RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
102 83 83 0 0 400 2 0 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 595ALEXANDRA MEJIA GALFLOR DE TRIATLOCDF00:14:16400:05:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7019ELSA CARNERO GARCIAINDEPENDIENTEINFF00:14:232400:06:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:14:412700:06:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 600NINA ROIG AGEA FLOR DE TRIATLOCDF00:15:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 6022CARLA CIRUELOS DE LGAVA TRIATLOJVF00:15:102900:06:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 7031MAIA SALOMON PAGESPPRAT TRIATLO 1994INFF00:15:195000:06:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 579LUCIA MALHOTRA MALLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:15:242300:06:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:15:322200:06:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6027ALESSANDRA MAITE RIPRAT TRIATLO 1994JVF00:15:432600:06:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7023ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:15:504500:06:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1989LAURA TINEO GARCÍAINDEPENDIENTECDF00:16:142500:06:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:16:185800:07:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:16:186300:07:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 1687CRISTINA ALEJANDRO CLUB ESPORTIU Z5CDF00:16:286400:07:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 617LUCIA CABALLERO TRUVILADECANS TRIATLOCDF00:16:435200:06:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:16:587600:07:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 7017NAYARA DA SILVA ALOTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:16:597500:07:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7029AINARA RODRÍGUEZ FELLICENCIA DE DIACDF00:17:006000:07:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 1804MARÍA SÁNCHEZ MARTÍC.N. TARRACOCDF00:17:026700:07:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7018MARINA PARRA MARTITRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:17:077800:07:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7021AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:17:104800:06:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:163700:06:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:17:164600:06:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:17:265900:07:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1702MARTINA YAGÜE MIRAPCLUB ESPORTIU Z5CDF00:17:335700:07:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 7020PATRICIA GARCÍA TORC.N. TARRACOINFF00:17:406900:07:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7025MARIA AGUILÀ MONTELLICENCIA DE DIACDF00:17:435500:06:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 5564JANA ABADAL GINESTAL3SCOLA SANT JUSTJVF00:17:573000:06:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:18:227900:07:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7015LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:18:546500:07:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 2027ALBA VERA GALANCLUB ESPORTIU Z5CDF00:19:028100:08:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 4014CARLOTA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:19:057400:07:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 1785ALBA RODRIGUEZ FERNC.N. TARRACOCDF00:19:255400:06:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1256ALBA BERMEJO ZEVALLTRANSTRIATLONCDF00:19:277000:07:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 1973IRENE FERNANDEZ CAÑCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:19:378200:08:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1880MARIONA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:20:016100:07:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1886MARINA SOLÉ LÓPEZTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:20:107700:07:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 1881CINTIA GUTIÉRREZ CATRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:22:358000:08:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1014ALEJANDRO LOPEZ GARPRAT TRIATLO 1994CDM00:12:31100:05:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6032MAX SANCHEZ GONZALEPRAT TRIATLO 1994JVM00:12:44200:05:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 606ORIOL ALONSO BERNARFLOR DE TRIATLOCDM00:12:51500:05:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:12:53300:05:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1953ADRIA CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONACDM00:12:551100:05:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 1788ALEX JUST BARBEROC.N. TARRACOJVM00:13:141000:05:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 4684MARC SANGES PRADASL3SCOLA SANT JUSTJVM00:13:16800:05:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4547MAX VELASCO RAJOPRAT TRIATLO 1994JVM00:13:191200:05:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1012ALVARO GALLARDO LARPRAT TRIATLO 1994CDM00:13:221600:06:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7014SERGI DEL RIO SANTACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:13:511400:06:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 6243MAX VIOLA ORONICHC.E. PEDALA.CAT BALAGUERJVM00:13:562100:06:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1922CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:14:003100:06:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1704MIQUEL JORDAN BARRACLUB ESPORTIU Z5CDM00:14:121300:05:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7007ARNAU GARCIA MORALEC.N. CALELLAINFM00:14:16900:05:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:213400:06:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:14:315300:06:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:36600:05:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:401900:06:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 6048SERGIO CABALLERO MOPRAT TRIATLO 1994JVM00:14:44700:05:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 594POL QUINTÍN MOSQUERCLUB NATACIO BARCELONACDM00:14:481500:06:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 7030JAN BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:14:512000:06:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1017MARC ROSA MIRASPRAT TRIATLO 1994CDM00:14:543200:06:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 7002BRUNO SANCHEZ GONZAPRAT TRIATLO 1994INFM00:14:584000:06:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1861JOAN BRESCO BEJARANGAVA TRIATLOCDM00:14:593500:06:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 7026NIL SALLA NEBOTLLICENCIA DE DIAJVM00:15:031700:06:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 1874LUCIAN VOVKTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:15:054300:06:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:15:084400:06:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 8003ABEL HERNANDEZ QUESC.N. BADALONAINFM00:15:263600:06:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1272BIEL DE LA RUBIA ETRANSTRIATLONJVM00:15:272800:06:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 7006DANIEL TINEO GARCÍAINDEPENDIENTEINFM00:15:594900:06:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7010MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:16:073900:06:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGCLUB ESPORTIU Z5CDM00:16:075600:07:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 1277IZÁN MUÑOZ DOMÍNGUETRANSTRIATLONCDM00:16:096200:07:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 7011HECTOR JORDAN BARRAC.E. SISTRELLSINFM00:16:196800:07:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:16:221800:06:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 1993CESAR JORDAN MARINC.N. TARRACOCDM00:16:314200:06:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1940JOEL SÁNCHEZ PORTILCLUB ESPORTIU Z5CDM00:16:337100:07:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 1873ERIC PEREZ RAMONTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:16:485100:06:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 7001ALEJANDRO GÓMEZ CATRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:16:494700:06:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 8002MARC PÉREZ RODRÍGUECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:17:036600:07:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 4551VICTOR FERRANDO SALPRAT TRIATLO 1994JVM00:17:033800:06:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 1790ELOI FARO RIUSC.N. TARRACOCDM00:17:104100:06:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8001DAVID GÜIMIL GALLEGC.E. SISTRELLSINFM00:17:137300:07:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 7004GABRIEL LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:17:393300:06:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 7009CRISTIAN VIDAL RAMITRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:19:267200:07:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35