RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
258 241 233 7 1 750 18 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4040ABRIL ESTRADE MORAGC.E. KATOA BARCELONAJVF01:12:084700:11:1910500:39:1027.5700:50:2911600:21:3900:01:0000:00:48
2 4751LUCIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONAJVF01:12:45700:10:0212600:40:2126.7700:50:2313600:22:2200:00:4900:00:49
3 5026ANNA ONIEVA LLOBERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JVF01:13:338300:12:1812500:40:1826.800:52:369400:20:5700:01:0000:00:48
4 1619GEMMA FRIGOLA GARCÍG. E. ESPORTIU GIRONI GEIJVF01:13:357800:12:1315100:41:5525.7700:54:084800:19:2700:01:0600:00:42
5 570ANDREA BLANCH STAMPCLUB NATACIO BARCELONAJVF01:14:435400:11:3714300:41:2026.1300:52:5711800:21:4600:01:1000:00:48
6 696ALEXANDRA ARILLOCREU GROGA CALELLA TRIATLJVF01:17:076000:11:4413500:41:0326.3100:52:4718100:24:2000:01:0900:00:51
7 564ARIADNA RIBOT SANCHCLUB NATACIO BARCELONAJVF01:22:037900:12:1519200:46:3323.200:58:4815600:23:1500:01:2700:00:50
8 4163AÏNARA SANDOVAL AMACLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:22:1515400:14:0514500:41:2926.0300:55:3421500:26:4100:01:3400:01:02
9 5549HELENA MARINA RODRICREU GROGA CALELLA TRIATLJVF01:22:5810800:13:0118400:45:3623.6800:58:3718200:24:2100:01:0700:00:47
10 1093MAITE ESVERTIT TORRCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF01:23:3619600:15:5817800:44:2724.301:00:2515500:23:1100:01:2400:01:15
11 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF01:28:569500:12:3718500:45:4023.6500:58:1723000:30:3900:01:0600:00:59
12 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA SANT JUSTJVF01:32:186100:11:4621300:49:3921.7501:01:2523100:30:5300:01:0800:00:52
13 6051PAULA DE LA CRUZ BAC.N. BADALONAJVF01:33:0512400:13:2321200:49:3921.7501:03:0222700:30:0300:01:1400:01:15
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESJVM01:02:51900:10:061500:33:3232.2100:43:383800:19:1300:00:5300:00:58
2 4686JAN MONTIEL MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJVM01:03:18000:00:00000:00:00000:43:305200:19:4800:00:0000:00:48
3 6052TEO PALOMINO RAFFOFLOR DE TRIATLOJVM01:04:26200:09:414100:35:3130.4100:45:124200:19:1400:00:5400:00:49
4 603BIEL COLOMINA RODRÍFLOR DE TRIATLOJVM01:05:052600:11:004400:35:3630.3400:46:362500:18:2900:01:1000:01:18
5 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONJVM01:05:141500:10:162900:34:2631.3600:44:428200:20:3200:00:5300:00:49
6 1208ANIOL CLAVELL CLOTEC.N. VIC-ETBJVM01:05:461000:10:072300:34:0931.6300:44:1611300:21:3000:00:5000:00:47
7 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM01:05:57000:00:00000:00:00000:45:417400:20:1600:00:0000:00:39
8 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA SANT JUSTJVM01:07:273200:11:057000:36:4329.4100:47:485000:19:3900:00:5600:00:45
9 6102PAU GUITERAS I PAIXCLUB NATACIO MANRESAJVM01:07:413700:11:105900:36:1329.8200:47:237500:20:1800:01:1300:00:54
10 5532CARLOS MEJIA GALLEGFLOR DE TRIATLOJVM01:08:201800:10:277900:37:1828.9500:47:458400:20:3500:00:5900:00:56
11 2594JAN LLOPIS I ARAGONCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:08:233400:11:087400:36:5129.3100:47:598000:20:2400:00:5400:00:40
12 5816LUCAS SAENZ DIAZTRANSTRIATLONJVM01:08:455700:11:388700:37:5428.500:49:324100:19:1300:01:0500:00:59
13 6174DIEGO SANCHEZ GARCIFLOR DE TRIATLOJVM01:08:479800:12:465100:35:4930.1500:48:357000:20:1200:01:0000:00:45
14 4772NIL ROIG AGEAFLOR DE TRIATLOJVM01:08:501200:10:136100:36:2129.7100:46:3413200:22:1600:01:0600:00:45
15 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:09:044000:11:136500:36:2829.6200:47:4110600:21:2300:00:4900:00:51
16 6242DIDAC PANIAGUA FERRC.N. SABADELLJVM01:11:567100:12:085000:35:4830.1700:47:5617500:24:0000:01:1300:00:54
17 5859CARLES ARAGONES MALC.N. TARRACOJVM01:13:046300:11:5113600:41:0426.300:52:556500:20:0900:02:0000:01:38
18 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM01:13:424600:11:1913400:41:0226.3200:52:2110500:21:2100:01:1500:01:01
19 4287PAU NICOLAS COSOC.N. BADALONAJVM01:13:594100:11:1310200:38:5727.7300:50:1017200:23:4900:01:0200:00:52
20 4178MARTI CARRE PEREZCLUB NATACIO BARCELONAJVM01:14:074400:11:1713300:41:0026.3400:52:1711900:21:5000:01:2200:00:49
21 1058MARC PENA SALASCLUB ESPORTIU TRI 4.40JVM01:16:037300:12:1013700:41:0726.2700:53:1714400:22:4600:01:2400:00:47
22 4083GUILLEM MERCADE PUJCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVM01:20:292900:11:0218800:45:5523.5200:56:5716500:23:3200:01:2500:02:08
23 7013CASTEL MAXENCELLICENCIA DE DIAJVM01:24:0117400:15:0212400:40:1826.800:55:2022300:28:4100:02:2700:00:56
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 148NURIA NOGUERA SALMEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:12:185300:11:3611200:39:2927.3500:51:0510000:21:1300:00:4400:00:39
2 5404ALBA BARROSO MONTORC.N. MATAROJNF01:20:0815200:13:5916900:43:2024.9200:57:1914500:22:4900:01:1000:00:55
3 3231BERTA BRUGUERA LOPEC.E. KATOA BARCELONAJNF01:20:308100:12:1618300:45:3423.700:57:5014100:22:4000:01:0700:00:52
4 1077MARÍA RODRÍGUEZ LLAC.E. KATOA BARCELONAJNF01:32:4111400:13:0822700:53:1120.3101:06:1921200:26:2200:01:0300:01:05
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5877JOAQUIN MOJICA BAQUCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:001100:10:09900:33:0032.7300:43:09700:17:5100:00:5500:00:45
2 4223JAVIER SANTED VILLACLUB NATACIO BARCELONAJNM01:05:19800:10:053400:35:0930.7300:45:146400:20:0500:00:5500:00:42
3 6269BRU ROSET GALÍC.N. SABADELLJNM01:07:1811000:13:063300:34:5930.8700:48:053900:19:1300:01:1800:00:56
4 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:08:2316500:14:331800:33:5331.8700:48:265600:19:5700:00:5400:00:56
5 2311PAU TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:08:252400:10:5510800:39:1827.4800:50:131400:18:1200:01:1600:00:42
6 3170ARNAU CASTRO GARCIACLUB TRIATLO BADIA DEL VAJNM01:08:3310300:12:568000:37:2428.8800:50:201500:18:1300:01:2200:00:53
7 5568PAU ELIAS VIÑASL´3SCOLA SANT JUSTJNM01:11:41600:10:0113200:40:5926.3500:51:008700:20:4100:01:0400:01:44
8 4799LUCAS ARTIGAS RODRIC.N. TARRACOJNM01:12:3614100:13:419700:38:4327.8900:52:247100:20:1200:01:2100:00:51
9 3605ALBERT OLIVER RIBECREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:14:0115500:14:0611100:39:2127.4500:53:278300:20:3400:01:0500:01:01
10 4234JOAN JIMENEZ FLORESCREU GROGA CALELLA TRIATLJNM01:17:4716300:14:2212800:40:2526.7200:54:4714800:23:0000:01:2200:00:52
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLSUB23F01:16:1911100:13:0612200:40:1226.8700:53:1815000:23:0100:01:1200:00:58
2 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:16:3017700:15:1012100:40:0226.9800:55:1210400:21:1800:01:0400:00:57
3 3611MARIONA ÀVILA I TINC.E. KATOA BARCELONASUB23F01:17:1917900:15:1311800:39:5327.0800:55:0613000:22:1300:01:1600:01:07
4 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:18:367700:12:1316400:42:5925.1300:55:1216200:23:2400:01:1600:00:55
5 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:22:155500:11:3818700:45:5323.5400:57:3118800:24:4400:00:5700:00:59
6 1181ARIADNA LOPEZ RIERAC.N. MATAROSUB23F01:23:5421100:17:2015600:42:1725.5400:59:3717800:24:1700:01:0500:01:08
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCESUB23M00:58:09500:09:52100:31:3434.2100:41:26300:16:4300:00:4100:00:43
2 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:01:411400:10:16800:33:0032.7300:43:162300:18:2500:00:5200:00:48
3 5903BRUNO MONTEFUSCO DEFLOR DE TRIATLOSUB23M01:02:415900:11:401900:33:5331.8700:45:33400:17:0800:00:5300:00:52
4 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:03:412700:11:012700:34:1931.4700:45:202000:18:2100:01:1000:00:54
5 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:04:163900:11:11700:32:5532.8100:44:066800:20:1000:01:0100:00:51
6 3297SERGI ALIAGA TORRENCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:04:351900:10:3016000:42:3325.3800:53:03100:11:3200:00:4500:00:49
7 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:04:374300:11:152200:34:0131.7500:45:164500:19:2100:00:5500:00:51
8 892MARC TERRATS AMATCCT SALOU COSTA DAURADASUB23M01:07:009900:12:494300:35:3530.3500:48:242800:18:3600:01:3400:01:07
9 2791DANIEL RATERA RAMOSPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:07:028600:12:223800:35:1930.5800:47:414600:19:2100:00:5500:00:56
10 4893VICTOR ROYO CALAVECLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:07:065000:11:228100:37:2628.8500:48:481900:18:1800:01:1300:00:46
11 4738PAU QUINTANO VILOSAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M01:08:016600:11:553700:35:1630.6200:47:119000:20:5000:01:0300:01:03
12 1085MIQUEL LLANERAS GAYC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:08:585100:11:287600:36:5829.2200:48:268100:20:3200:01:0300:00:47
13 6280ROGER MONTSERRAT FCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:09:232100:10:409500:38:3927.9400:49:196200:20:0400:01:1200:00:53
14 783MARC PI GARCIAC.N. SABADELLSUB23M01:09:334500:11:187800:37:1528.9900:48:339700:21:0000:01:1200:00:55
15 3443NIL TORRENTA ROURACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:11:3511600:13:118300:37:3828.700:50:498900:20:4600:01:1300:00:49
16 1281YAGO URIBE MARTÍNEZTRANSTRIATLONSUB23M01:12:2114600:13:467700:37:0129.1800:50:4711500:21:3400:02:0400:01:07
17 1786ALBERT BARTRA BARBEC.N. TARRACOSUB23M01:13:0311800:13:159400:38:342800:51:4910100:21:1400:01:1600:00:55
18 780ROGER CALLARISA VILC.N. SABADELLSUB23M01:15:2212600:13:2811000:39:2127.4500:52:4914000:22:3300:01:0500:01:03
19 7011PABLO VICENTE MARTÍLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:4114900:13:5012700:40:2426.7300:54:1410900:21:2700:01:2900:00:53
20 2695ROGER CALSINA FIGOLC.E. KATOA BARCELONASUB23M01:16:1514800:13:4715900:42:2925.4200:56:165700:19:5900:02:0800:01:31
21 7012JOAN GAGO ROYOLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:2617300:14:5611900:40:002700:54:5611200:21:3000:01:3800:00:53
22 4583JOAQUIN GABRIEL QUICLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:25:1118500:15:2120000:47:4522.6201:03:0612300:22:0500:01:3300:01:08
23 1847ALEX GALLEGO PELLICC.N. CATALUNYASUB23M01:31:0117800:15:1221700:50:1621.4901:05:2819700:25:3300:02:3800:01:38
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:12:5310700:13:0012000:40:0226.9800:53:025300:19:5100:01:1900:01:04
2 1280MARIA LARROSA NOGUETRANSTRIATLONABF01:17:5315600:14:0914700:41:322600:55:4112800:22:1200:01:2900:01:24
3 6104SARA HERNANDEZ MOLFCLUB TRIATLO BLANESABF01:20:5112300:13:2117000:43:2224.900:56:4317700:24:0800:01:5200:01:32
4 6266LUCIA CORDOBA MIÑANCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:22:2118000:15:1317100:43:2924.8400:58:4216600:23:3900:01:4200:00:54
5 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:25:2917000:14:5218100:44:5424.0500:59:4620300:25:4300:01:1100:00:51
6 2093CARLOTA AGUILERA ORCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:27:1718200:15:1519600:47:1222.8801:02:2718900:24:5000:01:4200:01:10
7 1344TANIA ANSON CARRASCTRI+9 EL MASNOUABF01:31:2219700:16:0021800:50:1721.4801:06:1719300:25:0500:01:4600:01:13
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:58:00400:09:49200:31:4434.0300:41:33200:16:2700:00:3700:00:37
2 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:02:043300:11:06400:32:4333.0100:43:491600:18:1500:00:5200:00:46
3 1063ORIOL MAS ESPINALTG. E. ESPORTIU GIRONI GEIABM01:02:222000:10:371300:33:2232.3700:43:592100:18:2300:00:5700:00:56
4 5421RAUL MARTIN NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:56300:09:482500:34:1331.5600:44:013200:18:5500:00:5700:00:46
5 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROABM01:03:356400:11:531200:33:1132.5500:45:042700:18:3100:00:4500:00:42
6 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:03:5712000:13:16600:32:4532.9800:46:011000:17:5600:01:1300:00:48
7 1343POL VIZUETE SANDOVATRI+9 EL MASNOUABM01:04:171300:10:151600:33:4232.0500:43:577800:20:2000:00:5100:00:53
8 3336JORDI GARCIA BERMUDC.E. RAYOTEAMABM01:04:226800:11:572400:34:1031.6100:46:071700:18:1500:01:2700:00:52
9 5450FRANCESC ESCOLA RUICLUB TRIATLO CORNELLAABM01:04:576500:11:542000:33:5531.8400:45:493600:19:0800:00:5200:00:53
10 4118VICTOR SANCHEZ CARDVILADECANS TRIATLOABM01:06:455200:11:344000:35:2530.4900:46:595100:19:4600:01:0300:01:05
11 499CARLOS ALFONSO PULIC.N. BADALONAABM01:08:402300:10:466900:36:4129.4400:47:279900:21:1300:00:5300:00:52
12 2344ALEJANDRO SANCHEZ LCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:3311900:13:155800:36:1329.8200:49:286300:20:0500:01:1300:01:00
13 2859ADRIA MITJA CABEZOSC.N. CALELLAABM01:09:357200:12:095300:35:5330.100:48:0211400:21:3300:00:5400:00:50
14 4096ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLABM01:09:4614500:13:448900:38:0728.3300:51:51900:17:5500:01:0800:00:49
15 1903KEVIN TARANCON SANTTRANSTRIATLONABM01:10:0711700:13:135600:36:0129.9900:49:149100:20:5300:00:5600:00:49
16 7016MARTI CASALS SERRALLICENCIA DE DIAABM01:10:348800:12:287200:36:5129.3100:49:1910200:21:1500:01:1700:00:45
17 5262AITOR ESPINOSA VALECLUB NATACIO BANYOLESABM01:10:4115800:14:116700:36:3529.5200:50:465400:19:5500:00:5800:00:48
18 2854MARC ARRIAZA I BOSCCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:10:4218100:15:146000:36:1529.7900:51:294000:19:1300:01:3700:00:48
19 3033MIGUEL ANGEL FERNANC.E. KATOA BARCELONAABM01:10:449000:12:287100:36:5029.3200:49:1810800:21:2600:01:0000:00:50
20 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:5412800:13:288800:38:0228.400:51:3010700:21:2400:01:0900:00:53
21 920SANTI MARTÍNEZ SESÉAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:14:3114200:13:4214100:41:1226.2100:54:544900:19:3700:02:2900:01:36
22 1060ENRIC RIVERA PEREGRC.E. KATOA BARCELONAABM01:15:2718300:15:1613000:40:4526.500:56:014700:19:2600:02:5600:01:16
23 5530JAN MARSAL MERCADERCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:15:4914700:13:4710100:38:5627.7400:52:4315200:23:0600:01:3100:00:59
24 6250DIDAC MEMBRIVES BARTGCBINNABM01:17:0117100:14:539300:38:2028.1700:53:1317000:23:4800:01:2800:01:26
25 912GERARD GILABERT ZAMAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOABM01:17:5218600:15:2212900:40:2726.700:55:4912200:22:0300:01:2300:01:11
26 7010ADRIÀ MOLISTINDEPENDIENTEABM01:18:2214000:13:4012300:40:1726.8100:53:5718300:24:2500:01:1900:01:09
27 1842GUIFRÉ BALLESTERINDEPENDIENTEABM01:18:4218800:15:3413100:40:5826.3600:56:3212600:22:1000:02:2400:01:34
28 900RAFA GOMEZ GINESCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:19:1216600:14:3315800:42:2825.4300:57:0112700:22:1100:01:3100:00:53
29 1852SERGI MARCHAL TARINC.N. VIC-ETBABM01:24:1620300:16:3416300:42:4925.2200:59:2319000:24:5300:01:4300:01:15
30 5669GUILLEM DELGADO GONCLUB TRIATLO SABADELLABM01:39:3516200:14:2222800:54:5319.6801:09:1522800:30:2000:02:2200:01:19
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 21AIDA FABREGA ARGERIC.N. MATAROABF01:13:479300:12:319900:38:4727.8500:51:1813800:22:2900:01:0400:00:53
2 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:15:557400:12:1213900:41:1026.2300:53:2213900:22:3300:01:0100:00:48
3 6138SARA DELPUEYO CASANCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:22:1016100:14:1917900:44:4524.1300:59:0415300:23:0600:01:0700:00:55
4 1345LAURA GONZALEZ SAINTRI+9 EL MASNOUABF01:37:5822400:19:4922600:52:0620.7301:11:5520700:26:0300:02:2000:01:24
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:39100:09:281700:33:4931.9400:43:17500:17:2200:00:5600:00:47
2 214ARNAU MARTINEZ MURC.E. KATOA BARCELONAABM01:03:442800:11:012600:34:1831.4900:45:192200:18:2500:00:4500:01:00
3 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM01:04:382200:10:463100:34:3731.200:45:234300:19:1500:00:5300:00:58
4 543ORIOL BRUGUERA SUPEC.N. MATAROABM01:05:306700:11:563000:34:3731.200:46:333300:18:5700:00:5400:00:45
5 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:463000:11:022800:34:2531.3800:45:277600:20:1900:00:5000:00:58
6 3130MARC CANETC.E. KATOA BARCELONAABM01:05:534800:11:193600:35:1530.6400:46:344400:19:1900:00:4400:00:47
7 1821JAVIER GARCIA GONZAC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:05:564900:11:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 8001ALBERTO JÓSE GÓRRIZCLUB NATACIÓN TERUEL TRIAABM01:06:308000:12:154900:35:4430.2200:47:592600:18:3100:01:0600:00:48
9 4822OSCAR MONTSERRAT AGCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:08:0510400:12:577300:36:5129.3100:49:481800:18:1700:01:4300:00:50
10 1815MARC CÓNSOLA PÁRRAGCLUB PROAMABM01:08:549100:12:296300:36:2329.6800:48:525900:20:0200:01:0200:00:57
11 702KEVIN ERNESTO GÓMECREU GROGA CALELLA TRIATLABM01:11:325600:11:3810700:39:1627.500:50:548500:20:3800:01:1200:01:05
12 5889MARC VILAMANYA LOPEC.E. KATOA BARCELONAABM01:12:3213900:13:399200:38:1528.2400:51:548600:20:3800:01:0300:00:49
13 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:16:5518700:15:3214000:41:1026.2300:56:427200:20:1300:01:2400:00:55
14 6140JORDI LLORDÉS MORELCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:17:0222200:19:2611500:39:4327.1900:59:09800:17:5300:02:2200:01:01
15 6016GERARD SALVADO BOTCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:18:2419300:15:5011400:39:3627.2700:55:2614700:22:5800:01:5100:01:39
16 872IVAN SERRANO PLEGUECCT SALOU COSTA DAURADAABM01:28:3221700:18:4218000:44:4624.1301:03:2819200:25:0400:02:3700:01:32
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3959ANNABEL NAVIO ROBLTGCBINNABF01:18:155800:11:4017200:43:3124.8200:55:1115100:23:0400:01:3900:01:03
2 2376ELECTRA GARCIA MARGCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:20:4819500:15:5715300:42:0525.6600:58:0214300:22:4600:01:0600:00:50
3 3521MONICA CRISOL SALASCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:28:1019100:15:4820100:47:5122.5701:03:3918600:24:3100:01:4200:01:05
4 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:33:3921800:18:5022000:51:0221.1601:09:5216900:23:4700:02:0300:01:12
5 4165GEORGINA CALLEJON MCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:34:2220900:17:1021600:50:1221.5101:07:2221900:27:0000:01:3800:01:07
6 1840JESSICA URBANO MARTCCT SALOU COSTA DAURADAABF01:37:5522100:19:1420800:49:2421.8601:08:3822500:29:1700:01:4100:01:15
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 618RAUL LORENZO MASEDACCT SALOU COSTA DAURADAABM01:02:592500:10:581100:33:0332.6800:44:013400:18:5800:00:5600:00:46
2 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:05:313600:11:104600:35:3630.3400:46:463100:18:4500:00:5100:00:54
3 2755DAVID GARCIA RODRIGTEAM TRIRELAYABM01:07:1010200:12:544200:35:3130.4100:48:253000:18:4500:01:3100:00:45
4 1813DAVID RODRIGUEZ PERCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:07:3312500:13:256600:36:3129.5800:49:56600:17:3700:01:1900:01:00
5 809ORIOL PADROS VERAC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:08:099200:12:314700:35:3930.2900:48:105800:19:5900:00:5700:01:03
6 1657ANDREU HUIZINGA POLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:08:189700:12:453500:35:1330.6700:47:587700:20:2000:01:0900:00:49
7 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:09:2411500:13:095500:36:0129.9900:49:107300:20:1400:01:2300:00:45
8 6298EMILIANO SEBASTIAN C.N. CALELLAABM01:09:5511300:13:085700:36:0329.9600:49:118800:20:4400:01:0000:00:48
9 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:09:583500:11:098400:37:4128.6600:48:509800:21:0800:01:0400:00:52
10 902NICOLÁS ALEJANDRO CCT SALOU COSTA DAURADAABM01:10:328700:12:238500:37:4728.5800:50:107900:20:2200:01:3000:00:47
11 5836GUILLEM FARRE VILLEC.E. KATOA BARCELONAABM01:11:1512100:13:188600:37:5428.500:51:126100:20:0300:01:2700:01:09
12 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:13:0716000:14:186800:36:3529.5200:50:5313100:22:1400:01:0200:00:46
13 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM TRIRELAYABM01:13:268500:12:209100:38:1328.2600:50:3314600:22:5300:01:2100:00:59
14 1506CHRISTIAN REINA MUÑCLUB TRIATLO ARENYSABM01:21:4315000:13:5217300:43:3324.800:57:2518000:24:1800:01:3700:00:55
15 1706MARC RODRÍGUEZ PALETGCBINNT2M01:22:409600:12:3917700:44:2624.3100:57:0520000:25:3500:02:3000:01:28
16 4451DAVID MARTINEZ FERRTGCBINNABM01:27:3622500:20:0117500:43:4024.7301:03:4117300:23:5500:01:5000:00:58
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5356BLANCA SANROMA DALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:16:5610900:13:0514900:41:4225.900:54:4712500:22:0900:01:1000:01:02
2 4041CAROLINA APARICIO CCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:27:2519000:15:4618600:45:4123.6401:01:2720600:25:5800:01:4800:01:31
3 3757ELISABETH MARTI RODCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:31:2920100:16:1920500:48:5222.101:05:1121000:26:1800:02:0400:01:53
4 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:32:5821200:17:2521400:49:5321.6501:07:1820100:25:4000:02:1700:01:01
5 6036OLGA FERNANDEZ ORTCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:33:1720700:17:0721100:49:3621.7701:06:4321300:26:3400:02:1200:01:54
6 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:33:3114300:13:4222300:51:1221.0901:04:5422200:28:3700:01:5000:01:27
7 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUV1F01:37:5822900:20:4322100:51:0321.1601:11:4620900:26:1200:02:0300:01:16
8 122INES MESTRE CARRASCCLUB TRIATLO BLANESV1F01:38:2321300:17:5022400:51:1621.0701:09:0622600:29:1700:01:4700:01:24
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 340RICHARD CALLE MARTIC.E.T. DISTANCEV1M01:00:231600:10:22300:31:5033.9300:42:121300:18:1100:00:4700:00:45
2 2830SERGI LASHERAS RABIC.E.T. DISTANCEV1M01:02:301700:10:241400:33:2532.3200:43:492900:18:4100:00:5500:00:49
3 976ALBERT JIMENEZ GARC.E. RAYOTEAMV1M01:03:338900:12:281000:33:0132.7100:45:291100:18:0400:01:0700:00:57
4 2183GERMAN GARROTE BORRTRI+9 EL MASNOUV1M01:07:043100:11:045200:35:5030.1400:46:546700:20:1000:01:0200:00:54
5 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:07:436200:11:484800:35:4430.2200:47:326900:20:1100:00:5600:01:08
6 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:11:4310000:12:5111700:39:5027.1100:52:413500:19:0200:01:0300:01:02
7 832AITOR OLMO IBAÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:12:05000:00:00000:00:00000:50:5010300:21:1500:00:0000:00:53
8 3425JAVIER MARTINEZ MUÑC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:4617600:15:1010600:39:1127.5600:54:212400:18:2500:01:5700:00:45
9 165JAUME MARTINEZ LOPEC.N. BADALONAV1M01:13:4618400:15:188200:37:3428.7500:52:529200:20:5400:00:4900:00:48
10 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:13:498200:12:179000:38:1128.2800:50:2816000:23:2100:01:0900:00:53
11 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:15:1210100:12:5110300:38:5727.7300:51:4816300:23:2400:01:1400:00:55
12 2676ALBERTO RODRIGUEZ MVILADECANS TRIATLOV1M01:15:4320400:16:4610400:39:0227.6700:55:485500:19:5500:01:1600:01:04
13 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:17:2516700:14:3411300:39:3527.2800:54:0915700:23:1600:01:1100:01:01
14 1073JAUME SOLA MORENOCLUB PROAMV1M01:17:2813500:13:3415200:41:5625.7600:55:3012000:21:5800:02:0200:01:23
15 5629SERGI LA ROSA CRUZCLUB ATLETIC TORELLO - TRV1M01:19:2521000:17:1611600:39:4927.1200:57:0513400:22:2000:01:3600:00:52
16 2939DANIEL JAVIER MARTICLUB PROAMV1M01:20:4415900:14:1116600:43:0325.0900:57:1416400:23:3000:01:5800:02:10
17 6285JAVIER DIZ CAMPOSCLUB TRIATLO CORNELLAV1M01:22:1821400:18:1016800:43:0825.0401:01:189600:21:0000:02:2800:01:19
18 923JOSEP MARIA BUIZA GAT C. R3 RIPOLLET TRIATLOV1M01:28:2010600:12:5719900:47:3522.701:00:3222000:27:4800:02:2400:01:37
19 887RUBÉN GARCIA CACERCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:31:5022800:20:3919700:47:1222.8801:07:5117400:23:5900:02:5600:01:07
20 1844LUIS DAUNIS MENDAÑAINDEPENDIENTEV1M01:32:3616900:14:4219500:46:4723.0901:01:2923200:31:0700:03:3500:02:09
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6143EMMA CARRERAS BOLADCLUB ESPORTIU TRI 4.40V1F01:20:4320500:16:5814800:41:322600:58:3012900:22:1300:01:2500:01:02
2 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:26:3019200:15:4919300:46:3723.1701:02:2617600:24:0400:01:1600:01:52
3 1150EVA RAMIO BOSCHTGCBINNV1F01:35:0722700:20:1820600:49:0721.9901:09:2520200:25:4200:02:0100:01:38
4 4554IRENE RAMOS DEL POZCLUB TRIATLO SABADELLV1F01:46:1522600:20:1222900:57:0518.9201:17:1722400:28:5800:02:4200:01:52
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:03:074200:11:14500:32:4333.0100:43:573700:19:1000:00:4900:00:45
2 941ALVARO RANCE GIMENEC.E.T. DISTANCEV1M01:03:163800:11:112100:33:5631.8300:45:071200:18:0900:00:5200:00:46
3 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:07:367600:12:123900:35:2230.5400:47:346000:20:0200:00:5600:00:58
4 372NICOLAS SAENZ BRIASTRANSTRIATLONV1M01:10:2713200:13:315400:35:5730.0400:49:289500:20:5900:00:5900:00:58
5 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:12:1317500:15:097500:36:5529.2600:52:046600:20:0900:01:1300:01:16
6 3054JORDI PUJOL BELLALTCLUB TRIATLO ARENYSV1M01:17:4115700:14:1014200:41:1526.1800:55:2513300:22:1600:01:3100:01:11
7 5510IGNASI LLOVET ROCAC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:18:2212200:13:2016100:42:3825.3300:55:5813700:22:2400:02:0500:01:26
8 3432ADAM GOLDTHORPWE RUN TEAMV1M01:19:2615100:13:5315500:42:1525.5600:56:0815800:23:1800:01:3100:01:13
9 670DANIEL JUNCA BAREACLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:19:5413300:13:3216500:43:0125.1100:56:3315900:23:2100:01:5800:01:17
10 3002ALEXIS HERVAS GINERC.N. CALELLAV1M01:20:1113100:13:3117400:43:4024.7300:57:1114900:23:0000:03:0100:01:01
11 5265JESUS LUIS JIMENEZCLUB TRIATLO BLANESV1M01:20:5219900:16:0816200:42:4525.2600:58:5312100:21:5900:01:2300:00:59
12 5575PATRICK MAUSSL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:21:1420200:16:2113800:41:0926.2500:57:3016800:23:4400:01:4300:01:01
13 3340MARC URIARTE CULLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:22:0416400:14:3216700:43:0425.0800:57:3618400:24:2800:02:1500:01:50
14 1848ANTONIO BUIZA GRILLGOO SPORT CLUBV1M01:25:4312700:13:2819400:46:4223.1301:00:1019800:25:3300:02:1000:01:03
15 635DANI CANADELL PICARCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:29:1620000:16:1119100:46:2923.2301:02:4021400:26:3600:01:2600:01:07
16 848DAVID GARCIA MARLESINDEPENDIENTEV1M01:30:2818900:15:3920200:48:2922.2801:04:0821100:26:2000:03:2800:01:44
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:30:3822300:19:4819000:46:2023.3101:06:0818500:24:3000:01:5200:01:34
2 5675M. ÀNGELS PÉREZ DURC.N. VIC-ETBV2F01:31:5020800:17:0820900:49:2621.8501:06:3419500:25:1600:01:4000:01:15
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:09:5313000:13:313200:34:5330.9600:48:2411100:21:2900:01:0300:01:10
2 179GUILLERMO LLADO GARTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M01:11:029400:12:336200:36:2329.6800:48:5612400:22:0600:01:1300:01:41
3 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV2M01:12:146900:12:019800:38:4527.8700:50:4611000:21:2800:01:2300:01:09
4 1422GUILLERMO TUÑI PICATRIFANATICS CLUB ESPORTIUV2M01:14:537500:12:1210900:39:1827.4800:51:3016100:23:2300:01:3200:01:31
5 5637ANDREU MARSAL FORTUCCT SALOU COSTA DAURADAV2M01:15:2513800:13:389600:38:4027.9300:52:1815400:23:0700:00:5900:01:04
6 5116CHRISTIAN RECODER SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:3912900:13:3115000:41:4725.8500:55:1813500:22:2100:01:4800:01:06
7 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:20:1315300:14:0214600:41:3026.0200:55:3218700:24:4100:01:4100:01:01
8 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:20:2314400:13:4315700:42:2225.4900:56:0517900:24:1800:01:1900:01:14
9 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:25:4713600:13:3718900:46:0123.4700:59:3820800:26:0900:01:0500:01:32
10 1864SALVADOR DE VAL SOLCLUB TRIATLO ARENYSV2M01:30:4016800:14:3921900:50:2721.4101:05:0619900:25:3400:01:5000:01:42
11 4904JUAN MANUEL MENDOZAC.N. SABADELLV2M01:32:4419800:16:0221500:50:0021.601:06:0221600:26:4200:02:1400:01:06
12 1549CARLOS TORRES GOMEZC.A. XALOCV2M01:38:2221600:18:1821000:49:3521.7801:07:5322900:30:2900:01:5900:02:06
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULALIA CALVERAS AUTGCBINNV2F01:32:5922000:19:1220400:48:3522.2301:07:4719400:25:1200:03:1100:01:13
2 5132MARIA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:34:0821500:18:1520700:49:0921.9701:07:2421700:26:4400:02:2700:01:34
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5468KERNAN HEINZC.A. XALOCV2M01:08:337000:12:034500:35:3630.3400:47:399300:20:5400:01:0000:01:01
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:1811200:13:076400:36:2529.6600:49:3214200:22:4600:01:0500:00:56
3 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:16:1813700:13:3710000:38:5227.7900:52:2917100:23:4900:01:3800:01:07
4 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:16:4713400:13:3314400:41:2826.0500:55:0111700:21:4600:02:2700:00:53
5 5289F. XAVIER AVELLANA CLUB NATACIO BANYOLESV2M01:30:2017200:14:5422500:51:4520.8701:06:3916700:23:4100:02:1700:01:28
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 842JAVIER CATASUS BRISTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV3M01:19:518400:12:1915400:42:1025.6100:54:2919600:25:2200:01:1700:01:22
2 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:22:5910500:12:5717600:44:0724.4800:57:0420500:25:5500:01:1400:01:58
3 4386JOSEP MARIA TAPIES CLUB NATACIO MANRESAV3M01:31:1219400:15:5320300:48:3122.2601:04:2421800:26:4800:02:0300:02:06
4 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MANRESAV3M01:35:5223000:24:4418200:45:1923.8301:10:0320400:25:4900:01:4700:01:04
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 815RAMON DE GIL CAPELLCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:29:1820600:17:0419800:47:1322.8701:04:1719100:25:0100:03:0600:01:44
2 977FLAVIO PIETROCOLA FC.N. CATALUNYAV3M01:38:1221900:18:5322200:51:0821.1201:10:0122100:28:1100:04:1900:02:06

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35