RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
93 80 77 3 0 300 8 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 602NUR ORTEGA ISERNFLOR DE TRIATLOCDF00:27:37700:02:291800:16:2529.2400:18:54700:08:4300:00:5400:00:56
2 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:29:062200:02:471700:16:0929.7200:18:562400:10:1000:01:0600:00:59
3 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:30:372800:02:593200:17:5726.7400:20:561800:09:4100:01:0600:01:05
4 563ANDREA ROVIRA DE RUCLUB NATACIO BARCELONACDF00:30:581900:02:452700:17:3527.300:20:203800:10:3800:01:0900:01:06
5 8105CANDELA PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:31:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7041DUNE FERRAN VILADIUINDEPENDIENTEINFF00:31:541600:02:434600:18:3625.8100:21:193500:10:3500:01:1500:01:06
7 579LUCIA MALHOTRA MALLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:32:052300:02:502600:17:2827.4800:20:185800:11:4700:01:0200:01:03
8 7048ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:32:063300:03:124000:18:1726.2500:21:293700:10:3700:01:1600:01:14
9 1687CRISTINA ALEJANDRO CLUB ESPORTIU Z5CDF00:32:155900:03:423300:18:0226.6200:21:443300:10:3100:01:2000:01:09
10 7065MAIA SALOMON PAGESPPRAT TRIATLO 1994INFF00:32:194700:03:294800:18:4125.6900:22:102300:10:0900:01:3000:01:01
11 572CHLOE CANUT BATLLESCLUB NATACIO BARCELONACDF00:32:293000:03:053400:18:0726.4900:21:125400:11:1700:01:1100:01:16
12 617LUCIA CABALLERO TRUVILADECANS TRIATLOCDF00:32:322900:03:005000:18:4525.600:21:454200:10:4700:01:1900:00:59
13 7047LUCIA MUÑOZ GARCIAC.E. TRIPLAY PRATINFF00:32:412500:02:545500:19:0825.0900:22:023900:10:3900:01:1700:00:54
14 1456BERTA NARCISO BASCOTEAM TRIRELAYJVF00:32:433700:03:193700:18:1226.3700:21:315000:11:1200:01:2500:01:00
15 1330INGRID ALSINA VEREDCLUB NATACIO MANRESACDF00:32:445200:03:383100:17:5426.8200:21:324900:11:1200:01:2300:00:59
16 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:33:056400:03:504200:18:2026.1800:22:104300:10:5500:01:2400:01:03
17 7064NAYARA DA SILVA ALOTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:33:364800:03:294700:18:3925.7400:22:085500:11:2800:01:1000:01:02
18 515FIONA PARERA PALMIECLUB NATACIO BARCELONACDF00:33:445500:03:393600:18:1226.3700:21:515900:11:5300:01:0700:01:14
19 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:33:543800:03:205900:19:2124.8100:22:415100:11:1300:01:3000:01:30
20 1386SIRA MARTIN CILLEROC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:34:374100:03:245600:19:1324.9800:22:376200:12:0000:01:2800:01:19
21 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:35:025400:03:396100:19:4424.3200:23:235700:11:3900:01:2300:01:02
22 7063LAIA ARTIGAS CANO-CTRANSTRIATLONINFF00:35:166900:04:086500:20:002400:24:084800:11:0800:01:3800:01:13
23 7061PATRICIA GARCÍA TORC.N. TARRACOINFF00:35:245100:03:376300:19:4824.2400:23:256100:11:5900:01:1800:01:11
24 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:36:303400:03:137200:22:0421.7500:25:175300:11:1300:01:1300:01:15
25 4014CARLOTA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:36:405700:03:426400:19:5424.1200:23:366600:13:0400:01:1300:01:15
26 8103AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:36:454400:03:256700:20:3023.4100:23:556500:12:5000:01:4200:01:12
27 1925LAIA BELLET PANTALEPRAT TRIATLO 1994CDF00:36:475000:03:346200:19:4724.2600:23:216800:13:2600:01:2800:01:01
28 5678ALBA PANIAGUA VIDALC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVF00:37:016300:03:486600:20:0723.8600:23:556700:13:0600:01:2500:01:17
29 1880MARIONA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:37:263500:03:166000:19:3724.4700:22:537000:14:3300:01:3500:01:28
30 1881CINTIA GUTIÉRREZ CATRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:42:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 1486HANNAH GRACE SPEECHCLUB NATACIO BANYOLESCDF00:44:106700:04:037000:21:2522.4100:25:287400:18:4200:01:5100:01:59
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1953ADRIA CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONACDM00:25:12200:02:20100:14:2533.2900:16:45200:08:2700:00:5700:00:56
2 1319ALEIX GARCIA VILASECLUB NATACIO MANRESACDM00:25:411200:02:38200:14:3632.8800:17:14300:08:2700:01:0900:00:47
3 1629POL BARCELO FULLADOG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:26:04400:02:23300:14:5932.0400:17:22600:08:4200:01:0000:00:55
4 7046ARCADI SALA CARBASSC.N. REUS PLOMSINFM00:26:25600:02:27500:15:1431.5100:17:41800:08:4400:01:1100:00:49
5 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:26:311000:02:32700:15:2531.1400:17:57400:08:3400:00:5800:01:03
6 7062SERGI DEL RIO SANTACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:26:35000:00:00000:00:00000:17:39900:08:5600:00:0000:00:48
7 1704MIQUEL JORDAN BARRACLUB ESPORTIU Z5CDM00:26:52500:02:25900:15:2831.0300:17:531000:08:5900:01:2000:01:00
8 8101ROMEO PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:27:071100:02:32600:15:2531.1400:17:571200:09:1000:00:5900:01:04
9 1858LUCAS REQUENA AMADOGAVA TRIATLOCDM00:27:12800:02:31800:15:2631.100:17:571300:09:1500:01:1200:01:02
10 1922CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:27:131700:02:441400:16:0429.8800:18:48100:08:2500:00:5700:01:02
11 514UNAI MIRAPEIX CAPARCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:14300:02:211100:15:3830.700:17:591400:09:1500:01:0700:01:02
12 5655NIL SOLER FERNANDEZC.N. TARRACOJVM00:27:222100:02:461200:15:5630.1300:18:42500:08:4000:01:0300:01:03
13 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:27:46100:02:131000:15:3730.7400:17:502000:09:5600:00:5600:00:58
14 1608ARNAU CABALLE PLANEG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:28:041400:02:42400:15:0831.7200:17:502800:10:1400:01:0200:00:58
15 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:28:05000:00:00000:00:00000:28:05000:00:0000:00:0000:00:00
16 7056ARNAU GARCIA MORALEC.N. CALELLAINFM00:28:24900:02:321600:16:0629.8100:18:381900:09:4600:01:0800:00:51
17 8102EUDALD GUZMAN JIMENC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:29:251300:02:391500:16:0529.8400:18:444100:10:4100:01:0300:01:07
18 5733ALEX RUIZ DEL ARCOVILADECANS TRIATLOJVM00:29:265300:03:382000:16:4228.7400:20:201100:09:0600:01:1500:01:20
19 1940JOEL SÁNCHEZ PORTILCLUB ESPORTIU Z5CDM00:29:416100:03:441900:16:3029.0900:20:141700:09:2700:01:1400:01:18
20 1236POL SANGLAS VILARRUC.N. VIC-ETBCDM00:29:585600:03:412300:17:0128.2100:20:421500:09:1600:01:1300:01:28
21 1615ERIC IZQUIERDO SAISG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:30:162000:02:461300:15:5830.0600:18:445600:11:3200:01:0600:01:04
22 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:30:181800:02:453800:18:1526.300:21:001600:09:1800:01:0100:01:10
23 7059DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:30:262700:02:592400:17:1427.8500:20:132700:10:1300:01:1600:01:06
24 1471IKER GARCIA TIJEROTEAM TRIRELAYCDM00:30:304000:03:212200:16:5328.4300:20:142900:10:1600:01:3200:01:25
25 7051HECTOR JORDAN BARRAC.E. SISTRELLSINFM00:30:424600:03:262100:16:5028.5100:20:163100:10:2600:01:2100:01:19
26 1861JOAN BRESCO BEJARANGAVA TRIATLOCDM00:31:022600:02:583000:17:5226.8700:20:502600:10:1200:01:1700:01:06
27 7052MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:31:283600:03:183500:18:0826.4700:21:262200:10:0200:01:1700:01:01
28 594POL QUINTÍN MOSQUERCLUB NATACIO BARCELONACDM00:31:361500:02:424500:18:3425.8500:21:163000:10:2000:01:1300:01:30
29 8104MARC PÉREZ RODRÍGUECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:31:514300:03:242900:17:5126.8900:21:153600:10:3600:01:1900:01:13
30 1277IZÁN MUÑOZ DOMÍNGUETRANSTRIATLONCDM00:31:574500:03:264100:18:1926.2100:21:452500:10:1200:01:3900:01:18
31 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:32:193100:03:074900:18:4225.6700:21:493200:10:3000:01:1200:01:27
32 1916AITOR LURIGADOS AGUVILADECANS TRIATLOCDM00:32:336000:03:432800:17:4227.1200:21:254700:11:0800:01:3000:01:06
33 7054MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:32:463200:03:115200:18:5525.3700:22:064000:10:4000:01:4000:01:17
34 8106POL TARRADAS DE LA CLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:32:526600:04:033900:18:1526.300:22:183400:10:3400:01:2800:01:01
35 7045MARTI CORRETGÉ BAYÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:32:577000:04:095100:18:5025.4900:22:592100:09:5800:01:4000:01:40
36 1875MARCOS FERNANDEZ VATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:33:082400:02:535700:19:1524.9400:22:084500:11:0000:01:5500:00:56
37 7043ROC ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKINFM00:33:235800:03:422500:17:2027.6900:21:026400:12:2100:01:1700:01:16
38 7057LIBERTO GARCIA LEALINDEPENDIENTEINFM00:33:354200:03:245800:19:1624.9100:22:404400:10:5500:01:2800:01:07
39 1794GUILLEM MARTÍNEZ POC.N. TARRACOJVM00:33:474900:03:335400:19:0625.1300:22:394600:11:0800:01:4800:01:50
40 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:33:497100:04:114300:18:2526.0600:22:365200:11:1300:01:1900:01:25
41 7049HUC RAMONET AGUILÓC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:34:003900:03:204400:18:3025.9500:21:506300:12:1000:01:3000:01:09
42 7050ORIOL VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERINFM00:35:107200:04:125300:19:0525.1500:23:176000:11:5300:01:3200:01:18
43 7044ADRIA DORADO OLIETEINDEPENDIENTEINFM00:40:076800:04:087100:21:4322.100:25:516900:14:1600:01:4300:02:05
44 1620ORIOL ESCATLLAR CABG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:41:116200:03:466900:21:0922.700:24:557100:16:1600:01:5300:01:40
45 1626LLATZER ASENJO PRADG. E. ESPORTIU GIRONI GEICDM00:41:116500:03:596800:20:4123.2100:24:407200:16:3100:02:0200:01:22
46 7060ADAM EL MENGADI REDCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:47:307300:04:507300:26:0818.3700:30:587300:16:3200:01:4100:02:22

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35