RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
104 92 77 15 0 3800 180 42 19 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6JORDAN DUNNEEAST CORK TRIBEABM09:43:29500:58:45804:57:5036.2605:56:351903:46:5400:02:0500:01:30
2 98CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM10:22:034801:13:062305:21:0633.6306:34:122003:47:5100:04:1000:02:28
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22PAWEL MIZIARSKILLICENCIA DE DIAABM08:45:58200:55:11204:37:0338.9805:32:14503:13:4400:02:1600:01:04
2 91OSCAR ABIZANDA ZUHECLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM09:37:23800:59:041605:09:1034.9306:08:141103:29:0900:01:3400:02:24
3 39CHENE OLIVIERLLICENCIA DE DIAABM10:29:042001:03:191705:10:2734.7906:13:463204:15:1800:03:3400:02:30
4 40MARTIN BENOÎTLLICENCIA DE DIAABM11:45:015301:14:043205:33:4632.3606:47:506204:57:1100:03:4000:01:19
5 15ANGEL SALVADOR RAMÍLLICENCIA DE DIAABM12:10:03100:55:073905:42:4131.5206:37:487005:32:1500:03:5000:03:23
6 69CRISTIAN MARRO BELLINDEPENDIENTEABM12:28:026901:21:057106:34:0327.4107:55:084204:32:5400:03:4500:06:10
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 46MATEUSZ GRZYBEKLLICENCIA DE DIAABM08:50:403201:08:32304:45:0637.8805:53:38102:57:0200:01:5100:01:29
2 71PIETRO MERELLO COLOC.T. CENTURIO TARRACOABM09:25:451200:59:401005:00:5035.906:00:30603:25:1500:02:5000:01:50
3 47XAVI REIG ARMEROLLICENCIA DE DIAABM10:08:022401:04:362105:20:1933.7206:24:551803:43:0700:03:3000:02:21
4 16ROBIN TONYLLICENCIA DE DIAABM10:10:031701:02:151205:07:3735.1106:09:522504:00:1100:02:4000:02:31
5 48DAVID ÁLVAREZ OLIVALLICENCIA DE DIAABM10:15:011501:01:123705:40:2231.7306:41:341303:33:2700:03:2700:01:17
6 43CRISTIAN BERTOMEU BLLICENCIA DE DIAABM10:19:043701:09:491805:11:2634.6806:21:152303:57:4900:02:0800:02:48
7 92JAIME ESCOLANO FERNCLUB TRIATLO VALLIRANAABM10:31:026701:17:443405:35:2032.2106:53:041503:37:5800:03:3200:02:30
8 17PAU M. FERRÉ JUSTLLICENCIA DE DIAABM10:31:043101:07:505005:56:3330.2907:04:23703:26:4100:05:2000:06:55
9 18JUAN DIEGO LOPEZ ESLLICENCIA DE DIAABM10:45:005101:13:402905:30:3332.6706:44:132604:00:4700:03:5000:01:50
10 66MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM11:00:014701:12:596206:11:2429.0807:24:231403:35:3800:08:1800:04:48
11 93DAVID CURTO RUEC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM11:25:031000:59:353605:37:4031.9806:37:155004:47:4800:03:3800:02:20
12 33EMILIANO BALLESTERLLICENCIA DE DIAABM11:34:004501:11:313805:41:3131.6206:53:024404:40:5800:04:0100:04:20
13 36LECUYER FABIENLLICENCIA DE DIAABM11:45:012101:03:265606:06:4729.4507:10:134304:34:4800:04:2800:02:48
14 88ADRIA ORGA MARCOSC.T. CENTURIO TARRACOABM12:08:055801:16:284905:56:3130.2907:12:595904:55:0600:03:5100:02:16
15 34ALBERT ORDUÑA GALLELLICENCIA DE DIAABM12:57:006401:17:375105:57:5630.1707:15:337305:41:2700:04:5700:03:20
16 1EDU SERRES LOPEZLLICENCIA DE DIAABM12:58:015001:13:385406:03:2429.7207:17:027205:40:5900:03:3800:02:19
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 100SILVIA MONSERRATE ESSENCIAL TRIATLOV1F12:11:027301:30:566106:11:1829.0907:42:144004:28:4800:03:2000:01:26
2 101ELISABET MUÑOZ GARCESSENCIAL TRIATLOV1F12:41:007201:27:176906:25:2128.0307:52:385204:48:2200:03:4600:02:59
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 68ALBERT JIMENEZ GARC.E. RAYOTEAMV1M08:19:23700:59:02104:22:4841.105:21:50202:57:3300:01:3600:01:26
2 12LUKASZ GRZYBEKLLICENCIA DE DIAV1M09:00:302901:07:18404:50:0337.2305:57:21303:03:0900:02:2900:01:19
3 70DANI VAQUE NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAV1M09:38:061100:59:371505:08:4234.9906:08:191203:29:4700:03:0700:02:34
4 87RAFAEL DIAZ RUBIOCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M10:12:044901:13:092005:19:1333.8306:32:221603:39:4200:03:2600:02:33
5 10PEDRO JAVIER DÍAZ GCLUB TRIATLÓN LORCAV1M10:26:051401:01:012805:26:3133.0806:27:322403:58:3300:03:5700:03:01
6 14RONAN FORDEEAST CORK TRIBEV1M10:58:054201:10:21604:55:1336.5806:05:345304:52:3100:02:3600:01:35
7 64DANIEL CHARLES QUINC.N. TERRASSAV1M11:39:054101:10:123505:35:5932.1406:46:115404:52:5400:03:5700:02:54
8 37VERNE ROMAINLLICENCIA DE DIAV1M11:45:016301:17:243005:32:5732.4406:50:215804:54:4000:04:1300:01:12
9 25RICARDO LLANOS DOMILLICENCIA DE DIAV1M11:46:045701:16:054105:46:0031.2107:02:054704:43:5900:05:5700:03:23
10 5JAVIER ASÍN QUEROLLLICENCIA DE DIAV1M11:52:025401:14:084805:55:4430.3607:09:524504:42:1000:06:4500:06:36
11 21ANTONIO LUIS PIÑERALLICENCIA DE DIAV1M12:09:032701:06:266006:09:0429.2607:15:305504:53:3300:03:3900:04:19
12 35DANI ESCUDERO COLOMLLICENCIA DE DIAV1M14:34:015501:14:337507:43:5723.2808:58:307105:35:3100:06:1200:16:00
13 13MANEL MESTRE BENTANLLICENCIA DE DIAV1M14:40:367701:40:387607:59:1522.5409:39:536305:00:4300:10:3600:09:14
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 104LETICIA MENENDEZ LOTRIATLON CARABANCHELV1F11:30:047601:32:484505:53:5230.5207:26:402804:03:2400:02:5000:01:50
2 102BELEN PEREZ MATEOSLLICENCIA DE DIAV1F13:01:044401:10:367006:31:5327.5607:42:296505:18:3500:05:0100:02:44
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 77TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M08:56:00600:58:53504:51:1437.0805:50:07403:05:5300:01:2500:01:53
2 85JUAN MIGUEL MORENO CLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M09:24:191300:59:46704:55:3336.5405:55:191003:29:0000:02:4000:02:19
3 67SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M09:33:221901:03:131105:01:5535.7706:05:08903:28:1400:01:5800:01:26
4 89HÉCTOR VALIENTEC.T. CENTURIO TARRACOV1M10:05:023001:07:291305:07:4535.0906:15:142103:49:4800:02:5300:01:17
5 30SALVADOR GARCIA MORC.T. M1 SALINAS CARV1M10:28:021801:03:112205:20:2933.706:23:402904:04:2200:03:0300:01:31
6 8KEVIN FENNESSYEAST CORK TRIBEV1M10:35:022601:06:13905:00:2735.9506:06:403904:28:2200:03:0100:02:35
7 54ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M10:49:006101:17:014305:49:5330.8707:06:541703:42:0600:04:3200:02:43
8 83GERMAN HIDALGO LIGEC.N. TERRASSAV1M10:52:002201:04:042405:22:3533.4806:26:393504:25:2100:03:0000:02:30
9 65DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M11:10:01900:59:102505:23:4133.3706:22:514904:47:1000:04:0000:03:15
10 82JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M11:17:01300:55:132605:25:4333.1606:20:566104:56:0500:04:5400:04:14
11 79XAVIER LOPEZ RUIZC.N. TERRASSAV1M11:25:036801:17:584205:48:0931.0207:06:073304:18:5600:04:0200:01:26
12 52JAVIER ALONSO CABRILLICENCIA DE DIAV1M11:28:006001:16:395906:08:2529.3107:25:042704:02:5600:02:2400:01:04
13 44GAIZKA ARAMBURU ERAINDEPENDENTV1M11:31:011601:02:003305:34:4532.2606:36:455704:54:1600:03:2700:04:24
14 60AXIER SOLIS GALARZATRIGOI T.T.V1M11:32:025201:13:494605:54:2730.4707:08:163404:23:4600:03:4400:05:56
15 50MIQUEL ALIMBAU REVELLICENCIA DE DIAV1M11:47:022301:04:254705:54:4530.4406:59:105104:47:5200:03:3600:02:36
16 20MARCO ANTONIO ALMENTRIATLON VILLALBAV1M12:52:045901:16:337206:41:5226.8707:58:255604:53:3900:05:5200:05:11
17 29ROGER DE LA GUERRA LLICENCIA DE DIAV1M12:57:003301:08:496806:24:3528.0807:33:246605:23:3600:04:0700:05:24
18 57LLUIS CIRERA ANTONLLICENCIA DE DIAV1M13:19:013801:09:507306:43:1826.7807:53:086805:25:5300:04:1500:03:27
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 61JOSE LUIS ALVAREZ LC.D.E. LA TRIBU 4BS TRIATV2M09:48:303401:08:551905:12:2134.5806:21:16803:27:1400:02:3300:02:38
2 81MANUEL ALCAZAR MATETRIATLO JOVENT 79V2M10:13:003901:09:541405:07:5535.0706:17:492203:55:1100:02:3900:02:05
3 94TONI AMAT VENTURATRIATLO JOVENT 79V2M11:01:042801:06:502705:26:0333.1206:32:533804:28:1100:03:4200:02:10
4 9MARK HILTONLLICENCIA DE DIAV2M11:10:054301:10:364005:45:5931.2206:56:353104:13:3000:03:3900:03:09
5 84JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M11:41:054601:11:595306:01:3329.8707:13:323704:27:3300:03:5100:02:39
6 53JESUS BERNAL MORENOCLUB DEPORTIVO HUESCAV2M11:46:036501:17:436506:17:3328.6107:35:163004:10:4700:03:3300:02:52
7 59JESUS MIGUEL SANCHESTADIUM VENECIAV2M11:57:035601:15:356306:14:2728.8407:30:023604:27:0100:06:5600:06:39
8 51JUAN CARLOS SEMINARLLICENCIA DE DIAV2M12:37:034001:10:035205:59:3830.0307:09:416905:27:2200:04:3500:04:14
9 97CARLOS ANDRES RAMÍRCLUB TRIATLON TRES CANTOSV2M12:37:042501:05:553105:33:4132.3706:39:367405:57:2800:02:4000:02:52
10 75FIDEL LEON PEREZCLUB TRIATLO BLANESV2M12:39:047001:23:224405:51:5530.6907:15:176705:23:4700:04:0900:02:52
11 11VICENT SANCHIS RANCLLICENCIA DE DIAV2M13:01:047501:31:096406:16:2628.6907:47:356405:13:2900:02:4500:07:50
12 32XIMO TURON SALVADOLLICENCIA DE DIAV2M13:54:047101:24:546706:20:5428.3507:45:487506:08:1600:02:4600:02:33
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 41PAUL PLAYERLLICENCIA DE DIAV2M11:55:00400:55:195506:03:5629.6806:59:156004:55:4500:03:4300:04:18
2 55JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSAV2M12:03:053601:09:425706:07:0729.4207:16:494804:46:1600:03:0600:04:41
3 24MANUEL BAEZA NAVARRLLICÈNCIA DE DIAV2M12:20:006201:17:056606:19:1528.4807:36:204604:43:4000:03:4300:04:16
4 62JORGE AMORES ESPAÑAC.T. M1 SALINAS CARV2M12:42:057401:31:00000:00:00000:00:00000:00:0000:04:3000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 56FAUSTINO BLANCO MANCLUB DEPORTIVO TRIATLON BV3M11:46:023501:09:025806:07:3729.3807:16:394104:29:2300:02:3600:05:07
2 76CARLES PALOBART MATRIATLO JOVENT 79V3M14:33:006601:17:437407:04:1525.4608:21:587606:11:0200:08:2300:06:53

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35