RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
316 284 281 2 1 6 34 3 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1619GEMMA FRIGOLA GARCIPRAT TRIATLO 1994JNF01:51:0012500:26:4317101:13:2627.7801:40:098200:10:5100:00:4800:00:46
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGC.E. KATOA BARCELONAJNF02:01:0424800:32:0919301:15:3227.0101:47:4120600:13:2300:00:4300:00:55
3 8003AÏNARA SANDOVAL AMALLICENCIA DE DIAJNF02:05:2127300:33:5419601:15:3926.9701:49:3327000:15:4800:01:0800:01:14
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3137PAULA BLASI CAIROLCLUB TRIATLO CORNELLASUB23F01:43:4510300:25:4911001:07:1430.3401:33:037500:10:4200:00:4000:00:47
2 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:51:1412600:26:4417201:13:2927.7601:40:139200:11:0100:00:4700:00:49
3 3552BERTA ARAUZO LLOBETCLUB NATACIÓ BARCELONA FASUB23F01:53:4616300:28:1017801:13:5527.601:42:0512900:11:4100:01:0200:00:56
4 176KLAUDIA ERKIAGA GARFASTTRIATLON CLUB NATACISUB23F02:00:0119000:29:3021401:17:0326.4801:46:3321500:13:2800:00:0000:00:00
5 2911HELENA PUJOL GONZÁLP.C. BONAVISTA-COLLBAIXSUB23F02:00:0318700:29:1921701:17:3026.3201:46:4920100:13:1400:01:0600:01:00
6 3032MIREIA LÜSCHER ALEMPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:00:5720000:29:4923001:18:3825.9401:48:2717500:12:3000:01:5700:01:25
7 2082PAULA FERNANDEZ BECC.N. VIC-ETBSUB23F02:07:2926400:33:0523801:19:5025.5501:52:5525300:14:3400:01:2000:01:13
8 7003ÈLIA MARTÍ PALETLLICENCIA DE DIASUB23F02:16:3624500:31:5427201:28:2023.0902:00:1427300:16:2200:01:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2643ROSA OLIVÉ FARRÉCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF02:00:4521300:30:3022301:17:4326.2501:48:1317600:12:3200:01:1800:01:03
2 5252ESTEL MORERA ROSELC.N. VIC-ETBABF02:02:0319400:29:3524101:20:2025.3901:49:5515900:12:0800:01:3600:01:20
3 2748PAULA AZA GAYTRI+9 EL MASNOUABF02:05:4219300:29:3425601:23:3124.4301:53:0517900:12:3700:01:1100:01:05
4 2508LAURA OLIVA VIDALC.E.T. DISTANCEABF02:16:3527000:33:4526501:26:1023.6801:59:5527500:16:4000:01:0300:01:18
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4082HELENA FLORENTÍ CLUB NATACIÓ BARCELONA FAABF01:51:2815100:27:3916301:12:3128.1301:40:1010800:11:1800:00:4600:00:47
2 6228SANDRA GOMEZ FERNAC.E.T. DISTANCEABF01:51:5215500:27:4516201:12:2728.1601:40:1212800:11:4000:00:4600:00:45
3 6104SARA HERNÁNDEZ MOLLCLUB TRIATLO BLANESABF01:55:5020100:29:5217401:13:3327.7401:43:2517000:12:2500:01:0600:00:53
4 8013RITA MARIANA ROBLESFASTTRIATLON CLUB NATACIABF01:56:1519100:29:3218201:14:3027.3801:44:0216100:12:1300:00:4700:01:00
5 8010CARLA FERNÁNDEZ FERCLUB TRIATLON OVIEDOABF01:59:0416700:28:1622401:17:4326.2501:45:5919600:13:0500:00:5100:00:56
6 356EWELINA TARNAWAC.E. TRIATLO PICORNELLABF02:00:3624100:31:4419201:15:2827.0301:47:1220700:13:2400:00:5600:01:03
7 1344TANIA ANSON CARRASCTRI+9 EL MASNOUABF02:09:1522500:31:0726001:24:4924.0501:55:5620300:13:1900:01:0800:01:05
8 577ESTER GUTIERREZ BAUCLUB NATACIÓ BARCELONA FAABF02:10:2624000:31:4226101:25:2023.9101:57:0220900:13:2400:01:1200:01:07
9 2506NADIA MOLINO HIDALGTRI+9 EL MASNOUABF02:16:3627600:34:5026401:26:0923.6802:00:5926800:15:3700:01:1700:01:17
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1011MILOS MALLOL SOLERPRAT TRIATLO 1994ABF01:52:4115800:27:5216701:12:3928.0801:40:3116000:12:1000:00:5900:00:59
2 2601LILIANA CUNHAFASTTRIATLON CLUB NATACIABF01:53:3818200:28:5816601:12:3728.0901:41:3515400:12:0300:01:2100:01:07
3 415LAURA LOPEZ LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLABF01:58:0316600:28:1522201:17:4226.2501:45:5715600:12:0600:01:3000:01:23
4 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:58:0518900:29:2819801:15:4626.9201:45:1419000:12:5100:01:1100:01:01
5 166NEUS VIDAL PUCHADESC.N. VILAFRANCA ABF01:58:2422900:31:1217501:13:3527.7201:44:4722100:13:3700:00:5600:01:02
6 56ANNA PLANAS GARCIAC.E. KATOA BARCELONAABF02:01:3023800:31:4120701:16:1726.7401:47:5821800:13:3200:00:5800:00:54
7 2376ELECTRA GARCIA MARGSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABF02:05:4322300:31:0524801:21:5124.9201:52:5618600:12:4700:00:4900:00:58
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:43:359700:25:3711901:07:4330.1301:33:204800:10:1500:00:3500:01:05
2 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994V1F01:52:2115200:27:4116401:12:3428.1101:40:1515700:12:0600:00:4700:00:47
3 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM TRIRELAYV1F01:53:2519200:29:3314301:10:5028.801:40:2319500:13:0200:00:4800:00:54
4 2604CAROLINA JORDI OLANC.E. TRIATLO PICORNELLV1F01:56:5218600:29:1918801:15:1727.101:44:3616400:12:1600:01:1600:00:55
5 4567MARTA VIDAL DIASCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:58:0315400:27:4422801:18:1626.0601:46:0015300:12:0300:01:1600:01:13
6 2201OLAYA RICO ARMENGOC.E. TRIATLO UECANOIAV1F02:05:2024200:31:4423601:19:4425.5901:51:2823100:13:5200:01:1700:01:32
7 2438ELISABETH CASTEL COCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F02:13:3527200:33:5326201:25:2823.8701:59:2124100:14:1400:01:2700:01:20
8 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUV1F02:36:2428000:36:4927801:41:1220.1602:18:0127800:18:2300:01:2300:01:27
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 608VANESA BECERRA ORTIVILADECANS TRIATLOV1F02:00:2722600:31:0719901:15:5326.8801:47:0021300:13:2700:01:1200:01:16
2 104TIPHAINE ANDERBOUHRSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1F02:02:0423700:31:3821101:16:4826.5601:48:2622200:13:3800:01:2800:01:15
3 8006ISABEL CRIACH DOS SLLICENCIA DE DIAV1F02:14:4127100:33:5126601:26:1223.6702:00:0325700:14:3800:03:2100:01:40
4 2056MARTA BROSSA HORTAC.N. CALELLAV1F02:15:2323900:31:4227501:30:1322.6102:01:5521400:13:2800:01:3400:01:33
5 5008CRISTINA MAS ARRIBASALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1F02:19:4927900:36:3626801:26:3923.5402:03:1527400:16:3400:01:3700:01:57
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6143EMMA CARRERAS BOLADCLUB ESPORTIU TRI 4.40V2F01:58:1018000:28:5721601:17:1926.3801:46:1614600:11:5400:00:4700:01:15
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON CLUB NATACIV2F01:59:2522800:31:0917901:14:1627.4701:45:2523200:14:0000:00:5900:01:08
3 112ARACELI EXPOSITO BUC. ATLETIC NATACIO TORELLV2F02:19:5927700:35:5827301:28:3223.0402:04:3026600:15:2900:01:2300:01:33
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3140MONTSERRAT CINCA PRAT TRIATLO 1994V2F02:05:0624400:31:5023301:19:1325.7501:51:0323400:14:0300:00:4900:00:50
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4443MARISOL ALMEIDA MORCLUB NATACIO RUBIV3F02:31:1228100:37:3827701:35:4421.3102:13:2227700:17:5000:01:5500:02:39
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4091ALBERT MAJO RODRIGOFASTTRIATLON CLUB NATACIJNM01:30:15600:22:041900:58:2134.9601:20:251900:09:5000:00:4000:00:48
2 124MAXENCE CASTELTGCBINNJNM01:30:365000:23:34300:56:4735.9301:20:214900:10:1500:00:4200:00:42
3 2202GERARD RODRIGUEZ VIPRAT TRIATLO 1994JNM01:36:436600:24:244901:01:3633.1201:26:007700:10:4300:00:4200:00:53
4 1958TEO BLANCHAR NIETOFASTTRIATLON CLUB NATACIJNM01:37:415900:23:467201:03:4432.0101:27:304400:10:1100:00:4400:00:46
5 5849JOAN SALOMON PAGESPC.E. TRIATLO PICORNELLJNM01:40:546800:24:309401:06:0230.8901:30:325500:10:2200:00:5000:00:44
6 2696LÉO SERRA THOMASCLUB NATACIÓ BARCELONA FAJNM01:41:0210400:25:496501:03:2432.1801:29:1313900:11:4900:00:4900:00:48
7 2287DIDAC PANIAGUA FERRC.N. SABADELLJNM01:43:4314700:27:346701:03:3032.1301:31:0418000:12:3900:00:5000:00:58
8 4801ALEJANDRO CANTALLOPC.N. SABADELLJNM01:51:117300:24:4312601:09:2829.3701:34:1127600:17:0000:04:0900:01:28
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 371FIDEL DIAZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:28:31500:21:59700:57:0335.7601:19:02700:09:2900:00:3900:00:40
2 3052THOMAS VANHALSTPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:58900:22:12600:57:0335.7601:19:151300:09:4300:00:3400:00:51
3 2503ABEL SERRA SUCARRATC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:29:471800:22:391200:57:3135.4701:20:10900:09:3700:00:3800:00:40
4 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROSUB23M01:30:082500:22:471100:57:2535.5301:20:122600:09:5600:00:3100:00:40
5 365VICTOR CADENAS SOTCLUB NATACIÓ BARCELONA FASUB23M01:32:554800:23:302500:59:1834.401:22:484100:10:0700:00:5400:00:47
6 7005KARL MELLLLICENCIA DE DIASUB23M01:33:003500:23:142400:59:1734.4101:22:316100:10:2900:01:0000:00:00
7 1587CARLOS INSA FABREGC.E. RAYOTEAMSUB23M01:33:012400:22:474101:00:2233.7901:23:092200:09:5200:00:3900:00:39
8 2163IKER UVIÑA BURGOSC.E. NO TE PARESSUB23M01:33:055100:23:362700:59:4234.1701:23:181600:09:4700:00:4300:00:42
9 2294JOAN GAGO ROYOOCTOWAVESUB23M01:33:113200:23:033801:00:1433.8701:23:172300:09:5400:00:4200:00:47
10 2144NIL CONGOST SABATERFASTTRIATLON CLUB NATACISUB23M01:35:212800:22:536001:03:0432.3501:25:57500:09:2400:00:4500:00:52
11 6269BRU ROSET GALIC.N. SABADELLSUB23M01:36:024600:23:295601:02:2532.6801:25:544300:10:0800:00:4300:00:50
12 102TELMO BARRUTIA COVACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:36:468600:25:114601:00:5433.501:26:057400:10:4100:00:4700:00:54
13 6280ROGER MONTSERRAT FCLUB NATACIÓ BARCELONA FASUB23M01:37:245600:23:416601:03:2632.1601:27:075000:10:1700:00:4200:00:41
14 4713AITOR NOVILLO OTONSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABM01:37:364700:23:297101:03:4132.0301:27:105600:10:2600:00:3800:00:41
15 550LUCAS MONTESOSALOU TRIATLÓ COSTA DAURASUB23M01:39:158800:25:145901:03:0332.3601:28:178800:10:5800:01:0100:00:38
16 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. SABADELLSUB23M01:39:517900:24:568101:04:1331.7701:29:097600:10:4200:00:4100:00:46
17 2695ROGER CALSINA FIGOLESPORT CICLISTA GIRONELLAABM01:44:427000:24:3313101:09:4729.2301:34:205400:10:2200:01:2300:01:12
18 2446YAGO DURAN DURAN BAC.N. MATAROSUB23M01:46:2213200:26:5810701:06:5930.4601:33:5717300:12:2500:00:5400:00:54
19 2189ROGER PONS I RODONCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:50:3213700:27:0913801:10:3328.9201:37:4218700:12:5000:01:1400:01:12
20 4234JOAN JIMENEZ FLORESCREU GROGA CALELLA TRIATLSUB23M01:52:2918500:29:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5200:00:00
21 2767JOSEP SALOMON PAGESC.E. TRIATLO PICORNELLSUB23M01:54:238000:24:5722601:17:5226.201:42:4912100:11:3400:01:1000:01:33
22 530MOISES NOGUE FRIGOLC.N. CALELLASUB23M01:56:0216100:27:5921001:16:4026.6101:44:3911100:11:2300:00:5100:00:54
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:27:52300:21:43900:57:1235.6601:18:55200:08:5700:00:3600:00:35
2 785ROGER MANYA VALENZUINDEPENDIENTEABM01:28:42800:22:12400:56:5135.8801:19:031000:09:3900:00:3700:00:41
3 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.E. KATOA BARCELONAABM01:29:521400:22:181600:57:5335.2401:20:111100:09:4100:00:3400:00:36
4 129LLUIS ROPERO TAPIAC.E. RAYOTEAMABM01:30:105300:23:37100:56:3736.0301:20:142800:09:5600:00:4800:00:41
5 3419OSCAR MARTINEZ CASTPRAT TRIATLO 1994ABM01:30:131900:22:391300:57:4035.3801:20:192400:09:5400:00:3700:00:44
6 3336JORDI GARCIA BERMUDPRAT TRIATLO 1994ABM01:31:011300:22:181800:58:1135.0601:20:296500:10:3200:00:5700:00:48
7 5837ROGER RIERA BOZZOC.N. MATAROABM01:32:04700:22:074201:00:2633.7601:22:33800:09:3100:00:4400:00:40
8 5846SERGIO MORENO TORREC. TRIATLO MONTORNESABM01:32:492000:22:453200:59:5634.0401:22:414200:10:0800:00:3400:00:41
9 560ORIOL ALONSO SERRANCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:32:562100:22:454501:00:4333.601:23:28600:09:2800:00:4300:00:54
10 2618EDUARD GONZALEZ GARCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:32:593400:23:133501:00:0433.9601:23:171200:09:4200:00:3700:00:42
11 1244ORIOL PEIRIS PORTABC.N. VIC-ETBABM01:33:462900:22:544301:00:3133.7101:23:255200:10:2100:00:4700:00:47
12 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM01:33:464300:23:233601:00:0633.9401:23:295100:10:1700:00:4200:00:56
13 545JUAN DAVID PRADA MC.N. BADALONAABM01:34:432300:22:475001:01:5332.9701:24:403700:10:0300:00:4400:00:49
14 314MARC ARRIAZA I BOSCCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:35:596100:23:525401:02:0532.8601:25:573400:10:0200:00:4800:00:53
15 3081MARCEL DEFENSE SILVAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:36:357400:24:474701:01:0833.3701:25:557300:10:4000:00:3900:00:47
16 1009DAVID ROVIRA VALLEJFLOR DE DIABLILLOSABM01:37:161000:22:148801:04:5631.4201:27:104000:10:0600:00:4400:01:02
17 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOABM01:39:277800:24:567301:03:4631.9901:28:427900:10:4500:00:4700:00:55
18 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994ABM01:40:126700:24:268701:04:5631.4201:29:228100:10:5000:00:3900:00:55
19 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:40:238200:24:578001:04:1231.7801:29:0910400:11:1400:00:3800:00:46
20 351LLUÍS CASANY LOPEZINDEPENDIENTEABM01:40:307100:24:388601:04:5231.4501:29:309100:11:0000:01:2000:01:03
21 1060ENRIC RIVERA PEREGRC.E. KATOA BARCELONAABM01:44:028900:25:2112101:08:0529.9601:33:266700:10:3600:00:5200:00:59
22 2290GUILLEM PORTELL POVCLUB TRIATLO ATLESABM01:46:207500:24:4712801:09:3029.3501:34:1715200:12:0300:01:0300:01:09
23 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:51:3010900:25:5915601:12:1128.2601:38:1020400:13:2000:00:4900:00:57
24 524DAVID SEPULVEDA ESCC.N. MATAROABM01:52:1217000:28:2216101:12:2128.201:40:4311800:11:2900:01:0300:01:04
25 364JOAN SINDREU RIBACLUB NATACIÓ BARCELONA FAABM01:54:1017800:28:4615701:12:1628.2301:41:0219900:13:0800:01:3200:01:27
26 2898FRANCESC USAY MONJEC.N. VIC-ETBABM01:54:2614400:27:2418501:15:0327.1801:42:2714900:11:5900:02:1500:01:32
27 2247ALBERT SEGURA SANTIC.E.E. SANT GERVASIABM02:00:0321000:30:2620601:16:1626.7501:46:4220500:13:2100:02:2300:02:03
28 376JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM02:00:5424900:32:1118701:15:1627.101:47:2721200:13:2700:01:3300:01:13
29 308LUCCIANO HECTOR BUCCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:01:0116200:28:0123401:19:1525.7401:47:1622600:13:4500:00:5600:01:11
30 335ADRIÀ MARTORELL CANCLUB TRIATLO ARENYSABM02:02:5216000:27:5824901:21:5924.8801:49:5719300:12:5500:01:2800:01:11
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3083MARCEL WALKINGTONFASTTRIATLON CLUB NATACIABM01:27:45100:21:071500:57:4735.301:18:54100:08:5100:00:3900:00:36
2 5954ARNAU TURON I VERNENAN OLIVERAS TEAMABM01:27:54200:21:071400:57:4435.3301:18:51300:09:0300:00:3800:00:31
3 1574ERIK MERINO ALAMINOTGCBINNABM01:28:11400:21:431000:57:1535.6301:18:58400:09:1300:00:3500:00:40
4 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:29:361600:22:19800:57:0435.7501:19:234500:10:1300:00:4100:00:46
5 5785MARC DONADEU PERARNCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:30:555500:23:41200:56:4135.9901:20:226600:10:3300:00:5700:00:44
6 162GERARD FIOL AUMATELC. ATLETIC NATACIO TORELLABM01:32:462600:22:483100:59:5534.0501:22:433800:10:0300:00:4400:00:45
7 4849SERGI LIZ MADRIDCLUB TRIATLO BLANESABM01:33:145400:23:402200:59:0734.5101:22:475900:10:2700:00:3700:00:50
8 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:33:154000:23:222900:59:5034.0901:23:123900:10:0300:00:4100:00:42
9 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:33:163300:23:133401:00:003401:23:133600:10:0300:00:3600:00:44
10 1036JUST IBAÑEZ BISMARCOCTOWAVEABM01:33:226000:23:472600:59:3634.2301:23:233100:09:5900:00:4900:00:48
11 4813ALEJANDRO DELGADO VCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:33:251100:22:144801:01:0933.3601:23:233300:10:0200:00:3500:00:46
12 1871DANIEL DORADO FERNAC.N. SABADELLABM01:33:484500:23:283300:59:5834.0201:23:265300:10:2200:00:4200:00:50
13 194WOUTER WIPPERTC.E.T. DISTANCEABM01:34:415800:23:44500:56:5235.8701:20:3623800:14:0500:00:4700:00:54
14 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:35:465200:23:365501:02:1332.7901:25:492900:09:5700:00:4500:00:46
15 383DANIEL VELASCO GARCC.E. KATOA BARCELONAABM01:35:543700:23:185801:02:3332.6101:25:513500:10:0300:00:4400:00:50
16 2778RUBEN HERNÀNDEZ MOYTGCBINNABM01:38:184400:23:247501:03:5531.9201:27:199000:10:5900:00:4700:00:50
17 5421RAUL MARTIN NUÑEZSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABM01:38:567600:24:556901:03:3132.1201:28:266300:10:3000:00:4700:00:44
18 2304JOSE GORDILLO SERRAC.N. CALELLAABM01:39:454100:23:2210401:06:3630.6301:29:581700:09:4700:00:4400:00:52
19 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:40:499000:25:228301:04:2331.6901:29:459500:11:0400:00:5900:00:50
20 950GERARD GARRIDO AUFECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:41:039100:25:268501:04:4131.5401:30:078400:10:5600:00:4900:01:02
21 3041GERARD RODRIGUEZ ESC.E. RAYOTEAMABM01:41:2612000:26:306801:03:3132.1201:30:0111300:11:2500:01:1100:00:58
22 2763POL RUIZ FONTCLUB NATACIO OLOTABM01:42:329200:25:329301:05:4431.0301:31:1610500:11:1600:00:5800:01:06
23 195CRISTHIAN ACEVEDO CCLUB PROAMABM01:43:029400:25:339801:06:2730.701:32:009400:11:0200:00:4500:00:49
24 117ALBERT SÁNCHEZ CRIBC. ATLETIC NATACIO TORELLABM01:45:0611900:26:2911601:07:2730.2401:33:5610000:11:1000:01:0400:00:58
25 702KEVIN ERNESTO GÓMECREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:45:279600:25:3512301:08:3029.7801:34:0511000:11:2200:00:4700:00:59
26 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHC.E. NO TE PARESABM01:50:0817200:28:2713301:09:5829.1601:38:2513000:11:4300:00:5300:01:00
27 6250DIDAC MEMBRIVES BARTGCBINNABM01:50:5818100:28:5711701:07:3130.2101:36:2825000:14:3000:01:4000:01:47
28 2147FRANCISCO PEREZ SANVILADECANS TRIATLOABM01:51:1313400:27:0515901:12:1928.2101:39:2414100:11:4900:00:5600:01:03
29 526CRISTIAN SALMERÓN MC.E. NO TE PARESABM01:53:4521200:30:2913701:10:2628.9601:40:5518800:12:5000:01:1600:01:12
30 1796JAVIER SANCHEZ AMIGC.N. BADALONAABM01:57:4420400:30:0219101:15:2127.0701:45:2316600:12:2100:00:5100:00:53
31 502ARTURO SEPÚLVEDA BRC.E. NO TE PARESABM02:01:0623400:31:3120201:16:0426.8201:47:3521700:13:3100:01:2700:01:24
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5089ALEIX FABREGAS GRAÑPRAT TRIATLO 1994ABM01:30:031200:22:151700:58:0435.1301:20:191500:09:4400:00:3600:00:42
2 3136CARLES PAREDES SIMOTGCBINNABM01:31:061700:22:202000:58:5034.6701:21:102700:09:5600:00:5100:01:08
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABCREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:32:271500:22:194001:00:2033.8101:22:391800:09:4800:00:3600:00:39
4 2515JORDI MUELA CASTROC.N. MATAROABM01:33:142700:22:504401:00:4033.6301:23:301400:09:4400:00:4400:00:55
5 146JORDI DELGADO SANGLC. ATLETIC NATACIO TORELLABM01:33:343100:23:023901:00:1833.8301:23:204600:10:1400:00:3900:00:53
6 2332ANTOLI FAURIA TORREC.N. MATAROABM01:33:395700:23:422100:58:5834.601:22:408900:10:5900:00:3700:00:46
7 1813DAVID RODRIGUEZ PERSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAABM01:35:512200:22:456201:03:0832.3101:25:533000:09:5800:00:4000:00:48
8 8004FRANCIS SANCHEZ GHILLICENCIA DE DIAABM01:37:306900:24:325201:01:5632.9401:26:289300:11:0200:01:1000:01:12
9 3362LLUIS VALL-LLOSERATGCBINNABM01:40:334900:23:309901:06:2730.701:29:576800:10:3600:00:4200:00:52
10 2293SINUHE SANCHEZ ALFOC.N. MATAROABM01:41:499800:25:389101:05:1331.2801:30:518700:10:5800:01:0000:01:02
11 8008DAVID NADAL NAVARROCLUB TRIATLÓ GANDIAABM01:43:0313800:27:107401:03:5431.9201:31:0415000:11:5900:01:0500:00:51
12 8007JESÚS LÓPEZ JIMÉNEZC.D. TRIATLÓN HELLÍNABM01:43:2911200:26:099501:06:0830.8501:32:1710200:11:1200:01:0500:01:04
13 8009ASIER RAMIREZ CASADGETXO TRIATLOI TALDEAABM01:45:3111700:26:2511101:07:1430.3401:33:3914400:11:5200:00:3800:00:52
14 4880SERGIO RODRIGUEZ CAC.N. VIC-ETBABM01:45:4313500:27:0710901:07:0230.4301:34:0912000:11:3400:00:5000:01:05
15 8005JOSEP FREIXA ORSLLICENCIA DE DIAABM01:48:5514900:27:3812701:09:2929.3601:37:0713700:11:4800:00:4900:00:45
16 5744DANIEL ROMERO MARTÍC. TRIATLO MONTORNESABM01:49:5814000:27:1113901:10:3328.9201:37:4416300:12:1400:00:5400:01:53
17 1601ATILANO VILLANUEVA C.N. BADALONAABM01:51:3517900:28:4914601:11:0128.7301:39:5013200:11:4500:01:1600:01:14
18 2498JOSÉ VINUEZA NOBRECLUB TRIATLO CORNELLAT2M01:53:2912800:26:5118301:14:5127.2501:41:4213600:11:4700:01:1200:01:31
19 7002HARRY CULLLLICENCIA DE DIAABM02:01:5925200:32:2018101:14:2927.3901:46:4926300:15:1000:01:0000:00:00
20 3254PEDRO NIETO GUIJARRC.E. NO TE PARESABM02:02:2925400:32:2220101:16:0326.8201:48:2523500:14:0400:01:4100:01:21
21 508XAVIER GANDIA PAREDC.E. TRIATLO PICORNELLABM02:03:2827800:36:0715101:11:2628.5601:47:3327100:15:5500:01:2000:01:15
22 1506CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM02:03:3122200:31:0423201:19:0125.8201:50:0521000:13:2600:01:0700:01:18
23 2849JOSE LUIS URIBE MAC.E. CERDANYOLA A.T.ABM02:06:2026200:33:0323701:19:4525.5801:52:4821900:13:3200:01:5800:01:35
24 2387PABLO PARRAL ESPINOCLUB TRIATLO ATLESABM02:09:1426600:33:2724601:21:1425.1101:54:4125200:14:3300:01:3600:02:25
25 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM02:16:3826100:33:0127401:29:0522.902:02:0625100:14:3200:01:3100:01:11
26 2967JAVIER MORENO BARRIC.N. VIC-ETBABM02:16:5027400:34:0826901:27:2723.3302:01:3526400:15:1500:02:4800:01:41
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4529JOSEP MARÍA NOVELLAC. ATLETIC NATACIO TORELLV1M01:33:153800:23:212300:59:1634.4201:22:376900:10:3800:00:3400:00:43
2 907ALBERT DAUSA RODRIGAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:33:233600:23:163701:00:1233.8901:23:282500:09:5500:00:4500:00:54
3 2453OSCAR MARTÍNEZ LARC.E.T. DISTANCEV1M01:38:056400:24:086301:03:1032.301:27:188000:10:4700:00:4400:00:51
4 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:39:098100:24:577001:03:3232.1101:28:297200:10:4000:00:4200:00:43
5 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOC.E. NO TE PARESV1M01:39:498300:24:588201:04:2231.6901:29:206200:10:2900:00:5900:00:53
6 5896SALVADOR GRAN ESTEVSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M01:39:598500:24:587701:04:0531.8301:29:038500:10:5600:00:4000:00:39
7 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994V1M01:40:3510100:25:477901:04:1031.7901:29:577000:10:3800:00:5000:00:52
8 1305JOSE ANTONIO MARTINFASTTRIATLON CLUB NATACIV1M01:40:4010200:25:487801:04:0731.8201:29:557800:10:4500:00:5100:00:53
9 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON CLUB NATACIV1M01:41:1210600:25:517601:04:0431.8401:29:5510700:11:1700:00:5000:00:57
10 8011JOSE LUIS CRUZ INFALLICENCIA DE DIAV1M01:41:356200:24:0510801:06:5930.4601:31:046400:10:3100:00:5000:00:55
11 2071FRANCISCO MARTORELLC.N. CALELLAV1M01:42:2011500:26:218401:04:3131.6201:30:5211700:11:2800:00:5600:00:52
12 7004JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAV1M01:42:4013600:27:076101:03:0832.3101:30:1517200:12:2500:01:0000:00:00
13 2812ABRAHAM SANCHEZ LAFC.N. MATAROV1M01:43:2315600:27:496401:03:2032.2101:31:0916200:12:1400:01:0500:01:03
14 2769RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON CLUB NATACIV1M01:43:259500:25:3510101:06:3030.6801:32:0510900:11:2000:00:4600:00:52
15 2755DAVID GARCIA RODRIGTEAM TRIRELAYV1M01:44:1510700:25:5311201:07:1530.3301:33:089600:11:0700:01:0100:00:56
16 2129JORDI CARRASCO SANZFASTTRIATLON CLUB NATACIV1M01:44:5611600:26:2211501:07:2630.2501:33:489700:11:0800:00:4700:00:50
17 1493JOAN ALARCON VILATGCBINNV1M01:46:417200:24:4214701:11:0628.6901:35:488300:10:5300:01:0400:00:55
18 2096MARC CIRERA CASELLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1M01:47:4317300:28:2810001:06:2930.6801:34:5718500:12:4600:01:1800:00:59
19 1902JORDI MUÑOZ POUSC.N. VIC-ETBV1M01:48:2312700:26:44000:00:00000:00:00000:00:0000:01:2100:00:00
20 3044LUIS DE LA CRUZ TAMC.E.E. SANT GERVASIV1M01:48:2613900:27:1112901:09:4029.2801:36:5112200:11:3500:01:1100:00:55
21 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESV1M01:48:3112300:26:3613401:10:0829.0901:36:4413500:11:4700:00:5100:00:51
22 6125MIGUEL HERNÁNDEZ HICLUB ESPORTIU Z5V1M01:49:1316800:28:1712401:08:3129.7701:36:4816900:12:2500:00:4800:00:49
23 1019SIMON FASIELLOINDEPENDIENTEV1M01:49:2614600:27:3313601:10:1429.0501:37:4712500:11:3900:00:5400:01:20
24 4999OSCAR NIETO RUIZC.E. NO TE PARESV1M01:53:5217400:28:2917601:13:4427.6701:42:1312600:11:3900:01:0200:01:05
25 3133JORDI MIRO ACEDOC.E. MEDITERRANIV1M01:55:4115300:27:4118901:15:1727.101:42:5818400:12:4300:00:5400:01:18
26 7001JOAN PRATS MORILLALLICENCIA DE DIAV1M02:00:3318400:29:0621301:16:5726.5101:46:0324900:14:3000:01:0000:00:00
27 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M02:01:1922700:31:0719501:15:3726.9801:46:4425400:14:3500:00:5500:01:12
28 1586JOSÉ ANTONIO MATIASCLUB NATACIO RUBIV1M02:01:5721100:30:2822701:17:5926.1601:48:2721600:13:3000:01:3600:02:05
29 2610SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAV1M02:04:2625700:32:4821901:17:3326.3101:50:2123700:14:0500:01:0900:01:15
30 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M02:07:3121700:30:4525401:22:5524.601:53:4022900:13:5100:01:4100:01:23
31 355CARLOS BAEZ RUIZCLUB TRIATLO ATLESV1M02:08:2324300:31:4925301:22:5524.601:54:4422300:13:3900:01:5200:01:37
32 3729LLUIS MUÑOZ LANNESC.N. SABADELLV1M02:11:2223500:31:3226301:26:0623.6901:57:3822500:13:4400:00:5800:01:12
33 8002GERARD ESQUERDA RILLICENCIA DE DIAV1M02:14:1723200:31:1327001:28:1823.101:59:3125900:14:4600:01:2400:02:01
34 2032VICENTE JIMÉNEZ DE C.N. VIC-ETBV1M02:21:0925100:32:1627601:33:1621.8702:05:3226700:15:3700:02:0200:01:30
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 673RAUL RAMIREZ ROLDANSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M01:32:383000:22:572800:59:4934.101:22:462100:09:5200:00:4300:00:45
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:33:094200:23:233000:59:5534.0501:23:182000:09:5100:00:4500:00:47
3 2198JOSE MANUEL ROSA CATGCBINNV1M01:36:086500:24:085301:02:0032.901:26:083200:10:0000:00:4600:01:05
4 3958JORDI LINARES HERNAAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:36:276300:24:075101:01:5332.9701:26:005800:10:2700:00:4000:00:51
5 3076DAVID GIL MOLDESCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:40:288400:24:588901:05:0431.3501:30:025700:10:2600:00:5100:00:59
6 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:41:007700:24:569201:05:3731.0901:30:336000:10:2700:00:4500:00:49
7 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:41:109900:25:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4700:00:00
8 3634MARÇAL FORNER PEDREC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:42:5610800:25:559701:06:2130.7501:32:167100:10:4000:01:0400:01:04
9 2744RAIMON SANJAUME I FCLUB VO2 TEAMV1M01:43:4610500:25:5010201:06:3230.6601:32:2211200:11:2400:00:5000:00:53
10 5673JORDI ROYES YUBEROTEAM TRIRELAYV1M01:45:1011400:26:1311301:07:1930.301:33:3212400:11:3800:00:4100:00:52
11 3174EMMANUEL FAFOURNOUXCLUB TRIATLO ARENYSV1M01:45:3612900:26:5610601:06:5630.4801:33:5213100:11:4400:01:1900:00:57
12 3985RAFAEL SAMPEDRO BARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:46:4913300:26:5812001:07:5030.0701:34:4815100:12:0100:01:1600:01:41
13 6188LLUÍS ARMENGOL DULCAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:46:5114300:27:2111801:07:4030.1501:35:0114200:11:5000:00:5200:01:17
14 172XAVIER MARTIN ENSENC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:47:1411300:26:1213201:09:4829.2301:36:0010300:11:1400:01:1700:01:07
15 430MARCOS CALABUIG SÁNSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M01:49:3114800:27:3613501:10:0929.0801:37:4513300:11:4600:01:1400:01:25
16 2059ERNEST ROIG TOBELLAC.N. CALELLAV1M01:51:3615700:27:5015501:11:4928.4101:39:3914800:11:5700:01:1000:01:11
17 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:52:4614200:27:1917301:13:3227.7401:40:5114700:11:5500:00:5700:01:09
18 3054JORDI PUJOL BELLALTCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M01:52:5417100:28:2416801:12:4428.0501:41:0813400:11:4600:01:3400:01:23
19 3026JOSE RAMON GONZALEZSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M01:52:5919500:29:3515001:11:1728.6201:40:5215800:12:0700:00:5500:01:06
20 2282JOSÉ MARÍA BELLIDO C.E.E. SANT GERVASIV1M01:53:1316900:28:1816501:12:3428.1101:40:5216800:12:2100:01:2400:01:09
21 1064JORDI PUIGDOLLERS NC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:55:3716400:28:1318401:14:5827.2101:43:1117400:12:2600:01:1100:01:04
22 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:56:0618800:29:2215401:11:4628.4301:41:0826200:14:5800:00:5200:01:18
23 3878SANTIAGO RIERA GOMCREU GROGA CALELLA TRIATLV1M01:57:4125800:32:4814001:10:3428.9101:43:2224500:14:1900:01:1400:01:14
24 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:58:0217500:28:3322101:17:4026.2701:46:1314000:11:4900:01:1500:00:53
25 2176JOSE TOVAR LOPEZSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M01:58:2719600:29:3520401:16:1126.7801:45:4618200:12:4100:00:5400:01:08
26 4356FERNANDO VAQUERO VASALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV1M01:59:1621900:30:5019401:15:332701:46:2319100:12:5300:00:5100:00:57
27 1479DANIEL ALARCON VILAC.E.E. SANT GERVASIV1M02:03:4419700:29:3823901:19:5125.5501:49:2924200:14:1500:01:0800:01:38
28 306SERGI BUYOLO FREITAC.E. NO TE PARESV1M02:04:3326900:33:4320301:16:0826.801:49:5125800:14:4200:01:1700:01:05
29 8001MOISÉS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M02:05:4524600:32:0124001:19:5725.5201:51:5822800:13:4700:01:3100:01:05
30 2882EDUARD TURÓN MIRANDTEAM TRIRELAYV1M02:07:2425500:32:2324201:20:3425.3201:52:5724800:14:2700:01:4800:01:47
31 4914NARCIS BARTINA TGCBINNV1M02:08:0821500:30:3825901:24:4724.0601:55:2518300:12:4300:01:4900:00:58
32 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDIENTEV1M02:08:3326000:32:5824301:20:4625.2601:53:4426100:14:4900:01:2600:01:25
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV2M01:36:043900:23:225701:02:2832.6601:25:504700:10:1400:00:4400:00:45
2 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV2M01:42:5111000:26:019001:05:1031.301:31:1112700:11:4000:00:4500:01:01
3 1274XAVIER GISPERT PORC.N. VIC-ETBV2M01:42:5810000:25:469601:06:1630.7801:32:028600:10:5600:00:4500:00:51
4 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V2M01:45:189300:25:3212201:08:1929.8601:33:5111500:11:2700:01:0100:00:54
5 3197JOAQUIN LAVADO TRASC.T. TRI MACHINES MATAROV2M01:45:4413000:26:5710501:06:5430.4901:33:5114500:11:5300:00:5000:00:57
6 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V2M01:46:1814500:27:2410301:06:3330.6501:33:5716700:12:2100:00:5200:00:57
7 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:47:1911100:26:0713001:09:4529.2501:35:5211400:11:2700:00:5200:01:04
8 3571JOAN BAPTISTA SUGRASALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV2M01:48:3911800:26:2914501:11:0028.7301:37:299900:11:1000:01:1700:01:05
9 1540JAUME ARTO CORBELLACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:49:0612200:26:3514901:11:1528.6301:37:5010600:11:1600:01:1600:01:20
10 2228OSCAR GARCÍA MARTÍNC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:49:0713100:26:5814201:10:4128.8601:37:3911600:11:2800:01:0400:01:59
11 2745OSCAR QUERO DE BORJC.N. CALELLAV2M01:51:0112100:26:3517001:12:5028.0101:39:2512300:11:3600:01:1400:00:59
12 2809RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV2M01:51:1416500:28:1514801:11:1028.6701:39:2513800:11:4900:00:4900:01:00
13 6037OSCAR NEGRE MORENOGAVA TRIATLOV2M01:55:1221400:30:3615301:11:4628.4301:42:2218900:12:5000:01:3100:01:23
14 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV2M01:55:1812400:26:3621801:17:3226.3101:44:089800:11:1000:01:4100:01:12
15 3160CARLES ROSA PERALTC.N. BADALONAV2M01:55:4918300:28:5818001:14:1727.4601:43:1517700:12:3400:01:2700:01:32
16 2154DAVID ARMENGOL RECAC.E. TRIATLO UECANOIAV2M01:56:4115900:27:5521501:17:1226.4201:45:0711900:11:3400:01:4400:01:30
17 173JORDI OLIVELLA PUJOC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:56:4721800:30:4716901:12:4628.0301:43:3320000:13:1400:01:3200:01:24
18 2137ANTONIO RENTERO MORVILADECANS TRIATLOV2M01:58:2323300:31:2417701:13:5127.6201:45:1519800:13:0800:01:2300:01:31
19 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M02:01:4621600:30:4322001:17:3926.2701:48:2220800:13:2400:01:0100:01:11
20 2130OSCAR RODRIGUEZ LOPCLUB ESPORTIU Z5V2M02:02:1620900:30:2222901:18:2026.0401:48:4222000:13:3400:01:3300:01:17
21 3117JOAN PERE ROVIRA FEC.N. CASTELLET TRIATLOV2M02:05:3926300:33:0423501:19:3525.6301:52:3919400:13:0000:01:4500:01:36
22 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M02:07:1823600:31:3724401:21:0425.1601:52:4125600:14:3700:01:0000:01:09
23 2670ADELARDO GALLEGO GICLUB NATACIO RUBIV2M02:08:3426500:33:0924501:21:1225.1201:54:2123900:14:1300:01:1900:01:42
24 2302FRANCESC ORTEGA GRATGCBINNV2M02:09:0422100:30:5525701:23:5124.3301:54:4624400:14:1800:01:5500:01:37
25 2814JOAQUIM BISMARCH CLOCTOWAVEV2M02:09:1525900:32:5725001:22:0424.8601:55:0124000:14:1400:01:5400:01:46
26 8012CARLES MAJÓ CASAS LLICENCIA DE DIAV2M02:10:4025300:32:2125801:23:5724.301:56:1824700:14:2200:01:1600:01:17
27 5312FEDE MARTINEZ RODRIAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV2M02:11:4822400:31:0526701:26:2523.6101:57:3024300:14:1800:01:0400:01:08
28 378OSCAR PLANA GONZALEC.E.E. SANT GERVASIV2M02:12:5427500:34:3225201:22:3524.701:57:0726900:15:4700:02:5800:02:05
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:45:018700:25:1312501:08:3729.7301:33:5010100:11:1100:00:4500:00:52
2 3887RICARD VALENZUELA CCLUB NATACIO RUBIV2M01:47:0715000:27:3811401:07:2430.2701:35:0215500:12:0500:00:5700:01:01
3 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:53:1317600:28:3515801:12:1828.2201:40:5316500:12:2000:01:4000:01:13
4 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:55:0614100:27:1320001:16:0226.8301:43:1514300:11:5100:01:0700:01:23
5 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MANRESAV2M01:57:5920600:30:0319001:15:2027.0801:45:2317800:12:3600:01:3000:01:32
6 3849GERARDO BLANCO RAMICLUB NATACIO RUBIV2M02:00:5420200:29:5922501:17:4726.2301:47:4619700:13:0800:01:5900:01:32
7 367RAFAEL GIMENO GARCIINDEPENDIENTEV2M02:04:5425000:32:1223101:18:5925.8301:51:1122400:13:4300:00:5400:01:20
8 2166MARC CANALS TORRESC.E. TRIATLO UECANOIAV2M02:07:5022000:30:5225501:23:1224.5201:54:0422700:13:4600:01:5900:01:47
9 1346DAVID ANDRES ESTASECLUB TRIATLO ATLESV2M02:09:1726700:33:2724701:21:1425.1101:54:4125500:14:3600:02:1500:02:07
10 1149JOSEP MARIA PERRAMTGCBINNV2M02:16:4826800:33:4327101:28:1823.102:02:0126000:14:4700:03:1500:02:09
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:52:1917700:28:3914401:10:5928.7401:39:3818100:12:4100:01:1300:01:14
2 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV3M01:53:1020700:30:0614101:10:3928.8701:40:4517100:12:2500:01:1400:01:09
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV3M01:55:5219800:29:3916001:12:2128.201:42:0023000:13:5200:01:0600:01:07
4 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV3M01:59:4720800:30:1220501:16:1626.7501:46:2820200:13:1900:01:3600:01:07
5 5239ANTON SABATE NUÑEZSALOU TRIATLÓ COSTA DAURAV3M02:00:2223100:31:1319701:15:4326.9401:46:5621100:13:2600:01:1100:01:22
6 4961ANTONI LINARES TORRTGCBINNV3M02:00:3519900:29:4521201:16:4926.5601:46:3423300:14:0100:00:5500:01:10
7 559RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON CLUB NATACIV3M02:02:3620300:30:0120801:16:2026.7201:46:2127200:16:1500:00:5000:01:05
8 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MANRESAV3M02:03:1125600:32:2820901:16:2326.7101:48:5124600:14:2000:00:5900:01:14
9 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV3M02:08:5823000:31:1325101:22:2624.7501:53:3926500:15:1900:00:5300:01:41
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:57:4624700:32:0615201:11:3528.501:43:4123600:14:0500:01:1100:01:02
2 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MANRESAV3M01:58:0120500:30:0318601:15:0527.1701:45:0819200:12:5300:01:3200:01:19

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35