RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
125 116 106 10 0 5 21 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:30:021300:19:43800:59:2221.2201:19:05800:10:5700:00:2200:00:29
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2082PAULA FERNANDEZ BECTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23F01:58:549500:26:596501:16:4016.4301:43:397800:15:1500:00:4300:00:34
2 2091ALBA LARA ROSECLUB CICLISTA BANYOLESSUB23F02:05:289700:27:177501:21:3815.4301:48:558300:16:3300:00:4900:00:47
3 7004CLAUDIA LOZANO PEDRLLICENCIA DE DIASUB23F02:21:508600:25:268501:41:5712.3602:07:237000:14:2700:02:1800:01:54
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:26:24100:18:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
2 2099ALEIX VILARDELL PINCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:30:201000:19:251001:00:0920.9501:19:34500:10:4600:00:4700:00:34
3 7007KEVIN FERNÁNDEZ ÁLVLLICENCIA DE DIASUB23M01:31:13400:18:401801:02:0320.3101:20:43300:10:3000:00:3800:00:33
4 2104MIQUEL GAJA CAPDEVICLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:31:351600:20:04901:00:0320.9801:20:072400:11:2800:00:4300:00:43
5 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:35:372800:20:482001:02:1120.2601:22:593700:12:3800:00:3200:00:29
6 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:37:392200:20:263201:05:3819.201:26:042500:11:3500:00:3400:00:27
7 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESABM01:42:203500:21:33000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0100:00:00
8 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:42:374300:22:144301:08:5718.2701:31:112200:11:2600:01:0800:00:34
9 7008MARC CARMONALLICENCIA DE DIASUB23M01:48:165900:23:175201:12:0517.4801:35:224600:12:5400:01:1100:01:13
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2094ANNA FREIXAS BERENGP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:44:224000:22:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4500:00:00
2 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:46:488000:24:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
3 2120MIREIA BADIA CAMPRUP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:51:134600:22:276301:16:1716.5201:38:443600:12:2900:00:5500:00:46
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:23:51300:18:30200:54:5622.9401:13:26200:10:2500:00:2700:00:23
2 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:24:26200:18:29300:56:0422.4701:14:33100:09:5300:00:3200:00:20
3 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM01:31:23500:19:101701:01:4020.4301:20:50400:10:3300:00:3500:00:24
4 8002JOAN RIBA BURDOFEECABM01:33:17600:19:212501:03:0619.9701:22:27700:10:5000:00:3300:00:38
5 829ADRIAN ASENSIO TOBAC.E. NO TE PARESABM01:33:25900:19:242601:03:1319.9301:22:37600:10:4800:00:2700:00:35
6 2098ARNAU FONT REGUANTCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:37:363000:21:143001:05:0619.3501:26:201600:11:1600:00:4400:00:28
7 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:43:062600:20:374801:11:0717.7201:31:442000:11:2200:00:3500:00:27
8 7003JORDI ARBAT TRAVERLLICENCIA DE DIAABM01:44:146200:23:273701:07:5618.5501:31:234300:12:5100:00:4600:00:38
9 7001ERIC DONADEU PERARNLLICENCIA DE DIAABM01:50:346300:23:295601:13:4417.0901:37:135300:13:2100:01:3100:01:29
10 8006JORDI TANYÀLLICENCIA DE DIAABM02:02:229300:26:337401:20:5515.5701:47:287300:14:5400:00:4300:00:36
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:43:327200:24:053501:06:3318.9301:30:384500:12:5400:00:3400:00:30
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5803EVER ALEJANDRO GOMECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:24:38800:19:23100:54:1223.2501:13:351100:11:0300:00:3000:00:33
2 5785MARC DONADEU PERARNCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:27:01700:19:22400:56:3922.2401:16:01900:11:0000:00:3200:00:26
3 4984RICARD COSTA PUIGPEP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:28:571100:19:27500:58:1621.6201:17:431500:11:1400:00:2300:00:23
4 2108SERGI MILLARUELO ANTEAM TRIRELAYABM01:32:171800:20:061301:00:4720.7301:20:532100:11:2400:00:3800:00:26
5 2122ALBERT CARRERAS BASPRAT TRIATLO 1994ABM01:34:223800:21:381401:00:4920.7201:22:272800:11:5500:00:3500:00:28
6 4268JULIO CESAR GAONA C.E.T. DISTANCEABM01:43:436600:23:543301:05:5819.101:29:526400:13:5100:01:0200:00:35
7 2114MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:43:555600:22:453901:08:2818.401:31:134000:12:4200:00:3900:00:37
8 2399JOAQUIM FERNANDEZ CC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:44:232900:20:524901:11:0817.7101:32:003300:12:2300:01:0700:00:49
9 5235RICARD JORDA AMORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:47:188200:24:454201:08:4218.3401:33:276300:13:5100:00:3900:00:40
10 6016GERARD SALVADO BOTCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:427700:24:19000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4300:00:00
11 5465RAUL MANSILLA ESTEBC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:50:324500:22:256101:15:3916.6601:38:043500:12:2800:01:0300:00:46
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2092AINA PICAS ZORILLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABF01:46:575800:23:095001:11:0817.7101:34:173900:12:4000:00:4100:00:39
2 2089JUDIT REINA CORVILLCLUB CICLISTA BANYOLESABF01:55:018900:25:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
3 2090LESLIE REKOW REPULLCLUB CICLISTA BANYOLESABF02:03:099100:25:537601:22:1715.3101:48:107500:14:5900:00:4000:00:37
4 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF02:07:029800:27:567801:22:2715.2801:50:238400:16:3900:00:4000:00:35
5 2075SANDRA COLOMER CALICLUB CICLISTA BANYOLESABF02:09:069400:26:548201:27:3614.3801:54:307100:14:3600:01:2400:01:04
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:541500:20:02600:58:4821.4301:18:501200:11:0400:00:3400:00:25
2 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:521200:19:381501:01:0920.6101:20:471300:11:0500:00:3500:00:24
3 8008SERGI PESARRODONA RFEECABM01:33:122700:20:441201:00:3920.7701:21:232700:11:4900:00:4300:00:29
4 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM01:33:401700:20:052101:02:1520.2401:22:201800:11:2000:00:4000:00:39
5 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:36:523700:21:352401:02:5920.0101:24:343200:12:1800:00:3000:00:30
6 2096MARC CIRERA CASELLAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:37:224200:22:052301:02:3120.1501:24:364100:12:4600:00:2900:00:35
7 2084JORDI TEIXIDOR MIRCLUB CICLISTA BANYOLESABM01:38:223200:21:212901:04:5719.401:26:183000:12:0400:00:4000:01:00
8 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:38:533900:21:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
9 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:41:386400:23:362801:04:5019.4301:28:265000:13:1200:00:5600:00:32
10 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:44:555700:23:08000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5100:00:00
11 4360ALEX ALBALA TOLDRATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:45:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:47:074800:22:304601:11:0517.7301:33:355600:13:3200:00:5100:00:43
13 5763XAVIER GRAELLS MONC.E. RAYOTEAMABM01:47:327800:24:394401:09:1018.2201:33:496000:13:4300:00:5300:00:35
14 1522ORIOL GARCIA BOSCHC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:51:194900:22:316201:15:5016.6201:38:214700:12:5800:01:0800:00:40
15 5476DAVID MOLINA SANCHEC.E. NO TE PARESABM01:58:587600:24:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2088SONIA GALLARDO PERECLUB CICLISTA BANYOLESV1F02:08:3910100:28:298001:24:5214.8501:53:217900:15:1800:01:1000:01:03
2 8MARTA BASSA GARCIAP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV1F02:13:028500:25:10000:00:00000:00:00000:00:0000:01:0300:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:34:142300:20:302201:02:2520.1901:22:551700:11:1900:00:4000:00:24
2 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:35:022500:20:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2900:00:00
3 5782DAVID TARRÉS VILLEGCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:35:203100:21:141901:02:0920.2701:23:232900:11:5700:00:3100:00:29
4 7005ALBERT ALEGRE LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:40:544400:22:153401:06:1219.0301:28:273400:12:2700:00:5900:00:48
5 3334GREGORIO SAINZ PARDC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:42:364700:22:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3900:00:00
6 4310MARTINIA SABATERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:43:452400:20:314701:11:0617.7201:31:373100:12:0800:00:3800:00:36
7 1749JOSE MARIA GARCIA SC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:47:485500:22:445301:12:1317.4501:34:574200:12:5100:00:5400:01:02
8 2348JAUME GRACIA ALCACEINDEPENDIENTEV1M01:50:546100:23:265501:13:3617.1201:37:026500:13:5200:00:5000:00:29
9 8004JOSEMI RODRIGUEZ MELLICENCIA DE DIAV1M01:53:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 2148TONI GARCIA CUENCACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:55:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 2466JOSE LUIS HERNANDEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:55:496900:24:007101:18:0716.1301:42:075900:13:4200:00:5900:00:36
12 2933JOAQUIN SALVADOR TRCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:14:5910200:28:388301:27:5414.3301:56:328500:18:2700:00:5100:01:02
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2199MONTSERRAT MALDONADTEAM TRIRELAYV1F02:27:5310300:29:06000:00:00000:00:00000:00:0000:01:1100:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:30:121900:20:06700:58:5721.3701:19:031400:11:0900:00:3400:00:44
2 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:34:442000:20:112701:03:3219.8301:23:431000:11:0100:00:4300:00:34
3 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:35:403600:21:351601:01:2520.5201:23:003800:12:4000:00:3400:00:38
4 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:001400:20:004001:08:3218.3901:28:322300:11:2800:00:4100:00:46
5 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:40:274100:22:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:5800:00:00
6 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:41:373400:21:284101:08:3318.3801:30:012600:11:3600:00:3900:01:02
7 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:43:293300:21:224501:09:1418.201:30:364400:12:5300:00:3000:00:44
8 1533LLUIS ALBERT VILAGIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:47:485400:22:435101:11:4817.5501:34:315200:13:1700:00:4600:00:41
9 5583JOSEP FERNANDEZ SASC.N. VILAFRANCA V1M01:53:005200:22:346901:17:2316.2801:39:574900:13:0300:00:5000:00:38
10 3246FRANCESC XAVIER MILCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:54:018400:24:585801:14:0417.0101:39:027400:14:5900:01:1600:00:52
11 5577FERRAN GARRIGOSA CAC.E.T. DISTANCEV1M01:54:058100:24:436001:15:2316.7101:40:066600:13:5900:00:4400:00:45
12 2392DAVID GARCIA MANZANTEAM TRIRELAYV1M01:54:358300:24:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:3500:00:00
13 2105DAVID ESTAPÉ MUÑOZC.A. IGUALADAV1M02:03:499200:26:007901:22:3615.2501:48:367700:15:1300:00:5100:00:59
14 8003JORGE SOTOMAYOR CALLLICENCIA DE DIAV1M02:07:186800:23:568401:28:1414.2801:52:107600:15:0800:01:1200:01:09
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIA CATLLA FERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV2M01:32:102100:20:131101:00:3520.801:20:481900:11:2200:00:5000:00:43
2 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:37:535300:22:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:2400:00:00
3 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:41:505100:22:32000:00:00000:00:00000:00:0000:01:1000:00:00
4 3196JOSE DOMINGUEZ SANCTEAM TRIRELAYV2M01:48:277000:24:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:4600:00:00
5 3195DAVID DELLUNDE MARTTEAM TRIRELAYV2M01:52:276500:23:485901:14:5816.8101:38:465800:13:4100:01:0300:00:44
6 119JUANJO GALLARDO GONPRAT TRIATLO 1994V2M01:52:547900:24:415701:13:5417.0501:38:356900:14:1900:00:5900:00:57
7 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:58:398700:25:317201:19:2015.8801:44:516100:13:4800:00:5500:00:56
8 4408MIQUEL LLEVAT MATALCLUB VO2 TEAMV2M01:59:567500:24:117701:22:2315.2901:46:345500:13:2200:00:5300:00:52
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2118JORDI COMPTA SOUSCLUB CICLISTA BANYOLESV2M01:40:565000:22:313101:05:2519.2601:27:564800:13:0000:00:4600:00:42
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:43:356000:23:193601:06:5518.8301:30:145400:13:2100:00:3800:00:36
3 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:46:407400:24:103801:08:2318.4301:32:336700:14:0700:01:0100:00:43
4 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:51:137100:24:035401:13:3217.1401:37:355700:13:3800:00:5400:00:38
5 5619EMILIO TORRES GUTIETEAM TRIRELAYV2M01:54:367300:24:086701:17:1116.3201:41:195100:13:1700:00:5300:00:49
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1933ISABEL GANDIA MARTICLUB ESPORTIU Z5V3F02:09:219900:27:598101:26:0114.6501:54:008000:15:2100:02:2700:01:31
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV3M01:56:319000:25:526401:16:2416.4901:42:166800:14:1500:00:5100:00:41
2 8007MIQUEL FERNANDEZFEECV3M01:59:499600:27:136601:17:0316.3501:44:168100:15:3300:00:5400:00:48
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:55:536700:23:556801:17:1816.301:41:137200:14:4000:00:5400:00:56
2 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MANRESAV3M01:59:158800:25:377301:19:5015.7801:45:276200:13:4800:01:0700:01:27
3 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M02:01:5810000:28:087001:17:4816.201:45:568200:16:0200:00:5100:00:43

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35