RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
150 131 131 0 0 500 2 0 22 23

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 579LUCIA MALHOTRA MALLCLUB NATACIO BARCELONACDF00:18:172300:08:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 7014ADRIANA BUXADÉ CASAC.N. VIC-ETBINFF00:18:28100:06:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 575ESTEL LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:18:514700:08:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1923ZOE ESCOBAR BADIAC.E. SPEED REPUBLIKCDF00:19:163500:08:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 564ARIADNA RIBOT SANCHCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:19:375500:08:40000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 563ANDREA ROVIRA DE RUCLUB NATACIO BARCELONACDF00:19:493400:08:18000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 565CARLA MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:20:395000:08:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 1237JÚLIA MARTÍN MATEUC.N. VIC-ETBCDF00:20:425600:08:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 7008CANDELA PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKINFF00:21:056700:09:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 515FIONA PARERA PALMIECLUB NATACIO BARCELONACDF00:21:258600:09:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 5851CANDELA CASTRILLO PC.N. TARRACOJVF00:21:292900:08:10000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 5564JANA ABADAL GINESTAL´3SCOLA KATOAJVF00:21:312800:08:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 5115LAURA BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONAJVF00:21:357300:09:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5657ARIADNA SUAREZ PIZAC.N. TARRACOJVF00:21:439000:09:47000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 1797JÚLIA GASOL FORNC.N. TARRACOCDF00:21:438900:09:46000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7009ONA CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYINFF00:21:468100:09:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1459JORDINA CASTELLAR VTEAM TRIRELAYCDF00:21:588400:09:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1386SIRA MARTIN CILLEROC.E. CERDANYOLA A.T.CDF00:22:056000:08:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 8013AINA LOPEZ IRANZOCLUB ESPORTIU TRIKIDSINFF00:22:066200:08:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 7011NAYARA DA SILVA ALOTRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:22:0810400:10:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1801SOFÍA RIBERA ROSALC.N. TARRACOCDF00:22:086300:08:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1785ALBA RODRIGUEZ FERNC.N. TARRACOCDF00:22:135400:08:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 1687CRISTINA ALEJANDRO CLUB ESPORTIU Z5CDF00:22:159300:09:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 1330INGRID ALSINA VEREDCLUB NATACIO MANRESACDF00:22:188800:09:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 1093MAITE ESVERTIT TORRCLUB TRIATLO GRANOLLERSJVF00:22:2311200:10:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 6169MAR CASTELLA NOGUETEAM TRIRELAYJVF00:22:273800:08:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 7005PATRICIA GARCÍA TORC.N. TARRACOINFF00:22:448300:09:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 7010EVA TORRENT MENDOZATEAM TRIRELAYINFF00:22:465700:08:44000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 1456BERTA NARCISO BASCOTEAM TRIRELAYJVF00:22:537900:09:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 1702MARTINA YAGÜE MIRAPCLUB ESPORTIU Z5CDF00:22:559400:09:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 7006CLARA GENDRA FERNANL´3SCOLA KATOAINFF00:22:5810100:10:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 569ALICIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONACDF00:23:035900:08:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 6211MAR RABANEDA CARMONCLUB ESPORTIU Z5JVF00:23:189600:09:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1882MAR ORTEGA WULFFTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:23:2010200:10:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 617LUCIA CABALLERO TRUVILADECANS TRIATLOCDF00:23:216400:08:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 761EMMA RUIZ SEBASTIANC.N. SABADELLCDF00:23:282600:08:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1942IVANA JUAN PLAC.N. BADALONAJVF00:23:308700:09:41000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 7007LUCIA LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFF00:23:5910600:10:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 1929DUNA TARTER GALLARTC.N. VIC-ETBCDF00:24:0710800:10:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 1925LAIA BELLET PANTALEPRAT TRIATLO 1994CDF00:24:109900:09:55000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 1635ALBA AZAÑON ANDRESCLUB ESPORTIU Z5CDF00:24:1611000:10:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 1123ATENEA DE LA FUENTEC.N. BADALONACDF00:24:2110900:10:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 622MIRIAM GARCIA MARTIL´3SCOLA KATOACDF00:24:3210000:09:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 1973IRENE FERNANDEZ CAÑCLUB TRIATLO CASTELLBISBACDF00:25:1311300:10:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 1968ONA FRANQUELO GONZÁTEAM TRIRELAYCDF00:25:358500:09:33000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 4014CARLOTA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:25:4311100:10:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 612ELBA SOLDEVILA PAREVILADECANS TRIATLOCDF00:25:5011800:11:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7015ARIADNA PANIAGUA VIC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFF00:26:4811700:11:04000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 1880MARIONA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:27:069200:09:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 1886MARINA SOLÉ LÓPEZTRIATHLON VILARENC AQUA CJVF00:27:3011600:11:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 1219EROLA VINYETA I FERC.N. VIC-ETBCDF00:27:4812200:11:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 7013NIKOL BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:3812500:11:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 7012ERVINA BALLA STAEVATRIATHLON VILARENC AQUA CINFF00:28:5912100:11:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 1881CINTIA GUTIÉRREZ CATRIATHLON VILARENC AQUA CCDF00:29:3211500:11:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G01-17
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4873BIEL PLANAS VILAGRACLUB NATACIO BANYOLESJVM00:15:57300:07:02000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 88ALEX ESPINOSA VALERCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:16:44400:07:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1014ALEJANDRO LOPEZ GARPRAT TRIATLO 1994CDM00:16:55200:06:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 1953ADRIA CANTIL DOMENECLUB NATACIO BARCELONACDM00:17:041300:07:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 1858LUCAS REQUENA AMADOGAVA TRIATLOCDM00:17:041200:07:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 4684MARC SANGES PRADASL´3SCOLA KATOAJVM00:17:12500:07:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
7 587MARTI VAZQUEZ AUGECLUB NATACIO BARCELONAJVM00:17:211000:07:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 234JAN GALLARDO LARAPRAT TRIATLO 1994JVM00:17:30600:07:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 1931UNAI GUARDIOLA GILC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:321500:07:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 6204FERRAN GRAU RIBASCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:17:35800:07:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
11 1922CESC PARRAMONA TORRC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:17:362400:08:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 1012ALVARO GALLARDO LARPRAT TRIATLO 1994CDM00:17:453200:08:14000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 588ORIOL CRUZ QUINTANSCLUB NATACIO BARCELONACDM00:17:533300:08:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 7038SERGI DEL RIO SANTACLUB ESPORTIU TRIKIDSINFM00:17:541700:07:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
15 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLJVM00:17:551400:07:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 7035ARNAU GARCIA MORALEC.N. CALELLAINFM00:17:561100:07:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1172ERIC CLARAMUNT AYZAC.N. MATAROCDM00:18:022500:08:06000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 1704MIQUEL JORDAN BARRACLUB ESPORTIU Z5CDM00:18:062100:08:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 514UNAI MIRAPEIX CAPARCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:11700:07:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 581BERNAT BIRBE CAMPASCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:11900:07:39000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 1122OSCAR ALTEMIR MOVILC.N. BADALONACDM00:18:2212800:11:50000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 1128JAN NAJERA ELVIRAC.N. BADALONACDM00:18:2212700:11:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 625ALESSANDRO TUFANO IL´3SCOLA KATOACDM00:18:281600:07:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
24 4885BERNAT XIQUES ALVARCLUB NATACIO BARCELONAJVM00:18:433100:08:13000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
25 590MAURO MEILAN CABOCLUB NATACIO BARCELONACDM00:18:441900:07:57000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 1025ALEJANDRO DIEZ KERSPRAT TRIATLO 1994CDM00:18:502000:08:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
27 1518GUIM GABARRO SARRIC.A. IGUALADACDM00:18:567000:09:12000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
28 643SERGI ANGULO SOCIASL´3SCOLA KATOACDM00:18:583700:08:22000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 631GONZALO GARCIA MARTL´3SCOLA KATOACDM00:19:003600:08:21000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
30 594POL QUINTÍN MOSQUERCLUB NATACIO BARCELONACDM00:19:131800:07:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
31 8010ROMEO PUCH LLUSÁC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:19:252200:08:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
32 7036EUDALD GUZMAN JIMENC.E. ESCOLA FES TRI TIANAINFM00:19:335200:08:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
33 6242DIDAC PANIAGUA FERRC.N. SABADELLJVM00:19:345800:08:49000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1494ELI FREDERIC SPEECHCLUB NATACIO BANYOLESJVM00:19:416500:09:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
35 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANAJVM00:19:463900:08:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
36 6048SERGIO CABALLERO MOPRAT TRIATLO 1994JVM00:19:512700:08:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 1861JOAN BRESCO BEJARANGAVA TRIATLOCDM00:19:524100:08:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 1874LUCIAN VOVKTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:19:566800:09:07000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
39 628BRUNO ARJONA HERNANL´3SCOLA KATOACDM00:19:574200:08:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 1690DIDAC RUIZ PONSCLUB ESPORTIU Z5CDM00:19:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
41 630DIDAC GIRALT RODRIGL´3SCOLA KATOACDM00:20:006100:08:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
42 585MARC PRAT OLIVECLUB NATACIO BARCELONAJVM00:20:014500:08:32000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
43 8014ABEL HERNANDEZ QUESC.N. BADALONAINFM00:20:115300:08:38000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 639JOAN COBOS RODRIGUEL´3SCOLA KATOACDM00:20:135100:08:37000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
45 1934JAN CASTELL FRANCHC.E. SPEED REPUBLIKCDM00:20:236600:09:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
46 7019HÉCTOR BARRIOS HERC.N. BADALONAINFM00:20:337200:09:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
47 7034BRUNO SANCHEZ GONZAPRAT TRIATLO 1994INFM00:20:357400:09:16000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
48 7028DIDAC VIDAL MORENOCLUB NATACIO MANRESAINFM00:20:454900:08:36000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
49 1236POL SANGLAS VILARRUC.N. VIC-ETBCDM00:20:469800:09:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
50 1862HUGO VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM00:20:473000:08:11000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
51 7030MARC BAREA ALBISUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:20:527100:09:15000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
52 7017MARTI COLL GATELLC.N. CALELLAINFM00:20:554600:08:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
53 8012MARC PÉREZ RODRÍGUECLUB NATACIO BARCELONAINFM00:21:039100:09:48000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
54 7021VICTOR DE LA CRUZ BC.N. BADALONAINFM00:21:307800:09:24000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
55 7016ALEIX PINEL VILCHESC.N. BADALONAINFM00:21:308000:09:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 1691DIEGO GÜIMIL GALLEGCLUB ESPORTIU Z5CDM00:21:319500:09:51000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
57 6071CRISTIAN MAINAR COTRIATHLON VILARENC AQUA CJVM00:21:337500:09:17000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
58 7025POL MANZANO DEL RIOC.N. CALELLAINFM00:21:447600:09:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
59 7032GABRIEL ALONSO OLIVCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:21:514800:08:35000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
60 1875MARCOS FERNANDEZ VATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM00:22:066900:09:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
61 638PAU VILLELLAS ANGULL´3SCOLA KATOACDM00:22:104400:08:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
62 7041JORDI CLOTET SANJUACLUB NATACIO MANRESAINFM00:22:157700:09:23000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
63 7040HECTOR JORDAN BARRAC.E. SISTRELLSINFM00:22:1610300:10:09000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
64 7023TOMAS CLARAMUNT BUCC.N. CALELLAINFM00:22:508200:09:26000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
65 7026ALEX STEPAKINIC.N. CALELLAINFM00:22:554000:08:28000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
66 7024BIEL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA KATOAINFM00:23:029700:09:52000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
67 7039DAVID GÜIMIL GALLEGC.E. SISTRELLSINFM00:23:4610500:10:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
68 771RICARD LOPEZ FERNANC.N. SABADELLCDM00:24:0112600:11:45000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
69 1930GUIU BLANCH BOLAÑOSC.N. VIC-ETBCDM00:24:0312400:11:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 7033JAN LUKAS DREHER RICLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:0111400:11:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
71 7022ADAM EL MENGADI REDCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:25:5811900:11:25000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
72 1916AITOR LURIGADOS AGUVILADECANS TRIATLOCDM00:26:1110700:10:29000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
73 7029LEO GARCIA HERREROCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:26:5712000:11:31000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
74 7037GABRIEL LOPEZ NIETOCLUB NATACIO BARCELONAINFM00:27:004300:08:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
75 7031CRISTIAN VIDAL RAMITRIATHLON VILARENC AQUA CINFM00:28:2312300:11:42000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
76 1974NICO DE LA MORA AVEC.N. VIC-ETBCDM00:29:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
77 8015ARAN CASTET PEDROSAC.N. SABADELLINFM00:29:4112900:12:59000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35