCÓN VILAC. TRI. GRANOLLERSABM02:24:4316100:27:0818501:14:5032.0701:41:5814100:42:450:00:000:00:00
161 4611RAFAEL BURN ALVAREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:24:5323400:29:5514401:11:1033.7201:41:0516000:43:480:00:000:00:00
162 2742IVAN ROVIRA DOÑATECLUB VO2ABM02:24:5919800:28:358301:08:4234.9301:37:1722600:47:420:00:000:00:00
163 1507ELOI SOLA LAGARESCLUB VO2ABM02:24:5918400:28:149401:09:0234.7701:37:1622700:47:430:00:000:00:00
164 3761SERGI CANET CASASC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:25:0819100:28:2516401:12:5732.9001:41:2215900:43:460:00:000:00:00
165 1767CARLOS ALBERTO VILELLA PEVILADECANS TRIATLOABM02:26:0115000:26:4318701:14:5832.0101:41:4117200:44:200:00:000:00:00
166 4290RAMON NICOLAS SANCHEZ FERCERRR IGUALADAABM02:26:1025800:31:2614601:11:3533.5301:43:0114900:43:090:00:000:00:00
167 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMC. TRI. CINGLES DE BERTIV1M02:26:1514600:26:3512401:10:0634.2401:36:4125900:49:340:00:000:00:00
168 4583MANEL MARTÍNEZ MASONICERRR IGUALADAABM02:26:1624800:30:4414701:11:4133.4801:42:2516200:43:510:00:000:00:00
169 2702JOSEP ANTONI GONZALEZ PUICLUB VO2ABM02:26:4425600:31:2217101:13:2432.7001:44:4612700:41:580:00:000:00:00
170 3905DANIEL CAYON GRAUC.T.S.J. ABADESSESABM02:26:4921200:29:0715901:12:4033.0301:41:4718500:45:020:00:000:00:00
171 6005PAU VENTEO I COLLLLICENCIA DE DIAJNM02:26:552800:21:2020001:15:5531.6101:37:1526100:49:400:00:000:00:00
172 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM02:27:0520300:28:4118101:14:2232.2701:43:0316400:44:020:00:000:00:00
173 1729ENRIC PINTADO BOIXADOSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:27:1117500:27:4018301:14:3232.2001:42:1218100:44:590:00:000:00:00
174 6013JORDI AYMERICH BALAGUERÓLLICENCIA DE DIAV1M02:27:2816900:27:2818601:14:5432.0401:42:2218800:45:060:00:000:00:00
175 1041JOAN VALLEJO SERRANOC.N. MANRESAV1M02:27:327500:23:4521301:17:2331.0101:41:0821000:46:240:00:000:00:00
176 1280JUAN GARCIA GALLEGOC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:27:4716400:27:1417501:13:4332.5601:40:5721700:46:500:00:000:00:00
177 5007FRANCISCO PUJOL CORTIELLALLICENCIA DE DIAABM02:28:1518300:28:1318801:15:0131.9901:43:1418400:45:010:00:000:00:00
178 1393XAVIER RODRÍGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV1M02:28:3719200:28:2817301:13:3832.5901:42:0621400:46:310:00:000:00:00
179 4860PEP PARAREDA CLAVERASC.N. VIC-ETBABM02:28:4710100:24:4222001:17:5730.7901:42:3920700:46:080:00:000:00:00
180 2460XAVIER RIERA MARGARITC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM02:29:0116700:27:2419001:15:0731.9501:42:3121200:46:300:00:000:00:00
181 4312DAVID CARREÑO CERRILLOASS CICLISTA PARETSSUB23M02:29:0122300:29:1919601:15:3531.7501:44:5416700:44:070:00:000:00:00
182 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:29:3125100:30:5414901:11:5833.3501:42:5221600:46:390:00:000:00:00
183 3850ANTONIO MORILLA ESPÍC.A. RIBAGORÇANAABM02:29:4718900:28:2316801:13:1632.7601:41:3923500:48:080:00:000:00:00
184 3892RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIÓ SITGESABM02:30:1822600:29:2719901:15:4731.6701:45:1418600:45:040:00:000:00:00
185 6007FERRAN BONELL TORRESLLICENCIA DE DIAABM02:30:1811800:25:4221801:17:3830.9101:43:2021800:46:580:00:000:00:00
186 4550FERNANDO FIGUERA CARRERAC.A. RIBAGORÇANAABM02:30:3017200:27:3619201:15:2231.8401:42:5822300:47:320:00:000:00:00
187 3247XAVIER COROMINAS ABRILSBRABM02:30:3920900:28:5419101:15:1331.9101:44:0721500:46:320:00:000:00:00
188 6010SANDRO DE VAZEILLESLLICENCIA DE DIAABM02:30:4325500:31:1618401:14:3532.1801:45:5118000:44:520:00:000:00:00
189 2383MOISES CAMPS GÜERATEAM CALELLA TRIATHLONABM02:30:4413100:26:0723501:19:2830.2001:45:3519000:45:090:00:000:00:00
190 3416XAVIER FONT MAIDEUC.N. VIC-ETBABM02:30:5826700:31:5616601:13:0632.8301:45:0220200:45:560:00:000:00:00
191 1003VICTOR LOPEZ ESPINOSACLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:31:0517700:27:4417801:14:1632.3201:42:0024900:49:050:00:000:00:00
192 1086IVAN CAPO COSIALSCLUB NATACIÓ SITGESABM02:32:099200:24:2520401:16:4431.2801:41:0927100:51:000:00:000:00:00
193 1106JAVIER CAVERO SAEZC.A. RIBAGORÇANAABM02:32:3622900:29:3219401:15:3031.7901:45:0222400:47:340:00:000:00:00
194 681DAVID SOTO FERNANDEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM02:32:4113300:26:0925301:21:4129.3801:47:5017900:44:510:00:000:00:00
195 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:32:5324600:30:4020601:16:5031.2401:47:3019500:45:230:00:000:00:00
196 4786XAVI VALVERDEINDEPENDENTABM02:32:5619700:28:3420901:17:0931.1101:45:4322000:47:130:00:000:00:00
197 1497JUAN MARIA DE HARO BARBERCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:33:0220800:28:5216501:13:0032.8801:41:5227200:51:100:00:000:00:00
198 190RAUL RUIZ PEREZTRIATLO VILANOVAABM02:33:0927600:33:0720201:16:2031.4401:49:2715800:43:420:00:000:00:00
199 1728JORDI NAVARRO DARNESCLUB VO2ABM02:33:4622500:29:2625101:21:3929.3901:51:0513900:42:410:00:000:00:00
200 1799JUANJO CAPARRÓS MOLINONATS SPORT SAV1M02:33:4815200:26:4919701:15:4131.7101:42:3027300:51:180:00:000:00:00
201 142ORIOL MACIÁ GARCIACEMEABM02:33:5918000:27:4821601:17:3030.9701:45:1824200:48:410:00:000:00:00
202 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M02:34:0810400:24:5224201:20:2329.8601:45:1524400:48:530:00:000:00:00
203 516JOSEP CANTERO DURANC.A. IGUALADAV2M02:34:4223300:29:4923101:19:0830.3301:48:5719700:45:450:00:000:00:00
204 5008OSCAR SCHILINGLLICENCIA DE DIAABM02:34:4720400:28:4422901:19:0030.3801:47:4421900:47:030:00:000:00:00
205 5010JOSEP CABANASLLICENCIA DE DIAABM02:34:5926100:31:3721101:17:2031.0301:48:5720400:46:020:00:000:00:00
206 370JOSE ANTONIO VÁZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM02:35:0910500:25:0723801:19:4930.0701:44:5626400:50:130:00:000:00:00
207 4577DAVID TORRES TORRACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:35:2229200:35:3222201:18:2630.6001:53:5811200:41:240:00:000:00:00
208 3435ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM02:35:3623500:30:0324501:20:3429.7901:50:3718200:44:590:00:000:00:00
209 4553GERARD LLOBREGAT BLAZQUEZTRIATLO VILANOVAABM02:35:3926200:31:4022701:18:5130.4401:50:3118900:45:080:00:000:00:00
210 189JOAN  MARC FONS VILAGRASACLUB BTT MONTBIKEV1M02:35:4221800:29:1322301:18:3030.5701:47:4323200:47:590:00:000:00:00
211 146JORDI FARRÉ PLANTADAINDEPENDENTABM02:36:3122800:29:3126201:22:5628.9401:52:2716500:44:040:00:000:00:00
212 2441LLUIS GARCIA PAREDESCLUB NATACIO RUBIABM02:36:3128300:33:5722101:18:0830.7201:52:0517400:44:260:00:000:00:00
213 5011SÉBASTIEN CANUTLLICENCIA DE DIAABM02:36:5222100:29:15000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
214 5002JOSE LILLO VILCHESLLICENCIA DE DIAABM02:37:0220200:28:4023201:19:2530.2201:48:0524600:48:570:00:000:00:00
215 3839JAVIER DURO LOPEZVILADECANS TRIATLOABM02:37:0927100:32:4024901:21:1329.5501:53:5315100:43:160:00:000:00:00
216 2681PERE OLLE ROIGC.N. MOLINS DE REIABM02:37:1218800:28:2224001:20:1829.8901:48:4023800:48:320:00:000:00:00
217 4813JOFRE OBRADOR RIERAINDEPENDENTABM02:38:1023600:30:0419301:15:3031.7901:45:3428200:52:360:00:000:00:00
218 3388LUIS FERNÁNDEZ GAMARRAINDEPENDENTV1M02:38:1125400:31:1321401:17:2431.0101:48:3725800:49:340:00:000:00:00
219 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M02:39:1418700:28:2027401:24:2728.4201:52:4721100:46:270:00:000:00:00
220 1663JAUME MORROS MARTINEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M02:39:2026300:31:4122401:18:4030.5101:50:2124700:48:590:00:000:00:00
221 4340LLUÍS MONTASELL PERACLUB VO2ABM02:39:3222200:29:1827101:23:5828.5801:53:1620900:46:160:00:000:00:00
222 5012JOAN RAMON RIBELLES LUQUELLICENCIA DE DIAABM02:39:5224500:30:3725201:21:4029.3901:52:1722500:47:350:00:000:00:00
223 2690ROGER ARDÉVOL LATORRETRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M02:39:5428200:33:4524801:20:5129.6801:54:3619300:45:180:00:000:00:00
224 5003OSCAR OLIVÉ DEL AMOLLICENCIA DE DIAABM02:40:0628900:35:0523001:19:0730.3301:54:1220000:45:540:00:000:00:00
225 3083OLAF ZIELINSKICLUB ATLETISME VILAFRANCAV1M02:40:1924300:30:3224601:20:3729.7701:51:0925300:49:100:00:000:00:00
226 656JAVIER BERTRAND FIGUEROAC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV1M02:41:1224700:30:4225401:21:5429.3001:52:3624000:48:360:00:000:00:00
227 4280JOSE MARIA SAEZ SUAREZC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEV1M02:41:5027700:33:0826001:22:4229.0201:55:5020300:46:000:00:000:00:00
228 6018DAVID MINGUEZA DE MIGUELLLICENCIA DE DIAABM02:42:5025700:31:2428401:26:5727.6001:58:2117500:44:290:00:000:00:00
229 2413JUAN JOSE POVEDA URBANOCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:42:5527800:33:1822601:18:4330.4901:52:0126800:50:540:00:000:00:00
230 4625JORDI SURANELL ARAGONCILLVILADECANS TRIATLOABM02:42:5625900:31:2726801:23:3528.7101:55:0223000:47:540:00:000:00:00
231 3611XAVIER ARGÜELLO DAVILAINDEPENDENTABM02:43:0728100:33:3824301:20:2429.8501:54:0225000:49:050:00:000:00:00
232 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGCERDANYOLA CHABM02:43:2529000:35:1824101:20:1829.8901:55:3622900:47:490:00:000:00:00
233 978PASCUAL COLLADO VALDESC.N. CATALUNYAV1M02:43:2927900:33:2124401:20:3129.8101:53:5226000:49:370:00:000:00:00
234 4311JORDI AMOROS CATALANASS CICLISTA PARETSV1M02:44:0229300:35:4325701:22:2329.1301:58:0620100:45:560:00:000:00:00
235 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV2M02:44:1016800:27:2726901:23:3928.6901:51:0628800:53:040:00:000:00:00
236 1033DANIEL RIVERA LINARESCLUB TRIATLO VALLIRANAABM02:44:3226400:31:4527701:24:4228.3401:56:2723400:48:050:00:000:00:00
237 4958MANUEL GUTIERREZ DE CELISCLUB TRIATLO BLANESV1M02:45:0326800:31:5826601:23:2228.7901:55:2026200:49:430:00:000:00:00
238 5005DAVID COLL PELLICERLLICENCIA DE DIAABM02:45:2123200:29:4727501:24:3928.3501:54:2626900:50:550:00:000:00:00
239 647JOSE MARTIN FERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESABM02:45:4617300:27:3629401:29:5526.6901:57:3123600:48:150:00:000:00:00
240 802JOSEP MIR CASALSINDEPENDENTV2M02:45:5013400:26:0927801:25:4627.9801:51:5528900:53:550:00:000:00:00
241 1232SANTIAGO POZO PALAUCAMBRILS CLUB TRIATLOABM02:46:1711200:25:2928801:28:2527.1401:53:5428100:52:230:00:000:00:00
242 2317XAVIER VILATERSANA FLIXVILADECANS TRIATLOABM02:46:1728500:34:0726701:23:3428.7201:57:4123900:48:360:00:000:00:00
243 1221JOSÉ MARÍA SAN MARTÍN SUÑINDEPENDENTABM02:46:3726600:31:5129001:28:5327.0002:00:4419900:45:530:00:000:00:00
244 2126JOSE LUIS LOPEZ PINEDOCLUB NATACIO RUBIV1M02:46:3827000:32:3023601:19:3530.1601:52:0529000:54:330:00:000:00:00
245 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV2M02:47:0127500:33:0127001:23:4828.6401:56:4926300:50:120:00:000:00:00
246 4883MAXIM TRIAY FLORITINDEPENDENTABM02:47:2426000:31:3228301:26:4627.6601:58:1825100:49:060:00:000:00:00
247 4716MARC ROMEA PUJOLTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M02:47:3227200:32:5023301:19:2630.2101:52:1629300:55:160:00:000:00:00
248 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM02:48:3820000:28:3722801:18:5430.4201:47:3130101:01:070:00:000:00:00
249 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M02:49:5829500:36:0225901:22:3129.0901:58:3327400:51:250:00:000:00:00
250 6009JOAQUÍN SANCHEZ ALMAZÁNLLICENCIA DE DIAV1M02:50:0929100:35:2528001:26:2327.7802:01:4823700:48:210:00:000:00:00
251 4850RICARD GARCIA ORCERAINDEPENDENTABM02:50:1823900:30:2327601:24:4028.3501:55:0329200:55:150:00:000:00:00
252 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M02:50:2622400:29:2426401:23:0628.8801:52:3029800:57:560:00:000:00:00
253 6017JORDI CARBONELL TRILLALLICENCIA DE DIAABM02:50:4128000:33:2629301:29:1726.8802:02:4323100:47:580:00:000:00:00
254 2160OMAR CASADO I TAHIRICLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM02:51:1228400:34:0025601:22:2329.1301:56:2329100:54:490:00:000:00:00
255 6006JAUME JOSEP POLO ESCUDÉLLICENCIA DE DIAV1M02:53:0115800:27:0230001:32:5925.8102:00:0128700:53:000:00:000:00:00
256 495CARLES PARES MARTINEZC.N. VIC-ETBV1M02:53:0730400:39:3227201:24:0128.5702:03:3325700:49:340:00:000:00:00
257 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIÓ SITGESV1M02:54:3030500:39:3526501:23:1628.8202:02:5127700:51:390:00:000:00:00
258 6001FERNANDO VICENTE MONFORTINDEPENDENTABM02:54:5429900:37:3728201:26:2927.7502:04:0626700:50:480:00:000:00:00
259 6012JORDI CUBILÀ JUANÓSLLICENCIA DE DIAABM02:55:5925300:31:0329101:28:5427.0001:59:5729500:56:020:00:000:00:00
260 2819JORDI CLARET PRIMSBRV2M02:56:1829800:37:3628101:26:2427.7802:04:0028000:52:180:00:000:00:00
261 3091XAVIER TURON MIRANDAINDEPENDENTABM02:57:2130300:39:1628901:28:4327.0502:07:5925500:49:220:00:000:00:00
262 1222VICTOR DE RUS ANDREUINDEPENDENTABM02:58:1628700:34:4130201:34:5625.2802:09:3724100:48:390:00:000:00:00
263 5001JORDI OLIVA ORRITLLICENCIA DE DIAABM02:59:1930000:38:1328601:28:1627.1902:06:2928400:52:500:00:000:00:00
264 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M03:02:3828800:34:5829701:30:4526.4502:05:4329700:56:550:00:000:00:00
265 1253JORDI OLIVERAS AMATC.A. XALOCV2M03:12:3129700:37:3428701:28:1927.1702:05:5330401:06:380:00:000:00:00
266 972JESUS LUIS ANDREU ESCARTIC.N. CATALUNYAV2M03:20:1630600:40:4729801:30:5226.4102:11:3930501:08:370:00:000:00:00
267 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M03:23:3630800:42:0130401:39:5424.0202:21:5530201:01:410:00:000:00:00
268 956FRANCISCO JAVIER DÍAZ-GONCLUB TRIATLO SABADELLV1M03:31:5330200:39:0030501:42:5123.3302:21:5130601:10:020:00:000:00:00
269 5006ALVARO CABANAS MARTILLICENCIA DE DIAABM03:34:1530700:41:2930601:47:3022.3302:28:5930301:05:160:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32