RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
60 56 50 4 2 750 21 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7014GERARD RODRIGUEZ VILLICENCIA DE DIAJVM02:15:233400:16:561401:31:3913.7501:48:353700:26:4800:00:0000:00:00
GRUP: G18-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3073ARNAU MONZONIS ADAMCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM02:17:302300:15:432701:39:1612.6901:54:591000:22:3100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7015AIDA MASES SERRALLICENCIA DE DIAABF02:58:354200:19:154702:06:399.9502:25:544800:32:4100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8003XAVIER JOVÉ RIARTLLICENCIA DE DIAABM01:43:09700:14:09101:07:5918.5301:22:08400:21:0100:00:0000:00:00
2 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:46:383700:17:32201:09:2218.1601:26:54200:19:4400:00:0000:00:00
3 5396MARC CLÈRIES ARANCLUB TRIATLO PROSANABM02:12:331600:14:453601:45:1011.9801:59:55100:12:3800:00:0000:00:00
4 7009JORDI GIRALT CARBÓLLICENCIA DE DIAABM02:44:083300:16:444101:55:5310.8702:12:374600:31:3100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4984RICARD COSTA PUIGPEP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:58:41500:14:07501:23:2315.1101:37:30500:21:1100:00:0000:00:00
2 2644MIQUEL IZQUIERDO DETEAM TRIRELAYABM02:09:442000:15:111601:31:5113.7201:47:021100:22:4200:00:0000:00:00
3 7003FERNANDO DELGADOLLICENCIA DE DIAABM02:45:142700:16:154001:55:0310.9502:11:185000:33:5600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM02:04:342600:15:55601:24:2214.9301:40:172000:24:1700:00:0000:00:00
2 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM02:13:51400:14:062201:34:3213.3301:48:382300:25:1300:00:0000:00:00
3 5763XAVIER GRAELLS MONC.E. RAYOTEAMABM02:17:023200:16:402101:34:3113.3301:51:113000:25:5100:00:0000:00:00
4 2907CARLOS LUIS PERELLOPRAT TRIATLO 1994ABM02:20:091400:14:353101:42:2612.301:57:011300:23:0800:00:0000:00:00
5 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM02:22:053100:16:362801:39:1912.6901:55:553200:26:1000:00:0000:00:00
6 4270KEVIN GRIETENTEAM TRIRELAYABM02:24:142900:16:242401:37:1812.9501:53:424300:30:3200:00:0000:00:00
7 5531MIQUEL FERRÓN SOLÀC.N. VIC-ETBABM02:29:302100:15:283701:47:2011.7402:02:483500:26:4200:00:0000:00:00
8 7001MARC PUYUELO ROCALLICENCIA DE DIAABM02:37:232500:15:503801:48:1111.6502:04:014900:33:2200:00:0000:00:00
9 7004BRUNO DE MORAESLLICENCIA DE DIAABM02:42:474100:19:094401:58:1910.6502:17:282400:25:1900:00:0000:00:00
10 2049SERGI SERRA PEREZCCT SALOU COSTA DAURADAABM03:06:025000:23:365002:10:299.6602:34:054700:31:5700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:02:581500:14:37801:26:4714.5201:41:24700:21:3400:00:0000:00:00
2 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBV1M02:06:531800:14:511301:31:3113.7701:46:22300:20:3100:00:0000:00:00
3 7013DAVID LUIS PERELLÓLLICENCIA DE DIAV1M02:08:082400:15:461001:29:591401:45:45900:22:2300:00:0000:00:00
4 7002DAVID ESCRIBÀ DURÓLLICENCIA DE DIAV1M02:11:191000:14:261501:31:4313.7401:46:092200:25:1000:00:0000:00:00
5 4310MARTINIA SABATERC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:14:114500:20:031701:32:2213.6401:52:25800:21:4600:00:0000:00:00
6 5225MARC SOLER BLASCOTEAM TRIRELAYV1M02:14:421100:14:272301:35:5813.1301:50:251900:24:1700:00:0000:00:00
7 138MARIUS BLANCH PLANAC.N. VIC-ETBV1M02:20:35800:14:153201:42:5812.2401:57:131500:23:2200:00:0000:00:00
8 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MANRESAV1M02:33:00100:12:294301:57:4110.7102:10:101200:22:5000:00:0000:00:00
9 7011NICO RODRIGUEZ SANCLLICENCIA DE DIAV1M02:46:363800:17:344501:58:4910.602:16:234200:30:1300:00:0000:00:00
10 7012JORDI CABESTANY I SFEECV1M02:55:593000:16:334802:08:039.8402:24:364500:31:2300:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F02:23:373600:17:212901:40:3112.5401:57:522800:25:4500:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:59:362200:15:40301:20:3915.6201:36:191400:23:1700:00:0000:00:00
2 244JOSEP A. PEREZ MARIC. TRIATLO MONTORNESV1M02:12:003900:18:02901:28:1214.2901:46:142900:25:4600:00:0000:00:00
3 1628JULIO RAMONET CARRIC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M02:17:104600:20:231801:32:4213.5901:53:051800:24:0500:00:0000:00:00
4 1364NICOLAS ARAGON RODRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M02:18:07900:14:152601:39:0112.7301:53:162100:24:5100:00:0000:00:00
5 8001EDUARD TARRÉ FREIXAFEECV1M02:21:383500:17:122501:37:4012.901:54:523600:26:4600:00:0000:00:00
6 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M02:24:25300:14:003401:44:2112.0701:58:213100:26:0400:00:0000:00:00
7 8002JORDI FONT ARAGONÈSLLICENCIA DE DIAV1M02:31:144700:20:293501:45:0611.9902:05:352700:25:3900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:49:404800:21:114602:01:1710.3902:22:283800:27:1200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 427SEBASTIA CATLLA FERP.C. BONAVISTA-COLLBAIXV2M01:58:411900:14:57401:22:2615.2901:37:23600:21:1800:00:0000:00:00
2 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V2M02:10:274000:18:24701:25:5214.6701:44:163300:26:1100:00:0000:00:00
3 1139ALBERT VALLS CALVOTRIATLO L´HOSPITALETV2M02:10:531200:14:311901:32:5513.5601:47:261600:23:2700:00:0000:00:00
4 723ARCADI ROMERA PASCUC.N. VIC-ETBV2M02:15:02600:14:082001:34:2713.3401:48:353400:26:2700:00:0000:00:00
5 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M02:20:351700:14:453001:42:2312.3101:57:081700:23:2700:00:0000:00:00
6 2048FRANCESC XAVIER BASC.N. CALELLAV2M02:41:074400:19:363901:52:2111.2102:11:574000:29:1000:00:0000:00:00
7 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:56:552800:16:214902:09:189.7402:25:394400:31:1600:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:09:17200:13:421101:30:0713.9801:43:492600:25:2800:00:0000:00:00
2 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M02:25:111300:14:343301:43:2012.1901:57:543900:27:1700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV3M02:16:134300:19:231201:31:2513.7801:50:482500:25:2500:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MANRESAV3M02:47:044900:21:444201:56:0410.8602:17:484100:29:1600:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35