RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
176 170 4 2 5 19 2 5 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5794FERRAN CARRERAS LAVC.A. IGUALADAJNM01:27:021100:23:251300:51:3222.1201:14:571400:12:0500:00:5100:00:38
2 5804GUILLEM SOLANAS MUNCLUB TRIATLO LLUÇANESJNM01:28:273300:24:251200:51:3222.1201:15:572500:12:3000:00:3300:00:32
3 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMJNM01:56:3312200:30:1313701:09:4416.3501:39:5714600:16:3600:00:4900:00:43
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2503ABEL SERRA SUCARRATCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:25:10700:22:54700:50:0922.7301:13:031500:12:0700:00:2600:00:23
2 5295IVAN MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:26:101000:23:241100:50:4422.4701:14:081300:12:0200:00:4100:00:35
3 4348JOAN RIBA PUIGORIOCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:28:393200:24:201400:51:4222.0501:16:022700:12:3700:00:3500:00:36
4 5858POL ESPINOSA VALEROCLUB NATACIO OLOTSUB23M01:31:07600:22:423200:54:2720.9401:17:097700:13:5800:00:2700:00:30
5 5786ARNAU PLA ALVAREZCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:32:575600:26:252700:53:4021.2401:20:053600:12:5200:00:5400:00:39
6 3954PAU VILLAR YANEZCLUB MEDINA TRIATLOSUB23M01:43:515800:26:319001:02:3318.2301:29:0410500:14:4700:00:5000:00:54
7 5622ARNAU GRAU FERRERTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:45:458600:27:5310201:04:0117.8101:31:547200:13:5100:00:3300:00:59
8 7102ARNAU MANZANO RAMELLLICENCIA DE DIASUB23M02:20:2111400:29:4816901:33:5412.1402:03:4214900:16:3900:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4368GEORGINA GABARRO MOC.A. IGUALADAABF01:43:506400:26:539701:03:0918.0501:30:027100:13:4800:00:5400:00:46
2 4263SONIA QUIROGA PADILCLUB ESPORTIU Z5ABF01:46:2412400:30:198001:01:0518.6601:31:2411100:15:0000:01:0700:01:00
3 4940ELENA ROS RIERATEAM TRIRELAYABF02:14:1916300:33:3716501:23:2813.6601:57:0515700:17:1400:01:1100:00:45
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5367ALEIX SIERRA OLIVERC.E. RAYOTEAMABM01:20:34100:22:10200:47:3523.9601:09:45100:10:4900:00:3300:00:27
2 3970ADRIA NOGUERA SOLDCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:21:19300:22:19100:47:0524.2101:09:241200:11:5500:00:3500:00:23
3 971ALEIX SELLARES GONZC.E. RAYOTEAMABM01:24:06200:22:191000:50:3722.5201:12:56300:11:1000:00:2900:00:25
4 5787PERE RECHE QUINTANACLUB ESPORTIU Z5ABM01:35:475300:26:114400:56:3620.1401:22:474700:13:0000:00:5000:01:08
5 7109ADAM PEREA MORENO LLICENCIA DE DIAABM01:45:558300:27:509601:03:0718.0601:30:5710900:14:5800:01:5600:01:04
6 7110CARLES CAPELLAS CARLLICENCIA DE DIAABM02:06:4413500:31:0715501:18:3714.501:49:4415300:17:0000:00:3400:00:42
7 7124ALEX ADAME LOOEZFEECABM02:13:5815700:32:5316301:23:2213.6701:56:1516600:17:4300:00:5200:00:35
8 2668JOAN BALLESCA VILERCLUB ESPORTIU Z5ABM02:13:5815600:32:5316601:23:3113.6501:56:2416300:17:3400:01:0000:00:48
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8008MARINA MARTINEZ RASFEECABF02:00:2415000:32:3214101:12:3115.7201:45:0312100:15:2100:01:5200:01:22
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4984RICARD COSTA PUIGPEP.C. BONAVISTA-COLLBAIXABM01:24:49800:22:58600:49:5822.8201:12:561000:11:5300:00:2500:00:26
2 5625ERIC DIAZ MARTINCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:27:51900:22:581700:52:1921.7901:15:172600:12:3400:00:3900:00:38
3 809ORIOL PADROS VERAC.E. RAYOTEAMABM01:29:361900:23:482600:53:3321.2901:17:211800:12:1500:00:4700:00:32
4 7114JORDI REYES ARNABATLLICENCIA DE DIAABM01:30:123100:24:162200:53:0021.5101:17:164400:12:5600:00:5300:00:36
5 2487DAVID SEREROLS TORRC.A. IGUALADAABM01:30:134000:24:591600:52:1221.8401:17:114800:13:0200:00:5100:00:49
6 4429JORDI VIDAL VILASECC.A. IGUALADAABM01:35:072800:24:116500:59:0219.3101:23:131100:11:5400:01:5600:00:40
7 2407TONI MARTIN MUÑOZTRI+9 EL MASNOUABM01:38:077500:27:245000:57:2219.8701:24:466000:13:2100:01:1300:01:00
8 5465RAUL MANSILLA ESTEBC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:40:216200:26:507401:00:2218.8801:27:125200:13:0900:01:0200:00:52
9 3854OSCAR ARIASCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:42:036900:27:117501:00:3518.8201:27:469300:14:1700:00:5000:00:49
10 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:42:257200:27:218201:01:3918.4901:29:006300:13:2500:01:2200:00:59
11 4269ALBERTO AGUILERA GOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:43:265100:25:5210001:03:4717.8701:29:397000:13:4700:01:0700:00:47
12 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:44:168700:28:018101:01:2918.5401:29:3010400:14:4600:00:4800:00:35
13 653SERGI LOPEZ GOLCLUB TRIATLO ARENYSABM01:44:345700:26:2611001:05:0817.501:31:344600:13:0000:00:5400:00:52
14 2624SERGI SAURA CONCACLUB NATACIO RUBIABM01:45:109800:28:508601:02:0818.3501:30:588900:14:1200:01:2500:01:13
15 5481ERNEST ROURA PUIGDETEAM TRIRELAYABM01:48:3310500:29:0210501:04:2117.7201:33:2311700:15:1000:01:0500:00:49
16 5644ALBERT MOIX VALLRIBC.N. SABADELLABM01:49:1511700:30:0110801:04:3717.6401:34:3810100:14:3700:01:5900:00:55
17 5419CARLOS ALLES PONSCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:49:4313100:30:529801:03:2717.9701:34:1912400:15:2400:00:4800:00:45
18 5763XAVIER GRAELLS MONC.E. RAYOTEAMABM01:50:089900:28:5311301:05:4617.3301:34:3912600:15:2900:01:1500:02:24
19 5494MIQUEL VIQUE GARROTL´ESCOLA SANT JUSTABM01:52:2012000:30:0711801:06:3917.101:36:4612800:15:3400:01:2100:01:35
20 5793XABIER VIVÓ BLANESC.A. IGUALADAABM01:52:5014200:31:4811201:05:2217.4401:37:1012900:15:4000:01:2700:01:04
21 6016GERARD SALVADO BOTCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:54:0515100:32:3311101:05:1217.4801:37:4514200:16:2000:01:0900:00:37
22 2041RICARD CESARI GÓMEZCLUB VO2 TEAMABM01:58:5315400:32:4012801:08:3016.6401:41:1016500:17:4300:01:0200:01:34
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5621AMALIA AGUILAR CASAPRAT TRIATLO 1994ABF01:47:2710300:28:599401:03:0118.0901:32:0012500:15:2700:00:4400:00:50
2 6010JESSICA GÓMEZ BALLECLUB ESPORTIU Z5ABF02:11:4216700:35:0016401:23:2713.6601:58:275700:13:1500:01:3500:01:17
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5305DIDAC VILARDAGA SOLCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:26:192100:23:52400:49:4622.9101:13:383100:12:4100:00:3300:00:31
2 5782DAVID TARRÉS VILLEGCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:211800:23:471500:52:1021.8501:15:572200:12:2400:00:3000:00:29
3 5788RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:29:121400:23:343000:53:5821.1201:17:32600:11:4000:01:1100:00:41
4 5886JOEL VILA FARRECLUB NATACIO OLOTABM01:29:301300:23:332800:53:4421.2201:17:171700:12:1300:00:4500:00:37
5 3984MARCEL CARRERAS SOLC.E.T. DISTANCEABM01:29:393500:24:302100:52:5221.5601:17:221900:12:1700:00:4400:00:37
6 2131ORIOL FORNS NADALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:31:392300:23:533500:54:4220.8401:18:354900:13:0400:00:5400:00:43
7 4360ALEX ALBALA TOLDRAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:33:034700:25:423300:54:2720.9401:20:094000:12:5400:01:2100:00:42
8 5454JONATHAN BERROCAL LCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:35:216000:26:453600:55:1220.6501:21:576200:13:2400:00:3800:00:26
9 3699JUAN LUIS GARCIA ESCLUB TRIATLO SABADELLABM01:36:568200:27:483700:55:1320.6501:23:017400:13:5500:01:0300:00:43
10 4363RUBEN GARCIA CANOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:37:205000:25:495700:58:2619.5101:24:155000:13:0500:00:4700:00:35
11 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM01:38:254500:25:107301:00:1818.9101:25:284500:12:5700:00:5500:00:44
12 1351JACINT HITOS CARMONTRI+9 EL MASNOUABM01:38:317900:27:414500:56:4020.1201:24:218800:14:1000:00:4400:00:37
13 7111RUBEN ESTRADERA CABFEECABM01:38:406600:27:005400:57:5319.6901:24:536900:13:4700:00:5800:00:43
14 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:42:1910700:29:106300:58:5619.3401:28:069000:14:1300:01:2900:00:51
15 8005CARLOS MARTINEZ VILLLICENCIA DE DIAABM01:42:5510900:29:126800:59:4019.1101:28:528100:14:0300:01:2600:00:52
16 507RUBEN FERNANDEZ RIVC.E. RAYOTEAMABM01:45:327300:27:2110701:04:3717.6401:31:586800:13:3400:01:1900:00:36
17 283TONI MARTINEZ RAMOSCLUB ESPORTIU Z5ABM01:46:1710400:29:019301:02:4618.1601:31:479800:14:3000:01:0000:00:38
18 2372SERGIO MESAS RUBIOC.A. IGUALADAABM01:46:3210200:28:589101:02:3418.2201:31:3211200:15:0000:01:2900:01:04
19 4345ANTONIO ROZAS ALBACCCT SALOU COSTA DAURADAABM01:46:588100:27:4810901:04:4417.6101:32:329700:14:2600:00:5000:00:41
20 932JONATAN NIETO JIMEC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:47:5411500:29:5710101:03:5617.8301:33:537800:14:0100:01:1800:00:47
21 7104ROGER FONTANALS ROFLLICENCIA DE DIAABM01:54:0512600:30:2612401:08:1716.701:38:4312200:15:2200:02:0000:01:54
22 7122ARITZ URDAMPILLETALLICENCIA DE DIAABM01:54:111200:23:3215401:17:5714.6201:41:293200:12:4200:00:4300:01:03
23 7108PERE BAQUES RAFOLSLLICENCIA DE DIAABM01:54:4913200:30:5212201:08:0016.7601:38:5213600:15:5700:01:3300:01:35
24 1262ANGEL CANO AUÑONPRAT TRIATLO 1994ABM02:00:2711000:29:1515101:16:5814.8101:46:139100:14:1400:01:1300:01:33
25 7103MARC FERNANDEZ PARELLICENCIA DE DIAABM02:04:3616100:33:2414601:13:4715.4501:47:1116000:17:2500:01:3600:01:06
26 192JORGE LOPEZ JUAREZC.A. IGUALADAABM02:04:5616600:34:4913901:12:0115.8301:46:5016900:18:0600:01:2000:01:10
27 2469JOAN LLUCH CALMOC.N. VILAFRANCA ABM02:08:5115300:32:3915701:19:3214.3301:52:1115000:16:4000:02:0900:01:23
28 6019CARLOS RIBA ASTILLEC.N. VILAFRANCA ABM02:11:4016500:34:3715801:19:3214.3301:54:0916200:17:3100:01:4300:01:19
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5775SANDRA SANTANYES MUTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:38:558000:27:474800:57:0619.9601:24:538000:14:0200:01:2500:00:46
2 5817ROSA REQUENA LLONGUPRAT TRIATLO 1994V1F01:57:2915200:32:3312501:08:1916.6901:40:5214800:16:3700:01:2700:00:56
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5614ISRAEL NUÑEZ BATICÓCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:25:221500:23:45300:49:1723.1301:13:022100:12:2000:00:3900:00:33
2 3612DAVID MALAGON LOPECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:26:422000:23:51800:50:2422.6201:14:152300:12:2700:00:4100:00:36
3 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:16500:22:392500:53:1421.4201:15:53400:11:2300:00:4200:00:46
4 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:27:173600:24:45500:49:5222.8601:14:373000:12:4000:00:4300:01:04
5 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:28:452500:23:582400:53:0221.501:17:00700:11:4500:00:4600:00:35
6 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:29:171600:23:462900:53:5621.1401:17:42500:11:3500:00:5800:00:54
7 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:31:224300:25:042000:52:5021.5801:17:546600:13:2800:00:3100:00:34
8 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:31:332600:24:023400:54:3720.8701:18:393900:12:5400:00:4300:00:55
9 817ORIOL GOMEZ PARETRI+9 EL MASNOUV1M01:31:444400:25:053100:54:0121.101:19:062800:12:3800:00:4900:00:42
10 2850GABRIEL GUTIERREZ MTEAM TRIRELAYV1M01:32:012700:24:033900:55:4720.4401:19:501600:12:1100:00:4300:00:37
11 3839RAUL SANCHEZ ALCARAC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:32:552400:23:544900:57:1319.9201:21:07800:11:4800:00:5400:00:31
12 8007DAVID ALDEA PERONA LLICENCIA DE DIAV1M01:33:323700:24:493800:55:4720.4401:20:364200:12:5600:00:3700:00:40
13 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEV1M01:34:123900:24:574600:56:4820.0701:21:452400:12:2700:00:5200:00:28
14 4906NOEL MUÑOZ NADALCLUB ESPORTIU Z5V1M01:34:294100:25:004100:56:1120.2901:21:115900:13:1800:00:3400:00:32
15 5780OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOV1M01:35:565900:26:324200:56:1320.2801:22:455300:13:1100:01:0300:00:44
16 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:37:072200:23:537801:00:5518.7101:24:482000:12:1900:00:5500:00:29
17 3334GREGORIO SAINZ PARDC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:38:016300:26:535600:58:1519.5701:25:083800:12:5300:01:1000:00:48
18 652ALBERT MARINA PERARC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:38:184900:25:477000:59:5319.0401:25:402900:12:3800:00:4300:00:40
19 8006IVAN VIDAL ZAMORALLICENCIA DE DIAV1M01:46:249200:28:1310301:04:0517.7901:32:188400:14:0600:01:2700:01:10
20 2101FRANCESC RECASENS ECCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:46:367600:27:3311401:05:5017.3201:33:235500:13:1300:00:4100:00:40
21 2315HECTOR MOLINA GIMENC.E. RAYOTEAMV1M01:48:1811900:30:068901:02:2218.2801:32:2813300:15:5000:01:2000:01:00
22 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:54:0611800:30:0313601:09:3016.401:39:339900:14:3300:01:1400:00:56
23 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M01:55:0012100:30:1213501:09:2816.4101:39:4012000:15:2000:01:2000:01:19
24 5374DAVID DOMINGO LORENCLUB NATACIO SITGESV1M01:56:1614500:32:0012701:08:2516.6601:40:2513400:15:5100:01:5100:01:27
25 1171RAMON PEREZ LINDEC.E. CERDANYOLA A.T.V1M02:00:2414900:32:2914201:12:3215.7201:45:0112300:15:2300:01:2100:01:17
26 7115JAVIER FUENTESLLICENCIA DE DIAV1M02:00:4612800:30:3614401:13:0715.5901:43:4315400:17:0300:01:2500:01:28
27 5472TIM EHLERSCLUB NATACIO SITGESV1M02:06:3214600:32:0115301:17:2514.7301:49:2615600:17:0600:01:5100:01:28
28 4188RUBEN LOPEZ LOPEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M02:09:3012500:30:2016101:22:1513.8601:52:3515200:16:5500:01:4200:01:05
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:40:498400:27:516400:59:0019.3201:26:517600:13:5800:00:5200:00:45
2 5805MARIA VICTORIA LÓPECLUB ESPORTIU Z5V1F01:55:1212900:30:5013301:09:1816.4501:40:0811400:15:0400:01:2400:01:02
3 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F02:11:4216800:35:0116201:23:1213.701:58:136700:13:2900:01:2600:01:05
4 2199MONTSERRAT MALDONADTEAM TRIRELAYV1F02:19:3216900:35:3816801:25:5713.2602:01:3516800:17:5700:02:2200:01:06
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:24:10400:22:36900:50:2422.6201:13:00200:11:1000:00:4300:00:31
2 4325IVAN ARTIGAS REIXACTRANSTRIATLONV1M01:28:041700:23:471800:52:2621.7401:16:13900:11:5100:00:3900:00:46
3 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M01:30:103400:24:271900:52:4821.5901:17:154100:12:5500:00:5000:00:30
4 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:33:463800:24:524000:56:0420.3301:20:563500:12:5000:00:3700:00:36
5 163ENRIC ALTAYO VINYALCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:35:142900:24:135500:58:0519.6301:22:184300:12:5600:00:4000:00:45
6 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:36:244800:25:445300:57:5319.6901:23:373400:12:4700:01:0200:00:43
7 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:37:054600:25:415900:58:3119.4801:24:123700:12:5300:00:4900:00:36
8 374DOMINGO ROIG VAZQUEC.E.T. DISTANCEV1M01:37:464200:25:026700:59:2919.1701:24:315600:13:1500:00:4400:00:59
9 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:38:137700:27:354300:56:3420.1501:24:098300:14:0400:00:4700:00:35
10 4770CARLES SENDRA MANAUCLUB ESPORTIU Z5V1M01:38:147400:27:215200:57:4219.7601:25:035400:13:1100:01:0000:00:54
11 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:40:195400:26:207601:00:4318.7801:27:035800:13:1600:00:5300:00:45
12 930CARLOS ALEGRE PILARC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:40:287100:27:206900:59:4619.0701:27:066100:13:2200:01:2300:01:06
13 3196JOSE DOMINGUEZ SANCTEAM TRIRELAYV1M01:42:438900:28:107101:00:1418.9301:28:249500:14:1900:01:0700:00:41
14 7120SANTI MESTRES OLIVELLICENCIA DE DIAV1M01:42:559700:28:495100:57:3419.801:26:2314400:16:3200:00:5300:00:56
15 743JORDI ABAD GIMENEZC.N. VILAFRANCA V1M01:43:126700:27:088401:01:5418.4201:29:028700:14:1000:00:4500:00:51
16 3606RAMON SANCHEZ FONTCCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:44:069400:28:198301:01:4518.4601:30:047900:14:0200:01:0000:00:51
17 154DANIEL MARIN ZORITAWE RUN TEAMV1M01:45:239600:28:388701:02:1018.3401:30:4810000:14:3500:01:0600:00:53
18 5801JORGE CARMONA CARRACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:45:326800:27:099201:02:4218.1801:29:5113000:15:4100:01:0100:00:43
19 5757SERGIO FERNÁNDEZ PIC.E.T. DISTANCEV1M01:46:179300:28:169901:03:3617.9201:31:529600:14:2500:00:5900:01:02
20 4675JUSTIN CLACKSONC.E. TRIATLO PICORNELLV1M01:47:519000:28:1011601:06:1417.2101:34:246500:13:2700:01:0300:01:13
21 7119RAFEL RAVENTOS MESTLLICENCIA DE DIAV1M01:48:247000:27:1212001:07:031701:34:158600:14:0900:01:2100:01:01
22 6069ESTEBAN MARÍN PERISPRAT TRIATLO 1994V1M01:52:539500:28:2513401:09:2616.4201:37:5111300:15:0200:01:1500:01:30
23 8004JORDI MARTILLICENCIA DE DIAV1M01:52:5510600:29:0813101:09:0416.5101:38:1210300:14:4300:00:4500:00:33
24 4652ANTONIO GARCIA GARCC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:54:123000:24:1615201:17:1314.7601:41:293300:12:4300:00:5000:01:04
25 8001JESÚS CASTILLO PRADLLICENCIA DE DIAV1M01:54:2212300:30:1312301:08:0716.7401:38:2013800:16:0200:01:3500:01:01
26 7121OSCAR BRIONES ROMERLLICENCIA DE DIAV1M01:55:1313000:30:5013201:09:1616.4601:40:0611500:15:0700:02:0700:01:03
27 2616DANIEL JIMENEZ MARCLUB NATACIO RUBIV1M01:55:2414000:31:3312901:08:3816.6101:40:1111800:15:1300:02:1100:01:29
28 7116JOSEP LLUIS ARBOS ALLICENCIA DE DIAV1M01:56:1314100:31:4512101:07:5316.7901:39:3814500:16:3500:01:5000:01:04
29 5583JOSEP FERNANDEZ SASC.N. VILAFRANCA V1M01:58:3911300:29:4114001:12:1815.7701:41:5915100:16:4000:01:1100:01:15
30 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M02:01:2314800:32:1514301:12:5515.6301:45:1014100:16:1300:01:2300:01:37
31 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M02:03:3315900:33:0014701:14:2615.3201:47:2613900:16:0700:01:4600:02:01
32 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M02:06:0015500:32:5015001:15:4915.0401:48:3915800:17:2100:01:5700:01:26
33 7105RAFA QUINTANA CAMPFEECV1M02:12:3916400:33:4516001:21:2813.9901:55:1316100:17:2600:02:4900:02:10
34 8009DAVID GÓMEZ VILLANUFEECV1M02:14:4716000:33:1216701:23:3913.6301:56:5116700:17:5600:02:0600:01:57
35 4308CARLOS BENITEZ SANCINDEPENDIENTEV1M02:20:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1817LOLA BRUSAU ALOSC.A. IGUALADAV2F02:01:3813400:31:0514901:15:2415.1201:46:2911600:15:0900:01:4200:00:47
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLTEAM TRIRELAYV2M01:33:156100:26:462300:53:0221.501:19:486400:13:2700:00:4800:00:46
2 175JAUME SOLER SERRANOCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:335500:26:244700:56:5520.0301:23:199200:14:1400:00:5400:00:50
3 185MANEL MOLINA LOPEZC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:38:346500:26:536000:58:3319.4701:25:265100:13:0800:01:1100:00:42
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:42:5610000:28:546600:59:1519.2401:28:0910600:14:4700:01:0100:00:46
5 3195DAVID DELLUNDE MARTTEAM TRIRELAYV2M01:42:578500:27:537701:00:4618.7601:28:399400:14:1800:00:4900:00:36
6 513DANIEL CALVERAS CARCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:44:205200:26:0910401:04:1617.7401:30:257500:13:5500:00:3300:00:34
7 672JORDI BAUS RAMONC.E. TRIATLO PICORNELLV2M01:46:0610100:28:569501:03:0618.0701:32:028200:14:0400:01:1400:00:49
8 7118DIONIS FERNANDEZ RULLICENCIA DE DIAV2M01:46:1513700:31:156100:58:5019.3801:30:0514000:16:1000:01:0500:00:44
9 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:49:4514300:31:528801:02:2218.2801:34:1412700:15:3100:01:0500:00:59
10 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:52:1012700:30:3411701:06:3817.1101:37:1211000:14:5800:01:0000:00:41
11 3437JORGE SALIDO PINILLC.N. BADALONAV2M01:54:5110800:29:1113801:10:2416.1901:39:3511900:15:1600:00:5300:00:56
12 7117JOSEP FAURIA I PARELLICENCIA DE DIAV2M02:07:4913900:31:2015601:19:2614.3501:50:4615500:17:0300:01:5100:01:20
13 8010DAVID OLIVERA FRANCLLICENCIA DE DIAV2M02:11:2916200:33:3415901:20:1714.201:53:5116400:17:3800:01:5900:01:40
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:40:448800:28:095800:58:2719.501:26:368500:14:0800:00:4900:00:39
2 7123ESTEVE ROCA TEIXIDOFEECV2M01:48:0313300:31:017901:01:0018.6901:32:0113700:16:0200:01:1800:01:01
3 877MANEL VIVANCOS GONZC.A. IGUALADAV2M01:48:3111100:29:2710601:04:2617.6901:33:5310200:14:3800:01:1700:00:48
4 527PACO CHAVEZ RODRIGUC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M01:52:4611600:29:5811901:07:0217.0101:37:0013200:15:4600:01:0800:01:15
5 1399JOSE MENDEZ SANCHEZCLUB NATACIO RUBIV2M01:55:2313800:31:1912601:08:1916.6901:39:3813100:15:4500:01:2900:00:47
6 4882JORDI ZABALETA GASCC.E. RAYOTEAMV2M01:57:2113600:31:1013001:08:4716.5701:39:5715900:17:2400:01:2900:01:08
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1933ISABEL GANDIA MARTICLUB ESPORTIU Z5V3F02:02:5815800:32:5614501:13:3315.501:46:2914300:16:2900:01:5000:01:50
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 161LLUIS AMAT TARDIUSOCIETAT ATLETICA CORBERAV3M01:40:237800:27:416200:58:5019.3801:26:317300:13:5200:00:5500:00:55
2 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:49:5714700:32:068501:01:5918.3901:34:0513500:15:5200:00:5300:00:38
3 1168MARIANO MENDEZ CABRCLUB NATACIO MINORISAV3M01:50:1311200:29:2811501:05:5317.301:35:2110700:14:5200:01:1200:00:53
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:43:269100:28:127201:00:1718.9101:28:2910800:14:5700:01:1700:00:48
2 1452JOSE RUIZ REYESCLUB ESPORTIU Z5V3M02:03:0914400:31:5614801:14:3615.2801:46:3214700:16:3700:01:4500:01:53

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35